Kırım


 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Paris'te önemli açıklamalarKırım -

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Paris'te önemli açıklamalar31.10.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paris'e yaptığı ziyaret kapsamında Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde katıldığı konferansta konuştu.Erdoğan, Irak ve Suriye konusunda, "İran ile Türkiye işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, batı ülkelerine hiçbir iş düşmeyebilirdi" açıklamasında bulundu.
 • FIFA’dan Kırım gafıKırım -

  FIFA’dan Kırım gafı31.10.2014

  DÜNYA

  FIFA, 2018 Dünya Kupası logo tanıtım filminde Kırım’ı Rus toprağı olarak gösteren haritadan dolayı özür diledi.
 • Kurt Seyit ve Şura dizisi neden bitti?Kırım -

  Kurt Seyit ve Şura dizisi neden bitti?30.10.2014

  Keyif

  Kurt Seyit ve Şura dizisi bitti mi? İsmini gerçek bir hikayeden ve roman yazarı Nermin Bezmen’in dedesi Kırım Türkü Mirza Eminof’un oğlu Seyit Eminof’tan alan dizide sona gelindi.Reytinglerde istediği çıkışı bir türlü yakalayamayan dizinin bittiğini Cengiz Semercioğlu yazdı.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadınKırım -

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın29.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadınKırım -

  Cumhuriyetin 91’inci yılında.91 sembol kadın28.10.2014

  Hayat

  Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor.Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz.Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular.Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu.Ülkemizi ileriye taşıdılar.İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın.
 • Mesude ERŞAN

  Henüz seyahat yasağı yokKırım -

  Henüz seyahat yasağı yok26.10.2014

  YAZARLAR

  Ebola ve korkusu Afrika’dan çıkalı çok oldu.Ancak Dünya Sağlık Örgütü henüz Afrika’da hastalığın görüldüğü ülkelere seyahat yasağı getirmedi.Enfeksiyon hastalıkları uzmanlarıysa ebola olduğu düşünülen kişilerin uluslararası seyahatlerinin engellenmesi gerektiğini söylüyor.
 • Ukrayna’da üç bölge sandıkta yokKırım -

  Ukrayna’da üç bölge sandıkta yok26.10.2014

  DÜNYA

  Ukrayna, dün genel seçim için sandığa gitti.
 • Ukrayna yeni parlamentosunu seçiyorKırım -

  Ukrayna yeni parlamentosunu seçiyor26.10.2014

  DÜNYA

  İç savaşla sarsılan Ukrayna, geçtiğimiz Şubat ayında Viktor Yanukoviç’in devrilmesinden bu yana ikinci defa sandık başına gidiyor.Ukrayna halkı bugün yapacağı seçimle ülkenin parlamentosu (Rada) milletvekillerini belirliyor.En büyük endişelerden biri ise seçmenlerin oylarını parayla satacağına dair iddialar.
 • İmralı rahatsızKırım -

  İmralı rahatsız25.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çözüm Süreci’ni değerlendirirken, “Güneydoğu’daki vatandaşların hepsi memnun ama terör örgütü bu işten memnun değil.Uzantısı (HDP), o da memnun değildi, çünkü onun üzerinden pazarlıklarını yapıyorlardı.İmralı gördüğüm kadarıyla rahatsız oldu ve ‘Çözüm sürecini bozmayın’ açıklamasını yaptı” dedi.
 • İngiltere'den Ukrayna seçimine 71 gözlemciKırım -

  İngiltere'den Ukrayna seçimine 71 gözlemci25.10.2014

  Avrupa

  İngiltere, Ukrayna'da bu hafta sonu yapılacak genel seçim için Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) tarafından oluşturulan gözlemci heyetinde 71 İngilizin yer alacağını bildirdi.
 • Ukrayna tarihindeki en demokratik seçimi yapacakKırım -

  Ukrayna tarihindeki en demokratik seçimi yapacak24.10.2014

  Avrupa

  Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Sergiy Korsunsky, Ukrayna’da 26 Ekim'de yapılacak erken genel seçime ilişkin, "Bu seçim Ukrayna tarihindeki en demokratik seçim olacak" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarKırım -

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar23.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins ile ortak basın toplantısı düzenledi.İşte Erdoğan’ın basın toplantısındaki açıklamasından satır başları:
 • Ebola tehdidi ve paranoyak açıklamalarıKırım -

  Ebola tehdidi ve paranoyak açıklamaları22.10.2014

  Sağlık

  Ebola’nın Türkiye ve Çin’in Afrika’daki etkisini azaltmak üzere Batı tarafından hazırlanmış olan bir biyolojik silah olduğuna ilişkin bir program yayınlandı TRT’de.
 • Kartepe’de düşen helikopterin enkazı kaldırılıyorKırım -

  Kartepe’de düşen helikopterin enkazı kaldırılıyor21.10.2014

  GÜNDEM

  KOCAELİ’nin Kartepe İlçesi havalandıktan Karaardıçlı mevkisinde 12 Ekim Pazar günü öğle saatlerinde düşen ve 2’si pilot subay 2’si teknisyen astsubay 4 askerin şehit olduğu helikopterin enkazını kaldırma çalışmaları başladı.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalarKırım -

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar21.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, II.Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada "Devlet sokaktaki, evdeki vatandaşının can güvenliğini temine demiyorsa, kamu mülkünü koruyamıyorsa o ülkede özgürlük olmaz.Türkiye’nin 90’lı yıllara dönmesine asla müsaade etmeyiz.Polisimize, askerimize bireyin hakkını ihlal edecek yetki vermeyiz, verilen yetkiyi aşmasına da asla göz yummayız.Zaten kamu denetçiliği kurumu, AYM’ye bireysel başvuru hakkı bu yüzden var.Sosyal medyada hakları ihlal edilen mağdurların özgürlüğü de savunulmazsa oradan özgürlük değil hak ihlali doğar" dedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘İktidar olmak çevreyi kirletmek mi demektir’Kırım -

  ‘İktidar olmak çevreyi kirletmek mi demektir’20.10.2014

  YAZARLAR

  Trakya’nın tarlalarından sonra meralara da göz dikilmesi köylüyü isyan ettirdi.
 • Haftanın tarihine bakışKırım -

  Haftanın tarihine bakış20.10.2014

  Avrupa

  Kopyalama teknolojisinin öncüsü sayılan fotokopi makinesi, 74 yıl önce Amerikalı fizikçi Chester Floyd Carlson tarafından icat edildi.
 • Yalçın BAYER

  Akil insanlara yeni ‘sefer görev emri’Kırım -

  Akil insanlara yeni ‘sefer görev emri’17.10.2014

  YAZARLAR

  ASKERLİK hizmetini yapan kişiler, belli bir yaş sınırına kadar, seferberlik mevzuatına göre, sefer planlamasına alınırlar.
 • Sikorsky’nin 7 dakikası araştırılıyorKırım -

  Sikorsky’nin 7 dakikası araştırılıyor13.10.2014

  Gündem2008

  Kocaeli’de bulunan Cengiz Topel Deniz Hava Üssü’nden havalandıktan 7 dakika sonra Kartepe’de düşen ve 4 askerin şehit olduğu Sikorsky S-70B Sea Hawk helikopterinin kaza kırım incelemesine başlandı.
 • Helikopter enkazında kaza kırım incelemesiKırım -

  Helikopter enkazında kaza kırım incelemesi12.10.2014

  Gündem2008

  İZMİT’te bulunan Cengiz Topel Havaalanı’ndaki Deniz Hava Üs Komutanlığı’ndan eğitim için Konya’ya gitmek üzere dün havalandıktan sonra Kartepe’ye düşen ve 4 askerin şehit olduğu Sikorsky helikopterin enkazında, kaza kırım ekibi incelemelere başladı.1’i binbaşı, 1’i üsteğmen, 2’si astsubay olan 4 şehidin cenazeleri yarın Deniz Hava Üs Komutanlığı’nda yapılacak törenin ardından toprağa verilecek.
 • Kurban kesen vatandaşı kene ısırdıKırım -

  Kurban kesen vatandaşı kene ısırdı03.10.2014

  Gündem2008

  Kurban Bayramı’nın ilk günü Ankara'da kurban kesimleri esnasında bazıları kendini yaralarken bir vatandaşı ise kene ısırdı.
 • Rusya'ya 6 ayda 57 milyon hacker saldırısıKırım -

  Rusya'ya 6 ayda 57 milyon hacker saldırısı01.10.2014

  Teknoloji 2007

  Rusya Güvenlik Konseyi Genel Sekreteri Nikolay Patruşev, 2014’ün ilk altı aylık döneminde Rusya internetine 57 milyon kez saldırı gerçekleştirildiğini açıkladı.
 • 6 kişiyi yuttuKırım -

  6 kişiyi yuttu01.10.2014

  Planet

  TEK taraflı olarak Ukrayna’dan bağımsızlığını ilan ederek Rusya’ya bağlanan Kırım’ın başkenti Simferopol’de bir otoyolda meydana gelen dev obruk, altı kişinin ölümüne yol açtı.
 • Kırım’da otoban çöktü: Çukura yuvarlanan araçta 6 kişi öldüKırım -

  Kırım’da otoban çöktü: Çukura yuvarlanan araçta 6 kişi öldü28.09.2014

  Planet

  Rusya’ya bağlanan Kırım Cumhuriyeti’nde otoban zemin kayması sonucu çöktü.8 metrelik derinliğinde oluşan çukura düşen bir araçta bulunan 6 kişi hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan 2 çocuk da yaralandı.Çocuklardan birinin hayati tehlikesi bulunuyor.
 • Ağabeyini 70 yıl sonra şehitlikte bulduKırım -

  Ağabeyini 70 yıl sonra şehitlikte buldu25.09.2014

  Gündem2008

  İKİNCİ Dünya Savaşı’nda Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB) ordusuna alınan Karim Feyzullayev Asmandioğlu’dan 70 yıldır haber alamayan Ahıska Türkü 75 yaşındaki Kerim Osmanlı, ağabeyinin mezarını Kırım’daki ’Kardeşlik Şehitliği’nde buldu.
 • Ruslar yine Kırım Tatar Milli Meclisi’ni bastıKırım -

  Ruslar yine Kırım Tatar Milli Meclisi’ni bastı22.09.2014

  Planet

  Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) elemanları, geçtiğimiz günlerde girdikleri Kırım Tatar Milli Meclis binasına bir baskın daha düzenledi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD’de ‘Paralel Yapı’ açıklamasıKırım -

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ABD’de ‘Paralel Yapı’ açıklaması22.09.2014

  Planet

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'deki bazı medya kuruluşları ve düşünce kuruluşlarının, "Paralel Yapı" adı verilen örgütün kısmen de olsa etkisi altında kaldığını gördüklerini belirterek, "Umuyorum ki Türkiye ve Amerikan Yönetimi, her iki ülke için tehdit teşkil eden bu örgütle mücadelede işbirliği yapacaklardır" dedi.
 • Ukraynalılar barış için yürüdüKırım -

  Ukraynalılar barış için yürüdü20.09.2014

  Gündem2008

  Türkiye'de yaşayan bir grup Ukraynalı, Ukrayna'da yaşanan gelişmeleri protesto etmek için Beyoğlu'nda toplandı.
 • Erdoğan TÜSİAD YİK toplantısında konuştuKırım -

  Erdoğan TÜSİAD YİK toplantısında konuştu17.09.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısında isim vermeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt verdi.Kılıçdaroğlu’nun Bank Asya’yla ilgili Başbakan Davutoğlu’na yazdığı mektuba değinen Erdoğan, "Bir de hakaretamiz bir şekilde sayın Başbakan’a, onun yanında da işte ’yüksek rakımlı’ yerden bahsediyor.Pek alışık değil.Herhalde oralara gelmesi de mümkün olmayacak.Çünkü bu anlayışla, bu kafayla öyle bir şey olmaz" dedi.
 • Kırım'daki Tatar Meclisi'ne yapılan Rus baskınının perde arkasıKırım -

  Kırım'daki Tatar Meclisi'ne yapılan Rus baskınının perde arkası16.09.2014

  Planet

  Kırım Tatar Milli Meclisi (KTMM) binasına Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) mensupları, polis ve silahlı sivil milisler tarafından yapılan baskında 12 saatten fazla süren aramalar son buldu.Baskın sırasında binaya giriş çıkış yasaklanmıştı.
 • Kırım’da Tatar Meclisi’ne Rus baskınıKırım -

  Kırım’da Tatar Meclisi’ne Rus baskını16.09.2014

  Planet

  MART ayında düzenlenen referandumla tek taraflı olarak Ukrayna’dan ayrılarak Rusya’ya katılan Kırım’da Tatar Meclisi’ne Rus polisi ve özel kuvvetleri baskın yaptı.
 • Yalçın BAYER

  Doktor değil Ergene’yi kirletenler yargılansınKırım -

  Doktor değil Ergene’yi kirletenler yargılansın16.09.2014

  Yazarlar

  ERGENE PLATFORMU adına yürütme kurulu üyeleri üç kadın, Gürcan Kırım (Kırklareli), Hacer Doğrugüven (Edirne) ve Nurhan Altıntaş (Tekirdağ) çok güzel bir açıklama yaptılar dün:
 • Kenelerle beç tavukları ile mücadele edilecekKırım -

  Kenelerle beç tavukları ile mücadele edilecek14.09.2014

  Ekonomi

  Son yıllarda kırım kongo kanamalı hastalığı vakalarının yoğun olarak görüldüğü iç bölgelerimizde keneyle biyolojik mücadele için çalışma başlatıldı.Başlatılan çalışmayla, keneden kaynaklanan vakaların yoğun olarak görüldüğü bölgelerde seçilen bazı köylerde vatandaşlara, birer çift olarak ve evlerinin önünde beslemek şartı ile beç tavukları dağıtılıyor.
 • Ayçe DİKMEN

  Baba kızın üzüm sevdasıKırım -

  Baba kızın üzüm sevdası13.09.2014

  Yazarlar

 • Londra’da çadır kurdularKırım -

  Londra’da çadır kurdular13.09.2014

  Avrupa

  İngiltere’de faaliyet gösteren 12 Cemevi’nin çatı kuruluşu olan Britanya Alevi Federasyonu (BAF), Türkler’in yoğun yaşadığı Kuzey Londra’nın Manor House bölgesinde çadır kurarak Ortadoğu’da akan kanın durması için imza kampanyası başlattı.
 • Ankara'da KKKA'dan ölümKırım -

  Ankara'da KKKA'dan ölüm10.09.2014

  Gündem2008

  Ankara'da, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı şüphesiyle tedavi gören 69 yaşındaki kadın, hayatını kaybetti.
 • Ukrayna: Ayrılıkçılar bin 200 tutsağı serbest bıraktıKırım -

  Ukrayna: Ayrılıkçılar bin 200 tutsağı serbest bıraktı08.09.2014

  Planet

  Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, ülkenin doğusundaki Rusya yanlısı ayrılıkçıların bin 200 tutsağı serbest bıraktığını söyledi.Poroşenko, tutsakların karşılıklı serbest bırakılmasını da içeren cuma günkü ateşkes gereği bu adımın atıldığını belirtti.
 • Mevlüt Çavuşoğlu: Obama'nın planı sadece silahlı mücadele değilKırım -

  Mevlüt Çavuşoğlu: Obama'nın planı sadece silahlı mücadele değil07.09.2014

  Gündem2008

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) ile mücadelede Türkiye'den beklentiler ve NATO'da öncü bir gücün oluşturulması hakkında konuştu."Obama'nın planının sadece bir silahlı mücadele olduğunu düşünmüyoruz.Aldığımız sinyaller o yönde" diyen Çavuşoğlu sözlerine şöyle devam etti: Bölgedeki her gelişmede, atılacak her adımda NATO üyesi olarak Türkiye'nin içinde olması, müttefiklerimizin arzusudur.Ama biz kendilerine ne olacağını, nasıl olacağını, ne yapacağımızı, yapmayacağımızı açık bir şekilde söyledik.'Türkiye'den şu konuda görev bekliyoruz' diye bir beklenti ya da talep olmadı.Ama prensip olarak biz bölgemizin istikrarı, kanın, gözyaşının dinmesi için üzerimize düşeni yapacağımızı her platformda söyledik.
 • ‘Paralel yapı’ belgelerini yollayacağızKırım -

  ‘Paralel yapı’ belgelerini yollayacağız06.09.2014

  Planet

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’la, NATO Zirvesi için bulunduğumuz Galler’den Türkiye’ye dönüş yolunda konuştuk bu sefer.Başkan Obama’yla görüşmeden çıkıp havaalanına gelmişti.Nasıl geçtiğini sorduk, gayet memnundu, içeriğini anlattı.Ukrayna, Irak, Suriye ve Libya’daki krizlerle nasıl baş edileceği konusu, zirve kadar ABD Başkanı’yla ikili görüşmelerinin de gündemi olmuş.Gazze’yi ise Başkan’a kendisi açmış.‘Paralel yapı’ meselesinde de ortak bir yol haritası belirlemişler.İşte baştan sona soru ve cevaplar:
 • Akif BEKİ

  ‘Paralel yapı’ belgelerini yollayacağızKırım -

  ‘Paralel yapı’ belgelerini yollayacağız06.09.2014

  Yazarlar

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’la, NATO Zirvesi için bulunduğumuz Galler’den Türkiye’ye dönüş yolunda konuştuk bu sefer.
 • Rusya'ya karşı NATO'dan öncü güçKırım -

  Rusya'ya karşı NATO'dan öncü güç05.09.2014

  Planet

  NATO, kriz riski ve tehditle karşı karşıya olan üye ülkelere 48 saat içinde kaydırılabilecek ve Ukrayna’dakine benzer krizlerde caydırıcı rol oynayacak bir “öncü güç” oluşturulması konusunda anlaştı.
 • Dünya tatları festivaldeKırım -

  Dünya tatları festivalde05.09.2014

  Ankara

  Etimesgut Belediyesi’nin düzenlediği 11.Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde, Anadolu, Ortaasya ve Balkan mutfağı görücüye çıkıyor.
 • 'Annemi istiyorum'Kırım -

  'Annemi istiyorum'05.09.2014

  Gündem2008

  ÇORUM’un Osmancık İlçesi’nde kırmızı ışıkta duran otomobile arkadan gelen kamyon çarptı.Kazada, yaklaşık 10 metre sürüklenen otomobildeki çift ile 3 yaşındaki kızları yaralandı.Kazanın yokunu atlatamayan Merhem Ahen Irmak "Anne bize ne oldu? Annemi istiyorum" diyerek ağladı.
 • Bebek sevgisiKırım -

  Bebek sevgisi02.09.2014

  Paparazzi

  Etimesgut Belediyesi’nin düzenlediği 11.Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy gecenin finalinde sahneye çıktı.
 • AB'den Rusya'ya 'geri çekil' uyarısıKırım -

  AB'den Rusya'ya 'geri çekil' uyarısı30.08.2014

  Planet

  Rus askerlerinin Ukrayna'ya girdiği haberlerinin ardından, dün akşam Brüksel'de toplanan AB ülkeleri liderleri Rusya'ya Ukrayna'daki geri çekilmesi için bir hafta süre tanıdı.
 • 'Yakışıklılar' ile 'Tipsizler'in maçıKırım -

  'Yakışıklılar' ile 'Tipsizler'in maçı28.08.2014

  Futbol

  Bu topraklarda ilk futbol maçının 1890’da İzmir Bornova’da oynandığı bilinirdi.Oysa ki tarihçi Mehmet Yüce’nin ulaştığı yeni bilgilere göre ilk futbol maçı Kadıköy’de ‘Yakışıklılar’ ile ‘Tipsizler’ arasında oynandı.Yarım saati de rugby olarak oynanan maçta bol bol gol atılmış ama skor meçhul.
 • Kenan BAŞARAN

  'Yakışıklılar' ile 'tipsizler'in maçıKırım -

  'Yakışıklılar' ile 'tipsizler'in maçı28.08.2014

  Yazarlar

  Bu topraklarda ilk futbol maçının 1890’da İzmir Bornova’da oynandığı bilinirdi.Oysa ki tarihçi Mehmet Yüce’nin ulaştığı yeni bilgilere göre ilk futbol maçı Kadıköy’de ‘Yakışıklılar’ ile ‘Tipsizler’ arasında oynandı.Yarım saati de rugby olarak oynanan maçta bol bol gol atılmış ama skor meçhul.
 • Türkiye’de futbol tarihinin ezberi bozulduKırım -

  Türkiye’de futbol tarihinin ezberi bozuldu27.08.2014

  Avrupa

  Bu topraklarda ilk futbol maçının 1890’da İzmir Bornova’da oynandığı bilinirdi.Oysa ki tarihçi Mehmet Yüce’nin ulaştığı yeni bilgilere göre ilk futbol maçı Kadıköy’de ‘Yakışıklılar’ ile ‘Tipsizler’ arasında oynandı.Yarım saati de rugby olarak oynanan maçta bol bol gol atılmış ama skor meçhul.
 • Putin ilk defa yüzde üç kaybettiKırım -

  Putin ilk defa yüzde üç kaybetti27.08.2014

  Planet

  Ukrayna krizi başladığı günden buyana izlediği politikalarla halkından devamlı artan destek alan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ağustos sonunda ilk defa yüzde üç puan kaybetti.Ağustos başında yüzde 87 destek gören Putin, ay sonunda yüzde 84 seviyelerine geriledi.
 • Angela Merkel Ukrayna'daKırım -

  Angela Merkel Ukrayna'da23.08.2014

  Avrupa

  Resmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna'nın başkenti Kiev'e gelen Almanya Başbakanı Angela Merkel, Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Başbakan Arseniy Yatsenyuk, Kırım Tatarları liderlerinden Mustafa Cemil Kırımoğlu ve Ukrayna'nın doğusundaki şehirlerin belediye başkanları ile bir araya geldi.
içinde

Kırım


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz