Aramanız :
Aradığınız kelime : "

sabahat tuncel

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

244  adet haber bulundu.


 • Beşiktaş'ta bir gösterici bıçaklandı - sabahat-tuncel

  Beşiktaş'ta bir gösterici bıçaklandı01.05.2015

  Gündem

  1 Mayıs, birçok ülkede kutlanıyor.Türkiye'deki kutlamalara İstanbul yaşanan olaylar damga vurdu.25 bin polisin koruduğu Taksim Meydanı’na aniden giden grup ortalığın karışmasına neden oldu.Fulya'da havai fişekler ve sopalar havada uçuştu.Okmeydanı ve Kurtuluş'ta polis, Molotof kokteyli ve ses bombası kullananlara TOMA ile müdahale etti.Beşiktaş'ta ise Özgür Altunbilek adlı bir eylemci karnından bıçaklandı.Ankara, İzmir ve Zonguldak gibi birçok şehirde ise halaylar çekildi, şarkılar söyledi.
 • HDP'li Pervin Buldan, ve Sabahat Tuncel gazdan etkilendi - sabahat-tuncel

  HDP'li Pervin Buldan, ve Sabahat Tuncel gazdan etkilendi01.05.2015

  Gündem

  Bu sabah makam aracıyla Beşiktaş'taki 1 Mayıs törenlerine gelen HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan da biber gazından etkilendi.Bir diğer HDP'li Sabahat Tuncel'de biber gazı nedeniyle fenalık geçirdi.
 • Soma faciası duruşması 15 Nisan'a ertelendi - sabahat-tuncel

  Soma faciası duruşması 15 Nisan'a ertelendi13.04.2015

  Gündem

  Türkiye’nin yaşadığı en büyük maden faciasının davası başladı.Şehit 301 işçinin can verdiği Soma faciası davası için Akhisar'da özel salon yapıldı.487 mağdurun yer aldığı 45 sanıklı duruşmaya Soma AŞ’nin sahibi Can Gürkan dahil 8 sanık cezaevinden bağlandı.Ancak duruşma gergin başladı.Gerginlikler ve tepkiler üzerine saat 11.40 itibariyle mahkeme karar değiştirdi.Sanıkların duruşma salonuna getirilmesi kararlaştırıldı.Duruşma 15 Nisan'a ertelendi.
 • İşte Öcalan'ın Nevruz mesajı | Nevruz kutlamaları canlı izle - sabahat-tuncel

  İşte Öcalan'ın Nevruz mesajı | Nevruz kutlamaları canlı izle21.03.2015

  Gündem

  Diyarbakır'daki Nevruz kutlamaları yoğun yağmur altında geçti.HDP Grup Başkan vekili Pervin Buldan, Abdullah Öcalan'ın mesajını Kürtçe olarak okudu.Ardından mesajın Türkçesini Sırrı Süreyya Önder okudu.Öcalan mesajında 'Çağrısını yaptığım kongre ile yeni bir dönem başlayacak'' vurgusu yaptı.
 • Meclis'te tokmaklı saldırı iddiası - sabahat-tuncel

  Meclis'te tokmaklı saldırı iddiası18.02.2015

  Gündem

  Meclis'te 'İç Güvenlik Paketi' olarak adlandırılan düzenlemenin görüşmeleri sırasında AK Partili millletvekilleri ile muhalefet milletvekilleri arasında kavga çıktı.TBMM Genel Kurulu'ndaki kapalı oturumda AK Parti ile CHP ve HDP milletvekilleri arasında sözlü tartışmanın ardından çıkan kavgada HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, CHP Milletvekilleri Musa Çam, Aykut Erdoğdu ile Mahmut Tanal yaralandı.HDP milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün kafasından yaralandığı görüldü.
 • AK Partili Mustafa Elitaş: Sebahat Tuncel ve Pervin Buldan taciz uygulamıştır - sabahat-tuncel

  AK Partili Mustafa Elitaş: Sebahat Tuncel ve Pervin Buldan taciz uygulamıştır18.02.2015

  Gündem

  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş TBMM'de basın toplantısı düzenledi.AK Partili Elitaş 'Sebahat Tuncel ve Pervin Buldan'ın kendisini kürsüde taciz ettiğini, iki kadın vekilin kendi kendilerini darp ettiklerini söyledi.İşte Elitaş’ın sözlerinden satır başları:
 • Ankara'da TMMOB eylemi - sabahat-tuncel

  Ankara'da TMMOB eylemi14.02.2015

  Ekonomi

  Torba yasa tasarısına karşı olağanüstü toplanan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), sonuç bildirgesini açıklamak için GMK Bulvarını kapatıp Kızılay’a, yürümek isteyince polis ile aralarında arbede çıktı.Yaşanan gerginlik eyleme destek veren vekillerin araya girmesiyle son buldu.
 • Kutlama çağrısını suç saymak akıldışı - sabahat-tuncel

  Kutlama çağrısını suç saymak akıldışı07.02.2015

  Gündem

  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde, ‘halkı kanuna aykırı toplantı ve gösteri yürüyüşüne kışkırttıkları’ iddia edilen DİSK Genel Başkanı Kani Beko ile DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, TTB Merkez Konseyi Başkanı Ahmet Özdemir Aktan, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve KESK Genel Başkanı Lami Özgen hakim karşısına çıktı.
 • Kahramanmaraş'ta yoğun güvenlik önlemi - sabahat-tuncel

  Kahramanmaraş'ta yoğun güvenlik önlemi21.12.2014

  Gündem

  Kahramanmaraş'ta Maraş Olayları’nın 36’ncı yıldönümü nedeniyle olası eylem ve gerginliğe karşı güvenlik güçleri tarafından yoğun önlemleri aldı.Jandarma ekipleri kente girmek isteyen kalabalığa izin vermedi.Uzun görüşmeler sonrasında kente giren kalabalık Maraş olaylarında ölenler için anma töreni yaptı.
 • KESK ve DİSK'ten Kobani eylemi - sabahat-tuncel

  KESK ve DİSK'ten Kobani eylemi09.10.2014

  Ekonomi

  KESK ve DİSK Mecidiyeköy'de Kobani'ye destek eylemi düzenledi.Eyleme destek veren HDP milletvekili Sabahat Tuncel "Sokağa çıkan halkımıza karşı AKP hükümetinin işbirliği içinde olduğu bazı faşist gruplar saldırılarda bulundu, ortamı terörize ettiler.23 insan yaşamını yitirdi, bu sayı 25'e çıkabilir" dedi.
 • 300 kişi IŞİD ile savaşmaya gitti - sabahat-tuncel

  300 kişi IŞİD ile savaşmaya gitti21.09.2014

  Dünya

  IŞİD’in saldırılarına karşı dün Türkiye’den en az 300 kişi savaşmak için Kobani kentine geçti.
 • Demirtaş HDP'nin eş başkan adayı - sabahat-tuncel

  Demirtaş HDP'nin eş başkan adayı17.06.2014

  Gündem

  HALKLARIN Demokratik Partisi’nin (HDP) 22 Haziran’da yapılacak kongresinde BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş ve Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın 'Eş Genel Başkan Adayı' olacağı belirtildi.HDP’nin yarın düzenleyeceği toplantı ile Eş Genel Başkan adaylarını kamuoyuna açıklaması beklenirken, Demirtaş’ın bugün BDP Genel başkanlığından istifa edip HDP’ye geçmesi bekleniyor.
 • Olayı tasvip etmiyoruz - sabahat-tuncel

  Olayı tasvip etmiyoruz12.06.2014

  Gündem

  HDP Eşbaşkanı Sabahat Tuncel, önceki gün Diyarbakır 2'nci Hava Kuvveti Komutanlığı'nda Türk bayrağının bir gösterici tarafından indirilmesini tasvip etmediğini söyledi.
 • HDP grup toplantısını Lice'de yaptı - sabahat-tuncel

  HDP grup toplantısını Lice'de yaptı10.06.2014

  Gündem

  HDP, grup toplantısını bugün Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde karakol protestolarının çadır kurularak ilk başlatıldığı yer olan Çelikhan Köyü Köprübaşı Mevkii’nde yaptı.HDP Eş Başkanı Sebahat Tuncel, Lice’deki gösterilerin amacına ulaştığını belirterek, "Meskan ve Lice’de direnen halkımıza yaptığınız eylem amacına ulaştı diyoruz.Bir yandan barış süreci deyip, bir yandan da savaş politikasını yürüten hükümeti teşhir etti.Halkımız görevini yaptı.Şimdi sıra hükümette ve bizdedir" dedi.
 • Sabahat Tuncel: Bayrak indirilmesini tasvip etmiyoruz - sabahat-tuncel

  Sabahat Tuncel: Bayrak indirilmesini tasvip etmiyoruz09.06.2014

  Gündem

  HDP Eş Genel Başkanı Sabahat Tuncel, dün Diyarbakır 2’inci Hava Kuvvet Komutanlığı’nda Türk bayrağının bir gösterici tarafından indirilmesini tasvip etmediğini söyledi.
 • Tuğgeneral Çitil beraat etti - sabahat-tuncel

  Tuğgeneral Çitil beraat etti21.05.2014

  Gündem

  Mardin'in Derik ilçesinde 1993-1994 yılları arasında 13 kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili yargılanan Ankara Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Musa Çitil beraat etti.
 • İsmet BERKAN

  Güney kutbu da erimeye başlamışken bizim grup konuşmaları - sabahat-tuncel

  Güney kutbu da erimeye başlamışken bizim grup konuşmaları14.05.2014

  Yazarlar

  BU yazıyı yazmak için bilgisayar başına oturduğumda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin haftalık Meclis Grubu konuşmaları tamamlanmıştı.
 • Alan teklifine AK Parti soğuk - sabahat-tuncel

  Alan teklifine AK Parti soğuk09.05.2014

  Gündem

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in Balyoz davasından tutuklu bulunan MHP milletvekili Engin Alan’ın serbest kalmasını sağlayacak teklifine AK Parti mesafeli yaklaştı.
 • Sabahat Tuncel'den Engin Alan'a destek - sabahat-tuncel

  Sabahat Tuncel'den Engin Alan'a destek09.05.2014

  Gündem

  HDP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan’la ilgili başlattığı sürece destek vereceklerini söyledi.
 • Hüseyin Çelik'ten önemli açıklamalar - sabahat-tuncel

  Hüseyin Çelik'ten önemli açıklamalar08.05.2014

  Gündem

  AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik gündeme ilişkin konularla ilgili basın toplantısı düzenledi.
 • Alan Meclis’e gelmeli - sabahat-tuncel

  Alan Meclis’e gelmeli01.05.2014

  Gündem

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan’ın tutuklu tek milletvekili olarak cezaevinde bulunmasını kürsüden protesto etti.
 • Başbuğ: Siz o kararı savunamazsınız - sabahat-tuncel

  Başbuğ: Siz o kararı savunamazsınız03.04.2014

  Gündem

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Ergenekon'un açıklanan gerekçeli kararı için "Ben onlara acıyayım mı? Kelime bulamıyorum.Sayın mahkeme üyeleri 16 bin sayfa değil 116 bin sayfa da gerekçe yazsanız siz o kararı savunamazsınız dedi.
 • Aksaray'da beş bin kişi HDP binasına yürüdü - sabahat-tuncel

  Aksaray'da beş bin kişi HDP binasına yürüdü05.03.2014

  Gündem

  AKSARAY’da dün Halkların Demokratik Partisi (HDP) İl Başkanlığı açılışında laf atmayla başlayan olaylar bugün kitlesel gösteriye dönüştü.Çıkan olaylarda 30 kadar kişi yaralandı.
 • İstanbul Emniyetinde bir deprem daha - sabahat-tuncel

  İstanbul Emniyetinde bir deprem daha11.02.2014

  Gündem

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde, 9 emniyet müdürü ve 100 polisin görev yeri değişti.Şırnak'ta, BDP Milletvekili Sabahat Tuncel'den yediği tokattan aldığı tazminatı ilkokul öğrencilerine hediye dağıtan ve tayini İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne çıkan Emniyet Müdürü Murat Çetiner'in yeniden tayini çıktı.Çetiner, Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi.
 • Tutuklu vekiller konusunda flaş gelişme - sabahat-tuncel

  Tutuklu vekiller konusunda flaş gelişme06.02.2014

  Gündem

  TBMM'de üç parti, AK Parti, CHP ve BDP anlaştı.Uzlaşmaya göre, Anayasa'nın 83 ve 84.maddelerinde yapılacak değişiklikle, Mustafa Balbay, Mehmet Haberal ile geçen ay içinde tahliye edilen BDP'li vekillere ilişkin ceza infazları dönem sonuna kadar ertelenecek.Uzlaşmayla yapılacak değişiklik savcılar tarafından yazılan fezlekeleri de etkileyecek.
 • Önder: 'Öcalan heyetleri kabul edecek' - sabahat-tuncel

  Önder: 'Öcalan heyetleri kabul edecek'05.02.2014

  Gündem

  İMRALI Adası'nda Abdullah Öcalan ile görüşmeye giden BDP-HDP heyetinde yer alan HDP Genel Başkan Yardımcısı Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'ın avukatları ile görüştürülmeme konusunun pek yakında çözüleceğini öne sürerken, geçen ay Leyla Zana' nın yaptığı görüşmenin siyasi heyetlere yapılacak görüşmelerin ilk adımı olduğunu söyledi.
 • Tutuklu vekiller konusunda flaş gelişme - sabahat-tuncel

  Tutuklu vekiller konusunda flaş gelişme05.02.2014

  Gündem

  TBMM'de üç parti, AK Parti, CHP ve BDP anlaştı.Uzlaşmaya göre, Anayasa'nın 83 ve 84.maddelerinde yapılacak değişiklikle, Mustafa Balbay, Mehmet Haberal ile, geçen ay içinde tahliye edilen BDP'li vekillere ilişkin ceza infazları, dönem sonuna kadar ertelenecek.
 • Engin Alan’dan Çiçek’e hodri meydan - sabahat-tuncel

  Engin Alan’dan Çiçek’e hodri meydan31.01.2014

  Gündem

  Balyoz Davası hükümlüsü MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, “PKK’lı Sabahat Tuncel ile beni aynı yargılanma çizgisine getirenler ve hatta TBMM Başkanı Cemil Çiçek, yürekleri yetiyorsa milletvekilliğimin düşürülmesi için Tuncel’in ve benim fezlekemi aynı anda kürsüden okuyup düşürsün.Hodri meydan” dedi.
 • Baluken: Öcalan 17 Aralık'a 'sürece darbe' diyor - sabahat-tuncel

  Baluken: Öcalan 17 Aralık'a 'sürece darbe' diyor12.01.2014

  Gündem

  İMRALI Adasında dün PKK lideri Abdullah Öcalan ile görüşen BDP- HDP heyetinde yer alan BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, Öcalan’ın, 17 Aralık’ta başlayan yolsuzluk rüşvet operasyonu ve ardından ortaya atılan paralel devlet tartışmalarını, ’sürece yönelik bir darbe girişimi’ olarak değerlendirdiğini söyledi.
 • Tutuklu vekillerde önemli gelişme - sabahat-tuncel

  Tutuklu vekillerde önemli gelişme31.12.2013

  Gündem

  KCK davalarından tutuklu bulunan ve Diyarbakır'da yerel mahkemelerin tahliye taleplerini reddettiği 5 milletvekilinin avukatları, müvekkilerinin tahliyesi için Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu.
 • TBMM'de tarihi konuşmalar - sabahat-tuncel

  TBMM'de tarihi konuşmalar01.11.2013

  Gündem

  AK Partili dört kadın milletvekili türbanla Meclis'e geldi.Tüm Türkiye'nin gözü TBMM'deydi.Türkiye gibi heyecanla televizyonun başına geçip gelişmeleri takip edenlerden biri de Nurcan Dalbudak'ın diş hekimi eşiydi.Bu arada Genel Kurul'da parti temsilcileri sırayla söz aldı.
 • 'Türbanlı' oturuma damga vuran konuşmalar - sabahat-tuncel

  'Türbanlı' oturuma damga vuran konuşmalar31.10.2013

  Gündem

  AK Partili dört vekilin türbanla katıldığı TBMM oturumuna kadın milletvekillerinin konuşmaları damga vurdu.
 • Meral Akşener:

  Meral Akşener: "Şimdi bayılacağım"31.10.2013

  Gündem

  TBMM’de bugün türbanlı AK Parti milletvekillerinin Genel Kurul çalışmalarına katılmasıyla tarihi bir gün yaşandı.
 • HDP kongresinde Gezi sloganları - sabahat-tuncel

  HDP kongresinde Gezi sloganları27.10.2013

  Gündem

  Halkların Demokratik Partisi 1.Olağanüstü Kongresi'nde bugün divan seçimi ve eş başkan seçimi yapılacak.Ankara Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda başlayan büyük kongrede Ertuğrul Kürkçü ve Sabahat Tuncel’in eş başkan seçilmesi bekleniyor.Ancak kongre devam ederken Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı.
 • HDP Genel Başkanlığı'na Sabahat Tuncel seçildi - sabahat-tuncel

  HDP Genel Başkanlığı'na Sabahat Tuncel seçildi27.10.2013

  Gündem

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Başkanlığına İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel seçildi.
 • Taha AKYOL

  Çatı partisi? - sabahat-tuncel

  Çatı partisi?25.10.2013

  Yazarlar

  Öcalan yeni bir parti kurduruyor, bu parti “çatı partisi” olacak, fakat temel sorun çatının altında kimlerin yer alabileceğidir.
 • BDP'li üç milletvekili istifa etti - sabahat-tuncel

  BDP'li üç milletvekili istifa etti24.10.2013

  Gündem

  BDP Milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Sabahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü partisinden istifa etti.
 • HDP istifası - sabahat-tuncel

  HDP istifası24.10.2013

  Gündem

  Ankara’da hafta sonu yapılacak HDP (Halkların Demokrasi Partisi) kongresi öncesinde BDP’nin İstanbul Milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder ve Sabahat Tuncel ile Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü partilerinden istifa etti.
 • Gencin cenazesi 3 gündür Cemevinde - sabahat-tuncel

  Gencin cenazesi 3 gündür Cemevinde03.10.2013

  Gündem

  Yürüyüşte öldürülen Hasan Ferit Gedik’in cenazesi 3 gündür Armutlu Mahallesi’nde bekletiliyor.Çünkü gencin ailesi çocuklarının cenazesini önce Gülsuyu’na götürmek istiyor, ardından da Gazi’de toprağa vermek.Polis ise Gülsuyu’na izin vermiyor.
 • KCK davasının 19.duruşması başladı - sabahat-tuncel

  KCK davasının 19.duruşması başladı25.09.2013

  Gündem

  Aralarında gazetecilerin de bulunduğu 22’si tutuklu 46 sanığın yargılandığı KCK davasının 19.duruşması görülmeye başlandı.
 • Taksim'de Ahmet Atakan eylemi - sabahat-tuncel

  Taksim'de Ahmet Atakan eylemi11.09.2013

  Gündem

  Hatay'da yaşamını yitiren Ahmet Atakan için Taksim'de toplanan kalabalık ile polis arasında gerginlik sabah saatlerine kadar sürdü.Çok sayıda kişi gözaltına alındı.Dün akşam kapatılan Gezi Parkı da sabaha karşı tekrar açıldı.
 • Taksim'de Ahmet Atakan eylemi - sabahat-tuncel

  Taksim'de Ahmet Atakan eylemi11.09.2013

  Avrupa

  Hatay'da yaşamını yitiren Ahmet Atakan için Taksim'de toplanan kalabalık ile polis arasında gerginlik sabah saatlerine kadar sürdü.Çok sayıda kişi gözaltına alındı.Dün akşam kapatılan Gezi Parkı da sabaha karşı tekrar açıldı.
 • Cenazesi kadınların omzunda taşındı - sabahat-tuncel

  Cenazesi kadınların omzunda taşındı02.09.2013

  Gündem

  ESKİ eşi tarafından öldürülen BDP Küçükçekmece Kadın Meclisi üyesi Nezlihe Harman toprağa verildi.Eşi tarafından öldürülen talihsiz kadının cenazesini yine kadınlar taşıdı.
 • BDP’den Barış Günü mitingi - sabahat-tuncel

  BDP’den Barış Günü mitingi30.08.2013

  Gündem

  Kürt sorununun demokratik ve barışçıl çözümü için başlatılan sürece ve hükümetin yasal ve anayasal değişiklikler konusunda atması gereken adımlara dikkat çekmek için BDP, 1 Eylül Dünya Barış gününde meydanlara iniyor.
 • BDP 1 Eylül'de miting düzenleyecek - sabahat-tuncel

  BDP 1 Eylül'de miting düzenleyecek29.08.2013

  Gündem

  KÜRT sorununun demokratik ve barışçıl çözümü için başlatılansürece ve Hükümetin yasal ve anayasal değişiklikler konusunda atması gereken adımlara dikkat çekmek için BDP, 1 Eyül Dünya Barış gününde meydanlara iniyor.BDP İstanbul, Diyarbakır, Van ve Mersin’de büyük mitingler düzenlemek için hazırlık yaparken, diğer illerde de yürüyüşler ve etkinlikler düzenleyecek.
 • Polis Taksim'deki BDP yürüyüşüne izin vermedi - sabahat-tuncel

  Polis Taksim'deki BDP yürüyüşüne izin vermedi07.07.2013

  Gündem

  BARIŞ ve Demokrasi Partisi (BDP), demokratik haklar ve yasal düzenlemeler konusunda hükümetin adım atmasını talep etmek ve Danimarka’da yayın yapan Roj TV’nin lisansının iptal edilmesini protesto için, Galatasaray’dan Taksim Meydanı’na yürümek istedi.Yürümelerine izin verilmeyen BDP’liler, basın açıklaması yaparak dağıldı.
 • Her yerdeyiz ayol! - sabahat-tuncel

  Her yerdeyiz ayol!30.06.2013

  Magazin Hattı

  Bugünün kahramanları, Gezi’nin de kahramanlarıydı….Artık çok daha güvenilir, çok daha saygın bir konumdalar.Gezi; Çarşı, Redhack ve Antikapitalist Müslümanlar gibi, LGBT bireyleri de ön plana çıkardı.Lezbiyen, gay, biseksüel ve trans bireyler bugün müthiş bir şenlikle saat.17.00’de onur yürüyüşü yapacaklar.Sloganları, ‘Sen yoksan bir eksiğiz!’.Samimiler, gerçekten herkesi davet ediyorlar.Bugün bir trans, bir eşcinsel ve bir lezbiyenle karşınızdayım.Hem kendi konumları hem de Gezi deneyimleri üzerine çok bilinçli ve samimi konuştular….
 • Ayşe ARMAN

  Her yerdeyiz ayol! - sabahat-tuncel

  Her yerdeyiz ayol!30.06.2013

  Yazarlar

  Bugünün kahramanları, Gezi’nin de kahramanlarıydı…
 • Lice'de karakol inşaatında olay: 1 ölü, 9 yaralı - sabahat-tuncel

  Lice'de karakol inşaatında olay: 1 ölü, 9 yaralı29.06.2013

  Gündem

  Diyarbakır’ın Lice İlçesi Kayacık Köyü’nde jandarma karakoluna yapımı süren ek inşaatı engellemek isteyen grupla güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı.Olaylarda bir kişi öldü, 9 kişi de yaralandı.Lice'de yaşanan olaylar İstanbul'da Kadıköy, Beşiktaş ve Kağıthane'de protesto edildi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Al sana referandum - sabahat-tuncel

  Al sana referandum16.06.2013

  Yazarlar

  Everest’e tırmanan ilk Türk.“Herkes Everest’e tırmanamayabilir ama, herkesin tırmanabileceği bir Everest’i vardır” diyen, AKUT’un kurucusu, Türkiye’nin onur duyduğu evladı, Nasuh Mahruki orada.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki»
Son Sayfa»»