MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU101Ahmet HAKAN37Onur BAŞTÜRK29Ertuğrul ÖZKÖK22Melike Karakartal18Gökhan KİMSESİZCAN16Mehmet YAŞİN15İzzet ÇAPA15Rahmi TURAN14Mehmet Ali BİRAND12Cengiz ÇANDAR12Şenay DÜDEK12Ayşe ARMAN11Hadi ULUENGİN11Yalçın BAYER11Yalçın DOĞAN11Banu TUNA11Arman Kırım11Doğan HIZLAN10Yaşar SÖKMENSÜER10Rauf TAMER9Adnan KAYA9Saffet Emre TONGUÇ9Tuna KİREMİTÇİ8Gila BENMAYOR7Vahap MUNYAR7Ajda PEKKAN7Figen BATUR6Ömür GEDİK6Mehmet Y. YILMAZ6Yılmaz ÖZDİL6Taha AKYOL6Melis ALPHAN6Tuğrul ŞAVKAY5Özdemir İNCE5Ceren Şehirlioğlu5İlber Ortaylı5Cüneyt ÜLSEVER4Kanat ATKAYA4Serdar TURGUT4Sahrap SOYSAL4Yorgo KIRBAKİ4Yonca TOKBAŞ4Refika Birgül4Ayşe ARAL - Kelebek4Uğur VARDAN4Emin ÇÖLAŞAN3Murat BARDAKÇI3Tufan TÜRENÇ3Şükrü KÜÇÜKŞAHİN3Ebru ÇAPA3Fatih ÇEKİRGE3Soner YALÇIN3Yaşar Nuri Öztürk3Sedat ERGİN3Tolga TANIŞ3Hakan GENCE3İsmet BERKAN3Naci Cem Öncel3Ayşen GÜR2Sevgi'nin Diviti2Zeynep GÖĞÜŞ2Melda Narmanlı ÇİMEN2Deniz SİPAHİ2Ayçe DİKMEN2Ertan ACAR2Gamze CİZRELİ2Bahar AKINCI2Erdem KIRIM2Ahmet Mümtaz TAYLAN2Ebru Güzel2 Orhan Tekelioğlu2Fatih ALTAYLI1Erkan ÇELEBİ1Pakize SUDA1Güzin Abla1Yurtsan ATAKAN1Yener SÜSOY1İlker YASİN1Turgut ÖZAKMAN1Kadir KIR1Erdal İPEKEŞEN1Gülçin TELCİ1Zeynep ATİKKAN1Necmi TANYOLAÇ1Ayşe ÖZEK KARASU1Deniz Gürel1Yaşar AKSOY1Erol Aksoy1Eyüp CAN1Gence Alton1Ayşe ARAL1Melike Birgölge1Oğul TÜRKKAN1Ferzane ZENAN1Zeynep BİLGEHAN1Nihat DEMİRKOL1Mehmet Uğur YÜKSEL1Köşem Sultan1Dr.Başak DEMİRİZ1

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhteşem Yüzyıl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.408 Muhteşem Yüzyıl haberi bulunmuştur.

Muhteşem Yüzyıl, Tims Productions tarafından yapılıp Star TV'de yayınlanan Türk yapımı tarih-kurgu televizyon dizisi. Dizi, temel olarak Osmanlı İmparatorluğu padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın ve nikahlı eşi Hürrem Sultan'ın hayatı, Hürrem Sultan'ın evlatları için giriştiği taht mücadelesi ve saray hayatı üzerine kurgulanmıştır. Senaristi Meral Okay dizinin bir kurgu olduğunu ve bu sebeple gerçekleri yansıtmak zorunda olmadığını belirtmiştir.

Devamı..

Muhteşem Yüzyıl Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanında yeni bir devir başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanında yeni bir devir başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 13. bölüm fragmanıyla izleyenlerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde hareketli dakikalar yer alacak. Yeni bölümde yeni kararlar alan Sultan Murad payitahtta yeni bir devir başlatıyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanıyla sizlerle.

27.2.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları kimdir Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda

Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları kimdir? Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda

Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları birçok dizisever tarafından oldukça merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba derken, dizinin dikkat çeken konusu ve oyuncuları izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal gibi isimlerin rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları kimdir? Kaç yaşındadır? İşte dikkat çeken dizinin oyuncuları hakkında detaylar.

24.2.2017Televizyon
Hangi Osmanlı

Hangi Osmanlı?

Osmanlıcılık sevdası yeni bir dizi daha doğurdu. ‘Payitaht Abdülhamid’in başlamasıyla imparatorluk döneminin meraklıları üçe bölündü...

24.2.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında yangının yaraları sarılıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında yangının yaraları sarılıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyenlerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Osmanlı tarihini dolu dolu anlatan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sultan Murad ve Kösem yangının yaralarını sarmak için tüm imkânları seferber eder. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanıyla sizlerle.

20.2.2017Televizyon
Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir

Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir?

Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum), birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Vatanım Sensin dizisinde yaşattığı karakterle izleyicilerin ilgisini çeken Leon'un gerçek hayatta nasıl bir yaşamı olduğu merak ediliyordu. Zeki, eğitimli ve başarılı bir asker olan Leon'un dizideki hareketleride oldukça göze çarptı. Peki, Vatanım Sensin dizisinin sevilen oyuncusu Leon (Boran Kuzum) kimdir? İşte detaylar.

16.2.2017Kelebek
Şilide Kadir Doğulu merakı

Şili'de Kadir Doğulu merakı!

Türk televizyonlarında büyük ilgi gören dizilerde yer alan başarılı oyuncu Kadir Doğulu, Şili basınının ilgi odağı oldu

16.2.2017Televizyon
Payitaht Abdülhamid ne zaman başlayacak İşte, oyuncuları

Payitaht Abdülhamid ne zaman başlayacak? İşte, oyuncuları

Sultan 2. Abdülhamid Han’ın hayatına odaklanacak olan 'Payitaht Abdülhamid' dizisi için geri sayım başladı. Bülent İnal'ın 'Abdülhamid Han'ı canlandıracağı tarihi dizinin oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim bulunuyor. Peki, 'Payitaht Abdülhamid' ne zaman başlayacak? İşte, yeni diziden ilk detaylar!

15.2.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında işler karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında işler karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında Sultan Murad'ın kafası giderek karışmaya devam ediyor. Yayın tarihi değişerek Salı günlerine alınan Muhteşem Yüzyıl Kösem, 12. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Son bölümün ardından yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden izleyiciler, yapımcı tarafından yayınlanan yeni bölüm fragmanında soru işaretlerini giderdi. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanında Sultan Murad ne kararlar verecek? İşte, detaylar

15.2.2017Televizyon

Muhteşem Yüzyıl Kösem neden yayınlanmadı? Dizi yayından kaldırıldı mı.. işte cevabı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi dün akşam yayın gününde ekranlara gelmeyince dizinin hayranları merakla neden Muhteşem Yüzyıl neden yayınlanmadı sorusunun cevabını aradı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni bölüm fragmanı yayınlandığında ise hayranları bekleyen bir sürpriz vardı. Dizinin bu haftadan itibaren yayın tarihi değişti. İşte yeni bölüm fragmanı ve değişen yayın tarihi

11.2.2017Televizyon
Hürrem Sultanın defterleri Pargalının kalemi

Hürrem Sultan'ın defterleri Pargalı'nın kalemi

Tasarım hikâyecisi Tansel Baybara yaptığı eski çağ tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. 'Muhteşem Yüzyıl' efsanesinin ardından gelen 'Kösem Sultan' dizisi, Osmanlı döneminin öykülerini günümüze taşırken, o dönemlerde kullanılan eşyalara olan merakı da arttırdı. Kendini 'tasarım hikâyecisi' olarak tanımlayan Tansel Baybara ise tasarladığı defter ve kalemlerle Osmanlı'nın öne çıkan kişiliklerinin eşyalarını bugünün insanlarıyla buluşturuyor.

8.2.2017Keyif
Muhteşem Yüzyıl Kösemin yayın tarihi değişti.. İşte yeni bölüm fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yayın tarihi değişti.. İşte yeni bölüm fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizsi geçtiğimiz gün yayınlanmış ve izleyiciler merakla Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi neden yayınlanmadı sorusunun cevabını aramışlardı. Yeni bölüm fragmanı ile birlikte Muhteşem Yüzyıl Kösem'in neden yayınlanmadığı belli oldu. Yeni bölüm fragmanında gelen sürprizle izleyiciler yayın tarihinin değiştiğini gördü. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte 11. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşananlar

4.2.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yeni bölümünün yayınlanmaması dizinin takipçilerini meraklandırdı. Tarihi dizinin ekrana gelen son bölümünde Şehzade Kâsım, kendini ihbar eden kişinin Bayezid olduğunu öğrenmiş, iki kardeş arasında kavga çıkmıştı. Taht kavgasına tutuşan kardeşlerin akıbetini merak eden izleyiciler, Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. bölümünü sorguluyor. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

3.2.2017Televizyon
Farah Zeynep Abdullah ile Caner Cindoruk gecelerde

Farah Zeynep Abdullah ile Caner Cindoruk gecelerde

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” setinde yakınlaşıp aşk yaşamaya başlayan Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah, önceki gün ilk kez basının karşısına birlikte çıktı.

3.2.2017Magazin
Aşk dedikoduları gerçek çıktı

Aşk dedikoduları gerçek çıktı

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinin oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk’un aşk yaşadığı dedikoduları gerçek çıktı. Farah Zeynep Abdullah, sette çektiği, Cindoruk’un kendisini öptüğü görüntülerin de yer aldığı videoyu Instagram’da paylaştı. Cindoruk da aynı videoyu kalp emojisiyle kendi sayfasında yayınladı.

30.1.2017Haber
Farah Zeynep Abdullahdan aşk videosu

Farah Zeynep Abdullah'dan aşk videosu

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinin oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk’un aşk yaşadığı dedikoduları gerçek çıktı.

30.1.2017Magazin
Setteki kavgaya Nurgül Yeşilçay müdahalesi

Setteki kavgaya Nurgül Yeşilçay müdahalesi

Muhteşem Yüzyıl Kösem” setindeki gerginliğe başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay müdahale etti.

28.1.2017Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Ayşe Sultana büyük şok

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Ayşe Sultan'a büyük şok!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10.bölüm fragmanında Dördüncü Murad yapılan saygısızlığın bedelini ödetmeye hazırdır. Farya'ya yönelik yapılan saldırının ardından yüzlerce kişiyi toplayan Dördüncü Murad, verdiği ceza ile bu duruma kalkışacakların gözünü korkutmayı başardı. Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında Sultan Dördüncü Murad, kardeş kavgasına da müdahale etmek zorunda kalmıştır. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte, merak edilen detaylar

27.1.2017Televizyon
Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullahın set aşkı

Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah'ın set aşkı

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ setinde yeni bir aşk doğdu. Dizinin iki ünlü oyuncusu Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah’ın yaklaşık bir aydır görüştüğü ortaya çıktı.

23.1.2017Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızırın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır'ın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı hafta sonu yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ünal, Hızır'ın yaptıklarından sonra onu çok zor günlerin beklediğini söylüyor. Uzun bir aranın ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelecek olaylar

23.1.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanında Sultan Murad adaleti sağlayabilecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanında Sultan Murad adaleti sağlayabilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 9. bölüm fragmanında oldukça heyecanlı dakikalar yaşanacağının sinyallerini verdi. Herkes tarafından ilgiyle takip edilen tarih dolu dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç gelişmeler yer alacak. Yeni bölümde Anadolu’daki isyanı bastırmak için Bergama kalesi önlerine gelen Sultan Murad, kaleye girmek için ekibiyle beraber akıl almaz bir plan yapar. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı.

19.1.2017Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan bir bölüm izletti. Herkes tarafından oldukça sevilen ve takip edilen dizinin yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Son bölümde yaşanan gelişmeler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Farya’nın hamileliği saraya bomba gibi düştü. Kösem Sultan, Sultan Murad’ın Şehzade Kâsım’ı kapattığını öğrendi. Sultan Murad ve Kösem karşı karşıya geldi ve tansiyon iyice yükseldi. Son bölümün hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yaptılar. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.1.2017Televizyon
Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir

Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir?

Selma Ergeç, uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlara dönüyor. Kısa bir süre önce doğum yapan Selma Ergeç, tarihi dizi Vatanım Sensin’de Halide Edip Adıvar rolünü canlandıracak. Bu akşamki bölümde ilk kez görünecek olan Halide Edib Adıvar, yaptığı konuşmayla tüyleri diken diken edecek. Peki, iddialı bir rolle yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Selma Ergeç kimdir?

12.1.2017Magazin

2017'de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak?

Yeni yeteneklerle tanışmayı ve yeni yüzler izlemeyi seviyoruz. Haliyle ekrana "Merhaba!" diyen projelerde de tanışacağımız yeni isimler fazlasıyla dikkatimizi çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda tanıştığımız ve 2016 senesiyle birlikte ekrandaki ve beyazperdedeki etkisini arttıran, etkisi arttıkça 2017 senesi için "Bu yıl onu konuşuruz," dedirten oyunculara göz atalım!

10.1.2017Televizyon
Bitlisli kadınlara, Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibinden destek

Bitlisli kadınlara, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ekibinden destek

Bitlisli kadınlara, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ekibinden destek

9.1.2017Bitlis
Müjde Uzman kimdir Kaç yaşında

Müjde Uzman kimdir? Kaç yaşında?

Müjde Uzman, son dönemin en sık gündeme gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Dizi ve sinema projeleriyle adından söz ettiren Müjde Uzman, O Ses Türkiye'deki performansıyla da müzikte de başarılı olduğunu gözler önüne serdi. Peki, Müjde Uzman kimdir?

7.1.2017Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı Yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı? Yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanması gereken 8. bölümüyle izleyicilerine üzücü haberi verdi. Ekranların herkes tarafından ilgiyle izlediği, Osmanlı tarihini dolu dolu anlatan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Heyecanlı dizinin geçtiğimiz günler yeni bölüm fragmanı ekranlarda yayınlanmıştı. Fakat Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölümünün yayın akışından çıkartılması izleyicileri meraklandırdı. Diziseverler, Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı? Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman yayınlanacak? gibi aramalara oldukça ilgi gösterdi. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.1.2017Kelebek
Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi ve “İkinci Şans” filmleri nedeniyle kariyer anlamında hayli hareketli günler yaşayan Nurgül Yeşilçay, mola gününde BeStyle dergisine konuştu, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

5.1.2017Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında Farya, Sultan Murad'ın kendisiyle evlenmek istediğini duymuştur. Bu duyum Farya'yı onure etse de, genç kadının bu beklentileri farklı olacaktır. Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm fragmanında Sultan Murad'a harem konusunda bazı uyarılarda bulunacaktır. Kendisinden başka kimsenin Sultan Murad'ın hayatında bulunmasını istemeyen Farya, bu durumu iletecektir. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında neler yer alacağına dair bazı bilgiler

30.12.2016Televizyon
Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, uzun süre sonra Halide Edib Adıvar rolüyle ekranlara dönüyor. İddialı dizi projeleriyle adından söz ettiren güzel oyuncu, Vatanım Sensin’de ‘Halide Edib Adıvar’ rolüne hayat verecek. Peki, Türk edebiyatında önemli bir yeri olan bir ismi canlandıracak olan Selma Ergeç kimdir? Uzun bir sonra canlandıracağı yeni rolü Halide Edib Adıvar kimdir, kurtuluş savaşındaki etkisi nedir? İ

28.12.2016Televizyon

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanında Kösem Sultan sınanıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerin karşısına oldukça sürükleyici bir bölümle geliyor. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecanlı dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Osmanlı tarihinin anlatıldığı sürükleyici dizinin yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Kösem Sultan evladıyla sınanıyor. Kösem Sultan, Şehzade Kasım’ın sırrını öğreniyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanı.

22.12.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. fragmanında Hızır kararını verecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. fragmanında Hızır kararını verecek!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında olaylar derin bir boyuta sürükleniyor. Birçok işle ilgilenmek zorunda olan Hızır'ın başını sıkıntı stres bırakmadığı gibi yeni gelişmeler de eksik olmuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında CIA tarafından teklif alan Hızır, bu teklif karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşamıştır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında fragmanında vaziyet ne olacaktır?

19.12.2016Televizyon
Kiralık Aşkta beklenmedik veda Seçkin Özdemir kimdir

Kiralık Aşk'ta beklenmedik veda! Seçkin Özdemir kimdir?

Kiralık Aşk'ın 16 Aralık tarihli bölümüne Pamir'in vedası damga vurdu. İkinci sezonda kadroya Pamir rolüyle dahil olan Seçkin Özdemir, Kiralık'a veda etti. Ayrılığın ardından sosyal medyada çalkalandı. Hüzünlü vedanın ardından pek çok yorum yapıldı. Peki, Kiralık Aşk'ın Pamir'i Seçkin Özdemir kimdir?

17.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü

Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu akşam ekrana gelen bölümü için en çok sorulan soru 'Kösem öldü mü?' oldu.Tarihi dizinin geçen haftaki bölümünde Kösem Sultan, şok eden bir şekilde yaralanmış, ölüm döşeğine düşmüştü. Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölümde Kösem öldü mü? İşte, detaylar!

16.12.2016Televizyon
Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Bu sezon zengin kız fakir oğlan kısır döngüsü kırıldı. Ekranda yerini almaya devam eden diziler, ilgi çekici yeni temalar, güçlü kadrolar ve başarılı yönetmenlerle dizi tarihimizin rönesansını müjdeliyor.

16.12.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Meryem Uzerlinin rolü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Meryem Uzerli'nin rolü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu kez bir transfer haberiyle gündeme geldi. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sempatik ve güzel oyuncu Meryem Uzerli dahil oldu. Peki, Meryem Uzerli'nin rolü ne olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki son gelişmeler!

16.12.2016Televizyon
Bangladeşte Sultan Süleyman isyanı

Bangladeş'te 'Sultan Süleyman' isyanı!

Bangladeş'te yerli oyuncu ve yönetmenler, ülkede izlenme rekorları kıran "Sultan Süleyman" dizisi nedeniyle 'kazan kaldırdı'. Yerli yapımlara fark atan Türk dizisi yüzünden işsiz kaldıklarını ve dizinin boşanma oranlarını artırdığını iddia eden Bangladeşli sanatçılar, "Sultan Süleyman"ın yasaklanmasını istedi.

12.12.2016Dünya
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında inanılmaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sultan Murad'ın ummadığı bir anda ihanete sebebiyet veren Farya, kaçmak için yeltenmiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında hayal kırıklığı ile birlikte bazı yaptırımlar uygulamak zorunda olan Murad, Farya için hükmünü verecek mi? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanı ve Gülbahar Sultan'ın saraya adım atışı hakkında bazı detaylar

9.12.2016Televizyon
Ozan Güven ile Meryem Uzerli Saraybosnada

Ozan Güven ile Meryem Uzerli Saraybosna'da

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlenen “8. Türk Film Festivali”, “Annemin Yarası” filminin önceki  gün yapılan gösterimiyle başladı.

8.12.2016Magazin
Aslı Güder, Gülben Ergenin sorularını yanıtladı

Aslı Güder, Gülben Ergen'in sorularını yanıtladı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Magazin
Ceyhun Yılmaz: Eskiden kadın gibiydim

Ceyhun Yılmaz: 'Eskiden kadın gibiydim'

Ceyhun Yılmaz ‘Hadi Be’ dedirtti...

5.12.2016Magazin
Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir

Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Prenses Farya kimdir sorusu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini takip eden kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Dizide Dördüncü Murad'ın hareminde yer alan ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Prenses Farya, takipçiler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Prenses Farya kimdir sorusu ile ilgili detaylı bilgiler

2.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanından öncesinde İslam aleminin halifesi Dördüncü Murad, Rahip Lorenzo tarafından Hristiyanlığa davet ediliyor. Bunun karşılığında iyice sinirlenen Dördüncü Murad, Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanı öncesinde sinirlerine hakim olamayıp Lorenzo'yu surlardan aşağıya atıyor. Diğer taraftan haremin idaresini eline alan Kösem, Farya'yı saraydan atmak için çabalıyor. Fakat Dördüncü Murad buna izin vermiyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında sarayda ise durumlar çözülemeyecek bir hal alıyor

30.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösemin 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in en dikkat çeken isimlerinden biri de 4. Murad karakterine hayat veren genç oyuncu Metin Akdülger oldu. Kösem'in oğlunu canlandıran genç oyuncu, rolünün ağırlığına rağmen performansıyla göz doldurdu. Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk gibi başarılı isimlerle başrolleri paylaşan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

30.11.2016Televizyon
Paramparça 82. bölüm fragmanı yayınlandı Kadroya sürpriz isim

Paramparça 82. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadroya sürpriz isim

Paramparça heyecanı için geri sayım sürerken yayınlanan yeni fragman dizinin takipçilerinin heyecanlandırdı. Yarın 82. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Paramparça’nın kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. En son usta oyuncu İlhan Şeşen’in katıldığı diziye bu hafta itibariyle da Sarp Akkaya dahil olacak. İşte, Paramparça 82. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

27.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyenlere aksiyon dolu bir bölüm yaşatacak. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Heyecan seviyesi yüksek olan Osmanlı dizisinin yeni bölümünde oldukça ilginç anlar yaşanacak. Yeni bölümde anne oğul iktidar mücadelesinde karşı karşıya geliyor! İsyancıların saraya yürüdüklerini öğrenen Sultan Murad, ayak divanı yapıyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. bölüm fragmanıyla sizlerle.

25.11.2016Televizyon
Foçada öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

Foça'da öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

Foça'da öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

25.11.2016İzmir
Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem, 2. sezon 1. bölümüyle ekran macerasına yeniden başladı. Dördüncü Murat'ın hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi, kadroya dahil yeni oyuncularıyla dikkat çekti. Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. fragmanı da kısa süre içerisinde diziseverlerin karşısına çıktı. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanı!

19.11.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

2016, Diriliş, Vatanım Sensin…

2016, Diriliş, Vatanım Sensin…

Geleceğin tarihçileri için üzerinde önemle durulacak bir yıl oldu 2016.

31.12.2016Naci Cem Öncel
2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Gülben ERGEN
Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu

Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu?

Türk sinema sektöründe Hollywood’da olduğu gibi iki büyük stüdyo oluştu; BKM ve TAFF.

18.11.2016Cengiz SEMERCİOĞLU