Arşiv
Yazarlara Göre
Onur BAŞTÜRK492Cengiz SEMERCİOĞLU386Ayşe ARMAN266Ertuğrul ÖZKÖK245Tolga AKYILDIZ245Kanat ATKAYA240Ömür GEDİK193Hikmet Demirkol190Ebru ÇAPA184Ahmet HAKAN159Mehmet Y. YILMAZ151Doğan HIZLAN140Nil KARAİBRAHİMGİL124Pakize SUDA113Kubilay KESKİN90Yaşar SÖKMENSÜER83Bekir COŞKUN81Ali Atıf BİR78Yalçın BAYER76Serdar TURGUT70İzzet ÇAPA69Hadi ULUENGİN56Yorgo KIRBAKİ51Melike Birgölge48Melike Karakartal48Şenay DÜDEK47Cenker TEZEL46Nora ROMİ42Yonca TOKBAŞ42Lale Barçin İMER41Rauf TAMER41Tuna KİREMİTÇİ41Ajda PEKKAN40Yalçın DOĞAN38Emin ÇÖLAŞAN36Figen BATUR36Güzin Abla36Mehmet Ali BİRAND36Yılmaz ÖZDİL36Yener SÜSOY35Gökhan KİMSESİZCAN32Armağan ÇAĞLAYAN31Ayşe ARAL31Nihat DEMİRKOL31Ayçe DİKMEN29Doğan ULUÇ28Yonca TOKBAŞ - Kelebek28Şükrü KIZILOT27Melis ALPHAN25Fatih ALTAYLI24Oğuz ARAL24Yurtsan ATAKAN24Mevlüt TEZEL23Bahar AKINCI22Deniz SİPAHİ22İlhan SÖYLER20Gila BENMAYOR18Tufan TÜRENÇ18Erman TOROĞLU17Yeşim Çobankent17Soner YALÇIN16Tekin ARAL16Tuğrul ŞAVKAY16Ercan SAATÇİ15Fatih ÇEKİRGE15Murat BARDAKÇI15Pınar REYHAN15Ayşe ARAL - Kelebek14Cengiz ÇANDAR14Erdal İPEKEŞEN14Mehmet YAŞİN14Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU13Sadi TİRAK13Sema DENKER13Özdemir İNCE13Adnan KAYA12Orhan CAN12Savaş ÖZBEY12Ayşe ÖZEK KARASU11Banu TUNA11Osman MÜFTÜOĞLU11Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU11Yasemin BORAN11İpek DURKAL11Gülse BİRSEL10Kurthan FİŞEK10Cüneyt ÜLSEVER9Ferai TINÇ9Ferzane ZENAN9Pucca Günlük9Rahmi TURAN9Sibel Arna9Yavuz GÖKMEN9Altan Tanrıkulu8Ege CANSEN8Erkan ÇELEBİ8Erol Aksoy8Niobe8Sahrap SOYSAL8Serhan ASKER8

Şarkı

Şarkı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şarkı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23.783 Şarkı haberi bulunmuştur.

Şarkı, insan sesinin müzik aletleri yardımıyla oluşturduğu beste. Genellikle şiirsel ve uyaklı bir yapıya sahip olan şarkı sözleri, dini metin ya da nesir olarak da yazılabilmektedir.

Genellikle tek bir şarkıcı tarafından seslendirilen şarkılar düet biçiminde, bir trio ya da müzik grubu tarafından da söylenebilmektedir.

 

Şarkı Haberleri

Liseli gençler trafikte hayatlarına sahip çıktı

Liseli gençler trafikte hayatlarına sahip çıktı

İstanbul’da bir grup liseli genç, şarkı besteledi, buna animasyonlu klip hazırlayıp, küçük çocuklarla paylaştı. Bir grup da İstanbul’da Tarihi Yarımada’da bir bisiklet yolu ağı tasarladı, okul yolunda bisikleti yaygınlaştırmanın yolunu aradı. Bir başka grup ise görme engelli yayalar için ayrılan sarı şeritli alanlara dikkat çekmek için kampanya yaptı.

24.5.2016Eğitim
Nikahta verilen “evet” cevabına göre karakter analizi

Nikahta verilen “evet” cevabına göre karakter analizi

Kabul edelim, nikah o kadar da romantik bir tören değil. Sonuçta resmi bir görevli karşısında kütük bilgilerinizi tekrarlıyorsunuz. Tek romantik anı “Eş olarak kabul ediyor musunuz?” sorusu. Soru malum, yanıt da… Ancak “evet” demenin çeşitli yolları var. Bakalım, kim nasıl bir “evet”i tercih ediyor.

24.5.2016Hayat
Celine Dion ödül töreninde gözyaşlarına boğuldu

Celine Dion ödül töreninde gözyaşlarına boğuldu

4 ay önce eşini kaybeden Celine Dion, Billboard Müzik ödüllerinde oğlunun sürpriziyle sahnede duygusal anlar yaşadı.

23.5.2016Hayat
Ayşegül Aldinç : Kiralık Aşk'tan gelen teklifi kabul etmedim

Ayşegül Aldinç : Kiralık Aşk'tan gelen teklifi kabul etmedim

Ayşegül Aldinç, TRT FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.

23.5.2016Paparazzi
Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 9. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 9. bölüm

Her bölümünü merakla beklediğimiz, hem aşk hem kahkaha dolu Tatlı İntikam’ın bu bölümü biraz hüzün, bolca romantizm ve bir parça tebessüm doluydu. Gelin, dedikodusunu beraber çevirelim!

23.5.2016Keyif
Mutlu Kaya, Oya Aydoğan'ı anlattı

Mutlu Kaya, Oya Aydoğan'ı anlattı

Katıldığı müzik yarışması devam ederken, evinde başından vurulan ve verdiği yaşam mücadelesinden galip çıkan Mutlu Kaya, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Kaya, yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

23.5.2016Paparazzi
İrem Derici: 5 yıl boyunca çok büyük dayak yedim

İrem Derici: 5 yıl boyunca çok büyük dayak yedim

Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı İrem Derici oldu. Büyük ilgi gören canlı yayında Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan İrem Derici samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.

23.5.2016Paparazzi
Meydan savaşı gibi kavga mahalleyi birbirine kattı

Meydan savaşı gibi kavga mahalleyi birbirine kattı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde iki aile arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Kalabalık grup sokak ortasında birbirine girerken, tekme, yumruk, taş ve sopalar adeta havada uçuştu.

23.5.2016Gündem
Böyle olur Makedon düğünü!

Böyle olur Makedon düğünü!

Düğün var düğün! Hem de Makedonya’da, Tetova’da! ‘Yeşil Bursa’yı hatırlatan Osmanlı’nın Kalkandelen şehri, üç gün boyunca dünyanın merkezi oldu bizim için. Makedon Ivo ile İtalyan Federica’nın ‘davullu zurnalı’, baklava börekli unutulmaz düğünündeki çoğu şey bize öyle tanıdıktı ki... İşte Makedon düğünü

23.5.2016Seyahat
Çocuklara televizyondan dil öğretemiyorsunuz

Çocuklara televizyondan dil öğretemiyorsunuz

Sosyal medya veya genel olarak internet üzerinden iletişim kurmanın idealden ne kadar uzak olduğundan bahsedildiğini duymuşsunuz veya bizatihi yaşamışsınızdır.  İnsanoğlunun doğası yüz yüze iletişim kurmayı gerektiriyor. Çocukların bilişsel, dilsel, sosyal ve duygusal alanlarda normal gelişim gösterebilmesi için başkalarıyla yüz yüze iletişim kurması lazım.  Çocuğa televizyon izleterek dil öğretemiyorsunuz ama örneğin, Skype iletişiminde dil öğrenmek mümkün. Çünkü elektronik ortam olsa dahi, Skype’ta karşılıklı iletişim var.

23.5.2016Eğitim
Hangi yaşta, hangi spor?

Hangi yaşta, hangi spor?

Dünya Sağlık Örgütü’nün önerisine göre, 5-17 yaş arası çocuk ve ergenler günde en az bir saat fiziksel aktivite yapmalı. Peki hangi yaşta, hangi spor uygulanabilir? Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Gür, çocukların yaş aralıklarına göre fiziksel ve zihinsel gelişimleri için yapılabilecek sporları sıraladı.

22.5.2016Eğitim
AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti kongresinde yeni genel başkan Binali Yıldırım

AK Parti'de Binali Yıldırım dönemi... AK Parti kongresinde Genel Başkanlık seçimi sonuçlandı ve Binali Yıldırım 1405 delegenin oyunu alarak Erdoğan ve Davutoğlu'nun ardından AK Parti'nin üçüncü genel başkanı seçildi. Kongreye tek aday olarak giren Binali Yıldırım konuşmasında 'Başkanlık' mesajı verdi. Başbakan Davutoğlu konuşmasında kongrenin kendi arzusu olmadığını söyledi, helallik istedi. Kongrede konuşmalardan, pankart ve sloganlara kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin güçlü mesajlar vardı. Erdoğan'ın mesajı partililer tarafından ayakta dinlendi, büyük alkış aldı. Divan Başkanı Bekir Bozdağ ise konuşmasında "Sayın cumhurbaşkanımızı AK Parti’den ayrı düşünmek mümkün değildir. AK Partinin tek lideri vardır o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi. Öte yandan AK Parti'de Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçin Demokrasi Kurulu ile Siyasi Erdem ve Etik Kurulu asil ve yedek üyelikleri şekillendi. Yeni isimler var... Yeni Genel Başkan Binali Yıldırım ise teşekkür konuşmasında ise "Yolumuz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur" mesajını verdi.

22.5.2016Gündem
Çocuk gelinler için dikkat çeken proje: Daha Çocuk

Çocuk gelinler için dikkat çeken proje: Daha Çocuk

Karadeniz Ereğli ve Ankara Rotaract Kulübü üyeleri "Çocuk Gelinler Olmasın" projesine farkındalık yaratmak için bir klip hazırladı. Klipte ‘erken yaşta yapılan evliliklerde, evlendirilen çocukların yaşayabilecekleri olumsuzluklar anlatıldı.

21.5.2016Gündem
Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim...” Bu sözlerle milyonları fetheden “Bağdat” şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusuyla, gözü kapalı Bağdat’ı bile bulabilen kadınla, Ayla Çelik’le buluştum. Şarkının hikayesini, sözlerde bulamadığımız Şirin’i, Beyaz’la olan Bağdat düetini, yeni klibi ve bu kliple tekrar alevlenen aşk dedikodularını konuştuk.

21.5.2016Paparazzi
Köy okuluna ‘kardeş okul’ dokunuşu

Köy okuluna ‘kardeş okul’ dokunuşu

Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri, merkeze bağlı Çalabaş Köyü İlkokulunu yaptıkları iki günlük çalışmayla baştan aşağı yeniledi, eksiklerini giderdi.

20.5.2016Eğitim
Fatih Ürek sahnede düşüp yaralandı

Fatih Ürek sahnede düşüp yaralandı

Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde sahne alan ünlü sanatçı Fatih Ürek, sahnede dengesini kaybederek düştü. Nazara geldiğini ifade eden Ürek'e ilk müdahale sahnede yapıldı.

20.5.2016Paparazzi
Kupa töreninde sadece onun adı anons edilmedi

Kupa töreninde sadece onun adı anons edilmedi

Beşiktaş'ın Vodafone Arena'da düzenlediği şampiyonluk kutlaması olağanüstü bir coşkuya sahne olurken, törende ilginç bir olay yaşandı.

20.5.2016Futbol
Pendik'te anne-oğul evde ölü bulundu

Pendik'te anne-oğul evde ölü bulundu

PENDİK Kurtköy'de, site içerisindeki bir dairede anne ile oğlu ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede, polisin, 14 yaşındaki M.C.'nin annesini öldürüp daha sonra intihar ettiği şüphesi üzerinde durduğu öğrenildi.

19.5.2016Gündem
Reza Zarrab'ın dudak uçuklatan kefaletine ret

Reza Zarrab'ın dudak uçuklatan kefaletine ret

ABD’de tutuklu bulunan işadamı Reza Zarrab, avukatı Benjamin Brafman aracılığıyla mahkemeye 10 milyon doları nakit, toplam 50 milyon dolarlık kefalet ödemeyi önerdi.

19.5.2016Ekonomi
Oya Aydoğan herkesten saklamış!

Oya Aydoğan herkesten saklamış!

Şarkı yarışmasına katıldıktan sonra Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğrayan Mutlu Kaya, Oya Aydoğan'ın herkesten gizli kendisine yardım ettiğini belirterek " O zaten bir melek" dedi.

18.5.2016Paparazzi
Ruslardan Cemile’ye imalı Kırım daveti

Ruslardan Cemile’ye imalı Kırım daveti

UKRAYNA’dan kopartılan Kırım’ın Rus yönetimi, Eurovision şarkı yarışmasını kazanan Kırım Tatarı Cemile’yi (Camala), sürgünün anılacağı 18 Mayıs günü Bahçesaray’a davet etti.

17.5.2016Dünya
Eurovision birincisi türkçe şarkı söyledi

Eurovision birincisi türkçe şarkı söyledi

Eurovision birincisi türkçe şarkı söyledi

17.5.2016Gündem
Erdoğan'dan Jamala'ya tebrik telefonu

Erdoğan'dan Jamala'ya tebrik telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna'yı temsilen katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması'nda birinci olan Kırımlı Tatar sanatçı Jamala'yı bu sabah telefonla arayarak kutladı

16.5.2016Gündem
Bu maratonun bir ruhu var!

Bu maratonun bir ruhu var!

New Balance Bozcaada Maratonu’nun 6.sı için adanın yolunu tutan binlerce kişiden biriydim. Amacım koşmaktan çok koşma arzusuna neden olan ‘duygunun’ peşine düşmekti.

16.5.2016Diğer
Eurovision birincisi Jamala (Cemile) ve Ukrayna oldu

Eurovision birincisi Jamala (Cemile) ve Ukrayna oldu

Bu yıl İsveç'in başkenti Stockholm'de 61.'si düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nın kazananı belli oldu. Eurovision Şarkı Yarışması'nı, "1944" adlı şarkısıyla Ukrayna'yı temsil eden Kırımlı Tatar sanatçı Jamala (Cemile) kazandı. Jamala'nın, büyükannesi ile Kırım Tatarlarının yaşadığı trajediyi anlatan, Türkçe nakaratında "Yaşlığıma toyalmadım, Men bu yerde yaşalmadım" sözlerinin yer aldığı "1944" adlı şarkısı, 534 puanla birinci seçildi.

15.5.2016Dünya
Bir öğretmen 16 köye ışık oldu

Bir öğretmen 16 köye ışık oldu

Bitlis’in Adilcevaz ilçesine bağlı Mollafadıl Köyü İlkokulu öğretmeni Alev Sungur, başlattığı kampanyalarla topladığı 8 bin 500 kitapla Adilcevaz’da 16 köy okuluna kütüphane kurdu. Hayatında hiç uçak görmeyen tüm öğrencilerini uçağa bindirerek İstanbul gezisine götüren Alev Öğretmen, ‘Okul Bizim Yuvamız’ çalışmasıyla 53 yıllık sobalı okula kalorifer sistemi getirdi. Okula parke döşetip sınıfa halı sererek, okuma minderleri koydu. Çocuklar için okulda satranç oynayabilecekleri, film izleyebilecekleri bir hobi odası oluşturdu.

13.5.2016Eğitim
İyi albümler haftası

İyi albümler haftası

Cem Karaca’nın Ölümsüzler Serisi, yeni halkayla devam ediyor; Gwen Stefani bekleneni veriyor, usta müzisyen David Murray’se hatır nedir biliyor...

13.5.2016Keyif
Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? - 13 Mayıs 2016

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? - 13 Mayıs 2016

Kanal D'nin hem sohbetiyle hem eğlencesiyle çok sevilen talk show programı Beyaz Show, bu hafta da gümbür gümbür geliyor! Beyaz Show'un bu akşamki yeni bölümünde birbirinden değerli isimler yer alacak. İşte Beyaz Show'un yeni bölüm fragmanı...

13.5.2016Gündem
iOS 10 ile birlikte gelecek yenilikler

iOS 10 ile birlikte gelecek yenilikler

Apple'ın tanıtımına bir ay kalan iOS 10'unda bizi hangi yenilikler bekliyor?

13.5.2016Teknoloji
Marmaris Mavi Tur Rehberi / Marmaris koyları

Marmaris Mavi Tur Rehberi / Marmaris koyları

Ruha en iyi gelen tatil, yeşile ve maviye doyduğun tatilmiş. Marmaris Marina’dan hareketle 5 gece 6 gün boyunca teknedeydim. O halde hazır mısınız benimle Marmaris ve Göcek koylarında mavi tura çıkmaya?

13.5.2016Seyahat
Müzikleri bağımlılık yapan en iyi 7 film

Müzikleri bağımlılık yapan en iyi 7 film

Filmlerin konusu, oyuncu kadrosu, yönetmeni ne kadar önem taşıyorsa, müzikleri de o kadar önemli. Bazı filmlerin ismi unutulmaya yüz tutsa da müzikleri hala canlı ve hatırlanmaya değer. Hafızalara kazınan en iyi 7 film müziği.

12.5.2016Keyif
Yusuf Güney kimdir?

Yusuf Güney kimdir?

Yusuf Güney, 13 Mayıs günü yayınlanacak olan Beyaz Show’a konuk oluyor. Sesi ve yaptığı şarkılarla sık sık kendinden bahsettiren Yusuf Güney kimdir? Kaç yılında doğmuştur, müzik kariyerine nasıl adım atmıştır? Yusuf Güney hakkında detaylı bilgiler haberimizde…

12.5.2016Gündem
Eurovision'da Ermenistan ekibine inceleme

Eurovision'da Ermenistan ekibine inceleme

İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasının ilk yarı finalinde, Ermenistan ekibinin, Ermeni işgali altındaki Azerbaycan toprağı Dağlık Karabağ'ın sözde yönetiminin bayrağını taşıması üzerine inceleme başlatıldı.

11.5.2016Dünya
Bodrum'da engelsiz gece

Bodrum'da engelsiz gece

BODRUM’da engelliler yararına ünlü mankenlerin podyuma çıktığı defilenin ardından Alişan, Tuğba Özerk ve Zeynep Mansur sahne aldı. Organizasyon beklenilen ilgiyi görmedi.

11.5.2016Ege
Laptoptan film izleyerek intihara kalkıştı!

Laptoptan film izleyerek intihara kalkıştı!

Tekirdağ’da işinden ve eşinden ayrılması sonucu bunalıma giren bir kişi, çıktığı binanın çatısında bir süre laptoptan film izledikten sonra intihara kalkıştı.

11.5.2016Gündem
Gel vatandaş gel pazara gel

Gel vatandaş gel pazara gel

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi’nin semt pazarındayız...

10.5.2016Paparazzi
Hürriyet İK'dan dev kampanya

Hürriyet İK'dan dev kampanya

Hürriyet İK, Microsoft işbirliği ile ‘Microsoft Office Sertifikalı Eğitim Programı’ başlatarak, kampanyaya katılacak okuyuculara hem çalışma hem de okul hayatını kolaylaştıracak fırsat sunuyor.

9.5.2016IK
Ruslar'dan Zafer Günü kutlaması

Ruslar'dan Zafer Günü kutlaması

İZMİR'de yaşayan Ruslar, 2. Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyasına karşı kazandıkları zaferi Bayraklı sahilinde buluşup kutladı.

9.5.2016Ege
Riga’nın en çılgın sokağı

Riga’nın en çılgın sokağı

Çatılarda kükreyen aslanlar, bina cephelerinde haykıran yüzler, balkonları sırtlamış mitoloji kahramanları, çatı alınlıklarında yılan saçlı Medusa’lar, bina girişlerinde Mısır sfenksleri…  “Riga’nın Gaudi”si mimar Mikhail Eisenstein’ın asırlık binalarla taçlandırdığı Alberta Sokağı, sanat galerisi gibi.

8.5.2016Seyahat

Yazar Sonuçları

Laik gazete yöneticileri hepinizi protesto ediyorum

Laik gazete yöneticileri hepinizi protesto ediyorum

BİR tek Hürriyet birinci sayfasından, o da sol dipte küçücük görmüş.

20.5.2016Haber Yazıları
Aziz Hocam... Öyle bir şey yaptın ki unutulmayacak

Aziz Hocam... Öyle bir şey yaptın ki unutulmayacak

- ANADOLU’nun bir köyünde doğdu...

18.5.2016Haber Yazıları
123’TEN KİTAP GELİYOR

123’TEN KİTAP GELİYOR

123 ile bir araya gelip müzik sohbeti yapmak herhalde bu köşede yazmaya başladığımdan beri hayalimdi.Geçtiğimiz günlerde ekipten Berke ve Feryin ile bir araya gelme imkânı bulduk. Ekibin şimdilerde neler yaptığını, 123’ün 12 yıllık serüvenini, müzik üretimlerini kısacası her türlü detayı enine boyuna konuştuk. 

18.5.2016Kelebek Yazıları
Başbakan Binali Bey olursa, kesin başarısız olur

Başbakan Binali Bey olursa, kesin başarısız olur

40 yıl Cemaat’ten geçinen, 40 yılın ardından da Cemaat’e çakarak geçinmeye devam eden Hüseyin Gülerce, Star gazetesindeki köşesinde yeni başbakanda aradığı nitelikleri yazmış.

16.5.2016Haber Yazıları
Bugün yeni dizisine imza atacaktı

Bugün yeni dizisine imza atacaktı

Dün toprağa verdiğimiz Oya Aydoğan için oyunculuk her şeyden önde geliyordu...

16.5.2016Kelebek Yazıları
Ey AK Parti!

Ey AK Parti!

- SEN ki... “Millet benimle” diye övünüp durmaktasın.

15.5.2016Haber Yazıları
Fenerbahçe finalde!

Fenerbahçe finalde!

Berlin’de finaldeyiz!

14.5.2016Basketbol
Kuşandık Sarı Laciyi…

Kuşandık Sarı Laciyi…

Var bir hayalim, herkes dinlesin, Şampiyon olalım Berlin inlesin!

11.5.2016Yazar Yazıları
Gel vatandaş gel pazara gel

Gel vatandaş gel pazara gel

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi’nin semt pazarındayız...

10.5.2016Kelebek Yazıları
FESTİVAL SEZONU AÇILIYOR

FESTİVAL SEZONU AÇILIYOR

Havalar ısınıyor, bahar geliyor ve festivaller yavaş yavaş gün ışığına çıkmaya başlıyor.

10.5.2016Kelebek Yazıları
“Figür” meselesi

“Figür” meselesi

Şöhret sahibi isimler neden oturdukları yerde üzerlerine nefret çekerler?

9.5.2016Kelebek Yazıları