Sarıkamış


 • Ardahan'da hava sıfırın altında 6 derece - Sarıkamış

  Ardahan'da hava sıfırın altında 6 derece16.12.2014

  GÜNDEM

  Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 6 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
 • Enver Paşa'nın torunu: "Dedemi karaladılar" - Sarıkamış

  Enver Paşa'nın torunu: "Dedemi karaladılar"11.12.2014

  Ege

  ENVER Paşa'nın torunu Osman Mayatepek, İzmir'deki Gediz Üniversitesi öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.Mayatepek, dedesiyle ilgili tarihi gerçeklerin doğru bilinmesini istediklerini ifade ederek, "Kurtuluş Savaşı sırasında yurda dönmesin diye karalama kampanyası başlatıldı.Sarıkamış'tan sorumlu tutulurken, yine Harbiye Nazırı ve Başkomutan vekili olduğu Çanakkale Zaferi'nde neden adı hiç geçmiyor" dedi
 • Enver Paşa'nın torunu: Dedemi karaladılar - Sarıkamış

  Enver Paşa'nın torunu: Dedemi karaladılar11.12.2014

  GÜNDEM

  ENVER Paşa’nın torunu Osman Mayatepek, İzmir’deki Gediz Üniversitesi öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.Mayatepek, dedesiyle ilgili tarihi gerçeklerin doğru bilinmesini istediklerini ifade ederek, "Kurtuluş Savaşı sırasında yurda dönmesin diye karalama kampanyası başlatıldı.Sarıkamış’tan sorumlu tutulurken, yine Harbiye Nazırı ve Başkomutan vekili olduğu Çanakkale Zaferi’nde neden adı hiç geçmiyor" dedi
 • Doğu'da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde - Sarıkamış

  Doğu'da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde11.12.2014

  GÜNDEM

  Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 2 dereceyle Kars'ta ölçüldü.Sibirya yüksek basınç sisteminin etkisi nedeniyle gece sıcaklığında 4 ila 6 derece düşüş bekleniyor.
 • Doğu'da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde - Sarıkamış

  Doğu'da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde10.12.2014

  GÜNDEM

  Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 5 dereceyle Ardahan'da ölçüldü - Erzurum, Kars, Ağrı ve Ardahan'da karla karışık yağmur, Erzincan ve Iğdır'da yağmur, yüksek kesimlerde ise kar yağışı bekleniyor.
 • Ömür boyu hapsi istendi - Sarıkamış

  Ömür boyu hapsi istendi06.12.2014

  GÜNDEM

  KALP cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez’i 24 Ağustos’ta Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 2 kurşunla kolundan ve bacağından yaralayan AK Partili eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen ile yeğeni Özcan T.hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle Kars Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.
 • Bingür Sönmez'i vuran sanığa müebbet istendi - Sarıkamış

  Bingür Sönmez'i vuran sanığa müebbet istendi05.12.2014

  GÜNDEM

  KARS’ın Sarıkamış İlçesi’nde geçen 24 Ağustos’ta ünlü kalp cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez’i tabanca ile yaralayan eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen ile yeğeni Özcan T.hakkında, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle Kars Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.
 • 100 milyar $’lık ziyaret - Sarıkamış

  100 milyar $’lık ziyaret01.12.2014

  EKONOMİ

  Putin ziyaretinde doğalgazda indirim müjdesi gelebilir.
 • 36 bin bebek doğmayacaktı - Sarıkamış

  36 bin bebek doğmayacaktı29.11.2014

  GÜNDEM

  Kars'ta DSİ'de STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle yemekte bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gerek peşmergenin geçiş sürecinde gerekse insani yardım bağlamında 200 bin Kobanili kardeşimizi ağırladık.Binlerce çocuk 10 binlerce bebek Türkiye'de dünyaya geldi.Sadece kamplarda 36 bin Suriyeli bebek doğdu.Anneleri babaları sığınmasaydı o bebekler dünyada olmayacaktı.Biz Suriye rejimine şimdi de karşıyız.Baskı ve zulüm yapan rejime, IŞİD terör örgütüne de karşı durduk ve karşı durmaya devam edeceğiz" dedi.
 • Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve fırtına uyarısı - Sarıkamış

  Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve fırtına uyarısı24.11.2014

  GÜNDEM

  Meteoroloji, Bodrum-Kaş arası denizde fırtına ve Antalya sahil şeridinde kuvvetli yağış uyarısında bulundu.İstanbul'da ise sağanak yağışların akşam saatlerinde özellikle kıyı kesimlerinde şiddetini arttıracağı belirtildi.En düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 8 dereceyle Ardahan'da ölçüldüğü Doğu Anadolu Bölgesi'nde ise soğuk ve yağışlı hava hayatı olumsuz etkiledi.
 • Doğuda soğuk hava - Sarıkamış

  Doğuda soğuk hava23.11.2014

  GÜNDEM

  Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan kar yağışı yaşamı da olumsuz etkiledi.
 • Hakkari ve Sivas beyaza büründü - Sarıkamış

  Hakkari ve Sivas beyaza büründü22.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye'de soğuk e yağışlı hava etkisini göstermeye devam ediyor.Kars, Erzurum, Hakkari, Sivas beyaza büründü.Ankara'da da her yer bembeyaz.işte beyaza bürünen şehirlerimiz.
 • Köy çocukları sinemayla tanıştı - Sarıkamış

  Köy çocukları sinemayla tanıştı21.11.2014

  Eğitim

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde "Sinemaya Merhaba" Projesi'yle köy okullarında öğrenim gören yaklaşık 3 bin öğrenci ilk kez sinema izleme imkanı elde etti.
 • 22 yıldır inandırmaya çalışıyor - Sarıkamış

  22 yıldır inandırmaya çalışıyor19.11.2014

  Ege

  HAKKARİ’nin Çukurca İlçesi’ndeki Üzümlü Karakolu’na, PKK’nın düzenlediği saldırıda 14 arkadaşı şehit olan, bilek ve kalçasına isabet eden 2 mermiyle yaralanınca 1.5 ay tedavi gören, ardından birliğine teslim olarak vatani görevini tamamlayan 43 yaşındaki Hüseyin Arman, 22 yıldan bu yana ’Gazi’ unvanı almak için verdiği mücadeleden sonuç alamadığını söyledi.
 • Ayşe ARAL

  Yetiş Ayşe - Sarıkamış

  Yetiş Ayşe16.11.2014

  YAZARLAR

 • Bingür Sönmez'e tekme atan yeğen de tutuklandı - Sarıkamış

  Bingür Sönmez'e tekme atan yeğen de tutuklandı03.11.2014

  GÜNDEM

  KARS’ın Sarıkamış İlçesi’nde geçen 24 Ağustos’ta ünlü kalp cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez’in tabancalı saldırıda yaralanmasıyla ilgili mobese görüntülerinde, eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen ile yeğeni Özcan T.’nin otelden çıkıştan itibaren 1 saat 45 dakika süreyle yakından izleme yaptığı ortaya çıktı.Tabancayla ateş açan İlhan Özbilen’in ardından yaralı Prof.Dr.Bingür Sönmez’e yere çöktüğü sırada tekme atan yeğeni Özcan T.de mobese görüntülerinin savcılığa ulaşmasının ardından tutuklanarak cezaevine konuldu.
 • Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı - Sarıkamış

  Yaka kamerası uygulamasına Kars'ta da başlandı24.10.2014

  GÜNDEM

  EMNİYET Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığının, ’Trafik Hizmetlerinde Şeffaflık ve Güven Projesi’ kapsamında, Kars’ta da trafik ekiplerine yaka kamerası dağıtıldı.
 • Türk Filmleri Haftası’nda 16 film gösterilecek - Sarıkamış

  Türk Filmleri Haftası’nda 16 film gösterilecek23.10.2014

  Avrupa

  Berlin Türk Filmleri Haftası, bugün Çağan Irmak’ın ‘Dedemin İnsanları’ adlı filminin gösterimiyle başlayacak.1 Kasım’da sona erecek etkinlikte UCI Kinowelt Colesseum’da 16 film gösterilecek.
 • 12.Berlin Türk Filmleri Haftası Başlıyor - Sarıkamış

  12.Berlin Türk Filmleri Haftası Başlıyor21.10.2014

  Avrupa

  Film haftası kapsamında fotoğraf sergisi açılacak ve bir de panel düzenlenecek.
 • Hizmet eri görünümlü Lawrence’lar - Sarıkamış

  Hizmet eri görünümlü Lawrence’lar13.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Ey IŞİD ey PKK, yaptığınız katliamlarla kimlerin değirmenine su taşıdığınızı hiç düşündünüz mü? 100 yıl önce Osmanlı’yı yıkmak için Arap görünümlü İngiliz Lawrence’lar vardı.Bunlar bugün de var.Din adamı görünümünde, hizmet eri görünümünde, gazeteci-yazar görünümünde, hatta ve hatta terörist görünümünde yeni Lawrence’ların bölgeyi ateşe atmak için çabaladığını görüyorsunuz” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar - Sarıkamış

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar12.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Üniversitesi'nde konuştu.Erdoğan, "Hizmet eri görünümünde, gazeteci yazar görünümünde terörist görünümünde yeni Lawrence'lerin çabaladığını görüyoruz.Hizmet diyerek, basın özgürlüğü diyerek, bağımsızlık savaşı ya da cihat diyerek Sykes-Picot anlaşmalarını yapanlar var." dedi.
 • Şehit yakınlarına ücretsiz seyahat - Sarıkamış

  Şehit yakınlarına ücretsiz seyahat02.10.2014

  Gündem2008

  ŞEHİT yakını, gazi ve gazi yakınlarının istihdamına ilişkin kura töreni Rixos Otel’de yapıldı.2 bin 761 kişi kamuya atandı.Törene Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Enerji Bakanı Taner Yıldız ve Başbakan Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu da katıldı.
 • Davutoğlu'ndan atama müjdesi - Sarıkamış

  Davutoğlu'ndan atama müjdesi01.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da gerçekleştirilen Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınlarının İstihdamı Kura Çekim Törenine katıldı.Burada konuşan Davutoğlu, 2 bin 761 şehit ve gazi yakınının atanacağını belirtti.
 • Çöplükte ayılarla selfie - Sarıkamış

  Çöplükte ayılarla selfie26.09.2014

  Gündem2008

  KARS’ın Sarıkamış İlçesi’nde gece yiyecek bulmak için çöplüğe gelen ayılarla selfie yapanlar, ölüme adeta meydan okuyor.
 • İzzet ÇAPA

  Yıllarca Müjdat’ı benim kocam sandılar - Sarıkamış

  Yıllarca Müjdat’ı benim kocam sandılar20.09.2014

  Yazarlar

  Sabahat, Müstesna, Şehnaz, Perihan, Neriman.Hayatımıza daha pek çok değişik karakterle girdi Perran Kutman.Her birini evimize misafir ederken onlara hayat veren kadını tanımayı unuttuk adeta.Yeni dizisinin setinde Kutman’ı ziyaret ettiğimde eski bir dostla karşılaşmışcasına heyecanlıydım.Oysa hiç tanışmamıştık.Tatlı tatlı anlatmaya başladı yaşamının “mihenk taşlarını”.Öylesine keyifliydi ki hikayeleri, sorularla bölmek bile istemedim muhabbeti.Çocukken hayalini kurduğu minibüsçü sevgilisi Enver oldum onun için.Birer birer mola verdik hayatının “duraklarında”.Buyrun siz de katılın yolculuğumuza.
 • 7 kameradan biri dosyada - Sarıkamış

  7 kameradan biri dosyada19.09.2014

  Gündem2008

  Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 24 Ağustos’ta eski AK Partili Belediye Başkanı İlhan Özbilen’in tabancasından çıkan kurşunlarla yaralanan Kalp Cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez’in avukatı Erkan Karagöz, soruşturmanın yavaş sürmesinden yakındı.
 • Kış uykusuna hazırlanan ayılar, çöplüğe yöneldi - Sarıkamış

  Kış uykusuna hazırlanan ayılar, çöplüğe yöneldi15.09.2014

  Gündem2008

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde beslenme alanları daralan ve kış uykusu öncesi yağ depolamaya ihtiyacı olan ayılar, ilçe çöplüğünde yiyecek ararken görüntülendi.
 • Ödülleri ‘Jin’ topladı - Sarıkamış

  Ödülleri ‘Jin’ topladı14.09.2014

  Avrupa

  14.Frankfurt Türk Film Festivali, ‘Altın Elma’ ödülleriyle son buldu.Katıldığı silahlı örgütten kaçmaya çalışan bir kızın öyküsünün anlatıldığı ‘Jin’ adlı film, ödülleri topladı.
 • Yalçın BAYER

  Türk polisi sahipsiz - Sarıkamış

  Türk polisi sahipsiz12.09.2014

  Yazarlar

  En ağır işyapan polisler en çok aldatılan bürokratlar sınıfına giriyor.
 • Türk Film Festivali 30 filmle başlıyor - Sarıkamış

  Türk Film Festivali 30 filmle başlıyor05.09.2014

  Avrupa

  Frankfurt Türk Film Festivali, 14’üncü kez düzenleniyor.Pazar günü başlayacak festivalde 30’un üzerinde film gösterilecek.Çok sayıda ünlü sanatçı da festival için Franfurt’a gelecek.
 • Prof.Dr.Bingür Sönmez: Kurşun saatime çarptı ve kurtardı - Sarıkamış

  Prof.Dr.Bingür Sönmez: Kurşun saatime çarptı ve kurtardı02.09.2014

  Sağlık

  Sarıkamış'ta silahlı saldırıya uğrayan Prof.Dr.Birgür Sönmez bugün çalıştığı hastanede işbaşı yaptı.Bir hafta boyunca poliklinikte hastalarını muayene edeceğini söyleyen Sönmez, Önümüzdeki hafta yeniden ameliyatlara başlayacağı müjdesini verdi.İki elinin işaret ve baş parmaklarını gösteren Sönmez, " Neye ihtiyacım var biliyor musunuz ? Şu iki parmağa" dedi.
 • Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan - Sarıkamış

  Altın Portakal'ın jüri başkanı Yılmaz Erdoğan28.08.2014

  Keyif

  51.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin jürisi belli oldu.Festivalin jüri başkanlığını Kürt sorunu çözüm sürecinde 'akil insan' olarak görev yapan Yılmaz Erdoğan üstlenecek.
 • Yalçın BAYER

  Türkiye, Merkel’den ‘o CD’yi isteme cesaretini gösteremiyor - Sarıkamış

  Türkiye, Merkel’den ‘o CD’yi isteme cesaretini gösteremiyor28.08.2014

  Yazarlar

  BERLİN’de bulunan bir Alman yetkili, Türkiye’nin dinlemeler karşısında bu kadar sessiz kalmasındaki nedenleri soruyor.(Peşinen kimdir bu kişi diye soru sormayın lütfen! Y.B.:)
 • Sönmez: Hayattaki tek Sarıkamış gazisiyim - Sarıkamış

  Sönmez: Hayattaki tek Sarıkamış gazisiyim27.08.2014

  Gündem2008

  ALLAHUEKBER Dağları’nda 55 gönüllü ile birlikte üç gün süren yürüyüşün ardından gittikleri Sarıkamış’ta eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen’in kurşunlarına hedef olarak yaralanan Kalp Cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez, "Az daha 90 bin 1’inci Sarıkamış şehidi olacaktım.Hayatta olan tek Sarıkamış gazisiyim" dedi.
 • İstanbul Valisi Avni Mutlu Bingür Sönmez'i ziyaret etti - Sarıkamış

  İstanbul Valisi Avni Mutlu Bingür Sönmez'i ziyaret etti26.08.2014

  Sağlık

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Sarıkamış'ta uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ünlü kalp cerrahı ve Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı Prof.Dr.Bingür Sönmez'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
 • Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son konuşması - Sarıkamış

  Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son konuşması26.08.2014

  Gündem2008

  12'nci cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğan, kürsüde AK Parti'nin Genel Başkanı olarak son konuşmasını yaptı.Veda konuşmasında ''13 yıldır gururla taşıdığım genel başkanlık vazifesini artık sizlere teslim ediyorum'' diyen Erdoğan, ''2001’de başlayan genel başkanlık vazifem 13 yıl 13 gün sonra bugün nihayete eriyor.Yeni başbakan emanetçi değildir'' ifadelerini kullandı.
 • Bingür Hoca’ya kurşun yağdırdı - Sarıkamış

  Bingür Hoca’ya kurşun yağdırdı24.08.2014

  Gündem2008

  Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı, kalp cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez, Sarıkamış’ta eski belediye başkanı İlhan Özbilen’in silahlı saldırısında kolundan ve bacağından yaralandı.Sönmez’in hayati tehlikesi bulunmazken, saldırgan ve yeğeni gözaltında.
 • Prof.Sönmez'i rahatlatan açıklama - Sarıkamış

  Prof.Sönmez'i rahatlatan açıklama24.08.2014

  Gündem2008

  Ünlü kalp cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez dün sabah Kars'ın Sarıkamış ilçesinde silahlı saldırıya uğradı.Hastaneye kaldırılan Sönmez tüm Türkiye'nin yüreğini ağzına getirirken, Sönmez'in kolundan ve bacağından vurulduğu ortaya çıktı.Bingür hocanın yaralanmasıyla birlikte 'Tekrar ameliyata girebilecek mi' sorusu akıllara takılırken, Bingür hocanın sinir kemik sisteminin saldırıdan zarar görmediğinin ortaya çıkması yüreklere su serpti.
 • Profesör Bingür Sönmez'e silahlı saldırı - Sarıkamış

  Profesör Bingür Sönmez'e silahlı saldırı23.08.2014

  Gündem2008

  ÜNLÜ kalp cerrahı Prof.Dr.Bingür Sönmez, bu sabah Sarıkamış’ta silahlı saldırıya uğradı.Kol ve bacağından yaralanan Prof.Dr.Bingür Sönmez tedavi altına alınırken, saldırıyı gerçekleştiren Sarıkamış eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen tutuklanarak cezaevine gönderildi.Saldırı anından hemen sonrasına ait görüntüler yaşanan dehşeti gösterdi.Özbilen'in avukatı, "Müvekkilim Bingür Sönmez ile tokalaşmak istemiş.Sönmez’in korumaları bunu yanlış anlamış ve müvekkilime saldırmış.Müvekkilim de kendisini korumak amacıyla yere ateş etmiş, doğrudan hedef alarak ateş etmemiştir" dedi.
 • Şehitlere vefa yürüyüşü - Sarıkamış

  Şehitlere vefa yürüyüşü21.08.2014

  Gündem2008

  Sarıkamış Dayanışma Grubu ve AKUT, Sarıkamış Harekatı sırasında 9'uncu Kolordu'ya bağlı 17 ve 29'uncu tümenlerin 22 Aralık 1914'te 2.5 günde gittiği ‘Top Yolu Yürüyüşü’ne başladı.
 • Sarıkamış'ta orman yangını - Sarıkamış

  Sarıkamış'ta orman yangını19.08.2014

  Gündem2008

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde çıkan orman yangınında 8 dönümlük alan zarar gördü.
 • Kars'ta kaza: 12 asker yaralı - Sarıkamış

  Kars'ta kaza: 12 asker yaralı17.08.2014

  Gündem2008

  Kars’ın Sarıkamış ilçesinde askeri minibüsün devrilmesi sonucu 12 asker yaralandı.
 • Askeri minibüs devrildi: 12 yaralı - Sarıkamış

  Askeri minibüs devrildi: 12 yaralı17.08.2014

  Gündem2008

  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde askeri minibüsün devrilmesi sonucu 12 asker yaralandı.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Taşların tılsımı ses vermeye başladı… - Sarıkamış

  Taşların tılsımı ses vermeye başladı…14.08.2014

  Yazarlar

 • Bayraktepe’ye bayrak yağdı - Sarıkamış

  Bayraktepe’ye bayrak yağdı18.07.2014

  Gündem2008

  SARIKAMIŞ Dayanışma Grubu tarafından Allahuekber Dağları’nda donarak can veren Türk askerleri anısına Bayraktepe'ye dikilen 52 metre yükseklikteki direğin bayraksız kaldığı haberi, yurt çapında yankı buldu.
 • Bu festival kaçmaz - Sarıkamış

  Bu festival kaçmaz14.07.2014

  Avrupa

  Frankfurt Türk Film Festivali, 14’üncü kez düzenleniyor.Festi­val 7–13 Eylül günleri arasında yapılacak.Festival kapsamında ‘Altın Elma’ ödülleri ikinci kez uzun metrajlı filmlerine verilecek.
 • Bayraktepe bayrak bekliyor - Sarıkamış

  Bayraktepe bayrak bekliyor12.07.2014

  Gündem2008

  SARIKAMIŞ Dayanışma Grubu'nun girişimleri ile Allahuekber Dağları'nda donarak can veren 60 bin Türk askeri anısına 2007 yılında Bayraktepe'ye dikilen 52 metre yüksekliğinde bayrak direği ikinci kez bayraksız kaldı.Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı Prof.Dr.Bingür Sönmez, "Bayraktepe, bayrak bekliyor.Duyarlı vatandaşları destek vermeye çağırıyoruz” dedi.
 • Kahvede oturamaz - Sarıkamış

  Kahvede oturamaz08.07.2014

  Gündem2008

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’a, “Çatacak bir şey bulamadı Ekmel Bey’e.Geçenlerde yine dilini tutamamış ‘Monşer’ demiş.O halkın arasına inen birisi, etrafında bir koruma ordusu olmayan birisi, temiz yürekli bir adam.Sen koruma ordusu olmadan gidip bir kahveye oturabiliyor musun?” dedi.CHP’nin dünkü grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - Sarıkamış

  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar07.07.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.Kılıçdaroğlu konuşmasında SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile geçen bir diyalogu anlattı.Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı adayları belirlenmeden önce, ziyaret ettiğim partilerden birisi Saadet Partisi’ydi.Olay yolsuzluğa gelince, 'iğneden ipliğe hesabı sorulur bir gün' diye bir şiiri hatırlattı" dedi.
 • Zor görevlerin kadınları - Sarıkamış

  Zor görevlerin kadınları28.06.2014

  Hayat

  TSK değişiyor.Artık kadınlar da ordunun zirvesine çıkıyor.Silahlı Kuvvetler’in her biriminden ilham verici kadınları dinledik.Güçlüklere nasıl göğüs gerdiklerini anlattılar.
içinde

Sarıkamış


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz