Aramanız :
Aradığınız kelime : "

muhtar adayi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

370  adet haber bulundu.


 • Erdoğan’dan HDP’ye saldırı yanıtı - muhtar-adayi

  Erdoğan’dan HDP’ye saldırı yanıtı19.05.2015

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Adana ve Mersin’deki saldırılarda kendisini ve hükümeti sorumlu tutan HDP’yi topa tuttu.“Utanmadan, sıkılmadan Cumhurbaşkanlığı’na fatura kesiyorlar” diyen Erdoğan, “Silah, bomba, şiddet, yakıp, yıkma sizin işiniz” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Başkanlık sistemi geldiği zaman bunlar ne yapacaklarını çok daha iyi öğrenecekler” diye konuştu.
 • Başbakan Davutoğlu Rize'de konuştu - muhtar-adayi

  Başbakan Davutoğlu Rize'de konuştu28.04.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Rize’deki AK Parti mitinginde konuştu.
 • Gebze’de Atatürk Büstü’ne baltalı saldırı - muhtar-adayi

  Gebze’de Atatürk Büstü’ne baltalı saldırı22.04.2015

  Gündem

  KOCAELİ’nin Gebze İlçesi’nde, tekbir getirerek elindeki baltayla Gebze Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk büstüne saldıran 51 yaşındaki Ahmet K, polis tarafından etkisiz hale getirildi.Karan’ın psikolojik sorunları olduğu belirtildi.
 • Çanakkale’de AK Parti’den coşkulu aday tanıtım toplantısı - muhtar-adayi

  Çanakkale’de AK Parti’den coşkulu aday tanıtım toplantısı21.04.2015

  Ege

  ÇANAKKALE’de Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ), 25’inci dönem aday tanıtım toplantısında 7 Haziran genel seçimlerine katılacak 4 milletvekili adaylarını partililere coşkulu bir şekilde tanıttı.
 • Milletvekili geçici aday listesi açıklandı - muhtar-adayi

  Milletvekili geçici aday listesi açıklandı15.04.2015

  Gündem

  7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı.Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.
 • Kuşuluların sandık boykotu sürüyor - muhtar-adayi

  Kuşuluların sandık boykotu sürüyor13.04.2015

  Ege

  KUŞULULAR, “Belediyemiz geri verilmezse sandığa gitmeyeceğiz” dedi, sözlerinin arkasında durup son 3 seçimde de sandığa gitmedi.
 • Köylü kadınlardan yeni tiyatro oyunu - muhtar-adayi

  Köylü kadınlardan yeni tiyatro oyunu03.04.2015

  Çukurova

  “Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu”, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle "Mıktar Adayı Hasret Ana" adlı yeni oyunlarını sahneye taşıyacak
 • Mahalleden Meclis'e - muhtar-adayi

  Mahalleden Meclis'e28.03.2015

  Ankara

  18 yaşında azası olduğu Emek Mahallesi’nde 2 dönem muhtarlık yapan Kamer Gözaçık, mahalle tecrübesini Meclis’e taşımak istediğini belirterek, “Vatandaşın gözü, kulağı, sesi olacağım” dedi.
 • Ahmet HAKAN

  Muhtar ile başkan - muhtar-adayi

  Muhtar ile başkan20.03.2015

  Yazarlar

  “MUHTAR bile olamaz” dediler.
 • Paralel toplantı - muhtar-adayi

  Paralel toplantı15.03.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salı günleri düzenlediği muhtar buluşmaları aynı gün yapılan grup toplantılarını altüst etti.Cumhurbaşkanı muhalefetin sesini kesmeye çalışmakla suçlanıyor.Erdoğan ise salı günleri bu geleneği sürdürmekte kararlı.
 • Cumhurbaşkanlığında muhtarlar toplantısı - muhtar-adayi

  Cumhurbaşkanlığında muhtarlar toplantısı10.03.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi partilerin "temelli" kapatılması hükmünün yürürlükten kaldırılmasını öngören Anayasa değişikliği teklifiyle ilgili olarak "Dört parti bir araya gelse hatta dört partiye de gerek yok.Anamuhalefet ile iktidar partisi bir araya gelse bu işi bitirir.Bu tamamen artık milletin gündeminden düşsün.Ondan sonra da hiç kimse 'Kuşlardan haber aldım, benim partimi kapatacaklar' diye ortalıklarda dolaşmasın" dedi.
 • Davutoğlu'ndan öğrencilere müjde - muhtar-adayi

  Davutoğlu'ndan öğrencilere müjde31.01.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa İl Kongresinde konuştu.Başbakan Davutoğlu, okullarda Manisa üzümü dağıtacakları müjdesini verdi.
 • Evlilik şartını duyunca çok şaşıracaksınız - muhtar-adayi

  Evlilik şartını duyunca çok şaşıracaksınız03.01.2015

  Gündem

  Kastamonu’nun Taşköprü ilçesine bağlı Bademci köyünde Köy Muhtarı Yılmaz Akarsu tarafından başlatılan bir proje kapsamında damat adayları, bu köyden almak istedikleri gelin adaylarına ilk önce sigorta yaptırmaları gerekiyor.Damat adayları, gelin adayına sigorta yaptırdıktan sonra ancak evlenebiliyorlar.
 • Konya'da Davutoğlu coşkusu - muhtar-adayi

  Konya'da Davutoğlu coşkusu21.08.2014

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Genel Başkan adayı olarak Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun geçeceğini açıklaması, Davutoğlu'nun Konya'daki konutunun bulunduğu merkez Meram ilçesindeki Kürden Mahallesi'nde büyük sevinç yaşandı.
 • İsyandayız! Hakkımızı alamazsak 2 bin sene daha oy kullanmayız - muhtar-adayi

  İsyandayız! Hakkımızı alamazsak 2 bin sene daha oy kullanmayız11.08.2014

  Hayat

  Tüm Türkiye bugün cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gitti, ama onlar hariç.Son iki seçimde hiç oy kullanılmayan ve yerel yönetim sistemini kilitleyen Kütahya’nın Kuşu köyünde sandıklar yine boş kaldı.Türkiye’nin en kolektif köy hareketini, Kuşululardan dinledik.
 • Yalçın BAYER

  ‘100 yıllık hesap’ın oyunu! - muhtar-adayi

  ‘100 yıllık hesap’ın oyunu!30.07.2014

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI adayı R.Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu için “İhsanoğlu bu topraklarda doğmadı, bu toprakların çocuğu değil! Bu toprakların çocuğu biziz” dedi!
 • Yalçın BAYER

  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor - muhtar-adayi

  Su sorunu yok diye halk aldatılıyor16.07.2014

  Yazarlar

  OKURUMUZ N.S., Büyükşehir ve İSKİ’ye ciddi bir soru yöneltiyor:
 • Ahmet HAKAN

  İhsanoğlu kampanyası: Olmuyor, olmadı, olmamış - muhtar-adayi

  İhsanoğlu kampanyası: Olmuyor, olmadı, olmamış11.07.2014

  Yazarlar

  EKMELEDDİN İhsanoğlu muhalefetin bulup bulabileceği en iyi adaydır.
 • Başbakan 'Vizyon Belgesi'ni açıkladı - muhtar-adayi

  Başbakan 'Vizyon Belgesi'ni açıkladı11.07.2014

  Gündem

  Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde “Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesini'' açıkladı.Başbakan, konuşmasına başlamadan önce elindeki tablet bilgisayardan konuşmasının son halini kontrol etti.
 • AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan - muhtar-adayi

  AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan01.07.2014

  Gündem

  AK Parti’nin aylardır merakla beklenen Cumhurbaşkanı adayı açıklandı AK Parti'nin Köşk adayını Mehmet Ali Şahin açıkladı.Şahin cumhurbaşkanı adaylarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olduğunu duyurdu.Erdoğan konuşmasında, "Halkın seçtiği cumhurbaşkanı ve halkın seçtiği başbakan Türkiye’yi uçuracaktır" dedi.Saat 12:12'de kürsüye çıkan Erdoğan saat 13:15'te konuşmasını tamamladı.
 • Twitter’da Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı yorumları - muhtar-adayi

  Twitter’da Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı yorumları01.07.2014

  Gündem

  Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladıktan sonra Twitter’da yorumlar yapıldı.
 • Selçuk ŞİRİN

  Makul bir dünya lideri mi? Yaşlı bir profesör mü? - muhtar-adayi

  Makul bir dünya lideri mi? Yaşlı bir profesör mü?26.06.2014

  Yazarlar

  1992 ABD başkanlık seçimlerine kadar geçen 24 yılın 20’sinde Cumhuriyetçiler iktidardaydı.Demokratlar her seçimde giderek daha sol bir ismi başkan adayı yaptığı için sağın 50 yıllık iktidarı üzerine kitaplar yazılıyordu.Demokratlar 1992’de herkesi şaşırtıp solcu sayılmayan Clinton’ı aday gösterdi ve sonrasında yapılan altı seçimin dördünü kazandı.Ekmeleddin İhsanoğlu tercihi CHP için benzer bir dönüm noktası olabilir mi?
 • Kuşu halkında geri adım yok - muhtar-adayi

  Kuşu halkında geri adım yok03.06.2014

  Ege

  SİMAV Kuşu, nüfusu 2012 kayıtlarına göre 200, 2013’e göreyse 2 bin 158 olmasına rağmen, 'Yerel Yönetimler Yasası'nda 2011 verileri göz önünde bulundurularak, “2 binin altında olduğu gerekçesiyle” köye dönüştürüldü.Belediyelik haklarının ellerinden alınmasını kabul etmeyen Kuşulular, geçen 30 Mart'ta muhtar adayı çıkarmadı.1648 kişinin oy kullanma hakkına sahip olduğu Kuşu'da 4 sandık kuruldu.Ancak, tek bir oy bile çıkmadı.
 • Kuşu’nun sandık inadı - muhtar-adayi

  Kuşu’nun sandık inadı25.05.2014

  Ege

  KÜTAHYA Simav’ın Kuşu beldesi, 2011 verilerine göre nüfusu 2 binin altına düştüğü için köye dönüştürüldü.Halk bu süreçte sokaklara döküldü, 6 kişi bir süre açlık grevi yaptı, seçmenler 30 Mart’ta sandığa da gitmedi.2012 kayıtlarında nüfusu 2 bin 200, 2013’te ise 2 bin 158 olan Kuşu’da halk, beldelikte ısrar ederken Kütahya İl Özel İdaresi, kapatılan belediyenin iki makam aracını aldı.
 • Seçim bitti kavgası bitmedi: 1 ölü - muhtar-adayi

  Seçim bitti kavgası bitmedi: 1 ölü28.04.2014

  Gündem

  KARS’ın Susuz ilçesine bağlı Ortalar Köyü’nde muhtarlık seçimi sürecinde başlayan ve sonra da devam eden gerginlik bu sabah saatlerinde ölümle noktalandı.Kavga sırasında 10 yıldır pil takılı kalbine bıçak darbesi alan 44 yaşındaki Ali Mutlugüneş yaşamını yitirdi.Olayın ardından muhtar Birol Üstünyağız ve oğlu Emrah Üstünyağız gözaltına alındı.
 • CHP, Üsküdar'da seçimin iptali istemiyle YSK'ya başvurdu - muhtar-adayi

  CHP, Üsküdar'da seçimin iptali istemiyle YSK'ya başvurdu09.04.2014

  Gündem

  CHP Üsküdar Belediye Başkan adayı İhsan Özkes, Üsküdar'daki seçimin iptali istemiyle Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) başvurdu.
 • CHP Üsküdar seçimine itiraz etti - muhtar-adayi

  CHP Üsküdar seçimine itiraz etti09.04.2014

  Gündem

  CHP İstanbul Milletvekili ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, seçimlerde şaibeler, yolsuzluklar ve kanunsuzluklar yapıldığı iddiasıyla Üsküdar’daki seçimlerin yenilenmesi veya sandıkların tekrar sayılması için YSK’ya itirazda bulundu.
 • Baba muhtar oğlu belediye başkanı - muhtar-adayi

  Baba muhtar oğlu belediye başkanı08.04.2014

  Ege

  İZMİR'de, Selçuk Belediye Başkanı seçilen AK Partili Zeynel Bakıcı'nın 83 yaşındaki babası Niyazi Bakıcı da 6'ncı kez mahalle muhtarı oldu.58 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Zeynel Bakıcı, "İnşallah ben de babam gibi herkesi seven, iş yapan, yol gösteren, fayda sağlayan bir insan olurum" dedi.
 • Oy pusulasında muhtarlıktan eden hata - muhtar-adayi

  Oy pusulasında muhtarlıktan eden hata07.04.2014

  Gündem

  ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde mahallelerinde en yüksek oyu alarak yeniden muhtar seçilen 3 aday, oy pusulalarına ’muhtar adayı’ yerine ’mahalle muhtarı’ yazdırınca koltuklarından oldu.İl Seçim Kurulu’nun oylarını geçersiz saydığı 3 muhtarın yerine ikinci sırada yer alan adaylar muhtar oldu.
 • Korel Göymen'den çarpıcı tespitler - muhtar-adayi

  Korel Göymen'den çarpıcı tespitler06.04.2014

  Gündem

  Başkent Ankara'da beşinci kez başkanlık koltuğuna otaran Melih Gökçek'in 27 Mart 1994 seçimlerinde en yakın rakibi olan Prof.Dr.Korel Göymen, 20 yıl aradan sonra Hürriyet'e konuştu.
 • 100 katını toplamaz mıyız - muhtar-adayi

  100 katını toplamaz mıyız06.04.2014

  Gündem

  Melih Gökçek, YSK önünde bekleyen CHP'lilerin YSK'yı etki altına almak için orada bulunduğunu iddia ederek; "YSK'daki hakimlerin bu tip işlerden etkilenmesi mümkün değil.Biz kalkıp, böyle bir tesir olduğu zaman, oraya kalkıp onların topladığının 100 katını toplamaz mıyız?" dedi.
 • Ankara’ya iptal başvurusu - muhtar-adayi

  Ankara’ya iptal başvurusu05.04.2014

  Gündem

  CHP’nin Ankara’da oyların tümünün yeniden sayılması talebini İl Seçim Kurulu reddetti.
 • Kırklareli’nin ilk kadın muhtarı görevde - muhtar-adayi

  Kırklareli’nin ilk kadın muhtarı görevde05.04.2014

  Gündem

  30 Mart yerel seçimlerinde Kırklareli Karakaş Mahallesi'nde 2 erkek adayı geride bırakarak muhtar seçilen evli ve 1 çocuk annesi Esra Mağıltaş (43), mazbatasını alarak görevine başladı.
 • Sadece 2 oyla muhtar oldu - muhtar-adayi

  Sadece 2 oyla muhtar oldu04.04.2014

  Gündem

  Konya'nın Seydişehir ilçesine bağlı Saraycık köyü muhtar adayı Meryem Öztürk, seçim sonuçlarına itiraz edince iki oyla muhtar oldu.Öztürk, muhtarlık için yarıştığı eşinin de sabıkasından dolayı seçilemeyeceğini belirtti.
 • Olağanüstü şikayet hakkımızı kullanacağız - muhtar-adayi

  Olağanüstü şikayet hakkımızı kullanacağız04.04.2014

  Gündem

  CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, CNNTÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu '360 Derece' programına konuk oldu.Yavaş CHP'nin Ankara'daki seçim sonuçlarına itirazıyla ilgili olarak YSK sürecine geçilmediğini belirterek, "Olağanüstü şikayet hakkımızı kullanacağız" dedi.Rakibi Melih Gökçek'i de eleştiren Yavaş, ''Seçimden önce ağlaya ağlaya oy istiyorsun'' dedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Partimiz yerinde sayıyor’ - muhtar-adayi

  ‘Partimiz yerinde sayıyor’04.04.2014

  Yazarlar

  BAYKAL’a yakın bir isim olan 19, 20, 22, 23 dönem CHP İstanbul milletvekili ve seçim uzmanı Algan Hacaloğlu, “Ortaya çıkan sonuçların CHP’nin başarısını maalesef yansıtmadığını” açıkladı ve bunu grafiklerle ortaya koydu.
 • Erdoğan seçilemez - muhtar-adayi

  Erdoğan seçilemez04.04.2014

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı konusunda diğer muhalefet partileri ile görüşme yapmaya açık olduğunu belirterek, adayın nitelikleri arasına, “Sivil biri olmalı” ifadesini koyması, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un adı etrafındaki tartışmaya son verir nitelikte görüldü.Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan için de, “Aday olursa halkın seçeceğini düşünmüyorum” dedi.Yerel seçimin ardından Hürriyet’in sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • Yeni başkan cinayetten tutuklandı - muhtar-adayi

  Yeni başkan cinayetten tutuklandı03.04.2014

  Gündem

  Siirt’in Tillo ilçesindeki seçimlerde AK Partili ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Mesut Memduhoğlu 505 oyla birinci, Saadet Partisi adayı Behmen Aydın (56) ise 382 oyla ikinci olmuştu.
 • Seçimi kazanan muhtar öldürüldü - muhtar-adayi

  Seçimi kazanan muhtar öldürüldü03.04.2014

  Ege

  İZMİR'in Torbalı İlçesi'ndeki seçimlerde, Bülbüldere Mahallesi muhtarlığını tekrar kazanan Mehmet Yüksel (42), tartıştığı rakibi Hüseyin Karalar'ın yeğeni Mehmet Karalar (35) tarafından tabancayla öldürüldü.Şüpheli jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
 • Bayramiç'te iki muhtar adayı kurayla belirlendi - muhtar-adayi

  Bayramiç'te iki muhtar adayı kurayla belirlendi02.04.2014

  Ege

  ÇANAKKALE'nin Bayramiç İlçesi'nde iki köydeki seçimlerde oylar eşit çıkınca muhtarlar kura çekimiyle belirlendi.
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Stil herşeydir - muhtar-adayi

  Stil herşeydir02.04.2014

  Yazarlar

  Ankara’da seçim sonuçlarıyla ilgili il seçim kuruluna yapılan itirazlar bir yana, son derece berrak gördüğüm bir mesele var:
 • Deniz Gürel

  BU SİSTEMLE SORUN BİTMEZ - muhtar-adayi

  BU SİSTEMLE SORUN BİTMEZ02.04.2014

  Yazarlar

  Ankara'daki tarihi yerel seçimin yankıları sürüyor.Melih Gökçek’in kazandığını duyurduğu seçimle ilgili resmi sonuç açıklanıncaya kadar tartışmalar sürecek gibi gözüküyor.
 • AK Parti’den itiraz yağdı - muhtar-adayi

  AK Parti’den itiraz yağdı02.04.2014

  Gündem

  AK Parti’den itiraz yağdı AK Parti, seçimin başa baş geçtiği pek çok noktada sonuçlara itiraz ederek İstanbul, Zonguldak, Adana, İzmir ve Kırklareli’nde oyların yeniden sayılmasını istedi.
 • 6 seçim kaybetti 7'ncide kazandı - muhtar-adayi

  6 seçim kaybetti 7'ncide kazandı02.04.2014

  Gündem

  ZONGULDAK’ın Hacıali Köyü’nde oturan 58 yaşındaki Şahin Akçay, 1984’ten bu yana 6 kez kaybettiği muhtarlık seçimini 7’nci denemesinde kazanarak 30 yıl sonra zafere ulaştı.Her seçimi 3-5 oy farkla kaybettiğini belirten Akçay, "Allah bugüne nasip etti.Çok mutluyum" dedi.
 • Aşdağul'da seçim tekrarlanacak - muhtar-adayi

  Aşdağul'da seçim tekrarlanacak02.04.2014

  Gündem

  Çorum'un Ortaköy ilçesine bağlı Aşdağul beldesinde, CHP'nin bir oyla seçimi kazanmasının ardından AK Parti'nin itirazı üzerine seçim iptal edildi.
 • Özkes: Üsküdar'da seçimi biz kazandık - muhtar-adayi

  Özkes: Üsküdar'da seçimi biz kazandık02.04.2014

  Gündem

  CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes, "Bizim yok edilmemiz pahasına da olsa Üsküdar’ın bize verilmemesi konusunda çabaların olacağını biz biliyorduk.Peki ne oldu? Üsküdar’da seçimi biz kazandık.Fakat kurulan kumpas, yapılan entrika, hile, desise ve oyunlarla biz şu anda seçimi kaybetme riskini taşıyoruz" dedi.
 • 45 bin oyla muhtar seçildi - muhtar-adayi

  45 bin oyla muhtar seçildi02.04.2014

  Gündem

  Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi’ndeki Peyas Mahallesi muhtarı Mehmet Dengiz, Türkiye’deki 29 şehirdeki belediye başkanından daha fazla oy aldı.Beş dönem muhtarlık yapan Dengiz, aldığı 45 bin oyla 6’ncı kez muhtarlık yapacak.
 • Tillo katliamı - muhtar-adayi

  Tillo katliamı01.04.2014

  Gündem

  Muhtar adaylıkları nedeniyle çıkan çatışmalarda 9 kişinin can verdiği yerel seçimler sonrası dün de 2 kişi yaşamını yitirdi.Siirt Tillo’nun SP’li aday Behmen Aydın bıçaklanarak öldürülürken, Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybetti.
 • Ve o yarışı kaybetti - muhtar-adayi

  Ve o yarışı kaybetti01.04.2014

  Gündem

  Bıcır Bıcır Muhtar Gıcır Gıcır Ambarlı’ sloganı ile akıllarda yerini alan Avcılar Ambarlı Mahallesi muhtar adayı Nilay Deniz muhtarlık seçimlerini kaybetti.Deniz sonucun kendisini yıldırmadığını ilerleyen yıllarda siyasetin içinde olacağını söylüyor.
 • Kurayla başkan oldu - muhtar-adayi

  Kurayla başkan oldu01.04.2014

  Gündem

  Kars’ın Susuz İlçe Belediye Başkanlığı seçimlerinde DSP ile AK Parti adaylarının oyları eşit çıkınca kura çekildi.Kurada AK Partili aday kazanınca, DSP’li adayın yakını kalp krizi geçirdi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Sonraki»
Son Sayfa»»