MENÜ
Arşiv

Maaş

Maaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Maaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 20.152 Maaş haberi bulunmuştur.

Maaş Haberleri

Erdal Tosunun ölümüyle sonuçlanan kaza

Erdal Tosun'un ölümüyle sonuçlanan kaza

Erdal Tosun'un ölümüyle sonuçlanan kaza

17.1.2017İstanbul
Öğrencilere maaş gibi burs

Öğrencilere maaş gibi burs

Öğrencilere maaş gibi burs

17.1.2017Bursa
Veteriner Fakültesi’ni seçecek öğrencilere maaş gibi burs

Veteriner Fakültesi’ni seçecek öğrencilere maaş gibi burs

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Veteriner Fakültesi’ni 2017-2018 eğitim öğretim döneminde tercih edecek en yüksek puanlı 5 öğrenci ayda 500 TL burs almaya hak kazanacak. Not ortalamasını 3,5’un üstünde tutan ve alttan ders bırakmayan 3 öğrenciye de ayrıca 750 TL başarı bursu verilecek. 

17.1.2017Eğitim
Emekliye promosyon ne zaman verilecek

Emekliye promosyon ne zaman verilecek?

Emekliye promosyonların ne zaman verileceği binlerce vatandaş arasında merak konusu oldu. 2017 yılına oldukça mutlu haberlerle giren emeklilere müjdeyi, Başbakan Binali Yıldırım verdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yetkililerden edinilen bilgiye göre öncelikle promosyon ödemesi 'peşin' yapılacak. Başbakanın açıkladığı rakamların altında promosyon anlaşması yapılmayacak. Peki, emekliye promosyon ne zaman verilecek? İşte detaylar.

16.1.2017Ekonomi
Sicil affı ne zaman çıkacak Kimleri kapsıyor

Sicil affı ne zaman çıkacak? Kimleri kapsıyor?

Banka ve kredi sicil affı için beklentilerini sürdüren işletme sahipleri, firmalarına temiz bir sayfa açmak için sicil affı gündemini yakından takip ediyor. Çeşitli nedenlerle kredi sicillerinde olumsuzluk oluşan vatandaşların banka tarafından olumsuz intiba görmesi, hükumeti harekete geçirdi. Toplam 12 milyon 500 bin kişiyi yakından ilgilendiren sicil affı yasasını düzenlemesini hazırlanan hükumet yetkilileri konu hakkında detaylı açıklama yaptı

15.1.2017Ekonomi
Milli Savunma Bakanlığı emekli subay ve astsubay alımı ne zaman yapılacak İşte personel maaşı detayları

Milli Savunma Bakanlığı emekli subay ve astsubay alımı ne zaman yapılacak? İşte personel maaşı detayları

Milli Savunma Bakanlığı tarafından emekli subay ve astsubay alımının ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Emekli subay ve astsubayların Milli Savunma Bakanlığında personel ve askeri öğrenci temin faaliyetlerine yönelik hizmetlerde görevlendirilmesine dair yönetmelik, resmi gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Peki, emekli subay ve astsubay alımı ne zaman yapılacak? İşte personel maaşı detayları

14.1.2017Gündem
Milli Savunma Bakanlığından emekli askerlere flaş çağrı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan emekli askerlere flaş çağrı

Emekli subay ve astsubaylar, 31 Aralık 2020'ye kadar Milli Savunma Bakanlığı ve bağlı birimlerde askeri öğrenci ve personel temin faaliyetine yönelik hizmetlerin yürütülmesi için görevlendirilebilecek. Görevlendirilecek subay ve astsubaylara, subaylar için 1500, astsubaylar için 1300, gösterge rakamının memur aylık katsayısı ile çarpımı sonucu bulunacak tutar karşılığı, çalışılan her gün için ücret olarak ödenecek.

14.1.2017Gündem
Egzos, çamur ve karla boğuşan sert adamlar

Egzos, çamur ve karla boğuşan sert adamlar

Geçen hafta İstanbul son yılların en soğuk günlerini yaşadı, biliyorsunuz. Yoğun kar neredeyse dört gün boyunca hiç durmadı. Alışveriş merkezleri, caddeler, sokaklar ve restoranlar bomboştu, herkes evine kapandı. Hayatla olan bağlantımızı her anlamda ‘sıcak’ tutan bir meslek grubu vardı ki haklarını ödeyemeyiz. Sayelerinde ne aç kaldık, ne susuz. Evraklarımız gecikmedi, işlerimiz yürüdü. Onlar şehrin hızlı, asi, gözleri kara, üstleri kirli ama yüreği temiz adamları; kuryelik yapan motorcular.

14.1.2017Gurme
‘Hiçbir kuruma borcumuz yok’

‘Hiçbir kuruma borcumuz yok’

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara’da borçlar konusunda yapılandırmaya girmeyen tek belediye olduklarını belirterek, “Hiçbir kuruma borcumuz yok” dedi.

13.1.2017Ankara
Emekli promosyonları ne zaman yatacak 2017 Emekli promosyonu ne kadar verilecek

Emekli promosyonları ne zaman yatacak? 2017 Emekli promosyonu ne kadar verilecek?

Emekli promosyonlarının ne zaman verileceği binlerce emekli arasında merak edilen konulardan biri oldu. 2017 yılında güzel bir müjde alan emekliler, verilecek olan promosyonların ne zaman verileceği hakkında detaylı bilgileri araştırmaya devam ediyorlar. Maaşlarına promosyon bekleyen emeklilerin merak ettiği bir diğer konu ise promosyonların hangi bankalardan alınabileceği oldu. Başbakan Binali Yıldırım tarafından belirlenen emekliye promosyon miktarları ne kadar olacak? 2017 yılı emekli promosyonları ne zaman yatacak ve hangi bankadan alınacak? İşte detaylar.

13.1.2017Ekonomi
Saldırıyla ilgili rapor hazırlanıyor

Saldırıyla ilgili rapor hazırlanıyor

Almanya Adalet Bakanı Maas, Noel pazarına yapılan terör saldırısında güvenlik birimlerinin hatası olduğunu kabul etti. Maas, saldırıyla ilgili rapor hazırlandığını söyledi.

13.1.2017Dünya
THY Ya işçi çıkartacağız, ya da zam yapmayacağız

THY" Ya işçi çıkartacağız, ya da zam yapmayacağız"

THY" Ya işçi çıkartacağız, ya da zam yapmayacağız"

13.1.2017İstanbul
Garda ölenin babasına 110 TL

Garda ölenin babasına 110 TL

Ankara'da 10 Ekim 2015’teki gar saldırısında yaşamını yitiren siviller için ilk kez ödeme yapıldı. Oğulları Mehmet Zakir Karabulut’u Ankara Garı’ndaki bombalı saldırıda kaybeden Karabulut Ailesi’ne ‘Terör ve Terörle Mücadeleden Doğan Zararların Karşılanması Hakkında Kanun’ kapsamında 110 lira 75 kuruş maaş bağlandı.

12.1.2017Gündem
Otomatik BES’e 40 bin kişi girdi

Otomatik BES’e 40 bin kişi girdi

45 yaş altı tüm çalışanların bireysel emekliliğe girişine imkân tanıyan otomatik katılım, 1 Ocak’ta başladı. Maaşını peşin alan, ağırlığı kamu ve özel bankalar olmak üzere 40 bine yakın çalışan işverenleri tarafından sisteme dahil edildi.

12.1.2017Ekonomi
E-Devlet SGK hizmet dökümü ve E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet SGK hizmet dökümü ve E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet vatandaşlar tarafından elektronik ortamda tüm kamu işlerini halledebilmeleri için kurulan gelişmiş bir sistemdir. SGK hizmet dökümü sorgulama işlemini merak eden vatandaşlar, E-Devlet sistemi sayesinde tüm işlerini rahatlıkla halledebilirler. E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemlerinizi de E-Devlet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki, E-Devlet sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

12.1.2017Gündem
Sicil affıyla ilgili çok önemli açıklamalar

Sicil affıyla ilgili çok önemli açıklamalar

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, sicil affına ilişkin yasa tasarısının yaklaşık 12 milyon 500 bin kişiyi ilgilendirdiğini belirterek, "Bunu sadece işletmeler, sanayicilerimize yönelik diye düşünmememiz lazım. Özellikle kredi kartı kullanıcıları, bireysel kredi kullananlar da dahil olmak üzere kredilerde sorun yaşayanlar, 6 ay içinde ya borcunun tamamını ya da çeklerini, senetlerini ödedikleri halde 5 yıldan önce kara listeden çıkamıyorlardı. Bu durumda olanlar veya borcunu yeniden yapılandıranlar bu haktan faydalanacaklar. Sicil affından yaklaşık 1 milyon 500 bin ile 1 milyon 600 bin arasında esnafımızın yararlanacağını düşünüyoruz." dedi.

12.1.2017Ekonomi
Memur ve sözleşmeliler için önemli haber

Memur ve sözleşmeliler için önemli haber!

Memurlardan ve kamu idarelerinde çalışan sözleşmeli personelden alınacak asgari öğle yemeği bedelleri belirlendi.

12.1.2017Ekonomi
Başika’da iki farklı açıklama

Başika’da iki farklı açıklama

Irak Başbakanı İbadi’nin “Başika’daki Türk askerleri çekilmeden ilişkiler düzelmez” sözleri sonrası dün de Irak’ın Ankara elçisi Hişam el Alevi, Musul operasyonundan sonra askerlerin üsten çekileceği konusunda tarafların anlaştığını söyledi. Savunma Bakanı Işık ise “Bütün bölge terör örgütlerinden arındırıldıktan sonra Başika Kampı konusu tekrar değerlendirilecek” dedi.

11.1.2017Dünya
Sergen Yalçına transferde terör şoku

Sergen Yalçın'a transferde terör şoku!

Sergen Yalçın yönetiminde kadrosunu güçlendirmeye çalışan Kayserispor, teklif yaptığı Portolu futbolcunun cevabıyla sarsıldı.

11.1.2017Futbol
Şehitlikte eşitlik

Şehitlikte eşitlik

Terör olaylarına müdahale, darbe girişimi ve görev sırasında şehit-gazi olan güvenlik güçlerine ilişkin yardım uygulamalarındaki farklılık giderilecek. 15 Temmuz darbe girişiminde şehit ve gazi olanlar da dahil, tüm sosyal haklar eşit olacak. Asker, polis veya diğer güvenlik güçleri için tek tip şehitlik ve gazilik hakkı getirilecek.

11.1.2017Gündem
Darbeci asker eşlerinden 80i tutuklandı

Darbeci asker eşlerinden 80'i tutuklandı

2010 yılı KPSS’deki kopya iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada, 15 Temmuz darbe girişiminde aktif rol oynadığı tespit edilen 105 asker eşine yönelik olarak savcılık, 83 şüphelinin tutuklanmasını talep etti.

11.1.2017Gündem
Almanya ‘tehlikeli’lere karşı çözümü buldu

Almanya ‘tehlikeli’lere karşı çözümü buldu

Alman hükümeti, Berlin’de 19 Aralık’ta Noel pazarına yapılan saldırı nedeniyle terörle mücadele yasalarını sertleştirme kararı aldı. Bakanlar Maiziere ve Maas, tehlikeli’ kabul edilen ve sınır dışı edilemeyen kişileri izlemeye ilişkin bir dizi güvenlik yasasının sertleştirilmesi konusunda anlaşmaya vardı.

11.1.2017Dünya
Tekstil fabrikasına 2 bin TL’ye çalışacak işçi bulunamıyor

Tekstil fabrikasına 2 bin TL’ye çalışacak işçi bulunamıyor

İşsizliğin yoğun olduğu Siirt’te 800 ile 2 bin TL arasında maaşla çalışacak 200 işçi arayan tekstil fabrikasına 1 yıldır kimse başvuruda bulunmuyor.

11.1.2017Ekonomi
Che yaşasaydı Küba’nın bugünkü durumu için ne derdi

Che yaşasaydı Küba’nın bugünkü durumu için ne derdi?

Gitmeden önce Küba ile ilgili aklımda çok soru vardı. 10 gün kaldım. Onlarca insanla konuştum. Ancak şimdi aklımda çok daha fazla soru var. Sanırım 10 gün değil, 10 ay da yaşasam bazı soruların yanıtlarını hiç bulamayacağıma karar verdim. Şurası net; Küba büyük bir değişimin eşiğinde. Sonucunun ne olacağını ise hiç kimse bilmiyor.

11.1.2017Seyahat
Damadını danışman yaptı

Damadını danışman yaptı

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump, ticaret ve Ortadoğu’dan sorumlu Beyaz Saray danışmanlığına damadını getirecek. Damat Jared Kushner, ‘nepotizm yasası’na takılmamak için maaş almayacak ve ticari kurumlardaki pozisyonlarından istifa edecek.

10.1.2017Dünya
Gaziler Evereste yürüyor

Gaziler Everest'e yürüyor

Vatanı için canından olmayı göze alan, kahpe tuzakların karşısında ülkesini yiğitçe savunan gazilerimiz, gözlerini Everest’e dikti.

10.1.2017Magazin
Yahoonun adı değişiyor, Altaba oluyor

Yahoo'nun adı değişiyor, Altaba oluyor!

Verizon tarafından satın alınacak olan Yahoo’da önemli değişimler yaşanacağı ortaya çıktı. Yahoo’nun hem adı hem de yöneticileri değişiyor.

10.1.2017Teknoloji
ABDli garsona siyahlara bahşiş bırakmıyoruz notu tepki yarattı

ABD'li garsona 'siyahlara bahşiş bırakmıyoruz' notu tepki yarattı

ABD'nin Virginia eyaletindeki bir restoranda, hesabı ödeyen müşterinin kendileriyle ilgilenen siyah garsona "Hizmet harika, siyahlara bahşiş bırakmıyoruz" yazılı bir not bırakması tepki yarattı.

10.1.2017Dünya
Berlin saldırısı: Merkelden göçmenlerin iadesi için yeni hamle

Berlin saldırısı: Merkel'den göçmenlerin iadesi için yeni hamle

Almanya Başbakanı Angela Merkel, ülkesinin başkenti Berlin'de 12 kişinin ölümüne neden olan bir noel pazarına yönelik tır saldırısının ardından, bazı sığınmacıların ülkelerine gönderilmesi için yeniden düğmeye basacağını açıkladı.

10.1.2017Dünya
Dolar ve Euroda yeni tarihi zirve

Dolar ve Euro'da yeni tarihi zirve

Dolar ve Euro yeni haftanın ilk gününde rekor üzerine rekor kırıyor. Güne 3.64 seviyesinden başlayan dolar/TL 3.7380 seviyesini görerek tarihi rekorunu kırdı. Kur sonrasında 3.71 seviyesine geriledi. Kur şu sıralar 3.7290 seviyesinden işlem görüyor.

9.1.2017Ekonomi
Fırat Aydınus depremi

Fırat Aydınus depremi

Antalya'da yapılan atletik testleri geçemeyen Fırat Aydınus, sezon sonuna kadar maç yönetemeyecek.

8.1.2017Futbol
Emeklilik yaşı açıklaması - İntibak zammı var mı

Emeklilik yaşı açıklaması - İntibak zammı var mı?

Emeklilik yaşı ve intibak zammıyla ilgili açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'deki durumu değerlendirdi. Konya'da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Müezzinoğlu, emeklilik maaşlarını etkileyen intibak zammı konusuna da değindi. Peki, bu yıl intibak zammı var mı? İşte, Müezzinoğlu'nun açıklamalarından kesitler!

8.1.2017Ekonomi
SGK 4.2 milyon emekli için bankaları topladı

SGK 4.2 milyon emekli için bankaları topladı

Sosyal Güvenlik Kurumu, Hürriyet'in gündeme getirdiği ve üç kamu bankası dışındaki bankalardan emekli maaşını alan 4.2 milyon vatandaşın promosyonuyla ilgili durumunu görüşmek üzere toplantı yaptı. PTT Bank ve katılım bankaları ile diğer özel bankaların katıldığı toplantıda, "Promosyon veremeyiz" diyen olmadı.

6.1.2017Ekonomi
SGK 4.2 milyon emekli için bankaları topladı

SGK 4.2 milyon emekli için bankaları topladı

Sosyal Güvenlik Kurumu, Hürriyet'in gündeme getirdiği ve üç kamu bankası dışındaki bankalardan emekli maaşını alan 4.2 milyon vatandaşın promosyonuyla ilgili durumunu görüşmek üzere toplantı yaptı. PTT Bank ve katılım bankaları ile diğer özel bankaların katıldığı toplantıda, "Promosyon veremeyiz" diyen olmadı.

6.1.2017Ekonomi
Kurgu dilekçeyle gazilik istedi

Kurgu dilekçeyle gazilik istedi!

Antalya’da Kepez İlçesi’nde yaşayan Y.K. isimli vatandaş, silahlı darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz 2016 gecesi Antalya çevre yolunda darbeci askerler tarafından başından ve ayağından vurulduğunu iddia ederek kendisine gazilik unvanı verilerek maaş bağlanması talebinde bulundu. Antalya Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı araştırmada ise Y.K. tarafından anlatılan olayların hayal mahsulü olduğu tespit edildi.

6.1.2017Gündem
Vine resmen kapanıyor İşte o tarih

Vine resmen kapanıyor! İşte o tarih

Yıllarca milyonlarca kısa videoya ev sahipliği yapan ve kendi fenomenlerini yaratan Vine'ın son kullanma tarihi belli oldu. 17 Ocak itibariyle artık bu uygulama çalışmayacak; sadece web üzerinden erişim sağlanabilecek.

6.1.2017Teknoloji
Kuruşu kuruşuna emekli zamları

Kuruşu kuruşuna emekli zamları!

Geçen senenin temmuz ayında en düşük SSK emeklisinin 1288 lira olan maaşı, 2017 Ocak ayında 1350 liraya çıkacak. Enflasyon zammı vergi iadelerine de yansıyacak.

5.1.2017Ekonomi
Emekli maaşı 2017de ne kadar oldu Emekli maaşı zammı 2017 yılı ücretleri belirlendi

Emekli maaşı 2017'de ne kadar oldu? Emekli maaşı zammı 2017 yılı ücretleri belirlendi

Emekli maaşının 2017 yılında ne kadar olacağı binlerce emekli tarafından oldukça merak konusu olmuştu. Yeni yıl sonrasında değişen enflasyon oranlarıyla beraber emeklilere ne kadar promosyon verileceği ve 2017 yılında ne kadar zam alacakları Başbakan Binali Yıldırım tarafından duyuruldu. Başbakan Binali Yıldırım, yeni yıl öncesi emeklilere promosyon müjdesi vererek, emeklilerin yüzlerini güldürdü. Maaşlara göre değişecek olan promosyon miktarları emekliler tarafından merak edildi. Peki, Emeklilere maaş zammı 2017 yılında ne kadar oldu? Emeklilere promosyon ne kadar verilecek? İşte detaylar.

5.1.2017Ekonomi
FETÖ/PDY davasında tutuksuz yargılanan Kaymakam eşi suçlamaları kabul etmedi

FETÖ/PDY davasında tutuksuz yargılanan Kaymakam eşi suçlamaları kabul etmedi

FETÖ/PDY davasında tutuksuz yargılanan Kaymakam eşi suçlamaları kabul etmedi

5.1.2017Samsun
FETÖnün eğitim kurumu müdürlerine dava açıldı

FETÖ'nün eğitim kurumu müdürlerine dava açıldı

ADANA Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ'nün eğitim kurumları ile yurtlarına düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan aralarında idareci, yurt müdürü ve çalışanların bulunduğu 8 kişi hakkında hakkında 'terör örgütü üyeliği' suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

5.1.2017Adana
Memur-Senden milyonlarca çalışanı ilgilendiren talep

Memur-Sen'den milyonlarca çalışanı ilgilendiren talep

Memur-Sen Konfederasyonunca, milyonlarca memur ve işçiyi ilgilendiren gelir vergisi kesintilerinin çalışanların geliri oranında düzenlenmesi talebiyle Maliye Bakanlığına başvuru yapıldı. Bakanlıktan kısa süre içinde cevap bekleyen konfederasyon yetkilileri, cevabın olumsuz olması halinde "gelir vergisinde adaletsizlik yaşandığı" iddiasıyla konuyu mahkemeye taşıyacak.

5.1.2017Ekonomi
ÖSYS, başarılı ve donanımlı bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyor

"ÖSYS, başarılı ve donanımlı bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyor"

"ÖSYS, başarılı ve donanımlı bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyor"

5.1.2017Ankara
Fatma, kanser hastası annesine bakmak için okulu bıraktı

Fatma, kanser hastası annesine bakmak için okulu bıraktı

Fatma, kanser hastası annesine bakmak için okulu bıraktı

4.1.2017Gaziantep

Yazar Sonuçları

Ankaragücü’nün Onur’u

Ankaragücü’nün Onur’u

Ankaragücü, 2. yarıya başlarken, genç yıldızlarından Onur Atasayar’ı Bursaspor’a verdi. Haliyle tartışma çıktı.

16.1.2017Ankara
Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar yoğun kış şartlarını yaşadığımız şu günlerde yakacak odun kömür, kışlık kıyafet talepleri haliyle fazlalaştı. Keşke mümkün olsa da herkese yardımcı olabilsek… Sizden ricam lütfen Yetiş Ayşe’nin daha önceki bölümlerini okuyun ve çevrenizdekilere de okutun. Belki sizin belki de çevrenizdekilerin muhtaç birine yardımı olur. “Benim göndereceğim bir kazaktan ne olur…” ya da “50 TL az olur göndermeyeyim…” demeyin… Emin olun ki bir derde derman olmuş olursunuz…

15.1.2017Haber Yazıları
Miamideki bir ölümle başlayan botoks hikayesi

Miami'deki bir ölümle başlayan botoks hikayesi

Bu ölümün arkasında, 18 milyar dolarlık bir pazarın da hazin hikâyesi vardı. Botoks, kendini bulana, yeniden keşfedene ve kullanımı yaygınlaştırana uğurlu gelmemişti...

14.1.2017Haber Yazıları
Hem BES’i olup hem de otomatik katılıma gireceklere tavsiyeler

Hem BES’i olup hem de otomatik katılıma gireceklere tavsiyeler

ÇALIŞANLARIN bireysel emeklilik sistemine girmesine imkan tanıyan otomatik katılım ile ilgili her gün okuyuculardan onlarca soru geliyor. Merak edilenlerin büyük bir çoğunluğuna bugüne kadarki yazılarımda değindim, önümüzdeki günlerde de değinmeye devam edeceğim.

12.1.2017Haber Yazıları
Sincar’da ilk adım Irak’tan PKK’ya maaşın kesilmesi

Sincar’da ilk adım Irak’tan PKK’ya maaşın kesilmesi

BAŞBAKAN Binali Yıldırım’ın Irak gezisine katılan bakanlarla konuşup, perde arkasını aralamaya çalıştım.

11.1.2017Haber Yazıları
Hemşirenin zamlı maaşı 3000 lira

Hemşirenin zamlı maaşı 3000 lira

Yeni zamla birlikte müsteşarın maaşı 9 bin 787 liraya, genel müdürün maaşı 8 bin 589 liraya, kaymakamın maaşı 4 bin 500 liraya, hemşirenin maaşı da 3 bin liraya yükseldi.

9.1.2017Haber Yazıları
Öğretmen ve polislerin zamlı maaşları

Öğretmen ve polislerin zamlı maaşları

2017 Ocak zammı ile geçen yıl sonunda 1.655 lira alan polis emeklisinin maaşı vergi iadesi hariç 1.800 liraya, 25 hizmet yılı bulunan bir öğretmenin de maaşı vergi iadesi hariç, 2010 liraya çıkacak.

8.1.2017Haber Yazıları