Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER48Ertuğrul ÖZKÖK44Hadi ULUENGİN41Ahmet HAKAN33Yılmaz ÖZDİL26Mehmet Y. YILMAZ23Murat BARDAKÇI22Yalçın DOĞAN21Ferai TINÇ19Özdemir İNCE19Mehmet Ali BİRAND17Enis BERBEROĞLU16Gila BENMAYOR16Oktay EKŞİ16Doğan HIZLAN13Doğan ULUÇ12Emin ÇÖLAŞAN12Rauf TAMER12Reha ERUS12Ayşe ÖZEK KARASU11Bekir COŞKUN11Cengiz SEMERCİOĞLU11İlter TÜRKMEN11Pakize SUDA10Cengiz ÇANDAR9Kanat ATKAYA9Mehmet Nuri YILMAZ8Soner YALÇIN8Banu TUNA7Kurthan FİŞEK7Onur BAŞTÜRK7Serdar TURGUT7Tolga TANIŞ7Yorgo KIRBAKİ7Ayşe ARMAN6Cüneyt ÜLSEVER6Ebru ÇAPA6Mümtaz SOYSAL6Vahap MUNYAR6Yener SÜSOY6İzzet ÇAPA6Fatih ÇEKİRGE5Mevlüt TEZEL5Verda ÖZER5Yaşar Nuri Öztürk5Şükrü KIZILOT5Ege CANSEN4Fatih ALTAYLI4Mehmet Barlas4Mehmet YAŞİN4Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ4Sedat ERGİN4Taha AKYOL4Tufan TÜRENÇ4Yurtsan ATAKAN4Zeynep ATİKKAN4Ömür GEDİK4Bilgin GÖKBERK3Erman TOROĞLU3Figen BATUR3Güzin Abla3Hakan TARTAN3Melis ALPHAN3Selahattin DUMAN3Sevil ATASOY3Yaşar SÖKMENSÜER3İsmet BERKAN3Şükrü KÜÇÜKŞAHİN3Ali Atıf BİR2Ayçe DİKMEN2Eyüp CAN2Hikmet Demirkol2Naci Cem Öncel2Nihat DEMİRKOL2Nil KARAİBRAHİMGİL2Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU2Rahmi TURAN2Serdar Devrim2Serhan ASKER2Uğur VARDAN2Zeynel LÜLE2Zeynep GÖĞÜŞ2Adnan KAYA1Ahmet Mümtaz TAYLAN1Akif BEKİ1Arzu Çakır Morin1Ateş BAKAN1Ateş Yalazan1Ayşen GÜR1Bünyamin SÜRMELİ1Cengiz ÖZDEMİR1Deniz BAYRAMOĞLU1Dursun GÜNDOĞDU1Emre KIZILKAYA1Ercan KUMCU1Erdal SAĞLAM1Erdal İPEKEŞEN1Erdem KIRIM1Erol Aksoy1Ertan ACAR1

Papa

Papa ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Papa haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.969 Papa haberi bulunmuştur.

Papa, Roma Başpiskoposu, Roma Katolik Kilisesi'nin başı, Katolik Hıristiyanların dini lideri. Katoliklere göre Havari Petrus'un halefidir.

İlk zamanlar tüm pisikoposlara verilen papa unvanı, sonraları yalnız Roma Pisikoposu için kullanılmaya başlandı. Katolik kilisesi, kilise çerçevesinde Petrus ve haleflerinin temsil ettiği en yüce makam olan papalığın tanrısal bir kurum olduğunu iddia eder: İsa, papalık görevini Petrus'a devretmiş ve Petrus da Uruc'dan itibaren bu görevi fiilen yapmıştır. Kilisede yerleşmiş bir geleneğe göre Petrus, Roma'da din kurbanı olarak ölmüştür, dolayısıyle de en tabiî halefleri Romalı piskoposlardır.

DEVAMI

Papa Haberleri

Kilisede dehşet

Kilisede dehşet

Almanya, 18-24 Temmuz arasında yaşanan beş saldırının şokunu yaşarken, bu kez Fransa’da bir kiliseyi basan iki IŞİD militanı, 84 yaşındaki bir rahibi boğazını keserek öldürdü. Bir kişi ağır yaralandı. Saldırganlar öldürüldü. Saldırganlardan birinin cihatçı olduğu gerekçesiyle Türkiye’den 2015’te İsviçre’ye sınır dışı edilen Adel Kermiche (19) olduğu belirtildi.

26.7.2016Dünya
Fransa'da 'soykırım' demeyene hapis cezası

Fransa'da 'soykırım' demeyene hapis cezası

Fransa'da son onayladığı yasa tasarısıyla soykırım, kölelik, savaş suçlarının inkarı durumunda suçu işleyene 1 yıl hapis ve 45 bin Euro para ceza cezası verilecek. Fransa Devlet Bakanı Ericka Bereigts bu yasayla "Ermeni Sokırımı'nı inkar eden cezalandırılabilecek" diye konuştu.

3.7.2016Dünya
Taziye ve şok

Taziye ve şok

İstanbul Atatürk Havalimanı’na önceki gece düzenlenen terörist saldırıya dünyadan çok sayıda taziye mesajı, tepki ve kınama geldi.

30.6.2016Dünya
Papa Françesko Türk halkı için dua etti

Papa Françesko Türk halkı için dua etti 

Katolik aleminin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Françesko, İstanbul’da dün düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenler ve Türk halkı için dua etti.

29.6.2016Dünya
İtalyanlardan Cüneyt Çakır'a: Maçı feci yönetti ve anlaşılmaz düdükler çaldı

İtalyanlardan Cüneyt Çakır'a: Maçı feci yönetti ve anlaşılmaz düdükler çaldı

İtalya'nın, EURO 2016 ikinci tur maçında İspanya'yı 2-0 mağlup ederek çeyrek finale çıkması Çizme'de sevinç yaratırken, karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır'a sert eleştiriler geldi.

27.6.2016Euro2016
Dışişleri Bakanlığı'ndan Papa'nın sözlerine tepki

Dışişleri Bakanlığı'ndan Papa'nın sözlerine tepki

Dışişleri Bakanlığı, Ermenistan ziyareti sırasında 1915 Olayları için iki defa "soykırım" diyen Papa Françesko'ya sert tepki gösterdi.

27.6.2016Dünya
Vatikan’dan Türkiye’ye yanıt

Vatikan’dan Türkiye’ye yanıt

Vatikan, Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko’nun Ermenistan ziyareti sırasında 1915 Olayları’nı bir kez daha “soykırım” olarak nitelemesine Türkiye’nin tepki göstermesi üzerine bir açıklama yaptı. Öte yandan Papa, Ermenistan ziyaretinin son gününde, Ermenilerin ruhani lideri 2'nci Karekin ile birlikte Ağrı Dağı’na doğru güvercin uçurdu.

26.6.2016Dünya
Papa’dan Türkiye ve Ermenistan duası

Papa’dan Türkiye ve Ermenistan duası

Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko, Türkiye ile Ermenistan arasında bir uzlaşma sağlanması için dua etti.

26.6.2016Dünya
Papa’dan ‘soykırım anıtı’na ziyaret

Papa’dan ‘soykırım anıtı’na ziyaret

KATOLİKLERİN dini lideri Papa Françesko, önceki gün başladığı Ermenistan ziyaretinin ikinci gününde ‘soykırım anıtı’nı ziyaret ederek çiçek koydu.

25.6.2016Dünya
Başbakan Yardımcısı Canikli'den Papa'ya tepki

Başbakan Yardımcısı Canikli'den Papa'ya tepki

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Papa’nın 1915 olaylarını "soykırım" olarak niletemesine tepki gösterdi. Canikli, "Papa'nın öyle bir açıklama yapması çok büyük bir talihsizlik. Yani tıpkı İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılmasıyla ortaya çıkan sonuçta veya tabloda olduğu gibi Papa'nın da Papalığın faaliyetlerinde de haçlı zihniyetin bütün izlerini, bütün yansımalarını görmek mümkün maalesef" dedi.

25.6.2016Gündem
Papa bir kez daha 'soykırım' dedi

Papa bir kez daha 'soykırım' dedi

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Ermenistan'ı ziyareti sırasında 1915 olayları için "soykırım" ifadesini kullandı.

24.6.2016Dünya
Papa’dan İngiltere’nin AB kararına yorum

Papa’dan İngiltere’nin AB kararına yorum

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Françesko, İngiltere’de yapılan referandumda Avrupa Birliği’nden (AB) çıkılması kararı üzerine bir açıklama yaptı.

24.6.2016Dünya
Papa Françesko'dan Ermeni halkına mesaj

Papa Françesko'dan Ermeni halkına mesaj

Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Françesko Ermenistan ziyareti öncesinde bir video mesajı yayınlayarak barış ve uzlaşma çağrısında bulundu.

23.6.2016Dünya
Papa Vatikan’da kaplan sevdi

Papa Vatikan’da kaplan sevdi

Papa Françesko, Vatikan'daki Kutsal Yıl kutlamaları kapsamında 7 bin sirk sanatçısını ağırladı. Sahneye bir kaplanın gelmesiyle eğlenceli anlar yaşandı.

18.6.2016Dünya
Vatikan’a ait sarayda Kur’an ve ezan okundu, iftar yapıldı

Vatikan’a ait sarayda Kur’an ve ezan okundu, iftar yapıldı

ASALA üyesi terörist tarafından 1977 yılında Roma’da öldürülen Türkiye’nin Vatikan Büyükelçisi Taha Carım, yine bu kentte anıldı. Törende Kur’an-ı Kerim’den ayetler ile ezan okunmasının ardından konuklara iftar yemeği de ikram edildi.

15.6.2016Gündem
Kalbimi bırakarak ayrıldığım şehir: Hatay / Antakya

Kalbimi bırakarak ayrıldığım şehir: Hatay / Antakya

Hatay her gidişimde tarihine, hoşgörü atmosferine, kozmopolit dokusuna ve eşsiz lezzetlerine ilk kez keşfeder gibi hayran olduğum bir kent. Hatay yemekleri, bu güzel kentin tarihi, Hatay'da nerede kalınır, nereleri gezilir gibi ipuçları bu yazıda...

8.6.2016Seyahat
Alman Meclisi mahkeme değil

Alman Meclisi mahkeme değil

Almanya’da Federal Meclis’in 2 Haziran’da görüşeceği ‘Ermeni soykırımı’ önergesine karşı Türk dernekleri protestoya hazırlanıyor. ‘Büyük Yürüyüş’ adıyla yarın Berlin’de düzenlenecek protestoya, çok sayıda dernek destek veriyor.

27.5.2016Avrupa
Mısır'da yasak aşk söylentisi dini çatışma çıkardı

Mısır'da yasak aşk söylentisi dini çatışma çıkardı

Mısır'ın güneyindeki Karam köyünde bir Kıpti Hristiyan ile Müslüman bir kadının ilişki yaşadığı söylentilerinin ardından, Müslüman ve Hristiyanlar birbirlerinin evlerine saldırdı.

27.5.2016Dünya
Papa: İşçileri sömürenler kan emicilerdir

Papa: İşçileri sömürenler kan emicilerdir

Kapitalizme yönelik eleştirileri nedeniyle zaman zaman "komünist" yakıştırması yapılan Papa Francesco, bu kez de işçileri sömürenleri "kan emiciler" olarak tanımladı.

19.5.2016Dünya
Papa'dan 'laik devlet' çıkışı

Papa'dan 'laik devlet' çıkışı

Katolik Kilisesi’nin lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, devletlerin laik olması gerektiğini belirterek, "Dini devletlerin sonu kötü bitiyor" dedi.

17.5.2016Dünya
Papa: “Devletler laik olmalı, dini olanların sonu kötü bitiyor

Papa: “Devletler laik olmalı, dini olanların sonu kötü bitiyor"

Katolik Kilisesi'nin lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, devletlerin laik olması gerektiğini belirterek, “Dini devletlerin sonu kötü bitiyor" dedi.

17.5.2016Dünya
Abdi İpekçi Caddesi'ndeki Ağca paneli iptal ama...

Abdi İpekçi Caddesi'ndeki Ağca paneli iptal ama...

Gazeteci yazar Abdi İpekçi'nin katili Mehmet Ali Ağca'nın bugün, İstanbul Bayrampaşa Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde "Kıyamet Yaklaşırken, İnsanlık çökerken Tek Çare İslam" isimli bir panele katılacağı açıklandı. Belediyeye ait, salonda yapılması planlanan panele tepki gösterilirken, kısa süre önce yeni bir gelişme yaşandı. Belediye, daha önce yapılan salon tahsisini iptal etti. Paneli organize eden Yılmaz Birinci, ise "İçeride panel olmayacak. Ancak biz kültür merkezinin önünde basın açıklaması yapacağız. Ağca da bu açıklamaya katılacak" dedi. Öte yandan, Mehmet Ali Ağca, yapacağı basın açıklamasına da gelmekten son anda vazgeçti.

13.5.2016Gündem
İtalya Başbakanı: İncil'e değil, Anayasa'ya yemin ettim

İtalya Başbakanı: İncil'e değil, Anayasa'ya yemin ettim

İtalya'da eşcinsel birliktelikleri hukuken tanıyan yasanın mecliste kabul edilmesi, Başbakan Matteo Renzi ile dindar ve muhafazakar kesimi karşı karşıya getirdi. Renzi tepkilere, “Ben de Katolik’im, ama laik siyaset yapıyorum. İncil'in üzerine değil, Anayasa'nın üzerine yemin ettim" diye karşılık verdi.

13.5.2016Dünya
İsmail Kahraman'a Maori selamı

İsmail Kahraman'a Maori selamı

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Yeni Zelanda Genel Valisi Jerry Mateparae ile bir araya geldi.

9.5.2016Gündem
İspanya'nın lanetli cadılar köyü

İspanya'nın lanetli cadılar köyü

İspanya’nın küçük bir köyü cadılık ve büyücülük söylentilerinden dolayı 500 yıl önce aforoz edilmiş ve Papa'nın onayıyla lanetlenmişti.

4.5.2016Dünya
'Herkesin faydalanabileceği küresel bir kanserle mücadele fonu oluşturulmalı'

'Herkesin faydalanabileceği küresel bir kanserle mücadele fonu oluşturulmalı'

Oğlu Beau Biden’ı geçen yıl 46 yaşında kanserden dolayı kaybeden ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden,Vatikan’da katıldığı uluslararası bir konferansta herkesin faydalanabileceği küresel bir kanserle mücadele fonu oluşturulması çağrısı yaptı.

30.4.2016Sağlık
Yaşanmış hikayelerden esinlenmiş olsa da gerçeği oldukça saptıran 7 film

Yaşanmış hikayelerden esinlenmiş olsa da gerçeği oldukça saptıran 7 film

İzlemiş olduğumuz bazı filmlerin hikayeleri tamamıyla gerçeğe dayanmaktadır. Bu tarz yapımlar izleyiciyi daha çok kendisine çekerken bazı yapımlar ise gerçeği manipüle ederek izleyici karşısına çıkarıyor. Sizler için bu 7 ilgi çekici filmi bir araya getirdik.

30.4.2016Keyif
Ölüm sahnede yakaladı

Ölüm sahnede yakaladı

Afrikalı en büyük şarkıcılardan biri olarak bilinen Kongolu Papa Wemba, Fildişi Sahili'nde katıldığı bir festivalde sahnede yere yığıldıktan sonra hayatını kaybetti.

26.4.2016Dünya
Obama 1915 Olayları için yine 'Meds Yeghern' dedi

Obama 1915 Olayları için yine 'Meds Yeghern' dedi

ABD Başkanı Barack Obama, 1915 Olayları’na dair sekiz yıllık başkanlığının bitmesinden önce yayınladığı sekizinci ve son mesajında da “Soykırım” demedi ve bu konuda kendi döneminin defterini kapadı.

22.4.2016Dünya
Yunanlı turizmcilerin gözü vize muafiyeti anlaşmasında

Yunanlı turizmcilerin gözü vize muafiyeti anlaşmasında

Savaştan ve ölümden kaçan binlerce mültecinin Avrupa ülkelerine gidebilmek için durak olarak kullandığı Midilli Adası, turizm yönünden peş peşe kayıp yıllar, yaşamaya başladı. Rezervasyon iptallerinin bu yıl da yüzde 70’lere çıkmasıyla büyük çöküş yaşayan ada turizmi, umudunu vize muafiyetiyle gelecek Türk turistlere bağladı.

22.4.2016Ekonomi
Söyle Herophile, kırmızı şehrin kâhini / Çeşme Ildırı

Söyle Herophile, kırmızı şehrin kâhini / Çeşme Ildırı

Güneşli bir bahar günü Ildırı’nın arkasındaki 87 metrelik tepeye çıkıp Erythrai Antik Kenti’nden körfeze baktığınızda manzaranın güzelliği soluğunuzu keser: 15 adacık, görkemli Akdağ ve ufukta Sakız Adası... Tablonun tam ortasındaki Ildırı, asırları sükûnetle aşmış küçük köyleri andırır. Oysa öyle olaylar yaşamıştır ki, Michelangelo’nun Vatikan’daki Sistine Şapeli’ne resmettiği ünlü kadın kâhin Erythrai’li Herophile bile bu kadarını öngörememiştir.

20.4.2016Seyahat
Midilli’de, kaçaklardan kalan lüks yat ve tekneler hurdaya döndü

Midilli’de, kaçaklardan kalan lüks yat ve tekneler hurdaya döndü

Ülkelerindeki savaştan ve ölümden kaçan binlerce kişinin Avrupa yolculuğundaki ilk duraklarından olan Midilli Adası, her noktasında sığınmacılardan izler taşıyor. Umut yolculuğunda yakalanan sığınmacıların içinde bulundukları el konulan onlarca lüks yat, büyük balıkçı tekneleri ve filikalar, bağlandıkları limanda hurdaya döndü.

18.4.2016Ekonomi
Papa'dan sert yanıt: Psikiyatriste gitsinler

Papa'dan sert yanıt: Psikiyatriste gitsinler

Katoliklerin lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, ABD başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti adaylığı için yarışan Bernie Sanders’la Vatikan’da görüşmesini sansasyon haline getirenlere sert yanıt verdi.

16.4.2016Dünya
Mültecilere Papa piyango

Mültecilere Papa piyango

Hıristiyanların iki dini lideri Papa Françesko ve Fener Patriği Bartolomeos, dünyanın dikkatini mülteci sorununa çekmek amacıyla Yunanistan’ın Ege’deki Midilli adasında buluştu. Avrupa’nın mültecilere kapılarını kapatmasına daha önce karşı çıkmış olan Papa, aile üyeleri arasında hasta ya da engelli bulunan ve kurayla seçilen 3 Suriyeli aileyi uçağına alarak Vatikan’a götürdü.

16.4.2016Dünya
Papa, 12 Suriyeli mülteciyi İtalya'ya götürdü

Papa, 12 Suriyeli mülteciyi İtalya'ya götürdü

Yunanistan’ın Midilli Adası’na bugün ziyarette bulunan Papa Françesko dönüşte üç aileye uçağına alarak İtalya'ya götürdü.

16.4.2016Dünya
Papa Françesko Midilli Adası'nda

Papa Françesko Midilli Adası'nda

Papa Françesko mülteci sorununa dikkat çekmek üzere Yunanistan'ın Midilli Adası'na geldi. Papa, ziyaretinin ardından Vatikan'a seçtiği 10 sığınmacıyla birlikte dönecek.

16.4.2016Dünya
Papa: Cinsellik Tanrı'nın muhteşem bir armağanıdır

Papa: Cinsellik Tanrı'nın muhteşem bir armağanıdır

Katolik Kilisesi lideri Papa Francesco, ailevi konularda bir tavsiye belgesi yayımlayarak boşanıp yeniden evlenmiş çiftlerin kiliseden dışlanmaması, eşcinsellere saygı gösterilmesi ve kadın haklarının tanınması mesajlarını verdi.

10.4.2016Dünya
Papa’dan Azerbaycan ve Ermenistan'a kritik ziyaret

Papa’dan Azerbaycan ve Ermenistan'a kritik ziyaret

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, haziran ayı sonunda Ermenistan’a, ekim ayı başında Gürcistan ve Azerbaycan’a gidecek.

9.4.2016Dünya
Papa haziran sonunda Ermenistan’a gidecek

Papa haziran sonunda Ermenistan’a gidecek

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Françesko, haziran ayı sonunda Ermenistan’a, ekim ayı başında Gürcistan ve Azerbaycan’a gidecek.

9.4.2016Dünya
Papa’nın gönlündeki aslan Bernie Sanders mı

Papa’nın gönlündeki aslan Bernie Sanders mı

ABD’de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimi için Demokrat Parti ve Cumhuriyetçi Parti henüz adaylarını belirlememişken, Katolik dünyasının dini lideri Papa Françesko, dikkat çekici bir davette bulundu.

9.4.2016Dünya
124 gitti 149 geldi

124 gitti 149 geldi

TÜRKİYE-AB anlaşması çerçevesinde cuma günü 124 göçmen Dikili’ye gönderildi.

9.4.2016Dünya
Papa Françesko'dan aile hayatı konusunda devrim

Papa Françesko'dan aile hayatı konusunda devrim

Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Françesko, devrim niteliğindeki uygulamalarına bir yenisini ekledi. Papa, geleneksel Katolik inancında "günahkar" olarak görülen evlenmeden birlikte yaşayan çiftler ile boşandıktan sonra yeniden evlenen bireylere karşı, kilisenin yaklaşımını yumuşattı.

8.4.2016Dünya
THY, görme yetisini kaybedecek olan küçük kızı Papa ile buluşturdu

THY, görme yetisini kaybedecek olan küçük kızı Papa ile buluşturdu

yakında görme ve işitme yetisini kaybedecek olan 6 yaşındaki Lizzy'nin son isteği Vatikan’da onun Papa Francesco ile buluşmaktı. Lizzy'nin hikayesini duyan THY, bu buluşmaya sponsor oldu ve Lizzy'yi Papa'nın ayinine götürdü.

6.4.2016Gündem
‘Sınır kontrolleri yakında kalkabilir‘

‘Sınır kontrolleri yakında kalkabilir‘

Almanya, sığınmacı krizi nedeniyle Avusturya sınırında uygulamaya koyulan sınır kontrollerini kaldırmaya hazırlanıyor. Diğer yandan Papa’nın Nisan ayında Midilli’de sığınmacıları ziyaret edeceği açıklandı.

6.4.2016Dünya
Messi'den Beyaz Saray'a özel hediye!

Messi'den Beyaz Saray'a özel hediye!

Geçtiğimiz günlerde Arjantin'e resmi ziyarette bulunan ve bu sırada Messi’ye sitemde bulunan ABD Başkanı Barrack Obama, amacına ulaştı.

2.4.2016Futbol
Avrupa'da paskalya alarmı

Avrupa'da paskalya alarmı

Avrupa’da Paskalya kutlamalarına yoğun güvenlik önlemleri damga vurdu. Kiliselerin girişinde ve çevresinde olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

28.3.2016Dünya
Messi'den Obama'ya cevap!

Messi'den Obama'ya cevap!

Hafta içinde kızlarının Papa Francis ile görüşmesine rağmen Messi ile görüşemediğini söyleyen ABD Başkanı Obama'ya Arjantinli yıldızdan cevap var.

27.3.2016Spor

Yazar Sonuçları

Kalbimi bırakarak ayrıldığım şehir

Kalbimi bırakarak ayrıldığım şehir

Hatay her gidişimde tarihine, hoşgörü atmosferine, kozmopolit dokusuna ve eşsiz lezzetlerine ilk kez keşfeder gibi hayran olduğum bir kent.

8.6.2016Seyahat
Bak kardeşim o lafın aslı şu

Bak kardeşim o lafın aslı şu

BİZ erkekler bal gibi biliyorduk ki, erkekçe dilinde “önüne yatmak” diye bir kavram yoktur.

8.4.2016Haber Yazıları