Aramanız :
Aradığınız kelime : "

koah

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

279  adet haber bulundu.


 • Yavuz Şeker hayatını kaybetti - koah

  Yavuz Şeker hayatını kaybetti09.04.2015

  Paparazzi

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Yavuz Şeker hayatını kaybetti.
 • Hava kirliliği sessiz bir katil gibi - koah

  Hava kirliliği sessiz bir katil gibi06.04.2015

  Sağlık

  Göğüs hastalıkları uzmanları yapılması planlanan 80 termik santralin insan sağlığını ciddi derecede tehdit edeceği uyarısında bulundu.Türk Toraks Derneği Hava Kirliliği Görev Grubu Başkanı Doç.Dr.Haluk Çalışır, termik santrallerin yol açtığı hava kirliliğinin, en az sigara kadar risk yarattığını söyledi.
 • Termik santral sessiz katil - koah

  Termik santral sessiz katil06.04.2015

  Gündem

  Göğüs hastalıklarına karşı mücadele eden Türk Toraks Derneği uzmanları, planlanan 80 termik santralı ‘sessiz katil’ olarak niteleyip, bunların yaratacağı hava kirliliğinin, tüm Türkiye’de insan sağlığını ciddi derecede tehdit edeceği uyarısında bulundu.
 • Elektrik kesintisi koah hastasını nefessiz bıraktı - koah

  Elektrik kesintisi koah hastasını nefessiz bıraktı01.04.2015

  Ege

  TÜRKİYE genelinde yaşanan elektrik kesintisi Aydın'da da hayatı olumsuz etkiledi.Yaklaşık 10 saat süren elektrik kesintisi nedeniyle KOAH hastası Halil İbrahim Yılmaz'ın (49), elektrikli oksijen cihazı çalışmayınca hastaneye kaldırıldı.
 • Elektrik kesintisi oksijensiz bıraktı - koah

  Elektrik kesintisi oksijensiz bıraktı01.04.2015

  Ege

  TÜRKİYE genelinde yaşanan elektrik kesintisi Aydın’da da hayatı olumsuz etkiledi.Yaklaşık 10 saat süren elektrik kesintisi nedeniyle KOAH hastası Halil İbrahim Yılmaz’ın (49), elektrikli oksijen cihazı çalışmayınca hastaneye kaldırıldı.
 • Nefes açlığına dikkat - koah

  Nefes açlığına dikkat27.03.2015

  Sağlık

  Dünyada KOAH’lı hastaların ancak yüzde 25-40’ı, Türkiye’de ise yüzde 8.4’ü tanı alıyor.2002 verilerine göre dünyada en sık sakat bırakan hastalıklar arasında KOAH 11’inci sıradayken, 2030’da 5’inci sırada yer alacağı tahmin ediliyor.“Nefes açlığı” olan KOAH, Türkiye’de en sık sakat bırakan hastalıklar arasında KOAH 8’inci sırada yer alıyor.
 • Gribe antibiyotikle karşı koymaya çalışmayın - koah

  Gribe antibiyotikle karşı koymaya çalışmayın25.03.2015

  Sağlık

  Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Başkanı Ayşe Filiz Koşar, grip vakalarında bilinçsiz ilaç kullanımına dikkati çekerek, "Herhangi bir antibiyotik, grip için çok etkili değil.Halk arasında en sık yapılan yanlışlardan biri de gribe karşı antibiyotik kullanmaktır" dedi.
 • Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Domuz gribinden ölenlerin sayısı 33 oldu - koah

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Domuz gribinden ölenlerin sayısı 33 oldu25.03.2015

  Sağlık

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Domuz gribi altında farklı sağlık sorunları olsa bile H1N1 virüsü teşhisi konarak ölen hasta sayısı bugün itibariyle 33 oldu." 17 Mart'ta basın toplantısı düzenleyen Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr.Eyüp Gümüş, açıklama yaparak domuz gribinden hayatını kaybedenlerin sayısını 2014-2015 yılı için 16 olduğunu söylemişti.Ardından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da açıklama yaparak sayının 30 olduğunu belirtmişti.Ölenlerin sayısının çelişkisi dikkat çekerken CHP'li Sezgin Tanrıkulu da mecliste bu konuyla ilgili soru önergesi verdi.
 • 39 bin kişi sigarayı bırakmak için başvurdu - koah

  39 bin kişi sigarayı bırakmak için başvurdu25.02.2015

  Sağlık

  Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sigara Bırakma Polikliniği Sorumlusu Doç.Dr.Mehmet Atilla Uysal, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen ancak bunu başaramayan kişilerin etkinliği kanıtlanmış tıbbi tedavi yöntemlerinden yararlanmaları gerektiğini söyledi.
 • 'Her gün aynı korkuyu yaşıyorum' - koah

  'Her gün aynı korkuyu yaşıyorum'24.02.2015

  Sağlık

  İzmir’de 22 yıl önce baş ağrısı şikayeti ve kafasında bulunan yağ bezesi nedeniyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğunu öğrenen Murat Simsar, ameliyat olabilmek için hayırseverlerden yardım bekliyor.Kafatasının yarısı alınan ve kafatası çürüyen eşinin ameliyat olması için 200 bin lira gerektiğini belirten Neriman Simsar, “Her gün eşimi kaybetme korkusu yaşıyorum.Devlet ve hayırseverlerden yardım bekliyoruz.İki oğlum için babalarını yaşatın” diyerek gözyaşı döktü.
 • Dünyaca ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı - koah

  Dünyaca ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı24.02.2015

  Avrupa

  Efsane'Star Trek' (Uzay Yolu) dizisinin unutulmaz Mr.Spock karakterini canlandıran Leonard Nimoy hastaneye kaldırıldı.
 • 105 ilaç SGK kapsamına alındı - koah

  105 ilaç SGK kapsamına alındı18.02.2015

  Sağlık

  KOAH, kalp yetmezliği, AIDS ve bazı kanser türleri olmak üzere 15 farklı endikasyonda 105 yeni ilaç SGK kapsamına alındı.Sağlık Uygulama Tebliği'nde yapılan değişiklik bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.
 • Evi yandı kocası öldü - koah

  Evi yandı kocası öldü26.01.2015

  Ankara

  KOAH hastası eşine ilaç almak için eczaneye giden Maviş Şahin, döndüğünde eşini alevlerin arasında buldu.
 • Aileye tabutta veda - koah

  Aileye tabutta veda14.01.2015

  Gündem

  BEYİN tümörü ve koah hastalığı nedeniyle hastanede hayatını kaybeden Mehmet Canpolat, hastanenin ve İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun (ATK) ‘infazının ertelenmesine gerek yok’ yönündeki raporları nedeniyle son günlerini ailesinin yanında geçiremedi, yakınlarına veda edemedi.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Hava kirliliğine göz yummak en büyük rüşvet - koah

  Hava kirliliğine göz yummak en büyük rüşvet06.01.2015

  Yazarlar

  ‘Hava kirliliği’ yazı dizimizin ikinci gününde; soluduğumuz hava ne kadar temiz? Hava kirliliği neden kaynaklanıyor ve kirliliğin derecesini nasıl anlarız? Yetkililer ne gibi önlemler alıyor ve hava kalitesi sağlıksız boyutlara ulaştığında kentli olarak nelere dikkat etmeliyiz? gibi sorulara yanıt arıyoruz.
 • Sıcaklıklar birden düşecek - koah

  Sıcaklıklar birden düşecek04.01.2015

  Gündem

  Meteoroloji uyardı: Pazartesi gününden itibaren yeni bir soğuk ve yağışlı hava dalgası geliyor.Özellikle salı, çarşamba ve perşembe günleri Türkiye'de hava adeta buz kesecek.Marmara da dahil tüm yurtta kar yağışı bekleniyor.Soğuk hava dalgasının ardından ise sıcaklıkların yükselişe geçeceği tahmin ediliyor.Uzmanlar, hava sıcaklıklarındaki bu ani düşüş ve artışın hastalıklara davetiye çıkardığı konusunda vatandaşları uyardı.
 • 5 kişiden biri hasta ama farkında değil - koah

  5 kişiden biri hasta ama farkında değil02.01.2015

  Sağlık

  Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mehmet Ünlü, kronik obstrüktif akciğer hastalığına (KOAH) yakalananların ancak onda birinin bunun farkında olduğunu bildirdi.
 • Ege'de hava kirliliği kritik durumda - koah

  Ege'de hava kirliliği kritik durumda27.12.2014

  Ege

  YAŞAR Üniversitesi Elektrik ve Enerji Bölümü akademisyenleri, son günlerde, İzmir ve Ege Bölgesi genelinde havadaki insan sağlığına zararlı partikül madde değerlerinin sınır değerleri aştığını belirterek uyarıda bulundu.Hava kirliliğini önlemek için alınacak önlemler, yapılması gerekenler ve çözüm yolları anlatıldı.
 • İzmir ve Ege’de hava kirliliği alarmı - koah

  İzmir ve Ege’de hava kirliliği alarmı26.12.2014

  Gündem

  YAŞAR Üniversitesi Elektrik ve Enerji Bölümü akademisyenleri, son günlerde, İzmir ve Ege Bölgesi genelinde havadaki insan sağlığına zararlı partikül madde değerlerinin sınır değerleri aştığını belirterek uyarıda bulundu.Hava kirliliğini önlemek için alınacak önlemler, yapılması gerekenler ve çözüm yolları anlatıldı.
 • İşte en güzel hediye - koah

  İşte en güzel hediye22.12.2014

  Ege

  İZMİR Halk Sağlığı Müdürlüğü, Souvenir Hediyelik Eşya Günleri kapsamında, Kültürpark 2 No’lu Hol’de stant açtı.Ar-Ge Sorumlusu Uzm.Dr.Ece Özkan, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Programlar Şube Müdürü Uzm.Dr.Asya Babaoğlu, hipertansiyon, kalp-damar hastalıkları, KOAH, diyabet, bağımlılık, gebelik, çocuk gelişimi, evde sağlık dahil birçok sağlık sorunu hakkında ziyaretçileri bilgilendirip korunma yollarını anlatan broşürler dağıtıyor.Görevliler ise kilo ve kan şekeri ölçümü yapıyor.
 • Cuma günü 21 bin aile hekimi iş bırakacak - koah

  Cuma günü 21 bin aile hekimi iş bırakacak11.12.2014

  Sağlık

  Aile hekimleri yarın tüm Türkiye'de iş bırakacak ve Sağlık Bakanlığı'nın getirmeye çalıştığı nöbet sistemine karşı çıkacak.Günde 12 saat, haftada 6 gün çalışarak halka iyi bir hizmet sunamayacaklarını belirten aile hekimlerinin eylemine ise Sağlık Bakanı, bu eylemin güçlü bir desteği olduğuna inanmıyorum yorumunu yaptı.
 • Aile hekimleri iş bırakıyor - koah

  Aile hekimleri iş bırakıyor09.12.2014

  Sağlık

  Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF), 12-13 Aralık tarihlerinde eylem yapacak.12 Aralık Cuma günü Türkiye genelinde iş bırakacak olan Aile hekimleri, 13 Aralık'ta da Ankara'da Sağlık Bakanlığı'na yürüyecekler.
 • İç taraftaki kirlilik daha kötü - koah

  İç taraftaki kirlilik daha kötü28.11.2014

  Sağlık

  İnsanı olumsuz yönde etkileyen çevresel faktörlerin başında gelen hava kirliliğinin, görünen ve dumanı hissedilen dış ortamdaki kirliliğe oranla iç ortamlarda daha etkili olduğu bildirildi.
 • Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor - koah

  Klima kışın virüslerin yayılmasına neden oluyor27.11.2014

  Sağlık

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr.Behice Kurtaran, klimaların kışın solunum yolu virüslerini bulaştırma olasılığının daha fazla olduğunu söyledi.
 • Yaşlılar en çok bundan şikayetçi - koah

  Yaşlılar en çok bundan şikayetçi25.11.2014

  Sağlık

  Ortalama yaşam süremiz gittikçe artıyor.Tıp dünyasında yaşanan olumlu gelişmeler sayesinde birçok hastalık eskiye oranla çok daha kolay tedavi edilebiliyor.Ancak vücudumuzu taşıyan omurga sistemimiz modernleşen dünyada her geçen gün daha fazla yıpranıyor.
 • 'Doğumların yarıya yakını sezaryenle yapılıyor' - koah

  'Doğumların yarıya yakını sezaryenle yapılıyor'23.11.2014

  Sağlık

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'de doğumların yarıya yakınının sezaryenle yapıldığını açıkladı.İlk sezaryenin kadının sağlığını riske atacak şekilde gereksiz yere yapılmasını önlemede kararlı projelerin altyapılarını oluşturduklarını anlatan Müezzinoğlu, "Önümüzdeki yıl uygulamaya geçeceğiz." dedi.
 • KOAH'ta korkutan rakam - koah

  KOAH'ta korkutan rakam22.11.2014

  Ege

  MANİSA İl Halk Sağlığı Müdürlüğü akciğer hastalığı Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı'na (KOAH) dikkat çekmek için Manolya Meydanı'nda Manisalılar'a nefes ölçüm testi yaptı.Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Dr.Ziya Tay, il genelinde KOAH tanısıyla tedavi gören 42 bin kişi bulunduğunu, ancak doktorlara başvurmayan kişilerin çoğunlukta olduğunu belirtip, gerçek sayının 400 bini bulduğunu açıkladı.
 • Öldüren tehlike KOAH - koah

  Öldüren tehlike KOAH20.11.2014

  Ankara

  Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Ankara Şubesi, 19 Kasım Dünya KOAH Günü kapsamında, Safranbolu’da bir toplantı düzenledi.KOAH’ta erken tanının sakatlık ve ölüm oranlarını azalttığına dikkat çekti.
 • Akciğerinizin yaşını öğrenin - koah

  Akciğerinizin yaşını öğrenin20.11.2014

  Sağlık

  KOAH’ın belki en basit tanımı, akciğerin erken yaşlanması.Siz de solunum testiyle, saniyeler içinde akciğerinizin yaşını öğrenebilirsiniz.Tıp dilinde ‘spirometri’ denilen testle, bir üflemeyle akciğerden ne miktarda havanın, ne hızla çıkabildiği ölçülüyor.Böylece akciğerin kapasitesi ortaya konabiliyor.
 • Boğaziçi Köprüsü KOAH’a.dikkat çekiyor - koah

  Boğaziçi Köprüsü KOAH’a.dikkat çekiyor20.11.2014

  Sağlık

  19 Kasım Dünya KOAH Gününde hastalık farkındalığı çalışmaları kapsamında Boğaziçi Köprüsü altın sarısı rengiyle ışıklandırıldı.Akciğer hastalığı olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), Türkiye’de 4 milyon, tüm dünyada ise yaklaşık 50 milyon insanı etkiliyor, her yıl yaklaşık 3 milyon kişi KOAH nedeniyle yaşamını yitiriyor.
 • Bol bol yürü KOAH olma - koah

  Bol bol yürü KOAH olma19.11.2014

  Sağlık

  Ülkemizdeki 3-5 milyona yakın KOAH’lı hastanın sadece 300-500 bini hastalığını biliyor.Basit bir testle teşhisi koyulabilecek hastalığın başlıca nedeni sigara.Hastalığın döngüsünü kırmak içinse uzmanlar günde en az yarım saat egzersiz öneriyor.
 • 19 Kasım Dünya KOAH Günü - koah

  19 Kasım Dünya KOAH Günü19.11.2014

  Avrupa

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Nevin Fazlıoğlu, KOAH hastalığının her yıl 3 milyon kişinin ölümüne yol açtığını ve yaygınlığınını giderek artan kronik hava yolu hastalığı olduğunu belirterek, "Hastalığın tedavisinde erken teşhis çok önemlidir.Çok basit ve kolay uygulanan bir test olan solunum fonksiyon testi yaptırarak KOAH olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz” dedi.
 • En çok öldüren dördüncü hastalık - koah

  En çok öldüren dördüncü hastalık17.11.2014

  Sağlık

  Kronik Tıkayıcı Akciğer Hastalığı'nın (KOAH), dünyada tüm ölümlerde dördüncü, bulaşıcı olmayan hastalıklar içinde üçüncü ölüm nedeni olduğu belirtildi.
 • Buse Özel

  Bizim Norveç'ten neyimiz eksik? - koah

  Bizim Norveç'ten neyimiz eksik?17.11.2014

  Yazarlar

  Türkiye 2010 yılında aile hekimliği ile tanıştı.Son yıllarda ise sürekli "koruyucu hekimlik" kavramı dile getiriliyor.Koruyucu hekimliğin Türkiye'de geliştiği, bunun en önemli ayağının aile hekimliği olduğu belirtiliyor.Peki ama koruyucu hekimlik denilen şey nedir? İyi bir doktor hastasını iyi tedavi eden doktor mudur yoksa hastası "hasta olmayan" doktor mudur?
 • Greenpeace, Yırca Köyü'nün hava kirliliğini ölçtü - koah

  Greenpeace, Yırca Köyü'nün hava kirliliğini ölçtü17.11.2014

  Gündem

  Greenpeace, Soma’ya bağlı Yırca Köyü’nde yaptığı 24 saatlik hava kirliliği ölçümünün sonuçlarını açıkladı.Termik Santral Projesi nedeni ile 6 bin zeytin ağacın kesildiği Yırca Köyü’ndeki hava kirliliğinin, ölçüm sonucunda, Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün güvenilir olarak belirtilen günlük limitlerinin iki katından fazla olduğunu kaydetti.Yırca Köyü Muhtarı Mustafa Akın, "Son 15 gün içinde iki kişi akciğer kanserinden öldü.Bunun nedenleri hem santralden çıkan gaz, hem de santralin kül barajı.Nefes alamıyor, çamaşır asamıyoruz" dedi.
 • 'Tedavi eden değil hastalıktan koruyan sistem başarılıdır' - koah

  'Tedavi eden değil hastalıktan koruyan sistem başarılıdır'15.11.2014

  Sağlık

  Türkiye 2010 yılında aile hekimliği ile tanıştı.Son yıllarda ise sürekli "koruyucu hekimlik" kavramı dile getiriliyor.Koruyucu hekimliğin Türkiye'de geliştiği, bunun en önemli ayağının aile hekimliği olduğu belirtiliyor.Peki ama koruyucu hekimlik denilen şey nedir? İyi bir doktor hastasını iyi tedavi eden doktor mudur yoksa hastası "hasta olmayan" doktor mudur?
 • Saruhan Ayber hayatını kaybetti - koah

  Saruhan Ayber hayatını kaybetti19.10.2014

  Gündem

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Bursa Gazeteciler Cemiyeti’nin eski başkanı duayen gazeteci Saruhan Ayber (75) yaşamını yitirdi.Bir dönem Yeni Asır ve Günaydın gazetelerinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni de yapan Saruhan Ayber, Türk basınına yaptığı katkılardan dolayı İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü’ne layık görülmüştü.Uzun süredir KOAH hastası olan Ayber, Bursa Mudanya’da tedavi gördüğü hastanede 16 Ekim Perşembe günü vefat etti.
 • En sağlıklı inovasyon - koah

  En sağlıklı inovasyon24.09.2014

  Ekonomi

  TURKCELL’in kronik hastalıklarla mücadele için geliştirdiği mobil sağlık inovasyonu ‘SağlıkMetre’ projesi hayata geçti.SağlıkMetre’nin 100 diyabet hastası üzerinde test edilen sonuçlarına göre, diyabet kontrolünde yüzde 41’e varan başarı sağlandı.
 • "SağlıkMetre" diyabet kontrolünde başarı gösterdi23.09.2014

  Teknoloji

  Turkcell'in, 2012 yılında geliştirdiği ve İstanbul Üniversitesi (İÜ) iş birliği ile denemelerine başlanan "SağlıkMetre" çözümünün, ilk etapta İÜ İstanbul Tıp Fakültesi'nde tedavi gören 100 diyabet hastası üzerinde test edilen araştırma sonuçları açıklandı.
 • Akciğer kanseri korkutan boyutlara ulaştı - koah

  Akciğer kanseri korkutan boyutlara ulaştı04.09.2014

  Sağlık

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Arzu Yorgancıoğlu, akciğer kanserindeki korkutan artışa dikkat çekti.Kanser vakasında inanılmaz bir artış yaşandığını kaydeden Prof.Dr.Yorgancıoğlu, "Servisimizin yarısından fazlası kanser hastalarıyla dolu.Manisa sanayi bölgesi ve maden bölgesi olduğu için büyük etkilenmeler yaşanıyor" dedi.
 • Tuncay Gürel'e vefasızlık - koah

  Tuncay Gürel'e vefasızlık01.09.2014

  Paparazzi

  YALOVA’nın Çiftlikköy İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlanan ve ’Tosun Paşa’ filminde canlandırdığı 'Küçük Enişte Bekir’ karakteri ile ünlenen sinema oyuncusu Tuncay Gürel’in cenazesine sanatçı dostları katılmadı.
 • Oyuncu Tuncay Gürel hayatını kaybetti - koah

  Oyuncu Tuncay Gürel hayatını kaybetti29.08.2014

  Paparazzi

  Türk sinemasında, "Tosun Paşa" filminde canlandırdığı "küçük enişte Bekir" karakteriyle ünlenen 75 yaşındaki Tuncay Gürel, vefat etti.
 • 'Tuncay Gürel öldü' haberi hastanelik etti - koah

  'Tuncay Gürel öldü' haberi hastanelik etti14.08.2014

  Paparazzi

  "Tosun Paşa" filminde canlandırdığı "küçük enişte Bekir" karakteriyle ünlenen Tuncay Gürel'in, tedavi gördüğü hastanede öldüğü yönünde çıkan haberler, yakınlarını üzdü.
 • Ayvalık'ta asfalt eylemi - koah

  Ayvalık'ta asfalt eylemi07.08.2014

  Ege

  BALIKESİR’in Ayvalık İlçesi’nde, belediyenin yollarını asfaltlamamasına tepki gösteren 20 kişilik bir grup, bir süre sokağı trafiğe kapatıp, eylem yaptı.
 • Eto’o’ya eski sevgili şoku - koah

  Eto’o’ya eski sevgili şoku29.07.2014

  Futbol

  CHELSEA ile sözleşmesi biten Eto’o, eski kız arkadaşının açtığı dava ile şoke oldu.
 • Eto'o için şok dava - koah

  Eto'o için şok dava27.07.2014

  Futbol

  Mourinho'nun takımı Chelsea ile sözleşmesi sora eren gelecek sezon için yen ibir klüp arayan Samuel Eto'o, eski kız arkadaşının açtığı dava ile şoke oldu.
 • Sigara tiryakilerini bekleyen büyük tehlike: KOAH - koah

  Sigara tiryakilerini bekleyen büyük tehlike: KOAH24.07.2014

  Sağlık

  Özel Ortadoğu Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Nezaket Erdoğan, “KOAH Yaklaşık olarak 20 yıl günde 1 paket sigara içme sonrasında ortaya çıkar.Eğer 1 paketten daha fazla sayıda sigara içiliyorsa hastalığın ortaya çıkma zamanı daha da kısalır.” şeklinde konuştu.
 • 17 günde ağabeyi annesi, ablası yaşama veda etti - koah

  17 günde ağabeyi annesi, ablası yaşama veda etti09.07.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nde çeşitli görevler yapan Tufan Eker (59), geçen 19 Haziran’da evli ve üç çocuk babası olan ağabeyi Muhsin Eker’i (69) kaybetti.
 • Art arda ailesinden 3 kişiyi kaybetti - koah

  Art arda ailesinden 3 kişiyi kaybetti08.07.2014

  Gündem

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nde bir dönem Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan 59 yaşındaki Tufan Eker, 17 gün önce ağabeyi Muhsin Eker’i, 3 gün önce de 15 dakika arayla annesi Esma Eker ile ablası Ayşe Alkut’u kaybetti.
 • 350 kiloluk kadını evinden böyle çıkardılar - koah

  350 kiloluk kadını evinden böyle çıkardılar01.07.2014

  Avrupa

  Erzurum'da 46 yaşındaki 7 çocuk annesi Nebahat Tepe'yi 350 kiloyu bulan ağırlığı nedeniyle İtfaiye ve Sivil Savunma ekipleri bile evden çıkaramayınca çok ilginç bir çözüm bulundu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Sonraki»
Son Sayfa»»