MENÜ
Arşiv
Kategorilere Göre
Yazarlara Göre

Ertan ACAR Recep Tayyip Erdoğan Yazıları - Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Recep Tayyip Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Recep Tayyip Erdoğan haberi bulunmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Meydanlar ısındı, dikkatler kararsızlarda

Meydanlar ısındı, dikkatler kararsızlarda

Bozkurt-Çakal kavgası, aile sigortası, paylaşılamayan 2023 vizyonu ve İstanbul’a iki kent projesi, YGS, YSK tartışmaları, liderlerin giderek sertleşen birbirlerine olan eleştirileri... Görünen o ki seçim yaklaştıkça liderler arasındaki seviye giderek düşecek.

25.4.2011Ertan ACAR
TİM’in 2023 vizyonu

TİM’in 2023 vizyonu

Türkiye İhracatçılar Meclisi kolları sıvadı. Hedef; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ihracatçılar için ortaya koyduğu, “2023 Vizyonu”nu, yani Cumhuriyetin 100’üncü yılında 500 milyar dolar ihracat yapan bir ülke olmak. Evet büyük bir hayal.

31.3.2011Ertan ACAR
2. Devrim hayali

2. Devrim hayali

Türkiye yaklaşık bir haftadır Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli marka otomobil hayalini tartışıyor. Konunun uzmanlarına göre, bir otomotiv fabrikası kurup, marka yaratmak için yaklaşık 4 milyar doları gözden çıkarmak gerekiyor. Hükümet, otomobil üretimi için genç nüfus ve artan gelirin en büyük teşvik olduğu görüşünde.

24.1.2011Ertan ACAR
“Sürü psikolojisi” ile yaşıyoruz

“Sürü psikolojisi” ile yaşıyoruz

Son birkaç gündür ekranlarda, gazetelerde ve internette, tabiri caiz ise bizi dehşete düşüren, uzun süre hafızalarımızda yer edecek bazı görüntülere tanık olduk.

6.12.2010Ertan ACAR
Uluslararası diplomasiye balans ayarı

Uluslararası diplomasiye balans ayarı

“Geldi, geliyor” derken Wikileaks merakla beklenen yaklaşık 250 bin belgenin ilk 27 binini açıkladı.

29.11.2010Ertan ACAR
Asosyal sorumluluk

Asosyal sorumluluk

Pek çok kurum sosyal sorumluluk adına okul inşa ediyor, devlet o okullara öğretmen tayin ediyor, okulsuz öğrenciler de bu sayede okula kavuşuyor ama bu okulların eğitim için yeterince donanımı yok.

8.11.2010Ertan ACAR
Referandum’un reklam şampiyonu AK Parti

Referandum’un reklam şampiyonu AK Parti

Referandum sürecinde dağ taş, köşe bucak hatta caddelerdeki hemen hemen tüm billboardlar “evet” pankartları ve afişleri ile dolunca AK Parti devlet olanaklarını kullanıyor şeklindeki imalarla eleştirilmiş, muhalefet partileri ise AK Parti gibi bütçesi olmadığı için reklam yapamadığından yakınmıştı.

20.9.2010Ertan ACAR
İstanbul ‘Fashion’s Night Out’u bekliyor

İstanbul ‘Fashion’s Night Out’u bekliyor

“Fashion's Night Out”, bu yıl ilk kez İstanbul'da da gerçekleştirilecek. Etkinlik Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşı olmak üzere, İstanbul'un üç büyük alışveriş noktasındaki mağazaları kapsayacak.

6.9.2010Ertan ACAR
Siyasette kalite mi O da ne

Siyasette kalite mi? O da ne?

Koşar adım referanduma gidiyoruz. 23 gün kaldı. Araştırma sonuçları havada uçuşuyor. Bugün itibarıyla “evet” oranı şu, “hayır” oranı bu şeklinde…

19.8.2010Ertan ACAR
Kişisel markanıza yatırım yapıyor musunuz

Kişisel markanıza yatırım yapıyor musunuz?

Kurumunuzun ya da ürününüzün markasına yatırım yapıyorsunuz. Peki kendi kişisel markanıza yatırım yapıyor musunuz?

12.8.2010Ertan ACAR
Baykal’dan “kriz yönetimi” dersi

Baykal’dan “kriz yönetimi” dersi

Türkiye’nin en köklü partisinin genel başkanı dün istifa etti. Bugüne kadar hakkında, “Koltuğa yapıştı” yakıştırılmaları bile yapılan Deniz Baykal, Türkiye’yi sarsan hakkındaki iddialara karşılık, gayet net ve cesur bir yanıt verdi.

10.5.2010Ertan ACAR