Aramanız :
Aradığınız kelime : "

kemal kukrer

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

18  adet haber bulundu.


 • Bayisiyle Kükrer - kemal-kukrer

  Bayisiyle Kükrer10.03.2015

  Ekonomi

  Eskişehirli merhum Kemal Kükrer’in 1915’te ‘sirke’ üreterek temelini attığı ‘Kemal Kükrer’ markasının kaderi, 1999’da Antalya bayisi Gülel ailesi tarafından 2 milyon dolara satın alındıktan sonra değişti.Yeni ürünler ve kapasite yatırımları ile markanın 2014 cirosu 50 milyon TL oldu.
 • Ortak bulamadı, üretimi durdurdu - kemal-kukrer

  Ortak bulamadı, üretimi durdurdu20.05.2014

  Ekonomi

  Peynir ve süt üretimi konusunda Türkiye'nin önde gelen markalarından olan Moova'da bir süredir gündemde olan yabancı ortak arayışı olumsuz bir şekilde sonuçlandı.Eski TÜSİAD başkanlarından Muharrem Kayhan ile kardeşi Hilmi Kayhan'a ait olan şirket üretimi durdurma kararı aldı.Efeler Çiftliği'ndeki çiğ süt üretimi ise devam edecek.
 • Asırlık Türk devine Arap ortak - kemal-kukrer

  Asırlık Türk devine Arap ortak18.04.2014

  Ekonomi

  Namet, Yörsan, Kemal Kükrer gibi Türkiye’nin gıdada önde gelen gıda markaları ile yabancıların yaptığı ortaklıklara bir yenisi eklenmek üzere.Türkiye’nin en eski markalarından olan ve 1923 yılında kurulan Kayserili Şahin Sucuk’a Körfez bölgesinden yabancı ortak geliyor.
 • Gıdaya bir yabancı daha geliyor - kemal-kukrer

  Gıdaya bir yabancı daha geliyor21.12.2013

  Ekonomi

  Son dönemde Türkiye'deki dev gıda markalarına yönelik artan yabancı ilgisinden sektöre henüz 2011 yılında giren Moova da nasibini almak üzere.Eski TÜSİAD başkanlarından Muharrem Kayhan ve kardeşi Hilmi Kayhan'ın başında olduğu Moova yeni ortak arayışına girdi.
 • Beş Türk devinin satışına onay - kemal-kukrer

  Beş Türk devinin satışına onay06.12.2013

  Ekonomi

  Rekabet Kurulu, bazı devralma ve ortaklık başvurularını karara bağladı.Buna göre 5 büyük Türk firmasının ortaklık ve satışları onaylandı.
 • Kükrer'e Japon ortak - kemal-kukrer

  Kükrer'e Japon ortak13.11.2013

  Ekonomi

  Lider sirke ve sos üreticisi Kemal Kükrer, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Japon Ajinimoto ile ortaklık anlaşmasına imza attı.Sos ve lezzetlendiriciler konusunda dünyanın en büyük gıda şirketleri arasında yer alan şirket 60 milyon TL’ye Kükre A.Ş.’ye yüzde 50 ortak oldu.
 • Kükrer’e Japon ortak - kemal-kukrer

  Kükrer’e Japon ortak06.11.2013

  Ekonomi

  Türkiye’nin en eski firmalarından birisi olarak 1915’te kurulan ve Kemal Kükrer markası ile tanınan Kükre Gıda’nın yüzde 50’si dünyanın en büyük sos üreticisi Japon Ajinomoto’ya 60 milyon lira karşılığında satıldı.
 • Asırlık Kemal Kükrer'e Japon ortak - kemal-kukrer

  Asırlık Kemal Kükrer'e Japon ortak05.11.2013

  Ekonomi

  Türkiye'nin en eski firmalarından birisi olarak 1915 yılında kurulan Kemal Kükrer'in yüzde 50'si, dünyanın en büyük sos üreticisi Japon Ajinomoto'ya 60 milyon lira karşılığında satıldı.Kemal Kükrer, 'Kükre Gıda' şirketi altında faaliyetlerini sürdürüyor.
 • Yalçın BAYER

  Bugünlere nasıl geldik. - kemal-kukrer

  Bugünlere nasıl geldik.23.06.2012

  Yazarlar

  ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Akaydın, İstanbul’da Babıâli toplantısında ‘Tarih-Coğrafya-Dünya-Türkiye Ekseni’nde Topluma, İnsana ve Geleceğe Bakış’ başlıklı ilginç bir konuşma yaptı.
 • Gençlik ve sağlık iksiri sirke - kemal-kukrer

  Gençlik ve sağlık iksiri sirke25.11.2010

  Sağlık

  ‘Gençlik ve Sağlık İksiri Sirke’'nin yazarı Müller'in zayıflatan büyükanne tarifi başta olmak üzere birçok sağlık reçetesi var.
 • Yaşar AKSOY

  Haydi İstanbul’a bir selam çakalım! - kemal-kukrer

  Haydi İstanbul’a bir selam çakalım!16.05.2010

  Yazarlar

  1970’den beri Ege ve İzmir’i yazıyorum.Tam 40 yıl olmuş.Üniversite gençliğimin geçtiği İstanbul için tek yazı yazmanın tadını çıkarmak istiyorum.
 • Erkan ÇELEBİ

  Yeni ürünler geliştirdiler 2009’a damgalarını vurdular - kemal-kukrer

  Yeni ürünler geliştirdiler 2009’a damgalarını vurdular28.12.2009

  Yazarlar

  DÜNYAYI etkisi altına alan krizle mücadele eden Türk firmaları, geliştirdikleri ürünlerle yeni pazarlar oluşturmayı başardı.
 • Tilki kürkçü dükkanına döndü - kemal-kukrer

  Tilki kürkçü dükkanına döndü10.10.2009

  Cumartesi

  Alışveriş Cadısı, kolunda sepetiyle yeniden alışveriş dünyasında.Sahalara dönmeden önce biraz ısınmak için geçen haftayı alışveriş merkezlerinde geçirdim.
 • Erkan ÇELEBİ

  Sirke 10 yıl yerinde saydı, elma ve narla 40 milyon doları yakaladı - kemal-kukrer

  Sirke 10 yıl yerinde saydı, elma ve narla 40 milyon doları yakaladı05.07.2009

  Yazarlar

  ELMAYLA diyet listelerine girip, vişne, nar, limon, hurma ve balzamikle gençleri yakalamayı başaran sirkeciler, 10 yıl yerinde saydıktan sonra 40 milyon dolarlık pazara ulaştı.
 • Erkan ÇELEBİ

  Sebze temizlemeye sirke yetmedi 16 milyon TL’lik yeni pazar oluştu - kemal-kukrer

  Sebze temizlemeye sirke yetmedi 16 milyon TL’lik yeni pazar oluştu07.06.2009

  Yazarlar

  TEMİZLEME özelliği olmamasına rağmen her 100 ev kadınından 54’ünün sebze ve meyvelerin temizliğinde sirkeli su kullandığı Türkiye’de, bitkisel bazlı bir temizleyici geliştiren Sirkeci Kemal Kükrer, 16 milyon dolarlık yeni pazar oluşturdu.
 • Bu hafta sona ermeden - kemal-kukrer

  Bu hafta sona ermeden26.12.2008

  Cuma

 • Ebru ÇAPA

  Hedefe bak, otur ağla - kemal-kukrer

  Hedefe bak, otur ağla18.03.2007

  Yazarlar

  Sonunda kime oy vereceğime kanaat getirdim.Araştırıp taraştıracağım; hangi partinin kadrosunda daha fazla kadın aday varsa, ona oy vereceğim bu yıl.İsterse köyün delilerinden mütevellit bir parti olsun, umrumda değil.
 • Hulki İlgün: Fener antrenman kurbanı - kemal-kukrer

  Hulki İlgün: Fener antrenman kurbanı 24.03.2001

  Spor

  .Hulki İLGÜN..MUSTAFA Denizli, Rize maçı arifesinde medyaya ‘‘Takımda hiç sakat kalmadı.İlk 11'i nasıl kurucağımı bilemiyorum’’ demişti.Sonrası malum.Kanarya 'nın iki gol ayağı Andersson