Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER557Emin ÇÖLAŞAN152Şükrü KIZILOT102Ayşe ARAL101Fatih ALTAYLI99Vahap MUNYAR80Erdal SAĞLAM79Ayşe ARMAN71Ercan KUMCU71Enis BERBEROĞLU59Yılmaz ÖZDİL59Mehmet Y. YILMAZ53Serdar TURGUT52Oktay EKŞİ50Bekir COŞKUN46Güzin Abla34Ahmet HAKAN32Erkan ÇELEBİ29Ertuğrul ÖZKÖK28Cüneyt ÜLSEVER27Şükrü KÜÇÜKŞAHİN27Ege CANSEN26Yorgo KIRBAKİ26Pakize SUDA25Kanat ATKAYA24Hayri ÇETİNKAYA21Kurthan FİŞEK21Doğan ULUÇ19Hadi ULUENGİN19Selahattin DUMAN18Yalçın DOĞAN18İsmet BERKAN18Mehmet Ali BİRAND17Oya BERBEROĞLU17Özdemir İNCE17Rauf TAMER16Cengiz SEMERCİOĞLU15Tufan TÜRENÇ15Gila BENMAYOR14Murat BARDAKÇI14Niobe14Fatih ÇEKİRGE13Muharrem SARIKAYA13Salih NEFTÇİ13Sedat ERGİN13Yasin Girgin13Yener SÜSOY13Ayşegül DOMANİÇ YELÇE12Noyan Doğan12Oğuz ARAL12Melike Karakartal11Melis ALPHAN11Tuğrul ŞAVKAY11Uğur CEBECİ11Doğan HIZLAN10Oya ARMUTÇU10Rahmi TURAN10Serdar Devrim10Ayçe DİKMEN9Deniz BAYRAMOĞLU9Deniz SİPAHİ9Erman TOROĞLU9Soner YALÇIN9Tolga TANIŞ9Yaşar SÖKMENSÜER9Ferai TINÇ8Nurten ERK TOSUNER8Özgür BOLAT8Ebru ÇAPA7Erdal İPEKEŞEN7Nuran ÇAKMAKÇI7Pucca Günlük7Uğur GÜRSES7İsmet SOLAK7Mümtaz SOYSAL6Banu TUNA5Elif Çongur5Engin KRATZER5Ercan SAATÇİ5Mehmet Nuri YILMAZ5Memet ESER5Taha AKYOL5Yaşar Nuri Öztürk5Yonca TOKBAŞ - Kelebek5Zeynep ATİKKAN5Ünal Özüak5Abdülkadir Küşin4Ali Atıf BİR4Aynur TARTAN4Ayşe ÖZEK KARASU4Deniz Gürel4Eyüp CAN4Gökhan KİMSESİZCAN4M. Rauf Ateş4Mete Tamer OMUR4Nedim BUBİK4Nihat HATİPOĞLU4Sahrap SOYSAL4Selim Türsen4Yaşar AKSOY4

Maaş

Maaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Maaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.723 Maaş haberi bulunmuştur.

Maaş Haberleri

Muharrem Usta: 10 milyon Euro'ya 7 transfer yapacağız

Muharrem Usta: 10 milyon Euro'ya 7 transfer yapacağız

Trabzonspor'un genel kurulunda konuşan Başkan Muharrem Usta, ekonomik kısıtlamalar nedeniyle zor durumda olduklarını belirterek, "Takımda maliyetleri 70 milyon TL'yi bulan oyuncuları göndereceğiz. Maliyeti 10 milyon Euro olan genç ağırlıklı oyuncuları ise tutacağız. Kalan 10 milyon Euro'ya ise 7 transfer yapmaya çalışacağız" dedi.

28.5.2016Spor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır´da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır´da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aralarında eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile bakanların bulunduğu kalabalık bir heyetle toplu açılış törenlerine katılmak üzere Diyarbakır'a geldi. Olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı kentte 8500 polis tedbir aldı. Açılış töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ı sert sözlerle eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise konuşmasında, özellikle HDP'ye ve terör örgütüne oldukça sert mesajlar verdi.

28.5.2016Gündem
Erdoğan açıkladı: MGK Fethullah Gülen için karar aldı

Erdoğan açıkladı: MGK Fethullah Gülen için karar aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Grubu'nda kendisine yönelik sloganlara "Bunlar Meclis'te Cumhurbaşkanı'na milletvekillerine küfredecek kadar alçaldılar. Bunlarda ahlak diye bir şey yok, haysiyet diye bir şey yok. Çünkü bunlar haysiyet celladıdır, bunlar kan emicidir" diyerek tepki gösterdi. Erdoğan 'paralel yapı'yla ilgili olarak MGK'da tavsiye kararı aldıklarını belirterek "Legal görünüm altındaki illegal terör örgütü” dedik, Fetullahçı Terör Örgütü olarak tavsiye kararını aldık ve hükümete gönderdik.Terör örgütü olarak tescil edilmesini bekliyoruz" diye konuştu

27.5.2016Gündem
Ana yüreği engel tanımadı

Ana yüreği engel tanımadı

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde belden aşağısı tutmayan 75 yaşındaki büyük oğlu Zafer Kantürk ile yaşayan 92 yaşındaki Feriha Kantürk, 50 yıldır oğlunun yemeğini hazırlıyor, üstünü giydiriyor, temizliğini yapıyor.

27.5.2016Gündem
Sağ popülist AfD bu kez kiliseleri hedef aldı

Sağ popülist AfD bu kez kiliseleri hedef aldı

İslam ve mülteci karşıtı sağ popülist Almanya için Alternatif, bu kez kiliseleri hedef aldı. Partinin Bayvera yöneticisi, kiliselerin mülteci krizinden 'çıkar sağladığını' iddia etti.

27.5.2016Dünya
28 madenci kendini ölüme terk etti

28 madenci kendini ölüme terk etti

Maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle açlık grevi yapan Zonguldak’taki maden işçileri, maden ağzını göçerterek dışarı ile irtibatını kesti. Bugün 16.00’dan itibaren madencilerden haber alınamıyor. 85 kişiyle başlayan grev sağlık nedenleriyle 28 işçiyle devam ediyor. CHPli vekiller de eylem yapan madencileri ziyaret etmek istedi ancak polis vekillere izin vermedi.

26.5.2016Gündem
Boşandığı eşinin yatalak annesine bakıyor

Boşandığı eşinin yatalak annesine bakıyor

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi’nde 53 yaşındaki Nurşen Yılmaz, vefa örneği göstererek, boşandığı eşinin yatalak annesi 78 yaşındaki Cemide Ongun’a bakıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun ziyaret edip, hasta yatağı hediye ettiği Nurşen Yılmaz, kayınpederinin emaneti olduğunu için boşandığı eşinin annesine baktığını söyledi.

26.5.2016Gündem
Fransa iş yasası değişikliklerine karşı ayakta

Fransa iş yasası değişikliklerine karşı ayakta

Fransa'da sendikaların başlattığı grev dalgası, petrol rafinerileri, nükleer santraller, limanlar ve ulaşım altyapısına yayılırken, ülkede günlük hayat ciddi şekilde olumsuz etkilenmeye başladı.

26.5.2016Dünya
Açlık grevindeki işçilere müjde

Açlık grevindeki işçilere müjde

Zonguldak Valisi Ali Kaban, maaş ve kıdem tazminatı alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle “madenden çıkmama” eylemi başlatan işçilere müjde verdi. Eylemin yedinci gününde, kayyum heyetinin ele geçirilen 5 bin ton kömürün termik santrale satışının gerçekleştirilmesine karar verildi. İşçilerin maaş alacaklarının ödemesine gün içerisinde başlanacak. 

26.5.2016Gündem
Prof. Dr. Aziz Sancar: 500 yıldır İslam dünyasında bilime neden doğru dürüst katkı yok?

Prof. Dr. Aziz Sancar: 500 yıldır İslam dünyasında bilime neden doğru dürüst katkı yok?

Bu soru Türkiye’de katıldığı pek çok toplantıda Prof. Dr. Sancar tarafından gündeme getirildi. Prof. Sancar, “Bu sorunun yanıtını sosyal bilimciler araştırmalı” dedi.

26.5.2016Eğitim
Atılmak kolaylaştı

Atılmak kolaylaştı

TBMM’ye sunulan torba tasarıyla okul öncesinden üniversiteye kadar bir çok mevzuat, kararname değişiyor, eğitim silbaştan düzenleniyor. Tasarıyla akademisyenlere yaptırımlar genişliyor, soruşturma kolaylaşıyor, “meslekten ihraç” mekanizmasıyla üniversiteye dönüş yolu kapatılıyor.

24.5.2016Eğitim
Altın Portakal ödüllü Yeşilçam emektarı kağıt mendil satarak geçiniyor

Altın Portakal ödüllü Yeşilçam emektarı kağıt mendil satarak geçiniyor

Türk sinemasına uzun seneler hizmet veren ve Altın Portakal ödülü alan 'Maden' filminde ışık şefi olan Ömer Ekmekçi Beyoğlu’nda kağıt mendil satarak geçiniyor. Bin 200 lira emekli maaş aldığını ancak yetmediğini söyleyen Ekmekçi, kendisine yardım eli uzatılmasını bekliyor.

22.5.2016Paparazzi
Türk doktor kimsenin uyandıramadığı hastayı böyle uyandırdı

Türk doktor kimsenin uyandıramadığı hastayı böyle uyandırdı

Uzman Dr. Erol Can, Bulgaristan doğumlu bir kardiyolog. Aynı zamanda bir sufi. Hem felsefesine hem de müziğe gönül vermiş. Yoğun bakımda yatan hastalarına mesleğe ilk başladığı yıllardan beri müzik dinletiyor. Müziğin özellikle uyanamayan hastalarda olumlu etkisi olduğuna inanıyor. Birçok hastasında da buna şahit olmuş. Küçük bir bebeğin Ciguli dinledikten sonra gözlerini açtığını söylüyor. Dr. Can, Bulgaristan'da, Türklerin geçirdiği zor dönemlerde bir gün yaşadığı unutulmaz hasta hikayesini anlattı.

22.5.2016Sağlık
Bir UEFA

Bir UEFA "ceza" ülkesi Türkiye!

Türk futbolu için, UEFA kanadından gelen hiçbir şey şok olarak algılanmamaya başlandı. Öyle ki verilen cezalar artık sıradanlaşmaya başlandı.

21.5.2016Futbol
E-Bordro KBS üzerinden nasıl sorgulanır?

E-Bordro KBS üzerinden nasıl sorgulanır?

E-Bordro sorgulamalarınızı E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz bir işlemdir. E-Devlet resmi sitesi üzerinden, herhangi bir yere gitmeden, bir yere telefon etmeden oturduğunuz yerden dakikalar içerisinde hızlıca E-Bordro sorgulamanızı yapabilirsiniz. Maaş belgeleme işlemi olan E-Bordro sorgulamanızı nasıl yapacağınızı ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

20.5.2016Gündem
SGK emekli maaşı hesaplama nereden ve nasıl hesaplanır?

SGK emekli maaşı hesaplama nereden ve nasıl hesaplanır?

SGK emekli maaşın ne kadar diyorsanız emekli maaşı sorgulama işlemi ile emekli olduğunuzda ne kadar emekli maaşı alacağınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. SGK emekli maaşı sorgulama ile SGK’ya gitmeden internet üzerinden emekli maaşı hesaplama işleminizi yapabilirsiniz. SGK emekli maaşı hesaplamanın nereden ve nasıl yapıldığını haberimizden öğrenebilirsiniz.

20.5.2016Gündem
85 madenci açlık grevine başladı

85 madenci açlık grevine başladı

Zonguldak’ta şirketlerine Kayyum atanan 245 madenci yaklaşık 4 aydır maaş alamıyor. Madencilerden 85’i kendini önceki gün madene kapattı. Açlık grevine başlayan madenciler ‘gerekirse ölene kadar madendeyiz’ diyerek haklarını talep etti.

20.5.2016Ekonomi
Yıllık izinde yeni dönem başlıyor

Yıllık izinde yeni dönem başlıyor

İş Kanunu’na tabi olarak çalışanların yıllık izin haklarında nisan ayında gerçekleştirilen değişiklik ilk kez, bu yaz tatilinden itibaren uygulanmaya başlanacak. 10 günlük kısmı aşan izin süreleri sınırsız olarak bölünebilecek. İzin süresi ne kadar bölünürse o kadar daha çok tatil imkânı doğacak. Hafta içine denk gelen Kurban ve Ramazan bayramlarında 1 gün, 1.5 gün izin kullanan 9 güne kadar tatil yapabilecek.

20.5.2016Ekonomi
Pınar Karşıyaka'nın 4 genci milli takımda

Pınar Karşıyaka'nın 4 genci milli takımda

TÜRKİYE Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda 31 yıl sonra kupayı kaldıran Pınar Karşıyaka'nın 4 oyuncusu, U18 Milli Takımı'na seçilmesi yeşil kırmızılı camiada sevinç yarattı.

18.5.2016Ege
İşten atılan hamile çalışana tazminat verilmedi

İşten atılan hamile çalışana tazminat verilmedi

Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, hamileliği nedeniyle işten atılan ve iş güvencesi tazminatı alan kadın işçiye, işverenin bir de ayrımcılık tazminatı ödenmesine hükmeden veren yerel mahkeme kararını bozdu.     

18.5.2016Ekonomi
İnşaat devi 69 bin çalışanını işten çıkardı

İnşaat devi 69 bin çalışanını işten çıkardı

Suudi Arabistan'ın en büyük inşaat firması Bin Ladin, 69 bin çalışanını işten çıkardığını açıkladı.

18.5.2016Ekonomi
THK'da yeniden yapılanma hazırlığı

THK'da yeniden yapılanma hazırlığı

Temeli 1925 yılında atılan TÜRK Hava Kurumu (THK) ile ilgili çarpıcı bir açıklama yapıldı. THK Genel Başkanı Kürşat Atılgan, "Kadrolarımızda çok ciddi şişkinlikler var. O nedenle zaman zaman maaş ödemelerinde sıkıntılar oldu" dedi. THK Üniversitesi'nin eski rektörü Ünsal Ban'ın aylık 100 bin TL maaş aldığı gündeme gelmişti.

17.5.2016Ekonomi
Emenike'ye yıllık 7 milyon Euro'luk teklif

Emenike'ye yıllık 7 milyon Euro'luk teklif

Fenerbahçe'nin devre arasında West Ham United'a kiraladığı Emmanuel Emenike ile Çin Süper Ligi ekibi Shanghai Shenhua ilgileniyor.

17.5.2016Futbol
Karadeniz'de 'gönüllü korucular' görevde

Karadeniz'de 'gönüllü korucular' görevde

Giresun’da terör örgütü PKK’nın saldırılarına karşı resmi başvuruda bulunanlardan 750 kişi ‘gönüllü köy korucusu’ oldu

17.5.2016Gündem
Emeklililerin beklediği haber geldi

Emeklililerin beklediği haber geldi

Çalışma Bakanı Süleyman Soylu, emekli promosyonlarına yönelik çalışmaların tamamlandığını söyledi. 

17.5.2016Ekonomi
Rusya kemer sıkmaya hazırlanıyor

Rusya kemer sıkmaya hazırlanıyor

Rus hükümeti, maaşlarda kısıntı yaparak kamu ve özel sektörde yatırımları arttırmayı hedeflerken, uzmanlar böyle bir hamlenin, krizin devam ettiği ülke ekonomisine faydadan çok zararı olabileceğini belirtiyor.

16.5.2016Ekonomi
Suat Kaya'ya maaş sürprizi

Suat Kaya'ya maaş sürprizi

Spor Toto 2. Lig takımı Bucaspor yönetimi, teknik direktör Suat Kaya'dan maaşında indirime gitmesini istedi.

13.5.2016Futbol
Emekliye Haziran sürprizi

Emekliye Haziran sürprizi

Emekliler için bankalarla Haziran’a kadar anlaşmanın yapılması ve ödemelerin başlaması planlanıyor. Promosyon 900 lirayı geçebilir. Şimdi gözler önce Çalışma Bakanlığı'nda sonra Sosyal Güvenlik Kurumu'nda...

13.5.2016Ekonomi
Açıkladığı rakamlar dudak uçuklattı

Açıkladığı rakamlar dudak uçuklattı

IMF Başkanı Lagarde'nin ekonomik gelişmeyi engellediğine vurgu yaptığı yolsuzlukla ilgili olarak açıkladığı rakamlar dudak uçuklattı.

12.5.2016Ekonomi
Özbekistan'da öğretmen maaşları 'civcivle ödendi'

Özbekistan'da öğretmen maaşları 'civcivle ödendi'

Özbekistan'daki Nukus kentinde yeterli bütçe olmadığı için öğretmen maaşları nakit yerine civcivle ödendi.

12.5.2016Ekonomi
Şehidin Vietnamlı eşi evililik yıldönümlerinde gelinlik giydi

Şehidin Vietnamlı eşi evililik yıldönümlerinde gelinlik giydi

DİYARBAKIR’da geçen 23 Temmuz’da şehit edilen trafik polisi 37 yaşındaki Tansu Aydın’ın aynı yaştakı Vietnamlı eşi Vu Yhuy Tuanvi Aydın, 1’inci evlilik yıldönümlerinde gelinlik giyerek çektirdiği fotoğrafları Facebook’ta paylaştı.

12.5.2016Gündem

"İki yıl oldu acılar dinmedi"

MANİSA'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin yaşamını yitirdiği facianın ikinci yıldönümüne, madenciler ve aileleri yine acı, yine umutsuzlukla girdi.

11.5.2016Ege
Madenci ve engellilere 500 liraya 'sahte rapor' verildi

Madenci ve engellilere 500 liraya 'sahte rapor' verildi

Zonguldak'ta iş akitleri feshedilen bazı madencilerin geçmişe dönük usulsüz sağlık raporu alarak işe geri dönmelerini sağladıkları, bazı vatandaşlara da engellilik oranlarını yüksek gösteren sahte raporlar düzenlettikleri iddia edilen suç örgütüne yönelik iddianame, Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

11.5.2016Ekonomi
Yeniden sanayi diyor

Yeniden sanayi diyor

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul “Orta ve uzun vadede baktığımızda Türkiye’de sanayi daha iyi performans gösterecek. Bizim önceliğimiz de bu yönde. Portföy dağılımında bankanın payını 3-4 puan azaltabiliriz. Bunu da sanayiye kaydırmayı düşünüyoruz. Sanayide büyüyeceğiz” dedi.

10.5.2016Ekonomi
Ergin Ataman: 'Çin Ligi'ni izleyerek oyuncu alamazsınız!'

Ergin Ataman: 'Çin Ligi'ni izleyerek oyuncu alamazsınız!'

Galatasaray Odeabank takımı Başantrenörü Ergin Ataman, sezon başından beri söylediği hedefleri doğrultusunda kupa kazandıklarını ve Euroleague'de bu bütçe ile yola çıkamayacaklarını dile getirdi.

10.5.2016Futbol
Komşu emekli maaşını yüzde 30 kesiyor

Komşu emekli maaşını yüzde 30 kesiyor

AB ve IMF’nin istediği reform paketi Yunan Meclisi’nde kabul edildi. Asgari ücrette indirim, emekli maaşlarında yüzde 30’a varan kesinti içeren yeni kemer sıkma paketi gelir vergisi oranlarını ise arttırdı.

9.5.2016Ekonomi
ABD’den önemli rakam geldi

ABD’den önemli rakam geldi  

ABD'de tarım dışı istihdam Nisan ayında 160,000 ile yedi ayın en zayıf artışını kaydederek beklentilerin altında kalırken, işsizlik oranı yüzde 5'te sabit kaldı.

6.5.2016Ekonomi
IMF Başkan Yardımcısı, Türkiye’nin ekonomideki çok yönlülüğünü övdü

IMF Başkan Yardımcısı, Türkiye’nin ekonomideki çok yönlülüğünü övdü

Türkiye için 2016 büyüme tahminini yüzde 3.2’den 3.8’e çıkaran IMF’in Birinci Başkan Yardımcısı David Lipton, “Ülkenizin oldukça yetenekli bir iş dünyası var. Bu size çok yardımcı oldu çünkü Batı Avrupa yavaşladığında Türkiye başka bir yerde kazanabilir veya Rusya yavaşladığında başka bir yerde kazanabilirsiniz. Dolayısıyla bence Türkiye, kendisini cazip bir yatırım ve iş merkezi haline getirme yolunda çalışmalı ” dedi. 

6.5.2016Ekonomi
Yönetim istifa edyor

Yönetim istifa edyor

SPOR Toto 3. Lig 2. Grup'ta şanssız bir sezon geçirerek Bölgesel Amatör Küme'ye düşen Ayvalıkgücü Belediyespor'da İrfan Vural başkanlığındaki yönetim kurulu görevi bırakma kararı aldı.

5.5.2016Ege
Almanya Adalet Bakanı Maas: AfD sağcı ve yabancı düşmanı

Almanya Adalet Bakanı Maas: AfD sağcı ve yabancı düşmanı

Almanya Adalet Bakanı Heiko Maas, İslam ve göçmen karşıtı aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) partisinin sağcı ve yabancı düşmanı olduğunu söyledi.

5.5.2016Dünya
İşte borsanın ilk tepkisi

İşte borsanın ilk tepkisi

Borsa İstanbul, AK Parti’nin kongre kararının sabahında güne yüzde 2,1 ekside başladı.

5.5.2016Ekonomi
Ataman: 10 milyon dolar gelmezse, giderim

Ataman: 10 milyon dolar gelmezse, giderim

Galatasaray Odeabank ve A Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, TV2'de yayınlanan Bumerang programında Cem Yılmaz ile Aykut Aydın'ın konuğu oldu. Son olarak sarı kırmızılı takıma Eurocup şampiyonluğu kazandıran başarılı koç, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

4.5.2016Spor
Renault'a hükümetten maaş uyarısı

Renault'a hükümetten maaş uyarısı

Fransa Ekonomi Bakanı, Renault Başkanı Carlos Ghosn'a bir yılda ödenen 7,25 milyon euro maaşa karşı çıkacaklarını açıkladı.

4.5.2016Ekonomi
Bireysel emeklilikte yeni teşvik

Bireysel emeklilikte yeni teşvik

Maliye Bakanı Ağbal, "Bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortalarında belirli bir süre sistemde kaldıktan sonra toplu ödeme almak yerine aylık maaş sistemine dönenlere ilişkin olarak vergisel teşvikler getireceğiz" dedi.

4.5.2016Ekonomi
İşini

İşini "basit" bulan işçi patronunu dava etti

“Basit” bulduğu işi nedeniyle depresyona girdiğini iddia eden Frederic Desnard adlı Fransız işçi patronu aleyhine dava açtı.

3.5.2016Dünya
Bin Ladin şirketindeki krize Bakan'dan açıklama

Bin Ladin şirketindeki krize Bakan'dan açıklama

Suudi Arabistan Çalışma Bakanı Mefrec el-Hakbani, 6 aydır maaş alamayan Bin Ladin şirketi çalışanlarının maaş sorununu yakında çözeceklerini açıkladı.

3.5.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bir Adnan Menderes portresi

Bir Adnan Menderes portresi

BABIÂLİ emekçilerinden gazeteci Orhan Karaveli’nin 66 yılı bulan bir meslek kıdemi var.

26.5.2016Haber Yazıları
CEO'luk da zor zanaat

CEO'luk da zor zanaat

CEO’ların, üst düzey yöneticilerin bazıları yüzbinlerce lira kazanıyor. Bu bardağın dolu tarafı. Boş tarafa gelince CEO’ların ne fazla mesai ücreti alma ne de işe iade davası açma hakkı var. Mesaisini kendi belirlediği için bu hak onlara tanınmamış.

17.5.2016Haber Yazıları
Temayül yoklaması tiyatrosu

Temayül yoklaması tiyatrosu

AKP’de kongre hazırlıklarını yürüten Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Milliyet gazetesinden Şebnem Hoşgör’ün sorularını yanıtladı ve “genel başkan adayının belirlenmesinde temayül geleneğini sürdüreceklerini” açıkladı.

13.5.2016Haber Yazıları
Bankamatik uyanığı patronlara dikkat!

Bankamatik uyanığı patronlara dikkat!

MİLYONLARCA çalışan sevinmişti...

10.5.2016Haber Yazıları