MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Hadi ULUENGİN207Ferai TINÇ189 Cengiz ÇANDAR157Yalçın BAYER140Mehmet Ali BİRAND132İlter TÜRKMEN121Fatih ÇEKİRGE109Yalçın DOĞAN100Sedat ERGİN97Oktay EKŞİ69Murat Yetkin64Tolga TANIŞ61Ertuğrul ÖZKÖK60Enis BERBEROĞLU52Cüneyt ÜLSEVER47Gila BENMAYOR41Mehmet Y. YILMAZ40Rauf TAMER39Fatih ALTAYLI38Taha AKYOL37Yılmaz ÖZDİL36Verda ÖZER35Tufan TÜRENÇ33Ahmet HAKAN31Akif BEKİ31Özdemir İNCE30Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ30Erdal SAĞLAM28Uğur CEBECİ27Ünal ÇEVİKÖZ25Emin ÇÖLAŞAN21Bekir COŞKUN20Mümtaz SOYSAL20Yener SÜSOY20Zeynep ATİKKAN16Kanat ATKAYA15Muharrem SARIKAYA15Şükrü KÜÇÜKŞAHİN15Yorgo KIRBAKİ15Fikret BİLA15Ayşe ARMAN14Doğan ULUÇ14İsmet SOLAK14İsmet BERKAN13Zeynep GÖĞÜŞ12Soner YALÇIN12Abdulkadir SELVİ11Ayşe ÖZEK KARASU10Mehmet Barlas10Mehmet Ali Birand - English10Vahap MUNYAR9Deniz BAYRAMOĞLU9Ege CANSEN9Yusuf Kanlı9Nurten ERK TOSUNER8Ebru ÇAPA8Deniz SİPAHİ8 Cengiz SEMERCİOĞLU7Barçın Yinanç7Faruk Loğoğlu7Pakize SUDA6Serdar TURGUT6Cengiz Çandar - English6Oral Çalışlar6Kurthan FİŞEK5Muammer ELVEREN5Ayçe DİKMEN5Cengiz Aktar5Güven ÖZALP5Burak KÜNTAY5Ercan KUMCU4Burak Bekdil4Semih İdiz4Soner Çağaptay4Eyüp Can - Referans4Serkan Demirtaş4Gülse BİRSEL4Emre KIZILKAYA4Ünsal TURAN4Deniz Zeyrek4Doğan HIZLAN3Murat BARDAKÇI3Tuğrul ŞAVKAY3Yaşar SÖKMENSÜER3Gülçin TELCİ3Hayri ÇETİNKAYA3Ariana Ferentinou3Özgür BOLAT3Nuray MERT3Melis ALPHAN3Mete Tamer OMUR3Selim Türsen3İrem Köker3İzzet ÇAPA3Mustafa KUTLAY2Oya BERBEROĞLU2Seçkin TÜRESAY2Mehmet YAŞİN2Yurtsan ATAKAN2Şükrü KIZILOT2

Nato

Nato ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nato haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25.459 Nato haberi bulunmuştur.

Nato Haberleri

Fransa bu kez ırkçı bir cumhurbaşkanına evet diyecek mi

Fransa bu kez ırkçı bir cumhurbaşkanına 'evet' diyecek mi?

Fransa nefesini tutmuş Nisan'da gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunu bekliyor. Peki seçimlere katılan beş cumhurbaşkanı adayı halka ne vadediyor? Anketler kimi işaret ediyor?

21.2.2017Dünya
Mike Pence: Aynı değerleri paylaşıyoruz

Mike Pence: Aynı değerleri paylaşıyoruz

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, ABD’nin, AB ile ‘daha derin bağlar kurmaktan yana’ olduğunu söyledi.

21.2.2017Dünya
ABD yönetimiyle yeni sayfa açıyoruz

ABD yönetimiyle yeni sayfa açıyoruz

Başbakan Binali Yıldırım, ABD yönetimiyle yeni bir sayfa açtıklarını söyleyerek, “Üç hususu dile getirdik. Birincisi, ABD’nin, DEAŞ ile mücadelesi, ikincisi FETÖ elebaşının geri verilmesi. Üçüncüsü ‘DEAŞ ile mücadelede El Bab’dan sonrası için de varız’ dedik.” diye konuştu. Yıldırım, Almanya gezisini izleyen televizyon temsilcilerinin sorularını yanıtlayarak özetle şu mesajları verdi:

20.2.2017Dünya
Trump yönetiminden ABye işbirliği ve ortaklık güvencesi

Trump yönetiminden AB'ye 'işbirliği ve ortaklık' güvencesi

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Pazartesi günü AB liderleriyle yaptığı görüşmede, ABD'nin Brüksel'e olan desteğinin devamına ilişkin endişeleri gidermeye çalıştı.

20.2.2017Dünya
Başbakan Binali Yıldırımdan önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım'dan önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım Almanya'ya yaptığı ziyaretin dönüş yolunda konuştu. Referandum'dan Rakka'ya kadar çok önemli açıklamalar yaptı.

20.2.2017Gündem
Noel arifesinde baş döndüren kış güzelliği

Noel arifesinde baş döndüren kış güzelliği

Yaşlı Kıta Avrupa’da kuzeyden güneye yapılacak bir yolculuk karşımıza bambaşka iklimler, yiyecekler ve hayat tarzlarını çıkarır. Yılın 12. ve son ayı geldiğinde ise tüm bu farklılıklar saydamlaşır, tek bir ruh, Noel ruhu, Batı insanını heyecanla sarar. İşte tam da bu zamanda Avrupa'nın görmüş geçirmiş nice kent meydanı, keyfi müşterek yaşanan bir panayır yerine dönüşür. Yurt dışı seyahatler rehberi Cem Önder iki farklı dünyanın ortak Noel ruhunu yazdı.

20.2.2017Seyahat
Başbakandan son dakika açıklaması: Yeni sayfa açıyoruz

Başbakan'dan son dakika açıklaması: Yeni sayfa açıyoruz

Başbakan Binali Yıldırım, "Rakka'da, El Bab'daki mücadele stilimiz neyse aynısı olacak. Bölgede zaten Özgür Suriye Ordusu'na destek veren askeri unsurlarımız var. Muhtemelen onlar destek verecekler. ABD yönetimiyle yeni bir sayfa açıyoruz, 'New day' (Yeni bir gün) diyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

20.2.2017Gündem
Rusya: ‘Batı sonrası’ düzene geçilmeli

Rusya: ‘Batı sonrası’ düzene geçilmeli

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Münih Konferansı’nda NATO’ya taahhütlerini yenilerken Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Batı tarafından domine edilen dünya düzeninin demode olduğunu ‘Post Batı’ yani ‘Batı sonrası’ düzene geçilmesi gerektiğini söyledi. Lavrov, “Umarım ‘Batı sonrası’nda (dünya) demokratik düzeni seçer ve her ülke kendi egemenliği ile tarif edilir” dedi.

18.2.2017Dünya
‘İslam ülkeleri de radikal terörle mücadele etsin’

‘İslam ülkeleri de radikal terörle mücadele etsin’

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence’den önce kürsüye çıkan Almanya Başbakanı Angela Merkel, NATO’nun Avrupa olduğu gibi ABD içinde önemli olduğunu ve 2024 itibariyle yılda yüzde 2’lik savunma harcamasına ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.

18.2.2017Dünya
ABD’li bakandan Türkiye’ye: PYD kantonları birleştiremez

ABD’li bakandan Türkiye’ye: PYD kantonları birleştiremez

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, Türkiye’nin Suriye tezlerinin Fırat Kalkanı harekâtı sayesinde dinlenmeye başladığını ve PYD’nin kanton birleştirme planının devre dışı kaldığını söyledi.

18.2.2017Dünya
Binali Yıldırım, Pence ile görüştü: Gülenin iadesi...

Binali Yıldırım, Pence ile görüştü: Gülen'in iadesi...

Başbakan Binali Yıldırım ile ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence arasındaki görüşmede, ABD'yle ikili ve NATO çerçevesindeki askeri ve güvelik ilişkilerinin ele alındığı, terörle mücadelede fikir birliği ve ortak hareketin önemi üzerinde durulduğu belirtildi.

18.2.2017Dünya
Rusyayı kızdıracak karar: NATO, Karadenizde...

Rusya'yı kızdıracak karar: NATO, Karadeniz'de...

NATO Savunma Bakanları zirvesinde, NATO'nun Karadeniz'deki askeri varlığının arttırılması kararı alındı. Rusya ile olası bir gerginliğin önüne geçmek için de, gemilerin tüm hareketliliği önceden Türkiye'ye bildirilecek.

18.2.2017Dünya
Merkel: Türkiye terörden çok zarar gördü

Merkel: Türkiye terörden çok zarar gördü

Başbakan Binali Yıldırım, Münih Güvenlik Konferansı’nda Almanya Başbakanı Merkel’le görüştü. Görüşme bir saat sürdü.

18.2.2017Dünya
Dışişleri Bakanlığı: NATOnun FETÖ darbe girişimi sonrasında sergilediği dayanışmadan memnuniyet duyulmuştur

Dışişleri Bakanlığı: NATO'nun FETÖ darbe girişimi sonrasında sergilediği dayanışmadan memnuniyet duyulmuştur

Dışişleri Bakanlığı: NATO'nun FETÖ darbe girişimi sonrasında sergilediği dayanışmadan memnuniyet duyulmuştur

18.2.2017Ankara
İmamları ilişkiler zarar görmesin diye çektik

İmamları ilişkiler zarar görmesin diye çektik

Güvenlik Konferansı için Münih’e gelen Savunma Bakanı Fikri Işık, DİTİB’e bağlı Merkez Camisi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Almanya ile ilişkilerde önemli mesajlar veren Bakan Işık, ancak DİTİB imamlarına yönelik suçlama ve operasyonların kabul edilemeyeceğini vurguladı.

18.2.2017Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yaşanan gelişmeler, 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi, Suriye'de yıllardır devam eden iç savaş, Türkiye ve Rusya garantörlüğündeki ateşkes, terör örgütü DEAŞ'la mücadele başta olmak üzere birçok uluslararası konu hakkında açıklamalarda bulundu.

17.2.2017Gündem
Putinden çok sert NATO açıklaması

Putin'den çok sert 'NATO' açıklaması

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, NATO’nun eylemleriyle Rusya’yı provoke ettiğini ve çatışmaya sokmaya çalıştığını bildirdi.

17.2.2017Dünya
ABD’li komutan Rakka için geliyor

ABD’li komutan Rakka için geliyor

CIA  Başkanı Pompeo’nun geçen cuma Ankara’ya yaptığı ziyaretin ardından bugün ABD Genelkurmay Başkanı, Türk mevkidaşı  Akar ile görüşmek üzere geliyor. Ziyareti Milli Savunma Bakanı Fikri Işık açıkladı. Işık, ABD’nin Rakka operasyonunun birlikte yapılıp yapılmayacağına bu ziyaretten sonra karar vermesinin beklendiğini söyledi.

16.2.2017Dünya
Vali Şahine yabancı komutanlardan ziyaret

Vali Şahin'e yabancı komutanlardan ziyaret

Vali Şahin'e yabancı komutanlardan ziyaret

16.2.2017Samsun
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, El Babtan sonraki hedefi açıkladı

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, El Bab'tan sonraki hedefi açıkladı

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Brüksel’de önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Işık, Türkiye'nin El Bab'tan sonraki önceliğinin Münbiç ve Rakka olduğunu söyledi. ABD Genelkurmay Başkanı'nın yarın Türkiye'ye geleceğini açıklayan Işık, Rakka operasyonuyla ilgili Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile görüşeceklerini aktardı. İşte Işık’ın sözlerinden satır başları:

16.2.2017Gündem
İlk temasta destek ve uyarı

İlk temasta destek ve uyarı

ABD Savunma Bakanı James Mattis, NATO üyelerinin savunma harcamalarını artırmaması durumunda, ülkesinin NATO'ya olan desteğini azaltacağı uyarısında bulunarak, "Amerikalılar, sizin çocuklarınızın gelecekteki güvenliğine, sizden daha fazla önem veremez" dedi.

15.2.2017Dünya
İlk görüşmede PYD uyarısı

İlk görüşmede PYD uyarısı

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel’e gelen ABD Savunma Bakanı James Mattis ile dün ilk ikili görüşmesini yaptı.

15.2.2017Dünya
Kosova Ordusu’nun kurulması meclisten geçti

Kosova Ordusu’nun kurulması meclisten geçti

Uzun zamandır tartışmalara neden olan Kosova ordusunun kurulması kararı, Kosova Meclisi’nde oy çoğunluğuyla kabul edildi.

15.2.2017Dünya
The New York Timestan şoke eden iddia: Rusya gizli gizli bunu yaptı

The New York Times'tan şoke eden iddia: Rusya gizli gizli bunu yaptı

Rusya'nın, orta menzilli karadan atılan füzeleri yasaklayan anlaşmayı ihlal ederek, uzun süredir denediği güdümlü nükleer füzelerden birini gizli şekilde bir üsse konuşlandırdığı öne sürüldü.

15.2.2017Dünya
Trump ekibiyle ilk toplantılar başladı

Trump ekibiyle ilk toplantılar başladı

Yeni ABD yönetimi ile ilk toplantılar bu hafta başladı. Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın, hafta başında Washington’a giderek ABD Dışişleri Bakanlığı ve Beyaz Saray’da temaslarda bulundu. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da bugün Brüksel’de başlayan, NATO Savunma Bakanları Toplantısı, kapsamında ABD Savunma Bakanı James Mattis ile görüşecek.

14.2.2017Dünya
Stoltenberg: NATOnun gücü güvenlik zorluklarını aşacak kapasitede

Stoltenberg: NATO'nun gücü güvenlik zorluklarını aşacak kapasitede

Stoltenberg: NATO'nun gücü güvenlik zorluklarını aşacak kapasitede

14.2.2017İstanbul
Hollanda, kaçak askerlere kapısını açtı

Hollanda, kaçak askerlere kapısını açtı!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'ye dönmeyi reddeden bir grup Türk subayının, aileleriyle birlikte Hollanda'ya siyasi sığınma başvurusu yaptığı ortaya çıktı. Hollanda, subayların ve ailelerinin 18 ay boyunca ülkede kalmalarına izin verdi.

14.2.2017Dünya
Son dakika... Beyaz Sarayda şok istifa

Son dakika... Beyaz Saray'da şok istifa

ABD'de Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’ın istifa ettiği açıklandı. Flynn'ın, Rusya’nın Washington Büyükelçisi ile 29 Aralık 2016’da yaptığı görüşmede ABD'nin Moskova'ya yönelik yaptırımlarını ele aldığı iddiası, emekli generalin üzerindeki istifa baskısını artırmıştı. ABD Adalet Bakanlığı, Beyaz Saray'ı, Flynn'ın, Kislyak ile gerçekleştirdiği görüşmenin içeriğinden dolayı Rusya'nın şantajına maruz kalabileceği yönünde uyarmıştı.

14.2.2017Dünya
Hakan Fidan’dan Almanya’ya sürpriz ziyaret

Hakan Fidan’dan Almanya’ya sürpriz ziyaret

Merkel’in Ankara ziyaretinin ardından istihbarat alanındaki işbirliğini ele almak üzere MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın Almanya’ya geleceği öğrenildi. Fidan’ın Alman istihbarat teşkilatlarıyla masaya oturması bekleniyor.

13.2.2017Dünya
Brüksel’de Trump protestosu

Brüksel’de Trump protestosu

BELÇİKA’nın başkenti Brüksel’de, ABD Başkanı Donald Trump’ın yedi İslam ülkesinin vatandaşlarına getirdiği vize yasağı protesto edildi. ABD Büyükelçiliği önünde toplanan yaklaşık 300 kişi, Trump aleyhinde slogan attı, dövizler açtı. Belçika polisi, yaklaşık iki saat süren protesto nedeniyle çevrede güvenlik önlemleri aldı. Trump’ın politikalarını eleştiren gruptakiler, çeşitli talepler içeren bir bildiri okudu. Bildiride, Belçika topraklarında yaşayan ve Trump’ın söz konusu kararında yer alan yedi ülke vatandaşı Müslümanların sınır dışı edilmeyeceğine dikkat çekildi, yasak devam ettiği sürece Trump’ın Belçika’ya gelmemesi istendi. ABD Başkanı Trump’ın Brüksel’e mayıs sonunda düzenlenecek NATO zirvesi için gelmesi bekleniyor. Zirve sırasında Brüksel’de Trump karşıtı büyük bir gösteri düzenlenmesi bekleniyor.

13.2.2017Dünya
Çavuşoğlu: Avrupadan turistlerin pasaport yerine kimlikle gelebilmeleri için çalışıyoruz

Çavuşoğlu: Avrupa'dan turistlerin pasaport yerine kimlikle gelebilmeleri için çalışıyoruz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yurt dışından gelecek turistlerin önündeki engelleri bir bir kaldırdıklarını belirterek, "Dünyanın her yerinden, özellikle Avrupa'dan turistlerin daha kolay gelebilmesi için uçuş sayılarının artırılması, vizelerinin kolaylaştırılması ve pasaport yerine kimlikle ülkemize gelebilmeleri için çalışıyoruz." diye konuştu.

11.2.2017Gündem
Mete Yarar El Babda yaşananları bu sözlerle anlattı.. Tanklarımız..

Mete Yarar El Bab'da yaşananları bu sözlerle anlattı.. 'Tanklarımız..'

Mete Yarar CNN Türk'te katıldığı programda El Bab sürecinde yaşanan kritik hamleleri değerlendirdi. Gündemin en önemli konularından biri olan Fırat Kalkanı Harekatı'nın detaylarını anlatan Mete Yarar, son yaşanan acı olay hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu

11.2.2017Gündem
ABD Senatosundan Rusyaya gözdağı

ABD Senatosundan Rusya'ya "gözdağı"

ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesindeki oturumda hem Cumhuriyetçi hem de Demokrat senatörler, "ABD'nin Rusya'ya karşı daha kararlı adımlar atması gerektiği" konusunda birleşti.

9.2.2017Dünya
ABDli komutandan itiraf gibi açıklama...

ABD'li komutandan itiraf gibi açıklama...

ABD’nin Afganistan Kuvvetleri Komutanı Orgeneral John Nicholson, ABD Senatosundaki oturumda Afganistan'daki durumun “çıkmazda” olduğunu belirtti ve Afgan güvenlik güçlerine eğitim ve destek için birkaç bin askere daha ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

9.2.2017Dünya
Füze devi MEADStan Türkiye’ye ‘birlikte yapalım’ teklifi

Füze devi MEADS'tan Türkiye’ye ‘birlikte yapalım’ teklifi

Füze devi MEADS'tan Türkiye’ye ‘birlikte yapalım’ teklifi

9.2.2017İstanbul
McGurk: Türkiyenin çok haklı ulusal güvenlik endişeleri var

McGurk: Türkiye'nin çok haklı ulusal güvenlik endişeleri var

McGurk: Türkiye'nin çok haklı ulusal güvenlik endişeleri var

9.2.2017Diyarbakır

Yazar Sonuçları

El Bab’dan ötesi

El Bab’dan ötesi

SURİYE’ye müdahil ülkelerin gündeminde Rakka var.

20.2.2017Haber Yazıları
Dünyada 2017nin 10u içinde referandum da var

Dünyada 2017'nin 10u içinde referandum da var

Münih Güvenlik Konferansı Donald Trump'ın ABD Başkanı seçilmesi ardından yeniden kurulmakta olan uluslararası dengeleri tartışırken 2017'deki küresel güvenlik risklerini de tartışıyor.

19.2.2017Haber Yazıları
Münih’teki Türkiye...

Münih’teki Türkiye...

PAZAR günü, (daha eğlenceli şeyler yaparak geçirmek mümkündü ama) oturup uzun süre Münih Güvenlik Konferansı (MSC) ile ilgili makale ve raporları okudum.

19.2.2017Haber Yazıları
Altı çizilecek dosyalar

Altı çizilecek dosyalar

2023 artık uzak bir tarih değildir.

19.2.2017Haber Yazıları
NATOda adil külfet paylaşımı konusu ABD ile Avrupa arasında gerginliğe neden oluyor

NATO'da adil külfet paylaşımı konusu ABD ile Avrupa arasında gerginliğe neden oluyor

Avrupa'da geçen haftaya damga vuran iki önemli toplantı vardı: 15-16 Şubat tarihlerinde Brüksel'de yapılan NATO Savunma Bakanları Toplantısı ile 17-18 Şubat tarihlerinde yapılan Münih Güvenlik Konferansı. Bu iki toplantıyı birbirlerini bütünleyen bir anlayış içinde değerlendirmek gerekiyor.

19.2.2017Haber Yazıları
Yeni bir dünya kuruluyor: Türkiye yerini alabilecek mi

Yeni bir dünya kuruluyor: Türkiye yerini alabilecek mi

Almanya’da yapılan Münih Güvenlik Konferansı’nda ABD Başkan Yardımcısı Pence, Trump’ın daha önceki açıklamalarının aksine “NATO’ya güçlü desteğimiz sürecek” dedi, ancak üye ülkelere savunma harcamalarını paylaşma taahhütlerini de hatırlattı. “Başkan müttefiklerinden sözlerini yerine getirmeyi bekliyor” diye de ekledi. Münih Konferansı’nda görülen o ki, Trump dönemiyle yeni bir dünya kuruluyor. Peki bu yeni dünyada Türkiye’nin yeri ne olacak?

18.2.2017Haber Yazıları
Trump dünyasında Türkiyenin yeri

Trump dünyasında Türkiye'nin yeri

Son yarım asırdır dünyanın askeri ve diplomatik siyasetine yön veren karar alıcılar bir araya gelir ve bir sonraki yılın gündemini konuşurlar.

17.2.2017Haber Yazıları
Ortadoğu’da Trump telaşı

Ortadoğu’da Trump telaşı

DÜNYA siyaseti belirsiz bir dönemden geçiyor. Bir yanda iç çekişmeler yüzünden kaotik görüntü veren Trump yönetimi, öte yanda ABD’nin uluslararası siyasette özellikle de Ortadoğu’da politika değişikliği anlamına gelecek attığı adımlar.

16.2.2017Haber Yazıları
Amerika PYD’den vazgeçer mi

Amerika PYD’den vazgeçer mi?

ABD Türkiye’nin ısrarı ile IŞİD’e karşı savaşında PYD’den vazgeçer mi?

16.2.2017Haber Yazıları
Putin toleransımızı daha da zorlamasın İlnur Bey

Putin toleransımızı daha da zorlamasın İlnur Bey!

CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı İlnur Çevik, New York Times’a öyle bir şey fısıldamış ki...

15.2.2017Haber Yazıları
Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Dün, 15 Şubat’ta Moskova’da bir Kürt toplantısı düzenlendi.

15.2.2017Haber Yazıları
FETÖ değilmiş işte, niye bastırmıyoruz Rusya’ya

FETÖ değilmiş işte, niye bastırmıyoruz Rusya’ya?

RUS uçağının sınırlarımız içinde vurulduğunu ispatlayamadığımızı düşünebiliyor musunuz?

11.2.2017Haber Yazıları
Türkiye-ABD ilişkileri için yeni bir sayfa

Türkiye-ABD ilişkileri için yeni bir sayfa

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald J. Trump ile Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı telefon görüşmesi ve akabinde CIA Başkanı Pompeo’nun Türkiye ziyareti ikili ilişkilerde yeni bir dönemin başlangıcı oldu.

10.2.2017Haber Yazıları
Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Önce gerçekler:

10.2.2017Haber Yazıları