MENÜ
Arşiv

Pucca

Pucca ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pucca haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 101 Pucca haberi bulunmuştur.

Pucca, Güney Koreli Vooz Co., Ltd. şirketi tarafından yayımlanan ve animasyonlar, DVD'ler ve kitaplardan oluşan bir seridir.

 

Pucca Haberleri

Neden hâlâ Aşk-ı Memnu izliyoruz

Neden hâlâ Aşk-ı Memnu izliyoruz?

Pucca, tekrar bölümleri yine büyük bir ilgiyle izlenen Aşk-ı Memnu dizisini yazdı...

26.3.2017Televizyon
Serhat Osman Karagözden komik ultrason paylaşımı

Serhat Osman Karagöz'den komik ultrason paylaşımı

Geçtiğimiz yıl Pucca ile nikah masasına oturan oyuncu Serhat Osman Karagöz, baba olmak için gün sayıyor.

17.1.2017Magazin
Cinsellik ayıp değil ama kesinlikle mahrem

'Cinsellik ayıp değil ama kesinlikle mahrem'

Onun anlattığı dünyada sınıf farklılığı, seks, sapkın ilişkiler ve karanlık var. Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan, Pucca’nın kardeşi Zodi, ikinci kitabı ‘Capella’ ile karşımızda... “Bu karanlık ve distopik dünya beni çoktan içine hapsetti” diyen yazarla konuştuk.

30.12.2016Hayat
Yazdığım dünya yaşadığımız dünyadan daha hümanist olabilir

Yazdığım dünya yaşadığımız dünyadan daha hümanist olabilir

Onun anlattığı dünyada sınıf farklılığı, seks, sapkın ilişkiler ve karanlık var. Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan, Pucca’nın kardeşi Zodiyaklı ikinci kitabı ‘Capella’ ile karşımızda... “Bu karanlık ve distopik dünya beni çoktan içine hapsetti” diyen yazarla konuştuk.

30.12.2016Yaşam
Canım, siz de ayrılmışsınız

Canım, siz de ayrılmışsınız?

Pucca, Demet Şener-İbrahim Kutluay ayrılığını yazdı... Demet Şener, “Benim kocam yapmaz!” dedi, susturdu herkesi. Meğer kadın, evde oturup kanıt topluyormuş! Adamların telefonlarını sürekli kurcalamamız, işyerlerine kamera takmamız şart. Ki boşanma davasında donuna kadar alalım!

15.10.2016Hayat
Uğur Kurul diziden kazandığı parayla lüks otomobil alacağına kendine ocakbaşı açtı

Uğur Kurul diziden kazandığı parayla lüks otomobil alacağına kendine ocakbaşı açtı

Bir taraftan Marmara Pera Oteli’ne, diğer yandan Soho House’a bakıyor. Asmalımescit’te şirin mi şirin bir teras... Ahşap masaların etrafına rengârenk ahşap sandalyeler dizilmiş. Köşede ocakbaşı... Cızır cızır kebaplar, kaburgalar, pirzolalar pişiyor.

8.4.2016Gurme
Murat Boz kimdir

Murat Boz kimdir?

Şu sıralar güzel oyuncu Aslı Enver ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen yakışıklı şarkıcı Murat Boz kimdir? Murat Boz nerede ve ne zaman dünyaya geldi, müzik ve oyunculuk kariyerinde nasıl adım attı, hangi çalışmaları gerçekleştirdi? Detaylar haberimizde…

31.3.2016Hayat
Murat Boz Hayatı

Murat Boz Hayatı?

Rol aldığı Kardeşim Benim filminde tanışıp yakınlaştığı Aslı Enver ile aşk yaşamaya başlayan ve gündemden düşmeyen Murat Boz kimdir? Murat Boz nerede ve ne zaman dünyaya geldi, şarkıcılık ve oyunculuk kariyerine nasıl adım attı, çalışmaları neler? Detaylar haberimizde…

28.3.2016Hayat
Puccadan estetikli iddialarına yanıt

Pucca'dan 'estetikli' iddialarına yanıt

Pucca, hakkında yapılan 'estetikli' haberlerine isyan etti.

11.3.2016Magazin
Pucca ve eşi Osman Serhat Karagözün ilk Sevgililer Günü

Pucca ve eşi Osman Serhat Karagöz'ün ilk Sevgililer Günü

İlişkinin ilk gününde evlenme kararı alan, 3 ay içinde düğün yapan yazarımız Pucca yani Pınar Selen Işık ve eşi Osman Serhat Karagöz, ‘evli’ olarak ilk Sevgililer Günü’nü kutlayacak. İlk kez evini açan çiftle, ‘Hacivat ve Karagöz’ tadında aşkı konuştuk: “Evlilik sevgililikten çok başkaymış hacı!”

13.2.2016Hayat
Zodyaklıya sorduk: Fenomen olunca çok para kazanılıyor mu

Zodyaklı'ya sorduk: Fenomen olunca çok para kazanılıyor mu?

Merve Yıldırım kimdir?İyi özelliklerini söylese övünmüş, kötüleri söylese sevimsiz olmaktan korkuyor. “Yerkürede ne işim var” diye sorgulayıp kafasındaki seslerle muhabbete oturuyor. Tüm bu varoluş girdabında köpeğine ve dostlarına tutunarak ayakta kalıyor. Uzay istasyonunda düzenlemeyi hayal ettiği dev partide yerçekimsiz dans nasıl olur diye merak ediyor. Sosyal medyada bir fenomen, Pucca’nın kardeşi ve Siyah Kelebek’in yazarı: Zodyaklı, gerçek adıyla Merve Yıldırım yeni kitabını ve renkli dünyasını anlatıyor.

28.1.2016Kampüs
Zodi: Babam kitabımı okuyamadı

Zodi: Babam kitabımı okuyamadı

Kitabında karanlık bir dünyanın kapılarını aralıyor. Aşk, seks ve ayrımcılık... Hepsini sansürsüzce anlatıyor. Onu Pucca’nın kardeşi olarak tanıyan da var, sosyal medya paylaşımlarından bilen de... Zodi ile buluşup ilk kitabı ‘Siyah Kelebek’i konuştuk... “Ben de farkındayım, ruhumda bir sorun var” diyen kızı yakından tanıdık.

25.12.2015Hayat
Ne yani biz şimdi evlendik mi Çok saçma

Ne yani biz şimdi evlendik mi? Çok saçma!

Bu #PuccaOsman düğününden, damatın ‘evet’ sonrası ilk ağzından dökülen cümle. ‘Kentli bekâr kız’ olmanın gerçek anlamda kitabını yazan Selen Pınar Işık, namı diğer Pucca, üç aydır birlikte olduğu oyuncu Serhat Osman Karagöz’le 350 kişilik bir düğünle evlendi. Peki hazırlık sürecinden, nikâh masasına neler oldu?

21.9.2015Hayat
Meriç Mekikten Ahh Kalbim: Bir ‘Mericit Jones’ hikâyesi

Meriç Mekik'ten 'Ahh Kalbim': Bir ‘Mericit Jones’ hikâyesi

Âşık oldu, Kanada’ya yerleşti. Hamile kaldı. Tam o sırada aldatıldı. Türkiye’ye döndü. Kilo aldı. Bir spor salonuna girdi ve hayatının aşkıyla karşılaştı! Bu, Meriç Mekik’in hikâyesi. Kitabı ‘Ahh Kalbim’ raflarda.

21.9.2015Keyif
Pucca ve Osman Karagöz evlendi

Pucca ve Osman Karagöz evlendi

Pucca adıyla tanınan 28 yaşındaki yazar Selen Pınar Işık, 27 yaşındaki oyuncu Osman Karagöz ile dün akşam evlendi.

17.9.2015Magazin
Pucca ve Osman Karagöz evlendi

Pucca ve Osman Karagöz evlendi

Pucca adıyla tanınan yazar Selen Işık, oyuncu Osman Karagöz ile dünakşam evlendi. Düğüne katılan davetliler, geceden özel anları sosyal medyahesaplarından #puccaosmanwedding etiketiyle paylaştı. 

17.9.2015Ne Oluyor
Serhat Osman Karagöz ile sevgilisi Pucca evleniyor

Serhat Osman Karagöz ile sevgilisi Pucca evleniyor

Pucca rumuzuyla yazdığı blog ve kitaplarla tanınan Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz, düğün hazırlıklarına hız verdi.

4.9.2015Magazin
Gözümü bir açtım, üstümde bir adam... Tavşan gibi devam ediyor

Gözümü bir açtım, üstümde bir adam... Tavşan gibi devam ediyor!

Hayatını anlattığı bir blog yazdı, kaderi değişti. Artık o bir çoksatan. Bu hafta kendini anlattığı beşinci kitabı ‘O Adam Buraya Gelecek’ raflarda. Bir oturuşta su gibi okudum. Bence en komik bölümü de tek gecelik aşkını anlattığı kısım.

9.3.2015Hayat
Hürriyet’in gurur günü

Hürriyet’in gurur günü

İstanbul Arel Üniversitesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Medya ve Sanat Ödülleri, dün akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Dokuz bini aşkın öğrencinin oylarıyla verilen ödüllerin 6’sı Hürriyet Dünyası’na geldi. Doğan Yayın Grubu da toplamda 12 kategoride ödüle layık görüldü. Hürriyet’in en iyi gazete ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Üyesi ve Dijital Medya Grup Koordinatörümüz Bülent Mumay, en iyi haber portalı seçilen www.hurriyet.com.tr’nin ödülünü ise gündem editörlerimizden Anıl Demir aldı.

1.3.2015Gündem
Erkekleri anlama kılavuzu: Gizemli erkeğin ömrü üç dakika

Erkekleri anlama kılavuzu: Gizemli erkeğin ömrü üç dakika!

Bardan içeri girdiniz, yerinize oturdunuz, birden bakışlarınız birinde takılıp kaldı. Hayatınızın aşkını mı bulmak üzeresiniz yoksa belanızı mı? Dikkat edin, her şey 180 saniyede olup bitiyor.

14.12.2014Hayat
İzmir Ekonomi Hadi İnşallah filmine stüdyolarını açtı

İzmir Ekonomi 'Hadi İnşallah' filmine stüdyolarını açtı

BAŞROLLERİNİ Büşra Pekin ve Murat Boz'un paylaştığı, gösterime giren "Hadi İnşallah" filminin çekimlerin bir bölümü İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) İletişim Fakültesi stüdyolarında gerçekleştirildi. Yönetmen Ali Taner Baltacı, "Filmimiz, bir İzmir filmidir. İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi stüdyoları çekimlerimiz için en uygun alan oldu. Çekimler sırasında İletişim Fakültesi öğrencileri yapım ve teknikte görev aldı" dedi.

2.12.2014Ege
Hadi İnşallah filmi hangi sinemada saat kaçta

Hadi İnşallah filmi hangi sinemada saat kaçta?

Büşra Pekin ile Murat Boz'un yeni filmi "Hadi İnşallah" gösterime girdi. İşte filmin oyuncuları ve diğer detaylar...

30.11.2014Keyif
Hadi İnşallah filminin İzmir galası yapıldı

'Hadi İnşallah' filminin İzmir galası yapıldı

Başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin'in paylaştığı, yönetmenliğini Ali Taner Baltacı'nın yaptığı "Hadi İnşallah" filminin İzmir galası Agora Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.

28.11.2014Ege
Bu hafta 6 film vizyona girecek

Bu hafta 6 film vizyona girecek

Türkiye sinemalarında bu hafta 1'i yerli 6 film vizyona girecek.

28.11.2014Keyif
Hadi İnşallah filminin galası İzmirde

'Hadi İnşallah' filminin galası İzmir'de

BAŞROLLERİNİ Murat Boz ve Büşra Pekin'in paylaştığı, 28 Kasım'da vizyona girecek olan "Hadi İnşallah" filminin galası 27 Kasım Perşembe günü, İzmir'deki Agora Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşecek.

27.11.2014Ege

Yazar Sonuçları

Biz bu adamla sahiden neyiz

Biz bu adamla sahiden neyiz?

Adamın hakkında her hafta at-tut, bir de üzerine kitap yaz... Bir noktada hesap soracaktı tabii. ‘Şimdi Biz Neyiz’in başkahramanı, kocam Serhat Osman Karagöz sordu, ben yanıtladım bu hafta... Haydi hayırlısı...

18.3.2017Pucca Günlük
Hevesimi kursağımda bırakan Oscar’lar

Hevesimi kursağımda bırakan Oscar’lar

Bu yıl Oscar töreni tam dünya sıkıcılığıyla devam ediyordu ki büyük bir skandalla hareketli hale geldi. Yazık ya, ‘La La Land’ ekibini ‘en iyi film’ diye sundular, sonra ‘ay yanlışlık oldu’ diyerek aldılar ödülü elinden. Valla o hevesinin kursakta kalma hissini en iyi ben anlarım. Bütün hayatım o düzeyde geçiyor çünkü.

4.3.2017Pucca Günlük
Alaçatı’da sezon açıldı

Alaçatı’da sezon açıldı

Açıldı ama bu, kışlık sezon! Geçen hafta sonu... Yazın en popüler mekânlarından Esnaf’ın kışlık açılışındayız....

2.12.2016Savaş ÖZBEY
Kadın yazarlara bir çift sözüm var

Kadın yazarlara bir çift sözüm var

Şebnem Bozoklu’yu iç çamaşırıyla denize girerken ve bir erkekle sahilde öpüşürken görüntüledik...Olay oldu...

6.9.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Yuh olsun size Ayyıldız Team

Yuh olsun size Ayyıldız Team!

SİZİ terbiyesizler!

5.9.2016Ayşe ARMAN
Ben dünyanın en büyük öküzü olabilirim

Ben dünyanın en büyük öküzü olabilirim

Taşınıyoruz dostlar. Nedenini anlatacağım, tabii bu sürede Osi’yle aramızda geçenleri de...

14.5.2016Pucca Günlük
Diziden kazandığı parayla lüks otomobil alacağına kendine ocakbaşı açtı

Diziden kazandığı parayla lüks otomobil alacağına kendine ocakbaşı açtı

Bir taraftan Marmara Pera Oteli’ne, diğer yandan Soho House’a bakıyor.

8.4.2016Savaş ÖZBEY
Burak, 440 bin liraya dönerciyi devrediyor...

Burak, 440 bin liraya dönerciyi devrediyor...

Burak Özçivit, Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Malkoçoğlu Balibey karakterinin rüzgarıyla bir dönerci dükkanı açmıştı...

22.2.2016Cengiz SEMERCİOĞLU
Pucca’nın annelikle imtihanı

Pucca’nın annelikle imtihanı

“Ne zaman evleneceksin” sorusunu tam atlattık, gündeme şimdi de “Ne zaman anne olacaksın” geldi.

2.1.2016Pucca Günlük
Gençler sizin Erasmus’unuz bitmez

Gençler sizin Erasmus’unuz bitmez

Ey Eramus öğrencisi!

26.12.2015Pucca Günlük
Kredi kartınızla bir kuruş harcamadan yapacağınız en güzel iş

Kredi kartınızla bir kuruş harcamadan yapacağınız en güzel iş

Cebinizdeki kredi kartınızla bir kuruş harcamadan yapacağınız en hayırlı işi açıklıyorum size:D&R, BKM (Bankalararası Kart Merkezi) ve Herkese Kitap Vakfı birlikte çok güzel bir projeye kalkıştılar...81 ile 81 kütüphane kuracaklar...

23.12.2015Cengiz SEMERCİOĞLU
Düğün dediğin nedir gülüm

Düğün dediğin nedir gülüm?

29.8.2015Pucca Günlük
Acıyı saçtan çıkarma

Acıyı saçtan çıkarma!

Tuba Büyüküstün ve Şebnem Dönmez’in kısacık saçlarını görünce hayatımın bütün acısını saçlarımdan çıkardığım dönemler aklıma geldi. Şu an o günlerin pişmanlığını yaşıyorum. Uzatmaya çalışırken o ortada duran saç yok mu insana sinir krizi geçirtiyor!

22.8.2015Pucca Günlük
Ben erdim muradıma siz çıkın kerevetime

Ben erdim muradıma siz çıkın kerevetime

Allahım ne olur, 12 Eylül’e kadar yüzümü kara çıkarma. Facebook’ta düğün albümü yapmama izin ver; Instagram’a ‘Kocişim’ diye atacağım yedi milyon fotoğraftan beni mahrum bırakma. Bekâr arkadaşlarımı koltuğa bağlayıp, zorla düğün videolarımı izlettir. Mutfağımı o iğrenç cupcake desenli tabak çanaklarla doldurt

8.8.2015Pucca Günlük
Selam yakışıklı

Selam yakışıklı!

Paris metrosu’na binen, yakışıklı bir içim su çocukların gizlice çekildiği fotoğrafları görünce, dedim, TÜRK’ÜN NEYİ EKSİK!

11.4.2015Pucca Günlük
Pucca yakışıklı prensini bulursa

Pucca yakışıklı prensini bulursa

İlk görüşte âşık olduğu yakışıklı sunucuya kafayı takan muhabir kızın başından geçen komik olayları anlatan ‘Hadi İnşallah’ın başrollerinde Büşra Pekin ve Murat Boz var. Ali Taner Baltacı’nın yönettiği film keyifli sahneleri ve Büşra Pekin ile Murat Boz ikilisinin albenisi ile dikkat çekiyor.

1.12.2014Ömür GEDİK
Nasıl geçti habersiz hafta sonu

Nasıl geçti habersiz hafta sonu

Pop Cocktail’i, yeni projeli ve Pluto’lu Gonca Vuslateri’si, Korhan Futacı’nın orkestrasıyla yeniliğe göz kırpan Sezen Aksu’su, Amerikan Sapığı filminden ilhamla açılan yeni mekan Dorsia’sı... Hepsi burada!

30.11.2014Onur BAŞTÜRK
Kaba kız filmleriyle baş başa

Kaba kız filmleriyle baş başa

Önce Deliha. Şimdi de Hadi İnşallah.

29.11.2014Onur BAŞTÜRK
Çare alfa erkeği

Çare alfa erkeği

İmaj ve iletişim danışmanı Özlem Çakır, bir kadının erkeğin beden dilinde çekici bulduğu unsurları sıralıyor.

28.11.2014Pucca Günlük