Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kolelik

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

570  adet haber bulundu.


 • Ayşe ARMAN

  Ayşe Tükrükçü’nün akıllara durgunluk veren hikâyesi - kolelik

  Ayşe Tükrükçü’nün akıllara durgunluk veren hikâyesi24.05.2015

  YAZARLAR

  9 yaşında amcasının tecavüzüne uğradı, kocası tarafından geneleve satıldı, 7 genel evde çalıştı, şimdi bir sivil toplum kahramanı, her gece evsizlere çorba dağıtıyor.
 • Taha AKYOL

  İslam algısı - kolelik

  İslam algısı23.05.2015

  YAZARLAR

 • Dünya paralarında erkek egemenliği - kolelik

  Dünya paralarında erkek egemenliği22.05.2015

  EKONOMİ

  Dünyadaki 167 resmi para biriminde yer alan insan portrelerinin yüzde 90'ından fazlasını erkekler oluştururken, sadece 34 ülke banknotlarında kadın resimlerine yer veriyor.Bu 34 ülkeden biri olan Türkiye, aynı zamanda para biriminde kadın portresi kullanan tek Müslüman ülke olmasıyla dikkati çekiyor.Kadınların banknotlarda yer almaması, erkek egemenliğinin para birimlerine de yansıdığı eleştirilerine neden olurken, Amerikalı kadınlar, "20'lik banknotlara kadın yüzü" kampanyasıyla, dolardaki erkek hükmüne son vermeye çalışıyor.
 • Öğrencisini koruyan öğretmene veli dayağı - kolelik

  Öğrencisini koruyan öğretmene veli dayağı19.05.2015

  GÜNDEM

  ERZİNCAN'da okula giden veli Erkan U., koridorda tartıştığı oğlu S.U.’nun üzerine yürüyünce Din Kültürü Öğretmeni Bayram Çelik araya girdi.Veli, öğretmen Bayram Çelik’in boğazını sıkıp, göğsüne vurduktan sonra yere düşürdü.Olay anı okulun güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Demirtaş Adıyaman'da konuştu - kolelik

  Demirtaş Adıyaman'da konuştu19.05.2015

  GÜNDEM

  HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Adıyaman’daki mitingde konuştu.
 • İngiltere’yi karanlık günler bekliyor - kolelik

  İngiltere’yi karanlık günler bekliyor16.05.2015

  Avrupa

  İngiltere’de geçen haftaki genel seçimlerde beklenmedik bir zafer elde eden Muhafazakar Parti, seçimden önce halka verdiği sözleri yerine getirmek için hızla harekete geçti.
 • Bahçeli Bartın'da konuştu - kolelik

  Bahçeli Bartın'da konuştu14.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zonguldak’tan Bartın’a geçti.Bartın girişinde partililer tarafından karşılanan Bahçeli, bir otelde kısa süre dinlendikten sonra Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan halka hitap etti.Kalabalığa, "AKP ile birlikte huzurunuz, mutluluğunuz arttı mı, yüzünüz güldü mü?" diye soran Bahçeli, "AKP’yle umut yoktur.AKP’yle huzur yoktur.AKP’yle huzurlu bir gelecek kalmamıştır.Bartın’ın oyalanacak zamanı, hayal tacirlerine kanacak vakti çoktan bitmiştir.Bartınlı gerçekleri görmüştür.Bartınlı, yalancıların, yozlaşmış zihinlerin, rüşvetçilerin, yolsuzluk çetesinin oyunlarını okumuştur.Artık bu oyun 7 Haziran’da bozulacaktır.AKP’nin bayatlamış ve miadı dolmuş senaryosunun son perdesi 25 gün sonra kapanacaktır" dedi.
 • Kılıçdaroğlu Bartın'da konuştu - kolelik

  Kılıçdaroğlu Bartın'da konuştu12.05.2015

  GÜNDEM

  7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde Bartın’da miting yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “13 yıl kredi açtık.Gelinen nokta iç açıcı değil.Ben sizden 4 yıllık yetki istiyorum” dedi.
 • Kılıçdaroğlu Manisa mitingini 21 gün erken yaptı - kolelik

  Kılıçdaroğlu Manisa mitingini 21 gün erken yaptı08.05.2015

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa mitinginde yaptığı konuşmada, don yüzünden zarar gören üzüm üreticilerinin zararlarının CHP iktidarında karşılanacağını söyledi.Hükümeti eleştiren ve ucuz mazot vaadini tekrarlayan Kılıçdaroğlu, "Sen birilerini düşünüyorsun, ben çiftçimi düşünüyorum, tarlada çalışanı, üreten insanı, alınteriyle çalışanları düşünüyorum.Aramızda Ağrı Dağı kadar fark var.Sen bir yerdesin, ben bir yerdeyim.Sen oradasın ben halkımın yanındayım" dedi.
 • ‘Modern kölelik’ kalkacak - kolelik

  ‘Modern kölelik’ kalkacak06.05.2015

  Dünya

  KATAR’ın Çalışma Bakanı Dr.Abdullah bin Saleh al Khulaifi, bazı çevrelerin modern kölelik olarak nitelendirdiği tartışmalı ‘kafala’ sisteminin bu yılın sonunda kaldırılacağını söyledi.
 • Naci Cem Öncel

  Suçlar ve Özürler - kolelik

  Suçlar ve Özürler26.04.2015

  Yazarlar

 • Ömür GEDİK

  Tweet atarak hiçbir şey değişmez - kolelik

  Tweet atarak hiçbir şey değişmez26.04.2015

  Yazarlar

  Fırat Tanış hep güzel işler yapar ve ne güzel ki biz o işlerden hemen sonra bir araya gelir sohbet ederiz.Bu kez de “Öğrenci İşleri” filmi için buluştuk Fırat’la.Filmi konuşurken son günlerin gündeminden; Su Kutlu’nun diziden kovulması olayından da söz etmeden geçmedik.
 • New York Times 'uzlaşı ilanı'nı yayınlamadı - kolelik

  New York Times 'uzlaşı ilanı'nı yayınlamadı24.04.2015

  Dünya

  The New York Times gazetesi, Türk ve Ermeniler arasında uzlaşıyı teşvik eden ilanı, "büyük tarihi gerçeğin" ihlali sayarak yayınlamayı reddetti.İlan Washington Post'ta ise tam sayfa yayınlandı.
 • İki gazete iki zıt tavır - kolelik

  İki gazete iki zıt tavır24.04.2015

  Dünya

  ABD’de 150’ye yakın Türk-Amerikan toplum kuruluşunu bir araya getiren Yönlendirme Komitesi’nin 1915 Olayları’na ilişkin ilanı New York Times tarafından “Büyük tarihi gerçeğin ihlali” diyerek reddetti.
 • "İnsan kaçakçılarıyla savaş halindeyiz"22.04.2015

  Avrupa

  Yarın olağanüstü toplanacak AB liderler zirvesinde ülkesini temsil edecek olan İtalya Başbakanı Renzi, "İnsan kaçakçılarıyla mücadele etmek, 21.yüzyılın köleliğiyle mücadele etmektir.İnsan kaçakçılarıyla savaş halinde olduğumuzun farkında olmalıyız" dedi.
 • Game of Thrones'un setindeydik - kolelik

  Game of Thrones'un setindeydik18.04.2015

  Keyif

  Efsane geri döndü.Hem de ne dönmek! Taht Oyunları’nın yeni sezonu dört bölümün internete sızmasıyla başladı.Bu arada serinin yazarı, dizinin kitaptan farklı olacağını söylüyor, oyuncularsa her şeyden bihaber aralarında ‘kim gidecek’ bahisleri döndürüyor.
 • 'IŞİD militanları tecavüz etti' - kolelik

  'IŞİD militanları tecavüz etti'16.04.2015

  Avrupa

  Tecavüz, kötü muamele, zorla evlendirilme ya da din değiştirmeye zorlama: IŞİD'in elinden kaçmayı başaran Ezidi kadınlar, maruz kaldıkları şiddeti insan hakları savunucularına anlattı.
 • Yalçın BAYER

  Din ve mezhep mi? Mesele egemenlik - kolelik

  Din ve mezhep mi? Mesele egemenlik16.04.2015

  Yazarlar

  TAYYİP Erdoğan, Kutlu Doğum Haftası açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Bizim Sünnilik diye bir dinimiz yoktur.
 • Irak'taki Ezidi kadınların tüyler ürperten dramı - kolelik

  Irak'taki Ezidi kadınların tüyler ürperten dramı16.04.2015

  Dünya

  Iraklı Ezidiler terör örgütü IŞİD’in saldırıları nedeniyle, kutsal kabul ettikleri “Kırmızı Çarşamba Bayramı”nı bu yıl da buruk kutlarken İnsan Hakları İzleme Örgütü’nün (HRW) dün yayınladığı bir rapor yeni dramları ortaya çıkardı.
 • Hayatlar bu yüzden 'Paramparça'! - kolelik

  Hayatlar bu yüzden 'Paramparça'!25.03.2015

  Keyif

  Avrupa, Orta Doğu ve hatta Amerika’yı bile esir alan Türk yapımı dizilerde oyuncular çalışma saatlerinden şikayetçi.Bir bölümü hemen hemen üç saat süren dizilerde çalışma düzeni, ekranda göründüğünün aksine ışıltılı bir dünya olmaktan uzak.
 • Valilik önünde yasak tartışması - kolelik

  Valilik önünde yasak tartışması21.03.2015

  Ege

  CHP İzmir Gençlik Kolları'nın İzmir Valiliği önünde mülteci dramına dikkat çekmek için yapmak istediği basın açıklamasına polis 'yasak' olduğu gerekçesiyle izin vermedi.Kısa süre gerginlik yaşanırken, CHP'li gençler basın açıklamasını okuyup, selfie çektikten sonra alandan ayrıldı.
 • İşçiler kıdem tazminatı için yürüdü - kolelik

  İşçiler kıdem tazminatı için yürüdü03.03.2015

  Ege

  İZMİR'de Türk- İş'e bağlı sendikaların üyeleri, kıdem tazminatının yeniden düzenlemesi girişimlerine tepki gösterdi.İşçiler adına konuşan Türk- İş Bölge Temsilcisi Hüseyin Karakoç, "Kıdem tazminatı Türk İş Hukukuna 1936 tarihli İş Kanunu ile girmiştir.Bu hakkın aşındırılması değil, korunması ve geliştirilmesi temel yaklaşım olmalıdır" dedi.
 • Venedik etrafımda dolandı - kolelik

  Venedik etrafımda dolandı09.02.2015

  Seyahat

  Yeni bir yeri görmenin iki yolu var.Birincisi, gitmeden okumak.Tarihini öğrenmek.Elinde harita, yolunu kaybetmiş turist karikatürüne benzememek.Bir ülkeye gitmeden önce dil kursuna bile yazılan, o ülkenin haberlerini özellikle takip eden, edebiyatını hatmeden tanıdıklarım var.Ben tersini yapıyorum.Önce görüp, yaşıyor, sonra okuyup öğreniyorum.Venedik maceramı da işte böyle yaşadım.
 • Metal işçilerinden Bakanlar Kurulu kararına tepki - kolelik

  Metal işçilerinden Bakanlar Kurulu kararına tepki03.02.2015

  Ekonomi

  BAKANLAR Kurulu kararıyla metal grevinin 60 gün ertelenmesine tepki gösteren Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) ve grevdeki işçiler, İzmir’de, Ege Serbest Bölgesi (ESBAŞ) önünde eylem yaptı.Birleşik Metal İş Ege Şube Başkanı Ali Çelenk, tepki eylemlerini AK Parti Konak ilçe örgütü önünde sürdüreceklerini açıkladı.
 • "Modern çağın ırgat pazarları kuruluyor"27.01.2015

  Ege

  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Meclis'e sunulan Aile Paketi'nin 11'inci maddesindeki 'Özel İstihdam Bürolarına ilişkin kanunun kabul edilmesi halinde, kurulacak bürolarda modern çağın ırgat pazarlarının yaratılacağını söyledi.
 • Meclis Sağlık Komisyonu’nda tansiyonu yükselten madde - kolelik

  Meclis Sağlık Komisyonu’nda tansiyonu yükselten madde25.01.2015

  Ekonomi

  Hükümetin, yeni torba yasasındaki 28.madde sendikaları, meslek odalarını ve muhalefet partilerini ayağa kaldırdı.Evden çalışma, uzaktan çalışma düzenlemesine sendikalar, “Patron işyerini kapatır, evden çalıştırır; ailenin tüm bireyleri meslek hastalığına yakalanır, çocuklar, yaşlılar astım olur” diye itiraz etti.Muhalefet de “Bu 1 asgari ücrete anne, baba, çocuk çalıştırmak, kölelik, demek” sözleriyle itiraz etti.Çalışma Bakanı Çelik ise itirazlara “Tam tersine emeğin sömürüsüne son verilecek, evde çalışanın ücreti artacak” diyerek yanıt verdi.
 • Yalçın BAYER

  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir? - kolelik

  Kürtler açısından Cizre’nin önemi nedir?21.01.2015

  Yazarlar

  GÜNEYDOĞU’da, Atatürk döneminden bugünlere ilişkin akademik araştırmalarıyla tanınan Yrd.Doç.Ramazan Topdemir köşemize ‘Hükümet ve Cizre’de halk iktidarı denemesi’ başlıklı bir yazı gönderdi.
 • Düşeceğiz kalkacağız ama ilerleyeceğiz - kolelik

  Düşeceğiz kalkacağız ama ilerleyeceğiz19.01.2015

  Hayat

  Hocaların hocası Nermin Abadan-Unat günümüze ışık tuttu: Türkiye ayak sürüyerek de olsa ilerliyor.
 • Musa Dede

  'Hürriyet'… - kolelik

  'Hürriyet'…18.01.2015

  Yazarlar

  Kendimce kendimi özgürlükçü olarak nitelendirebilirim.
 • IŞİD militanlarının hamile bıraktığı Iraklı kadınların kürtaj sorunu - kolelik

  IŞİD militanlarının hamile bıraktığı Iraklı kadınların kürtaj sorunu13.01.2015

  Dünya

  Terör örgütü IŞİD'in elinden kurtulduğu ifade edilen yaklaşık 400 kadın ve kızdan bazılarının hamile kalması, Irak'ta "kürtaj tartışmasına" neden oldu.Kürt, Türkmen ve Ezidi siyasiler, kürtajın yapılmasından yana.Bazı din adamları ise IŞİD militanlarının yaptığının dine aykırı olduğunu söylemekle birlikte, 120 günden sonra yapılacak kürtajın "cinayet" olduğunu savunuyor.
 • Dans kostümü verilince canına kıydı - kolelik

  Dans kostümü verilince canına kıydı24.12.2014

  Dünya

  Uluslararası Af Örgütü, IŞİD tarafından kaçırılan, tecavüze uğrayan, satılan çoğu Ezidi kadın ve kızlarla konuşup “Cehennemden Kaçış” isimli bir rapor hazırladı.20 yaşındaki Luna, “Bize dans kostümüne benzeyen kıyafetler verdiler.Banyo yapıp giymemizi söylediler.Dilan banyoda canına kıydı.Bileklerini kesip kendini astı.Dilan çok güzeldi” diye anlattı.
 • Kılıçdaroğlu mikrofonun açık olduğunu unuttu - kolelik

  Kılıçdaroğlu mikrofonun açık olduğunu unuttu23.12.2014

  Gündem

  Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi (PM), öncesi düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı, iktidarı eleştirdi.Toplantı sonunda mikrofonun açık olduğunu unutan Kılıçdaroğlu yanında oturan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’e dönerek, "Biz konuştuk ama televizyonlar ne kadarını verecek onu bilmiyorum"diye konuştu.Bu sözler üzerine Tekin, "Vermişlerdir" dedi.
 • Demirtaş: İzmir de ilericidir, Diyarbakır da… - kolelik

  Demirtaş: İzmir de ilericidir, Diyarbakır da…23.12.2014

  Gündem

  Partisinin İl Kongresi’ne katılmak üzere İzmir’e gelen HDP Eşgenel Başkanı Selahattin Demirtaş "İzmir de ilericidir Diyarbakır da" dedi.
 • Aile hekimleri iş bıraktı - kolelik

  Aile hekimleri iş bıraktı12.12.2014

  Sağlık

  Aile hekimleri, çalışma saatleri ve nöbet sistemini protesto amacıyla bugün iş bıraktı.Muayene için aile sağlığı merkezlerine gelenler, geri dönmek zorunda kaldı.Yeni doğan bebeği kontrol için getiren baba, merkezin kapalı olduğunu görünce tepki gösterdi.Sağlık Bakanlığı müsteşarı da eylem için yorum yaparak, 'Bu bir nöbet, gece acili değildir' dedi.
 • Okullu çocuklar için mücadeleye devam - kolelik

  Okullu çocuklar için mücadeleye devam11.12.2014

  Dünya

  TALİBAN’ın güçlü olduğu Pakistan’ın Svat Vadisi’nde özellikle kız çocuklarının eğitimi ve kadın hakları konularındaki kampanyalarıyla adını duyuran 17 yaşındaki aktivist Malala Yusufzay, 2014 Nobel Barış Ödülü’nü dün Norveç’in başkenti Oslo’da düzenlenen törenle aldı.
 • Malala 'Neden birilerine silah vermek kitap vermekten daha kolay' - kolelik

  Malala 'Neden birilerine silah vermek kitap vermekten daha kolay'11.12.2014

  Avrupa

  Nobel Barış Ödülü'ne layık görülen eğitim hakları savunucusu Malala Yusufzay (17) ve Hindistanlı çocuk hakları savunucusu Kailash Satyarthi (61) Oslo’da düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
 • CHP hükümetin 2014 insan hakları raporunu açıkladı - kolelik

  CHP hükümetin 2014 insan hakları raporunu açıkladı11.12.2014

  Gündem

  CHP, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin kabul edilişinin yıldönümü olan10 Aralık’ta, hükümetin 2014 "insan hakları karnesini" açıkladı.CHP'nin raporunda 2014 yılında, toplantı ve gösterilere müdahale, nefret suçu ya da iş kazaları nedeniyle, toplam 2229 kişinin "yaşam hakkının elinden alındığı" vurgulandı.Raporda, hükümetin TBMM'ye getirdiği yeni güvenlik paketi de eleştirilerek, şöyle denildi: Türkiye’de başta yaşam hakkı olmak üzere temel insan hakları hükümetin ağır saldırısı altındadır.Hapishanelerde, karakollarda, sokaklarda, sınır boylarında, kamusal bütün mekânlarda yurttaşlar, insan onurunu zedeleyen uygulamalara maruz kalmaktadır.Temel insan hakları toplumsal, ekonomik, siyasal, kültürel ve sosyal dönüşümle birlikte genişlerken, hükümet bu genişlemenin önüne her seferinde yeni setler çekmektedir.Bununla da yetinmeyip büyük mücadeleler sonucunda kazanılmış olan hakları gasp etmektedir.
 • Barışın en genç şampiyonu ödülünü aldı - kolelik

  Barışın en genç şampiyonu ödülünü aldı10.12.2014

  Eğitim

  Pakistanlı aktivist Malala Yusufzay ve Hindistan’da çocuk hakları çalışmalarıyla tanınan Kailash Satyarthi Nobel Barış Ödülü’nü Oslo’da aldı.Nobel komitesi iki ismi ‘barışın şampiyonları’ olarak niteliyor.Seremoniye komitenin yanı sıra Norveç Kralı V.Harald’da katıldı.
 • HDP: Partimiz koşulsuz destekleyecek' - kolelik

  HDP: Partimiz koşulsuz destekleyecek'08.12.2014

  Gündem

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Parti Meclisi, aralık ayına dair bir sonuç bildirgesi yayımladı.HDP'den yapılan yazılı açıklamada seçim barajı konusunda değerlendirmede bulunularak "12 Eylül'ün yarattığı ve AKP'nin de arkasına sığındığı Türkiye'deki seçim sistemi temsilde adaleti engelleyen bir yapıya sahiptir.Demokratik bir seçim için atılması gereken asgari adım, yüzde 10 barajının bu şekliyle sürmemesi ve Hazine yardımındaki eşitsizliğin giderilmesidir.Bu doğrultuda toplumsal muhalefetin, demokrasi ve barış güçlerinin birlikte davranacağı bir zemin ve talepler bütünü, demokratikleşme mücadelesinin de bir parçası olması nedeniyle partimiz tarafından koşulsuz desteklenecektir" denildi.
 • Öğretmenlerden ‘atama’ duası - kolelik

  Öğretmenlerden ‘atama’ duası06.12.2014

  Eğitim

  Adana’da sosyal medya üzerinden yapılan çağrılarla bir araya gelen ataması yapılmayan bir grup branş öğretmeni, yürüyüş yapıp atama duası etti.
 • Atanamayan öğretmenlerden Bakırköy ve Diyarbakır'da eylem - kolelik

  Atanamayan öğretmenlerden Bakırköy ve Diyarbakır'da eylem06.12.2014

  Gündem

  Atamaları yapılmadığı için bir grup öğretmen, Sahil Kennedy Caddesi'nde toplanarak Bakırköy Meydan'a yürüdü.Burada eylem yapan öğretmenler Şubat ayına kadar 40 bin öğretmen atanması yapılmasını istedi.Benzer bir eylem Diyarbakır'da da vardı.
 • İngiltere’de 13 bin köle - kolelik

  İngiltere’de 13 bin köle30.11.2014

  Avrupa

  İngiltere İçişleri Bakanlığı İngiltere’de 10 ila 13 bin kişinin köle olarak çalıştırılıyor olabileceğini düşündüklerini açıkladı.
 • Avrupa'da en fazla ‘köle’ Türkiye’de - kolelik

  Avrupa'da en fazla ‘köle’ Türkiye’de18.11.2014

  Dünya

  Bu yıl ikincisi yayınlanan Küresel Kölelik Endeksi, dünyada 35.8 milyon insanın kölelik koşulları içinde yaşadığını ortaya koyuyor.Endekse göre Türkiye, Avrupa’da en fazla ‘köle’nin yaşadığı ülke.
 • "Türkiye insan istismarında Avrupa birincisi"18.11.2014

  Avrupa

  Türkiye 185 bin 500 kişiyle, başta çocuk yaşta evlilikler olmak üzere insan istismarında Avrupa ülkeleri arasında ilk sırada yer alıyor.
 • ÖSO’ya eğitim Hirfanlı’da - kolelik

  ÖSO’ya eğitim Hirfanlı’da16.11.2014

  Dünya

  Suriyeli ılımlı muhaliflerin eğitilip donatılmasıyla ilgili toplantılarını sürdüren Türk ve ABD’li askeri uzmanlar, eğitim yerinin Kırşehir Hirfanlı olması konusunda anlaştı.
 • Rafinerideki IŞİD kuşatması kırıldı - kolelik

  Rafinerideki IŞİD kuşatması kırıldı16.11.2014

  Dünya

  Irak ordusu, IŞİD’e karşı aylardır sürdürdüğü askeri operasyonlarda en büyük başarılarını kazanmaya başladı.Irak güçleri, Bağdat’ın 200 km kuzeyinde bulunan Beyci kentindeki petrol rafinerisinin çevresindeki IŞİD kuşatmasını kırdı.
 • Melike Karakartal

  Bir değişim hikayesi - kolelik

  Bir değişim hikayesi05.11.2014

  Yazarlar

  Her gün yeni bir facia haberi aldığımız için bir önceki hafta olanlar “unutulmuş felaketler” listesine atılıyor ve bir daha bahsi geçmiyor malumunuz.Bu haftaya da yeni bir facia ile, batan tekne ile başladığımız için Ermenek’i “uzatmaya” fırsat olmadı.
 • Deniz SİPAHİ

  Soma’nın acısı bu kadar tazeyken - kolelik

  Soma’nın acısı bu kadar tazeyken04.11.2014

  Yazarlar

 • Melike Karakartal

  “50 kişi” - kolelik

  “50 kişi”01.11.2014

  Yazarlar

  Birkaç gün önce duyduğunuz, “Tehlikeli madenleri kapatacağımız zaman 50 kişi giriyor araya, kapatamıyoruz” meselesi, çöken toplumun özeti.
 • Kılıçdaroğlu'ndan açıklamalar - kolelik

  Kılıçdaroğlu'ndan açıklamalar01.11.2014

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Antalya kampında konuştu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»