Kuşaklı Köyü

 • Sınırda seyyar duvar önlemi - Kuşaklı Köyü
  Sınırda seyyar duvar önlemi27.04.2014
  PlanetHATAY’ın Reyhanlı ilçesinde Suriye sınırına, yüksekliği 3 metre, genişliği 2.5 metre, kalınlığı ise 30 santimetre olan beton bloklardan oluşan seyyar duvar çekilmesine başlandı.
 • Reyhanlı sınırında 'duvar' tartışması - Kuşaklı Köyü
  Reyhanlı sınırında 'duvar' tartışması16.11.2013
  GündemHATAY’ın Reyhanlı İlçesi’ne bağlı Kuşaklı Köyü’nde Suriye sınır boyuna duvar örülmesine karşı çıkan köylüler, zeytinliklerinin duvarın Suriye tarafında kalacağını iddia ederek, tepki gösterdi.
 • TSK: 1000 kişilik kaçakçı grup tespit edildi - Kuşaklı Köyü
  TSK: 1000 kişilik kaçakçı grup tespit edildi15.08.2013
  GündemHATAY’ın Reyhanlı İlçesi Kuşaklı Köyü yakınındaki Suriye sınırında, 150’si atlı bin 150 kişilik kaçakçı grubuna müdahale eden askeri birliğe pompalı tüfekle ateş açıldı, asker de karşılık verdi.Bir başka olayda ise kaçakçıların yaktığı mazot bidonlarının arasında kalan bir asker yanarak ağır yaralandı.
 • Her gece 8.4 milyon TL - Kuşaklı Köyü
  Her gece 8.4 milyon TL15.08.2013
  GündemBurası, bazı evlerinden Mehmetçiğe pompalı tüfeklerle ateş açılan, Suriye sınırında Hatay Reyhanlı’ya bağlı Kuşaklı Köyü.Suriye’den her gece getirilen binlerce varil kaçak mazotun teslim adresi.Bu ticarette her gece 8 milyon 400 bin TL dönüyor.Kazanç o kadar büyük ki, binlerce Suriyeli-Türk kaçakçı, askerle silahlı çatışmaya girmeyi bile göze alıyor.Köyün sokaklarından minik dereler halinde mazot akıyor.
 • Suriye sınırında 18 asker yaralandı - Kuşaklı Köyü
  Suriye sınırında 18 asker yaralandı06.08.2013
  GündemHatay'ın Reyhanlı ilçesine bağlı Kuşaklı köyünde akaryakıt kaçakçılarıyla mücadele sırasında 18 asker yaralandı.
 • Mazot kaçakçıklarına operasyon: 3 asker yaralı - Kuşaklı Köyü
  Mazot kaçakçıklarına operasyon: 3 asker yaralı05.08.2013
  GündemHATAY’ın Reyhanlı İlçesi’ne bağlı Kuşaklı Köyü’nde mazot kaçakçıları ile askerler arasında çıkan olayda 1’i uzman çavuş 3 asker yaralandı.
 • Sınırda iki çatışma 1 ölü - Kuşaklı Köyü
  Sınırda iki çatışma 1 ölü22.07.2013
  GündemGENELKURMAY Başkanlığı, Hatay’ın Suriye sınır kesiminde askerlere iki ayrı noktada ateş açıldığını, angajman kuralları kapsamında karşılık verilmesi üzerine 1 kişinin öldüğünü açıkladı.Güvenlik güçleri Suriye tarafında yaklaşık 100 araç ve 800-1000 kişinin kaçakçılık yapmak amacıyla hudut hattına doğru yanaştığını ve toplandığını tespit etti.
 • Suriye sınırına hendek - Kuşaklı Köyü
  Suriye sınırına hendek25.06.2013
  GündemTÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye sınırından yasadışı geçişleri önlemek ve kaçakçılıkla etkin mücadele için Şanlıurfa’da yaptığı ’hendek’ kazma çalışmaları, Hatay’ın Suriye sınırındaki bazı noktalarda da başlatıldı.
 • Halep'te Esad'a ağır darbe - Kuşaklı Köyü
  Halep'te Esad'a ağır darbe21.07.2012
  PlanetBBC'nin son dakika haberine göre, Halep'te kontrol sağlamaya çalışan ve Suriye ordusuyla çatışmakta olan Özgür Suriye Ordusu, Halep'teki Piyade Akademisi'nin yönetimini ele geçirdi.
 • Suriye'de İspanyol uyruklu üç gazeteci sınırı kaçak geçti - Kuşaklı Köyü
  Suriye'de İspanyol uyruklu üç gazeteci sınırı kaçak geçti25.03.2012
  GündemHATAY’ın Reyhanlı İlçesi Kuşaklı köyü sınır bölgesinden Türkiye’ye kaçak giriş yapan İspanyol uyruklu biri kadın 3 gazeteci Yabancılar Şubesi’ne teslim edildi.
 • Torunlarının, torunlarını büyütüyor - Kuşaklı Köyü
  Torunlarının, torunlarını büyütüyor30.05.2007
  GündemHATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde oturan 103 yaşındaki Fatma Cemiloğlu, torunlarının torunlarını büyütüyor.Torunu, torununun çocukları ile onların torunlarının sayısının 150'yi bulduğunu söyleyen Cemiloğlu, “Bugüne kadar hiç doktora gitmedim” dedi.
içinde

Kuşaklı Köyü


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz