MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Gila BENMAYOR82Ertuğrul ÖZKÖK49Ercan KUMCU48Doğan ULUÇ47Yalçın BAYER45Cengiz SEMERCİOĞLU40Vahap MUNYAR36Yalçın DOĞAN35Sahrap SOYSAL35Hadi ULUENGİN33Ayşe ARMAN29Kanat ATKAYA29Yılmaz ÖZDİL29Onur BAŞTÜRK27Erkan ÇELEBİ23Deniz BAYRAMOĞLU23Cengiz ÇANDAR22Ayşe ÖZEK KARASU22Kubilay KESKİN19Mehmet YAŞİN17Taha AKYOL17Enis BERBEROĞLU16Uğur CEBECİ16Nurten ERK TOSUNER16Sevil ATASOY16Şenay DÜDEK16Gökhan KİMSESİZCAN16Uğur VARDAN16Ömür GEDİK15Arman Kırım15Doğan HIZLAN14Mehmet Y. YILMAZ14Cüneyt ÜLSEVER13Zeynep GÖĞÜŞ13Fatih Tekeci13Fatih ALTAYLI12Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU12Tolga TANIŞ12Adnan KAYA12Erdal SAĞLAM11Tuğrul ŞAVKAY11Ahmet HAKAN11Ayçe DİKMEN10Mehmet Uğur YÜKSEL10Bülent BOĞ9Ali Atıf BİR9Deniz SİPAHİ9Ege CANSEN9Muharrem SARIKAYA8Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU8Salih NEFTÇİ8Sedat ERGİN8Melis ALPHAN8Özdemir İNCE7İbrahim Bilik7Şükrü KIZILOT7Altan Tanrıkulu7Yaşar SÖKMENSÜER7Serhan ASKER7Kenan BAŞARAN7Savaş ÖZBEY7Akif BEKİ7Ferai TINÇ6Serdar TURGUT6Yasemin BORAN6Mesude ERŞAN6Melda Narmanlı ÇİMEN6Fatih ÇEKİRGE6Soner YALÇIN6Melike Karakartal6Ahmet Arsan6İsmet BERKAN6Erdem SEVGİ6Gürül Öğüt6Gülse BİRSEL6İzzet ÇAPA6Selçuk ŞİRİN6Bekir COŞKUN5Emin ÇÖLAŞAN5Pakize SUDA5Mehmet Ali BİRAND5Figen BATUR5Banu TUNA5Erdal İPEKEŞEN5Yonca TOKBAŞ5Nuran ÇAKMAKÇI5Verda ÖZER5Uğur GÜRSES5Ercan SAATÇİ4Osman MÜFTÜOĞLU4Bünyamin SÜRMELİ4Nilüfer PAZVANTOĞLU4Rahmi TURAN4Eyüp Can - Referans4Ayşe ARAL4Ertan ACAR4Bahar AKINCI4Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ4Mehmet ÖZ4Hikmet Demirkol4

Meksika

Meksika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Meksika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.914 Meksika haberi bulunmuştur.

Meksika veya resmî adıyla Birleşik Meksika Devletleri, yüzölçümü 2.000.000 km2'ye yakın olan bir Latin Amerika ülkesidir.

Meksiko, Guadalajara, Monterrey, Puebla, Toluca, Tijuana, León ve Ciudad Juárez Meksika'nın en büyük şehirleridir.

 

Meksika Haberleri

Beyaz Saray reyting rekorları kırıyor

'Beyaz Saray' reyting rekorları kırıyor

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, ABD'de yasa dışı olarak bulunan çoğunluğu Orta Amerikalı milyonlarca göçmenle ilgili yeni düzenleme hakkında, "Bu bir toplu sınır dışı etme olayı değil. İç Güvenlik Bakanlığının, ülkenin güney sınırını güvence altına almak için atacağı adımları açıklıyor." değerlendirmesini yaptı. Öte yandan yapılan bir araştırmada Beyaz Saray günlük basın toplantılarının ABD'de reyring rekorları kırdığı ortaya çıktı.

21.2.2017Dünya
MYOda Erasmus sunumu

MYO'da Erasmus sunumu

MYO'da Erasmus sunumu

21.2.2017Antalya
TL, emsallerine şubatta fark attı

TL, emsallerine şubatta fark attı

Yaklaşık 11 ay aradan sonra dolar karşısında ilk kez 3 hafta üst üste değer kazanan Türk lirası (TL), şubat başından dünkü kapanışa kadar yüzde 3,83 kazançla gelişmekte olan ülke para birimleri içinde de en iyi performansı gösterdi.

21.2.2017Ekonomi
Türkiyenin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

21.2.2017İstanbul
Türk kadını ekonomiyi büyütebilir

'Türk kadını ekonomiyi büyütebilir'

Uluslararası Ticaret Merkezi Direktörü Gonzalez "Türkiye'de kadının ekonomiye katılımı kendi potansiyelinin altında. Türkiye'de kadının önü açılırsa 2025 yılına kadar Türkiye ekonomisine 250 milyar dolar eklenmiş olur. Bu da Türkiye'nin GSYH değerinin yüzde 20 artması demektir. Türk kadını ülke ekonomisini yüzde 20 büyütebilir"

21.2.2017Ekonomi
36 saatte ABD’nin en yaşanası şehri: Denver

36 saatte ABD’nin en yaşanası şehri: Denver

US News dergisinin okurlarına göre, Colorado Eyaleti’nin başkenti ABD’nin en yaşanası şehri. Refahın, yenilikçi kentsel politikaların izlerini her yerde görmek mümkün. Ülkede bisiklet paylaşımı programının en iyi uygulandığı yer. Neredeyse her mahallesinde rastlanan esrar otomatları günlük hayatın doğal birer parçasına dönüşmüş. Washington Parkı’ndan Cherry Creek bisiklet parkuruna şaşırtıcı güzellikte o kadar güzel yer var ki, bir şehir için bu kadarı çok bile...

21.2.2017Seyahat
‘Kadından al malı’

‘Kadından al malı’

DÜNYANIN farklı ülkelerinden kadın patronlar 23-24 Şubat tarihleri arasında ticari ilişkileri geliştirmek, Türkiye’den ürün almak ve ürünlerini satmak için İstanbul’a geliyor.

20.2.2017Ekonomi
Trumptan şaşırtan hamle

Trump'tan şaşırtan hamle

Donald Trump yönetiminin ABD’nin dış ticaret açığını yükseltecek yeni bir hesaplama yöntemini değerlendirdiği öne sürüldü.

20.2.2017Dünya
Bodrumda Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

Bodrum'da Avusturya Günleri başlıyor

20.2.2017Muğla
Türk yapı sektörünün hedefi yeni pazarlardaki yerel müteahhitler

Türk yapı sektörünün hedefi yeni pazarlardaki yerel müteahhitler

Türk yapı sektörünün hedefi yeni pazarlardaki yerel müteahhitler

20.2.2017İstanbul
Türk yapı sektörünün yeni hedefi...

Türk yapı sektörünün yeni hedefi...

Türk yapı malzemeleri sektörünün yeni pazarlara yöneldiğini belirten İDDMİB Başkanı Rıdvan Mertöz, “Türk yapı malzemeleri sektörünün ihracat pazarlarını artırması için sadece ihracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerdeki Türk müteahhitlerine değil, o ülkelerdeki yerel firmalara da satış yapmalıyız” dedi.

20.2.2017Ekonomi
Almanya yurt dışındaki soydaşlarının peşinde

Almanya yurt dışındaki soydaşlarının peşinde

Dünyada en büyük diasporaya sahip ülkeler arasında beşinci sırada yer alan Almanya, yurt dışında yaşayan Almanların asimile olmadan bulundukları ülkeye uyum sağlaması ve Alman dili ile kültürünün korunması için eğitim, kültür ve yatırım kaynaklarını seferber ediyor.

19.2.2017Dünya
Ortak dizi çekelim turizmi geliştirelim

Ortak dizi çekelim turizmi geliştirelim

Son yıllarda dizi film ihracatının 100 milyon doları bulduğu Türkiye, bu alanda Latin Amerika ülkeleri ile ortak işbirliğine hazırlanıyor. DEİK Türkiye-Amerika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Aykut Eken, “Latin Amerika ülkeleri ile ortak çalışma yapıp, turizmi ve ticareti canlandırabiliriz” dedi.

18.2.2017Ekonomi
Papadan Trumpa gönderme

Papa'dan 'Trump'a gönderme

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, hiçbir dinin ‘terörist’, hiçbir halkın da suçlu, uyuşturucu kaçakçısı ya da şiddet yanlısı olmadığını söyledi. Papa’nın bu sözleri, Müslüman nüfusu ağırlıklı bazı ülke vatandaşlarına güvenlik endişesiyle vize yasağı getiren ve yasadışı göç, insan kaçakçılığı ve uyuşturucu ticaretinin önüne geçme hedefiyle Meksika sınırına duvar örme kararına imza atan ABD Başkanı Donald Trump’a bir gönderme olarak yorumlandı. 

18.2.2017Dünya
Beyaz Saraydan yalanlama geldi: Bunu söylemek sorumsuzluktur

Beyaz Saray'dan yalanlama geldi: Bunu söylemek sorumsuzluktur

ABD Başkanı Donald Trump’ın ülkedeki yasa dışı göçmenleri yakalamak için 11 eyalette Ulusal Güvenlik birliklerini harekete geçirmeye hazırlandığı iddia edildi. Beyaz Saray Sözcüzü Sean Spicer ise gazetecilere yaptığı açıklamada bu iddiayı yalanlayarak “Bu doğru değil. Bunu söylemek sorumsuzluktur.” dedi.

17.2.2017Dünya
Atatürkün araştırdığı kayıp kıta bulundu MU

Atatürk'ün araştırdığı kayıp kıta bulundu MU?

Bilim insanları Yeni Zelanda'da Pasifik Okyanusu'nun altında görünen Zelandiya adlı büyük kara parçasının yeni bir kıta olabileceğini açıkladı. Şimdi şu sorular soruluyor: Atatürk'ün 1930'larda araştırmaya başladığı Mu kıtası bulunmuş olabilir mi? Mu'nun rakibi Atlantis gerçekten var mıydı?

17.2.2017Dünya
Trump döneminde bu emtia ürünlerine dikkat

Trump döneminde bu emtia ürünlerine dikkat!

ABD Başkanı’nın endüstriyel metal fiyatlarında yılbaşından bu yana hissedilen etkisi uzmanlara göre sürecek. Trump’ın enerji, imalat ve finans düzenlemeleri özellikle altın, petrol, tarımsal emtia ve alüminyumda belirleyici olacak.

16.2.2017Ekonomi
Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Hafız müzisyenle Rus balerinin film gibi aşk hikayesi

Yüzlerce belki binlerce Rus-Türk aşkından farklı onlarınki… Berkant ve Alexandra’nın siyasi krizlere, kültür farkına rağmen mutlu sonla noktalanan aşk hikayesi; aşkın sevginin; mesafeleri, farklılıkları hala yok edebildiğini gösteren, sonunda aynı ritimde buluşan gerçek bir masal gibi...

14.2.2017Gündem
14 Şubatta aşk tatili

14 Şubat'ta aşk tatili

Sekiz yıllık evli, iki çocuklu ünlü çift, ilk günkü heyecanla Sevgililer Günü tatiline çıktı.

14.2.2017Magazin
ABDden Venezuela Başkan Yardımcısına uyuşturucu yaptırımı

ABD'den Venezuela Başkan Yardımcısı'na 'uyuşturucu' yaptırımı

ABD Hükümeti, Venezuela Başkan Yardımcısı Tareck El Aissami'yi uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı gerekçesiyle 'kara liste'ye aldı.

14.2.2017Dünya
Societe Generale analistlerinden kritik değerlendirme

Societe Generale analistlerinden kritik değerlendirme

Societe Generale analistleri kaleme aldıkları notta gelişen piyasaların sermaye akımı çekmek için daha iyi büyüme hikayesine ihtiyaç duyduğunu belirtti.

13.2.2017Ekonomi
Grammy Ödülleri kazananları kimler oldu 2017 Grammye Adele damga vurdu

Grammy Ödülleri kazananları kimler oldu? 2017 Grammy'e Adele damga vurdu

Grammy Ödülleri'nin kazananları dün gece görkemli bir törenle belli oldu. ABD'nin Los Angeles kentinde gerçekleşen gecenin sunuculuğunu James Corden üstlendi. Beş ödül birden alan Adele, aralık ayında yaşamını yitiren İngiliz şarkıcı George Michaelın anısına 'Fast Love' şarkısını söyledi. Adele'e rakip gösterilen Beyonce ise iki ödül aldı. Peki, 2017 Grammy'da başka kimler ödül aldı? İşte, 59. Grammy kazananları!

13.2.2017Magazin
59. Grammy Ödülleri’ne Adele damgasını vurdu

59. Grammy Ödülleri’ne Adele damgasını vurdu

59. Grammy Ödülleri’ne Adele damgasını vurdu

13.2.2017İstanbul
Carlos işini bilir

Carlos işini bilir!

Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden biri olan Renault-Nissan Grubu’nun CEO’su Carlos Ghosn, hem ABD hem İngiltere hem de Fransa’daki gelişmelerden endişe duyuyor. Trump’ın NAFTA kararı, İngiltere’nin Brexit belirsizliği ve Fransa’da Cumhurbaşkanı adayı Le Pen’in açıklamalarından rahatsız olan Ghosn, bu risklere karşı önlem alacaklarını açıkladı. Alınan olası önlemlerin Türkiye’nin lehine olabileceği söyleniyor.

12.2.2017Ekonomi
Bol ‘yıldız’lı gecede siyaset yapan da vardı dengeleyen de

Bol ‘yıldız’lı gecede siyaset yapan da vardı dengeleyen de

Dünyanın en prestijli film festivallerinden biri olan Berlinale’de yıldızların birbirinden güzel, özel tasarımlı ve yaldızlı abiye elbiselerle kırmızı halı şovunu soğuk hava vurdu. Berlinale’de siyasetle moda kaynaştı.

11.2.2017Magazin
NusrET ElbET’i affET

NusrET ElbET’i affET

Dünyadaki fırtınası devam ededursun, kendi şehrinin fısıltıları Nusr’et’in yanından ayrılan ekibin açtığı bu küçük restoranı yayıyor kulaktan kulağa. Kıvanç Tatlıtuğ’un oturup Kenan İmirzalıoğlu’nun kalktığı, Sinem Kobal’ın girip Çağatay Ulusoy’un çıktığı Elb’et’te yer bulunmuyor. Daha küçük ve butik olduğu için “Tıpkı Nusr’et’in ilk hali” deniyor. Fiyatlar da yarı yarıya.

10.2.2017Gurme
Kazananı olmayan bir savaş

Kazananı olmayan bir savaş

Hollywood yıldızı Ethan Hawke bizi Apaçi Savaşları’na götürüyor. Çizer Greg Ruth ile hazırladıkları grafik roman ‘Indeh’te Amerikan tarihinin sıkıntılı bir dönemini hakkaniyetli bir dille anlatmayı başarıyorlar.

10.2.2017Kitap Sanat
ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer: Pompeonun cebinde Trumpın yeni planı var ve merkezinde daha fazla Türkiye yer alıyor

ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer: "Pompeo'nun cebinde Trump'ın yeni planı var ve merkezinde daha fazla Türkiye yer alıyor"

ASAM Terör Uzmanı Dr. Eray Güçlüer: "Pompeo'nun cebinde Trump'ın yeni planı var ve merkezinde daha fazla Türkiye yer alıyor"

9.2.2017İstanbul
İhracatçıların yıl sonu dolar beklentisi: 3.83 lira

İhracatçıların yıl sonu dolar beklentisi: 3.83 lira

İhracatçıların yıl sonu dolar beklentisi: 3.83 lira

9.2.2017İstanbul
Türk internet kullanıcılarının yüzde 71’i çevrimiçi tehdide maruz kalıyor

Türk internet kullanıcılarının yüzde 71’i çevrimiçi tehdide maruz kalıyor

Microsoft’un aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkede yaptırdığı bir araştırmaya göre Türk internet kullanıcılarının yüzde 71’i çevrimiçi tehditlere maruz kalıyor.

9.2.2017Teknoloji

3 Adam programının bu akşam konuğu olan Ronaldinho kimdir? Kaç yaşındadır?

3 Adam'ın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşatacak. Brezilya futbol tarihinin en ünlü isimleri arasında yer alan Ronaldinho birçok futbolsever tarafından oldukça yakından tanınıyor. Fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Ronaldinho'nun sergilediği futbol dünyaca bir ün kazandı. Peki, 3 Adam'ın bu akşamki konuğu olan Ronaldinho kimdir? Kaç yaşındadır?

8.2.2017Televizyon
TOFAŞta kadın işçi dönemi

TOFAŞ'ta kadın işçi dönemi

TOFAŞ'ta kadın işçi dönemi

8.2.2017Bursa
Tofaş 3 bin kişiyi işe aldı

Tofaş 3 bin kişiyi işe aldı

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Cengiz Eroldu, üretim ve ihracat rekortmeni firmanın 2016'da 500'ü kadın 3 bin kişiye istihdam yarattığını, bu sene de 400-500 kişiye yeni istihdam olanağı sağlayacağını açıkladı.

8.2.2017Ekonomi
Trump, şerifleri Beyaz Saray’da ağırladı

Trump, şerifleri Beyaz Saray’da ağırladı

ABD Başkanı Donald Trump, yasadışı göçün engellenmesi gerekçesiyle Meksika sınırına duvar örülmesi kararı ve yasadışı göçmenlere karşı cezai yaptırımda bulunmayan ‘sığınak şehirlere’ karşı başlattığı savaşın tartışıldığı bir dönemde kendisini destekleyen şerifleri Beyaz Saray’da ağırladı.

7.2.2017Dünya
Donald Trump 12 şerifi Beyaz Saray’da ağırladı

Donald Trump 12 şerifi Beyaz Saray’da ağırladı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, yerel seçimlerde kendisine destek veren yüze yakın şeriften 12’sini göç politikasını konuşmak üzere Beyaz saray’a davet etti. Meksika sınırına duvar örme planını ve yerel şeriflerle paylaşacak olan Trump, buradan gelecek tehditler ve hukuki uygulamalar konusunda şeriflerle görüş alışverişinde bulundu.

7.2.2017Dünya
Biz başkaları gibi duvar örmüyoruz

Biz başkaları gibi duvar örmüyoruz

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, sığınmacıların Avrupa’ya gelmesini önlemeye dönük politikalarının, ABD’nin yaptığı gibi duvar örmek değil, sığınmacı akışını yönetmek olduğunu savundu.

7.2.2017Dünya
Avrupa müzik listesinin ilk sırasında bir Türk grubu

Avrupa müzik listesinin ilk sırasında bir Türk grubu

20. yılını kutlayan Türk müzik grubu BaBa ZuLa'nın yeni albmü "XX", "World Music Charts Europe"un Şubat ayı listesinde ilk sırada yer aldı.

7.2.2017İstanbul
Dolar Endeksindeki Gerileme Sürecek mi

Dolar Endeksindeki Gerileme Sürecek mi?

Geçtiğimiz hafta Fed tarafından yapılmış açıklamalar sonrasında piyasa, faiz artırımı hakkında Haziran ve Aralık aylarını değerlendirilmeye başladı ve bu arada Mart’ın da masadan düştüğü gibi bir durumun söz konusu olduğu söylenebilir.

6.2.2017Forex
Trump etkisi spekülatif bir balon

"Trump etkisi spekülatif bir balon"

Saxo Bank Makro Strateji Müdürü Christopher Dembik, 2017 yılı Ocak ayını değerlendirirken, piyasalardaki "Trump etkisi"nin "spekülatif bir balon" olduğunu ve tüm balonlarda olduğu gibi, yatırımcıların yeni Başkanın sözlerini tutamayacağını fark ettiğinde bu balonun patlayacağını ileri sürdü. 

6.2.2017İstanbul
Gazipaşada tropikal bahçede çikolata meyvesi

Gazipaşa'da tropikal bahçede 'çikolata meyvesi'

Gazipaşa'da tropikal bahçede 'çikolata meyvesi'

6.2.2017Antalya
Döner’se senindir

Döner’se senindir!

Anadolu’nun dünyaya armağanı döner, bugün Sibirya steplerinden Afrika çöllerine, Arjantin’den Japonya’ya kadar her yerde. Peki nasıl oldu da dünyayı ele geçirdi, bir beslenme sistemi haline geldi?

4.2.2017Gurme
Fitche rağmen TL bir haftada yüzde 5 kazandırdı

Fitch'e rağmen TL bir haftada yüzde 5 kazandırdı

Fitch'in Türkiye'nin kredi notunu "yatırım yapılabilir" seviyenin altına düşürmesine karşın TL, bir haftada dolar karşısında yaklaşık yüzde 5 değer kazandı.

4.2.2017Ekonomi
Neredeyse demokrasi kahramanı ilan edecekler

Neredeyse demokrasi kahramanı ilan edecekler

Amerika Birleşik Devletleri (AB) Başkanı Donald Trump, koltuğuna oturur oturmaz, seçim kampanyası sırasında, seçilmesi halinde hayata geçireceğini ilan ettiği vaatlerini gerçekleştirmek için derhal düğmeye bastı.

4.2.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Evet, ‘güç’ tek kişide toplanacak

Evet, ‘güç’ tek kişide toplanacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, “Cumhurbaşkanlığı sistemine karşı çıkan gafiller hep yanlış ve ne yazık ki yalan söylüyorlar” dedi.

20.2.2017Haber Yazıları
Çocuk yiyen sistem

Çocuk yiyen sistem

DÜN, Hürriyet’in manşetinde, arkadaşımız Burak Coşan’ın “Küçükpazar’ın çocuk işçileri” başlıklı haberi vardı.

20.2.2017Haber Yazıları
Sokak lezzetlerine övgü

Sokak lezzetlerine övgü

İstanbul’un lezzet kaşifleri!… Hazırladığı sokak lezzetleriyle hızla meşhur olan Cross Fingers’ın Bomonti’deki dükkanını da keşif listenize ekleyin.

20.2.2017Haber Yazıları
Kitapların buzdolabı kadar değeri yok mu

Kitapların buzdolabı kadar değeri yok mu?

BAKANLAR Kurulu’nun aldığı yeni kararla beyaz eşyada özel tüketim vergisi, gayrimenkulde damga vergisi, yat, kotra, tekne ve gezinti gemilerinde ÖTV alınmayacak.

10.2.2017Haber Yazıları
NUSRET ELBET’İ AFFET

NUSRET ELBET’İ AFFET

Dünyadaki fırtınası devam ededursun, kendi şehrinin fısıltıları, Nusr’et’in yanından ayrılan ekibin açtığı bu küçük restoranı yayıyor kulaktan kulağa. Kıvanç Tatlıtuğ’un oturup Kenan İmirzalıoğlu’nun kalktığı, Sinem Kobal’ın girip Çağatay Ulusoy’un çıktığı Elb’et’te yer bulunmuyor. Daha küçük ve butik olduğu için “Tıpkı Nusr’et’in ilk hali” deniyor. Fiyatlar da yarı yarıya.

10.2.2017Cumartesi Yazıları
Dünyada en kötü 10 ülke arasındayız

Dünyada en kötü 10 ülke arasındayız!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ bizde nadir olan bir şey yaptı geçen hafta. Türkiye’deki önemli bir soruna dair bilimsel verileri açık yüreklilikle toplumla paylaştı. Tam olarka şunu dedi: “Toplumun üçte biri obez, üçte biri aşırı kilolu ve üçte biri de normal. Dünyada en kötü 10 ülke arasındayız!” 

5.2.2017Haber Yazıları
Dünya mahallesinde ‘ağır abi’ diplomasisi

Dünya mahallesinde ‘ağır abi’ diplomasisi

TRUMP’ın sahneye çıkışıyla yeni slogan şu: “Mahallenin ağır abisi kim?”

5.2.2017Haber Yazıları