İsmail Koyuncu


 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı26.11.2014

  GÜNDEM

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı, sanık polis Mevlüt Saldoğan hakkında “kasten adam öldürmek” suçlamasıyla müebbet hapis cezası istedi.Saldoğan, ''Bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı 'Gezi Parkı bir darbedir' diyor.Eğer bu darbeyse ben darbenin bastırılmasında görev aldım'' diye kendini savunurken avukatı da ''Eskişehir Emniyet Müdürü, Valisi, İçişleri Bakanı ve Başbakan da davaya dahil edilip, ifadeleri alınmalıdır'' dedi.
 • Tekme silen bilirkişiye üç yıla kadar hapis - İsmail Koyuncu

  Tekme silen bilirkişiye üç yıla kadar hapis24.11.2014

  GÜNDEM

  ESKİŞEHİR’de Gezi eylemleri sırasında, üniversiteli Ali İsmail Korkmaz’ın (19) dövülerek öldürülmesine ilişkin görüntüleri, kurtarması gerekirken iki kez silen Bilirkişi Serkan Uğurluoğlu hakkında ‘gerçeğe aykırı bilirkişilik’ suçlamasıyla bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası verilmesi istemiyle iddianame düzenlendi.
 • Ali İsmail’i döven hani siz değildiniz - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail’i döven hani siz değildiniz09.10.2014

  Gündem2008

  Eskişehir’deki Gezi eylemleri sırasında sokak arasında feci şekilde dövülen, günlerce komada kaldıktan sonra ölen Ali İsmail Korkmaz davasında dayak anı ile ilgili iyileştirilmiş görüntüler izlendi.Ali İsmail Korkmaz’ın annesi sanıklara “Hani siz değildiniz” diye bağırdı.
 • Ali İsmail Korkmaz davası başladı - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davası başladı08.10.2014

  Gündem2008

  Eskişehir'de 2 Haziran 2013 akşamı düzenlenen Gezi protestoları sırasında üniversiteli Ali İsmail Korkmaz’ın darp edilmesinden 38 gün sonra ölümüyle ilgili davanın 4.duruşması Kayseri’de başladı.Duruşma girişinde görevli polisler anne ve baba Korkmaz'dan Ali İsmail Korkmaz'ın çerçeveli fotoğraflarını, güvenlik gerekçesiyle x-ray cihazından geçirmelerini istedi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında TÜBİTAK'ın 'görüntü raporu' mahkemeye ulaştı - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında TÜBİTAK'ın 'görüntü raporu' mahkemeye ulaştı07.10.2014

  Gündem2008

  ESKİŞEHİR’de 2 Haziran 2013’te, Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek komaya sokulan, 38 gün sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’la ilgili davanın yarın görülecek 4’üncü duruşması öncesi, TÜBİTAK’a gönderilen görüntü kayıtlarının raporları mahkemeye ulaştı.
 • TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedi - İsmail Koyuncu

  TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedi14.07.2014

  Gündem2008

  ESKİŞEHİR’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında Ali İsmail Korkmaz’ın dövülmesi ve 38 gün komada kaldıktan sonra hayatını kaybetmesiyle ilgili davaya dün Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.Mahkeme heyeti, olay günü çekilen kamera görüntüleriyle ilgili TÜBİTAK’tan istenen yazının gelmediğini açıkladı.4’üncü duruşmanın 9 Ekim’de yapılmasına, eksik evrakların da bu tarihe kadar tamamlanmasına karar verildi.Ali İsmail Korkmaz davasının duruşmasında,anne Emel Korkmaz'ın da sol koluna oğlunun ismini dövme yaptırdığı görüldü.
 • Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok13.07.2014

  Gündem2008

  Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında polisler tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversiteli Ali İsmail Korkmaz davasının üçüncü duruşması Kayseri'de yapıldı.Duruşmada Ali İsmail'in otopsi raporları okunurken annesi Emel Korkmaz dayanamayıp fenalaştı.Bir süre dışarı çıkarılan anne Emel Korkmaz, daha sonra tekrar salondaki yerini aldı.Anne Emel Korkmaz oğlunun dövülme şekli anlatılırken sanıklara dönerek, "Allah belanızı versin, kızınıza mı tecavüz etti, dayanamıyorum hakim bey" deyince salon karıştı.Duruşma 09 Ekim'e ertelendi.
 • Ali İsmail Korkmaz'ı tekmeleyen polis, aynı gece ayağından muayene olmuş - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz'ı tekmeleyen polis, aynı gece ayağından muayene olmuş12.07.2014

  Gündem2008

  Eskişehir’de üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’ı tekmeleyerek ölümüne neden olduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan polis memuru Mevlüt Saldoğan’ın, aynı gece hastaneye giderek ayağından muayene olduğu ortaya çıktı.Saldoğan’ı, Ali İsmail Korkmaz’ı muayene edip evine gönderen Dr.Ali Gülcü’nün muayene ettiği öğrenildi.
 • Ali İsmail Korkmaz'ın duruşmasına devam edildi - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz'ın duruşmasına devam edildi11.05.2014

  Gündem2008

  Üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın, Eskişehir'deki Gezi Parkı odaklı eylemde darbedilerek, hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan davanın ikinci duruşması Kayseri'de yapıldı.Kayseri'de görülen Ali İsmail Korkmaz davasında, tutuklu sanıkların tahliye talepleri reddedilirken, duruşma 14 Temmuz'a ertelendi.
 • Ali İsmail'in dövüldüğü anı anlatırken ağladı - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail'in dövüldüğü anı anlatırken ağladı11.05.2014

  Gündem2008

  2 Haziran'da Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasının ikinci duruşması, bugün Kayseri'de yapılıyor.Ali İsmail'in dövülme sonrası arkadaşı Turhan ile kolunu tutup yürürken güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüleri, ilk kez mahkemede gösterildi.
 • Berkin Elvan soruşturmasında 'yok' denilen kayıtlar çıktı - İsmail Koyuncu

  Berkin Elvan soruşturmasında 'yok' denilen kayıtlar çıktı16.04.2014

  Gündem2008

  İstanbul’daki Gezi Parkı eylemleri sırasında başından gaz fişeğiyle vurulan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan’la ilgili soruşturma kapsamında sorulan ve aylar önce “Arşivimizde bulunmamaktadır” denilen kamera görüntüleri gün yüzüne çıktı.O gün Okmeydanı’nda görev yapan bir TOMA’ya ait kamera kaydı dosyaya girdi.Bu görüntülerin, Elvan’ın vurulmasından yaklaşık altı saat sonrasına ait görüntüleri içerdiği kaydedildi.Şimdi avukatlar görüntülerin güncel saatini belirlemek ve şüpheli polisleri saptayabilmek için çabalıyor.
 • Korkmaz davasının tutuklu sanıklarından 3’ünün avukatı davadan çekildi - İsmail Koyuncu

  Korkmaz davasının tutuklu sanıklarından 3’ünün avukatı davadan çekildi17.02.2014

  Gündem2008

  Eskişehir’de Gezi Parkı olaylarında dövülerek öldürüldüğü ileri sürülen Ali İsmail Korkmaz olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.Davada tutuklu bulunan, olayın yaşandığı yerdeki fırının işletmecileri olan ve Korkmaz’ın dövülmesi olayına yardım ettikleri iddia edilen İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever’in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden çekildi.
 • Yılana kıymayan Ali’ye kıydınız - İsmail Koyuncu

  Yılana kıymayan Ali’ye kıydınız03.02.2014

  Gündem2008

  Gezi protestoları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın Kayseri’deki duruşmasında anne Emel Korkmaz, sanıklara oğlunun fotoğrafını göstererek “Gözlerimin içine bak.Nasıl kıydınız o çocuğa?” diye bağırınca salondakiler gözyaşına boğuldu.Korkmaz’ın ağabeyi Gürkan Korkmaz, “Ali bahçedeki yılanı öldürmedi.O bir yılana kıyamazken siz ona nasıl kıydınız?” dedi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme02.02.2014

  Gündem2008

  Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'deki duruşmasında savcı, tutuksuz yargılanan polis Yalçın Akbulut hakkında tutuklama talep etti.Mahkeme heyeti, savcının talebini reddetti.14 saat süren duruşma 12 Mayıs 2014'e ertelendi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında gerginlik - İsmail Koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında gerginlik02.02.2014

  Avrupa

  Eskişehir'de geçen yıl 2 Haziran’da Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüyle ilgili açılan davanın görüldüğü Kayseri’de bugünkü ilk duruşma öncesi güvenlik önlemleri alındı.Kent dışından gelen otobüsler durduruldu, içindekiler tek tek arandı.Duruşmada Ali'nin acılı annesi oğlunun resmini sanıklara göstererek, ''Ben Ali'yi temiz ellerimle büyüttüm.O pis ellerinizde dokunmayın çocuğuma'' diye feryat etti, avukatlar gözyaşlarına boğuldu.Duruşma salonunda sivil giyimli bir kişinin üzerinde silah çıktı, salon gerildi.Sivil giyimli kişinin tutuklu polisin yakını olduğu ortaya çıktı.
 • ‘Gezi’ ye 1000 soruşturma - İsmail Koyuncu

  ‘Gezi’ ye 1000 soruşturma12.11.2013

  Gündem2008

  ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Savcılığı’nın, Gezi protestolarına katılan yaklaşık 1000 kişi hakkında soruşturma yürüttüğü ortaya çıktı.
 • Korkmaz davası taşındı, Vali yeni stadı anlattı - İsmail Koyuncu

  Korkmaz davası taşındı, Vali yeni stadı anlattı12.11.2013

  Gündem2008

  Gezi Parkı olayları sırasında öldürülen Ali İsmail Korkmaz cinayetinin davası ‘güvenlik’ gerekçesiyle Eskişehir’den Kayseri’ye alındı.Eskişehir Barosu bu duruma, "Davanın nakli ile adalet Eskişehir’den götürüldü" açıklamasıyla tepki gösterdi.Cinayetin ardından “Arkadaşları öldürmüş olabilir” şeklindeki açıklamasıyla tepki çeken Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ise Anadolu Ajansı’na konuk olarak kente yapılacak yeni stadyumla ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 8 sanığa ömür boyu istendi - İsmail Koyuncu

  8 sanığa ömür boyu istendi24.09.2013

  Gündem2008

  Eskişehir’de 2 Haziran’daki Gezi Parkı eylemleri sırasında uğradığı saldırı sonucunda 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’ın ölümü ile ilgili olarak, 5’i tutuklu 8 sanık hakkında ‘suç kastıyla kasten adam öldürmek’ suçundan ömür boyu hapis cezası istendi.
 • Hard disk iki kere de bilirkişi tarafından silinmiş - İsmail Koyuncu

  Hard disk iki kere de bilirkişi tarafından silinmiş11.09.2013

  Gündem2008

  Eskişehir’de Gezi eylemlerinde Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesine ilişkin soruşturmada, Jandarma Kriminal Dairesi’nin verdiği raporla, kayıp olduğu iddia edilen Harman Ermek Fırını’nın güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıkarılmıştı.Raporda, kayıtların 6 Haziran 2013’te fırıncı İsmail Koyuncu tarafından iki kez formatlama yoluyla silindiği ve ertesi gün polise verildiği saptandı.
 • İşte Ali İsmail Korkmaz iddianamesi - İsmail Koyuncu

  İşte Ali İsmail Korkmaz iddianamesi10.09.2013

  Gündem2008

  ESKİŞEHİR’de Gezi eylemlerine destek gösterileri sırasında üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın linç edilerek öldürülmesiyle ilgili iddianame mahkemeye sunuldu.
 • İddianame tamamlandı - İsmail Koyuncu

  İddianame tamamlandı08.09.2013

  Gündem2008

  ESKİŞEHİR’de savcılık, Gezi Parkı eylemleri sırasında uğradığı saldırı sonucu 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’la ilgili iddianameyi tamamlandı.İddianamede 5’i tutuklu 3’ü tutuksuz 8 kişinin cezalandırılması istendi.
 • Dosyası eski savcıda - İsmail Koyuncu

  Dosyası eski savcıda05.09.2013

  Gündem2008

  Eskişehir’de, Gezi Parkı eylemleri sırasında polisin sıktığı biber gazından kaçtığı ara sokakta sivil kıyafetli kişilerce uğradığı saldırı sonucu 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’la ilgili olarak dosya tekrar eski savcı Hakan Ali Erkan’a verildi.
 • O fırın el değiştirdi - İsmail Koyuncu

  O fırın el değiştirdi25.08.2013

  Gündem2008

  Eskişehir’de, 2 Haziran’da Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayan ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'a saldıranların kullandığı fırın el değiştirdi.
 • Öfke seli - İsmail Koyuncu

  Öfke seli23.08.2013

  Gündem2008

  38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Gezi Parkı protestocusu Ali İsmail Korkmaz’ın, Eskişehir’de acımasızca dövülme görüntüleri infial yarattı.
 • ‘Arkadaşlarıdır’ - İsmail Koyuncu

  ‘Arkadaşlarıdır’23.08.2013

  Gündem2008

  Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın, Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüne ilişkin değerlendirmeleri büyük tepki toplamıştı.
 • Ali'yi döven polis mi fırıncı mı arkadaşı - İsmail Koyuncu

  Ali'yi döven polis mi fırıncı mı arkadaşı22.08.2013

  Gündem2008

  Gezi eylemine katılan Ali İsmail Korkmaz'ın acımasızca dövüldüğünü gösteren 2 yeni görüntü çıktı.Görüntülerden ilkinde Ali'yi dövenlerin arasında aralarında polislerin de olduğu siviller var.Yaklaşık bir saatlik diğer görüntüde ise coplu polisler ve sopalı siviller yan yana görülüyor.Kayıtlar ortaya çıkmadan önce Eskişehir Valisi ''Arkadaşları dövüp suçu polisin üzerine atmak istemiş olabilirler'' demişti.Bu konuda görüşünü sormak için 2 kez aradığımız Vali Güngör Azim Tuna geri dönüş yapmadı.
 • 'Biz devletin polisine yardım ettik' - İsmail Koyuncu

  'Biz devletin polisine yardım ettik'20.08.2013

  Gündem2008

  Ali İsmail Korkmaz soruşturmasında tutuklanan dördüncü sivil kişi de "Devletin polisine yardım ettik.Biz düşürdük.Son tekmeyi polis vurdu" dedi.
 • Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası - İsmail Koyuncu

  Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası23.08.2010

  Gündem

  Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.
 • TÜBİTAK ödülleri açıklandı - İsmail Koyuncu

  TÜBİTAK ödülleri açıklandı23.07.2008

  Gündem

  2008 Yılı TÜBİTAK Bilim, Hizmet, Teşvik Ödülleri ve TÜBİTAK Özel Ödülü ile TÜBİTAK-TWAS Teşvik Ödülüne ilişkin değerlendirme çalışmalarının sonuçlandığı bildirildi.
 • İzmit'te 1 kilo esrar ele geçirildi - İsmail Koyuncu

  İzmit'te 1 kilo esrar ele geçirildi02.09.2007

  Gündem

  İZMİT merkeze bağlı Suadiye Beldesi'nde, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, İsmail Koyuncu'nun evine yapılan baskında 1 kilo satışa hazır esrar ele geçirdi.Baskın sırasında evde olmayan Koyuncu aranıyor.
 • Elektrik kesintisi - İsmail Koyuncu

  Elektrik kesintisi 30.09.1999

  .Bugun trafo calismalari nedeniyle bazi semtlerde elektrik kesilecek.Gungoren (11.00-17.00 arasi): Sirinevler Saray Cad.bir kismi, Yesilova, Esenler, Yakut ve Sembol sokaklari, Mahmutbey koy yolu 9.ve 11.sokaklar.Kumburgaz (0
 • Elektrik kesintisi - İsmail Koyuncu

  Elektrik kesintisi 30.09.1999

  .Bugün trafo çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde elektrik kesilecek.Güngören (11.00-17.00 arası): Şirinevler Saray Cad.bir kısmı, Yeşilova, Esenler, Yakut ve Sembol sokakları, Mahmutbey köy yolu 9.ve 11.sokaklar.Kumburgaz (0
içinde

İsmail Koyuncu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz