Aramanız :
Aradığınız kelime : "

konut fiyatlari

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.625  adet haber bulundu.


 • İşte il il, ilçe ilçe son konut fiyatları - konut-fiyatlari

  İşte il il, ilçe ilçe son konut fiyatları18.05.2015

  EKONOMİ

  Hurriyetemlak.com Nisan 2015 Emlak Endeksi açıklandı.Türkiye genelinde yıllık fiyat artışı yüzde 14 olurken, satılık konutların metrekare satış fiyatı ortalama 2.248 lira olarak yansıdı.
 • Yassıada ve Sivriada’da otel ve kongre merkezini Mesa yapacak - konut-fiyatlari

  Yassıada ve Sivriada’da otel ve kongre merkezini Mesa yapacak16.05.2015

  EKONOMİ

  Mesa, Adnan Menderes ve arkadaşlarının 1960 askeri darbesi sonrası yargılandığı Yassıada’ya yapılacak otel ve kongre merkezi projelerinin müteahhitlik görevini üstlendi.Mesa Genel Müdürü Can Aynagöz, “Yassıada’da anıları yaşatacak proje geliştireceğiz.Projede otel, müze, konferans salonu olacak” dedi.
 • Kriz Kahini Roubini'den kritik dolar uyarısı - konut-fiyatlari

  Kriz Kahini Roubini'den kritik dolar uyarısı04.05.2015

  EKONOMİ

  Piyasalarda Kriz Kahini olarak bilinen ekonomist Nouriel Roubini’den dolarla ilgili kritik bir yorum geldi.Roubini, doların da kur savaşlarına katıldığını yazdı.
 • Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı - konut-fiyatlari

  Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı04.05.2015

  EKONOMİ

  Nisan ayı enflasyon rakamları açıklandı.TÜİK rakamlarına göre Nisan’da enflasyon beklentilerin biraz üzerinde 1,63 olarak açıklandı.Beklentiler yüzde 1,43 olması yönündeydi.Nisan'da yıllık enflasyon yüzde 7,91 oldu.Bu şekilde yıllık TÜFE son 3 ayın zirvesini gördü.Nisan ayı zam şampiyonu yüzde 32,9'luk fiyat artışıyla kadın ceketi oldu.
 • ‘Baba’ formülle büyüyecek - konut-fiyatlari

  ‘Baba’ formülle büyüyecek03.05.2015

  Ekonomi

  Geçen yıl Ankara’da satışa çıkan İncek Loft konut projesi, alıcısına yüzde 32 prim garantisi sunmuştu.Proje satışa çıktığı gün zam yapacağı tarihleri açıklayarak alıcının kazancını ilk günden belirledi.
 • Nisan'da İstanbul'da fiyatlar yüzde 1,9 arttı - konut-fiyatlari

  Nisan'da İstanbul'da fiyatlar yüzde 1,9 arttı01.05.2015

  Ekonomi

  İstanbul'da nisan ayında perakende fiyatlar yüzde 1,90, toptan fiyatlar ise yüzde 0,83 arttı.Perakende fiyatlar nisanda yıllık bazda yüzde 10,19 artarken, aynı dönemde toptan fiyatlar ise yüzde 10,57 yükseldi.
 • Başçı'dan bankalara faiz müjdesi - konut-fiyatlari

  Başçı'dan bankalara faiz müjdesi30.04.2015

  Ekonomi

  Merkez Bankası Erdem Başçı yılın ikinci enflasyon raporunu açıkladı.Başçı, yıl sonu enflasyon tahminlerini önemli ölçüde yukarı çektiklerini açıkladı.Başçı, soru cevap kısmında, bankaların döviz zorunlu karşılıklarına faiz ödemeyi düşünebileceklerini, konuyla ilgili açıklamayı haftasonu yapacaklarını söyledi.Kimsenin Türk Lirası'nın aşırı değerli olduğunu söyleyemeyeceğini belirtti.
 • İstanbul'da fiyatlar yüzde 30 arttı - konut-fiyatlari

  İstanbul'da fiyatlar yüzde 30 arttı29.04.2015

  Ekonomi

  Türkiye genelinde konut fiyatlarında Şubat sonu itibarıyla yıllık artış yüzde 17.57’ye çıkarken, İstanbul’daki artışlar yüzde 27.74’ü buldu.
 • Merkezi seçti yüzde 25’i sattı - konut-fiyatlari

  Merkezi seçti yüzde 25’i sattı29.04.2015

  Ekonomi

  YAPI Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Ankara’da hayata geçirdiği ‘Ankara Çankaya’ projesinde inşaat süreci tamamlandı.
 • Konut fiyatlarıyla ilgili kritik uyarı - konut-fiyatlari

  Konut fiyatlarıyla ilgili kritik uyarı27.04.2015

  Ekonomi

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, "Kur, 2,70-2,75 seviyelerinde dengelenirse bunun yüzde 2-3 mertebesinde konut fiyatlarına yansıması olacaktır" dedi.
 • Beşiktaş'ın toprağı altından da değerli - konut-fiyatlari

  Beşiktaş'ın toprağı altından da değerli26.04.2015

  Ekonomi

  "Taşı toprağı altın" olarak nitelendirilen İstanbul'un ilçelerinde konut metrekare fiyatları her geçen yıl artarken, Beşiktaş değerine değer katan ilçeler arasında başı çekti.
 • İşte CHP'nin dün açıklanan ekonomiye ilişkin vaatleri - konut-fiyatlari

  İşte CHP'nin dün açıklanan ekonomiye ilişkin vaatleri20.04.2015

  Ekonomi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında da seçim bildirgesinde de en büyük vaat, gelir adaletsizliğini bitirmek, refahı 'hakça' bölüşmek oldu.İktidara gelir gelmez, emeklilere dini bayramlarda birer maaş ikramiye verileceği; kamuda çalışan 800 bin taşeron işçinin ‘kadroya’ alınacağı; kredi kartı ve kredi borcu olan 5 milyonun faizlerinin yüzde 80’inin silineceği en ‘iddialı’ sözler oldu.1 yıl içinde de asgari ücretin 1500 liraya çıkarılacağı, çiftçiye mazotun 1.5 liradan verileceği, tüm üniversite öğrencilerine yurt sağlanacağı vaat edildi.Kılıçdaroğlu, çocuklarını üniversitede okutup mezun eden ancak iş bulamadıkları için babalardan alınan ‘işsiz evlat vergisine’ de son verileceğini duyurdu.Meslek lisesini bitiren gençlere ‘hemen iş sözü’ verdi.Evsizleri de 277 lira taksitle ev sahibi yapacaklarını söyledi.
 • İşte il il son konut fiyatları! - konut-fiyatlari

  İşte il il son konut fiyatları!10.04.2015

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com Mart 2015 Emlak Endeksi açıklandı.İşte Türkiye genelinde il il konut fiyatları!
 • Ev alacaklar bu habere dikkat! - konut-fiyatlari

  Ev alacaklar bu habere dikkat!09.04.2015

  Avrupa

  Euro bölgesinde mali kriz ve Avrupa Merkez Bankası'nın faizleri sıfırlaması sonucu, tüketiciler emlağa hücum etti.Euro bölgesinde emlak fiyatları uçtu.Şimdi emlağa yatırım yapmak doğru mu ve emlak alırken nelere dikkat etmeli?
 • Emlak Konut, Kayabaşı’nda fiyat artışına ‘dur’ dedi - konut-fiyatlari

  Emlak Konut, Kayabaşı’nda fiyat artışına ‘dur’ dedi09.04.2015

  Ekonomi

  Emlak Konut GYO, İstanbul Kayabaşı’ndaki arsası için geçen ay gerçekleştirdiği ihaleyi iptal etti.Yıldızlar-HKM ortaklığının 1 milyar 32 milyon lira satış toplam geliri sunarak kazandığı ihale büyük tepki toplamıştı.Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum “ Ev fiyatlarının 1’ken 3 olmasına izin veremezdik, ‘Dur’ dedik ve iptal ettik” dedi.
 • BOTAŞ’tan sıvı gaza indirim - konut-fiyatlari

  BOTAŞ’tan sıvı gaza indirim06.04.2015

  Ekonomi

  BOTAŞ, sıvılaştırılmış doğalgaz (LNG) satışlarında yüzde 10 indirim yaptı.LNG sektörü temsilcileri, nisan ayında yapılan bu indirimden memnun olduklarını, bunun nihai tüketiciye, yani sanayiciye de yansıtılacağını dile getiriyor.
 • Otomobil fiyatına kiralık evler! - konut-fiyatlari

  Otomobil fiyatına kiralık evler!02.04.2015

  Ekonomi

  İstanbul'da konut fiyatları o kadar yükseldi ki bazı evlerin aylık kiraları sıfır otomobil fiyatına kadar ulaştı.İşte kirası dudak uçuklatan birbirinden lüks 10 ev.
 • Arda Turan Hürriyet'e konuştu - konut-fiyatlari

  Arda Turan Hürriyet'e konuştu25.03.2015

  Ekonomi

  Milli Takım ve Galatasaray’da olduğu gibi yaklaşık 4 yıldır İspanya’da da 10 numaralı Atletico Madrid formasıyla Türkiye’yi temsil eden Arda Turan’la, çözüm sürecinden, faiz tartışmalarına, Türk futbol endüstrisinden yatırımlarına kadar birçok konuyu konuştuk.
 • Ev alana üste para - konut-fiyatlari

  Ev alana üste para18.03.2015

  Ekonomi

  Devletin ev alacak vatandaşa sunduğu destek planına özel sektör de katıldı.EgeYapı, Kartal’daki konut projesinden ev alanlara ayda 1125 TL ile 4 bin 125 TL arasında değişen miktarda aylık destek sağlayacak.
 • Konutta satışları canlandırmak için şaşırtan kampanyalar - konut-fiyatlari

  Konutta satışları canlandırmak için şaşırtan kampanyalar18.03.2015

  Ekonomi

  Devletin ev alacak vatandaşa sunduğu destek planına özel sektör de katıldı.EgeYapı, Kartal’daki konut projesinden ev alanlara ayda bin 125 TL ile 4 bin 125 TL arasında değişen miktarda aylık destek sağlayacak.Şirket, 18 ay boyunca devam edeceği ödemeyi geri almayacak.
 • Bir konut fiyatı 17.5 yıllık kira - konut-fiyatlari

  Bir konut fiyatı 17.5 yıllık kira16.03.2015

  Ege

  EGE-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Merkez Bankası verilerine göre inşaattaki maliyet artışının enflasyonun üzerinde gerçekleştiğini belirterek, “İkinci el konut fiyatları yüzde 17, yeni konut fiyatları da bir yıl içinde yüzde 16 arttı.Eskiden bir konutun fiyatı 10 yıllık kiraya bedelken şimdi 17.5 yıllık, yani 213 aylık kiraya bedel.Konut sektörü haksız rekabet ortamına, kontrolsüz maliyet ve fiyat artışına terk edilmemeli” dedi.
 • Vahap MUNYAR

  ABD ordusuyla orman yarışı - konut-fiyatlari

  ABD ordusuyla orman yarışı16.03.2015

  Yazarlar

  Türkiye’de Orta Anadolu’dan doğuya gittikçe yeşile hasret artıyor.
 • Ayda 539 lira taksitle ev - konut-fiyatlari

  Ayda 539 lira taksitle ev14.03.2015

  Ekonomi

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, İstanbul Kayaşehir'de 539 liradan başlayan taksitlerle bin 500 yeni konutu kura yöntemiyle satışa çıkarttıklarını söyledi.
 • Botaş’ın kârını kur artışı yedi - konut-fiyatlari

  Botaş’ın kârını kur artışı yedi10.03.2015

  Ekonomi

  Kısa bir süre içinde tarihi rekorlara koşan dolar kurundaki artış, tüm sektörlerde etkisini farklı göstermeye başladı.Değer kaybeden TL’den turizm sektörünün fayda sağlayacağı ifade edilirken, enerji gibi ithalat ağırlıklı sektörlerde ise “kur sancısı” yaşanıyor.Doğalgazda Rusya indirimini, kurun “yediği” söyleniyor.
 • Moody's Rusya'daki 7 finansal kuruluşun notunu düşürdü - konut-fiyatlari

  Moody's Rusya'daki 7 finansal kuruluşun notunu düşürdü25.02.2015

  Ekonomi

  Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Rusya'nın önde gelen 7 finansal kuruluşunun kredi notunu bir kademe düşürdüğünü duyurdu.
 • Türk-İş: 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı bin 307 lira - konut-fiyatlari

  Türk-İş: 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı bin 307 lira25.02.2015

  Ekonomi

  Türk-İş'in araştırması; Şubat ayında 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının bin 307, yoksulluk sınırının ise 4 bin 259 lira olduğuna işaret ediyor.Araştırma ayrıca et ve sebze fiyatlarının arttığını ortaya koyuyor.
 • Ev fiyatları uçtu! - konut-fiyatlari

  Ev fiyatları uçtu!19.02.2015

  Avrupa

  Euro’nun dolar karşısında sürekli değer kaybı ve düşük faizler tüketicileri emlağa hücum ettirdi.Almanya’da ev fiyatları patladı.Evler son 10 yılın en yüksek fiyatına ulaştı.Emlak fiyatı faiz gelirinin kat kat üstünde arttı.
 • İtalyan dokunuşu - konut-fiyatlari

  İtalyan dokunuşu16.02.2015

  Ege

  50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapan Seramiksan, hisselerinin yarısını satın aldığı İtalyan Ceramica Rondine ile gücüne güç kattı.
 • Faiz yüküne AĞA katkısı - konut-fiyatlari

  Faiz yüküne AĞA katkısı13.02.2015

  Ekonomi

  Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, konut alacak vatandaşların banka kredisi kullanacakları tutara teşvik sağlayacaklarını açıkladı.
 • Enerji merkezi İzmir - konut-fiyatlari

  Enerji merkezi İzmir10.02.2015

  Ege

  İZMİR, güneş, rüzgar, jeotermal ve biokütle gibi yenilenebilir enerji kaynaklarında sahip olduğu potansiyeliyle dikkati çekiyor.
 • PAHALIZEDE OLMAYIN! - konut-fiyatlari

  PAHALIZEDE OLMAYIN!06.02.2015

  Ekonomi Emlak

  Farklı iş kollarından inşaat sektörüne giren tecrübesiz firmalar hatalı hesaplarla konut fiyatlarını artırınca yeni konutzede riski ortaya çıktı.Bir dönem ucuz fiyatla satışa çıkan konutların yarım kaldığını ve arkasında bir çok mağdur bıraktığını hatırlatan sektör temsilcileri önümüzdeki dönemde ise ‘pahalı konutzedeler’ olacağı uyarısında bulunuyor.
 • İnternet aramalarında dolar, euro ve altın 'patlaması' - konut-fiyatlari

  İnternet aramalarında dolar, euro ve altın 'patlaması'06.02.2015

  Teknoloji

  Yandex, ABD doları ve altın fiyatlarında önemli değişikliklerin olduğu Aralık 2014 ve Ocak 2015 dönemlerinde yatırım araçlarına dair aramalardaki değişikliği analiz etti.Yatırım ve finans konulu aramalarda %22 artış yaşanan son bir ayda, faiz, altın ve euro ile ilgili aramaların da belirgin şekilde arttığı gözlendi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Bırakın nefes alalım - konut-fiyatlari

  Bırakın nefes alalım03.02.2015

  Yazarlar

  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ilk yapıldığı zaman çevresinin asla imara açılmayacağı, bağlantı yolları etrafında yapılanmaya izin verilmeyeceği söylenmişti.
 • Merkez bankaları ekonomiye çare arıyor - konut-fiyatlari

  Merkez bankaları ekonomiye çare arıyor27.01.2015

  Ekonomi

  Yeni yılın ilk ayında merkez bankalarının farklı yönde ve şaşırtıcı politika hamleleri gündeme damgasını vurdu.İlk olarak İsviçre Merkez Bankası, üç yıldan daha fazla bir süredir uyguladığı kurda alt band uygulamasını kaldırarak, "negaif faiz" ortamını derinleştirici kararlar aldı.
 • Büyükşehir’den Kadifekale dedikodularına cevap - konut-fiyatlari

  Büyükşehir’den Kadifekale dedikodularına cevap23.01.2015

  Ege

  Kadifekale’deki kamulaştırma çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, "evlerimizi yıkıp villa yapacaklar" iddiaları üzerine açıklama yaptı.Bölgenin 3.derece arkeolojik ve kentsel sit alanı olduğuna dikkat çekilen açıklamada, "Alan üzerinde konut ya da ticari kullanımlı bina yapılması söz konusu değil.Rant için değil kent için çalışıyoruz" garantisi verildi.
 • İl il, ilçe ilçe son konut fiyatları! - konut-fiyatlari

  İl il, ilçe ilçe son konut fiyatları!20.01.2015

  Ekonomi

  Hurriyetemlak.com Aralık 2014 Emlak Endeksi açıklandı.Türkiye genelinde yıllık fiyat artışı yüzde 20’yi bulurken, satılık konutların metrekare satış fiyatı ortalama 2.459 lira olarak yansıdı.
 • TOKİ'den vatandaşa indirimli ev müjdesi! - konut-fiyatlari

  TOKİ'den vatandaşa indirimli ev müjdesi!19.01.2015

  Ekonomi

  TOKİ Başkanı Ergün Turan şubat ayı sonu ile mart ayı sonunda indirim kampanyası başlatacaklarını duyurdu.
 • Dönüşümde ikinci etap - konut-fiyatlari

  Dönüşümde ikinci etap18.01.2015

  Ekonomi

  Teknik Yapı, İstanbul Fikirtepe’de hayata geçirdiği Concord İstanbul konut projesinde 2.etabı satışa çıkardı.Projenin yeni etabında 553 konut ve 10 ticari birim yer alıyor.
 • Yeni vergi zam getirmez - konut-fiyatlari

  Yeni vergi zam getirmez16.01.2015

  Ekonomi

  İmar artışı olursa yüzde 40 ile 100 arası vergi alınacak.
 • 'Gaz'a geldik - konut-fiyatlari

  'Gaz'a geldik15.01.2015

  Ekonomi

  Kar, fırtına ve soğuk geçtiğimiz haftadan bu yana Türkiye’yi esir alırken, gaz tüketimini de patlattı.Talep bazen arzın üstüne çıkarken, denge doğalgaz santrallarında kesintiler yapılarak sağlandı.Bu ay gaz faturalarında ortalama yüzde 20 artış yaşanabilir.
 • Uğur GÜRSES

  Ekonomide sığınmacı etkisi - konut-fiyatlari

  Ekonomide sığınmacı etkisi12.01.2015

  Yazarlar

  2011’den bu yana Suriyeli sığınmacılara ev sahipliği yapan Türkiye’nin ekonomisi, bu göç dalgası ile nasıl etkilendi?
 • Tarım üreticisi zor durumda, göçler arttı - konut-fiyatlari

  Tarım üreticisi zor durumda, göçler arttı11.01.2015

  Ege

  MANİSA Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Demran, üreticinin zor durumda olduğunu ve köyden kente göçlerin arttığını belirtti.Küçük çiftçinin korunmadığını kaydeden Demran, tarımda şirketleşmeye gitmenin sosyal yapıyı bozacağını söyledi.
 • Bakan Elvan: İstanbul trafiği için sürpriz proje açıklayacağız - konut-fiyatlari

  Bakan Elvan: İstanbul trafiği için sürpriz proje açıklayacağız10.01.2015

  Gündem

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "İstanbul'un yine trafiğini rahatlatmaya yönelik olarak bazı projeler üzerinde çalışıyoruz.Onu belki Sayın Başbakanımızla birlikte 1 ay içerisinde açıklarız diye düşünüyoruz.İstanbul trafiğini rahatlatacak sürpriz bir proje, mega proje" dedi.
 • Petrol sağolsun - konut-fiyatlari

  Petrol sağolsun07.01.2015

  Ekonomi

  Petrol fiyatlarında bir yılda yüzde 50’ye yaklaşan düşüş Türkiye’de enflasyonda bayram havası estirdi.Yüzde 9 seviyelerinde beklenen tüketici enflasyonu (TÜFE) 2014 yılını yüzde 8.17 ile tamamladı.Aralıkta ise enflasyon yüzde 0.44 düştü.
 • 2014’ün kazananları kaybedenleri - konut-fiyatlari

  2014’ün kazananları kaybedenleri02.01.2015

  Ekonomi

  Bu yılın ekonomide kazananı tartışmasız ABD ekonomisi.Amerikan Merkez Bankası’nın (FED) dünya piyasalarını ha arttırdı ha artıracak diye parmağında oynattığı 2014 boyunca dolar da eski muhteşem günlerine yeniden kavuştu.Petroldeki büyük düşüş ise Rusya’ya kaybettirdi.
 • Patron 109 lira zamma 'şok' oldu! - konut-fiyatlari

  Patron 109 lira zamma 'şok' oldu!31.12.2014

  Ekonomi

  Asgari ücret yılın ilk yarısında 949 TL, ikinci yarısında 1000 TL oldu.Böylece asgari ücretliler yılın ikinci yarısında bu sene sonundaki 891 TL'lik maaşa göre 109 lira fazla ücret alacak.2015 yılında geçerli olacak bu asgari ücret artış oranları işvereni 'şok' etti.İşverenleri temsilen masada yer alan Türkiye İşverenler Sendikası'nın en son teklifinin ilk 6 ay için yüzde 4.5, ikinci altı ay için de yüzde 4.5 olduğu; yüzde 6+6'lık artış oranı karşısında 'şok' yaşadıkları belirtildi.
 • 2014'ün getiri şampiyonları: Borsa, dolar, Ataşehir, Bağcılar - konut-fiyatlari

  2014'ün getiri şampiyonları: Borsa, dolar, Ataşehir, Bağcılar30.12.2014

  Ekonomi

  2014'de yatırım araçlarının yıldızı borsaydı.Borsa yatırımcısına yüzde 25 getiri sağladı.Dolar ve ABD borsaları da yatırımcısını sevindirdi.Ancak gayrimenkul tüm bu yatırım araçlarını geride bıraktı.Konutta Ataşehir ve Bağcılar getiride yıldız oldu.Arsada ise Beykoz yüzde 162 kazandırdı.
 • Soğuklar bastırırken herkes doğalgazı BOTAŞ’tan istiyor - konut-fiyatlari

  Soğuklar bastırırken herkes doğalgazı BOTAŞ’tan istiyor29.12.2014

  Ekonomi

  Doğalgaz piyasasında 2015 yılı alım-satım sözleşmeleri konusunda sıkıntılar yaşanıyor.Yaklaşık 50 milyar metreküplük alım talebi gelmesine rağmen, BOTAŞ’ın elinde bu kadar gaz bulunmuyor.GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan, “Özel sektör ithalatçıları, dolardaki artış nedeniyle BOTAŞ’ın üstünde fiyat istiyor.Bu nedenle herkes BOTAŞ’a yöneldi” diyor.
 • Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta - konut-fiyatlari

  Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta28.12.2014

  Ekonomi

  FERYAPI imzasıyla Kağıthane’de hayata geçen Premier Kampüs Ofis projesinde 2.etap satışa çıktı.Konumu, modüler yapısı, akıllı ofis sistemi ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Premier Kampüs Ofis’in teslim tarihi Aralık 2015.
 • Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta - konut-fiyatlari

  Kampüs Ofis’in 2.etabı satışta24.12.2014

  Ekonomi Emlak

  FERYAPI imzasıyla Kağıthane’de hayata geçen Premier Kampüs Ofis projesinde 2.etap satışa çıktı.Konumu, modüler yapısı, akıllı ofis sistemi ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Premier Kampüs Ofis’in teslim tarihi Aralık 2015.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»