MENÜ
Arşiv

Murat Yetkin

Murat Yetkin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Murat Yetkin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.104 Murat Yetkin haberi bulunmuştur.

Murat Yetkin Haberleri

Son dakika: Trumpla basın toplantısında Erdoğandan flaş YPG ve FETÖ mesajları

Son dakika: Trump'la basın toplantısında Erdoğan'dan flaş YPG ve FETÖ mesajları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD lideri Donald Trump görüşmesi gerçekleşti.. Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Beyaz Saray'ın kapısında karşıladı, görüşme öncesi "Uzun ve zorlu görüşmemiz olacak. Türkiye ile başarılı ve güçlü ilişkilerimiz var" dedi. Kritik görüşme 20.07'de sona erdi. Trump ve Erdoğan ortak basın açıklaması düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bölgemizin geleceğinde terör örgütlerine yer yoktur. Özellikle YPG/PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap olarak alınması bu konuda küresel düzeyde verilen mutabakata kesinlikle uygun değildir" dedi, FETÖ konusuna değindi. Heyetler öğle yemeğinde bir araya gelecek.

16.5.2017Dünya
#SoruHürriyeti - ABD ile köprüleri atıyor muyuz Murat Yetkin canlı yayında sorularınızı yanıtladı

#SoruHürriyeti - ABD ile köprüleri atıyor muyuz? Murat Yetkin canlı yayında sorularınızı yanıtladı!

#SoruHürriyeti - ABD ile köprüleri atıyor muyuz? Murat Yetkin canlı yayında sorularınızı yanıtladı!

16.5.2017Haber
Çağdaş ustaya büyük ödül

Çağdaş ustaya büyük ödül

Aydın Doğan Vakfı tarafından kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla düzenlenen 'Aydın Doğan Ödülü’ bu yıl ressam Profesör Neş'e Erdok’a verildi. Ödülünü Aydın Doğan Vakfı (ADV) kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın elinden alan Erdok, "Hayatımın son döneminde gelen çok güzel ve anlamlı bir ödül" dedi.

10.5.2017Kitap Sanat
21. Aydın Doğan Ödülü Neş’e Erdok’a verildi

21. Aydın Doğan Ödülü Neş’e Erdok’a verildi

Aydın Doğan Vakfı tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen ’Aydın Doğan Ödülü’ne, bu yıl ressam Profesör Neş’e Erdok layık görüldü.

10.5.2017Gündem
21. aydın Doğan Ödülü Neşe Erdoka verildi

21. aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a verildi

21. aydın Doğan Ödülü Neş'e Erdok'a verildi

9.5.2017İstanbul
Egenin incisi İzmir

Ege'nin incisi İzmir

Yedincisi düzenlenen ‘Keşfet’ organizasyonlarının son durağı İzmir oldu. Hürriyet gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin bir araya gelerek düzenlediği organizasyon kapsamında Hürriyet gazetesi yazarları İzmir’e çıkarma yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “İzmir Türkiye ortalamasının kat kat üstünde büyüdü. Bunu tüm şehir dinamiklerini bir araya getirerek başardık. Biz zeybeği tek tek oynuyoruz ama kol kola çalışıp, kol kola üretiyoruz. İzmir yaşayan ve yaşanılacak kenttir” diye konuştu.

2.5.2017Ekonomi
İzmir’i keşfe çıktık

İzmir’i keşfe çıktık

Hürriyet Gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği ‘Keşfet’ gezilerinin yedincisi Hatay, Aydın, Mersin, Gaziantep, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Edirne’den sonra İzmir’de gerçekleştiriliyor.

26.4.2017Gündem
Murat Yetkinden açıklamalar

Murat Yetkin'den açıklamalar

Murat Yetkin'den açıklamalar #SORUHÜRRİYETİ'nde YSK'nın kararlarıyla ilgili değerlendirme yaptı.

18.4.2017Haber
Referandum sonuçları açıklanıyor

Referandum sonuçları açıklanıyor

Türkiye sandık başına gidip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili anayasa değişikliğini oyladı. İşte Hürriyet yazarları Murat Yetkin'in yorumu...

16.4.2017Haber
Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplandı

23.3.2017İstanbul
15 Temmuz Hürriyet ve CNN Türke baskın iddianamesi: Çekinmeden vurun

'15 Temmuz Hürriyet ve CNN Türk'e baskın' iddianamesi: Çekinmeden vurun

Hürriyet ve CNN Türk’ün içinde bulunduğu Doğan Medya Center’ın 15 Temmuz’da darbeci askerlerce basılmasıyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Savcısı Gökhan Yolasığmaz’ın hazırladığı iddianamede 19 asker için 3’er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi. İddianamede askerlere ‘Vur’ emri verildiği belirtildi. Başsavcıvekili İsmail Uçar’ın onaylayıp İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdiği 269 sayfalık iddianame özetle şöyle:

16.3.2017Gündem
Hürriyete baskına 3er kez müebbet istendi

Hürriyet'e baskına 3'er kez müebbet istendi

Hürriyet.com.tr ve CNN Türk'ün yayınını durdurmak için 15 Temmuz gecesi baskın düzenleyen askerlere yönelik iddianame tamamlandı. Savcı, zanlılar için 3 kez müebbet istedi.İddianamede 'baskın gecesi' ayrıntılı bir biçimde yer aldı.

16.3.2017Gündem
Ankara’nın kapalı kapıları ardında neler konuşuluyor Murat Yetkin #SoruHürriyetinde

Ankara’nın kapalı kapıları ardında neler konuşuluyor? Murat Yetkin #SoruHürriyeti'nde

Hürriyet okurlarıyla yazarlarını canlı yayında buluşturan #SoruHürriyeti’ne bugün Murat Yetkin konuk oluyor. “Ankara’nın kapalı kapıları ardında neler konuşuluyor” sorusuyla başlayan yayın, sizin sorularınızla devam ediyor. Hürriyet’in Facebook, Periscope veya Youtube kanallarını takip etmeyi unutmayın.

7.3.2017Gündem
Erdoğanı dinledim emirlere uymadım dedi: Yalancı

'Erdoğan'ı dinledim emirlere uymadım' dedi: Yalancı

15 Temmuz gecesi helikopterle Doğan Medya Center’a baskın yapan darbeci askerlerden Yüzbaşı Süleyman Ahmet Kaya, “Ben de kandırıldım. Baskın sırasında bir odada televizyonda Erdoğan’ın konuşmasını duyunca durumu anladım ve teslim oldum” derken, o gecenin kayıtları, yalanlarını ortaya çıkardı.

24.2.2017Gündem
Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Hürriyet ve TÜRSAB’ın bir araya gelerek düzenlediği ‘Keşfet’ turlarının beşincisi, yaklaşık 10 bin yıllık tarihi ile Doğu Akdeniz’in kalbinde yer alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Taşyapı sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Bu organizasyon daha çağdaş, refah ve aydınlık bir Kuzey Kıbrıs için çok değerli. Türkiye’den çok daha fazla turist bekliyoruz” diye konuştu. 

9.2.2017Ekonomi
Referandumun Kıbrıs barışıyla ilgisi yok

Referandumun Kıbrıs barışıyla ilgisi yok

Mart ayında Kıbrıs çözümü çerçevesinde yapılması planlanan garantörler zirvesinin ikinci turu öncesinde KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Hürriyet Daily News’a konuştu. Akıncı, Türkiye’deki anayasa referandum süreci ile çözüm süreci arasında bağlantı kurulmadığını söyledi.

7.2.2017Dünya
Son dakika: Ve Donald Trump resmen ABD Başkanı

Son dakika: Ve Donald Trump resmen ABD Başkanı!

Donald Trump Washington'da düzenlenen görkemli bir törenle yemin etti ve resmen ABD'nin 45'inci başkanı olarak göreve başladı. Hürriyet Washington Temsilcisi Cansu Çamlıbel, ABD Kongresi'ndeki yemin törenini National Mall'dan takip etti. Dünya genelinde yüz milyonlarca insan tarafından seyredilen tören, Hürriyet yazarlarının ve vatandaş gazetecilerin katkılarıyla hurriyet.com.tr'nin Hürriyet TV, Facebook, YouTube ve Periscope üzerinden canlı video yayınıyla izleyicilere sunuldu. İşte Cansu Çamlıbel'in anlatımıyla yemin töreninden dakika dakika gelişmeler:

20.1.2017Dünya
ABD-Türkiye ilişkileri onarılabilir

ABD-Türkiye ilişkileri onarılabilir

Trump’ın ABD Başkanı olmasına günler kala önceki ABD yönetimlerinde görev almış kişilerin de bulunduğu Atlantik Konseyi heyeti Türkiye’de temaslarda bulundu. Başkan Bush döneminde Ulusal Güvenlik Danışmanı olan Stephen Hadley, Gülen ve PYD’ye destek konusunda iki ülke arasında anlaşmazlık olduğunu belirterek “Birlikte (ilişkiler) onarılabilir” dedi.

18.1.2017Dünya
Güzel vatana sahip çıkalım

Güzel vatana sahip çıkalım

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplantısı İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleştirilirken, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, konuşmasında medyaya çağrıda bulundu. “Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok. Milletçe kenetlenip ülkemize, insanımıza, demokrasimize ve hukukun üstünlüğüne sahip çıkacağız” diyen Aydın Doğan, şunları söyledi:

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan: "Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok."

5.1.2017Gündem
Aydın Doğandan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

Aydın Doğan'dan medyaya çağrı: Gelin hep birlikte teröre karşı bir ve beraber olalım, bu güzel vatana sahip çıkalım. Hiçbirimizin gidecek başka vatanı yok

5.1.2017İstanbul
Suriye başbakanıydı

Suriye başbakanıydı

ASTANA’da Suriyeli muhalifleri temsil edecek olan Yüksek Müzakere Komitesi (YMK), Aralık 2015’te Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da kurulmuştu.

30.12.2016Dünya
Teröre karşı ne yapmalı, ne yapmamalı - Soru Hürriyeti

Teröre karşı ne yapmalı, ne yapmamalı? - Soru Hürriyeti

Teröre karşı ne yapmalı, ne yapmamalı? Murat Yetkin canlı yayında sorularınızı cevapladı.

14.12.2016Diğer Videolar
Murat Yetkin: Önce katile katil diyeceksin

Murat Yetkin: Önce katile katil diyeceksin

Hürriyet yazarlarıyla okurlarını her Salı ve Perşembe 16.00’da Facebook canlı yayınında buluşturan #SoruHürriyeti’ne bugün Murat Yetkin konuk oldu. Yetkin, Dolmabahçe’deki hain terör saldırısının ardından HDP’nin sergilediği tutuma yönelik bir soruyu şöyle yanıtladı: “PKK eylemlerini kalın net çizgilerle kınamıyorlar. Evet bir bildiri yayınladılar ama sürekli olarak ‘Her türlü şiddete karşıyız’ söyleminin bir geçerliliği kalmadığını da görüyorlar. Bu sayılmıyor, sayılmaz. Bir kere, katile katil diyeceksin.” İşte canlı yayının tamamı:

13.12.2016Gündem
Murat Yetkinden önemli açıklamalar

Murat Yetkin'den önemli açıklamalar

Her Salı ve Perşembe 16.00’da Hürriyet yazarlarıylaokurlarını buluşturan Facebook canlı yayını #SoruHürriyeti’ne bugün MuratYetkin konuk oldu. Yetkin, Dolmabahçe’deki hain terör saldırısının ardındanHDP’nin sergilediği tutuma yönelik bir soruyu şöyle yanıtladı: “PKK eylemlerinikalın net çizgilerle kınamıyorlar. Evet bir bildiri yayınladılar ama sürekliolarak ‘Her türlü şiddete karşıyız’ demelerinin bir geçerliliği kalmadığını dagörüyorlar. Bu sayılmıyor, sayılmaz. Bir kere, katile katil diyeceksin.”

13.12.2016Haber
Fransız Başkonsolostan Zeki Mürenli mesaj

Fransız Başkonsolos'tan 'Zeki Müren'li mesaj

Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter'ın göreve başlaması onuruna bir davet verildi. Buchwalter, davette AB-Türkiye ilişkilerini Zeki Müren'in 'Gitme Sana Muhtacım' şarkısına benzetti. Buchwalter, 'Türk müziğini severim. Çok çeşitli zevklerim vardır. Bu yüzden efsanevi sanatçı Zeki Müren'e bir atıfla bitirmek istiyorum. Türkler ve Avrupalılar birbirimize şunu söylemeliyiz: Gitme, sana muhtacım' dedi.

7.12.2016Gündem
Parmak sallamayın, biz eziliyoruz

Parmak sallamayın, biz eziliyoruz

Türkiye’deki gelişmeleri anlatmak için Berlin’e gelen Türkiye Demokrasi Platformu temsilcileri, Almanya’da Türklerin kurduğu Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle toplantı yaptı. STK temsilcileri, Türkiye ile Almanya arasındaki gerilimden en çok Almanya’da yaşayan Türklerin etkilendiğini belirterek, “Karşılıklı parmak sallamak sona ersin. Altında biz eziliyoruz” çağrısında bulundu.

29.11.2016Dünya
Murat Yetkin #SoruHürriyetinde: Trumpın seçeceği bakan Gülenin iadesini etkiler

Murat Yetkin #SoruHürriyeti'nde: Trump'ın seçeceği bakan Gülen'in iadesini etkiler

Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getiren #SoruHürriyeti canlı yayınlarının bugünkü konuğu Murat Yetkin oldu. Okurların sorularını yanıtlarken ABD Başkanı seçilen Donald Trump'ın bakanlar kuruluna girmesi beklenen isimleri de yorumlayan Yetkin, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iade sürecinde bu seçimlerin önemli rol oynayacağını söyledi. İşte o yayının tamamı...

9.11.2016Gündem
ESİADın konuğu Murat Yetkin oldu

ESİAD'ın konuğu Murat Yetkin oldu

ESİAD'ın konuğu Murat Yetkin oldu

1.11.2016İzmir
FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

FETÖ ile ByLock ilişkisinin kanıtı

HÜRRİYET Daily News Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Yetkin, Hürriyet’in Facebook hesabında okuyuculardan Emre Kızılkaya’ya gelen soruları yanıtladı.

27.10.2016Gündem
10 soruda ByLock gerçeği

10 soruda ByLock gerçeği

Hürriyet’in gündemi sarsan David Keynes haberi, ByLock-FETÖ ilişkisini birçok boyutuyla net bir şekilde ortaya koydu. İktidara yakın bazı gazeteler de Gülen cemaati de habere karşı gerçeklerle bağdaşmayan bir kampanya yürütmeye başladı. Oysa İsmail Saymaz’ın mülakatı, FETÖ’nün ByLock’u nasıl bir haberleşme aracı olarak kullandığını tüm çıplaklığıyla kanıtlamış oldu.

26.10.2016Gündem
#SoruHürriyetinin bugünkü konuğu Murat Yetkin

#SoruHürriyeti'nin bugünkü konuğu Murat Yetkin

Hurriyet.com.tr'nin, Hürriyet'in yazarlarıyla okurlarını Facebook sayfası üzerinde bir araya getirdiği #SoruHürriyeti canlı yayınlarının bugünkü konuğu Murat Yetkin... Murat Yetkin'e biz "Darbe soruşturmasında ByLock neden çok önemli?" diye soracağız. Ya sizin sorularınız?

26.10.2016Gündem
Dabıkta flaş gelişme

Dabık'ta flaş gelişme

Uluslararası haber ajansı Reuters, TSK destekli Suriyeli muhaliflerin düzenlediği Dabık operasyonunun başladığını bildirdi. AA da muhalif birliklerin, Dabık'ın doğu tarafından operasyon başlattığını duyurdu. Ancak Reuters'a konuşan Türk askeri kaynakları, kara operasyonunun başladığı yönündeki haberleri yalanladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bugün Fırat Kalkanı Harekatı hakkında yaptığı açıklamada, "Dabık'a ilerliyoruz ve orada 5 bin kilometrekarelik bir alanı terörden arındırılmış güvenli bölge olarak ilan edeceğiz" dedi.

15.10.2016Dünya

Yazar Sonuçları

Bir eksikliği İzmir tamamlayacak

Bir eksikliği İzmir tamamlayacak

OPERAYI çok severim.

27.5.2017Deniz SİPAHİ
İzmir’e üçüncü göz

İzmir’e üçüncü göz

GÜNLÜK yaşamın bir parçası haline geldiğinden önemsenmeyen çok önemli ayrıntılar, göz alışkanlığından fark edilmeyen güzellikler, hemen yanı başında olduğu için yarın öbür gün giderim düşüncesiyle ötelenen ziyaretler, aynı kentte yıllardır yaşayan insanların çoğunun başına sıklıkla gelir.

14.5.2017Selim Türsen
İzmiri keşfet

İzmir'i keşfet

Hürriyet yazarlarının “İzmir’i Keşfet” kapsamındaki ziyaretleri sonrasında yazdıklarını gazetede okuyorsunuzdur.   Ben de üç günlük yoğun programın Urla’daki enginar festivaline denk gelen iki saatlik bölümüne katılma şansı buldum.  İşte o iki saatte biriktirdiklerim:

30.4.2017Reşat KUTUCULAR
İzmir ruhu

İzmir ruhu

ÜÇ gündür, Türk Hava Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’taki Sincar Dağı’na ve Suriye’nin kuzeydoğusundaki Karaçok Dağı’na yaptığı hava harekâtının detaylarına bakıyordum.

28.4.2017Deniz Zeyrek
Halkın mesajları bence net

Halkın mesajları bence net

16 Nisan referandum sonuçlarıyla ilgili daha çok konuşacağımız belli...

20.4.2017Deniz SİPAHİ
Bu kafayla Anayasa değişmez

Bu kafayla Anayasa değişmez

CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe, referandumda oylayacağımız Anayasa değişikliği ile ilgili olarak “Uygularız 3 sene 5 sene, baktık olmuyor, toplanır parlamento tekrar değiştirir” dedi.

12.4.2017Mehmet Y. YILMAZ
Son hamle ‘zugzwang’ olmamalı

Son hamle ‘zugzwang’ olmamalı

SURİYE meselesi, Türkiye açısından başlı başına bir dış politika okulu gibidir.

9.3.2017Deniz Zeyrek
Münih’teki Türkiye...

Münih’teki Türkiye...

PAZAR günü, (daha eğlenceli şeyler yaparak geçirmek mümkündü ama) oturup uzun süre Münih Güvenlik Konferansı (MSC) ile ilgili makale ve raporları okudum.

19.2.2017Deniz Zeyrek
Yeni bir dünya kuruluyor: Türkiye yerini alabilecek mi

Yeni bir dünya kuruluyor: Türkiye yerini alabilecek mi

Almanya’da yapılan Münih Güvenlik Konferansı’nda ABD Başkan Yardımcısı Pence, Trump’ın daha önceki açıklamalarının aksine “NATO’ya güçlü desteğimiz sürecek” dedi, ancak üye ülkelere savunma harcamalarını paylaşma taahhütlerini de hatırlattı. “Başkan müttefiklerinden sözlerini yerine getirmeyi bekliyor” diye de ekledi. Münih Konferansı’nda görülen o ki, Trump dönemiyle yeni bir dünya kuruluyor. Peki bu yeni dünyada Türkiye’nin yeri ne olacak?

18.2.2017Murat Yetkin
35 yıl sonra Beşiktaş formasını nasıl giydim

35 yıl sonra Beşiktaş formasını nasıl giydim

Benim çocukluğumda Beşiktaşlı olduğumu artık herkes biliyor. Bunu Reha Muhtar da köşesinde defalarca yazdı, Ertuğrul Özkök de...

9.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Türkiye-ABD ilişkileri sınavdan geçiyor, yeni yönetim bir fırsat

Türkiye-ABD ilişkileri sınavdan geçiyor, yeni yönetim bir fırsat

Yeni Amerikan Başkanı Donald Trump'ın göreve başlamak üzere yemin edeceği 20 Ocak öncesinde Türk-Amerikan ilişkilerindeki sıkıntının aşılmasına katkıda bulunmak üzere bir dizi sessiz temas gerçekleşti.

19.1.2017Murat Yetkin
İmam Hatipler sivil toplum hareketidir demeyi amaçlamıştım

İmam Hatipler sivil toplum hareketidir demeyi amaçlamıştım

KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Nabi Avcı aradı.

30.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Beni hiç aldatmayan bir kadının hikâyesi

Beni hiç aldatmayan bir kadının hikâyesi

YAZININ asıl başlığı “Beni hiç aldatmayan bir kadın, iki erkeğin hikâyesi” olmalıydı.

24.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Allah sana akıl fikir versin diyeceğim ama

Allah sana akıl fikir versin diyeceğim ama

O ürpererek yazmış, ben dehşetle okudum.

9.12.2016Ertuğrul ÖZKÖK
Dikkat et kendine, ölme Bana

Dikkat et kendine, ölme Bana

HALEPLİ küçük kızın adı Bana Alabed. 7 yaşında.

7.12.2016Kanat ATKAYA
Abdullah Gülün arkasına saklanarak...

Abdullah Gül'ün arkasına saklanarak...

Önceki cumhurbaşkanı Abdullah Gül dün, 4 Aralık'ta kendi adına Kayseri'de yapılan Müze-Kütüphanenin açılışından bir gün önce CNN Türk'e verdiği mülakatta siyasetin geleceği açısından önemli sözler söyledi.

4.12.2016Murat Yetkin
Masabaşı habercilik

Masabaşı habercilik

HÜRRİYET’in “İşte herkesin aradığı ByLock” manşeti, bir söyleşiydi. İsmail Saymaz, FETÖ üyelerinin kendi aralarında kullandıkları ByLock adlı mesajlaşma programının lisans sahibini ABD’de bulmuş, konuşmuştu.

31.10.2016Faruk BİLDİRİCİ