Kemal Kükrer

 • Ortak bulamadı, üretimi durdurdu - Kemal Kükrer
  Ortak bulamadı, üretimi durdurdu19.05.2014
  EkonomiPeynir ve süt üretimi konusunda Türkiye'nin önde gelen markalarından olan Moova'da bir süredir gündemde olan yabancı ortak arayışı olumsuz bir şekilde sonuçlandı.Eski TÜSİAD başkanlarından Muharrem Kayhan ile kardeşi Hilmi Kayhan'a ait olan şirket üretimi durdurma kararı aldı.Efeler Çiftliği'ndeki çiğ süt üretimi ise devam edecek.
 • Asırlık Türk devine Arap ortak - Kemal Kükrer
  Asırlık Türk devine Arap ortak17.04.2014
  EkonomiNamet, Yörsan, Kemal Kükrer gibi Türkiye’nin gıdada önde gelen gıda markaları ile yabancıların yaptığı ortaklıklara bir yenisi eklenmek üzere.Türkiye’nin en eski markalarından olan ve 1923 yılında kurulan Kayserili Şahin Sucuk’a Körfez bölgesinden yabancı ortak geliyor.
 • Gıdaya bir yabancı daha geliyor - Kemal Kükrer
  Gıdaya bir yabancı daha geliyor20.12.2013
  EkonomiSon dönemde Türkiye'deki dev gıda markalarına yönelik artan yabancı ilgisinden sektöre henüz 2011 yılında giren Moova da nasibini almak üzere.Eski TÜSİAD başkanlarından Muharrem Kayhan ve kardeşi Hilmi Kayhan'ın başında olduğu Moova yeni ortak arayışına girdi.
 • Beş Türk devinin satışına onay - Kemal Kükrer
  Beş Türk devinin satışına onay05.12.2013
  EkonomiRekabet Kurulu, bazı devralma ve ortaklık başvurularını karara bağladı.Buna göre 5 büyük Türk firmasının ortaklık ve satışları onaylandı.
 • Kükrer'e Japon ortak - Kemal Kükrer
  Kükrer'e Japon ortak12.11.2013
  EkonomiLider sirke ve sos üreticisi Kemal Kükrer, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Japon Ajinimoto ile ortaklık anlaşmasına imza attı.Sos ve lezzetlendiriciler konusunda dünyanın en büyük gıda şirketleri arasında yer alan şirket 60 milyon TL’ye Kükre A.Ş.’ye yüzde 50 ortak oldu.
 • Kükrer’e Japon ortak - Kemal Kükrer
  Kükrer’e Japon ortak05.11.2013
  EkonomiTürkiye’nin en eski firmalarından birisi olarak 1915’te kurulan ve Kemal Kükrer markası ile tanınan Kükre Gıda’nın yüzde 50’si dünyanın en büyük sos üreticisi Japon Ajinomoto’ya 60 milyon lira karşılığında satıldı.
 • Asırlık Kemal Kükrer'e Japon ortak - Kemal Kükrer
  Asırlık Kemal Kükrer'e Japon ortak04.11.2013
  EkonomiTürkiye'nin en eski firmalarından birisi olarak 1915 yılında kurulan Kemal Kükrer'in yüzde 50'si, dünyanın en büyük sos üreticisi Japon Ajinomoto'ya 60 milyon lira karşılığında satıldı.Kemal Kükrer, 'Kükre Gıda' şirketi altında faaliyetlerini sürdürüyor.
 • Yalçın BAYER

  Bugünlere nasıl geldik. - Kemal Kükrer
  Bugünlere nasıl geldik.22.06.2012
  YazarlarANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Akaydın, İstanbul’da Babıâli toplantısında ‘Tarih-Coğrafya-Dünya-Türkiye Ekseni’nde Topluma, İnsana ve Geleceğe Bakış’ başlıklı ilginç bir konuşma yaptı.
 • Gençlik ve sağlık iksiri sirke - Kemal Kükrer
  Gençlik ve sağlık iksiri sirke24.11.2010
  Sağlık‘Gençlik ve Sağlık İksiri Sirke’'nin yazarı Müller'in zayıflatan büyükanne tarifi başta olmak üzere birçok sağlık reçetesi var.
 • Erkan ÇELEBİ

  Yeni ürünler geliştirdiler 2009’a damgalarını vurdular - Kemal Kükrer
  Yeni ürünler geliştirdiler 2009’a damgalarını vurdular27.12.2009
  YazarlarDÜNYAYI etkisi altına alan krizle mücadele eden Türk firmaları, geliştirdikleri ürünlerle yeni pazarlar oluşturmayı başardı.
 • Tilki kürkçü dükkanına döndü - Kemal Kükrer
  Tilki kürkçü dükkanına döndü09.10.2009
  CumartesiAlışveriş Cadısı, kolunda sepetiyle yeniden alışveriş dünyasında.Sahalara dönmeden önce biraz ısınmak için geçen haftayı alışveriş merkezlerinde geçirdim.
 • Erkan ÇELEBİ

  Sirke 10 yıl yerinde saydı, elma ve narla 40 milyon doları yakaladı - Kemal Kükrer
  Sirke 10 yıl yerinde saydı, elma ve narla 40 milyon doları yakaladı04.07.2009
  YazarlarELMAYLA diyet listelerine girip, vişne, nar, limon, hurma ve balzamikle gençleri yakalamayı başaran sirkeciler, 10 yıl yerinde saydıktan sonra 40 milyon dolarlık pazara ulaştı.
 • Erkan ÇELEBİ

  Sebze temizlemeye sirke yetmedi 16 milyon TL’lik yeni pazar oluştu - Kemal Kükrer
  Sebze temizlemeye sirke yetmedi 16 milyon TL’lik yeni pazar oluştu06.06.2009
  YazarlarTEMİZLEME özelliği olmamasına rağmen her 100 ev kadınından 54’ünün sebze ve meyvelerin temizliğinde sirkeli su kullandığı Türkiye’de, bitkisel bazlı bir temizleyici geliştiren Sirkeci Kemal Kükrer, 16 milyon dolarlık yeni pazar oluşturdu.
 • Bu hafta sona ermeden - Kemal Kükrer
  Bu hafta sona ermeden25.12.2008
  Cuma
içinde

Kemal Kükrer


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz