Kemal Kılıçdaroğlu

 • Cumhurbaşkanı her şeye maydanoz - kemal kılıçdaroğlu
  Cumhurbaşkanı her şeye maydanoz27.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili açıklamalarını eleştirerek, “Çok özür dilerim ama halkın sözünü kullanmak zorundayım.Yani bir cumhurbaşkanı her şeye maydanoz olmaz.Kusura bakmasın her şeye maydanoz oluyor.Cumhurbaşkanıysa, bulunduğu koltuk neyi gerektiriyorsa onu yapsın” dedi.Yenimahalle’deki bir kahvehanede konuşan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:
 • Kılıçdaroğlu vekillik için kontenjan sözü verdi - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu vekillik için kontenjan sözü verdi27.02.2015
  GündemYaklaşık 5 milyon Roman vatandaş TBMM’de ilk kez temsile çok yakın.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta Meclis’te görüşüp “Bu ayıbı bitireceğim” diyerek İzmir’den kontenjan sözü verdiği Avrupa Konseyi Türkiye Romanları Temsilcisi Özcan Purçu seçilirse Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın üçüncü Roman vekili olacak.Aynı zamanda bir insan hakları uzmanı olan Purçu ile hayat hikâyesini ve projelerini konuştuk:
 • Kılıçdaroğlu: Taleplerin tamamı. - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu: Taleplerin tamamı.26.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ’Geleceği Birlikte Kuruyoruz Esnaf Buluşması’ çerçevesinde Türkiye genelinde esnafları temsil eden sivil toplum kuruluşlarının yöneticileriyle buluştu.’Geleceği Birlikte Kuruyoruz Esnaf Buluşması’na bazı CHP Milletvekilleriyle Genel Başkan danışmanları da katıldı.
 • Naylon çadırda başlayan hayat Meclis'e taşınıyor - kemal kılıçdaroğlu
  Naylon çadırda başlayan hayat Meclis'e taşınıyor26.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bir Roman'ı milletvekili adayı göstereğiz" sözleriyle kastettiği kişinin, Avrupa Romanlar ve Göçebeler Forumu Türkiye Temsilcisi Özcan Purçu olduğu ortaya çıktı.İzmir 2.bölgenin 3.ya da 5.sırasından kontenjan adaylığı bekleyen Purçu, naylon çadırda başlayan hayat mücadelesini TBMM'de sürdürmeye hazırlanırken "Yüküm çok ağır.Romanlar'ın sorunları fazla, çok çalışacağım" dedi.
 • 'Öteki Kemal' raflarda - kemal kılıçdaroğlu
  'Öteki Kemal' raflarda26.02.2015
  KeyifGazeteci Erdal Emre’nin Destek Yayınların çıkan “Öteki Kemal” adlı kitapta Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaşamından çarpıcı kesitler yer alıyor.Kitabın Turgut Özal ve ekonomi anlayışıyla ilgili bölümünde Kılıçdaroğlu, Turgut Özal’ın ekonomiyi dış dünyaya açmasından övgüyle bahsediyor.
 • Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu26.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah Ankara Yenimahalle'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.Gezi sırasında Ercan Buyruk isimli berberin davetini kabul eden Kılıçdaroğlu, sakal traşı için koltuğa oturdu.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Süleyman Şah operasyonu ile ilgili açıklamalarını eleştiren Kılıçdaroğlu, "Bir Cumhurbaşkanı her şeye maydanoz olmaz.Her şeye maydanoz oluyor” dedi.
 • CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti' - kemal kılıçdaroğlu
  CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti'25.02.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Şah Fırat Operasyonu'na ilişkin, "Uluslararası hukukta Türkiye Cumhuriyeti toprağı sayılan bir alanı kaçarak boşalttınız.'Tereyağından kıl çeker gibi halletmişler bu kahramanlık olayını.' Tereyağından kıl çeker gibi teslim ettiniz vatan toprağını" dedi.
 • Şehit Binbaşı Sezer gözyaşlarıyla uğurlandı - kemal kılıçdaroğlu
  Şehit Binbaşı Sezer gözyaşlarıyla uğurlandı25.02.2015
  GündemMALATYA'da düşen RF-4 E tipi keşif uçaklarında şehit olanlardan Hava Pilot Kurmay Binbaşı Salih Sezer (37), Eskişehir'de gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • Berhan Şimşek resmen başvurdu - kemal kılıçdaroğlu
  Berhan Şimşek resmen başvurdu25.02.2015
  GündemOyuncu ve yönetmen Berhan Şimşek, CHP'den İstanbul 1.Bölge milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.
 • Zafer diye kakalıyor - kemal kılıçdaroğlu
  Zafer diye kakalıyor25.02.2015
  GündemCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili “Sana ait olan topraktan kaçıp geliyorsun ve bunu da zafer diye satıyorsun” dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Hem kaçıyorlar hem de zafer diye kakalıyorlar - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu: Hem kaçıyorlar hem de zafer diye kakalıyorlar24.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun taşınması ve operasyona ilişkin Kılıçdaroğlu, "Süleyman Şah’tan kaçtın, kaçarken nal topladın.Senin Türkiye Cumhuriyeti hükümeti olduğun tartışmalıdır bu saatten sonra.Hem kaçıyorlar hem zafer diye kakalıyorlar.Buna ne denir? Neyin karşılığında siz Türkiye Cumhuriyet’i toprakların terk ettiniz, neyin karşılığında kaçtınız? Kendi toprağını satan adama ne denirse ben de onu söylüyorum" dedi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Süleyman şah eleştirisi - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu'ndan Süleyman şah eleştirisi24.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları:
 • CHP iddiası: TEOG’da Tunceli birinci - kemal kılıçdaroğlu
  CHP iddiası: TEOG’da Tunceli birinci23.02.2015
  GündemTEMEL Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında düzenlenen ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın illerin başarı sırasını açıklamadığı ortak sınavlarda Tunceli’nin en başarılı il olduğu iddia edildi.
 • "TEOG başarı sıralamasının sır gibi saklanmasının nedeni.' - kemal kılıçdaroğlu
  "TEOG başarı sıralamasının sır gibi saklanmasının nedeni.'23.02.2015
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarı sıralamasının açıklanmamasının nedeninin, Tunceli'nin bu sınavda en başarılı il olmasından kaynaklandığını ileri sürdü.
 • CHP'DE il başkanı ile 39 ilçe başkanı mal beyanında bulundu - kemal kılıçdaroğlu
  CHP'DE il başkanı ile 39 ilçe başkanı mal beyanında bulundu23.02.2015
  GündemCHP İstanbul Başkanlığı tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla başta İl Başkanı Murat Karayalçın olmak üzere 39 ilçe başkanının mal beyanında bulunduğu açıklandı.
 • Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu - kemal kılıçdaroğlu
  Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu23.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şah Fırat operasyonuna, “Koskoca Türkiye Cumhuriyeti kendi toprağını savunamamıştır ve geri çekilmiştir.Bu koskocaman bir ayıptır.Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu? Sen orayı koruyamıyorsan, Türkiye’yi nasıl koruyacaksın?” sözleriyle tepki gösterdi.
 • Para nasıl bulunur harcanır iyi bilirim - kemal kılıçdaroğlu
  Para nasıl bulunur harcanır iyi bilirim22.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’in Bayraklı ilçesinde yaptırılan Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nun açılış törenine katıldı.
 • Erdoğan AKP'nin eş başbakanı gibi - kemal kılıçdaroğlu
  Erdoğan AKP'nin eş başbakanı gibi21.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'e geldi ancak gündeme yönelik açıklamayı CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin yaptı.Tekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğıan'ın Ak Parti'nin eş başbakanı olduğunu öne sürerek, kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik suikast iddiaların CHP ile ilişkilendirilmesini de "Biz bunların paronayaklıklarıyla meşgul olacak değiliz" diye yanıtladı.
 • CHP'den Kılıçdaroğlu'na sürpriz teklif - kemal kılıçdaroğlu
  CHP'den Kılıçdaroğlu'na sürpriz teklif21.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir ve Bayraklı belediyelerinin yaptırdığı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nun açılış törenine katıldı.550 kişilik tribünü, 36 araçlık otoparkı olan salonun açılışında konuşan Büyükşehir Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “İzmir AK Partili belediyelere ayrımcılık yapıyor, hizmet vermiyor” yönündeki sözlerine tepki gösterdi:
 • Kılıçdaroğlu'na İzmir'den adaylık teklifi - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu'na İzmir'den adaylık teklifi21.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "İzmir'den aday olmanızı istiyoruz.Cumhuriyetin kalesinden aday olmanızı istiyoruz" dedi.Kılıçdaroğlu da, bu çağrıya "İzmir'den aday olmak bizim için şereftir ve onurdur.Elbette bunu yetkili organlarımızla görüşeceğiz" dedi.
 • CHP Kuzey Bavyera Birliği bürosu açıldı - kemal kılıçdaroğlu
  CHP Kuzey Bavyera Birliği bürosu açıldı21.02.2015
  AvrupaALMANYA'nın Nürnberg kentinde CHP Kuzey Bavyera Birliği Bürosu törenle açıldı.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar21.02.2015
  GündemCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de konuşuyor
 • CHP 'para transferi' iddialarının peşine düştü - kemal kılıçdaroğlu
  CHP 'para transferi' iddialarının peşine düştü21.02.2015
  PlanetCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla İsviçre bankaları üzerinden partiye para aktarıldığı iddiaları nedeniyle İsviçre makamlarına başvurdu.
 • Kılıçdaroğlu: "4 yıl içinde dünya fındık borsası Karadeniz'de kuracağım" - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu: "4 yıl içinde dünya fındık borsası Karadeniz'de kuracağım"21.02.2015
  EkonomiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Karadeniz sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada "4 yılın içinde dünya fındık borsasını Karadeniz'de kurmazsam siyaseti bırakacağım" dedi.
 • Amaç milleti kurkutmak - kemal kılıçdaroğlu
  Amaç milleti kurkutmak21.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İç Güvenlik Yasası’nın görüşmeleri sırasında Meclis Genel Kurulu’nda yaşanan kavgalarla ilgili “İç Güvenlik Yasası getiriyorsunuz, Parlamento’da terör estiriyorsunuz” dedi.Çeşitli açılışlar için Tekirdağ’a giden Kılıçdaroğlu, gazetecilerin soruları üzerine şunları söyledi:
 • CHP lideri Kılıçdaroğlu: Soruşturma açan savcıyı kutlarım - kemal kılıçdaroğlu
  CHP lideri Kılıçdaroğlu: Soruşturma açan savcıyı kutlarım20.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sümeyye Erdoğan’a yönelik suikast iddialarına ilişkin savcının soruşturma başlattığı yönündeki soruya "Güzel, başsavcılığı kutlarım.İddiaları kim ortaya çıkarırsa somut delillerle savcıyı kutlarım" yanıtını verdi.
 • Çağan Irmak: CHP'nin toplantısına katılmayacağım - kemal kılıçdaroğlu
  Çağan Irmak: CHP'nin toplantısına katılmayacağım20.02.2015
  EgeYÖNETMEN Çağan Irmak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumartesi günü yapacağı İzmirli sanatçılar buluşmasına katılmayacağını bildirdi.
 • Deli saçması - kemal kılıçdaroğlu
  Deli saçması20.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İç Güvenlik Paketi’nin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu’nda çıkan olaylar ve AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’ın ‘Milletvekilleri, kendi kendilerini darp ettiler’ açıklamasıyla ilgili, “Deli saçması bir açıklama.Böyle saçmalık olabilir mi? AKP milletvekilleri, diğer milletvekillerine saldırıyor.İnsanlık, ahlak dışı bir uygulama.Düşünceye tahammül edemiyorlar.Anlamakta zorluk çekiyoruz” dedi.
 • CHP'li Haluk Koç: MİT içerisindeki bir ekibin açık tezgahı - kemal kılıçdaroğlu
  CHP'li Haluk Koç: MİT içerisindeki bir ekibin açık tezgahı19.02.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, bazı gazetelerde CHP'yi konu alan ve bazı CHP milletvekilleri tarafından 'Fuat Avni' rumuzlu kullanıcıya gönderildiği ifade edilen Twitter'daki doğrudan mesajların fabrikasyon ürünü olduğunu belirterek, "En tepedeki zalimin emri ile oluşturulan MİT içerisindeki bir ekibin açık tezgahıdır.MİT içindeki bu ekip dört kişiden oluşuyor.İki kişi Stratejik Analiz Başkanlığı'nda diğer ikisi ise İstihbarata Karşı Koyma Başkanlığı'nda görevlendirilmişlerdir" dedi.
 • Kılıçdaroğlu iddialara cevap verdi - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu iddialara cevap verdi19.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulundu.Kılıçdaroğlu TDK'dan CHP'ye para aktarıldığı yönündeki iddiayı, "Hayatımda duyduğum en saçma şey" sözleriyle değerlendirdi.
 • Akay'da yarışta - kemal kılıçdaroğlu
  Akay'da yarışta18.02.2015
  EgeAK Parti eski İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Swissotel Büyük Efes’te İzmir 1.Bölge’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.Toplantıya, AK Parti’li Selçuk, Ödemiş, Torbalı, Kınık, Menderes belediye başkanları, işadamı Uğur Yüce’nin de aralarında olduğu yaklaşık 250 kişi katıldı.
 • Akay, resmen aday adayı - kemal kılıçdaroğlu
  Akay, resmen aday adayı18.02.2015
  EgeAK Parti İzmir eski İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İzmir 1.Bölge milletvekili aday adayı oldu.Akay, en büyük teşekkürü 34 yıllık eşi Serpil Akay’ın hak ettiğini belirterek, eşinin boynuna sarılarak ağladı.
 • Cumhurbaşkanı'ndan Recep, Tayyip ve Erdoğan'a hediye - kemal kılıçdaroğlu
  Cumhurbaşkanı'ndan Recep, Tayyip ve Erdoğan'a hediye18.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AFAD lojistik depoları toplu açılış töreninde konuştu.Erdoğan, konuşmasının sonunda Türkiye'deki kamplarda kalan Suriyelilere altın dağıttı.Türkiye'de doğan ve Recep, Tayyip ve Erdoğan adı verilen kardeşlere de Cumhurbaşkanı tarafından altın hediye edildi.
 • CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu o anları anlattı - kemal kılıçdaroğlu
  CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu o anları anlattı18.02.2015
  GündemTBMM'de İç Güvenlik Paketi yasa tasarısının görüşmeleri sırasında AK Parti ile muhalefet milletvekilleri arasında kavga çıktı.Kavgada yaralanan vekiller oldu.CHP''li Aykut Erdoğdu, o kavga anlarını şöyle anlattı:
 • Kadına nefes aldırmıyor - kemal kılıçdaroğlu
  Kadına nefes aldırmıyor18.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Özgecan Aslan toplumun vicdanı oldu.Allah kimseye evlat acısı vermesin.Bunu yaşayan birisi olarak söylüyorum.Ateş düştüğü yeri yakar.Ama Özgecan’ın ateşi bütün Türkiye’yi yakıyor.Doğu, batı, güney, kuzey bütün kadınlar ayağa kalktı.Toplumun vicdanı kanıyor.Bütün kadınlara sesleniyorum: Bu iktidar size nefes aldırmamaya ant içmiş.Bunu sakın unutmayın” dedi.
 • Akif BEKİ

  Maço erkeği mi yargılıyoruz muhafazakârlığı ve erkekliği mi? - kemal kılıçdaroğlu
  Maço erkeği mi yargılıyoruz muhafazakârlığı ve erkekliği mi?18.02.2015
  YazarlarKANAAT bildirenlerin çoğu, kimle ve neyle hesapları varsa onun yakasına yapışıyor.
 • Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar17.02.2015
  GündemCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuşuyor.
 • CHP'de hevesler kursakta kaldı - kemal kılıçdaroğlu
  CHP'de hevesler kursakta kaldı16.02.2015
  EgeİZMİR'de en son 1999 seçimlerinde adaylarını hakim denetiminde önseçimle belirleyen CHP, 16 yıl aradan sonra yeniden önseçim kararı aldı.Ancak Genel Merkez, her iki bölgenin 1., 3, ve 5.sıralarını kontenjan olarak ayırınca örgütün, sevinci kursağında kaldı.İzmir'de ilçe başkanları, altı kontenjanı dörde düşürmek için harekete geçti.
 • Seçimde ilk sıra kadınlara - kemal kılıçdaroğlu
  Seçimde ilk sıra kadınlara16.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tarsus’ta katledilen Özgecan Aslan’ın hatırasına İstanbul, Ankara ve İzmir’de tüm seçim bölgelerindeki ilk sıraları kadın adaylara bırakma kararı aldı.
 • Kılıçdaroğlu: Gelin siyasi ahlak yasasını beraber çıkaralım - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu: Gelin siyasi ahlak yasasını beraber çıkaralım15.02.2015
  GündemCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi öncesinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.Kılıçdaroğlu Başbakan'a seslenerek, "Sayın Davutoğlu siyasette ahlak, temizlik düzey mi istiyorsun.Gel siyasi ahlak yasasını beraber yapalım.Açık çek veriyoruz.Gelin siyasi ahlak yasasını çıkaralım" dedi.
 • DSP artık güvercinini alsın gelsin - kemal kılıçdaroğlu
  DSP artık güvercinini alsın gelsin15.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DSP’ye çağrıda bulunarak, “Onlar da sosyal demokrat, biz de sosyal demokratız.Gelmeliler CHP’ye artık.Bizim 6 okumuz var, altında şöyle kırmızı bir boşluğumuz var.Gerekirse güvercini de oraya yerleştiririz, amblemimizi de değiştiririz” dedi.
 • Kılıçdaroğlu’ndan Özgecan tweeti - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu’ndan Özgecan tweeti14.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde 2 gündür kayıp olan ve Çamalan Köyü yakınındaki dere yatağında yanmış olarak cesedi bulunan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan ile ilgili twitter hesabından tweet attı.
 • İşte milletvekillerinin karnesi - kemal kılıçdaroğlu
  İşte milletvekillerinin karnesi14.02.2015
  GündemTBMM’in 24.Dönem tutanaklarına göre milletvekillerinin adeta karnesi ortaya çıktı.Meclis Başkanlığı’na sunulan 65 bin 398 sözlü ya da yazılı soru önergesinin 94’ü AK Partili vekillere ait.17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmalarından sonra ise AK Partili vekiller (ikisi hariç) tek bir soru önergesi sunmamış.Tutanaklara göre kadın vekillerin daha az söz aldığı Genel Kurul’da AK Partili vekillerin konuşma ortalaması 20 iken bu rakam muhalefet partilerinde 120’ye çıkıyor.Soruşturma ya da araştırma önergelerinde de iktidar partisi vekillerin karnesi rakiplerine kıyasla çok gerilerde.
 • CHP tilki gölgesinde - kemal kılıçdaroğlu
  CHP tilki gölgesinde14.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İç Güvenlik Paketi’ne karşı direnme çağrısı yaptığını anımsatarak, “Hiç AK Parti’den sokağa çıkın ya da şu veya bunun karşısında direnin diye bir çağrı duydunuz mu.Duymazsınız.Çünkü AK Parti millete güvenir, sandığa güvenir, en önemlisi kendine güvenir.Biz tilki gölgesine sığınmayız.Ama CHP tilkilerin gölgesinde siyaset yapıyor.Bugünün tilkisi de Paralel çete.Aşık Veysel’in deyişiyle yiğit olan tilkinin gölgesine sığınmaz” diye konuştu.
 • Hesabı dönemin başbakanı vermeli - kemal kılıçdaroğlu
  Hesabı dönemin başbakanı vermeli14.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Denizli’de sanatçılarla bir araya geldi.TBMM’nin eski sanat danışmanlarından Ressam Yaşar Çallı, basına kapalı gerçekleşen toplantı öncesi Kılıçdaroğlu’na tablosunu, kentin mimar yazarlarından Süleyman Boz da ‘Denizli Beşelisi’, ‘Çağdaş Kaygılar’ ve ‘Yola Devam’ adlı kitaplarını hediye etti.
 • İşçilere Kılıçdaroğlu sürprizi - kemal kılıçdaroğlu
  İşçilere Kılıçdaroğlu sürprizi13.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'de ziyaret ettiği bir fabrikadaki işçilerle birlikte kahvaltı yaptı.
 • Kılıçdaroğlu’ndan Denizli’ye sürpriz ziyaret - kemal kılıçdaroğlu
  Kılıçdaroğlu’ndan Denizli’ye sürpriz ziyaret13.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde geldiği Denizli’de üniversite öğrencilerinin ağırlıkta olduğu kafelere çat kapı ziyaretlerde bulundu.CHP lideri, yoğun ilgiyle karşılaştığı gençlerle tavla oynadı.Oyunun sonunda kazanan CHP lideri oldu.
 • Yaşar SÖKMENSÜER

  Siyasette Sevgililer Günü - kemal kılıçdaroğlu
  Siyasette Sevgililer Günü13.02.2015
  YazarlarHİÇ meydanlarda “Aşık olun, aşkı yaşayın” diyen politikacı gördünüz mü.Zor.Çünkü çoğu politikacı için aşk, uğruna öleceğini söylediği dördüncü, beşinci yalandır.
 • İsmet BERKAN

  Acıklı bir seçim sonucuna doğru. - kemal kılıçdaroğlu
  Acıklı bir seçim sonucuna doğru.13.02.2015
  YazarlarAHMET Davutoğlu eylül ayının başında Başbakan oldu.Bugün 13 Şubat.Yani kabaca beş buçuk aydır Başbakan Davutoğlu ve bu süre içinde 56 şehre gitti.Bugün, yarın ve pazar gününü de sayacak olursak Başbakan’ın ziyaret edip konuşma yaptığı şehirlerin sayısı 61 olacak.
 • Danıştay'dan Kılıçdaroğlu'na 'fişleme' kararı: Başbakanlık tazminat ödesin - kemal kılıçdaroğlu
  Danıştay'dan Kılıçdaroğlu'na 'fişleme' kararı: Başbakanlık tazminat ödesin13.02.2015
  GündemDanıştay 10.Dairesi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında kimin düzenlediği belli olmayan fişleme raporlarını, basına sızdıktan sonra açılan davada, ‘gizli’ damgasıyla mahkemeye göndererek sahiplenen Başbakanlığı ağır kusurlu bularak, tazminat ödemesine karar verdi.
içinde

Kemal Kılıçdaroğlu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz