MENÜ
Arşiv

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhteşem Yüzyıl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.384 Muhteşem Yüzyıl haberi bulunmuştur.

Muhteşem Yüzyıl, Tims Productions tarafından yapılıp Star TV'de yayınlanan Türk yapımı tarih-kurgu televizyon dizisi. Dizi, temel olarak Osmanlı İmparatorluğu padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın ve nikahlı eşi Hürrem Sultan'ın hayatı, Hürrem Sultan'ın evlatları için giriştiği taht mücadelesi ve saray hayatı üzerine kurgulanmıştır. Senaristi Meral Okay dizinin bir kurgu olduğunu ve bu sebeple gerçekleri yansıtmak zorunda olmadığını belirtmiştir.

Devamı..

Muhteşem Yüzyıl Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan bir bölüm izletti. Herkes tarafından oldukça sevilen ve takip edilen dizinin yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Son bölümde yaşanan gelişmeler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Farya’nın hamileliği saraya bomba gibi düştü. Kösem Sultan, Sultan Murad’ın Şehzade Kâsım’ı kapattığını öğrendi. Sultan Murad ve Kösem karşı karşıya geldi ve tansiyon iyice yükseldi. Son bölümün hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yaptılar. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.1.2017Televizyon
Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir

Halide Edip Adıvar rolüyle izleyeceğimiz Selma Ergeç kimdir?

Selma Ergeç, uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlara dönüyor. Kısa bir süre önce doğum yapan Selma Ergeç, tarihi dizi Vatanım Sensin’de Halide Edip Adıvar rolünü canlandıracak. Bu akşamki bölümde ilk kez görünecek olan Halide Edib Adıvar, yaptığı konuşmayla tüyleri diken diken edecek. Peki, iddialı bir rolle yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Selma Ergeç kimdir?

12.1.2017Magazin
2017de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak

2017'de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak?

Yeni yeteneklerle tanışmayı ve yeni yüzler izlemeyi seviyoruz. Haliyle ekrana "Merhaba!" diyen projelerde de tanışacağımız yeni isimler fazlasıyla dikkatimizi çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda tanıştığımız ve 2016 senesiyle birlikte ekrandaki ve beyazperdedeki etkisini arttıran, etkisi arttıkça 2017 senesi için "Bu yıl onu konuşuruz," dedirten oyunculara göz atalım!

10.1.2017Televizyon
Bitlisli kadınlara, Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibinden destek

Bitlisli kadınlara, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ekibinden destek

Bitlisli kadınlara, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ekibinden destek

9.1.2017Bitlis
Müjde Uzman kimdir Kaç yaşında

Müjde Uzman kimdir? Kaç yaşında?

Müjde Uzman, son dönemin en sık gündeme gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Dizi ve sinema projeleriyle adından söz ettiren Müjde Uzman, O Ses Türkiye'deki performansıyla da müzikte de başarılı olduğunu gözler önüne serdi. Peki, Müjde Uzman kimdir?

7.1.2017Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı Yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı? Yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam yayınlanması gereken 8. bölümüyle izleyicilerine üzücü haberi verdi. Ekranların herkes tarafından ilgiyle izlediği, Osmanlı tarihini dolu dolu anlatan dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Heyecanlı dizinin geçtiğimiz günler yeni bölüm fragmanı ekranlarda yayınlanmıştı. Fakat Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni bölümünün yayın akışından çıkartılması izleyicileri meraklandırdı. Diziseverler, Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam neden yayınlanmadı? Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman yayınlanacak? gibi aramalara oldukça ilgi gösterdi. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.1.2017Kelebek
Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi ve “İkinci Şans” filmleri nedeniyle kariyer anlamında hayli hareketli günler yaşayan Nurgül Yeşilçay, mola gününde BeStyle dergisine konuştu, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

5.1.2017Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında bu durum kabul edilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında Farya, Sultan Murad'ın kendisiyle evlenmek istediğini duymuştur. Bu duyum Farya'yı onure etse de, genç kadının bu beklentileri farklı olacaktır. Muhteşem Yüzyıl 7. bölüm fragmanında Sultan Murad'a harem konusunda bazı uyarılarda bulunacaktır. Kendisinden başka kimsenin Sultan Murad'ın hayatında bulunmasını istemeyen Farya, bu durumu iletecektir. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 7. bölüm fragmanında neler yer alacağına dair bazı bilgiler

30.12.2016Televizyon
Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, Halide Edib Adıvar rolüyle Vatanım Sensin’de

Selma Ergeç, uzun süre sonra Halide Edib Adıvar rolüyle ekranlara dönüyor. İddialı dizi projeleriyle adından söz ettiren güzel oyuncu, Vatanım Sensin’de ‘Halide Edib Adıvar’ rolüne hayat verecek. Peki, Türk edebiyatında önemli bir yeri olan bir ismi canlandıracak olan Selma Ergeç kimdir? Uzun bir sonra canlandıracağı yeni rolü Halide Edib Adıvar kimdir, kurtuluş savaşındaki etkisi nedir? İ

28.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanında Kösem Sultan sınanıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanında Kösem Sultan sınanıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerin karşısına oldukça sürükleyici bir bölümle geliyor. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecanlı dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Osmanlı tarihinin anlatıldığı sürükleyici dizinin yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Kösem Sultan evladıyla sınanıyor. Kösem Sultan, Şehzade Kasım’ın sırrını öğreniyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. bölüm fragmanı.

22.12.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. fragmanında Hızır kararını verecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. fragmanında Hızır kararını verecek!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında olaylar derin bir boyuta sürükleniyor. Birçok işle ilgilenmek zorunda olan Hızır'ın başını sıkıntı stres bırakmadığı gibi yeni gelişmeler de eksik olmuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında CIA tarafından teklif alan Hızır, bu teklif karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşamıştır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanında fragmanında vaziyet ne olacaktır?

19.12.2016Televizyon
Kiralık Aşkta beklenmedik veda Seçkin Özdemir kimdir

Kiralık Aşk'ta beklenmedik veda! Seçkin Özdemir kimdir?

Kiralık Aşk'ın 16 Aralık tarihli bölümüne Pamir'in vedası damga vurdu. İkinci sezonda kadroya Pamir rolüyle dahil olan Seçkin Özdemir, Kiralık'a veda etti. Ayrılığın ardından sosyal medyada çalkalandı. Hüzünlü vedanın ardından pek çok yorum yapıldı. Peki, Kiralık Aşk'ın Pamir'i Seçkin Özdemir kimdir?

17.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü

Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölüm fragmanında Kösem öldü mü?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu akşam ekrana gelen bölümü için en çok sorulan soru 'Kösem öldü mü?' oldu.Tarihi dizinin geçen haftaki bölümünde Kösem Sultan, şok eden bir şekilde yaralanmış, ölüm döşeğine düşmüştü. Muhteşem Yüzyıl Kösem 5. bölümde Kösem öldü mü? İşte, detaylar!

16.12.2016Televizyon
Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Bu sezon zengin kız fakir oğlan kısır döngüsü kırıldı. Ekranda yerini almaya devam eden diziler, ilgi çekici yeni temalar, güçlü kadrolar ve başarılı yönetmenlerle dizi tarihimizin rönesansını müjdeliyor.

16.12.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Meryem Uzerlinin rolü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Meryem Uzerli'nin rolü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu kez bir transfer haberiyle gündeme geldi. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a sempatik ve güzel oyuncu Meryem Uzerli dahil oldu. Peki, Meryem Uzerli'nin rolü ne olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki son gelişmeler!

16.12.2016Televizyon
Bangladeşte Sultan Süleyman isyanı

Bangladeş'te 'Sultan Süleyman' isyanı!

Bangladeş'te yerli oyuncu ve yönetmenler, ülkede izlenme rekorları kıran "Sultan Süleyman" dizisi nedeniyle 'kazan kaldırdı'. Yerli yapımlara fark atan Türk dizisi yüzünden işsiz kaldıklarını ve dizinin boşanma oranlarını artırdığını iddia eden Bangladeşli sanatçılar, "Sultan Süleyman"ın yasaklanmasını istedi.

12.12.2016Dünya
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanında Farya ölecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında inanılmaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sultan Murad'ın ummadığı bir anda ihanete sebebiyet veren Farya, kaçmak için yeltenmiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanında hayal kırıklığı ile birlikte bazı yaptırımlar uygulamak zorunda olan Murad, Farya için hükmünü verecek mi? İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. bölüm fragmanı ve Gülbahar Sultan'ın saraya adım atışı hakkında bazı detaylar

9.12.2016Televizyon
Ozan Güven ile Meryem Uzerli Saraybosnada

Ozan Güven ile Meryem Uzerli Saraybosna'da

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlenen “8. Türk Film Festivali”, “Annemin Yarası” filminin önceki  gün yapılan gösterimiyle başladı.

8.12.2016Magazin
Aslı Güder, Gülben Ergenin sorularını yanıtladı

Aslı Güder, Gülben Ergen'in sorularını yanıtladı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Magazin
Ceyhun Yılmaz: Eskiden kadın gibiydim

Ceyhun Yılmaz: 'Eskiden kadın gibiydim'

Ceyhun Yılmaz ‘Hadi Be’ dedirtti...

5.12.2016Magazin
Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir

Prenses Farya olarak bilinen Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Prenses Farya kimdir sorusu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini takip eden kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Dizide Dördüncü Murad'ın hareminde yer alan ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı Prenses Farya, takipçiler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte Prenses Farya kimdir sorusu ile ilgili detaylı bilgiler

2.12.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında Dördüncü Murad birilerini yakacak!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanından öncesinde İslam aleminin halifesi Dördüncü Murad, Rahip Lorenzo tarafından Hristiyanlığa davet ediliyor. Bunun karşılığında iyice sinirlenen Dördüncü Murad, Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanı öncesinde sinirlerine hakim olamayıp Lorenzo'yu surlardan aşağıya atıyor. Diğer taraftan haremin idaresini eline alan Kösem, Farya'yı saraydan atmak için çabalıyor. Fakat Dördüncü Murad buna izin vermiyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 3. bölüm fragmanında sarayda ise durumlar çözülemeyecek bir hal alıyor

30.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösemin 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in en dikkat çeken isimlerinden biri de 4. Murad karakterine hayat veren genç oyuncu Metin Akdülger oldu. Kösem'in oğlunu canlandıran genç oyuncu, rolünün ağırlığına rağmen performansıyla göz doldurdu. Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk gibi başarılı isimlerle başrolleri paylaşan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 4. Murad’ı Metin Akdülger kimdir?

30.11.2016Televizyon
Paramparça 82. bölüm fragmanı yayınlandı Kadroya sürpriz isim

Paramparça 82. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadroya sürpriz isim

Paramparça heyecanı için geri sayım sürerken yayınlanan yeni fragman dizinin takipçilerinin heyecanlandırdı. Yarın 82. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Paramparça’nın kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. En son usta oyuncu İlhan Şeşen’in katıldığı diziye bu hafta itibariyle da Sarp Akkaya dahil olacak. İşte, Paramparça 82. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

27.11.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm öncesi 2. bölüm fragmanında iktidar mücadeleleri başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyenlere aksiyon dolu bir bölüm yaşatacak. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Heyecan seviyesi yüksek olan Osmanlı dizisinin yeni bölümünde oldukça ilginç anlar yaşanacak. Yeni bölümde anne oğul iktidar mücadelesinde karşı karşıya geliyor! İsyancıların saraya yürüdüklerini öğrenen Sultan Murad, ayak divanı yapıyor. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. bölüm fragmanıyla sizlerle.

25.11.2016Televizyon
Foçada öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

Foça'da öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

Foça'da öğretmenler günü söyleşi ve oyunla kutlandı

25.11.2016İzmir
Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanında harem karışıyor

Muhteşem Yüzyıl Kösem, 2. sezon 1. bölümüyle ekran macerasına yeniden başladı. Dördüncü Murat'ın hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi, kadroya dahil yeni oyuncularıyla dikkat çekti. Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. fragmanı da kısa süre içerisinde diziseverlerin karşısına çıktı. İşte, Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 2. bölüm fragmanı!

19.11.2016Kelebek
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak Muhteşem Yüzyıl Kösem oyuncuları kimdir

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem oyuncuları kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak soruları diziye olan ilgiyi gözler önüne seriyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah ve Metin Akdülger'in rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için geri sayım başladı. Dizinin Kanuni Sultan Süleyman ile başlayan ilk sezonu, Kösem Sultan'ın oğlu Dördüncü Murat'ın hayatı ile yeni sezonda devam edecek. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanacak? İşte diziyle alakalı detaylı bilgiler

16.11.2016Televizyon
Netflix ve BluTv’de en yeniler

Netflix ve BluTv’de en yeniler

Yılların dergicisi Tina Brown’ı The New York Times’a bölüm özeti yazmaya sevk eden ‘The Crown’ geçen hafta yayına girdi ama hâlâ en çok izlenen ve hakkında en çok konuşulan dizilerden.

11.11.2016Televizyon
Melania Trumpın önlenemez yükselişi

Melania Trump'ın önlenemez yükselişi

Amerika’nın yeni first Lady’si olacak Melania Trump, Marie Antoinette görünümlü bir Hürrem Sultan mı? İşte Slovenyalı ortadirek bir ailenin güzel kızının, New York jet-set’inden Beyaz Saray’a uzanan stratejik hamlelerle dolu hikâyesi...

11.11.2016Hayat
Selma Ergeç 38 yaşında

Selma Ergeç 38 yaşında

Muhteşem Yüzyıl'ın Hatice Sultan'ı Selma Ergeç 38. yaşını kutladı.

2.11.2016Magazin
Bodrum Masalının Uzayı Serhan Onatın bilinmeyenleri

'Bodrum Masalı'nın Uzay'ı Serhan Onat'ın bilinmeyenleri

Kanal D'nin TMC yapım imzalı sevilen dizisi 'Bodrum Masalı'ndaki Uzay karakteri ile herkesin ilgisini çeken yakışıklı genç oyuncu Serhan Onat’ın bilinmeyen bir yönü ortaya çıktı.

1.11.2016Televizyon
Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı”nda rahat bir yaşam uğruna bebeğini satan kötü bir anneyi canlandırıyor. Genç oyuncu, gerçek yaşamında ise 3 çocuklu bir yaşamın hayalini kuruyor: “Anne olmak bence bu dünyadaki en kutsal şey.”

31.10.2016Magazin
Çankaya yine sanatla dolu

Çankaya yine sanatla dolu

Çankaya yine sanatla dolu

31.10.2016Ankara
Yılmaz Erdoğan ne demek istedi

Yılmaz Erdoğan ne demek istedi

Yılmaz Erdoğan “Ekşi Elmalar” filmiyle gündemde olduğu kadar bir röportajında söylediği şu sözleriyle de konuşuldu: “Politik olan bir ucuyla güncel olandır. Felsefi olan daha geniş zamanlara yayılandır. Ben felsefeciyim. Felsefeci değilsen sinemadan bahsedilemez.” Konsey, Erdoğan’ın bu iddialı sözlerini masaya yatırdı.

30.10.2016Magazin
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi hareketli sahnelerle yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Dizi yeni sezonda FOX TV kanalında yayınlanacak ve oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimler var. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni bölümü ekranlara gelmeden önce üç farklı fragman ile izleyicisinin karşısına çıktı. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.10.2016Televizyon
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ne zaman yayınlanacağı sevenleri tarafından merak konusu oldu. Yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin fragmanları yayınlandı. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Peki, Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak?

24.10.2016Kelebek
İki festival iki ödül

İki festival iki ödül

Tiyatro sahnelerinden beyaz perdeye geçen oyuncu Kübra Kip, rol aldığı ilk uzun metrajlı filmle ödülleri tek tek topluyor.

23.10.2016Gündem
Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanları izleyenlerin nefesini kesecek

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanları izleyenlerin nefesini kesecek!

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon fragmanlarını yayınladı. Yeni sezonuyla artık Fox TV'de yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem için heyecan dorukta. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. İşte, yeni sezon fragmanları...

11.10.2016Kelebek
Türk- Rus dizisi Doğu- Batının lansmanı yapıldı

Türk- Rus dizisi Doğu- Batı'nın lansmanı yapıldı

Türk- Rus dizisi Doğu- Batı'nın lansmanı yapıldı

6.10.2016Antalya
Erhan Afyoncu Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğüne atandı

Erhan Afyoncu Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğüne atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kurulan Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Afyoncu'yu atadı.

4.10.2016Gündem

Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin iki farklı fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekranlara gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi şimdiden merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte dizinin merak edilenleri ve 1. bölüm fragmanları

3.10.2016Televizyon
Dizi dizi entrika, kumpas ve sızıntı: Ekranda yeni sezona hazır mısınız

Dizi dizi entrika, kumpas ve sızıntı: Ekranda yeni sezona hazır mısınız?

Beş dil konuşması değil, bence hangilerini bildiği ilginç: İngilizce, Fransızca, Almanca.... Üstüne Rumca ve Kürtçe. Antropolog/sosyolog Prof. Dr. Nükhet Sirman, azınlık, kadın, sömürge sonrası toplumlar alanlarının yanında ‘diziler’ üzerine çalışıyor. Fransa Nantes’taki Institut des Etudes Avancées’de yapacağı kitap çalışması için boşaltacağı Boğaziçi Üniversitesi’ndeki odasında buluştuk, Zeki Müren de ekrandan bizi görse, yüzümüze neler söyleyeceğini konuştuk.

1.10.2016Hayat
Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Gevher Sultan’ı

Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Gevher Sultan’ı

Yeni sezona kanal değiştirerek başlayacak olan ekranların fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’in oyuncu kadrosu da tamamen değişti.

30.9.2016Ankara

Yazar Sonuçları

2016, Diriliş, Vatanım Sensin…

2016, Diriliş, Vatanım Sensin…

Geleceğin tarihçileri için üzerinde önemle durulacak bir yıl oldu 2016.

31.12.2016Haber Yazıları
2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

2017 yeniden doğum ve şifalanma yılı

Fala inanma falsız kalma diyenlerden misiniz bilmiyorum ama yıl sonuna doğru astrologların yayınladıkları yorumları okuyanlardanım ben de. Allah'ın dediği olur, benimki sadece öngörü diyen bir spiritüel danışman Aslı Güder.

6.12.2016Kelebek Yazıları
Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu

Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu?

Türk sinema sektöründe Hollywood’da olduğu gibi iki büyük stüdyo oluştu; BKM ve TAFF.

18.11.2016Kelebek Yazıları
Hindistanda film festivalinden notlar

Hindistan'da film festivalinden notlar

Farkında mısınız bilmiyorum ama başka ülkelerle yakınlaşmamızı hep sanat üzerinden, entertainment üzerinden yapıyoruz. Yani sanatın yaklaştırıcı gücünü kimse yadsıyamaz. Siyasal hiçbir şey de bunu başaramaz!

26.10.2016Haber Yazıları
Dakika bir, gol bir...

Dakika bir, gol bir...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü açılalı 2 ay oldu. Daha üzerinden geçmek kısmet olmadı...

20.10.2016Kelebek Yazıları
Rezil bir adamsın Hurşit Külter

Rezil bir adamsın Hurşit Külter

DEMOKRATİK Bölgeler Partisi’nin Şırnak İl Yöneticisi Hurşit Külter günlerdir kayıptı.

7.10.2016Haber Yazıları