MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre

2011 Pucca günlük Haberleri

Pucca günlük ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pucca günlük haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Pucca günlük haberi bulunmuştur.

Pucca günlük Haberleri

Pucca nihayet yüzünü gösterdi

'Pucca' nihayet yüzünü gösterdi

Türkiye'de blog denince akla ilk gelen isimlerden “Pucca” önceki gün ilk kez Tüyap Kitap Fuarı’nda gerçek kimliğini açıkladı.

22.11.2011Hürriyet Arşiv
Kitabın içeriğine değil nasıl pazarlandığına bak

Kitabın içeriğine değil nasıl pazarlandığına bak

Kitleler daha çok internet kullanmaya başlayıp özellikle de cep telefonlarından sürekli sosyal ağ bağlantısı kurduklarından kitapçılar da kendini bu dünyaya kaptırdı.

20.5.2011Hürriyet Arşiv
Böyle olur Nişantaşı yayınevinin partisi

Böyle olur Nişantaşı yayınevinin partisi

Okuyan Us Yayınevi yeni yayıncılık anlayışının mottosu gibi bir kutlamaya imza attı geçtiğimiz perşembe akşamı. Nişantaşı’ndaki Sofa Otel’in içinde bulunan ünlü eğlence mekânı SuperMarket by Longtable’da yapılan partide bildik yazar çevresinden çok, popüler isimler ve blog yazarları vardı

19.2.2011Hürriyet Arşiv

Yazar Sonuçları

Nerede denyo, öküz var peşinden gidiyorum

Nerede denyo, öküz var peşinden gidiyorum

O bir blog yazdı. Dürüst yazdı. Ne düşünüyorsa, ne hissediyorsa yazdı. Esprili yazdı… Ve hayatı değişti! Blog yazılarını Cem Mumcu kitaplaştırdı. Ve kısa zamanda herkes Pucca’yı tanıdı. Onu merak etti. Son zamanların yükselen yıldızı Pucca. Gerçekten farklı ve çok tatlı. İlk kitabı çok sattı, şimdi de ikinci kitabının baskıları tükeniyor. Artık kimliğini saklaması için de bir neden kalmadı çünkü babası “Seninle gurur duyuyorum” dedi. Ben Pucca’nın hikayesinden çok etkilendim. Onu çok sevdim. Kendinden daha çoook söz ettireceğine ve şahane işlere imza atacağına eminim. Huzurlarınızda Pucca..!

25.11.2011Ayşe ARMAN