Aramanız :
Aradığınız kelime : "

koruma memurlari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

569  adet haber bulundu.


 • "İzmir için dev eser yaptık"15.05.2015

  Ege

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Fuar İzmir’le ilgili eleştirileri yanıtladı, “İzmir’de fuarcılığı büyütmek ve İzmir’i kalkındırmak üzere dev eser yaptık.Bunu eleştirmek, buna belden aşağı vurmak nasıl bir duygudur, düşüncedir? Belediye başkanlığı bittikten sonra yaşarsam, bütün bunları ibret vesikası olarak saklayacağım” dedi.
 • Cezaevinde makrome ipiyle boğdular, cezaları. - koruma-memurlari

  Cezaevinde makrome ipiyle boğdular, cezaları.05.05.2015

  Ege

  İZMİRLİ Okan Kılkışlılar'ın, uyuşturucu suçundan tutuklu bulunduğu Afyon E Tipi Cezaevi'nde, yatağında, makrome ipiyle boğularak öldürülmesinin ardından haklarında dava açılan koğuş arkadaşları Ç.K.ile R.U., ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • Bilirkişi: Müşahede odasındaki görüntüler kesilmiş - koruma-memurlari

  Bilirkişi: Müşahede odasındaki görüntüler kesilmiş30.04.2015

  Gündem

  SİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davada, suça sürüklenen çocuk M.H.A, “Müşahede odasının önüne getirildikten sonra yüzüstü yatırılarak ayaklarımıza ve ellerimize kelepçe taktılar.
 • Özel güvenlikçilerin kamuda istihdamı bitiyor - koruma-memurlari

  Özel güvenlikçilerin kamuda istihdamı bitiyor20.04.2015

  Ekonomi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dile getirdiği ‘özel güvenlik görevlileri’yle ilgili hazırlanan ve seçim sonrası gündeme gelmesi beklenen taslak çalışmanın ayrıntılarına ulaşıldı.
 • CHP'nin seçim bildirgesi - koruma-memurlari

  CHP'nin seçim bildirgesi19.04.2015

  Gündem

  İşte CHP'nin 2015 Seçim Bildirgesi.
 • Antalya L Tipi Cezaevi’nde 3 tutukluya dayak iddiası - koruma-memurlari

  Antalya L Tipi Cezaevi’nde 3 tutukluya dayak iddiası17.04.2015

  Gündem

  Antalya L Tipi Cezaevi’ndeki 3 siyasi tutuklunun zorla sıraya dizilip hazır ola geçirildiği, sayım yapıldığı ve bu olayı şikayet ettikleri için de infaz koruma memurları tarafından ağır şekilde dövüldükleri iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.
 • Validebağlılar suçüstü yaptı - koruma-memurlari

  Validebağlılar suçüstü yaptı13.04.2015

  Gündem

  Validebağ’da yine kriz vardı.Bir inşaat için biçilen iki ağacı kaçırmayan mahallelinin şikâyetiyle, 158 TL ceza kesildi.
 • O cezaevinin duvarlarında kurumuş kan lekeleri. - koruma-memurlari

  O cezaevinin duvarlarında kurumuş kan lekeleri.11.04.2015

  Ege

  İZMİR Barosu, çocuklara yönelik cinsel istismar ve işkence iddialarıyla gündeme gelen Şakran Cezaevi için 23 sayfalık rapor yayımladı.Raporda çocuklarla konuşulmaya çalışıldığı, ancak yönetici müdür ve savcıların da olduğu heyet karşısında, çocukların her şeyden memnun olduklarını belirten cevaplar verdikleri saptaması yer aldı.
 • İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi - koruma-memurlari

  İç Güvenlik Paketi TBMM'de kabul edildi27.03.2015

  Gündem

  Kamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak bilinen, Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.Toplam 231 oy kullanıldı.199 kabul, 32 red oyu çıktı.
 • Cezaevi görevlilerine ’görüntülü’ işkence suçlaması - koruma-memurlari

  Cezaevi görevlilerine ’görüntülü’ işkence suçlaması15.03.2015

  Ege

  İZMİR F Tipi Cezaevi’nde kameraların bulunmadığı alanda tutuklu Gökhan Çoban ve Mustafa Özüsağlam’a ’kötü muamelede bulundukları’ suçlamasıyla Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan 8 infaz koruma memuru, kamera görüntülerinin ortaya çıkmasıyla ’işkence’ suçlamasıyla Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.Görüntülerde sanıkların "Tatile çıkacağız" sözleriyle koğuşundan aldıkları Gökhan Çoban’ı, cezaevi koridorunda topluca dövmeleri, ardından zorla ’süngerli oda’ ya da ’mavi oda’ olarak bilinen hücreye sokmaları yer aldı.
 • Cezaevindeki işkence kamerada - koruma-memurlari

  Cezaevindeki işkence kamerada15.03.2015

  Gündem

  İZMİR F Tipi Cezaevi’nde kameraların bulunmadığı alanda tutuklu Gökhan Çoban ve Mustafa Özüsağlam’a ’kötü muamelede bulundukları’ suçlamasıyla Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan 8 infaz koruma memuru, kamera görüntülerinin ortaya çıkmasıyla ’işkence’ suçlamasıyla Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.
 • Van cezaevinde kavga: 10 yaralı - koruma-memurlari

  Van cezaevinde kavga: 10 yaralı11.03.2015

  Gündem

  Van M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda mahkumlar arasında çıkan kavgada 10 kişi yaralandı.
 • Berkin Elvan'ın ailesi 1 milyon TL tazminat talebinde bulundu - koruma-memurlari

  Berkin Elvan'ın ailesi 1 milyon TL tazminat talebinde bulundu10.03.2015

  Gündem

  Gezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın ailesi, oğullarının ölümünde "idarenin ağır kusurlu olduğu" gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı'ndan toplam 1 milyon TL maddi ve manevi tazminat talebinde bulundu.
 • Melis ALPHAN

  Bu ülke çocuklarını sevmiyor - koruma-memurlari

  Bu ülke çocuklarını sevmiyor02.03.2015

  Yazarlar

  BU ülkede tecavüze uğrayanların yarısı çocuk.
 • Avukattan cezaevi değerlendirmesi - koruma-memurlari

  Avukattan cezaevi değerlendirmesi24.02.2015

  Ege

  İZMİR'in Aliağa İlçesi'ndeki 'Şakran Cezaevi' diye bilinen İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çocuk mahkumların birbirlerine işkence yaptıkları yönündeki iddiaların kurum içi yazışmayla ortaya çıkması şok etkisi yaratırken, daha önce bu cezaevindeki çocuklarla görüşmeler yapan avukat Serdar Gültekin değerlendirmede bulundu.Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) İzmir Şubesi üyesi avukat Gültekin, "Basına yansıyan olaylar, bizim açımızdan malumun ilanı niteliğinde" dedi.
 • Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar - koruma-memurlari

  Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar13.02.2015

  Gündem

  Kayseri 3.Ağır Ceza Mahkemesi, Gezi protestocusu üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesiyle ilgili davada 5’i tutuklu 6 sanık için kurduğu 3 yıl 4 ay hapis ile 10 yıl 10 ay hapis hükmünün gerekçeli kararını tamamladı.108 sayfalık gerekçeli kararda sanıkların eylem birliği içinde davranmadığı, yakalama değil yaralama amaçlı hareket ettikleri vurgulandı.Kararı temyiz eden Ali İsmail Korkmaz ailesinin avukatları uzun gerekçenin kendilerinin hüküm kurulmasını istedikleri kasten adam öldürme suçunun argümanlarıyla hazırlandığını, fakat çıkan hükmün yanlış olduğunu belirttiler ve bu haliyle Yargıtay’dan döneceğini savundular.
 • Yalçın BAYER

  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum - koruma-memurlari

  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum01.02.2015

  Yazarlar

  “SAYIN Başbakanımız devletin Dersim’de yaptıklarından dolayı özür diledi.
 • Asırlık bina ilk günkü gibi - koruma-memurlari

  Asırlık bina ilk günkü gibi25.01.2015

  Ege

  BALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde neredeyse bir asırlık tarihi gümrük müdürlüğü binası, restore edilip törenle hizmete açıldı.
 • 'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi - koruma-memurlari

  'Alo Zahit'in aldığı Beylik Koyu ihalesi iptal edildi19.01.2015

  Ekonomi

  Beylik Koyu ihalesi iptal edildi.Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'ndeki, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü çalışanı Zahit Ulaş tarafından kiralanan Beylik Koyu'nun ihalesi iptal edildi.Ulaş hakkında ayrıca soruşturma başlatıldı.Hurriyet.com.tr,’nin ulaştığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden bir kaynak, Zahit Ulaş’ın santral çalışanı olduğunu söyledi.
 • Van cezaevinde kavga: 11 yaralı - koruma-memurlari

  Van cezaevinde kavga: 11 yaralı18.01.2015

  Gündem

  Van M Tipi Kapalı Cezaevi’nde bir koğuşta mahkumlara arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü.Kavgada 11 mahkum yaralandı.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma-memurlari

  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015

  Gündem

  SİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası - koruma-memurlari

  Cezaevi yönetimi görüntü sakladı iddiası14.01.2015

  Gündem

  SİNCAN Cezaevinde, infaz koruma memurlarını darp ettikleri iddiasıyla 11 çocuk hakkında açılan davanın dünkü duruşmasında çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
 • 16 yaşındaki liseli M.E.A.: Mustafa Kemal’in askeriyim - koruma-memurlari

  16 yaşındaki liseli M.E.A.: Mustafa Kemal’in askeriyim27.12.2014

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklanan 16 yaşındaki lise öğrencisi M.E.A, avukatının itirazı üzerine serbest bırakıldı.Dedesinin evine giden M.E.A., “Bizi Mustafa Kemal’in askeri olduğumuz için bizi içeri attılar ve gözdağı verdiler.2-3 gündür beni destekleyen anneme, aileme, dedeme, anneanneme, CHP’ye, CHP Gençlik Kolları’na teşekkür ederim.Biz terörist değiliz.Biz bu yola çıkarken söz verdik.Faşist baskıya boyun eğmeyeceğiz.Benim yerim hapishaneler değil.Okul sıralarıdır” dedi.M.E.A., cezaevinde geçirdiği zamanı “Düşündüğüm tek kişi vardı annem; yaşadıklarım nedeniyle annemin başına bir şey gelebileceği ihtimali tek korkumdu” sözleriyle özetledi.
 • Kız yurdunda 'dışarı çıkamıyoruz' gerginliği - koruma-memurlari

  Kız yurdunda 'dışarı çıkamıyoruz' gerginliği22.12.2014

  Gündem

  BURSA’da koruma altındaki genç kızlar, Yetiştirme Yurdu’ndan dışarı çıkartılmadıkları iddiasıyla olay çıkarttı.Camları kıran 5 kıza polis ve sağlık ekipleri müdahale etti.Bu sırada duvardan atlayan başka bir kızı yakalamak için polis ve uzman psikologlar seferber oldu.Kısa süren kovalamaca sonucu genç kız parkta polis tarafından yakalandı.
 • Türkiye tutuklu gazeteci sıralamasında 10'uncu - koruma-memurlari

  Türkiye tutuklu gazeteci sıralamasında 10'uncu19.12.2014

  Dünya

  Merkezi ABD’de bulunan Gazetecileri Koruma Komitesi’nin (CPJ) bu yıl hazırladığı özel raporunda dünyada, en fazla tutuklu gazeteci bulunduran ülkeler arasında Türkiye 10'uncu sırada yer aldı.
 • 14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı - koruma-memurlari

  14 Aralık soruşturmasında karar açıklandı19.12.2014

  Gündem

  14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Televizyonu Yayın Grup Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu 12 kişi hakkında karar açıklandı.
 • CHP'li Koç'tan ikinci torpil listesi iddiası - koruma-memurlari

  CHP'li Koç'tan ikinci torpil listesi iddiası14.12.2014

  Gündem

  CHP'li Haluk Koç devlet görevlilerinin yakınlarının torpil sonucu iş bulduğunu iddia ettiği ikinci bir torpil listesini açıkladı.CHP'li Koç, haksız memur alımlarını duyurmak için haksizatamalar.com adıyla yeni bir web sitesi açtıklarını söyledi.İşte Koç'un açıklamaları:
 • 'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?' - koruma-memurlari

  'Bu da bir sınav ise neden hep ben sınavdayım?'12.12.2014

  Paparazzi

  Deniz Seki elinde dosyalarla kapıdan giriyor.Dupduru bir güzelliği vardı.Gülüyoruz karşılıklı.Her zaman olduğu gibi zarif."Nasılsınız" diyorum."Buna bir sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim.Sınav ise neden hep ben sınavdayım" diyor.
 • Cezaevinde isyan: 11 yaralı - koruma-memurlari

  Cezaevinde isyan: 11 yaralı09.12.2014

  Gündem

  Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde bir koğuşta bulunan tutuklu ve hükümlüler, cezaevindeki olumsuz koşulları bahane ederek, koğuştaki yatakları ateşe verdi.Dumandan etkilenen 11 tutuklu ve hükümlü hastaneye kaldırılırken, durumlarının iyi olduğu öğrendildi.
 • İsmet BERKAN

  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre - koruma-memurlari

  ‘Böcek’lerin menzili 50-300 metre28.11.2014

  Yazarlar

  ‘Böcek’ iddianamesi (3)
 • Hakim ve savcılara zam müjdesi - koruma-memurlari

  Hakim ve savcılara zam müjdesi13.11.2014

  Gündem

  MUHALEFETİN 12 Ekim'de yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) "seçimi rüşveti" diyerek eleştirdiği görevdeki hakim ve savcılara 1155 lira seyyanen zam maddesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.Düzenleme yasalaştığı zaman yeni hakim savcının maaşı 5 bin 88 liraya, 1.sınıf hakim ve savcıların maaşı 8 bin 132 lira olacak.
 • Hakim ve savcılara zam müjdesi - koruma-memurlari

  Hakim ve savcılara zam müjdesi12.11.2014

  Gündem

  MUHALEFETİN 12 Ekim'de yapılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) "seçimi rüşveti" diyerek eleştirdiği görevdeki hakim ve savcılara 1155 lira seyyanen zam maddesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
 • Almanya'da NSU cinayetlerine tepki eylemleri - koruma-memurlari

  Almanya'da NSU cinayetlerine tepki eylemleri05.11.2014

  Avrupa

  Aşırı sağcı terör örgütü NSU'nun cinayetlerinin ortaya çıkmasının üçüncü yıl dönümünde Almanya'nın 10 kentinde düzenlenen protesto eylemlerinde, sokaklara sembolik olarak NSU kurbanlarının isimleri verildi.
 • Üniversiteler ve mobbing - koruma-memurlari

  Üniversiteler ve mobbing03.11.2014

  Eğitim

  Mobbing sözcüğünü kullanarak bilim hayatına kazandıran (Bullying/Mobbing=akran zorbalığı, işyerinde yaşanan mobbing=psikolojik taciz), bilim insanlarıdır.Mobbingi sorun olarak gören üzerinde araştırmalar yapan, dünyada popüler hale getiren de yine bilim insanları.Nasıl oluyor da mobbing sorununa dikkat çeken, tüm dünyada istihdam alanının en önemli sorunu olarak kabul ettiren bilim insanları mobbing yapabiliyor?
 • Bavulunda 200 ölü kuş bulundu - koruma-memurlari

  Bavulunda 200 ölü kuş bulundu29.10.2014

  Avrupa

  Almanyanın Münih kentindeki hava limanında bir yolcunun bavulunda 200 ölü kuş ele geçirildi.
 • 11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası - koruma-memurlari

  11 çocuğa ‘gardiyana dayak’ davası21.10.2014

  Gündem

  SİNCAN Cezaevi’nde kalan bazı çocukların ‘ayakta sayım’ vermeye zorlandıkları iddiasıyla yaşanılan olaylarla ilgili açılan davanın ilk duruşması, bugün Sincan Adliyesi’nde Batı Çocuk Mahkemesi’nde görülecek.
 • Çankırı Cezaevi'nde kavga: 12 yaralı hastaneye kaldırıldı - koruma-memurlari

  Çankırı Cezaevi'nde kavga: 12 yaralı hastaneye kaldırıldı16.10.2014

  Gündem

  Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki koğuş arasında kavga çıktığı öğrenildi.12 yaralı mahkum Çankırı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
 • Çankırı cezaevinde kavga - koruma-memurlari

  Çankırı cezaevinde kavga15.10.2014

  Gündem

  Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki koğuş arasında kavga çıktı.
 • Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı - koruma-memurlari

  Erdoğan'ı koruyan polisler kaza yaptı: 3 şehit, 40 yaralı13.10.2014

  Gündem

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane programında görevlendirilen Malatya Emniyet Müdürlüğü bünyesi’ndeki Çevik Kuvet polislerinin bulunduğu otobüs, dönüş yolunda Sivas yakınlarında kaza yaptı.Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak devrilen otobüste bulunan 3 polis şehit oldu, 40 kişi de yaralandı.
 • Epözdemir: “Garipoğlu’nun intihar ettiği çok net” - koruma-memurlari

  Epözdemir: “Garipoğlu’nun intihar ettiği çok net”13.10.2014

  Gündem

  Cem Garipoğlu’nun cezaevinde intiharına ilişkin oluşan şüpheler üzerine Karabulut ailesin avukatı Rezan Epözdemir Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’na Garipoğlu’nun olay yeri inceleme görüntülerini talep etti.
 • Karabulut Ailesi o görüntüler için savcılığa başvuracaklar - koruma-memurlari

  Karabulut Ailesi o görüntüler için savcılığa başvuracaklar12.10.2014

  Gündem

  MÜNEVVER Karabulut’un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, Cem’in intiharıyla ilgili Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuracaklarını söyledi.
 • Cem Garipoğlu intihar etti - koruma-memurlari

  Cem Garipoğlu intihar etti11.10.2014

  Gündem

  17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu, Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde intihar etti.Cem’in önceki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir saat görüştüğü, görüş sonrası iki tarafın da moralinin bozuk olduğu öğrenildi
 • Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı - koruma-memurlari

  Cem Garipoğlu cezaevindeki 1849’ncu günde canına kıydı11.10.2014

  Gündem

  BEŞİKTAŞ Bingül Erdem Lisesi öğrencisi, 17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009’da Bahçeşehir’deki villalarında başını gövdesinden ayırarak öldüren 23 yaşındaki Cem Garipoğlu, 24 yıllık hapis cezasını çektiği Silivri 5 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi’ndeki koğuşunda dün sabah ölü bulundu.Başına geçirdiği naylon poşet ile yaşamına son veren Cem Garipoğlu 1849 gündür cezaevinde bulunuyordu.Cem’in önceki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir saat birarada kaldığı, görüş sonrası iki tarafında moralinin bozuk olduğu bildirildi.Cem Garipoğlu cezaevinde yaptığı son ropörtajda, “Kamuoyu baskısı nedeniyle en üst sınırdan hapse mahkûm edildim.Bana verilen en büyük ceza aslında vicdanım.Ömür boyu yaşayacağım bunu” demişti.
 • Cem Garipoğlu'nun cenazesi cezaevinden çıkarıldı - koruma-memurlari

  Cem Garipoğlu'nun cenazesi cezaevinden çıkarıldı10.10.2014

  Gündem

  İntihar ederek yaşamına son veren Cem Garipoğlu'nun cenazesi cenaze aracıyla cezaevinden çıkarıldı.Cenaze aracı ve çevresinde Garipoğlu'nun yakınlarında kimsenin olmadığı görüldü.Cem Garipoğlu'nun avukatı ise ilk açıklamasında müvekkilinin ruh sağlığının bozuk olduğunu en başından beri söylediklerini belirtti.
 • Cem Garipoğlu nasıl öldü? - koruma-memurlari

  Cem Garipoğlu nasıl öldü?10.10.2014

  Gündem

  Münevver Karabulut cinayeti Türkiye'yi sarsmış ve çok konuşulmuştu.Bugün gelen intihar haberi ile uzun süre sonra konu yeniden gündeme geldi.
 • Yalçın BAYER

  82 puanla açıkta kaldık - koruma-memurlari

  82 puanla açıkta kaldık27.09.2014

  Yazarlar

  SERDAR Yıldırım yazıyor:
 • Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı - koruma-memurlari

  Koğuşta mahkumlar tekme tokat birbirine girdi: 13 yaralı06.09.2014

  Gündem

  BOLU’da T Tipi Cezaevi’nde koğuşta iki grup arasında çıkan kavgada biri ağır olmak üzere 13 kişi yaralandı.Jandarma ekipleri ve infaz koruma memurları kavgayı güçlükle ayırdı.
 • Bonzai çatışması - koruma-memurlari

  Bonzai çatışması24.08.2014

  Gündem

  Başkentte korku dolu anlar yaşandı.Suç örgütü lideri Bülent Aramaz ve adamları, polise pusu kurdu.Aramaz öldü, sevgilisi ile 3 polis yaralandı.
 • Rojin: Keşke ben ölseydim - koruma-memurlari

  Rojin: Keşke ben ölseydim18.08.2014

  Gündem

  Mardin Nusaybinli sanatçı Rojin'i korumakla görevlendirilen 3 polis memurunun şehit olmasının ardından Rojin acısını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.Rojin, "Keşke ben ölseydim" dedi.
 • Rojin'in koruma polisleri trafik kazasında şehit oldu - koruma-memurlari

  Rojin'in koruma polisleri trafik kazasında şehit oldu16.08.2014

  Gündem

  Kürt sanatçı Rojin'in korumalağını üstlenen 3 polis memuru Diyarbakır - Mardin Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında şehit oldu.Rojin'e eşlik eden Pelin Batu "Karşıdan çok süratli bir şekilde bir otomobil üzerimize doğru geldi.Bizim aracı kullanan hemen sağa doğru kırdı.Biz kıl payı kurtulurken, araç çok büyük süratle bizim hemen arkamızdan gelen otomobile çarptı" dedi.Rojin, TRT'nin Kürtçe kanalı TRT 6'da program yaptığı gerekçesiyle PKK tarafından tehdit edildiğini belirterek, koruma talebinde bulunmuştu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»