Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kupon

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.356  adet haber bulundu.


 • 'Yeşilçam kalıntıları hangi film fırıldağı.' - kupon
  'Yeşilçam kalıntıları hangi film fırıldağı.'21.03.2015
  GündemMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) 11.Olağan Büyük Kurultayı “Bizimle Yürü Türkiye” sloganıyla Ankara’da başladı.Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin ‘iki bayram bir arada olsun’ teklifi ile 21 Mart Nevruz gününe denk getirilen kurultay, Arena Spor Salonu’nda şenlik havasında gerçekleştirildi.MHP lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "kaçak ve karanlık sarayında diktatörlük hesapları yapan 17/25 rumuzlu şahıs" ifadesini kullanırken, Başbakan Davutoğlu'na ise, "saray süsü Başbakan", hükümete ise, "sanal hükümet" olarak seslendi.İsim vermeden "izleme heyetinde" olacağı söylenen sanatçı Kadir İnanır'a yüklenen Bahçeli, "Şimdi de İzleme heyeti kurulmuştur.Bu heyet neleri izleyecektir.Sözde sanatçılar, gazeteciler, Yeşilçam kalıntıları, PKK'nın boğazda demlenen adamları hangi film fırıldağını çevireceklerdir?" dedi.20 bin kişinin katıldığı kurultayda Bahçeli, 1149 delegenin oyuyla yeniden genel başkan seçildi.
 • MHP'nin 11.Olağan Büyük Kurultayı'nda Devlet Bahçeli konuştu - kupon
  MHP'nin 11.Olağan Büyük Kurultayı'nda Devlet Bahçeli konuştu21.03.2015
  GündemMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) 11.Olağan Büyük Kurultayı “Bizimle Yürü Türkiye” sloganıyla Ankara’da başladı.Saat 11.05'te salona gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Bahçeli Nevruz ateşini yakmaya geliyor" anonsuyla birlikte salonda sloganlar atıldı.Partilileri selamlayan Bahçeli, konuşma yapmak için kürsüye geldi.
 • Erdoğan’ın ‘Kürt sorunu yoktur’ sözlerine Bahçeli'den tepki - kupon
  Erdoğan’ın ‘Kürt sorunu yoktur’ sözlerine Bahçeli'den tepki18.03.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Kürt sorunu olmadığına yönelik sözlerine sert tepki göstererek, “Erdoğan Balıkesir’de sıkıyı görüp yeni bir yalan ve riya atmosferi tesis etmek amacıyla bizzat mucidi olduğu sözde Kürt sorununu inkâr etmiştir.Diyarbakır’a gidince Kürt sorunu diyen, Balıkesir’i görünce bunu inkâr eden Recep Tayyip Erdoğan’ın artık yalan makinesi, çark ustası, kıvırma uzmanı olduğu net olarak bellidir” dedi.Bahçeli, dün düzenlediği basın toplantısında özetle şu mesajları verdi:
 • Sayısal Loto 14 Mart çekiliş sonuçları - kupon
  Sayısal Loto 14 Mart çekiliş sonuçları14.03.2015
  KeyifSayısal Loto 14 Mart çekilişi yapıldı.6 numarayı tutturan bir kişi, 5 milyon 218 bin liralık büyük ikramiyeyi kazandı.Sayısal Loto'yu kazanan numaralar şöyle sıralandı: 7, 8, 19, 24, 29 ve 41.
 • MELİH ÇELİKBİLEK'TEN 25 KATI - kupon
  MELİH ÇELİKBİLEK'TEN 25 KATI14.03.2015
  FutbolHafta içi bizleri takip eden İddaaseverler ceplerini doldurdu.
 • Süper Loto 12 Mart 2015 çekiliş sonuçları - kupon
  Süper Loto 12 Mart 2015 çekiliş sonuçları12.03.2015
  KeyifSüper Loto, 386’ncı hafta çekilişi yapıldı.6 numarayı tutturan 1 kişi 3 milyon 844 bin lira ikramiye kazandı.
 • Kamuda Kasırga esiyor - kupon
  Kamuda Kasırga esiyor10.03.2015
  Ekonomi2005 yılında Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’nın oğulları tarafından kurulan LST Yazılım şirketi neredeyse tüm kamu kurumlarının yazılım işlerini üstlenmiş durumda.Şirket İSKİ’den Sanayi Bakanlığı’na SGK’dan Cumhurbaşkanlığı’na tüm kamu kurumlarıyla çalışıyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘Asrın soygununda’ beraat! - kupon
  ‘Asrın soygununda’ beraat!27.02.2015
  YazarlarFRANKFURT Mahkemesi’nin “asrın soygunu” diyerek cezalandırdığı ve “Asıl suçlular Türkiye’de” diye işaret ettiği Deniz Feneri e.V davasında artık sona gelindi.
 • Alışveriş şöleni Mayıs'ta yeniden - kupon
  Alışveriş şöleni Mayıs'ta yeniden18.02.2015
  EgeMANİSA Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilkini 2013 yılında yaptığı Alıveriş Şöleni’nin ikincisinin hazırlıklarına başlandı.
 • Bahçeli Kırşehir'de konuştu - kupon
  Bahçeli Kırşehir'de konuştu08.02.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim kampanyasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gittiği her ilde ’Nefesimiz ensenizde olacak’ sloganıyla yapacağı mitinglerin ilkini bugün Kırşehir’de gerçekleştirdi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Eurovision neyin özrünü diledi? - kupon
  Eurovision neyin özrünü diledi?07.02.2015
  YazarlarŞenol Göka, TRT’ye Genel Müdür olduktan sonra kurumun Eurovision politikasında değişiklik olup olmayacağını sormuştum.
 • CHP'li Atilla Kart'tan Milli Piyango'da şaibe iddiası - kupon
  CHP'li Atilla Kart'tan Milli Piyango'da şaibe iddiası05.02.2015
  GündemCHP Konya Milletvekili Atilla Kart, yurtdışına kaçan bir Milli Piyango mensubunun kendisine gönderdiği itiraflarını açıkladı.Atilla Kart hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada 2012 yılında verdiği soru önergisindeki iddiaların bu itirafla doğrulandığını söyledi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bakın, yine ateşle oynuyor! - kupon
  Bakın, yine ateşle oynuyor!04.02.2015
  Yazarlar“BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu talimatı verdi: Fazla harcama yapan belediye başkanları için düğmeye basılıyor! Kurulacak etik kurul, her harcamanın hesabını soracak.”
 • Kaderi 8 yıl önce çizilmiş - kupon
  Kaderi 8 yıl önce çizilmiş03.02.2015
  EkonomiEmlak Konut’un geçtiğimiz yıl Özelleştirme İdaresi’nden aldığı Emirgan Korusu’nun komşusu 158 bin metrekare arsa için tartışmalar büyüyor.Mimarlar Odası arsada daha fazla inşaat yapılabilmesi için plan değişikliğinin 2006 yılında yapıldığına dikkat çekiyor.Yani 100 metrekare arsaya 30 metrekarelik inşaat izni bir anda 3 katına çıkartılmış.
 • Gülse BİRSEL

  Hayaller altın günü hayatlar WhatsApp! - kupon
  Hayaller altın günü hayatlar WhatsApp!01.02.2015
  YazarlarDikkat! İnternet ve sosyal medyayı kullanma biçim ve performansınız gerçek yaşınızı ortaya çıkarıyor!
 • 2 sterlin yatırdı 16 bin sterlin kazandı - kupon
  2 sterlin yatırdı 16 bin sterlin kazandı26.01.2015
  Futbolİngiltere'de, büyük sürprizlere sahne olan FA Cup maçlarına bahis oynayan bir kadın, 2 sterlinlik kuponuyla tam 16 bin sterlin kazandı.
 • Gürsel Tekin'den zehir zemberek - kupon
  Gürsel Tekin'den zehir zemberek21.01.2015
  EgeCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'nin Cumhuriyet'e sahip çıkmadığı yönündeki eleştirilerine, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun "Cumhuriyet'e 90 yıllık reklam arası" sözlerini hatırlatarak yanıt verdi.Tekin, Babuşçu'nun belediyelere Osmanlı lalesi üretip sattığını hatırlatarak, "Senin laleci vekilden haberin yok mu? Senin vekilin Cumhuriyet'e hakaret ederken sen 'Cumhuriyet'e sahip çıkıyoruz' gafını nasıl yapıyorsun? Siz kim, Cumhuriyet'e sahip çıkmak kim?" dedi.
 • CHP'li Tekin: Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum - kupon
  CHP'li Tekin: Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum17.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı kamuda şeffaflık programı tartışmasına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın program için söylediği "şimdi sırası değil" sözüne destek veren Tekin, "Ben Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum" dedi.
 • Hediye kuponları işçiye pahalıya patladı - kupon
  Hediye kuponları işçiye pahalıya patladı16.01.2015
  GündemDENİZLİ’nin Tavas İlçesi’nde, tadilat yaptığı evde boya kutularından çıkan ve 15 lira olduğu ileri sürülen hediye kuponları ile dört kapı demirini ev sahibine vermeyerek güveni kötüye kullandığı gerekçesiyle hakkında dava açılan boya ve sıva ustası Mustafa Keskin’e 300 gün hapis cezası verildi.
 • ‘Helal kupon’ fetvası - kupon
  ‘Helal kupon’ fetvası13.01.2015
  GündemPiyango çıkan paranın ‘haram’ olduğunu belirten Diyanet, mağazalarda alışveriş yapanlara verilen çekiliş kuponundan çıkan hediyeler için “Helal” dedi.Diyanet fetvasına göre erkekte küpe de ‘mekruh’.
 • Diyanet İşleri Başkanlığı neleri yasaklamadı ki? - kupon
  Diyanet İşleri Başkanlığı neleri yasaklamadı ki?13.01.2015
  GündemErzurum'a ilk kez midyeyi getiren seyyar satıcı Fırat Kuytan, mahalledeki cami imamının cuma vaazda 'midye haramdır' demesi nedeniyle satışlarının yarı yarıya düştüğünü ileri sürdü.Kuytan, "Fetvadan sonra cami cemaatinden hiç kimse midye almadı" dedi.Gözler son zamanlarda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘sakıncalığı bulduğu’ şeylere çevrildi.İşte o liste…
 • MELİH ÇELİKBİLEK'TEN 1000 LİRA - kupon
  MELİH ÇELİKBİLEK'TEN 1000 LİRA11.01.2015
  FutbolHafta içi ve hafta sonu bizleri takip eden İddaaseverler ceplerini doldurdu.
 • Yılbaşı talihlisi hesabı kapatıp kaçtı - kupon
  Yılbaşı talihlisi hesabı kapatıp kaçtı05.01.2015
  GündemYılbaşı çekilişinde 12.5 milyon lira kazanan talihli Halit Abak, polis eşliğinde notere gidip biletini tasdik ettirdikten sonra ortadan kayboldu.Abak Facebook hesaplarını da kapattı.
 • Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak? - kupon
  Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?29.12.2014
  GündemYılbaşı çekiliş sonuçları sıralı tam liste ne zaman yayınlanacak? Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi için geri sayım başladı.Sonuçlar 31 Aralık 2014 gecesi çekiliş yapıldıktan sonra Milli Piyango'nun internet sitesinden açıklanacak veya telefonla öğrenilebilecek.İşte sonunçlara ulaşabileceğiniz telefon numarası ve internet sitesi.
 • Deniz Yarbay Ali Tatar'a mezarı başında anma töreni - kupon
  Deniz Yarbay Ali Tatar'a mezarı başında anma töreni19.12.2014
  GündemPoyrazköy davasında 'Amirallere suikast' iddialarına ilişkin soruşturma döneminde intihar eden Deniz Yarbay Ali Tatar ölümünün 5.yılında Karşıyaka Mezarlığı'nda törenle anıldı.Ali Tatar'ın ağabeyi Ahmet Tatar, anma törenindeki konuşmasında, "5 yıl önce, bize, koca deryanın kıyısında Kerbela'yı yaşattılar" dedi.Ali Tatar'ın suikast planı yapmakla suçlandığı komutanı dönemin Deniz Kuvvetleri Komutanı Eşref Uğur Yiğit'de törene gönderdiği telgrafta üzüntülerini dile getirdi.
 • Suriyeli mültecilere BM’den kötü haber - kupon
  Suriyeli mültecilere BM’den kötü haber02.12.2014
  PlanetKara kış öncesi, bağışçı ülkelerin vaatlerini yerine getirmemekle suçlayan BM, 1.7 milyon mülteciye yaptığı gıda yardımını durdurdu.
 • Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: Kirlinin boyunu zaten biliyoruz - kupon
  Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: Kirlinin boyunu zaten biliyoruz01.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de katıldığı Ege Bölgesi örgüt toplantısında dört bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarına değinerek, "Birisi de 'ben masumum' diyor.Erdoğan Bayraktar.Masumsan, Başbakan talimat verdi sen de 'asıl istifa etmesi gereken ben değilim başbakandır' demedin mi? Neden kıvırıyorsun? Erkek gibi durmak yakışmaz mı yakışır.Yapmadıysan 'yapmadım' de." dedi.
 • 'Doğalgazda yüzde 6 indirim sağlayacağız' - kupon
  'Doğalgazda yüzde 6 indirim sağlayacağız'01.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yaptıkları görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.Toplantıda konuşan Putin Türkiye'ye 1 Ocak itibariyle doğalgaz fiyatlarında yüzde 6 indirim sağlayacaklarını söyledi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Siyasetçinin özel hayatı olmaz! - kupon
  Siyasetçinin özel hayatı olmaz!29.11.2014
  YazarlarTBMM Soruşturma Komisyonu’ndaki ifadeler için yayınlanmasına yayın yasağı koyan yargıç, kararının yanlış okunduğunu, hatta hiç okunmadan üzerine konuşulduğunu söyledi.
 • Hazine 3,3 milyar lira borçlandı - kupon
  Hazine 3,3 milyar lira borçlandı22.11.2014
  EkonomiHazine, düzenlediği iki tahvil ihalesinde piyasaya 3 milyar 309,4 milyon lira borçlandı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Ey mümin, bu gözlere hiç baktın mı - kupon
  Ey mümin, bu gözlere hiç baktın mı21.11.2014
  YazarlarONA sadece “Adam” diyeceğim.Adını ağzıma almayacağım.
 • Faizler, 1 yılın en düşük seviyesine düştü - kupon
  Faizler, 1 yılın en düşük seviyesine düştü19.11.2014
  EkonomiTahvil - bono piyasasında 10 yıl vadeli gösterge tahvilin bileşik faizi yüzde 8,45'e gerileyerek son bir yılın en düşük seviyesini gördü.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Söz vermek kolay tutmak zor - kupon
  Söz vermek kolay tutmak zor14.11.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yanına bakanlarını da alarak basın toplantısı yaptı ve işçi sağlığı, iş güvenliği ile ilgili olarak alınacak tedbirleri sıraladı.12 yıldır iktidarda olan bir partinin bu adımı atabilmesi için demek ki yüzlerce işçinin ölmesini beklememiz gerekiyormuş! Ama bu eleştiriyi daha önce yapmıştık, onu geçelim.
 • Kanat ATKAYA

  O ne irade o! - kupon
  O ne irade o!04.11.2014
  YazarlarNE kadar mesudum anlatamam sevgili okur.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Aman ateşle oynama! - kupon
  Aman ateşle oynama!25.10.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, milletvekili ve belediye başkanlarının haksız imar kazancı elde edip etmediklerini araştırmak için bir Etik Araştırma Merkezi kuracağını söyledi.
 • Süper Loto talihlisi: Patronum beni kandırdı - kupon
  Süper Loto talihlisi: Patronum beni kandırdı19.10.2014
  GündemSÜPER LOTO’nun 9 hafta devrettikten sonra geçen 4 Eylül’de yapılan çekilişte 6 bilen 2 kişiden biri olarak 11 milyon 345 bin 645 lira ikramiye kazanan Edirneli hamal Fuat Özdemir, yanında çalıştığı işadamı B.A.’nın kendisini kandırarak parasının 5 milyon 300 lirasını aldığını iddia ederek savcılığa suç duyusunda bulundu.B.A.ise kupona ortak olduklarını söyledi.B.A.’nın hesabına aktardığı paradan 600 bin liralık bölümünün çekildiği belirlenirken, kalan 4 milyon 700 bin lira için tedbir konuldu.
 • Ahmet HAKAN

  Kobani ile Hakkâri’nin şöyle bir alakası var - kupon
  Kobani ile Hakkâri’nin şöyle bir alakası var12.10.2014
  YazarlarSAYIN Cumhurbaşkanımız soruyorlar.
 • İddaa'da büyük devrim.Kimlik geliyor - kupon
  İddaa'da büyük devrim.Kimlik geliyor11.10.2014
  FutbolSayıştay hazırladığı ‘Spor Toto Teşkilat Başkanlığı 2013 Yılı Denetim Raporu'nda 18 yaş altı gençleri bahis oyunlarından korumak için internet ortamında olduğu gibi sanal ve gezici bayilerde de iddia oynayacak kişilere ‘oyun oynama kimliği' verilmesi gerektiğini ifade etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Hakan Fidan bu işe ne diyor? - kupon
  Hakan Fidan bu işe ne diyor?11.10.2014
  Yazarlar“ORTADOĞU’nun büyük ağabeyi” olan bir ülkede yaşıyoruz.
 • Bahiste büyük devrim: Kimlik geliyor - kupon
  Bahiste büyük devrim: Kimlik geliyor11.10.2014
  FutbolSayıştay, Spor Toto Teşkilatı ile ilgili raporunda, bahis oynayan kişilere 'oyun oynama kimliği' verilmesi gerektiğini vurguladı.Bu kimlik sayesinde; 1-) 18 yaşın altındakiler bahis oynayamayacak.2-) 18 yaşın üstündekiler, hesaplarındaki peşin para kadar bahis oynayabilecek.3-) Şike yapılıp yapılmadığı rahatlıkla tespit edilebilecek.
 • Gülse BİRSEL

  Git patlat bu kafayı şimdi! - kupon
  Git patlat bu kafayı şimdi!01.10.2014
  YazarlarKIZLARIN kafalarıyla ilgili herkesin söyleyeceği ne çok laf varmış arkadaş? Nasıl kafaya takılmışsa bu konu, yıllardır bitmedi.
 • Yalçın BAYER

  Gül’e Kayseri’de anıtmezar - kupon
  Gül’e Kayseri’de anıtmezar01.10.2014
  YazarlarKAYSERİ’den gazeteci Recep Bulut, ‘Kayseri Yenihaber’in başyazısında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin bir basın toplantısında “11’inci Cumhurbaşkanı hemşerimiz Abdullah Gül’ün ölümü halinde Kayseri’ye gömülmek istediği ve kendisine şehir mezarlığında bir mezar yeri ayrılmasını istediğini” açıkladığını yazıyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Panislamist mezhepçi politikanın bedeli - kupon
  Panislamist mezhepçi politikanın bedeli15.09.2014
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da sadece “uslu gazetecilerin” davetli olduğu bir toplantı yaptı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  ‘AK’ın sırrı Ataşehir’de çözüldü! - kupon
  ‘AK’ın sırrı Ataşehir’de çözüldü!10.09.2014
  YazarlarİSTANBUL’da Ataşehir Belediyesi’nin Barbaros Mahallesi, Ümraniye Belediyesi’ne bağlandı.
 • Sokakta bulduğu kupon yüzünden tutuklandı - kupon
  Sokakta bulduğu kupon yüzünden tutuklandı06.09.2014
  Avrupa
 • Muharrem İnce konuşmasına şiirle başladı - kupon
  Muharrem İnce konuşmasına şiirle başladı05.09.2014
  GündemCHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, konuşmasına Hasan Hüseyin Korkmazgül'ün "Acılı bal eyledik" şiiriyle başladı.Sözlerine 'umut' vurgusuyla başlayan İnce'nin konuşması 'Başbakan Kemal' sloganları ile kesildi.İnce'nin de "inşallah" demesi dikkat çekti.Bunun üzerine salonda ''Muharrem İnce bu partinin evladıdır, konuşmasını dinlemek CHP’liye yakışandır'' anonsları yapıldı.
 • Vatandaşlar büyük ikramiye çıkan bayiye akın etti - kupon
  Vatandaşlar büyük ikramiye çıkan bayiye akın etti05.09.2014
  EkonomiVan'da, Süper Loto oyununda büyük ikramiyenin isabet ettiği kuponun yatırıldığı bayii, sabah saatlerinden itibaren vatandaşların akınına uğradı.Büyük ikramiyenin Van'daki Bilim Kırtasiye 15 Nolu Bayii'den kazanıldığını öğrenen vatandaşlar, bir taraftan yeni milyoneri görmek diğer taraftan da gelecek haftaki çekilişte kazanabilmek için şanslı sayıları oynamaya başladı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Eskisi ile yenisinin farkı - kupon
  Eskisi ile yenisinin farkı01.09.2014
  Yazarlar“ESKİ Türkiye’nin Cumhurbaşkanı” Abdullah Gül, Refah Partisi ile ilgili “kayıp trilyon” davasında ifade vermeye gideceğini açıkladı.
 • Alcatel-Lucent finansal sonuçlarını paylaştı - kupon
  Alcatel-Lucent finansal sonuçlarını paylaştı28.08.2014
  TeknolojiAlcatel-Lucent Global, 2014'ün ikinci çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Allah Davutoğlu’nu utandırmasın! - kupon
  Allah Davutoğlu’nu utandırmasın!25.08.2014
  YazarlarCUMHURBAŞKANI/Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genel Başkanlığı için Ahmet Davutoğlu’nun neden tercih edildiğini açıklarken “Paralel yapı ile mücadeleyi sürdürecek” gerekçesini de özel olarak vurguladı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»