Orman

 • Uludağ İkinci Yerleşim Bölgesinin imar planı iptal edildi - orman
  Uludağ İkinci Yerleşim Bölgesinin imar planı iptal edildi30.01.2015
  EkonomiTMMOB Şehir Plancıları ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi’nin başvurusu üzerine, Bursa 3’üncü İdare Mahkemesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Uludağ Milli Parkı İkinci Gelişim Bölgesi 1/5000 Ölçekli Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ile 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planlarını ’Hukuka uyarlı’ bulmadığı gerekçesiyle iptal etti.
 • Basketbolda haftanın programı - orman
  Basketbolda haftanın programı30.01.2015
  BasketbolTürkiye Basketbol Ligi'nde (TBL) 17.hafta maçları yapılacak, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde (TKBL) 14.hafta, Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde (TB2L) ise 18.hafta maçlarıyla sezonun ikinci yarısı başlayacak.
 • Başbakan talimat verdi fiyatı 25 lira - orman
  Başbakan talimat verdi fiyatı 25 lira30.01.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun kamuda hediye ve plaket yerine fidan dikilmesi önerisi Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nü de hareketlendirdi.Antalya Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, plaket yerine fidan uygulamasından vatandaşların da yararlanabileceğini söyledi.
 • Vahap MUNYAR

  Birayı bırakmayız devlet ortağımız - orman
  Birayı bırakmayız devlet ortağımız30.01.2015
  Yazarlar
 • Çankaya’nın forsları sökülüyor - orman
  Çankaya’nın forsları sökülüyor29.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın, Atatürk Orman Çiftliği arazisindeki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı kullanmaya başlamasının ardından boş kalan Çankaya Köşkü’ndeki Cumhurbaşkanlığı forsları da dün sökülmeye başlandı.
 • 19 yaşındaki kızın cesedi bulundu - orman
  19 yaşındaki kızın cesedi bulundu29.01.2015
  AvrupaAlmanya'nın Darmstadt kenti civarındaki bir orman parkında 19 yaşındaki bir kızın cesedi bulundu.Tüm aile tutuklandı.
 • Tolgay'dan Trabzon'u çıldırtacak hamle - orman
  Tolgay'dan Trabzon'u çıldırtacak hamle26.01.2015
  FutbolBeşiktaş ile anlaştığı için Trabzonspor cephesinin büyük tepki gösterdiği Tolgay Arslan, bordo mavililere 'çok konuşulacak' bir karşılık verdi.
 • Odalardan Ankapark yeni dava - orman
  Odalardan Ankapark yeni dava20.01.2015
  AnkaraAnkapark için açtıkları davada 2 kez yürütmeyi durdurma kararı alınmasına karşın, planın Büyükşehir Belediye Meclisi’nden yeniden geçirilerek inşaata devam edilmesine tepki gösteren meslek odaları yeni bir yarfı süreci başlatacaklarını açıkladı.
 • Savcılıkta - orman
  Savcılıkta20.01.2015
  GündemBİTLİS’in Tatvan ilçesinde asılan ve 12 kişinin hayatını kaybettiği Paris’teki Charlie Hebdo saldırısını yapan Kuaşi kardeşleri destekleyen afişle ilgili ifadesi alınan E.Ç.’nin dosyası savcılığa gönderildi.
 • AK Parti'den fireli aklama - orman
  AK Parti'den fireli aklama20.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Antalya’da 2 yılda 40 bin 2B taşınmaz satıldı - orman
  Antalya’da 2 yılda 40 bin 2B taşınmaz satıldı20.01.2015
  GündemANTALYA’da iki yıllık dönemde 2B niteliğindeki toplam 39 bin 274 taşınmazın satışı yapıldı.Antalya’da en fazla 2B satışı sırasıyla Aksu, Konyaaltı, Kaş, Kepez ve Manavgat tapu müdürlüklerince yapıldı.
 • Fikret Orman'a eğlence mekanında tehdit - orman
  Fikret Orman'a eğlence mekanında tehdit20.01.2015
  FutbolBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kibariye'yi dinlemeye gitti.Kibariye'nin; Orman'la özel olarak ilgilenmesi, işadamı Akın Büyükoğlu'nu kızdırdı.Olay çıkaran Büyükoğlu, Orman'ı tehdit etti.
 • Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi. - orman
  Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi.20.01.2015
  FutbolBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, dostlarıyla gittiği bir gece kulübünde 'tehdit edildiği' yönündeki haberleri yalanlayarak, "Beni tanıyanlar bilir, sinirli bir mizacım vardır.Tehdit olsa cevabını verirdim" dedi.
 • Köln’de Nazım Hikmet ve Uğur Mumcu anılıyor - orman
  Köln’de Nazım Hikmet ve Uğur Mumcu anılıyor20.01.2015
  AvrupaCumhuriyet Halk Platformu (CHP) Köln Derneği, 25 Ocak Pazar günü “113.Yılında Nazım Hikmet’i, Uğur Mumcu ile anıyoruz” etkinliği düzenliyor.Köln Üniversitesi’nde yapılacak etkinliğe Türkiye’den birbirinden ünlü isimler katılacak.
 • Köstebek sevinci - orman
  Köstebek sevinci20.01.2015
  PaparazziTürkiye’nin gerçek ve animasyon karakterlerin bir arada olduğu ilk dizisi “Köstebekgiller”, “Perili Orman” adıyla sinemaya uyarlandı.
 • İki bakan hakkında karar verildi - orman
  İki bakan hakkında karar verildi19.01.2015
  GündemDört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.Meclis'te ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesiyle ilgili gizli oylama yapıldı.Oylamada 242 kabul oyuna karşılık 264 ret oyuyla, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesi talebi reddedildi.Oylamada 7 milletvekili çekimser oy kullandı, 1 oy boş, 3 oy geçersiz sayıldı.Şu anda Meclis'te Muammer Güler hakkında önerge oylandı.Muammer Güler için 241 kabul oyuna karşılık 258 ret oyu kullanıldı.Bu sonuçlu Muammer Güler'in Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.
 • Kınık'ta hatıra ormanı için ilk fidanlar toprakla buluştu - orman
  Kınık'ta hatıra ormanı için ilk fidanlar toprakla buluştu18.01.2015
  EgeİZMİR'in Kınık İlçesi'nde, 'Bir Fidan Bin Kardeşlik Projesi' kapsamında Değirmencieli Mahallesi'nde oluşturulacak İlknur Denizli Hatıra Ormanı'nda sembolik olarak ilk ceviz fidanları toprakla buluşturulup, can suyu verildi.
 • Adını sokaktan sildiler - orman
  Adını sokaktan sildiler17.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANLIĞI Sarayı’nı çevreleyen yeni yollara, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi yeni isimler verdi.CHP ve MHP gruplarının da onayladığı kararda, Atatürk’ün annesinin ismini taşıyan Zübeyde Hanım Sokağı’na ‘Cumhurbaşkanlığı Caddesi’ ismi verildi.
 • Plan değişti AnkaPark’a devam - orman
  Plan değişti AnkaPark’a devam17.01.2015
  AnkaraBüyükşehir Belediye Meclisi’nde, Ankapark’ın planında mahkeme kararları doğrultusunda değişiklik yapıldı.
 • Kanat ATKAYA

  Beynelmilel bir vekil bulmuşuz yıpratıyoruz! - orman
  Beynelmilel bir vekil bulmuşuz yıpratıyoruz!17.01.2015
  YazarlarAKP Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu’nun sosyal medya platformu Twitter’daki paylaşımlarıyla gündeme gelmesine açıkçası bozuldum.
 • Demba Ba'yı Adanaspor'a veriyoruz! - orman
  Demba Ba'yı Adanaspor'a veriyoruz!17.01.2015
  FutbolTörende siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman, “Yurt dışından ilgilendiğimiz oyuncuları ortak sermayeyle alıp, Adana’da oynatmak istiyoruz.Zamanla Adanaspor’da hisse sahibi olacağız ama büyük hissedar olmayacağız” dedi.Akgül ise, “İyi niyetimizi kamuoyu önünde herkese açıklıyoruz” diye konuştu.
 • Fikret Orman: Mustafa Pektemek'in Fenerbahçe'ye gideceğini sanmıyorum - orman
  Fikret Orman: Mustafa Pektemek'in Fenerbahçe'ye gideceğini sanmıyorum16.01.2015
  FutbolBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'nin talip olduğu iddia edilen Mustafa Pektemek için, "Onun Beşiktaş'ta mutlu olduğunu düşünüyorum, ayrılacağını sanmıyorum" dedi.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın çevresinde açılan yollara isim verildi - orman
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın çevresinde açılan yollara isim verildi16.01.2015
  GündemAnkara Büyükşehir Belediye Meclisi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın bulunduğu bölgede yeni açılan bulvar, cadde ve yollara "Cumhurbaşkanlığı Bulvarı", "Cumhurbaşkanlığı Caddesi", "Yeni Çiftlik Caddesi" ve "Alparslan Türkeş Caddesi" isminin verilmesini kararlaştırdı.
 • Fikret Orman: Beşiktaş kanarya sevenler derneği değil - orman
  Fikret Orman: Beşiktaş kanarya sevenler derneği değil16.01.2015
  FutbolBeşiktaş Kulübü ile Adanaspor Kulübü arasında iyi niyet protokolü imzalandı.Orman imza töreninde yaptığı açıklamada Adanaspor'a patron olarak değil işbirlikçi olarak geldiklerini ve Adanaspor'un büyük hissedarı olmayacaklarını söyledi.Orman alt yapıdan yetişen oyuncuların takım bularak oynamaları gerektiğine de dikkat çekerek "Beşiktaş Kanarya Sevenler Derneği değildir.Burada milletin parasını harcıyoruz" yorumunda bulundu.
 • Başbakan'dan Aydın mesajları - orman
  Başbakan'dan Aydın mesajları16.01.2015
  EgeBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu dün partisinin olağan il kongreleri için Aydın ve Muğla’daydı.Başbakan Davutoğlu önce Aydın Atatürk Spor Salonu’ndaki AK Parti 5.Olağan Kongresi’ne katıldı.Davutoğlu’na Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu da eşlik etti.
 • Antalya'da çevre eylemi - orman
  Antalya'da çevre eylemi16.01.2015
  GündemAntalya'daki Hisarçandır bölgesinde 'Expo 2016' Antalya'nın sembol çiçeği şakayık başta olmak üzere çok sayıda endemik bitki türü ve 800 yıllık sedir ağaçlarının Ekizce Yaylası'ndaki mermer ocağı için kesildiğini öne süren çevreciler eylem yaptı.
 • 10 bin fidanlık Vestel Ormanı - orman
  10 bin fidanlık Vestel Ormanı16.01.2015
  EgeVESTEL çevreci faaliyetlerine 10 bin fidanlık ormanla yeni bir halka ekledi.Ege Orman Vakfı işbirliğiyle Çeşme - Ildırı - Kadıovacık’ta oluşturulan Vestel Ormanı’na fidan bağışında bulunan müşterilere Doğa Dostu Sertifikası yollanarak teşekkür edilecek.
 • Karşıyaka'ya dev Nazım Hikmet heykeli - orman
  Karşıyaka'ya dev Nazım Hikmet heykeli15.01.2015
  Keyifİzmir’in Karşıyaka ilçesinde Türk ve dünya şiirinin unutulmaz ismi Nazım Hikmet Ran’ın, doğumunun 113’üncü yılında dev heykelinin açılışı yapıldı.
 • Resmi Gazete’ye göre ‘Başbakanlık Hizmet Binası’ - orman
  Resmi Gazete’ye göre ‘Başbakanlık Hizmet Binası’15.01.2015
  EkonomiATATÜRK Orman Çiftliği arazisinde “Başbakanlık Hizmet Binası” olarak yaptırılan ve Tayyip Erdoğan’ın seçilmesinin ardından Cumhurbaşkanlığı’nca kullanılmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı Sarayı için 2015 yılındaki harcamalar da Başbakanlık bütçesinden yapılacak.
 • Linnes inadı mutlu sonla bitiyor - orman
  Linnes inadı mutlu sonla bitiyor15.01.2015
  FutbolBeşiktaş Norveçli sağ bek Linnes’te mutlu sona yakın.Yönetim, Molde kulübü ile el sıkıştı.23 yaşındaki oyuncunun pazartesi günü İstanbul’a gelmesi bekleniyor.
 • Melis ALPHAN

  Trakya'da av skandalı - orman
  Trakya'da av skandalı14.01.2015
  YazarlarEdirne’ye bağlı Enez, İpsala ve Gala Gölü Milli Parkı etrafında avcıların çuvallara doldurarak taşıyacak kadar çok ördek, kuğu, kaz gibi hayvanları öldürdüklerini, projektörlerle gece avı yaptıklarını, mühre ile avlandıklarını, özellikle Yeni Karpuzlu, Meriç ve Küplü bölgelerinde sayılamayacak kadar çok sayıda güme olduğunu dile getirip bu konuda yardım talep eden çevre halkının çağrısı üzerine HAYTAP, İKGT ve TRAKUŞ üyeleri bölgeye gittiler.Enez ve İpsala arasında 20’nin üzerinde güme tespit ettiler.
 • Beşiktaş Başkanı'ndan önemli açıklamalar - orman
  Beşiktaş Başkanı'ndan önemli açıklamalar14.01.2015
  EkonomiBeşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da sona yaklaşıklarını söyleyen Beşiktaş Başkanı ve Esin Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Orman, “Stad yapmak konut geliştirmekten zor.Zincirlikuyu’daki İstanbloom binasını şubatta bitiriyoruz.Yaklaşık 450 milyon dolarlık yeni bir konut projesine başlayacağız” dedi.
 • Saray ‘külliye’ oluyor - orman
  Saray ‘külliye’ oluyor14.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki; Kültür Sarayı, 4 milyon kitaplık halka açık kütüphane ve cami inşaatlarının tamamlanmasının ardından ‘Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ adının ‘Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ olarak değiştirilebileceğini söyledi.
 • Nazım Hikmet Karşıyaka'da ölümsüzleşti - orman
  Nazım Hikmet Karşıyaka'da ölümsüzleşti14.01.2015
  EgeİZMİR’in Karşıyaka ilçesinde Türk ve dünya şiirinin unutulmaz ismi Nazım Hikmet Ran’ın, doğumunun 113’üncü yılında dev heykelinin açılışı yapıldı.
 • Fenerbahçe'den Mustafa Pektemek bombası! - orman
  Fenerbahçe'den Mustafa Pektemek bombası!14.01.2015
  FutbolSözleşme yenilemek isteyen Beşiktaş yönetiminin önerdiği parayı beğenmeyen Mustafa Pektemek'in, menajeri aracılığıyla Fenerbahçe ile görüştüğü ve prensipte söz kestiği iddia edildi.
 • Beşiktaş'tan Ermeni yıldız sürprizi - orman
  Beşiktaş'tan Ermeni yıldız sürprizi14.01.2015
  FutbolBeşiktaş, Spartak Moskova'da forma giyen Ermeni futbolcu Aras Özbiliz'in babasını transfer görüşmesi yapmak için İstanbul'a getirdi.
 • Karşıyaka'ya Nazım Hikmet heykeli - orman
  Karşıyaka'ya Nazım Hikmet heykeli13.01.2015
  EgeTÜRK ve dünya şiirinin usta ismi Nazım Hikmet Ran'ı, 15 Ocak'taki doğum gününde çeşitli etkinliklerle anacak olan Karşıyaka Belediyesi, ünlü şairin 3.5 metrelik bir heykelini yaptırdı.Girne Caddesi ile Ordu Bulvarı'nın kesiştiği noktaya konulacak olan heykel önümüzdeki perşembe günü, saat 13.00'te açılacak.
 • Derbi kazanamamak Bilic’in kaderini etkilemez - orman
  Derbi kazanamamak Bilic’in kaderini etkilemez13.01.2015
  FutbolHırvat teknik direktörün oldukça başarılı bir sezon geçirdiğini belirten Beşiktaş Başkanı, stat konusunda ise “Lafta herkes yardımcı olmak istiyor ama iş icraata gelince kimse sahasını vermek istemiyor” dedi.
 • Çankaya Sofrası Cumhurbaşkanlığı Sofrası oldu - orman
  Çankaya Sofrası Cumhurbaşkanlığı Sofrası oldu13.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetin ilk yıllarında Çankaya Köşkü’nde Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ülkenin geleceği, sorunları ve çözüm yollarının tartışıldığı Çankaya Sofrası’nın hem ismini hem de mekanını değiştirdi.
 • KİT Komisyonu'nda sert tartışma - orman
  KİT Komisyonu'nda sert tartışma13.01.2015
  GündemTBMM KİT Komisyonu'nda, Atatürk Orman Çiftliği ile Toprak Mahsulleri Ofisi'nin 2011-2012 hesaplarının incelenmesi sırasında AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında sözlü tartışma yaşandı.Tartışma sırasında 'Terbiyesizlik yapma, otur yerine, hıyara bak, çıkartın bunu dışarı' gibi sözler duyuldu.
 • MHP’li Halaçoğlu: Böyle iğreti kıyafet yapıp ülkeyi rezil ettiniz - orman
  MHP’li Halaçoğlu: Böyle iğreti kıyafet yapıp ülkeyi rezil ettiniz13.01.2015
  GündemMHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ı, 16 Türk devletini simgeleyen askerlerle karşılamasını eleştirdi.Halaçoğlu, "Böyle iğreti kıyafet yapıp ülkeyi rezil edene kadar uzmanlarına sorsaydınız.Türkler’de askerler saraya giremez ve hele hele hakan askerlerin oluşturduğu koridorlarından geçmez.Geçerse ’askeri vesayet altında’ nitelendirilir" dedi.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Ataköy Sahili ve 16/9'un mahkeme kararı yok sayılacak - orman
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Ataköy Sahili ve 16/9'un mahkeme kararı yok sayılacak12.01.2015
  EkonomiÇevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın İmar Kanunu’nun tek maddesine torba kanunla yapacağı ek hem Zeytinburnu’ndaki 16/9 gökdelenlerini ‘tıraş’tan, hem Ataköy sahilindeki inşaatları durmaktan hem de Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı mahkeme kararlarından bir anda kurtaracak.Mahkeme kararları ‘ruhsat süresinde kazanılmış hak’ gözönüne alınarak geçersiz sayılacak.
 • Yalçın BAYER

  Değerlerine, kaynaklarına duyarsız bir toplumuz - orman
  Değerlerine, kaynaklarına duyarsız bir toplumuz12.01.2015
  YazarlarTÜRKİYE Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu’nun Kırklareli’nde iki günlük ‘Doğal Varlıklar ve ÇED Süreçleri Semineri vardı.
 • Üçüncü VIP atama listesi - orman
  Üçüncü VIP atama listesi12.01.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, aralarında bazı AK Partili bakanların yakınlarının da olduğu ‘VIP Atama Listesi’nin 3’üncüsünü açıkladı.
 • Erdoğan: 3Y ile mücadele vere vere bugünlere geldik - orman
  Erdoğan: 3Y ile mücadele vere vere bugünlere geldik12.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yola çıkarken "3Y" diye tarif ettikleri yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadeleyi vere vere bugünlere geldiklerini belirtti ve "Sağlıklı bir topluma, sağlıklı bir millete layığız.Bunu da başarmak, bizim olmazsa olmaz görevimizdir" dedi.
 • Beşiktaş, Ake ve Salah'ı kiralıyor - orman
  Beşiktaş, Ake ve Salah'ı kiralıyor12.01.2015
  Futbolİngiliz Daily Star gazetesi, Beşiktaş'ın, Mohamed Salah ve Nathan Ake'yi kiralamak için teklifte bulunduğunu yazdı.
 • Meteoroloji'den yeni bir soğuk hava uyarısı - orman
  Meteoroloji'den yeni bir soğuk hava uyarısı11.01.2015
  GündemTürkiye yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına girdi.Karanlık bir sabaha uyanan İstanbul'da yağışın etkisiyle trafik zaman zaman durma noktasına geldi.Öğle saatlerine doğru sağanak, kar yağışına döndü.İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bazı bölgelerinde kar yağışı başladı.İstanbul Anadolu yakasındaki kar yağışı ise özellikle kentin doğusundaki ilçelerde etkisini gösterdi.Pendik Kaynarca'daki kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
 • Torbalı ihracat rekoru kırdı - orman
  Torbalı ihracat rekoru kırdı11.01.2015
  EgeVERGİ rekortmeni Torbalı, ihracatta da rekor kırdı.2014 yılında 26 sektörde 100 ülkeye 862 milyon dolarlık ihracatı ile Ege’de İzmir, Denizli, Manisa’dan sonra dördüncü olurken Türkiye’de 61 ili geride bıraktı.Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, ilçenin 2015 hedefini 1 milyar dolar olarak açıkladı.
 • Vestel'den 10 bin fidanlık orman - orman
  Vestel'den 10 bin fidanlık orman11.01.2015
  EgeVestel, 10 bin fidanlık Vestel Ormanı ile çevreci faliyetlerine bir yenisini ekledi.Vestel Ormanı, Ege Orman Vakfı işbirliğiyle Çeşme - Ildırı - Kadıovacık'ta oluşturuluyor.
 • Kartal, Chelsea ile kanatlanacak! - orman
  Kartal, Chelsea ile kanatlanacak!11.01.2015
  FutbolBilic’in raporu doğrultusunda İngiltere’ye giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Chelseali yıldızlar Muhammed Salah, Kurt Zouma ve Nathan Ake için girişimlerde bulundu.Orman’ın önceliğinin Salah olduğu öğrenildi.
içinde

Orman


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz