Kemal Kılıçdaroğlu


 • ‘Çalıyor çalışıyor’ değişecek - kemal kılıçdaroğlu

  ‘Çalıyor çalışıyor’ değişecek21.12.2014

  GÜNDEM

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, ‘Meyveler sizden, fidanlar bizden’ sloganıyla başlattığı 'Bir milyon fidan’ projesine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da destek geldi.
 • Kılıçdaroğlu İzmir'de - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu İzmir'de20.12.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin, "Meyveler sizden, fidanlar bizden" sloganıyla başlattığı 'Bir milyon fidan projesine' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da destek geldi.Aynı zamanda Kooperatifçilik Günü de olan fidan dağıtım törenine Kılıçdaroğlu da katıldı.Kılıçdaroğlu buradaki konuşmasında, "Öyle çalıyor ama çalışıyor gibi sözler var.Bizim kültürümüzde, ahlakımızda böyle bir inanç yok.Bunu da değiştireceğiz.Çalmadan hizmet yapacak, çalmadan çalışacak birileri lazım.Çocuklarımızı ülkemizi, geleceğimizi düşüneceğiz.Emin olun hepimiz Türkiye'nin huzurunu inşa edebiliriz" dedi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Fethullah Gülen yanıtı - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu'ndan Fethullah Gülen yanıtı20.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 1.Sulh Ceza Hakimliği tarafından İstanbul merkezli “paralel yapı” soruşturması kapsamında Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkarılmasına ilişkin, bir yerde hukukun üstünlüğü varsa hukuk çerçevesinde sorgulama yapılmasına kimsenin itiraz edemeyeceğini ancak sırf intikam almak, öç almak duygusuyla bir şeyler yapılmasının doğru olmayacağını söyledi.
 • Kılıçdaroğlu: Çalıyor ama çalışıyor inancımızda yok - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu: Çalıyor ama çalışıyor inancımızda yok20.12.2014

  GÜNDEM

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin, "Meyveler sizden, fidanlar bizden" sloganıyla başlattığı ’Bir milyon fidan projesine’ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan da destek geldi.Aynı zamanda Kooperatifçilik Günü de olan fidan dağıtım törenine Kılıçdaroğlu da katıldı.Kılıçdaroğlu buradaki konuşmasında, "Öyle çalıyor ama çalışıyor gibi sözler var.Bizim kültürümüzde, ahlakımızda böyle bir inanç yok.Bunu da değiştireceğiz.Çalmadan hizmet yapacak, çalmadan çalışacak birileri lazım.Çocuklarımızı ülkemizi, geleceğimizi düşüneceğiz.Emin olun hepimiz Türkiye’nin huzurunu inşa edebiliriz" dedi.
 • Fikret Otyam için '90'a 1 kala' doğum günü partisi - kemal kılıçdaroğlu

  Fikret Otyam için '90'a 1 kala' doğum günü partisi20.12.2014

  Keyif

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi tarafından yazar ve ressam Fikret Otyam’ın 89.yaşını kutlamak amacıyla düzenlenen Doksana Bir Kala programına katıldı.Kılıçdaroğlu, Bir toplumun yaşam kalitesini belirleyen temel ögenin sanattır.Sanatına önem vermeyen hiçbir toplumun tarihte varlık gösterdiği bilinmiyor dedi.
 • Ali İsmail’in savcısını kutlamalı - kemal kılıçdaroğlu

  Ali İsmail’in savcısını kutlamalı20.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı eylemlerinde hayatını kaybedenlerin aileleriyle önceki gün yediği akşam yemeğinin görüntülerini, kişisel internet sayfasında yayımladı.
 • Kılıçdaroğlu, Gezi’de hayatını kaybedenlerin aileleriyle buluştu - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu, Gezi’de hayatını kaybedenlerin aileleriyle buluştu19.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybedenlerin aileleriyle akşam yemeği yedi.
 • Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül istifa etti - kemal kılıçdaroğlu

  Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül istifa etti19.12.2014

  GÜNDEM

  Her şey hurriyet.com.tr’nin ''Berlin’de Gizli Buluşma'' haberiyle başladı.Şişli'deki gerilim Hayri İnönü'nün eşi Nazlı İnönü'nün ''Sarıgül tehdit etti'' haberiyle tırmandı.Kavga bu sabah yeni bir boyut kazandı.Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün yardımcısı Emir Sarıgül, düzenlediği basın toplasında "Sayın İnönü nasıl bir ruh halindedir ki tartışmaya Mustafa Sarıgül'ü dahil etmektedir" dedi ve görevinden istifa ettiğini açıkladı.
 • İnönü ‘tehdit yok’ dedi - kemal kılıçdaroğlu

  İnönü ‘tehdit yok’ dedi18.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “İnönü, iki sefer tehdit edilmediğini söyledi” dedi.
 • Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül - kemal kılıçdaroğlu

  Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül18.12.2014

  GÜNDEM

  Mustafa Sarıgül ve CHP Milletvekili İhsan Özkes’in ‘tehdit’ iddialarını yalanlaması üzerine Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, “Bana, ‘Emir Sarıgül seni tehdit etti mi’ diye sordular.Etmedi dedim.Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül.Emir Sarıgül yanımda çalışıyor bana küfretti ama tehdit etmedi” yanıtını verdi.İnönü, Kılıçdaroğlu’na ‘her şeyi açık açık anlattığını’ belirterek, sorularımıza şu yanıtları verdi:
 • Çirkin iftira - kemal kılıçdaroğlu

  Çirkin iftira18.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Doç.Nazlı İnönü’nün dünkü Hürriyet’te yayınlanan iddiaları için “İftira” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Halfeti’ye nasıl kıydınız - kemal kılıçdaroğlu

  Halfeti’ye nasıl kıydınız18.12.2014

  YAZARLAR

  İSTANBUL’dan Mali Müşavir Recep Pehlivanlar, bu fotoğrafı çekmiş ve altına da şunları yazmış:
 • Yeni il başkanı salı günü açıklanacak - kemal kılıçdaroğlu

  Yeni il başkanı salı günü açıklanacak18.12.2014

  Ege

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, milletvekili adaylığı nedeniyle yönetim kurulundaki 8 üyeyle birlikte istifa edecek.
 • Barış için elimi uzatıyorum - kemal kılıçdaroğlu

  Barış için elimi uzatıyorum18.12.2014

  Paparazzi

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na açtığı tazminat davasıyla gündeme gelen Hülya Avşar, Koruncuk Vakfı’nın Swissotel’deki yılbaşı kermesinde barış mesajları verdi.
 • Kılıçdaroğlu'nun doğum günü için pasta - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu'nun doğum günü için pasta18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün doğum günüydü.Kılıçdaroğlu'nun doğum günü de Mevlana'nın 741.Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri'ne katılmak üzere gittiği Konya'da partililer tarafından kesilen pasta ile kutlandı.
 • İhsan Özkes: "Hayri İnönü'ye iki kez sorduk 'tehdit yok' dedi" - kemal kılıçdaroğlu

  İhsan Özkes: "Hayri İnönü'ye iki kez sorduk 'tehdit yok' dedi"18.12.2014

  GÜNDEM

  Şişle Belediye Başkanı ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için görevlendirilen CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Hayri İnönü'ye, Sarıgül'ün kendisini tehdit ettiğine dair basında yer alan iddiaları hem İstanbul'da ben sordum hem de Ankara'da Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu sordu.İnönü, her iki sefer de kendisinin tehdit edilmediğini söyledi" dedi.
 • Mustafa Sarıgül'den Nazlı İnönü'ye yanıt - kemal kılıçdaroğlu

  Mustafa Sarıgül'den Nazlı İnönü'ye yanıt18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP'li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün eşi Doçent Nazlı İnönü, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini, hatta New York'ta 750 bin dolar karşılığında mafya tuttuğunu ve Sarıgül'ün eşinin istifa etmesi için baskı yaptığını söylemişti.Mustafa Sarıgül'ün yanıtı gecikmedi.
 • Erdoğan: Kimin aşk, kimin ihanet dolu olduğu er ya da geç aydınlığa kavuşacaktır - kemal kılıçdaroğlu

  Erdoğan: Kimin aşk, kimin ihanet dolu olduğu er ya da geç aydınlığa kavuşacaktır18.12.2014

  GÜNDEM

  Şeb-i Arus töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimin dost, kimin hasım olduğu, kimin aşk dolu, kimin ihanet dolu olduğu er ya da geç aydınlığa kavuşacaktır" dedi.Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan salona geldiğinde Başbakan Davutoğlu ile tokalaşarak selamlaştı.Kılıçdaroğlu da Erdoğan ile selamlaşmak için ayağa kalktı.Ancak aralarında mesafe bulunması nedeniyle Erdoğan, elini havaya kaldırarak Kılıçdaroğlu’nu selamladı.Kılıçdaroğlu da kafasını sallayarak selam verdi.
 • Bizde Japon Kültürü olsaydı Bakanlar Kurulu'nda kimse kalmazdı - kemal kılıçdaroğlu

  Bizde Japon Kültürü olsaydı Bakanlar Kurulu'nda kimse kalmazdı17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Barolar Birliğindeki Güvenlik Stratejileri Araştırma Merkezinin "17/25 Sempozyumu'"nda konuştu.Kılıçdaroğlu, "Japonya’dan örnek vermek istemiyorum ama yine de vereyim.Tarım bakanı suçlandı, intihar etti.Bizde Japon kültürü olsaydı Bakanlar Kurulu'nda kimse kalmazdı" dedi.
 • Kılıçdaroğlu 'Mevlana sadece Konya'da anılmalı' - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu 'Mevlana sadece Konya'da anılmalı'17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Mevlana, sadece Konya'da anılmalı.Burada anılmalı.Şeb-i Arus ile başka yerlerde anmayı özellikle parayla anmayı doğru bulmadığımı ifade etmek isterim.Mevlana farklıdır.Mevlana insanlık demektir, yücelik, ululuk demektir" dedi.
 • Nazlı İnönü: Sarıgül ölümle tehdit etti - kemal kılıçdaroğlu

  Nazlı İnönü: Sarıgül ölümle tehdit etti17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Doçent Nazlı İnönü, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini söyledi.Nazlı İnönü, eşine istifa etmesi için büyük baskı yapıldığını iddia etti.İnönü, “Benden çok çocuklarım için korkuyorum” dedi.
 • Rauf TAMER

  Fena şeyler - kemal kılıçdaroğlu

  Fena şeyler17.12.2014

  YAZARLAR

  Belli ki iç hesaplaşmalar, adından da anlaşılacağı üzre içerden sızdırılan bilgilerle besleniyor.?Muhbirden çok ne var?
 • Kanat ATKAYA

  Egemen Bağış’a göre 17 Aralık - kemal kılıçdaroğlu

  Egemen Bağış’a göre 17 Aralık17.12.2014

  YAZARLAR

  17 Aralık sonrasında koltuğundan olan eski bakanlardan Egemen Bağış, sosyal medyayı dün şu mesajla selamladı:
 • Yalçın DOĞAN

  2015’te ağır fatura - kemal kılıçdaroğlu

  2015’te ağır fatura17.12.2014

  YAZARLAR

  HERKES şikâyetçi, daha çok Tunus, Fas, Cezayir, Mısır, Irak, İsrail tepkili Türkiye’ye, “Bizim içişlerimize karışıyor” gerekçesiyle.
 • Davutoğlu tokalaştı, Erdoğan selamladı - kemal kılıçdaroğlu

  Davutoğlu tokalaştı, Erdoğan selamladı17.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çad Başbakanı Kalzeube Payimi Deubet ve bir çok bakanın katıldığı Mevlana’yı Anma 741’inci Vuslat Yıldönümü etkinlikleri bu yıl önceki yıllardan farklı olarak Konya’da Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi ve Spor Salonu’nda yapıldı.
 • Kılıçdaroğlu.Mevlana sadece Konya'da anılmalı - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu.Mevlana sadece Konya'da anılmalı17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ”Mevlana, sadece Konya’da anılmalı.Burada anılmalı.Şeb-i Arus ile başka yerlerde anmayı özellikle parayla anmayı doğru bulmadığımı ifade etmek isterim.Mevlana farklıdır.Mevlana insanlık demektir, yücelik, ululuk demektir” dedi.
 • İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta - kemal kılıçdaroğlu

  İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalara ilişkin Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün, TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmede tokalaşıp birlikte çalışma sözü verdiklerini söyledi.
 • Kılıçdaroğlu: AKP'nin maliyeti 1 yılda 30 milyar dolar - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu: AKP'nin maliyeti 1 yılda 30 milyar dolar17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hukuki öngörülemezlik nedeniyle son dönemde 30 milyar liralık doğrudan yabancı sermaye yatırımı Türkiye'den kaçtı.Bu rakam yolsuzluğun ve hukuk tanımaz bir hükümetin Türkiye'ye ödettiği faturadır.AKP rejiminin Türkiye'ye maliyeti senede 30 milyar dolardır" dedi.
 • Ahmet HAKAN

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri - kemal kılıçdaroğlu

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri16.12.2014

  YAZARLAR

  AK Partili milletvekilleri size Meclis’te “Bel’am” dediler.Nedir bu “Bel’am”?
 • İsmet BERKAN

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa. - kemal kılıçdaroğlu

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa.16.12.2014

  YAZARLAR

  YAŞANANLAR hakkında siyasi analiz kabilinden pek çok şey söylenebilir; nitekim bu kılıkta pek çok şey de günlerdir söyleniyor.Eğer konuyu biraz daha yakından izliyorsanız, arkada yapılmayı bekleyen daha onlarca operasyon olduğunu da biliyorsunuz demektir; yani Türkiye’de gazeteci ve siyasetçiler daha uzun süre bu konularda çene yarıştıracak.
 • Onur BAŞTÜRK

  Yalaka polemiğinde kim kazandı kim kaybetti - kemal kılıçdaroğlu

  Yalaka polemiğinde kim kazandı kim kaybetti16.12.2014

  YAZARLAR

  Kemal Kılıçdaroğlu ve Hülya Avşar arasındaki yalaka polemiğinde kim ne kazandı ne kaybetti? Hemen olayı karnelersek:
 • Demokrasi kaybediyor - kemal kılıçdaroğlu

  Demokrasi kaybediyor16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, demokrasiden vazgeçme gibi bir iradenin açıkça beyan edildiğini savunarak, “Sağ-sol, ileri-geri demeden demokrasi isteyen, özgürlük isteyen, kadın erkek eşitliği isteyen, laik, demokratik, sosyal hukuk devleti isteyen bütün yurttaşlarımı CHP çatısı altına bekliyorum” çağrısında bulundu.
 • Şişli için görüştüler - kemal kılıçdaroğlu

  Şişli için görüştüler16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli sorununu çözmek için dün 2 önemli görüşme gerçekleştirdi.
 • Yalaka polemiğinde kim kazandı kim kaybetti - kemal kılıçdaroğlu

  Yalaka polemiğinde kim kazandı kim kaybetti16.12.2014

  Paparazzi

  Kemal Kılıçdaroğlu ve Hülya Avşar arasındaki yalaka polemiğinde kim ne kazandı ne kaybetti? Hemen olayı karnelersek:
 • Hülya Avşar'a destek - kemal kılıçdaroğlu

  Hülya Avşar'a destek16.12.2014

  Paparazzi

  Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TİKAD üyesi olan sanatçı Hülya Avşar hakkındaki ifadeleri nedeni ile bir açıklama yaptı.
 • CHP'de yeni il başkanı Salı açıklanacak - kemal kılıçdaroğlu

  CHP'de yeni il başkanı Salı açıklanacak16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, milletvekili adaylığı nedeniyle 23 Aralık Salı günü istifa edecek, Engin, aynı gün yerine geçecek il başkanını da kamuoyuna açıklayacak.
 • Liderler Şeb-i Arus törenlerinde buluşuyor - kemal kılıçdaroğlu

  Liderler Şeb-i Arus törenlerinde buluşuyor16.12.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın Konya'da Mevlana'yı anmak için düzenlenecek Şeb-i Arus törenlerinde buluşacak.Erdoğan ve Davutoğlu, anma programı öncesi Konya- İstanbul arası Yüksek Hızlı Tren'in açılış törenine katılacak.
 • Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu: Darbeye karşı birleşmeliyiz16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 14 Aralık Operasyonu’na atıfla, “12 Eylül askeri darbesinde yaşanan bütün hukuk gariplikleri bugün de yaşanıyor.AKP’nin yaptığı demokrasiye darbedir.Darbeye karşı hep beraber, sağ-sol demeden, özgürlükler temelinde birleşmeliyiz” dedi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim? - kemal kılıçdaroğlu

  Kemal Kılıçdaroğlu: Hülya Avşar kim?16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.Yolsuzluk operasyonlarının unutturulmaya çalışıldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, 14 Aralık soruşturmasıyla ilgili 'İntikam alma güdüsüyle yapılan operasyonlar bunlar' dedi.Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin Hülya Avşar'ın açtığı tazminat davasıyla ilgili sorusu üzerine ise 'Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır.Yalakadan sanatçı olmaz' diye konuştu.Bu sözler üzerine hurriyet.com.tr'ye konuşan Hülya Avşar ise CHP liderine, "Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum" cevabını verdi.
 • Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na jet cevap - kemal kılıçdaroğlu

  Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na jet cevap15.12.2014

  Paparazzi

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hülya Avşar'ın açtığı tazminat davasıyla ilgili soru üzerine 'Hülya Avşar kim, sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır.Yalakadan sanatçı olmaz' dedi.
 • Yeni darbe - kemal kılıçdaroğlu

  Yeni darbe14.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu gazetecilerin gözaltına alınmalarıyla ilgili, “Yaşanan süreç bir darbe sürecidir” dedi.Partisinin eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil’in annesi Bahar Tamaylıgil’in Üsküdar Şakirin Camisi’ndeki cenaze törenine katılan CHP lideri, Ankara’dan İstanbul’a hareketi öncesi havalimanında ve cenaze töreni öncesi şunları söyledi:
 • Sodem, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti - kemal kılıçdaroğlu

  Sodem, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti14.12.2014

  Ege

  SOSYAL Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Başkanı Tunç Soyer, yönetim kurulu üyesi olan belediye başkanlarıyla, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ankara'da ziyaret etti.
 • Davutoğlu Elazığ'da konuştu - kemal kılıçdaroğlu

  Davutoğlu Elazığ'da konuştu14.12.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Elazığ İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.Davutoğlu, "Geçen sene MİT TIR’larına operasyon yapıldığında Kılıçdaroğlu sessizdi.Ama bakıyorsunuz şimdi, paralelci yapıların diliyle, MİT’e saldırıyor.Bakıyorsunuz aynı dille hükümetimizi tahrip etmeye çalışıyor.Aynı dille demokrasimizi tahrip etmeye çalışıyor.Gün imtihan günüdür.Herkes yaptıklarının ve bu ülkede demokrasiye yönelik tavırlarının hesabını da görecek, demokrasi yanında yer aldığında mükafatını da görecek" dedi.
 • Savunma Bakanı Yılmaz'dan operasyon yorumu - kemal kılıçdaroğlu

  Savunma Bakanı Yılmaz'dan operasyon yorumu14.12.2014

  GÜNDEM

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz “operasyon” kararının gerekçesiyle ilgili açıklama yaptı.
 • Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den çok sert yılbaşı açıklaması - kemal kılıçdaroğlu

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den çok sert yılbaşı açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Nişantaşı'nın yılbaşı hazırlıklarıyla ilgili eleştirilere cevap verdi.İnönü'nün verdiği cevapta, Sarıgül dönemine ilişkin çok ağır ifadeler yer aldı.“Kamu kaynakları çarçur edilmiş, belediyemiz ağır bir borç yükü altına sokulmuştur” sözlerinin yer aldığı açıklama, bir süredir devam eden Emir Sarıgül-Hayri İnönü tartışmalarını farklı bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor.
 • AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması - kemal kılıçdaroğlu

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti ve CHP'den 14 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalar yapıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu bir darbe sürecidir' derken, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Yapılan işlemin sonucunu göreceğiz' diye konuştu.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da 'Yanlış yapan bedelini öder' dedi.
 • İstihbaratın başına, örgüt yöneticisi suçlaması - kemal kılıçdaroğlu

  İstihbaratın başına, örgüt yöneticisi suçlaması14.12.2014

  GÜNDEM

  USULSÜZ dinlemelere ilişkin sürdürülen soruşturma kapsamında eski İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak’ın da aralarında bulunduğu 18 polis hakkında dava açıldı.
 • Ahmet HAKAN

  O gazetecilere destek olmalıyız - kemal kılıçdaroğlu

  O gazetecilere destek olmalıyız13.12.2014

  YAZARLAR

 • Umut oran sosyalist enternasyonal başkan yardımcısı seçildi - kemal kılıçdaroğlu

  Umut oran sosyalist enternasyonal başkan yardımcısı seçildi13.12.2014

  GÜNDEM

  İSVİÇRE’nin Cenevre kentinde Sosyalist Enternasyonal’in Birleşmiş Milletler’de (BM) geleneksel toplantılarına devam etti.CHP temsilcisi İstanbul Milletvekili Umut Oran oy çokluğu ile başkan yardımcısı seçildi.
 • Kılıçdaroğlu, Davutoğlu'na Twitter'dan yanıt verdi - kemal kılıçdaroğlu

  Kılıçdaroğlu, Davutoğlu'na Twitter'dan yanıt verdi13.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Nevşehir'de yaptığı konuşmada "28 Şubat zulmünü yapanları partilerinde tuttukları sürece biz de onlara darbeci demeye devam edeceğiz" sözlerine Twitter'dan cevap verdi.
içinde

Kemal Kılıçdaroğlu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz