Orman


 • Meclis hatırası hafriyata gömüldü - orman

  Meclis hatırası hafriyata gömüldü17.12.2014

  Ankara

  Eskişehir Yolu’nda Meclis Başkanı Cemil Çiçek’le Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun törenle açtığı ‘Hatıra Ormanı’nın çevresi, iki buçuk yılın ardından hafriyata gömüldü.
 • MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor - orman

  MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına MHP’li Yılmaz: Milli Park’ta Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane açılıyor17.12.2014

  Ankara

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın Genel Kurul’daki bütçe görüşmelerine MHP’li Seyfettin Yılmaz’ın konuşması damga vurdu.AOÇ’deki yapılaşmayı eleştiren Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na “Bu kadar memurun senin dışarıdayken Erdoğan’ın balıkçısına orada balıkhane açıyor musun, açmıyor musun?” diye sordu.
 • Tabureden tasarıma - orman

  Tabureden tasarıma17.12.2014

  Ege

  İzmir'li sanayici Avni Dolmen'in; "Kalite üreteni de tüketeni de mutlu eder” sloganıyla 60 yıl önce tabure üretimiyle yola çıkan Adas, bugün tasarımlarıyla dünyada tanınıyor.
 • Organik köyün RES zaferi - orman

  Organik köyün RES zaferi17.12.2014

  Ege

  TÜRKİYE’nin ilk organik tarımının yapıldığı yerlerdelerden İzmir’in Bayındır İlçesi’ne bağlı Çınardibi Köyü de dahil olmak üzere 3 ilçedeki, 9 köyü içerisine alacak şekilde 126 türbin direkli en büyük Rüzgar Enerjisi Santrali (RES) projesi için Bakanlar Kurulu’ndan ’acele kamulaştırma’ kararı alınıp çalışmalara başlandı.Ancak dört bir yanları RES türbinleriyle çevrilecek olan Çınardibi köylülerinin yaptığı başvuru üzerine Danıştay 6’ncı Dairesi, Yırca’daki zeytin arazisinde olduğu gibi, bu proje için de ’acele kamulaştırma’ için ’olağanüstü koşullar’ görmeyip yürütmeyi durdurma kararı verdi.
 • Bakan Eroğlu: Paralel yapı şantajla para topladı - orman

  Bakan Eroğlu: Paralel yapı şantajla para topladı17.12.2014

  GÜNDEM

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Paralel yapı, ülkenin pek çok yerinde vatandaşlara şantaj yapmak suretiyle para toplamıştır.Bunlar zaman içinde şikayete mevzu olacak"dedi.
 • ‘Mogan’ın kurtuluşu kağıt üzerinde kalmasın’ - orman

  ‘Mogan’ın kurtuluşu kağıt üzerinde kalmasın’16.12.2014

  Ankara

  Aşırı kirliliği nedeniyle suyun yosun tuttuğu ve balık ölümlerinin yaşandığı Mogan Gölü’nü kurtarmayı amaçlayan ‘eylem planı’yla ilgili, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, vaatlerin kağıt üzerinde kalmaması gerektiğini söyledi.
 • Bu Liverpool çok başka - orman

  Bu Liverpool çok başka16.12.2014

  Futbol

  Daily Mail Gazetesi’nin ünlü spor yazarına göre İngiliz ekibi eski gücünden çok uzakta.
 • Fikret Orman: Allah'ın da bir hesabı var - orman

  Fikret Orman: Allah'ın da bir hesabı var16.12.2014

  Futbol

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ligde Galatasaray ile yapacakları derbi maçın stadı konusunda, sarı kırmızılı cepheden gelen son açıklamayla ilgili, "Bir hesaplar yapılıyor da Allah'ın da bir hesabı var" dedi.
 • Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın" - orman

  Çarşı hakim karşısında "Liverpool ile maçımız var, yasağı kaldırın"16.12.2014

  GÜNDEM

  Gezi Parkı olaylarına ilişkin Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı üyesi 35 kişi hakkında "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etmek" suçundan açılan davanın ilk duruşmasında savunmalar devam ediyor.
 • 'Sanatçı dünyada yaşayan en duyarlı insandır' - orman

  'Sanatçı dünyada yaşayan en duyarlı insandır'16.12.2014

  Keyif

  Ankara'da '13.Ekim Geçidi Organizasyonunu' hazırlayan ve sanatseverlerle buluşturan Sanatçı Emel Gülçin Ülker, sekizinci kişisel sergisini de Ankara'da City Otel'de 11 Aralık Perşembe günü resimseverlerle buluşturdu.
 • Geleneği bozmadı - orman

  Geleneği bozmadı16.12.2014

  Paparazzi

  Türkiye’nin en güçlü kadın rock vokallerinden olan Şebnem Ferah, geçtiğimiz hafta sonu da geleneği bozmadı.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Akmerkez, yılbaşına yetişecek gibi değil - orman

  Akmerkez, yılbaşına yetişecek gibi değil15.12.2014

  YAZARLAR

  Beşiktaş Belediyesi, Nispetiye Caddesi’nde dün sabahtan itibaren süsleme çalışmalarına başladı.
 • Yılın en medyatik spor adamları Terim, Yıldırım ve Yanal - orman

  Yılın en medyatik spor adamları Terim, Yıldırım ve Yanal15.12.2014

  Futbol

  Türk spor medyasında 2014 yılında en çok Fatih Terim, Aziz Yıldırım ve Ersun Yanal konuşuldu.
 • İbrahim Toraman baba oldu - orman

  İbrahim Toraman baba oldu15.12.2014

  Futbol

  Sivasspor'da kiralık oynayan Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman, baba oldu.Milli futbolcunun eşi Eylem Toraman'ın İstanbul'a dünyaya getirdiği erkek bebeğe Ali Erim adı verildi.
 • Yabancı öğrencilerden hatıra ormanı - orman

  Yabancı öğrencilerden hatıra ormanı15.12.2014

  Eğitim

  Yeditepe Üniversitesi’nde, Erasmus Programı kapsamında eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Kırklareli'nde hatıra ormanı oluşturdu.
 • Yılbaşına sahte içki hazırlığı yaparken yakalandı - orman

  Yılbaşına sahte içki hazırlığı yaparken yakalandı15.12.2014

  EKONOMİ

  Yılbaşı heyecanı yurdun dört bir yanında yaşanmaya başlıyor.31 Aralık gecesi sevdikleriyle yılbaşını kutlamak isteyenlerin ise dikkat etmesi gereken bazı hususlar var.Özellikle İzmir'de düzenlenen bir sahte içki operasyonu tehlikeyi gözler önüne seriyor.Kutlama için çam ağacı kesenleri ise 6 aydan 10 yıla kadar hapis cezası bekliyor.
 • Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz? - orman

  Çocuğunuz drone koordinatörü olabilir, biliyor musunuz?15.12.2014

  Eğitim

  Drone, insansız hava aracı demek.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Hukuk yoksa vesayet çoktur - orman

  Hukuk yoksa vesayet çoktur14.12.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, halk tarafından seçildiği gerekçesiyle, Anayasa’nın 104’üncü maddesinin açık ‘tarafsızlık’ hükmüne rağmen, partisiyle ilişiğini kesmediğini gösterir tutumlar alıyor, söylemler geliştiriyor.
 • Adli bir olaymış - orman

  Adli bir olaymış14.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenaze namazına katılmak için geldiği Kayseri'de '14 Aralık Operasyonu' ile ilgili şöyle konuştu: “Radyodan duyduğuma göre adli bir olaymış.Ben bu aşamada herhangi bir şey söyleyemem.İlk defa yapılan bir şey değil.Hepimizin temennisi; gerçeklerin ortaya çıkarılması.”
 • İçmeyin demiyoruz.hobi olarak gene için! - orman

  İçmeyin demiyoruz.hobi olarak gene için!14.12.2014

  Hayat

  Salep ve dondurma üretmek için Türkiye’deki birçok orkide türünü yok olmanın eşiğine getirdik.Kurtarmak için devletin bir planı var.
 • Bir tweet bir ağaç - orman

  Bir tweet bir ağaç14.12.2014

  Ege

  Marmara Park Alışveriş Merkezi, Ege Orman Vakfı ile birlikte örnek bir projeye imza attı.Marmara Park AVM, sosyal medyada başlattığı kampanya ile #gezegen için ağaç dik etiketiyle atılan her tweet için Ege Orman Vakfı'na bir fidan bağışlayacağını ve hedeflerinin 5.000 fidan olduğunu duyurdu.Kampanyaya gösterilen büyük ilgi ile kısa sürede 5 bin fidana ulaşıldı.
 • RES alanında piknik - orman

  RES alanında piknik14.12.2014

  Ege

  İZMİR'in Urla İlçesi'ne bağlı Ovacık Köyü'nde, yapımına başlanan Rüzgar Enerjisi Santrali Projesi'nde, ağaçların kesilmeye başlamasıyla doğayı korumak için nöbete başlayan, çevreciler ve köylüler, mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı vermesi ardından türbinin kurulacağı alanda piknik yaptı.Kendilerine destek verenler için mayalı hamurun kızgın yağda pişirilmesi ile hazırlanan 'pişi' yapan direnişin sembollerinden 68 yaşındaki Emine Nalcıoğlu, "Ağaçlarımız için çok üzüldük.Onlar benimle büyüyen ağaçlar.Ağaçlarımıza bize bıraksınlar.Santrali başka yerde yapsınlar" dedi.
 • Binbir tepe ülkesinin.goril ailesi Hirwa - orman

  Binbir tepe ülkesinin.goril ailesi Hirwa14.12.2014

  Seyahat

  Yağmur ormanlarının arasında, yağmurlara olan kızgınlığını püskürtmek isteyen volkanik bir kara parçası Ruanda.Kendi dilinde kelime anlamıysa ‘binbir tepe ülkesi’.Adı soykırımla özdeşleşen Ruanda, şimdi bambaşka bir görüntüye sahip.Güvenli ve tertemiz sokaklarıyla karşılıyor sizi.Volcanoes Ulusal Parkı ise ülkenin en önemli yeri.Ev sahibiyse tabii ki goriller.
 • Çin Kulesi’ndeki Noel masalı - orman

  Çin Kulesi’ndeki Noel masalı14.12.2014

  Seyahat

  Bulutların üstünde koşuşturan, geyikli kızağını çocuklar için hediyelerle dolduran Noel Baba, soluklanmak için yeryüzüne inseydi herhalde Münih’teki ‘İngiliz Bahçeleri’ni seçerdi.23 Aralık’a kadar kenti renklendiren 10 Noel pazarından en güzeli, en masalsı olanı hiç kuşkusuz bu parkta Çin Kulesi’nin dibine kurulanı.
 • Halkı ona çıldırıyor:.Yanıyoruz söndür Putin! - orman

  Halkı ona çıldırıyor:.Yanıyoruz söndür Putin!14.12.2014

  Hayat

  Dünya lideri kolay yetişmiyor.Buldun mu bağrına basacaksın.Ruslar da liderini bulmuş, abarttıkça abartıyor, onu uçurdukça uçuruyor.Artık Moskova’da yer gök Putin.
 • Uğur VARDAN

  Ülke futbolu zaten tanınmaz halde!. - orman

  Ülke futbolu zaten tanınmaz halde!.13.12.2014

  YAZARLAR

  HERHANGİ bir yazının ya da görüşün, fark etmez inandırıcı, doyurucu ve hakkaniyetli olabilmesi için övgüsünün de yergisinin de içini doldurması gerekir.
 • Madencilerden itiraz var - orman

  Madencilerden itiraz var13.12.2014

  Ege

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Madenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ürün, zor bir süreçten geçen madencilik sektörünün sorunlarına çözüm beklediği bir ortamda 3213 sayılı Maden Kanunu'nda yapılması planlanan değişikliklerin büyük sıkıntılara yol açacağını öne sürdü.
 • Tweetle gelen 5 bin fidan - orman

  Tweetle gelen 5 bin fidan13.12.2014

  Ege

  Marmara Park Alışveriş Merkezi, Ege Orman Vakfı ile birlikte örnek bir projeye imza attı.Marmara Park AVM, sosyal medyada başlattığı kampanya ile #gezegen için ağaç dik etiketiyle atılan her tweet için Ege Orman Vakfı'na bir fidan bağışlayacağını ve hedeflerinin 5.000 fidan olduğunu duyurdu.Kampanyaya gösterilen büyük ilgi ile kısa sürede 5 bin fidana ulaşıldı.
 • Hırsız mıyız ihracatçı mı - orman

  Hırsız mıyız ihracatçı mı13.12.2014

  EKONOMİ

  DAHİLDE İşleme Rejimi (DİR) kapsamında gümrükten hammadde çekilişinde ve ihracatta kırmızı hat krizi yaşayan ihracatçı isyan etti.
 • Fikret Orman, Demba Ba'yı Yahya Efendi Dergahı'na götürdü - orman

  Fikret Orman, Demba Ba'yı Yahya Efendi Dergahı'na götürdü13.12.2014

  Futbol

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sabah namazı için gittiği Yahya Efendi Dergahı'na bu kez Demba Ba'yı da götürdü.
 • Zeytin ağaçlarını kesen Kolin şirketi 60 bin fidan dikmek için protokol imzaladı - orman

  Zeytin ağaçlarını kesen Kolin şirketi 60 bin fidan dikmek için protokol imzaladı12.12.2014

  Ege

  Soma Yırca Mahallesi'nde termik santral yapımı için 6 bin 666 zeytin ağacı kesip söken Kolin Grubu, 60 bin fidan dikmek için Soma Belediyesi ile işbirliği protokolü imzaladı.
 • Türk’ün ağaçla imtihanı - orman

  Türk’ün ağaçla imtihanı12.12.2014

  Hayat

  En son Yalova’daki katliamla bir kez daha kanıtlandı.Türkiye’de ağaçların büyüyüp yeşermesi ve yeşil kalması çok zor.Ülkenin dört bir yanında, doğayı tehdit eden projelerin inşaatları hızla devam ediyor.Her saniye onlarca ağaç kesiliyor.Tehlikenin boyutlarını anlayabilmek için Türkiye’nin değişik bölgelerinden 10 proje seçtik.Bu projeler bittiğinde 10 milyondan fazla ağaç kesilmiş olacak.
 • Kızlarıma kem gözle bakanın gözünü oyarım - orman

  Kızlarıma kem gözle bakanın gözünü oyarım12.12.2014

  Futbol

  Fikret Orman, kızlarıyla arasında büyük bir aşk olduğunu ve boş vakitlerini onlarla geçirmekten keyif aldığını belirterek, “Kem gözle bakanın gözünü oyarım” dedi.
 • 'Kızlarıma kem gözle bakanın gözünü oyarım' - orman

  'Kızlarıma kem gözle bakanın gözünü oyarım'12.12.2014

  Futbol

  Kanal D’nin sevilen sohbet programı “Nazlı Ilıcak’la Pazar Gezmesi”nin bu haftaki konuğu, BJK Başkanı Fikret Orman.Evinin kapının ilk kez, Nazlı Ilıcak’la Pazar Gezmesi kameralarına açan Orman; evliliği, kızları ve BJK Başkanlığı konusunda açıklamalarda bulundu.
 • AYM’den Cumhurbaşkanlığı Sarayı başvurusuna ret - orman

  AYM’den Cumhurbaşkanlığı Sarayı başvurusuna ret12.12.2014

  GÜNDEM

  ANAYASA Mahkemesi (AYM) AOÇ üzerine inşaa edilen resmi maliyeti 1 milyar 370 milyon lira olarak açıklanan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili bireysel başvuruları reddetti.
 • Güzin Abla

  Pit bull yasağının kalkması için veteriner hekimler mücadele ediyorlar - orman

  Pit bull yasağının kalkması için veteriner hekimler mücadele ediyorlar11.12.2014

  YAZARLAR

  Bazı veteriner hekimler, yasaklı ırklar konusunda yeterli duyarlılığa sahip olmadıkları gibi, yanlış uygulamalara da neden olmuş olabilirler.Fakat “bakanlığa yasaklama aklını veterinerler verdi” dersek tüm meslek camiasına haksızlık etmiş oluruz.
 • Gila BENMAYOR

  İşte görebileceğiniz en çevreci ürün - orman

  İşte görebileceğiniz en çevreci ürün11.12.2014

  YAZARLAR

  MELTEM Kurtsan yıllar önce bizi kadın girişimciler derneği KAGİDER ile tanıştırmıştı.
 • 3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak - orman

  3.köprü ve kanal Riva’yı uçuracak11.12.2014

  EKONOMİ

  İSTANBUL Riva, hem yatırımcıların hem de doğal bir hayat yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.3.köprü, Kanal Riva gibi projelerde değeri yükselen bölge, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.Riva’da 2 yılda arsa ve konut fiyatlarının yüzde 35-40 arttığını belirten uzmanlar, artışın süreceğini söylüyor.
 • CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası - orman

  CHP’den Elmalı Kent Ormanı’nda yüzbinlerce ağaç kesildi iddiası11.12.2014

  GÜNDEM

  Beykoz’da İstanbulluların şehir merkezinde nefes alıp dinlenebilecekleri bir kent ormanı oluşturmak amacıyla yapılan 8 milyon metrekarelik alanda ağaç katliamı olduğunu ileri sürüldü.
 • Yalçın BAYER

  Öcalan, Koçgiri modeli ile çözüm istiyor - orman

  Öcalan, Koçgiri modeli ile çözüm istiyor10.12.2014

  YAZARLAR

  ÖCALAN’ın, çözüm sürecinde ortaya koyduğu yol haritasının bir benzeri 1921’de yaşanan Koçgiri İsyanı ile örtüşmektedir.
 • Ankapark’a halk değil parası olan gider - orman

  Ankapark’a halk değil parası olan gider10.12.2014

  Ankara

  Başkan Melih Gökçek’in, “Ya bitecek, ya bitecek” dediği ve 49 yıllığına kiralayabileceklerini söylediği Ankapark’la ilgili Mimarlar Odası, “Girişi 50 TL olacakmış.Bir işçinin 1.5 günlük ücretine denk düşen bir giriş ücreti ile oraya halk değil, parası olan gider.”
 • Yunan bakandan Çanakkaleli girişimcilere çağrı - orman

  Yunan bakandan Çanakkaleli girişimcilere çağrı10.12.2014

  Ege

  ÇANAKKALE Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) heyeti, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Yunanistan'a gerçekleştirdiği ziyarete katıldı.Yunan Kalkınma ve Rekabet Bakanı Konstantinos Skrekas, ziyarette Çanakkaleli girişimcileri yatırım yapmaya davet etti.
 • Bin değil 1806 ağaç kesilecek - orman

  Bin değil 1806 ağaç kesilecek10.12.2014

  Ege

  İZMİR’in Urla İlçesi’ne bağlı Ovacık Köyü’nde, yapımına başlanan Rüzgar Enerjisi Santrali (RES) projesinin, resmi belgelerde bulunan önemli ayrıntıları da ortaya çıktı.
 • "Kesenler onore edilmeli" - orman

  "Kesenler onore edilmeli"10.12.2014

  Ege

  MUĞLA’nın Ula İlçesi’nde, Akçapınar Azmağı kenarındaki 94 okaliptüs ağacının kesilmesine Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü öğretim üyesi biyolog Prof.Dr.Mehmet Sıkı’dan tam destek geldi.Türkiye’nin doğal bitkisi olmayan okaliptüslerin yeraltı su seviyelerini düşürdüğünü vurgulayan Prof.Dr.Sıkı, "10 yaşındaki bir okaliptüs ağacı yılda 250 ton suyu bünyesine almakta ve buharlaşma yolu ile havaya vermektedir" dedi.
 • RES için ağaç kesimine mahkeme kararıyla "dur" - orman

  RES için ağaç kesimine mahkeme kararıyla "dur"10.12.2014

  Ege

  İZMİR 2.İdare Mahkemesi, Urla Ovacık Arap Dağı’nda rüzgar enerjisi santrali için başlatılan ağaç kesimini durdurdu.
 • İşte Vodafone Arena’yı bu seviyeye getiren para: 100.000.000 TL - orman

  İşte Vodafone Arena’yı bu seviyeye getiren para: 100.000.000 TL10.12.2014

  Futbol

  Fikret Orman, kaba inşaatında sona gelinen Vodafone Arena’ya şimdiye kadar 100 milyon TL harcandığını söyledi.Beşiktaş Başkanı, stadı 100 milyon dolara, yani toplam 225 milyon liraya tamamlamayı hedeflediklerini belirtti.Orman, stadın ne zaman açılacağı konusundaysa ise “Kafamızda bir tarih var ama açıklamak istemiyorum” dedi.
 • Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı - orman

  Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı10.12.2014

  GÜNDEM

  2015 yılı bütçe görüşmeleri Meclis Genel Kurulu'nda başladı.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ekonomisinin, 2014 yılında bir miktar yavaşlayarak yüzde 3,3 büyüyeceğini tahmin ettiklerini belirterek, "Bugün 3.çeyrek rakamı çıktı; yüzde 1,7.Bu aslında öngördüğümüze yakın, biz yüzde 2,2 olarak görüyorduk.Buradaki temel sapma tarım sektöründen kaynaklanıyor" dedi.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yaptığı konuşmada, hükümetin ekonomi ve dış politikasını eleştirdi.HDP Grubu adına konuşan Hakkâri Milletvekili Adil Zozani ise, Türkiye'de fiili bir başkanlık sisteminin uygulandığını söyledi.Zozani'den sonra Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli de konuştu.
 • Fikret Orman Vodafone Arena çatı inşaatı töreninde konuştu - orman

  Fikret Orman Vodafone Arena çatı inşaatı töreninde konuştu10.12.2014

  Futbol

  Vodafone Arena çatı inşaatının başlaması sebebiyle yapılan törende konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, devletin finanse etmediği büyük yatırım yapan tek takımın kendileri olduğunu söyledi.Orman eski oyuncuları Ferrari'ye de şu ana kadar 20 milyon verdiklerini ayrıca 5 milyon daha vereceklerini de belirtti.
 • Vodafone Arena'nın açılışı için Barcelona geliyor, başlama vuruşunu Messi yapacak - orman

  Vodafone Arena'nın açılışı için Barcelona geliyor, başlama vuruşunu Messi yapacak09.12.2014

  Futbol

  Beşiktaş yeni stadının açılışıyla da ses getirmek istiyor.Açılış maçı için Messi'li Barcelona'yı davet eden siyah beyazlılar, ilk etapta olumlu yanıt aldı.
 • Yol nedeniyle evlerine merdivenle giriyorlar - orman

  Yol nedeniyle evlerine merdivenle giriyorlar09.12.2014

  GÜNDEM

  Karadeniz insanının pratik zekasıyla yaptığı ilginç işler çoğu zaman haberlere konu olur.Bazı yapılanlar insanı hayret ettirirken, bazıları ise gülümsetir.İşte bugün de Rize'den benzer bir haber geldi.Ancak bu kez başrolde yöre halkı değil, yol çalışması yapan ekipler vardı.
içinde

Orman


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz