Mısırlı Kadın

 • New York'ta Müslüman Günü Yürüyüşü - Mısırlı kadın
  New York'ta Müslüman Günü Yürüyüşü15.09.2014
  AvrupaNew York'ta cadde ortasında kılınan namazla başlayan 29.Müslüman Günü Yürüyüşü, tekbir ve dualar eşliğinde gerçekleşti.
 • Rakibinin kulağını ısırdı ve. - Mısırlı kadın
  Rakibinin kulağını ısırdı ve.03.07.2013
  Spor DiğerULUSLAR ARASI Güreş Federasyonu, Mısırlı kadın güreşçi Moustafa Youssef Khourshid’i, İsrailli Ilana Kartgsh'ın mücadele sırasında kulağını ısırması ve karşılaşma sonrasında elini sıkmamasından ötürü disiplin komisyonuna verdi.
 • Cesur Mısırlı - Mısırlı kadın
  Cesur Mısırlı17.03.2013
  PlanetBM Kadının Statüsü Komisyonu, iki hafta süren pazarlıkların ardından kadın ve genç kızlara yönelik şiddetin sona erdirilmesiyle ilgili deklarasyonu kabul etti.Mısır’da iktidar olan Müslüman Kardeşler, ‘Toplumu yok eder’ diye karşı çıkarken, Mısırlı delegasyonun başı Mervat Tallavi, “Kadının mücadelesine inanıyorum.İsterlerse beni kovsunlar” dedi ve onayı verdi.
 • Mısırlı çıplak blogcu:Peçesiz fotoğraf gönderin - Mısırlı kadın
  Mısırlı çıplak blogcu:Peçesiz fotoğraf gönderin27.12.2011
  PlanetMısır’da geçen Ekim ayında blog sayfasına çıplak fotoğraflarını koyarak büyük gürültü koparan Aliaa Magda Elmahdy adlı kadın dün de Mısırlı kadınlara peçesiz fotoğraf çektirip internette yayınlama çağrısı yaptı.
 • Özdemir İNCE

  Türbanın altında gizlenen gerçek - Mısırlı kadın
  Türbanın altında gizlenen gerçek23.11.2010
  YazarlarTELEVİZYONLARA çıkan türbanlıların ve türbancıların muzaffer ve saldırgan edalarını hüzünle izliyorum.Zafer kazandıklarını sanıyorlar.Oysa, o duygu ile dolup taştıkça tutsaklık ve çıkmazları giderek artmakta ama bunun hiç farkında değiller.
 • Mısır’da SMS’le boşanma tartışması - Mısırlı kadın
  Mısır’da SMS’le boşanma tartışması20.01.2008
  DünyaKAHİRELİ bir subay, SMS ile karısına üç kez "Boş ol" deyince, Mısır’da "Kısa mesaj göndererek boşanmak caiz midir" tartışması başladı.
 • Mısırlı kadın pis kokan kocasını boşadı - Mısırlı kadın
  Mısırlı kadın pis kokan kocasını boşadı21.09.2007
  MagazinMısır'da bir kadın, "mide bulandıracak kadar pis kokan ve yıkanmak istemeyen" kocasına karşı açtığı davayı kazandı.
 • Ferai TINÇ

  Arap aydınları AKP’yi tartışıyor - Mısırlı kadın
  Arap aydınları AKP’yi tartışıyor10.09.2007
  YazarlarARAP dünyası AKP konusunda ikiye ayrıldı.
 • Pakize SUDA

  Mart’ın 8’i - Mısırlı kadın
  Mart’ın 8’i08.03.2007
  YazarlarPAKİSTAN’da bir çiftçi, karısının böbreğini satıp traktör almış.
 • İslam’da kadının seks ihtiyacı konuşulmuyor13.12.2006
  GündemKahire’de Doğan Haber Ajansı’na konuşan Mısırlı kadın seksolog Heba Kotb, şimdiye kadar İslam’da kadının seks ihtiyacının konuşulmadığını belirterek, "Kuran, erkeklerin birleşme halinde sadece kendilerini tatmin etmemesini, kadınların da zevk almasını sağlamasını emrediyor" dedi.
 • Mısırlı kadın kötü kokan kocasından boşanmak istiyor - Mısırlı kadın
  Mısırlı kadın kötü kokan kocasından boşanmak istiyor30.09.2006
  Son DakikaMısır'ın başkenti Kahire'de bir kadın, ”dayanılmaz derecede kötü kokan” kocasından boşanmak için mahkemeye başvurdu.
 • Dinci usulü intikam - Mısırlı kadın
  Dinci usulü intikam 20.06.2001
  Dünya..Mısır'da aşırı dinciler, İslam'a saldırdı diye feminist yazarı eşinden boşuyor.‘Hac’daki bazı ritüeller paganist izler taşıyor' diyen Mısırlı kadın yazar Nawal el-Saadawi, aşırı dincileri ayağa kald
 • Enis BERBEROĞLU

  Enis Berberoğlu: Mısırlı kadın - Mısırlı kadın
  Enis Berberoğlu: Mısırlı kadın 04.03.2000
  YazarlarEnis BERBEROĞLU..Herhalde farkındasınız.Gazete yazılarında hafta sonu molası daha tene dokunan, yumuşacık konularla veriliyor.Aşk, ihanet, kıskançlık gibi.Eh, madem ki bugün tatil, biz de köşemize
 • Yakıp, yırtıp moda yarattılar - Mısırlı kadın
  Yakıp, yırtıp moda yarattılar 21.05.1999
  Magazin..Kadın ve erkek çekiciliğini Mısırlılar başlattı.Gözlerini boyadılar, peruka taktılar.Chanel'in yanan saçları 'kısa saç' modasını, Mary Quant'ın yardımcısının yanan eteği ise mini eteği doğurdu.Uzayın keşfi metalik ku
 • Alışveriş - Mısırlı kadın
  Alışveriş 22.03.1998
  Magazin.Bayram Fırsatı.Bayram tatili dolayısıyla Eczacıbaşı-Avon, bir promosyon hazırladı.Uygun fiyatlardaki ‘‘Güneş Bakım Seti’’nden en az üç ürün alan herkese plaj çantası hediye ediliyor.Son eğilimler.
içinde

Mısırlı Kadın


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz