Muhammed El Bilteci


 • Klibinde Erdoğan'ın görüntülerini kullanan şarkıcı konuştu - Muhammed el Bilteci

  Klibinde Erdoğan'ın görüntülerini kullanan şarkıcı konuştu11.02.2014

  Gündem2008

  Ne ait olduğu camiaya, ne de öbür mahalleye yaranabildi.İki kesim de “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu” dedi.Ama o, bütün eleştirilere kulağını tıkayıp, kendine özgü tarzı, çarşafı ve müziğiyle dünyaya meydan okuyor.Makyajından vazgeçmiyor, erkeklerle tokalaşmıyor.Sırf Tayyip Erdoğan’la tokalaşabilmek için eldiven almış.
 • İhvan liderleri makkemeye sevk edildi - Muhammed el Bilteci

  İhvan liderleri makkemeye sevk edildi07.09.2013

  Planet

  Mısır Başsavcılığı'nın, Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) Rehberlik Konseyi Başkanı Muhammed Bedii ve bazı İhvan liderlerini "şiddete teşvik" suçlamasıyla ceza mahkemesine sevk ettiği bildirildi.
 • İhvan yöneticisi Bilteci gözaltında - Muhammed el Bilteci

  İhvan yöneticisi Bilteci gözaltında28.08.2013

  Planet

  Mısır'da Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) yöneticilerinden Muhammed el Bilteci gözaltına alındı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, El Bilteci'nin gösteriler sırasında öldürülen kızı Esma'ya yazdığı bir şiiri dinlerken canlı yayında gözyaşlarını tutamamıştı.
 • Katliama tepki - Muhammed el Bilteci

  Katliama tepki23.08.2013

  Gündem2008

  Türkiye’nin dört bir yanında dün cuma namazından sonra Suriye’de kimyasal silahla yapıldığı iddia edilen katliam ve Mısır’da yaşananlar protesto edildi.
 • "Kimse adaletten bahsetmesin" - Muhammed el Bilteci

  "Kimse adaletten bahsetmesin"22.08.2013

  Ege

  Ertuğrul Günay'dan ‘Ali’ çıkışı.
 • Erdoğan'ı ağlatan Mektup - Muhammed el Bilteci

  Erdoğan'ı ağlatan Mektup21.08.2013

  Gündem2008

  Başbakan Tayyip Erdoğan Mısır'da öldürülen Müslüman Kardeşler liderlerinden Muhammed el-Bilteci'nin kızı Esma'ya, babasının yazdığı bir şiiri dinlerken canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.
 • 'Babamı ağlarken gördüm bu sabah' - Muhammed el Bilteci

  'Babamı ağlarken gördüm bu sabah'20.08.2013

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır'da darbeye karşı yapılan demokrasi eylemlerine yönelik saldırılarda hayatını kaybeden Müslüman Kardeşler liderlerinden Muhammed El Biltaci'nin 17 yaşındaki kızı Esma'nın ölüm haberini okurken ağladığı ortaya çıktı.
 • Mısır'da kanlı müdahalenin ardından bütün ülke ayakta - Muhammed el Bilteci

  Mısır'da kanlı müdahalenin ardından bütün ülke ayakta13.08.2013

  Planet

  Mısır'ın başkenti Kahire'de Adeviye ve Nahda meydanlarında darbe karşıtlarının oturma eylemlerine güvenlik güçlerinin kanlı müdahalesinin ardından, Müslüman Kardeşler'in çağrısıyla binlerce kişi ülkenin dört bir yanında sokaklara döküldü.Mısır ordusunun müdahaleden bir hafta önce Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği konutunun önüne iki tank yerleştirerek güvenlik önlemi aldığı bildirildi.
 • Mısır'da olağanüstü hâl ilanı - Muhammed el Bilteci

  Mısır'da olağanüstü hâl ilanı13.08.2013

  Planet

  Mısır'da güvenlik güçleri, darbe karşıtlarının başkent Kahire'deki Rabiat'ül Adeviyye ve Nahda meydanlarında kurduğu protesto kamplarına müdahale etti.Müslüman Kardeşler, güvenlik güçlerinin sert müdahalesi sonucu yüzlerce kişinin öldüğünü duyurdu.Nahda Meydanı'ndaki müdahale sırasında çıkan yangında bazı protestocular yanarak can verdi.Mısır cumhurbaşkanlığı, TSİ 16.00'dan itibaren ülke genelinde bir aylığına olağanüstü hâl ilan edildiği duyurmuştu.
içinde

Muhammed El Bilteci


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz