Aramanız :
Aradığınız kelime : "

melih gãƒâ¶kãƒâ§ek

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre

Yazarlara göre

Yıllara göre
Sırala :
En Yeni
| En Eski

20  adet haber bulundu.


 • Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Bülent Arınç: Gökçek hesabını verecek27.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Yeni Anayasa Çalışmaları Işığında Demokratik Açılım Süreci ve Başkanlık Sistemi" başlığıyla dün düzenlenen 124'üncü Bab-ı Ali Toplantısı'na katıldı.Toplantının ana gündem maddesi başkanlık sistemiydi ancak Arınç'ın, kendisini 'paralelci' olmakla suçlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili sözleri ön plana çıktı.Arınç, Gökçek'le ilgili olarak ''O gün bir şeyler söylemem gerektiğini kalbim bana söyledi.O da kurşun mermi gibi çıktı bir kere.O hesabını verecek artık.O adam cumhurbaşkanına yaranmaya çalışıyor'' dedi.Başkanlık sistemi tartışmalarına da değinen Arınç, ''Anayasa'ya göre seçilen, anayasada var olan yetkileri de bir başkan gibi kullanmaya çalışan, 'Ben farklı bir cumhurbaşkanı olacağım' diyen birisi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda oturuyor.Yapacağımız işin alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım'' diye konuştu.
 • Bülent Arınç: Yanlış yaptım ama kendimi tutamadım - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Bülent Arınç: Yanlış yaptım ama kendimi tutamadım24.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile arasında geçen tartışmanın ardından TBMM'de basın mensuplarına konuştu.
 • Başbakan Davutoğlu'ndan Arınç ve Gökçek açıklaması - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Başbakan Davutoğlu'ndan Arınç ve Gökçek açıklaması24.03.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da gündeme dair açıklamalarda bulundu.Davutoğlu, Arınç ve Gökçek arasındaki gerginlikle ilgili de konuştu.Başbakan, "Her iki açıklama da yanlıştır.Parti disiplin kurallarını işleteceğiz gerekeni yapacağız" dedi.
 • Bülent Arınç ve Melih Gökçek hakkında soruşturma - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Bülent Arınç ve Melih Gökçek hakkında soruşturma24.03.2015

  Gündem

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, hakkında yapılan suç duyuruları sonrasında soruşturma başlattı.
 • Melih Gökçek'ten Bülent Arınç'a yanıt - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Melih Gökçek'ten Bülent Arınç'a yanıt23.03.2015

  Gündem

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın kendisiyle ilgili sert sözlerine aynı sertlikte yanıt verdi.Twitter hesabından “Bülent Arınç’a Açık Mektup” başlıklı bir açıklama yapan Gökçek, “Sanma ki hakaretlerin karşılıksız kalacak.Ben sana hakaret etmeyeceğim.Çünkü hakaret eden kişi kendi seviyesini ortaya koyar.Ancak seni dava edeceğim.Hesabını mahkemede vereceksin” ifadelerini kullandı.
 • Muhalefetten Arınç'ın sözlerine ilk tepkiler - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Muhalefetten Arınç'ın sözlerine ilk tepkiler23.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Bakanlar Kurulu toplantısının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkındaki açıklamalarına muhalefet partilerinden tepkiler geldi.
 • Bülent Arınç'ın açıklamalarının şifreleri - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Bülent Arınç'ın açıklamalarının şifreleri23.03.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç arasında yaşanan çözüm süreci izleme süreci hakkındaki karşılıklı açıklamalarda, son gelişme Arınç'ın Bakanlar Kurulu toplantısından sonra "hükümet sözcüsü" sıfatıyla yaptığı açıklama oldu.
 • Melih Gökçek Tarafsız Bölge'ye katılmaktan vazgeçti - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Melih Gökçek Tarafsız Bölge'ye katılmaktan vazgeçti23.03.2015

  Gündem

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu akşam CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılmaktan vazgeçti.
 • Ahmet Hakan'dan ilginç Bülent Arınç yorumu - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Ahmet Hakan'dan ilginç Bülent Arınç yorumu23.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Melih Gökçek'e cevaben "Sayın Hakan, Gökçek'ten çok daha namusludur, şereflidir" sözlerine Ahmet Hakan'dan ilginç bir cevap geldi.
 • Sosyal medyada Bülent Arınç depremi - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Sosyal medyada Bülent Arınç depremi23.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası gazetecilere yaptığı açıklama sosyal medyada geniş yer buldu
 • Bülent Arınç'tan Melih Gökçek hakkında olay yaratan sözler - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Bülent Arınç'tan Melih Gökçek hakkında olay yaratan sözler23.03.2015

  Gündem

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kendisini istifaya davet eden tweet’lerine çok sert yanıt verdi.Arınç, “Gökçek benimle ilgili tweet’ler atmış, ‘İstifa et, gereğini Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız yapsın’ demiş.Öncelikle şunu söyleyeyim terbiyesizce bir açıklamadır” dedi.Arınç'ın sözlerine Gökçek de çok sert cevap verdi ve ''Seni dava edeceğim.Hesabını mahkemede vereceksin'' ifadelerini kullandı.
 • 'Büyük' iddia - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  'Büyük' iddia05.12.2014

  Ankara

  Yaklaşan genel seçimler öncesi kulisler hareketlenmeye başladı.AK Parti’li üç Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ismi milletvekilliği için geçmeye başladı.
 • Kurtuluş reçetesi - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Kurtuluş reçetesi17.09.2014

  Ankara

  Suyun yosun tuttuğu, balık ölümlerinin yaşandığı ve gün be gün yok olma tehlikesiyle karşı karşıya gelen Mogan Gölü’nün ‘kurtuluş reçetesi’ hazırlandı.
 • Gökçek ve Taşdelen arasında ilk görüşme - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Gökçek ve Taşdelen arasında ilk görüşme16.07.2014

  Ankara

  “Büyükşehir ile Çankaya belediyeleri arasında yıllardır süren çekişme bu dönem de yaşanacak mı?” sorusu yanıt beklerken geçtiğimiz hafta sürpriz bir görüşmenin yaşandığı ortaya çıktı.
 • CHP Meclis'e taşıdı: 'Polis arkadaşım alır mısın şunu.' - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  CHP Meclis'e taşıdı: 'Polis arkadaşım alır mısın şunu.'26.05.2014

  Gündem

  ANKARA Büyükşehir Belediyesi’nin Ak Parti’li Belediye Başkanı Melih Gökçek, 1 Haziran’da seçimlerin tekrarlanacağı Eskişehir’in Mahmudiye ilçesinde mitingde konuşma yaparken bir kişinin "Mahmudiye’de hırsız var" yazılı dövizli protestosuyla karşılaştı.Gökçek’in polislere "Polis arkadaşım alır mısın? Şikayetçiyim" demesi üzerine bu kişi gözaltına alındı.CHP, Melih Gökçek'in talimatıyla bir vatandaşın polisler tarafından gözaltına alınması olayını meclise taşıdı."Melih Gökçek'in polislere emir verme yetkisi var mıdır" diye soruldu.
 • Melih Gökçek Ankara semalarında - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Melih Gökçek Ankara semalarında18.03.2014

  Gündem

  Ankara semalarında bir helikopterin, Melih Gökçek fotoğrafı ile Ak Parti logosunun bulunduğu ve 'Ankara'yı Gezicilere Teslim Etmeyiz' yazılı pankartla tur atması dikkat çekti.
 • Yalçın BAYER

  Ankara’nın hafriyat vakası da başka - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Ankara’nın hafriyat vakası da başka24.09.2013

  Yazarlar

  İstanbul’da gündeme gelen konuya ek olarak ben de Ankara’daki kamyon terörüne dikkat çekmek istiyorum.
 • Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası24.08.2010

  Gündem

  Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.
 • Yalçın BAYER

  Olağanüstü toplantıda 'cepsel' durum da var - melih-gãƒâ¶kãƒâ§ek

  Olağanüstü toplantıda 'cepsel' durum da var20.08.2006

  Yazarlar

  THY eski Yönetim Kurulu üyesi Av.Sühan Özkan şu notu göndermiş:
 • Şubat başından beri 9 ölüm, 36 yaralanma16.04.2006

  Pazar

  Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik "Abartıyorsunuz, yılda bir iki olay oluyor, medya büyütüyor" dese de lise öğrencileri arasında şiddetin tırmandığı bir gerçek.Şubat ayının başından bugüne kadar çıkan olaylarda 9 öğrenci öldü, 35 öğrenci ve bir öğretmen yaralandı.