Kayıp Uçak

 • Kayıp uçak ağa takıldı - kayıp uçak
  Kayıp uçak ağa takıldı07.08.2014
  PlanetYENİ Zelanda’da Auckland açıklarında dün tekneyle avlanan balıkçıların ağına küçük bir uçak takıldı.
 • Malezya Havayolları kâbusu - kayıp uçak
  Malezya Havayolları kâbusu16.07.2014
  PlanetMalezya Havayolları, Amsterdam - Kuala Lumpur seferini yapan MH17 sefer sayılı uçağının 295 yolcu ve mürettabatıyla birlikte düşmesinin şokunu yaşıyor.Ancak bu olay şirketin yaşadığı ilk büyük facia değil.
 • Kayıp uçak için son 1 hafta - kayıp uçak
  Kayıp uçak için son 1 hafta20.04.2014
  PlanetMALEZYA Havayolları’nın kaybolan yolcu uçağı için başlatılan aramalarda, aradan geçen 45 güne rağmen tek bir ipucuna rastlanamadı.
 • Malezya uçağıyla ilgili ilginç iddia: Uçak kaçırıldı, yolcular sığınaklarda - kayıp uçak
  Malezya uçağıyla ilgili ilginç iddia: Uçak kaçırıldı, yolcular sığınaklarda09.04.2014
  PlanetMalezya Havayolları'na ait 8 Mart'ta kaybolan uçağı arama çalışmaları sürerken, olayın üzerinden bir aydan fazla zaman geçtikten sonra bir Rus gazetesinin ilk günlerdeki iddiayı yeniden gündeme getirmesi akılları karıştırdı.Buna göre uçak kaçırıldı ve yolcular Pakistan'da yeraltındaki bir sığınakta tutuluyor.
 • Okyanus dibinden iki sinyal daha alındı - kayıp uçak
  Okyanus dibinden iki sinyal daha alındı08.04.2014
  PlanetKuala Lumpur-Pekin seferini yaparken 239 kişi ile 8 Mart Cumartesi ortadan kaybolan Malezya Havayollarına ait MH370 sefer sayılı uçağı Güney Hint Okyanusu'nda arama çalışmalarına katılan Avustralya'nın Okyanus Kalkanı isimli arama gemisi okyanus dibinden iki sinyal daha aldığını duyurdu.
 • Kayıp uçak bulundu mu - kayıp uçak
  Kayıp uçak bulundu mu07.04.2014
  PlanetMALEZYA Havayolları’nın bir aydır bulunamayan kayıp uçağından dün ilk kez gerçek anlamda umut verici sinyaller geldi.
 • Muhalefet liderinden Malezya hükümetine 'MH370' suçlaması - kayıp uçak
  Muhalefet liderinden Malezya hükümetine 'MH370' suçlaması04.04.2014
  PlanetMalezyalı muhalefet lideri Enver İbrahim, hükümetin kayıp uçağa ne olduğunu ortaya çıkarabilecek bilgileri kasten gizlediğini iddia etti.
 • Kayıp uçak: Yanıt bekleyen 10 soru - kayıp uçak
  Kayıp uçak: Yanıt bekleyen 10 soru26.03.2014
  PlanetMalezyalı yetkililer kayıp uçağa ait olduğu düşünülen 122 nesnenin yerinin uydular aracılığıyla tespit edildiğini açıkladı.
 • Kayıp uçağın hesabını soracaklar - kayıp uçak
  Kayıp uçağın hesabını soracaklar26.03.2014
  Planetİki haftayı aşkın süre haber alınamadıktan sonra Hint Okyanusu’na düştüğü açıklanan uçaktaki yolcuların aileleri, Malezya Havayolları ve uçağın üreticisi Boeing’e karşı hukuki süreç başlatıyor.
 • Yolcu başı 11 bin TL - kayıp uçak
  Yolcu başı 11 bin TL25.03.2014
  EkonomiMalezya Havayolları 370 sefer sayılı uçağı 8 Mart'tan beri kayıp.Şirket ise uçak içindeki 227 yolcunun ailesine 5 bin dolar para ödeyeceğini açıkladı.
 • Kayıp uçak Taliban’da mı - kayıp uçak
  Kayıp uçak Taliban’da mı17.03.2014
  PlanetKAYIP Malezya uçağının şimdi de Afganistan’ın Taliban kontrolündeki bölgelerine kaçırılmış olabileceği iddia edildi.
 • Malezya uçağının son görüldüğü yerle ilgili flaş iddia - kayıp uçak
  Malezya uçağının son görüldüğü yerle ilgili flaş iddia11.03.2014
  PlanetYaklaşık beş gün önce kaybolan Malezya yolcu uçağının daha önce bilinen noktadan yaklaşık 320 kilometre uzaklıktaki bir yerde radara girmiş olabileceği açıklandı.
 • İran'dan iddia: ABD'nin casus uçağını düşürdük - kayıp uçak
  İran'dan iddia: ABD'nin casus uçağını düşürdük03.12.2011
  Planetİran ordusu bugün, ABD'ye ait bir insansız hava aracını vururak düşürdüklerini açıkladı.ABD’li yetkililerse, söz konusu uçağın bir haftadır kayıp olduğunu, ancak İran tarafından vurulduğuna dair hiçbir göstergenin bulunmadığını bildirdi.
 • Yanlış ihbar Artvin'i ayağa kaldırdı - kayıp uçak
  Yanlış ihbar Artvin'i ayağa kaldırdı13.11.2010
  GündemARTVİN'in Hopa İlçesi'ne bağlı Kemalpaşa Beldesi'nin yüksek kesimlerine uçak düştüğü yönündeki ihbar, kenti ayağa kaldırdı.Jandarma ekiplerinin yaptığı araştırma sonucunda ihbarın asılsız çıkması herkese derin nefes aldırdı.Artvin Valisi Mustafa Yemlihalıoğlu, “Gençler havai fişek atmış, bazı köylüler de bunu uçak düştü sanmışlar” dedi.
 • Antalya'da uçak düştü ihbarı - kayıp uçak
  Antalya'da uçak düştü ihbarı04.01.2010
  GündemAntalya'nın Alanya İlçesi'nde Mahmutlar Beldesi açıklarında bir uçağın denize düştüğü ihbarı üzerine Sahil Güvenlik ekipleri arama çalışması başlattı.Antalya Vali Yardımcısı Hayrettin Balcıoğlu ise "Radar kayıtlarımızda kayıp uçak yok" dedi
 • Uçak değil, göktaşı - kayıp uçak
  Uçak değil, göktaşı04.01.2010
  GündemANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde bir görgü tanığının denize uçak düştüğünü iddia etmesi üzerine, Sahil Güvenlik tarafından başlatılan arama çalışmaları, 6 saat sonra sona erdirildi.TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi uzmanları, düşen cismin göktaşı olma ihtimalinin yüksek olduğunu bildirdi.
 • Kayıp uçak için Brezilya'da 3 gün yas ilan edildi - kayıp uçak
  Kayıp uçak için Brezilya'da 3 gün yas ilan edildi02.06.2009
  DünyaBrezilya'da, Rio de Janeiro'dan Paris'e giderken kaybolan ve dün enkazına ait parçalar bulunan Fransız havayolu şirketi Air France'a ait uçaktaki 228 kişi için 3 gün yas ilan edildi.
 • Kayıp uçak bulunamadı - kayıp uçak
  Kayıp uçak bulunamadı14.05.2007
  Gündemİran’ın Tebriz Kenti’ne gitmek üzere dün sabah Trabzon Havalimanı’ndan havalandıktan sonra radardan kaybolan tek motorlu uçağı bulabilmek için başlatılan çalışmalar sürüyor.
 • Kayıp uçak bulunamadı - kayıp uçak
  Kayıp uçak bulunamadı14.05.2007
  Dünyaİran’ın Tebriz Kenti’ne gitmek üzere önceki gün saat 09.31’de Trabzon Havalimanı’ndan havalandıktan sonra radardan kaybolan tek motorlu özel uçağı bulabilmek için başlatılan çalışmalardan ilk gün bir sonuç alınamadı.
 • Kayıp uçak yeniden aranmaya başladı - kayıp uçak
  Kayıp uçak yeniden aranmaya başladı14.05.2007
  Gündemİran'ın Tebriz kentine gitmek üzere Trabzon Havalimanı'ndan havalandıktan sonra kaybolan özel uçağı arama çalışmalarına yeniden başlandı.
 • Kayıp uçak Sürmene'de aranıyor - kayıp uçak
  Kayıp uçak Sürmene'de aranıyor13.05.2007
  Gündemİran'ın Tebriz kentine gitmek üzere Trabzon Havalimanı'ndan kalkan özel bir uçak Sürmene’de aranıyor.Uçaktan, en son Trabzon’un Sürmene İlçesi’nin güneybatısında yer alan Koçalak tepesi civarında sinyal alınması nedeniyle, arama-kurtarma faaliyetleri bu bölgede yoğunlaştı.
 • Kayıp uçak için şamanlardan yardım05.01.2007
  DünyaEndonezya’nın Sulawesi Adası’nda 5 gün önce kötü hava koşulları yüzünden 102 yolcusu ve mürettebatıyla kaybolan Adam Air Havayolları’na ait Boeing 737 tipi uçağın bulunması için şamanlardan yardım istendi.
 • Vajinada bomba03.01.2004
  DünyaEl Kaide'nin eylem tehdidi yüzünden ABD'ye yönelik uçuşlar iptal edilirken, İngiliz basını söz konusu örgütün kadın intihar komandolarıyla uçaklara saldırı planladığını öne sürdü.İddiaya göre vajinalarına patlayıcı saklayarak uçağa binecek olan kadın teröristler, bombaları patlatarak saldırı düzenleyecekler.
 • Kayıp uçak 27 yıl sonra bulundu19.02.2003
  AnasayfaEkvador'da dağcılar, 1976'dan beri kayıp olan bir yolcu uçağının parçalarını buldu.Saeta Havayolları'na ait 59 yolcusu bulunan uçak, 15 Ağustos 1976'da And Dağları'nda kaybolmuştu.
 • Kayıp uçak 27 yıl sonra bulundu19.02.2003
  AnasayfaEkvador'da dağcılar, 1976'dan beri kayıp olan bir yolcu uçağının parçalarını buldu.Saeta Havayolları'na ait 59 yolcusu bulunan uçak, 15 Ağustos 1976'da And Dağları'nda kaybolmuştu.
 • Enis BERBEROĞLU

  Enis Berberoğlu: Kayıp uçağın kargosu da kayıp - kayıp uçak
  Enis Berberoğlu: Kayıp uçağın kargosu da kayıp 11.01.2000
  YazarlarEnis BERBEROĞLU..Türkiye'nin yakın tarihindeki en iddialı ekonomik programın akıbeti bugünkü darağacı zirvesine bağlı olduğuna göre, bizim de mola vererek başka konulara girmemizi herhalde hoş görürsünüz.* *
içinde

Kayıp Uçak


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz