Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kredi ve yurtlar kurumu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.118  adet haber bulundu.


 • 'Mobbing'e karşı özel birim - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  'Mobbing'e karşı özel birim29.05.2015

  Eğitim

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK), akademi dünyasında tacize, mobbinge uğrayan kadın akademisyen ve öğrenciler için özel bir birim oluşturdu.
 • Yurtlara e-kayıt uygulaması - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurtlara e-kayıt uygulaması28.05.2015

  Eğitim

  Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (YURTKUR) bağlı yurtlara yerleşmeye hak kazanan öğrenciler, kayıtlarını e-kayıt sistemiyle yapabilecek.
 • Konya'ya 300 kişilik öğrenci yurdu - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Konya'ya 300 kişilik öğrenci yurdu28.05.2015

  Eğitim

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca Konya'nın Kulu ilçesine yaptırılan 300 kişilik öğrenci yurdu, Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne teslim edildi.
 • Çanakkale Ralli'sinde korkutan kaza: 4 yaralı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Çanakkale Ralli'sinde korkutan kaza: 4 yaralı18.05.2015

  Ege

  ÇANAKKALE Savaşları'nın 100'üncü yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen '100'üncü Yıl Rallisi', bugünkü turda yaşanan iki ayrı kazayla tamamlandı.Bayramiç-Çan etabında araçlarıyla şarampole düşen yarışçılardan pilot Dağhan Yavuz ve yardımcı pilot Aydoğan Savcıer ile Kuşçayır Köyü Mevkii'nde yarışı izlerken görevli aracının çarptığı Recep Coşkun ile eşi Sinem Coşkun rallideki kazalarda yaralandı.
 • Maceraya paydos istikrara devam - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Maceraya paydos istikrara devam03.05.2015

  Ege

  MANİSA Gördes’te 2009’dan bu yana ilçeye kazandırılan eserlerin toplu açılış töreni Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın katılımıyla gerçekleşti.4 günden bu yana rahatsız olmasına rağmen 3 yıl sonra Gördes’e geldiğini belirten Arınç, AK Parti’yi kurduklarında bazı sözler verdiklerini kaydederek şunları söyledi:
 • 3 yeni üniversite kurulacak - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  3 yeni üniversite kurulacak23.04.2015

  Eğitim

  Türkiye'de kurulacak ikisi vakıf 3 üniversiteye yönelik düzenlemeleri içeren "Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlandı.TBMM'de 1 Nisan'da kabul edilen kanun, kurulacak olan Türkiye Uluslararası İslam, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, İbn Haldun ve İstinye üniversitelerine ilişkin düzenlemeleri içeriyor.
 • CHP'nin seçim bildirgesi - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • İnternete sansür Resmi Gazete'de - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  İnternete sansür Resmi Gazete'de15.04.2015

  Gündem

  "Torba Kanun" Resmi Gazete'de yayımlandı.Kanuna göre, kişilerin can ve mal güvenliğinin korunması, milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla TİB tarafından internette içeriğin çıkarılması veya erişimin engellenmesi kararı verebilecek.Karar 24 saat içinde sulh ceza hakiminin onayına sunulacak, hakim kararını 48 saat içinde açıklayacak, aksi halde karar kendiliğinden kalkacak.
 • Ek ders ücretleri yüzde 100 arttı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Ek ders ücretleri yüzde 100 arttı15.04.2015

  Eğitim

  Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Torba Kanun’a göre, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan hafta sonu destek kurslarında görev yapan öğretmenlere ödenen ek ders ücretleri yüzde 100 arttı.Ebeler lisansüstü eğitim alarak ‘uzman ebe’ olarak çalışabilecek.İstanbul’da Sağlık Bilimleri Üniversitesi kurulacak.
 • Üç yeni üniversite kuruluyor - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Üç yeni üniversite kuruluyor01.04.2015

  Eğitim

  TBMM Genel Kurulu'nda, biri devlet, 2'si vakıf 3 üniversitenin kurulmasını öngören Yükseköğretim Teşkilatı Kanunu'nda değişiklik içeren tasarı kabul edilerek yasalaştı.
 • Üniversite öğrencisi başında vurulmuş halde bulundu - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Üniversite öğrencisi başında vurulmuş halde bulundu30.03.2015

  Gündem

  Siirt'te bir üniversite öğrencisi, boş arazide kafasına silahla ateş edilmiş halde bulundu.
 • Öğrenmenin önünde 10 engel - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Öğrenmenin önünde 10 engel30.03.2015

  Eğitim

  Çocuklarınızın öğrenmeye en açık olduğu bebeklik dönemini iyi değerlendirebildiniz mi? Soru sormasını teşvik ediyor musunuz yoksa tek yanıta dayalı sınav sisteminde merakı köreliyor mu? Oyunu gereksiz mi görüyorsunuz?
 • İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  İnternet ve sağlıkla ilgili torba yasa kabul edildi27.03.2015

  Gündem

  TBMM Genel Kurulu'nda, "Torba Kanun teklifi" olarak adlandırılan, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.
 • Yurt öğrencileri ‘Son Mektup’ filmini ücretsiz izleyecek - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurt öğrencileri ‘Son Mektup’ filmini ücretsiz izleyecek25.03.2015

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale Zaferi'nin 100.yılı etkinlikleri kapsamında, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) bünyesindeki yurtlarda kalan öğrencilerin ‘Son Mektup’ filmini ücretsiz izleyeceğini bildirdi.
 • Öğrencilerden yurt protestosu - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Öğrencilerden yurt protestosu24.03.2015

  Eğitim

  Harran Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrenciler, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda barınma şartlarının ve yemeklerin kötü olduğunu öne sürerek oturma eylemi yaptı.
 • KPSS soruşturması: Kamuya sızdılar - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KPSS soruşturması: Kamuya sızdılar24.03.2015

  Eğitim

  2010'da KPSS sorularının çalınması ve usulsüz dağıtılmasıyla ilgili soruşturmada, 5 yıl sonra operasyon için düğmeye basıldı, 63 kişi gözaltında.
 • Başsavcılık'tan KPSS açıklaması - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Başsavcılık'tan KPSS açıklaması23.03.2015

  Gündem

  2010 yılında yapılan KPSS sınavında kopya çekildiği iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında gözaltılar için sabah düğmeye basılmıştı.Başsavcılık konuyla ilgili açıklama yaptı.Açıklamada, "KPSS tarihinde daha önce hiçbir dönemde Eğitim Bilimleri Alanında 120 sorunun 120'sini ve 119'unu doğru cevaplayan olmadığı halde, 2010 sınavında tam 350 kişinin 120 sorunun 120'sini de doğru cevapladığı görülmüştür.Bu 350 kişinin 70'inin karı-koca, 23'ünün akraba, 52 adayın ise aynı adreste veya aynı apartman, site veya sokakta ikamet ettiği anlaşılmıştır" denildi.
 • ‘Katlamalı harçlar’ geri ödenecek - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  ‘Katlamalı harçlar’ geri ödenecek19.03.2015

  Eğitim

  ‘Torba Kanun Teklifi’nin, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen birinci bölümüne göre özel eğitim ve kurs öğretmenlerine ek ders ücretleri yüzde 25 ve 100 oranında fazla ödenecek.Milli Eğitim Bakanlığı’na 47 bin öğretmen kadrosu verilecek.Kamuoyunda ‘katlamalı harç’ olarak tanımlanan ve öğrenim süresi içinde mezun olmayan öğrencilerden alınmış olan zamlı katkı payı ve öğrenim ücretleri üniversitelilere iade edilecek.Öğrenim süresi içinde mezun olamayan öğrencilerden ilgili dönem için öngörülen katkı payı ve öğrenim ücreti alınacak.
 • Yurt başvuruları devam ediyor - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurt başvuruları devam ediyor18.03.2015

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığından, Kredi ve Yurtlar Kurumu 2014-2015 öğretim döneminde yedek listelerin değerlendirilmesi sonrasında boş yatağı bulunan ve yeni hizmete açılan yurt müdürlükleri için başvuruların devam ettiği bildirildi.
 • KYK’dan yurt bekleyen öğrencilere uyarı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KYK’dan yurt bekleyen öğrencilere uyarı10.03.2015

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü, yurtlarda barınmak için yedek sırası bekleyen üniversite öğrencilerinin başvuru taleplerini güncellemeleri gerektiği belirtti.
 • KYK, boş yataklar için başvuru alacak - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KYK, boş yataklar için başvuru alacak10.03.2015

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü, boş yatağı bulunan ve yeni hizmete açılan yurt müdürlükleri için öğrencilerden on-line başvuru alınacak.
 • Üniversiteli Safinaz, İstanbul’dan Kars’a geldiği gün öldü - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Üniversiteli Safinaz, İstanbul’dan Kars’a geldiği gün öldü06.03.2015

  Gündem

  KAFKAS Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Safinaz Öretmen (27), kaldığı yurtta fenalaştı.Arkadaşlarına "Nefes alamıyorum" diyen genç kız, ambulansla hastaneye götürülürken yoldayaşamını yitirdi.Safinaz Öretmen’in ölümü arkadaşlarını derinden üzdü.
 • Üniversitede ‘taciz’ protestosu - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Üniversitede ‘taciz’ protestosu04.03.2015

  Eğitim

  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencileri kampüs ile yurt arasındaki yolda kız öğrencilerin bazı kişiler tarafından sözlü tacize uğramalarını yürüyüş yaparak protesto etti.
 • ÖSYM Başkanı açıkladı: Üniversiteye giriş sistemi değişiyor mu? - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  ÖSYM Başkanı açıkladı: Üniversiteye giriş sistemi değişiyor mu?28.02.2015

  Eğitim

  ÖSYM Başkanı Prof.Dr.Ali Demir, “2015 YGS tarihi 22 Mart olacaktı, Nevruz’a denk geldiği için 15 Mart’ta yapmaya karar verdik.Seçimler 14 Haziran’da olacaktı, Yüksek Seçim Kurulu ile görüştük, o tarihte sınav olduğunu söyledik, 7 Haziran’a aldılar” dedi.Üniversiteye giriş sınavlarında da açık uçlu sınav yapmak için çalışma yaptıklarını ancak kısa sürede gerçekleşmeyeceğini belirten Demir, “Bunlar üzerinde çalıştığımız projeler” diye konuştu.
 • Yurt başvuru sonuçları açıklandı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurt başvuru sonuçları açıklandı27.02.2015

  Eğitim

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na boş yatağı bulunan ve yeni hizmete açılan yurt müdürlükleri için yapılan çevrim içi (on-line) başvuruların sonuçları açıklandı.
 • İnadına mini etek desinler - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  İnadına mini etek desinler26.02.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Varsın onlar ‘İnadına dekolte, inadına mini etek’ diye feveran etsinler.Biz TÜRGEV ile, diğer vakıflarımızla, derneklerimizle birlikte inancına, tarihine, kültürüne bağlı nesiller, düşünen, tartışan, üreten gençler yetiştirmek için çalışmaya, çabalamaya devam edeceğiz” dedi.TÜRGEV’in toplu yurt açılış törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • Yabancı öğrencilere burs imkanı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yabancı öğrencilere burs imkanı26.02.2015

  Eğitim

  Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Türkiye'de lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde öğretim görecek 5 bin yabancı öğrenciye burs verecek.
 • Yurtta öğrenci kavgası: 20 gözaltı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurtta öğrenci kavgası: 20 gözaltı25.02.2015

  Gündem

  SİVAS’ın Suşehri ilçesinde yüksekokul öğrencilerinin kaldığı yurtta karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıktı.Kavgaya müdahale eden polis 20 öğrenciyi gözaltına aldı.
 • Burs ve kredi için tanınan ek süre 22 Şubat’ta doluyor - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Burs ve kredi için tanınan ek süre 22 Şubat’ta doluyor20.02.2015

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs veya kredi almaya hak kazanan ancak gerekli taahhütnameyi onaylatamayan öğrencilere tanınan ek süre, 22 Şubat’ta sona erecek.
 • Burs ve kredi için son gün 22 Şubat - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Burs ve kredi için son gün 22 Şubat19.02.2015

  Gündem

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu'ndan burs veya kredi almaya hak kazanan ancak gerekli taahhütnameyi onaylatamayan öğrencilere tanınan ek süre, 22 Şubat'ta sona erecek.
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti13.02.2015

  Eğitim

  Lisans mezunu ebeler, meslekleriyle ilgili lisansüstü eğitim alarak uzmanlaştıktan ve diplomaları Sağlık Bakanlığı’nca tescil edildikten sonra “uzman ebe” olarak çalışacaklar.İstanbul’da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kurulacak.
 • 2011 300'den 2015 500'e - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  2011 300'den 2015 500'e12.02.2015

  Gündem

  7 Haziran’da yapılacak seçimlerde aday olmak isteyen bürokratların istifa etmeleri için tanınan süre önceki gün saat 17.00’de doldu.
 • İstanbul ve Ankara'da okullar tatil - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  İstanbul ve Ankara'da okullar tatil11.02.2015

  Gündem

  Başkent Ankara ve İstanbul olmak üzere kar yağışı ve fırtına nedeniyle Türkiye'nin bir çok yerinde eğitime ara verildi.İstanbul Hadımköy'de yoğun tipi nedeniyle meydana gelen kazada ise Suriye uyruklu bir kişi hayatını kaybetti.Türkiye bugün bembeyaz.
 • Kar yolları kapattı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Kar yolları kapattı11.02.2015

  Gündem

  Türkiye 2 gündür beyaza büründü.Okullar tatil edildi, yollar kapandı, trafik felç oldu.İşte Türkiye'nin dört bir yanından kapanan yollar.
 • Milletvekilliği istifası için süre bitti - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Milletvekilliği istifası için süre bitti10.02.2015

  Gündem

  Genel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gündü.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı esmeye devam etti.Başbakan Davutoğlu'nun 4 başdanışmanı ve özel doktoru da görevlerinden istifa etti.Son istifa haberi de akşam saatlerinde geldi.Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan SGK'nın başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Ankara'da istifa rüzgarında son gün.KYK Müdürü de istifa etti - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Ankara'da istifa rüzgarında son gün.KYK Müdürü de istifa etti10.02.2015

  Eğitim

  Genel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gün.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı devam ediyor.
 • Bürokraside adaylık patlaması - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Bürokraside adaylık patlaması10.02.2015

  Gündem

  Başkent Ankara'da daha önce görülmedik bir seçim fırtınası yaşandı.7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için istifalar art arda geldi.Bürokratların milletvekili aday adaylığı için öncelikli tercihi ise Ak Parti oldu.Bu durum muhalefet tarafından 'siyasallaşmanın en önemli göstergesi' olarak eleştirildi.
 • Bürokraside adaylık patlaması - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Bürokraside adaylık patlaması10.02.2015

  Gündem

  Başkent Ankara'da daha önce görülmedik bir seçim fırtınası yaşandı.7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için istifalar art arda geldi.Bürokratların milletvekili aday adaylığı için öncelikli tercihi ise Ak Parti oldu.Bu durum muhalefet tarafından 'siyasallaşmanın en önemli göstergesi' olarak eleştirildi.Son istifa haberi de Türkiye'nin en büyük kurumunun başından geldi.15 milyona yakın çalışanın kayıtlı olduğu Türkiye’nin en büyük kamu kuruluşu Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Öğrencilere ‘taahhütname’ için 31 Ocak uyarısı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Öğrencilere ‘taahhütname’ için 31 Ocak uyarısı28.01.2015

  Eğitim

  Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu’ndan burs ve kredi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhütnamelerini onaylama işlemleri, 31 Ocak'ta sona erecek.
 • Yurtlarda ve Gençlik Kampları'nda yeni dönem - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurtlarda ve Gençlik Kampları'nda yeni dönem22.01.2015

  Spor Diğer

  Devlete bağlı üniversite yurtlarında, gençlik kamplarında, gençlik merkezlerinde din ve değerler eğitimi verilecek, Arapça ve Osmanlıca kurslar açılacak; Kur'an kurslarındaki çocuk ve gençlere spor eğitimi verilecek.
 • Fatih Tekeci

  Ankara Kalesi’nde 'tarihi' ayıp - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Ankara Kalesi’nde 'tarihi' ayıp16.01.2015

  Yazarlar

  ‘Başkent’te turizm’ denildiğinde akla ilk gelen yerdir tarihi Ankara Kalesi.
 • 20 soruda 'hadi anlat bakalım'! - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  20 soruda 'hadi anlat bakalım'!12.01.2015

  Eğitim

  “Bugün okulun nasıl geçti” sorusuna çocuk genellikle “iyi” diye yanıt verir ve gerisini getirmez.Onları okul hakkında konuşturmak istiyorsanız neyi nasıl soracağınızı bilmelisiniz.
 • Üniversitelilerin yurt ücreti eylemi - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Üniversitelilerin yurt ücreti eylemi10.01.2015

  Eğitim

  Adıyaman'da Kredi Yurtlar Kurumu yurdunda kalan bir grup öğrenci, yurt ücretine yüksek zam yapıldığı gerekçesiyle eylem yaptı.
 • Asla pes etme! - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Asla pes etme!07.01.2015

  Eğitim

  Doç.Dr.Refet Polat, ilkokul öğretmenine göre ‘matematikten anlamıyordu’.Oysa şimdi Türkiye’yi matematik olimpiyatlarına hazırlıyor.Pes etmemek için neden de çok örnek de.
 • Onları utangaç bir şebboydan kelebeğe dönüştürün - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Onları utangaç bir şebboydan kelebeğe dönüştürün05.01.2015

  Eğitim

  Çocuklar için arkadaş grubu çok önemli.Amerikalı psikolog Dr.Jennifer Cassatly, ailelere, çocuklarının sosyalleşmesine yardım edecek ipuçları verdi.
 • KYK Kredi ve burs sonuçları açıklandı (2014-2015) - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KYK Kredi ve burs sonuçları açıklandı (2014-2015)01.01.2015

  Gündem

  Örgün eğitim veren bir yükseköğretim kurumuna kayıtlı üniversite öğrencilerin merakla beklediği KYK sonuçları açıklandı.Burs miktarı 300 liradan 330 liraya yükseltildi.İlk ödemesi 2015 Ocak sonunda yapılacak olan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu bursu ve kredileri hem öğrenciler hem de aileler için çok önemli durumda.İşte KYK Kredi ve burs sonuçları.
 • Yurtlara yedek yerleştirmelerde son kayıt tarihi 9 Ocak - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Yurtlara yedek yerleştirmelerde son kayıt tarihi 9 Ocak31.12.2014

  Eğitim

  YURTKUR 16’ncı hafta yedek yerleştirmelerinde son kayıt tarihi, 9 Ocak 2015’e kadar uzatıldı.
 • KYK burs ve kredi sonuçları açıkladı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KYK burs ve kredi sonuçları açıkladı31.12.2014

  Ekonomi

  Binlerce öğrencinin merakla beklediği 2015 yılı kredi ve burs sonuçları belli oldu.
 • KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı31.12.2014

  Eğitim

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Genel Müdürlüğü, 2014-2015 kredi ve burs sonuçlarının açıklandığını bildirdi.
 • Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor - kredi-ve-yurtlar-kurumu

  Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor30.12.2014

  Ekonomi

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, yüksek öğrenim öğrencilerine verilen kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015'te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»