Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

koruma_memurlari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

556  adet haber bulundu.


 • Melis ALPHAN

  Bu ülke çocuklarını sevmiyor - koruma_memurlari
  Bu ülke çocuklarını sevmiyor02.03.2015
  YazarlarBU ülkede tecavüze uğrayanların yarısı çocuk.
 • Avukattan cezaevi değerlendirmesi - koruma_memurlari
  Avukattan cezaevi değerlendirmesi24.02.2015
  EgeİZMİR'in Aliağa İlçesi'ndeki 'Şakran Cezaevi' diye bilinen İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çocuk mahkumların birbirlerine işkence yaptıkları yönündeki iddiaların kurum içi yazışmayla ortaya çıkması şok etkisi yaratırken, daha önce bu cezaevindeki çocuklarla görüşmeler yapan avukat Serdar Gültekin değerlendirmede bulundu.Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) İzmir Şubesi üyesi avukat Gültekin, "Basına yansıyan olaylar, bizim açımızdan malumun ilanı niteliğinde" dedi.
 • Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar - koruma_memurlari
  Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar13.02.2015
  GündemKayseri 3.Ağır Ceza Mahkemesi, Gezi protestocusu üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesiyle ilgili davada 5’i tutuklu 6 sanık için kurduğu 3 yıl 4 ay hapis ile 10 yıl 10 ay hapis hükmünün gerekçeli kararını tamamladı.108 sayfalık gerekçeli kararda sanıkların eylem birliği içinde davranmadığı, yakalama değil yaralama amaçlı hareket ettikleri vurgulandı.Kararı temyiz eden Ali İsmail Korkmaz ailesinin avukatları uzun gerekçenin kendilerinin hüküm kurulmasını istedikleri kasten adam öldürme suçunun argümanlarıyla hazırlandığını, fakat çıkan hükmün yanlış olduğunu belirttiler ve bu haliyle Yargıtay’dan döneceğini savundular.
 • Yalçın BAYER

  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum - koruma_memurlari
  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum01.02.2015
  Yazarlar“SAYIN Başbakanımız devletin Dersim’de yaptıklarından dolayı özür diledi.
 • Asırlık bina ilk günkü gibi - koruma_memurlari
  Asırlık bina ilk günkü gibi25.01.2015
  EgeBALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde neredeyse bir asırlık tarihi gümrük müdürlüğü binası, restore edilip törenle hizmete açıldı.
 • 'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi - koruma_memurlari
  'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi19.01.2015
  EkonomiBeylik Koyu ihalesi iptal edildi.Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'ndeki, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü çalışanı Zahit Ulaş tarafından kiralanan Beylik Koyu'nun ihalesi iptal edildi.Ulaş hakkında ayrıca soruşturma başlatıldı.Hurriyet.com.tr,’nin ulaştığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden bir kaynak, Zahit Ulaş’ın santral çalışanı olduğunu söyledi.
 • Van cezaevinde kavga: 11 yaralı - koruma_memurlari
  Van cezaevinde kavga: 11 yaralı18.01.2015
  GündemVan M Tipi Kapalı Cezaevi’nde bir koğuşta mahkumlara arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü.Kavgada 11 mahkum yaralandı.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma_memurlari
  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015
  GündemSİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma_memurlari
  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015
  GündemSİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • 16 yaşındaki liseli M.E.A.: Mustafa Kemal’in askeriyim - koruma_memurlari
  16 yaşındaki liseli M.E.A.: Mustafa Kemal’in askeriyim27.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.E.A, avukatının itirazı üzerine serbest bırakıldı.Dedesinin evine giden M.E.A., “Bizi Mustafa Kemal’in askeri olduğumuz için bizi içeri attılar ve gözdağı verdiler.2-3 gündür beni destekleyen anneme, aileme, dedeme, anneanneme, CHP’ye, CHP Gençlik Kolları’na teşekkür ederim.Biz terörist değiliz.Biz bu yola çıkarken söz verdik.Faşist baskıya boyun eğmeyeceğiz.Benim yerim hapishaneler değil.Okul sıralarıdır” dedi.M.E.A., cezaevinde geçirdiği zamanı “Düşündüğüm tek kişi vardı annem; yaşadıklarım nedeniyle annemin başına bir şey gelebileceği ihtimali tek korkumdu” sözleriyle özetledi.
 • Kız yurdunda 'dışarı çıkamıyoruz' gerginliği - koruma_memurlari
  Kız yurdunda 'dışarı çıkamıyoruz' gerginliği22.12.2014
  GündemBURSA’da koruma altındaki genç kızlar, Yetiştirme Yurdu’ndan dışarı çıkartılmadıkları iddiasıyla olay çıkarttı.Camları kıran 5 kıza polis ve sağlık ekipleri müdahale etti.Bu sırada duvardan atlayan başka bir kızı yakalamak için polis ve uzman psikologlar seferber oldu.Kısa süren kovalamaca sonucu genç kız parkta polis tarafından yakalandı.
 • Türkiye tutuklu gazeteci sıralamasında 10'uncu - koruma_memurlari
  Türkiye tutuklu gazeteci sıralamasında 10'uncu19.12.2014
  PlanetMerkezi ABD’de bulunan Gazetecileri Koruma Komitesi’nin (CPJ) bu yıl hazırladığı özel raporunda dünyada, en fazla tutuklu gazeteci bulunduran ülkeler arasında Türkiye 10'uncu sırada yer aldı.
 • 14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı - koruma_memurlari
  14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı19.12.2014
  Gündem14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Televizyonu Yayın Grup Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu 12 kişi hakkında karar açıklandı.
 • CHP'li Koç'tan ikinci torpil listesi iddiası - koruma_memurlari
  CHP'li Koç'tan ikinci torpil listesi iddiası14.12.2014
  GündemCHP'li Haluk Koç devlet görevlilerinin yakınlarının torpil sonucu iş bulduğunu iddia ettiği ikinci bir torpil listesini açıkladı.CHP'li Koç, haksız memur alımlarını duyurmak için haksizatamalar.com adıyla yeni bir web sitesi açtıklarını söyledi.İşte Koç'un açıklamaları:
 • 'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?' - koruma_memurlari
  'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?'12.12.2014
  PaparazziDeniz Seki elinde dosyalarla kapıdan giriyor.Dupduru bir güzelliği vardı.Gülüyoruz karşılıklı.Her zaman olduğu gibi zarif."Nasılsınız" diyorum."Buna bir sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim.Sınav ise neden hep ben sınavdayım" diyor.
 • Cezaevinde isyan: 11 yaralı - koruma_memurlari
  Cezaevinde isyan: 11 yaralı09.12.2014
  GündemEskişehir H Tipi Cezaevi'nde bir koğuşta bulunan tutuklu ve hükümlüler, cezaevindeki olumsuz koşulları bahane ederek, koğuştaki yatakları ateşe verdi.Dumandan etkilenen 11 tutuklu ve hükümlü hastaneye kaldırılırken, durumlarının iyi olduğu öğrendildi.
 • İsmet BERKAN

  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre - koruma_memurlari
  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre28.11.2014
  Yazarlar‘Böcek’ iddianamesi (3)
 • Hakim ve savcılara zam müjdesi - koruma_memurlari
  Hakim ve savcılara zam müjdesi13.11.2014
  GündemMUHALEFETİN 12 Ekim'de yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) "seçimi rüşveti" diyerek eleştirdiği görevdeki hakim ve savcılara 1155 lira seyyanen zam maddesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.Düzenleme yasalaştığı zaman yeni hakim savcının maaşı 5 bin 88 liraya, 1.sınıf hakim ve savcıların maaşı 8 bin 132 lira olacak.
 • Hakim ve savcılara zam müjdesi - koruma_memurlari
  Hakim ve savcılara zam müjdesi12.11.2014
  GündemMUHALEFETİN 12 Ekim'de yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) "seçimi rüşveti" diyerek eleştirdiği görevdeki hakim ve savcılara 1155 lira seyyanen zam maddesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
 • Almanya'da NSU cinayetlerine tepki eylemleri - koruma_memurlari
  Almanya'da NSU cinayetlerine tepki eylemleri05.11.2014
  AvrupaAşırı sağcı terör örgütü NSU'nun cinayetlerinin ortaya çıkmasının üçüncü yıl dönümünde Almanya'nın 10 kentinde düzenlenen protesto eylemlerinde, sokaklara sembolik olarak NSU kurbanlarının isimleri verildi.
 • Üniversiteler ve mobbing - koruma_memurlari
  Üniversiteler ve mobbing03.11.2014
  EğitimMobbing sözcüğünü kullanarak bilim hayatına kazandıran (Bullying/Mobbing=akran zorbalığı, işyerinde yaşanan mobbing=psikolojik taciz), bilim insanlarıdır.Mobbingi sorun olarak gören üzerinde araştırmalar yapan, dünyada popüler hale getiren de yine bilim insanları.Nasıl oluyor da mobbing sorununa dikkat çeken, tüm dünyada istihdam alanının en önemli sorunu olarak kabul ettiren bilim insanları mobbing yapabiliyor?
 • Bavulunda 200 ölü kuş bulundu - koruma_memurlari
  Bavulunda 200 ölü kuş bulundu29.10.2014
  AvrupaAlmanyanın Münih kentindeki hava limanında bir yolcunun bavulunda 200 ölü kuş ele geçirildi.
 • 11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası - koruma_memurlari
  11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası21.10.2014
  GündemSİNCAN Cezaevi’nde kalan bazı çocukların ‘ayakta sayım’ vermeye zorlandıkları iddiasıyla yaşanılan olaylarla ilgili açılan davanın ilk duruşması, bugün Sincan Adliyesi’nde Batı Çocuk Mahkemesi’nde görülecek.
 • Çankırı Cezaevi'nde kavga: 12 yaralı hastaneye kaldırıldı - koruma_memurlari
  Çankırı Cezaevi'nde kavga: 12 yaralı hastaneye kaldırıldı16.10.2014
  GündemÇankırı E Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki koğuş arasında kavga çıktığı öğrenildi.12 yaralı mahkum Çankırı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
 • Çankırı cezaevinde kavga - koruma_memurlari
  Çankırı cezaevinde kavga15.10.2014
  GündemÇankırı E Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki koğuş arasında kavga çıktı.
 • Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı - koruma_memurlari
  Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı13.10.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane programında görevlendirilen Malatya Emniyet Müdürlüğü bünyesi’ndeki Çevik Kuvet polislerinin bulunduğu otobüs, dönüş yolunda Sivas yakınlarında kaza yaptı.Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak devrilen otobüste bulunan 3 polis şehit oldu, 40 kişi de yaralandı.
 • Epözdemir: “Garipoğlu’nun intihar ettiği çok net” - koruma_memurlari
  Epözdemir: “Garipoğlu’nun intihar ettiği çok net”13.10.2014
  GündemCem Garipoğlu’nun cezaevinde intiharına ilişkin oluşan şüpheler üzerine Karabulut ailesin avukatı Rezan Epözdemir Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’na Garipoğlu’nun olay yeri inceleme görüntülerini talep etti.
 • Karabulut Ailesi o görüntüler için savcılığa başvuracaklar - koruma_memurlari
  Karabulut Ailesi o görüntüler için savcılığa başvuracaklar12.10.2014
  GündemMÜNEVVER Karabulut’un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, Cem’in intiharıyla ilgili Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuracaklarını söyledi.
 • Cem Garipoğlu intihar etti - koruma_memurlari
  Cem Garipoğlu intihar etti11.10.2014
  Gündem17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu, Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde intihar etti.Cem’in önceki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir saat görüştüğü, görüş sonrası iki tarafın da moralinin bozuk olduğu öğrenildi
 • Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı - koruma_memurlari
  Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı11.10.2014
  GündemBEŞİKTAŞ Bingül Erdem Lisesi öğrencisi, 17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009’da Bahçeşehir’deki villalarında başını gövdesinden ayırarak öldüren 23 yaşındaki Cem Garipoğlu, 24 yıllık hapis cezasını çektiği Silivri 5 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi’ndeki koğuşunda dün sabah ölü bulundu.Başına geçirdiği naylon poşet ile yaşamına son veren Cem Garipoğlu 1849 gündür cezaevinde bulunuyordu.Cem’in önceki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir saat birarada kaldığı, görüş sonrası iki tarafında moralinin bozuk olduğu bildirildi.Cem Garipoğlu cezaevinde yaptığı son ropörtajda, “Kamuoyu baskısı nedeniyle en üst sınırdan hapse mahkûm edildim.Bana verilen en büyük ceza aslında vicdanım.Ömür boyu yaşayacağım bunu” demişti.
 • Cem Garipoğlu'nun cenazesi cezaevinden çıkarıldı - koruma_memurlari
  Cem Garipoğlu'nun cenazesi cezaevinden çıkarıldı10.10.2014
  Gündemİntihar ederek yaşamına son veren Cem Garipoğlu'nun cenazesi cenaze aracıyla cezaevinden çıkarıldı.Cenaze aracı ve çevresinde Garipoğlu'nun yakınlarında kimsenin olmadığı görüldü.Cem Garipoğlu'nun avukatı ise ilk açıklamasında müvekkilinin ruh sağlığının bozuk olduğunu en başından beri söylediklerini belirtti.
 • Cem Garipoğlu nasıl öldü? - koruma_memurlari
  Cem Garipoğlu nasıl öldü?10.10.2014
  GündemMünevver Karabulut cinayeti Türkiye'yi sarsmış ve çok konuşulmuştu.Bugün gelen intihar haberi ile uzun süre sonra konu yeniden gündeme geldi.
 • Yalçın BAYER

  82 puanla açıkta kaldık - koruma_memurlari
  82 puanla açıkta kaldık27.09.2014
  YazarlarSERDAR Yıldırım yazıyor:
 • Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı - koruma_memurlari
  Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı06.09.2014
  GündemBOLU’da T Tipi Cezaevi’nde koğuşta iki grup arasında çıkan kavgada biri ağır olmak üzere 13 kişi yaralandı.Jandarma ekipleri ve infaz koruma memurları kavgayı güçlükle ayırdı.
 • Bonzai çatışması - koruma_memurlari
  Bonzai çatışması24.08.2014
  GündemBaşkentte korku dolu anlar yaşandı.Suç örgütü lideri Bülent Aramaz ve adamları, polise pusu kurdu.Aramaz öldü, sevgilisi ile 3 polis yaralandı.
 • Rojin: Keşke ben ölseydim - koruma_memurlari
  Rojin: Keşke ben ölseydim18.08.2014
  GündemMardin Nusaybinli sanatçı Rojin'i korumakla görevlendirilen 3 polis memurunun şehit olmasının ardından Rojin acısını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.Rojin, "Keşke ben ölseydim" dedi.
 • Rojin'in koruma polisleri trafik kazasında şehit oldu - koruma_memurlari
  Rojin'in koruma polisleri trafik kazasında şehit oldu16.08.2014
  GündemKürt sanatçı Rojin'in korumalağını üstlenen 3 polis memuru Diyarbakır - Mardin Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında şehit oldu.Rojin'e eşlik eden Pelin Batu "Karşıdan çok süratli bir şekilde bir otomobil üzerimize doğru geldi.Bizim aracı kullanan hemen sağa doğru kırdı.Biz kıl payı kurtulurken, araç çok büyük süratle bizim hemen arkamızdan gelen otomobile çarptı" dedi.Rojin, TRT'nin Kürtçe kanalı TRT 6'da program yaptığı gerekçesiyle PKK tarafından tehdit edildiğini belirterek, koruma talebinde bulunmuştu.
 • Gözyaşlarıyla uğurlandılar - koruma_memurlari
  Gözyaşlarıyla uğurlandılar16.08.2014
  GündemDiyarbakır-Mardin karayolunda trafik kazasında şehit olan Yakın Koruma Büro Amirliğin’de görev yapan polis memurları Ahmet Yıldırım (30), Ömer Mercimek (36) ve Sıtkı Kara’nın (25) cenazeleri, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.
 • Ebola’da önlem paniği - koruma_memurlari
  Ebola’da önlem paniği14.08.2014
  EkonomiTHY uçağıyla önceki gün Nijerya’dan İstanbul’a gelen uçakta bulunan Afrikalı kadın yolcunun yaşattığı ‘ebola’ paniği gözleri havada alınan önlemlere çevirdi.
 • Kahraman maymun & zebra - koruma_memurlari
  Kahraman maymun & zebra01.08.2014
  Planetİngiltere’de kostüm partisine gitmek için maymun ve zebra kılığına giren iki kadın polis, alışveriş için girdikleri bir süpermarkette çalışanları öldürmekle tehdit eden saldırganı görünce olaya müdahale etti.
 • Caner’in azim dolu hikâyesi - koruma_memurlari
  Caner’in azim dolu hikâyesi31.07.2014
  Gündemİstanbul Boğazı’nda dördüncü kez yüzen ve 5.5 kilometrelik özel parkuru tamamlayan down sendromlu Caner Ekin fırsat verilip emek harcandığında başarının uzak olmadığını kanıtladı.
 • Tekirdağ'da korkunç infaz - koruma_memurlari
  Tekirdağ'da korkunç infaz29.07.2014
  GündemTekirdağ T Tipi Kapalı Cezaevinde cinayet iddiasıyla tutuklu bulunan Ali K., dün gece oda arkadaşı olan ve gasp suçundan hükümlü bulunan 30 yaşındaki Nihat Yılmaz’ı, kesici bir aletle boğazı ve cinsel organı keserek öldürdü.Olayı saat 03.00’de kontrole çıkan infaz koruma memurları fark ederken, Yılmaz’ın ailesi acı haberi bayram sabahı telefonla aldı.
 • Cezaevinde cinsel organını kestiler - koruma_memurlari
  Cezaevinde cinsel organını kestiler28.07.2014
  AvrupaTekirdağ T Tipi Kapalı Cezaevinde cinayet iddiasıyla tutuklu bulunan Ali K., dün gece oda arkadaşı olan ve gasp suçundan hükümlü bulunan 30 yaşındaki Nihat Yılmaz’ı, kesici bir aletle boğazı ve cinsel organı keserek öldürdü.
 • 3 polis 3 çocuğa defalarca tecavüz etti, uyuşturucu verdi - koruma_memurlari
  3 polis 3 çocuğa defalarca tecavüz etti, uyuşturucu verdi10.07.2014
  Avrupa6 yaşında olan M.E, 7 yaşında olan G.S.E.ve 10 yaşında olan Z.H.E.isimlerindeki 3 kardeş, aylarca 3 polis memurunun cinsel istismarına uğradığı iddia edildi.Skandal iddia sonrası sosyal medyada büyük infial yaşandı.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - koruma_memurlari
  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar08.07.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.Kılıçdaroğlu konuşmasında SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile geçen bir diyalogu anlattı.Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı adayları belirlenmeden önce, ziyaret ettiğim partilerden birisi Saadet Partisi’ydi.Olay yolsuzluğa gelince, 'iğneden ipliğe hesabı sorulur bir gün' diye bir şiiri hatırlattı" dedi.
 • Cezaevlerinde jandarma gidiyor polis geliyor - koruma_memurlari
  Cezaevlerinde jandarma gidiyor polis geliyor23.06.2014
  GündemCEZAEVİ güvenliğine ilişkin önemli bir değişikliğe gidiliyor.Meclis Adalet Komisyonu’nda görüşülen tasarıyla, cezaevi güvenliği Jandarmadan alınırken, polislerin görevlendirilmesinin önü açılıyor.
 • Zorla evlendirmeye 7 yıl hapis cezası - koruma_memurlari
  Zorla evlendirmeye 7 yıl hapis cezası17.06.2014
  Avrupaİngiltere ve Galler’de bugün yürürlüğe giren “zorla evlilik” yasasıyla, kişinin rızası olmadan yapılan evlilikler engellenmeye ve kurbanları korunmaya çalışılıyor.
 • Kaçıramadan kaçtılar - koruma_memurlari
  Kaçıramadan kaçtılar11.06.2014
  GündemMALTEPE Cezaevi’nde yatan 36 yaşındaki Erol A.’yı göz muayenesi için götürüldüğü hastanenin bahçesinden kaçırmaya çalışan 4 kişi, askerlerle silahlı çatışmaya girdi.Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı çatışmada, 4 kişi Erol A.’yı kaçıramadan kaçmak zorunda kaldı.
 • Kılıçdaroğlu: O bayrağı sen indirdin sen - koruma_memurlari
  Kılıçdaroğlu: O bayrağı sen indirdin sen10.06.2014
  GündemKemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, 2.Hava Kuvvet Komutanlığı'nda Türk Bayrağı'nın bir gösterici tarafından indirilmesini sert sözlerle eleştirdi.Kılıçdaroğlu "Bir askeri birlik düşünün.Tel örgüler var.Atlıyorsun gidiyorsun.Bayrak direğine çıkıyorsun.Bayrağı indiriyorsun, alıyorsun tekrar dışarı geliyorsun.Başbakan ses çıkarmıyor, cumhurbaşkanı ses çıkarmıyor.Vay efendim bayrak nasıl inermiş.Yahu sen kimsin? Sana millet yetki verdi.Bayrak bir ülkenin onurudur arkadaşlar, bir ülkenin namusudur.Bayrak inecek, bunların hepsi seyredecek.Şimdi bugün grup toplantısında celallenmiş.Bayrak nasıl inermiş, asker hesabını verecekmiş.O bayrağı oradan sen indirdin sen.Sen indirdin derken bunu ben söylemiyorum.Bunu Bülent Arınç söylüyor" dedi.
 • Siverek Cezaevi'nde yangın - koruma_memurlari
  Siverek Cezaevi'nde yangın04.06.2014
  GündemŞANLIURFA’nın Siverek İlçesi’nde, uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklu bulunan 18 yaşındaki Selehattin U.adlı mahkum, misafir koğuşundaki yatakları ateşe verdi.İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında dumandan etkilenen Selehattin U., hastanelik oldu.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »