Sakine Cansız

 • Diyarbakır’daki Cizre yürüyüşünde trene PKK flaması asıldı - Sakine Cansız
  Diyarbakır’daki Cizre yürüyüşünde trene PKK flaması asıldı18.01.2015
  GündemDİYARBAKIR’da Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) İl başkanlığının Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde çıkan olaylarda 6 kişinin ölümünü protesto etmek düzenlediği yürüyüşte, yüzü kapalı 1 kişi geçen trene PKK flaması astı.
 • Sebahat Tuncel: (Cizre Emniyet Müdürü) paralel ise senin denetiminde, sen gönderiyorsun - Sakine Cansız
  Sebahat Tuncel: (Cizre Emniyet Müdürü) paralel ise senin denetiminde, sen gönderiyorsun16.01.2015
  GündemHalkların Demokratik Kongresi (HDK) Genel Meclis Toplantısı'na katılan eş sözcü ve aynı zamanda HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, Cizre'de yaşanan olayları değerlendirerek, çözüm sürecinin provoke edilmek istendiğini ileri sürdü.
 • AVM’ye saldırıya giderken yakalanan iki YDG-H’liden biri lise öğrencisi - Sakine Cansız
  AVM’ye saldırıya giderken yakalanan iki YDG-H’liden biri lise öğrencisi13.01.2015
  GündemŞİŞLİ’de bir AVM’ye bombalı saldırı için giderken MİT ve Emniyet İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi’nin ortak çalışmasıyla yakalanan bombacılar İ.Y.ve D.O., 16 yaşında çıktı.PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi 2 kişiden D.O.’nun lise öğrencisi olduğu belirlenirken, 2 bombacı tutuklandı.
 • Bombalı saldırı son anda önlendi - Sakine Cansız
  Bombalı saldırı son anda önlendi09.01.2015
  GündemPKK’nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyesi 2 kişi bombalı saldırı için yola çıkınca güvenlik güçleri alarma geçti.
 • HDP'nin AKP ile ittifak yaptığını söylemek alçaklıktır - Sakine Cansız
  HDP'nin AKP ile ittifak yaptığını söylemek alçaklıktır26.12.2014
  GündemHDP Eşgenel Başkanı Selahttin Demirtaş, AK Parti ile işbirliği yaptıkları yönünde yapılan eleştirileri değerlendirerek, "Hiç kimseyle seçim öncesi ucuz pazarlığımız yok, olmadı, olmayacak.Hele hele AKP gibi bir partiyle.Yarın buradan çıkıp Roboski'ye gideceğiz.Roboski'nin hesabını vermemiş bir partiyle oturup milletvekilliği pazarlığı yapıp, onlara milletvekilliği armağan edeceğimizi düşünenler kusura bakmasın alçaklık yapıyorlar.Tek kelimeyle alçaklık yapıyorlar" dedi.
 • Ömer Güney’in dosyası yeniden açılıyor - Sakine Cansız
  Ömer Güney’in dosyası yeniden açılıyor09.09.2014
  PlanetFRANSA’nın başkenti Paris’te 9 Ocak 2013’te üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’i öldürmekten tutuklanan Ömer Güney’in dosyası, emniyette 17 Aralık’ta başlayan değişim ve tasfiyelerin ardından yeniden açıldı.
 • Fransız hakimden ‘Ömer Güney’ talebi - Sakine Cansız
  Fransız hakimden ‘Ömer Güney’ talebi08.09.2014
  PlanetParis’te 9 Ocak 2013’te uğradıkları suikast sonucu yaşamını yitiren üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’i öldürmekten tutuklu tek sanık Ömer Güney’le ilgili soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.
 • Paris cinayetleriyle ilgili dört MİT'çiye tutuklama istemi - Sakine Cansız
  Paris cinayetleriyle ilgili dört MİT'çiye tutuklama istemi19.07.2014
  PlanetFransa'nın başkenti Paris'te geçtiğimiz yıl öldürülen 3 PKK'lı kadının aileleri, suikast talimatını verdiği iddiasında bulundukları 4 MİT elamanı için tutuklama talebinde bulundu.
 • 3 kadının katilini bulun - Sakine Cansız
  3 kadının katilini bulun18.07.2014
  PlanetCUMHURBAŞKANI adayı Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında Paris’e gitti.
 • 'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait' - Sakine Cansız
  'Ses kayıtları çok büyük olasılıkla Ömer Güney’e ait'23.05.2014
  PlanetFransız polisi, Paris’te öldürülen üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez suikastının tutuklu tek zanlısı Ömer Güney’in MİT yetkilileriyle yaptığı öne sürülen telefon görüşmesinin dokuz dakikalık ses kayıtlarını inceledi.Fransız polisi, kayıtlardaki sesin “çok büyük bir olasılıkla” Ömer Güney’e ait olduğunu belirledi.Hapisten kaçma planı yapan Güney’in ise Mart ayından bu yana tecrit hücresinde kaldığı ortaya çıktı.
 • Ömer Güney cezaevinden kaçmak için plan yapmış - Sakine Cansız
  Ömer Güney cezaevinden kaçmak için plan yapmış14.05.2014
  PlanetFransa’nın başkenti Paris’te üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’in öldürüldüğü cinayetin tutuklu tek sanığı Ömer Güney’in, cezaevinden kaçmaya çalıştığı bildirildi.
 • Ömer Güney kaçmaya kalkmış - Sakine Cansız
  Ömer Güney kaçmaya kalkmış14.05.2014
  PlanetFransa’nın başkenti Paris’te suikaste uğrayan 3 PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez cinayetinden tutuklu bulunan tek sanık Ömer Güney’in, hapishaneden kaçmaya teşebbüs ettiği iddia edildi.
 • Kazım Öz, Fransız ödülünü reddetti - Sakine Cansız
  Kazım Öz, Fransız ödülünü reddetti31.03.2014
  Kültür Sanat'Bir Varmış Bir Yokmuş' filmiyle Cinema du Reel Festivali'nde ödül kazanan Kazım Öz, geçen yıl Paris'te üç Kürt kadın siyasetçinin öldürülmesine karşı Fransız Hükümeti'nin tutumunu protesto için ödülü reddetti.
 • Alman istihbaratı, Paris cinayetlerinde MİT’ten şüpheleniyor - Sakine Cansız
  Alman istihbaratı, Paris cinayetlerinde MİT’ten şüpheleniyor09.02.2014
  AvrupaAlman haber dergisi Der Spiegel, Paris’te 3 PKK’lı kadının öldürülmesi olayının ardında MİT’in olduğuna dair Alman istihbaratının elinde kanıtlar bulunduğunu yazdı.Dergi, bu durum netleşirse Türkiye ile AB ilişkilerinin sıkıntıya girebileceğine dikkat çekti.
 • 'Bu iki Alman PKK üyesi' - Sakine Cansız
  'Bu iki Alman PKK üyesi'30.01.2014
  GündemDiyarbakır'da, 2013 yılında kutlanan 8 Mart etkinlikleri için billboardlara asılan ve sonra mahkeme kararıyla ile toplatılan afiş ile ilgili yürütülen soruşturmada verilen takipsizlik kararında, Alman Marksist politika teorisyeni Rosa Luxemburg ve kadın hakları savunucusu sosyalist Alman politikacı Clara Zetkin için 'PKK terör örgütü üyeleri' yazılması dikkati çekti.
 • Ömer Güney kayıtları reddetti: ‘Böyle bir görüşme yapmadım’ - Sakine Cansız
  Ömer Güney kayıtları reddetti: ‘Böyle bir görüşme yapmadım’24.01.2014
  PlanetFransa’nın başkenti Paris’te 3 PKK’lı kadının öldürülmesini araştıran Soruştuma Hakimi Jeanne Duye, cinayetin tutuklu şüphelisi Ömer Güney’e, MİT üyesi olduğu öne sürülen iki kişi ile PKK’nın üst düzey yöneticilerine dönük cinayet planları yapan sesin sahibini sordu.Ömer Güney, “Kesinlikle böyle bir konuşmaya katılmadım.Bunlar bir komplonun ürünü” yanıtını verdi.
 • Ömer Güney kayıtları reddetti: ‘Böyle bir görüşme yapmadım’ - Sakine Cansız
  Ömer Güney kayıtları reddetti: ‘Böyle bir görüşme yapmadım’23.01.2014
  GündemFRANSA’nın başkenti Paris’te 3 PKK’lı kadının öldürülmesi cinayetini araştıran Soruşturma Hakimi Jeanne Duye, cinayetin tutuklu zanlısı Ömer Güney’e, MİT üyesi olduğu öne sürülen iki kişi ile PKK’nın üst düzey yöneticilerine dönük cinayet planları yapan sesin sahibini sordu.Ömer Güney, “Kesinlikle böyle bir konuşmaya katılmadım.Bunlar bir komplonun ürünü” yanıtını verdi.
 • Demirtaş'tan önemli açıklamalar - Sakine Cansız
  Demirtaş'tan önemli açıklamalar20.01.2014
  GündemBDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş partisinin grup toplantısında konuştu.İşte Demirtaş'ın açıklamalarından satır başları:
 • O kasete soruşturma - Sakine Cansız
  O kasete soruşturma16.01.2014
  PlanetParis’te 9 Ocak 2013’te öldürülen 3 PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez cinayetinin yıldönümünde birbiri ardına sızdırılan belgeler, Fransa’da yürütülen soruşturma dosyası kapsamına alındı.
 • “Ömer Güney MİT mensubu mu araştırılsın” - Sakine Cansız
  “Ömer Güney MİT mensubu mu araştırılsın”16.01.2014
  GündemParis’te öldürülen PKK üyesi Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’ın aileleri, avukatları aracılığıyla Ankara’da devam eden soruşturmada bulunan “kısıtlama kararının” kaldırılması için başvuruda bulundu.
 • Demirtaş: Ses Ömer Güney'in - Sakine Cansız
  Demirtaş: Ses Ömer Güney'in15.01.2014
  GündemBDP Eşgenel Başkanı Selahattin Demirtaş, Paris'te Sakine Cansız ve arkadaşlarını öldürdüğü iddiasıyla Fransa’da tutuklu bulunan Ömer Güney’e ait ses kaydıyla ilgili ilk kez konuştu.Demirtaş, “Ses kaydını dinledik, detaylı olarak inceledik, karşılaştırmalar yaptık.Sesin Ömer Güney’e ait olduğu kesin” görüşünü dile getirdi.
 • MİT'ten Paris cinayeti açıklaması - Sakine Cansız
  MİT'ten Paris cinayeti açıklaması14.01.2014
  Gündem
 • Fransız gazetesinde Ömer Güney iddiası - Sakine Cansız
  Fransız gazetesinde Ömer Güney iddiası14.01.2014
  PlanetPKK’lı üç kadının Fransa’nın başkenti Paris’te öldürülmesinin birinci yıldönümü ertesinde birbiri ardına belgeler ortaya çıkıyor.
 • Abram mı ablam mı - Sakine Cansız
  Abram mı ablam mı13.01.2014
  PlanetParis cinayetlerinin zanlısı Ömer Güney’e ait olduğu iddia edilen ses kaydı tartışılıyor.Sızdıran taraf, kaydın deşifresinde “ablam” diye geçen kişinin, PKK’lı Sakine Cansız olduğunu öne sürüyor.
 • Üç PKK'li kadının ölümü Paris sokaklarında protesto edildi - Sakine Cansız
  Üç PKK'li kadının ölümü Paris sokaklarında protesto edildi10.01.2014
  PlanetFransa'da üç PKK'lı kadının öldürülmesinin birinci yılında binlerce kişi Paris sokaklarında protesto gösterisi düzenledi.
 • Paris yürüyüşüne gazlı müdahale - Sakine Cansız
  Paris yürüyüşüne gazlı müdahale09.01.2014
  GündemDEMOKRATİK Özgür Kadın Hareketi’nin çağrısı üzerine HDP Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel’in de aralarında bulunduğu yaklaşık 500 kişi Paris’te öldürülen Sakine Cansız, Leyla Şaylemez ve Fidan Doğan’ı anmak için dün saat 14.00’den itibaren Galatasaray Meydanı’nda toplandı.
 • 10’uncu kurşunu ağzına sıkmış - Sakine Cansız
  10’uncu kurşunu ağzına sıkmış08.01.2014
  PlanetPKK’lı Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez’in Paris’te öldürülmesinin bugün birinci yıldönümü.Hürriyet’e konuşan Sakine Cansız’ın kardeşi Metin Cansız, “10’uncu kurşun çok ilginç.Katil Fidan’ın ağzına öldükten sonra bir kurşun daha sıkıyor” dedi.
 • Paris'te öldürülen PKK'lıların resimleri belediye binasına asıldı - Sakine Cansız
  Paris'te öldürülen PKK'lıların resimleri belediye binasına asıldı08.01.2014
  PlanetParis 10'uncu bölge belediyesi, 9 Ocak 2013'te öldürülen üç PKK'lı kadının resimlerinin yer aldığı pankartı, belediye binasının ön cephesine astı.
 • Paris suikastının düğümünü Türkiye mi çözecek? - Sakine Cansız
  Paris suikastının düğümünü Türkiye mi çözecek?08.01.2014
  AvrupaFransa'nın başkenti Paris'teki Kürt Enformasyon Merkezi'nde 9 Ocak 2012'de düzenlenen silahlı saldırıda Kürt siyasi eylemciler Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez hayatlarını kaybettiler.
 • 3 PKK’lı kadın Paris’te anıldı - Sakine Cansız
  3 PKK’lı kadın Paris’te anıldı08.01.2014
  PlanetFransa’nın Başkenti Paris’te uğradıkları saldırı sonucu yaşamlarını yitiren, aralarına PKK’nın kurucularından Sakine Cansız’ın da bulunduğu üç kadın Paris’te anıldı.
 • Yılmaz ÖZDİL

  2013 - Sakine Cansız
  201331.12.2013
  YazarlarOcak.
 • PKK'dan Cemaat'e şok suçlama - Sakine Cansız
  PKK'dan Cemaat'e şok suçlama29.12.2013
  PlanetKandil Dağı’nda bulunan KCK Yürütme Konseyi Eşbaşkanı Cemil Bayık, ANF haber ajansına 2013 yılını değerlendirdi.Bayık Ocak 2013’te Paris’te işlenen Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez cinayetlerinde Gülen Cemaati’nin parmağı olabileceğini öne sürdü.
 • Cinayetten bir gece önce dernek üyelerini fişlemiş - Sakine Cansız
  Cinayetten bir gece önce dernek üyelerini fişlemiş23.12.2013
  PlanetPARİS’te 9 Ocak 2013’te uğradıkları silahlı saldırı sonucu ölen 3 PKK’lı Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylamez cinayetinden gözaltına alınan Ömer Güney hakkında yeni iddialar ortaya çıktı.
 • Paris'teki cinayetlerle ilgili yeni bulgular ortaya çıktı - Sakine Cansız
  Paris'teki cinayetlerle ilgili yeni bulgular ortaya çıktı22.12.2013
  PlanetFransız L’Express dergisi Paris’teki Kürt Enstitüsü’nde Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Söylemez’in öldürülmesiyle ilgili soruşturmaya dair haberinde yeni bilgiler paylaştı.
 • PKK yaş 35 - Sakine Cansız
  PKK yaş 3527.11.2013
  GündemBDP Diyarbakır İl Başkanlığı, PKK’nın 35’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle örgütün Lice ilçesi Fis köyünde kurulduğu ve Abdullah Öcalan’ın da katıldığı ilk kongresini yaptığı evde, kutlama düzenledi.
 • Ömer Güney beyin ameliyatı olabilir - Sakine Cansız
  Ömer Güney beyin ameliyatı olabilir24.10.2013
  PlanetFransa’da başkent Paris’in ortasında suikasta uğrayan üç PKK’lı kadın Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez cinayetine ilişkin soruşturma hızlandı.Suikastın tek zanlısı Ömer Güney’in avukatı Anne-Sophie Laguens son gelişmeleri Hürriyet’e aktardı.
 • Altın Portakal ödülleri sahiplerini buldu - Sakine Cansız
  Altın Portakal ödülleri sahiplerini buldu11.10.2013
  Gündem50’nci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Film ödülü ikiye bölündü.Ödülü 'Kusursuzlar’la paylaşan 'Cennetten Kovulmak’ filminin yönetmeni Ferit Karahan, salonu Kürtçe selamladı.Karahan, "Bu ödülü Rojava direnişine ve Taksim direnişine armağan ediyorum" dedi.Kısa Film kategorisinde 'Tornistan’la Jüri Özel Ödülü’nü alan Ayce Kartal, "Gezi Parkı olaylarında orantısız güce maruz kalmış, sakat kalmış hayatını kaybetmiş tüm insanlar adına alıyorum" diye konuştu.Bu sırada salondan ’Her yer Taksim her yer direniş’ sloganları yükseldi.
 • PKK'lılar geri dönüyor - Sakine Cansız
  PKK'lılar geri dönüyor30.07.2013
  GündemÇözüm süreciyle birlikte sınır dışına çıkan PKK’lılar, silahlarını bırakıp 15 Ekim tarihinden itibaren Türkiye’ye geri dönmeye hazırlanıyor.
 • Kışanak: Kalekollar içtiğimiz çayı zıkkım ediyor - Sakine Cansız
  Kışanak: Kalekollar içtiğimiz çayı zıkkım ediyor27.07.2013
  GündemBDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, çözüm sürecinde karakol yapımlarına tepki göstererek, "Çözüm süreci ve barış deyip bunun imkanlarını yaratmaya çalışıyoruz, ama ha bire karakol kuruluyor.Akşam benim kaldığım evde gösteriyorlar.Şu tepe Kalekol, bu tepe Kalekol, şurası Kalekol.Ya böyle bir şey olabilir mi? Evinin balkonunda oturuyorsun, üç taraftan üç tane Kalekol görüyorsun.İçtiğin çay zıkkım olup boğazına düğümleniyor yani.Kim savaş istiyor o zaman?" dedi.
 • Leyla güzel kızdı - Sakine Cansız
  Leyla güzel kızdı13.06.2013
  PlanetFransız L’Express dergisi Paris’te öldürülen üç PKK’lı kadın olayının tek zanlısı Ömer Güney’in kurbanlardan Leyla Şaylemez’e duygusal ilgi duyduğunu yazdı.
 • Baydemir Mesut Barzani ile görüştü - Sakine Cansız
  Baydemir Mesut Barzani ile görüştü29.05.2013
  GündemKUZEY Irak’ta bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Kürdistan Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani’yi ziyaret etti.Ziyaret sırasında ikilinin, Kürtler’in birliği, Kürt Ulusal Konferansı, Mahmur Kampı’nın durumu ve Ortadoğu’da barış gibi konuları görüştüğü belirtildi.
 • Kendisi çok kibar birisiydi - Sakine Cansız
  Kendisi çok kibar birisiydi06.04.2013
  PlanetParis’te 3 PKK’lı kadını öldürdüğü iddiasıyla tutuklu bulunan Ömer Güney, kaldığı otele hayat kadını çağırmış.İstihbarat birimlerine bilgi veren “Nefes” takma adlı hayat kadını, “Kendisi çok kibar birisiydi.Bana ‘Yakında herkes benden bahsedecek’ dedi.Bahşiş bıraktı” diye konuştu.
 • Lazca şarkı sürprizi - Sakine Cansız
  Lazca şarkı sürprizi21.03.2013
  GündemDiyarbakır'daki Nevruz kutlamasında Öcalan'ın yazdığı mesajı BDP'li Önder ve Buldan Türkçe ve Kürtçe okudu.Öcalan mesajında PKK'ya ''Silahlar sussun ve sınır dışına çıkın'' çağrısı yaptı.Mektubun okunmasından önce alanda Öcalan'ın geçmiş yıllarda Nevruzla ilgili yaptığı konuşmalardan bazı bölümler de yayınlandı.Bu arada alanda uçurulan balonlardan bazılarının üzerinde ''Happy Newroz'' yazdığı görüldü.Bu, 19 Mart'ta Hürriyet'in ilk sayfasında çizen Latif Demirci'nin de karikatürüne yansımıştı.Bu yıl hangi sanatçının sahne alacağı da sır gibi saklanıyordu.O sanatçının geçtiğimiz yıllarda kanserden kaybettiğimiz Kazım Koyuncu'nun kardeşi Niyazi Koyuncu olduğu ortaya çıktı.Niyazi Koyuncu, sahnede Lazca şarkılar söyledi.
 • Demirtaş: "Sarsıcı bir adım atılacak" - Sakine Cansız
  Demirtaş: "Sarsıcı bir adım atılacak"20.03.2013
  GündemBDP Genel Başkanı Selahattin Demitaş, dün gece sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından bugün açıklanacak Abdullah Öcalan'ın mesajına ilişkin açıklama yaptı.
 • BDP açıklamasının şifreleri - Sakine Cansız
  BDP açıklamasının şifreleri11.03.2013
  GündemBDP tarafından, İmralı tutanaklarının sızdırılması konusunda yapılan açıklamada ilginç unsurlar var;
 • Erkek vurur devlet korur - Sakine Cansız
  Erkek vurur devlet korur10.03.2013
  Gündemİstanbul’da, 8 Mart Kadın Platformu üyesi binlerce kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden, Kadıköy İskele Meydanı’na kadar yürüdü.
 • Kadıköy'de Kadınlar Günü mitingi yapıldı - Sakine Cansız
  Kadıköy'de Kadınlar Günü mitingi yapıldı09.03.2013
  GündemKADIKÖY’de binlerce kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Numune Hastanesi önünden, Kadıköy İskele Meydanı’na kadar yürüyüş gerçekleştirdi.BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel de yöresel kıyafet giyerek mitinge katıldı.Yapılan açıklamada, "Savaşa, cinsiyetçi politikalara, yoksulluğa emeğimizin sömürülmesine ve kadın katliamlarına karşı direniyoruz" denildi.
 • Hüseyin YAYMAN

  İkinci Oslo mu? - Sakine Cansız
  İkinci Oslo mu?27.02.2013
  YazarlarMilliyet Gazetesi’nden Namık Durukan’ın BDP heyetinin Abdullah Öcalan’la yaptığı görüşmenin tutanaklarını yayınlaması yeni tartışmaları beraberinde getirdi…
 • Paris cinayetlerinin işlendiği daire ilk kez görüntülendi - Sakine Cansız
  Paris cinayetlerinin işlendiği daire ilk kez görüntülendi25.02.2013
  PlanetParis'te 9 Ocak'ta 3 PKK'lı kadınının öldürüldüğü binanın katı ilk kez görüntülendi.AA'nın görüntülediği katta, polisin kapının her yerinde parmak izi araması ve olaydan dört gün sonra burayı mühürlemesi dikkat çekiyor.
 • Bağış: Desteksiz sallamak kötü bir alışkanlık - Sakine Cansız
  Bağış: Desteksiz sallamak kötü bir alışkanlık20.02.2013
  GündemBDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, Ankara'da gazetecilerle yaptığı görüşmede "Egemen Bağış, Paris'te Sakine Cansız ve arkadaşlarının öldürülmesiyle ilgili gizli görüşmeler yapıyor" sözlerine anında cevap geldi.
içinde

Sakine Cansız


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz