MENÜ
Arşiv

Kpss Giriş Belgesi

Kpss Giriş Belgesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kpss Giriş Belgesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 264 Kpss Giriş Belgesi haberi bulunmuştur.

Kpss Giriş Belgesi Haberleri

KPSS Tercih Tarihleri Ne Zaman (2014 KPSS Başvuru ve Tercih Tarihleri) KPSS 2014 Tercih Kılavuzu

KPSS Tercih Tarihleri Ne Zaman (2014 KPSS Başvuru ve Tercih Tarihleri) KPSS 2014 Tercih Kılavuzu

KPSS Başvuru Klavuzu ve Tercih Tarihleri Belli Oldu (KPSS Tercih ve Başvuru Sistemi)KPSS Başvuru Klavuzu ve Tercih Tarihleri Ne Zaman? KPSS Önlisans ve Ortaöğretim Başvuru Tarihleri Ne Zaman? 2014 KPSS Ortaöğretim-Önlisans Başvuruları başladı mı? ÖSYM'den yapılan son açıklamaya göre; KPSS Ortaöğretim ve Önlisans Başvuru Tarihleri 8 Temmuz ve 24 Temmuz arasında yapılacak. KPSS Ortaöğretim ve Önlisans öğrencileri için sınav başvuru tarihleri 8-24 Temmuz arasında. KPSS Ortaöğretim ve Önlisans öğrencileri başvuruları ile ilgili duyurulara haberimizden tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. KPSS başvuruları nasıl yapılacak? KPSS başvuruları ne zaman yapılacak? Ösym 2014 KPSS sınav takvimini açıkladı. 2014 KPSS Ortaöğretim-Önlisans başvuruları KPSS Başvuru Tarihleri Değişti, 2014 KPSS ile ilgili Tüm Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz...

1.7.2014Hürriyet Arşiv
KPSS Gİriş Belgesi al,Başvuru zamanı sorgula Tıkla 2014 ÖSYM KPSS

KPSS Gİriş Belgesi al,Başvuru zamanı sorgula Tıkla 2014 ÖSYM KPSS

KPSS 2014 Başvuru Tarihi Ne Zaman? ÖSYM KPSS Başvuruları, ÖSYM KPSS Başvuruları ne zaman sona eriyor? 2014 KPSS sınavı başvuru tarihi ne zaman olacak? ÖSYM KPSS sınavı tarihi öğren, KPSS Başvuru Tarihi ÖSYM - 2014 KPSS Sınavı Ne Zaman? KPSS sınavı ne zaman olacak? Önlisans KPSS sınavı başvuru tarihi ne zaman? 2014 KPSS Başvutu tarihi, ÖSYM 2014 KPSS Sınavı Başvuru Tarihi Öğren - 2014 KPSS Sınavı Tarihi, 2014 KPSS ile ilgili tüm detaylar, 2014 KPSS haberleri, ÖSYM KPSS 2014 Sınavı tarihi, ÖSYM KPSS 2014 Sınavı başvuru tarihi, KPSS sınavı başvuru tarihi, Lise KPSS başvuru tarihi ne zaman başlıyor? Lisans KPSS sınavı başvuruları ne zaman başlayacak? Bu haberimizde sizler için herkesin merakla beklediği 2014 KPSS sınavının başvuru tarihini ve sınavın başlangıç tarihini yayınladık. Her zaman MEB bağlı sınavlarla ilgili her türlü gelişme ve haberleri hurriyet.com.tr üzerinden bulabilirsiniz KPSS 2014 Başvuru Tarihi Ne Zaman? ÖSYM KPSS Başvuruları, ÖSYM KPSS Başvuruları ne zaman sona eriyo

28.6.2014Hürriyet Arşiv
KPSS Gİriş Belgesi al,Başvuru zamanı sorgula Tıkla 2014 ÖSYM KPSS

KPSS Gİriş Belgesi al,Başvuru zamanı sorgula Tıkla 2014 ÖSYM KPSS

KPSS 2014 Başvuru Tarihi Ne Zaman? ÖSYM KPSS Başvuruları, ÖSYM KPSS Başvuruları ne zaman sona eriyor? 2014 KPSS sınavı başvuru tarihi ne zaman olacak? ÖSYM KPSS sınavı tarihi öğren, KPSS Başvuru Tarihi ÖSYM - 2014 KPSS Sınavı Ne Zaman? KPSS sınavı ne zaman olacak? Önlisans KPSS sınavı başvuru tarihi ne zaman? 2014 KPSS Başvutu tarihi, ÖSYM 2014 KPSS Sınavı Başvuru Tarihi Öğren - 2014 KPSS Sınavı Tarihi, 2014 KPSS ile ilgili tüm detaylar, 2014 KPSS haberleri, ÖSYM KPSS 2014 Sınavı tarihi, ÖSYM KPSS 2014 Sınavı başvuru tarihi, KPSS sınavı başvuru tarihi, Lise KPSS başvuru tarihi ne zaman başlıyor? Lisans KPSS sınavı başvuruları ne zaman başlayacak? Bu haberimizde sizler için herkesin merakla beklediği 2014 KPSS sınavının başvuru tarihini ve sınavın başlangıç tarihini yayınladık. Her zaman MEB bağlı sınavlarla ilgili her türlü gelişme ve haberleri hurriyet.com.tr üzerinden bulabilirsinizKPSS 2014 Başvuru Tarihi Ne Zaman? ÖSYM KPSS Başvuruları, ÖSYM KPSS Başvuruları ne zaman sona eriyo

28.6.2014Hürriyet Arşiv
KPSSnin sabah oturumu bitti

KPSS'nin sabah oturumu bitti

Öğretmenlik ve kamudaki A grubu kadrolar için düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) genel kültür ve genel yetenek testlerinin yer aldığı sabah oturumu sona erdi.

6.7.2013Gündem
İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları adayların erişimine açıldı İşte, o liste

İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları adayların erişimine açıldı! İşte, o liste!

İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları için uzun bekleyiş bugün sona erdi. Türkiye genelinde yapılacak olan alımların sözlü mülakatı için sonuçları açıklayan İçişleri Bakanlığı, bu hakkı kazanan vatandaşların kimler olduğunu resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. İşte, merakla beklenen İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları ve detaylı bilgiler

26.5.2017Ekonomi
İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı mı

İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı mı?

İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları, başvuru yapan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. KPSS ve eğitim şartları tutan vatandaşların başvurabildiği İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları, bakanlık tarafından adaylara duyurulacak. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, adayların merakla beklediği o tarih ve başvuru hakkında bazı detaylar

25.5.2017Ekonomi
2017 KPSS alan sınavı giriş yerleri ÖSYM tarafından erişime açıldı ÖSYMden sınav için kritik uyarı

2017 KPSS alan sınavı giriş yerleri ÖSYM tarafından erişime açıldı! ÖSYM'den sınav için kritik uyarı

2017 KPSS alan sınavı giriş yerleri birçok vatandaş tarafından merakla bekleniyordu. KPSS alan sınavı giriş yerleri ÖSYM tarafından erişime açıldı. 2017 KPSS alan sınavlarının 1. oturumu (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri) 27 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek. Binlerce vatandaş ise KPSS alan sınavı giriş yerlerini nasıl sorgulayacağını merak ediyor. İşte, KPSS alan sınavı giriş yerleri sorgulama sayfası.

23.5.2017Eğitim
Sivasta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

21.5.2017Sivas
2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak - KPSS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası

2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? - KPSS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası

2017 KPSS sınavının ne zaman yapılacağı yüz binlerce memur adayı tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. KPSS sınav için artık çok az bir zaman kaldı. Memur olma hayaliyle sınava girecek olan vatandaşlar son hazırlıklarını sürdürüyor. KPSS sınav giriş yerlerinin açıklanmasının ardından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, adayların mağdur olmaması için belirlenen kurallara uyulması gerektiğini belirtti. Peki, 2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? İşte,KPSS sınav giriş belgesi sorgulama sayfası.

20.5.2017Gündem
KPSS sınav giriş belgesi sorgulama işlemi nasıl yapılır 2017 KPSS saat kaçta başlayacak

KPSS sınav giriş belgesi sorgulama işlemi nasıl yapılır? 2017 KPSS saat kaçta başlayacak?

KPSS sınav giriş belgesi sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce memur adayı konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyorlar. Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) 2017 ayağı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yüz binlerce kişinin devlet memurluğu için bir yıl boyunca hazırlıklarını sürdürdüğü ve beklenti içerisine girdiği KPSS sınavının saat kaçta başlayacağı belli oldu. Vatandaşlar yaklaşan KPSS sınavı öncesinde giriş belgelerini alıp rahatlamak istiyorlar. Peki, KPSS sınav giriş belgesi sorgulama işlemi nasıl yapılır? 2017 KPSS saat kaçta başlayacak?

19.5.2017Eğitim
KPSS sınav yerleri nasıl öğrenilir Sınav giriş belgesi almak için yapılacaklar

KPSS sınav yerleri nasıl öğrenilir? Sınav giriş belgesi almak için yapılacaklar

KPSS sınav yerleri sınava 10 gün kala adayların erişimine açıldı. Binlerce memur adayının başvuruda bulunduğu 2017 KPSS sınavı 21 Mayıs Pazar saat 10:00'da gerçekleştirilecek. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ,T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin AİS sistemi üzerinden alabilecekler. İşte, KPSS'ye girecekler için önemli uyarılar!

17.5.2017Eğitim
KPSS sınav giriş belgeleri nasıl alınır - KPSS sınav giriş belgesi sorgulama

KPSS sınav giriş belgeleri nasıl alınır? - KPSS sınav giriş belgesi sorgulama

KPSS sınav giriş belgelerinin nasıl alınacağı milyonlarca memur adayı tarafından merak edilen konular arasında gündemdeki yerini koruyor. Hayallerine KPSS sınavının ardından bir adım daha yaklaşmak isteyen vatandaşlar hazırlıklarını sürdürüyorlar. Adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden KPSS sınav yerlerini öğrenip sınav giriş belgelerini edinebilecekler. İşte detaylar.

13.5.2017Eğitim
KPSS sınav giriş belgesi sorgulama nasıl yapılır 2017 KPSS sınav giriş yerleri belli oldu

KPSS sınav giriş belgesi sorgulama nasıl yapılır? 2017 KPSS sınav giriş yerleri belli oldu!

KPSS sınav giriş belgesi sorgulama nasıl yapılacağını merak eden milyonlarca memur adayı merak içinde bu konunun detaylarını araştırıyorlar. Memur olma hayaliyle katılacakları KPSS sınavı için artık çok az bir zaman kaldı. Yüz binlerce kişinin devlet memurluğu için bir yıl boyunca hazırlıklarını sürdürdüğü ve beklenti içerisine girdiği KPSS, ÖSYM'nin sınav takvimine göre ne zaman yapılacağı belli oldu. Peki, KPSS sınav giriş belgesi sorgulama nasıl yapılır? 2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

13.5.2017Eğitim
2017 KPSS ne zaman yapılacak KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır

2017 KPSS ne zaman yapılacak? KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

2017 KPSS sınavının ne zaman yapılacağı binlerce memur adayı tarafından merakla sorgulanan konular arasında yer alıyor. KPSS sınav giriş belgeleri geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından adayların erişimine açılmıştı. KPSS sınav giriş belgelerinin nasıl alınacağını merak eden adaylar konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Peki, 2017 KPSS ne zaman yapılacak? KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

12.5.2017Eğitim
ÖSYM KPSS sınav yerlerini açıklandı - KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır

ÖSYM KPSS sınav yerlerini açıklandı - KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

ÖSYM, KPSS sınav yerlerini 11 Mayıs saat 14.30 itibariyle adayların erişimine açtı. Resmi sayfa üzerinden duyuru yayınlayan ÖSYM, adayların sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesini online sistem üzerinden edinebilecekleri bilgisini verdi. Duyuruda ilk kez YGS'de uygulanan 9.45 kuralının KPSS'de de uygulanacağı açıklandı. Peki, KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

12.5.2017Eğitim
2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak KPSS sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak

2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? KPSS sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak?

2017 KPSS sınavının ne zaman yapılacağı binlerce memur olma hayali kuran vatandaş tarafından merak edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) 2017 ayağı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yüz binlerce kişinin devlet memurluğu için bir yıl boyunca hazırlıklarını sürdürdüğü ve beklenti içerisine girdiği KPSS, ÖSYM'nin sınav takvimine göre belli oldu. Peki, 2017 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? KPSS sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak?

9.5.2017Eğitim
KPSS ek başvuru için verilen süre doldu - KPSS sınavı ne zaman

KPSS ek başvuru için verilen süre doldu - KPSS sınavı ne zaman?

KPSS başvuru süreci tamamlandı. Memur olmak isteyen adayların büyük umutlarla girdiği Kamur Personeli Seçme Sınavı'yla ilgili yeni gündem sınav tarihleri oldu. Sınav tarihleri ÖSYM'nin 2017 yılı için yayımladığı sınav takvimiyle duyuruldu. Genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri ve alan bilgisi sınavı mayıs ayında, öğretmenlik alan bilgisi sınavı ise haziran ayında yapılacak. İşte, KPSS sınavı tarihlerine ilişkin detaylı bilgi!

4.5.2017Eğitim
10 bin polis alımı başvurusu için süreç tamamlanıyor Bakandan Başvuru yetersiz açıklaması

10 bin polis alımı başvurusu için süreç tamamlanıyor! Bakan'dan 'Başvuru yetersiz' açıklaması!

10 bin polis alımı başvurusu için detaylı bilgiler, kurumun internet sitesi üzerinden duyuruldu. Emniyet Genel müdürlüğü bünyesine alınacak olan toplam 10 bin polis alımı başvurusu, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adaylara duyuruldu. Üniversite mezunu adayların alınacağı kadro için son günlere girildi. Peki, 10 bin polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, Bakan Süleyman Soylu'nun konuyla ilgili yapmış olduğu açıklama

12.4.2017Gündem
10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan polis alımı açıklaması

10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan polis alımı açıklaması

10 bin polis alımı başvurularının nasıl yapılacağı binlerce polis olma hayaliyle yanıp tutuşan vatandaş tarafından merak konusu olmuş durumda. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Polis Teşkilatı'nın 172. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle İçişleri Bakanlığında polis memurlarını ağırladı. İlana çıkılan polis memur alımı için yapılan başvuruların yetersiz olduğunu kaydeden Soylu, 14 bin müracaatın yüksek bir müracaat olmadığını belirterek, gerekli duyuruların yapılması talimatını verdi. Peki, 10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak?

10.4.2017Gündem
POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır

POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır?

POMEM 10 bin polis alımı başvurularının nasıl yapılacağını merak eden binlerce aday araştırmalarına devam ediyor. 10 bin polis alımı başvurusunu merak eden binlerce polis adayı bugün itibariyle başvuru işlemlerine başladı. Ön başvurular, 5-14 Nisan'da Polis Akademisi Başkanlığının "www.pa.edu.tr" internet adresinden gerçekleştirilecek. Adaylar bir yandan da 10 bin polis alımı başvurusunda aranan şartları merak ettiler. Peki, POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar.

5.4.2017Gündem
Mezun sorgulama sistemine 8 milyon kayıt

Mezun sorgulama sistemine 8 milyon kayıt

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) diploma sahteciliğinin önüne geçmek için kullanıma açtığı ‘Yükseköğretim Mezun Sorgulama ve Doğrulama Sistemi’nde mezun sayısı 8 milyona ulaştı.

15.2.2017Eğitim
O isimler Kozanlı Ömerin çantasından çıkmış

O isimler Kozanlı Ömer'in çantasından çıkmış!

FBI'ın, FETÖ'nün 6 üst düzey yöneticisine ilişkin bilgi verilmesi talebiyle gönderdiği bir belgeyi yok ettikleri, birini mevzuata aykırı biçimde arşive gönderdikleri gerekçesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in de arasında bulunduğu 18 eski istihbarat görevlisi hakkında hazırlanan iddianame mahkemeye gönderildi. İddianameye göre FBI, 2007'de New York'ta havalimanında sorguladığı örgütün "emniyet imamı" ve Kozanlı Ömer olarak bilinen Osman Hilmi Özdil'i aradı. Özdil'in üstünden Ergenekon ve 28 Şubat davalarında sanık olacak kişilerin isimleri bulundu.

25.1.2017Gündem
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı memur alımı başvurusu başlıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı memur alımı başvurusu başlıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılacak memur alımı için kılavuz bilgileri ve başvuru süreci paylaşıldı. Bünyesine alacağı 20 Denetçi Yardımcısı için detaylı bilgi paylaşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, farklı öğrenim dallarından toplam 20 Denetçi Yardımcısı alımı yapacak. İşte, memur alımı hakkında detaylı bilgiler ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan başvuru detayları 

19.1.2017Gündem
Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.1.2017Gündem
Maliye Bakanlığı 100 personel alımı yapacak

Maliye Bakanlığı 100 personel alımı yapacak

Maliye Bakanlığı, bünyesinde istihdam etmek üzere 100 personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puanı ile alım yapacağını duyuran bakanlık, personel alımı için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden şartların da yer aldığı duyuru belgesi yayımladı. İşte Maliye Bakanlığı 100 personel alımı şartları ve detaylı bilgiler

26.12.2016Gündem
MEB, geçici süreli öğretmen alımı tercihleri için bilgi verdi

MEB, geçici süreli öğretmen alımı tercihleri için bilgi verdi

MEB geçici süreli öğretmen alımı için tercih başvurularını erişime açtı. Suriyeli öğrencilerin Türk eğitim sistemine entegrasyonu amacıyla yapılan geçici süreli öğretmen alımı tercihleri, 16 Aralık akşam saatlerine kadar yapılabilecek. Adaylar, geçici süreli öğretmen alımı tercih işlemlerini tamamladıktan sonra, 19 Aralık Pazartesi günü görevlendirildikleri illere müracaat edecek

15.12.2016Eğitim
Özel harekat sonuçları öncesinde Polis Akademisine flaş öneri PÖH parkuru ve mülakat tarihi

Özel harekat sonuçları öncesinde Polis Akademisine flaş öneri! PÖH parkuru ve mülakat tarihi

Özel harekat başvuru sonuçları öncesinde alımları yapacak Polis Akademisine bazı tekliflerde bulunuldu. Mülakat tarihi açıklaması öncesi, adayların gireceği parkur konusunda bazı değişikliklere gidilmesi gerektiğini dile getiren Özel Harekat Daire Başkanlığı, adayların merakla beklediği özel harekat başvuru sonuçları öncesinde bu değişikliğin yapılmasını bekliyor. Peki PÖH mülakat tarihi ne zaman olacak? İşte adayların gireceği parkur detayları ve özel harekat başvuru sonuçları hakkında bazı detaylar

9.12.2016Gündem
Özel Kuvvetler Komutanlığı başvuru sonuçları açıklandı Sınav giriş belgesi ve mülakat yerleri nasıl öğrenilir

Özel Kuvvetler Komutanlığı başvuru sonuçları açıklandı! Sınav giriş belgesi ve mülakat yerleri nasıl öğrenilir?

Özel Kuvvetler Komutanlığı tarafından 700 personel alımı için Kara Kuvvetleri Komutanlığı sınav giriş belgelerini yayımladı. Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden Özel Kuvvetler Komutanlığına dış kaynaktan Muvazzaf Subay temini ön başvuru sonuçlarına ilişkin duyurusunu yayımladı. Özel Kuvvetler Komutanlığı bordo bereli, subay ve astsubay alımı kapsamında çağrılacak adayların KPSSP3 puan türünden sahip oldukları puanların esas alındığı belirtildi. İşte, bordo bereli, subay ve astsubay olmak isteyen adaylar için sınav giriş belgeleri ve mülakat yerleri.

6.12.2016Gündem
Özel harekat sonuçlarının ardından mülakat sonuçları ve parkur bilgisi detayı verilecek

Özel harekat sonuçlarının ardından mülakat sonuçları ve parkur bilgisi detayı verilecek

Özel harekat sonuçları akademinin sitesinde hareketliliğe neden olmaya devam ediyor. Türkiye genelinde toplam 285 bin gencin başvuruda bulunduğu özel harekat polisliği için sonuçlar ilgiyle bekleniyor. Emniyet Genel Müdürlüğünde çalışarak vatanına hizmet etmek isteyen gençlerin ilgisini çeken pozisyon, askerlik şartının kaldırılması, KPSS kriterinin olmaması ve yaş haddinin yüksek olması nedeniyle yoğun ilgi gördü. Peki başvuran adayların merakla beklediği özel harekat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konuyla alakalı detaylı bilgiler

6.12.2016Gündem
Türkiye’den KPSS manzaraları

Türkiye’den KPSS manzaraları

Yaklaşık 3.5 milyon adayın başvurduğu, Türkiye’nin en büyük sınavlarından olan KPSS Ortaöğretim oturumu sona erdi. Adaylar, sınav öncesinde didik didik arandı. Sınava gireceği okulu şaşıran adaylar olduğu gibi trafik yoğunluğundan geç kalanlar sınava alınmadı. Kimliğiyle ilgili sıkıntı yaşayan bazı kişilerin yardımına ise sınav nedeniyle açık olan nüfus müdürlükleri yetişti.

20.11.2016Eğitim
Sivasta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

20.11.2016Sivas
KPSS Ortaöğretim oturumu sona erdi

KPSS Ortaöğretim oturumu sona erdi

Yaklaşık 3.5 milyon adayın başvurduğu Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim oturumu sona erdi. Adaylar saat 10.00'da başlayan sınavda, 120 soruyu yanıtladı.

20.11.2016Eğitim
KPSS ortaöğretim sınav saati değişti mi İşte, KPSSde son dakika sürprizi

KPSS ortaöğretim sınav saati değişti mi? İşte, KPSS'de son dakika sürprizi

KPSS ortaöğretim sınavı için heyecanlı bekleyiş sürerken gelen haber, kafalarda soru işaretine neden oldu. Yarın gerçekleşecek olan sınav ilgili bir değişiklik duyuruldu. Peki, söylenildiği gibi KPSS ortaöğretim sınav saati değişti mi? Bu yılki KPSS ortaöğretim sınavı için yapılan değişiklik ve sınava girecek memur adaylarının bilmesi gerekenler!

19.11.2016Gündem
ÖSYM tarihinin en büyük sınavı olacak

ÖSYM tarihinin en büyük sınavı olacak!

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Demir, 3 milyon 498 bin 335 aday başvurusunun alındığı KPSS Ortaöğretim Düzeyi sınavı için "ÖSYM tarihinin en büyük sınavı olacak" dedi ve trafik yoğunluğunu göz önüne alarak adayları uyardı!

18.11.2016Kampüs
KPSS adaylarına uyarı: Kimlik dışında birşey getirene dava açılacak

KPSS adaylarına uyarı: Kimlik dışında birşey getirene dava açılacak

KPSS adaylarına uyarı: Kimlik dışında birşey getirene dava açılacak

18.11.2016Bursa
2016 KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgesi nereden çıkartılabilecek

2016 KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgesi nereden çıkartılabilecek?

KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgesi için nasıl çıktı alınabileceği detayı araştırılmaya devam ediyor. Adayların yanlarında bulundurma zorunluluğu olan KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgesi, ÖSYM tarafından Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden erişime sunuldu. Adayların ÖSYM şifreleri ve T.C. kimlik numaraları ile erişebileceği sayfa üzerinden KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgeleri çıktı olarak alınabilecek. İşte konuyla ilgili detaylı bilgiler

18.11.2016Gündem
Rekor KPSSye 3.5 milyon aday katılacak

Rekor KPSS'ye 3.5 milyon aday katılacak

ÖSYM tarafından 20 Kasım'da yapılacak olan KPSS Ortaöğretim sınavına 3 milyon 500 bin aday katılacak. Bu sayı, ÖSYM'nin şimdiye kadar aynı günde ve tek oturumda yapacağı en büyük sınav niteliğinde olacak. KPSS'ye 2 milyon başvuru bekleniyordu. Adaylara trafik yoğunluğu uyarısı da yapıldı.

17.11.2016Eğitim
Rekor talebin geldiği KPSS için büyük hazırlık

Rekor talebin geldiği KPSS için büyük hazırlık

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, 20 Kasım’da Türkiye tarihinin de en büyük sınavı olan KPSS Ortaöğretim oturumunun yapılacağını belirtti. Demir, "2 yıl önceki aynı sınava başvuran aday sayısı 1 milyon 828 bin dolayındaydı. Bu yıl da 2 milyon bandında bekliyorduk. Ancak 3 milyon 498 bin 335 aday başvurusu aldık. 542 bin 122 sınav görevlisi hazır bulunacak" dedi.

17.11.2016Eğitim
20 Kasım’da nüfus müdürlükleri açık olacak

20 Kasım’da nüfus müdürlükleri açık olacak

ÖSYM, 20 Kasım’da yapılacak KPSS Ortaöğretim sınavına katılacak adaylar için nüfus müdürlüklerinin açık olacağını duyurdu.

17.11.2016Eğitim
KPSS sınav giriş yerleri ve belgesi nasıl çıkartılır KPSS soruları hangi konulardan sorulacak

KPSS sınav giriş yerleri ve belgesi nasıl çıkartılır? KPSS soruları hangi konulardan sorulacak?

KPSS sınav giriş yerleri için büyük bekleyiş geçtiğimiz hafta sonlanmıştı. Memur olmak isteyen adayların hazırlıklarını tamamladığı KPSS Ortaöğretim sınavı için sınav giriş yerleri merak edilmeye başlanmıştı. Sınava girecekleri yeri öğrenip merakını gidermek ve KPSS sınav giriş belgesini çıkarmak isteyen adaylar, belgelerin yayımlandığı Aday İşlemleri Sistemi'ne (AİS) giriş yaptı. Adayların sınava gelirken neler getirebileceği bilgisinin de yer aldığı sayfada, memur adaylarına bazı detaylar verildi. KPSS kılavuzunda yer alan bilgilerde öğrencilere hangi konulardan sorular sorulacağı bilgisi yer aldı

14.11.2016Gündem
Özel harekat başvurusu için son gün ne zaman PÖH başvuru formu

Özel harekat başvurusu için son gün ne zaman? PÖH başvuru formu!

Özel harekat başvurusu gençler tarafından rağbet almaya görmeye devam ediyor. 02 Kasım Çarşamba günü müracaat işlemlerinin devam ettiği özel harekat başvurusu için artık son güne girildi. Sağladığı bazı koşullar ile genç adayların dikkatini çeken özel harekat başvurusu, Polis Akademisi İnternet sitesi üzerinden bugün de alınmaya devam edecek. Özellikle askerlik ve KPSS şartının olmaması nedeniyle ilgileri üzerine toplayan Polis özel harekat (PÖH) başvurusu, 14 Kasım Pazartesi günü saat 17.00'a kadar müracaatları almaya devam edecek. Peki mülakatlar ne zaman yapılacak? İşte bu konularla ilgili detaylı bilgiler

14.11.2016Gündem
KPSS sınav giriş yerleri belgesi ÖSYM tarafından açıklandı.. İşte 2016 KPSS sınav giriş yerleri

KPSS sınav giriş yerleri belgesi ÖSYM tarafından açıklandı.. İşte 2016 KPSS sınav giriş yerleri

KPSS sınav giriş yerleri belgesi ÖSYM tarafından açıklanarak adayların sınav giriş yerleri belgelerini erişime açtı. 20 Kasım'da yapılacak sınav öncesinde sınava nerede gireceğini merakla bekleyen adaylar için KPSS sınav giriş yerleri belgesi ÖSYM'nin internet sitesinden sorgulanabilecek. İşte KPSS sınav giriş yerleri hakkında detaylar

12.11.2016Gündem
Polis Özel Harekat başvurusu hani güne kadar yapılacak İşte PÖH başvurusu detayları

Polis Özel Harekat başvurusu hani güne kadar yapılacak? İşte PÖH başvurusu detayları

Polis Özel Harekat başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Polis Özel Harekat başvurusu yapmak isteyenler geçtiğimiz günlerde o kadar talep gösterdi ki başvuru sitesi kısa süre yoğunluktan hizmet veremez hale geldi. Polis Özel Harekat başvurusu için bir dizi detay bulunuyor. Peki Polis Özel Harekat başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm detayları ile PÖH başvuru detayları

12.11.2016Gündem
Özel harekat başvurusu nasıl yapılır PÖH başvuru formu ve şartları

Özel harekat başvurusu nasıl yapılır? PÖH başvuru formu ve şartları

Özel harekat polisi başvurusu için süreç devam ediyor. Güvenlik güçlerine hizmet etmek isteyen gençlerin büyük bir arzuyla arayışa girdiği özel harekat başvuru formu için detaylar açıklandı. Polis Akademisi internet sitesi üzerinden açılan özel harekat başvuru sistemi, 2 milyona yakın kişi tarafından ziyaret edildi. Peki polis özel harekat başvurusu nasıl yapılır? Özel harekat polisi olmak için şartlar nelerdir? İşte PÖH başvuru formu ve şartları hakkında detaylı bilgiler

11.11.2016Gündem
KPSS sınav giriş yerleri belli oldu.. İşte KPSS ortaöğretim sınav giriş yerleri sorgulama ekranı

KPSS sınav giriş yerleri belli oldu.. İşte KPSS ortaöğretim sınav giriş yerleri sorgulama ekranı

KPSS ortaöğretim sınav giriş yerleri açıklandı ve meraklı bekleyiş son buldu. KPSS Ortaöğretim sınavına girecek olan adayların sınav giriş yerleri ve belgeleri ÖSYM sisteminde erişime açıldı. Peki KPSS Ortaöğretim sınav giriş yerleri hakkında başka ne gibi detaylar var. İşte dikkat edilmesi gereken sınav giriş detayları ve KPSS sınavı hakkında detaylar..

11.11.2016Gündem
Polis Özel Harekat başvurusu için geri sayım başladı PÖH başvuruları ne kadar sürecek

Polis Özel Harekat başvurusu için geri sayım başladı! PÖH başvuruları ne kadar sürecek?

Polis özel harekat başvurusu için yoğun ilgi gösterilmeye devam ediliyor. KPSS şartı aranmaması ve lise mezunlarının da başvuru yapabilmesi nedeniyle cazip bir fırsat olarak nitelendirilen özel harekat başvurusu, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden alınmaya devam ediyor. Askerlik şartının da kaldırıldığı polis özel harekat (PÖH) başvurularında, müracaatlar 14 kasıma kadar alınmaya devam edecek. Peki PÖH başvurusu için aranan kriterler nelerdir? İşte başvuruya dair tüm detaylar

8.11.2016Gündem
Polis özel harekat başvuruları ne zaman bitiyor İşte Özel harekat polisi olmak için gerekli şartlar

Polis özel harekat başvuruları ne zaman bitiyor? İşte Özel harekat polisi olmak için gerekli şartlar

Polis özel harekat başvurularına yoğun ilgi devam ediyor. Adayların süreci daha iyi takip edebilmesi için başvuru, seçme ve değerlendirme sınavı kılavuzu yayınlandı. Kılavuzda POMEM’lere başvuru yapacak adaylardan istenen gerekli evrak ve belgeler de yer alıyor. Polis özel harekat başvurusu ve PÖH için istenilen belgeleri haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

5.11.2016Gündem
Polis Akademisi başvuruları başladı - Polis Özel Harekat (PÖH) başvurusunda askerlik şartı kalktı mı

Polis Akademisi başvuruları başladı - Polis Özel Harekat (PÖH) başvurusunda askerlik şartı kalktı mı?

Polis Akademisi tarafından erişime açılan Polis Özel Harekat başvuruları başladı. Yüzlerce gencin polis olma heyecanıyla başvurduğu Özel Harekat Polisliğine yoğun bir ilgi yaşandı. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvurularda binlerce kişinin yoğun ilgisi nedeniyle sistem kilitlendi. Peki, Polis Özel Harekat başvuruları için son tarih ne zaman? Başvuru yapan adaylar için gereken özellikler neler? İşte, Polis Özel Harekat başvurusu hakkında tüm merak edilenler.

3.11.2016Gündem
KPSS ön lisans oturumu sona erdi

KPSS ön lisans oturumu sona erdi

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ön lisans oturumu sona erdi.

16.10.2016Eğitim
Sivasta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

Sivas'ta KPSS heyecanı

16.10.2016Sivas