Aramanız :
Aradığınız kelime : "

muhammed el bilteci

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre

Yazarlara göre

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

9  adet haber bulundu.


 • Klibinde Erdoğan'ın görüntülerini kullanan şarkıcı konuştu - muhammed-el-bilteci

  Klibinde Erdoğan'ın görüntülerini kullanan şarkıcı konuştu12.02.2014

  Gündem

  Ne ait olduğu camiaya, ne de öbür mahalleye yaranabildi.İki kesim de “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu” dedi.Ama o, bütün eleştirilere kulağını tıkayıp, kendine özgü tarzı, çarşafı ve müziğiyle dünyaya meydan okuyor.Makyajından vazgeçmiyor, erkeklerle tokalaşmıyor.Sırf Tayyip Erdoğan’la tokalaşabilmek için eldiven almış.
 • İhvan liderleri makkemeye sevk edildi - muhammed-el-bilteci

  İhvan liderleri makkemeye sevk edildi08.09.2013

  Dünya

  Mısır Başsavcılığı'nın, Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) Rehberlik Konseyi Başkanı Muhammed Bedii ve bazı İhvan liderlerini "şiddete teşvik" suçlamasıyla ceza mahkemesine sevk ettiği bildirildi.
 • Erdoğan'ı ağlatan İhvan liderine gözaltı - muhammed-el-bilteci

  Erdoğan'ı ağlatan İhvan liderine gözaltı30.08.2013

  Dünya

  Mısır başsavcılığı, Müslüman Kardeşler Teşkilatı (İhvan) liderlerinden Muhammed el Bilteci hakkında "silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçlamasıyla 15 gün ihtiyati gözaltı kararı verdi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, El Bilteci'nin gösteriler sırasında öldürülen kızı Esma'ya yazdığı bir şiiri dinlerken canlı yayında gözyaşlarını tutamamıştı.
 • Katliama tepki - muhammed-el-bilteci

  Katliama tepki24.08.2013

  Gündem

  Türkiye’nin dört bir yanında dün cuma namazından sonra Suriye’de kimyasal silahla yapıldığı iddia edilen katliam ve Mısır’da yaşananlar protesto edildi.
 • Erdoğan'ı ağlatan Mektup - muhammed-el-bilteci

  Erdoğan'ı ağlatan Mektup23.08.2013

  Gündem

  Başbakan Tayyip Erdoğan Mısır'da öldürülen Müslüman Kardeşler liderlerinden Muhammed el-Bilteci'nin kızı Esma'ya, babasının yazdığı bir şiiri dinlerken canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.Dakikalarca ağlayan Erdoğan, kızıyla ilgili anısını anlatırken konuşmaya devam edemeyince program bitirildi.
 • "Kimse adaletten bahsetmesin"23.08.2013

  Ege

  Ertuğrul Günay'dan ‘Ali’ çıkışı.
 • 'Babamı ağlarken gördüm bu sabah' - muhammed-el-bilteci

  'Babamı ağlarken gördüm bu sabah'22.08.2013

  Gündem

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır'da darbeye karşı yapılan demokrasi eylemlerine yönelik saldırılarda hayatını kaybeden Müslüman Kardeşler liderlerinden Muhammed El Biltaci'nin 17 yaşındaki kızı Esma'nın ölüm haberini okurken ağladığı ortaya çıktı.
 • Mısır'da olağanüstü hâl ilanı - muhammed-el-bilteci

  Mısır'da olağanüstü hâl ilanı14.08.2013

  Dünya

  Mısır'da güvenlik güçleri, darbe karşıtlarının başkent Kahire'deki Rabiat'ül Adeviyye ve Nahda meydanlarında kurduğu protesto kamplarına müdahale etti.Müslüman Kardeşler, güvenlik güçlerinin sert müdahalesi sonucu yüzlerce kişinin öldüğünü duyurdu.Nahda Meydanı'ndaki müdahale sırasında çıkan yangında bazı protestocular yanarak can verdi.Mısır cumhurbaşkanlığı, TSİ 16.00'dan itibaren ülke genelinde bir aylığına olağanüstü hâl ilan edildiği duyurmuştu.
 • Mısır'da kanlı müdahalenin ardından bütün ülke ayakta - muhammed-el-bilteci

  Mısır'da kanlı müdahalenin ardından bütün ülke ayakta14.08.2013

  Dünya

  Mısır'ın başkenti Kahire'de Adeviye ve Nahda meydanlarında darbe karşıtlarının oturma eylemlerine güvenlik güçlerinin kanlı müdahalesinin ardından, Müslüman Kardeşler'in çağrısıyla binlerce kişi ülkenin dört bir yanında sokaklara döküldü.Mısır ordusunun müdahaleden bir hafta önce Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği konutunun önüne iki tank yerleştirerek güvenlik önlemi aldığı bildirildi.