Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ismail koyuncu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

249  adet haber bulundu.


 • Vodafone İstanbul Maratonu'nda hedef büyük - ismail-koyuncu

  Vodafone İstanbul Maratonu'nda hedef büyük13.04.2015

  Spor Diğer

  İstanbul'da 26 Nisan'da yapılacak Vodafone İstanbul Yarı Maratonu tanıtım toplantısı gerçekleşti.Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar bu sene 8 bin katılımcıyı hedeflediklerini söylerken, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Buruk, 'Maratonu kendi dalında altın yarı maratonlar seviyesine getirmek istiyoruz' dedi.Tanıtım toplantısında ayrıca basın teşvik ve vefa ödülleri de dağıtıldı.
 • Son 3 tekme kasten adam öldürme - ismail-koyuncu

  Son 3 tekme kasten adam öldürme21.02.2015

  Gündem

  ESKİŞEHİR’deki Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasında, Kayseri Cumhuriyet Savcısı Mehmet Kalkan’ın Yargıtay’a gönderdiği itiraz dilekçesine Hürriyet ulaştı.
 • Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar - ismail-koyuncu

  Ali İsmail’in davasında 108 sayfalık gerekçeli karar13.02.2015

  Gündem

  Kayseri 3.Ağır Ceza Mahkemesi, Gezi protestocusu üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’ın dövülerek öldürülmesiyle ilgili davada 5’i tutuklu 6 sanık için kurduğu 3 yıl 4 ay hapis ile 10 yıl 10 ay hapis hükmünün gerekçeli kararını tamamladı.108 sayfalık gerekçeli kararda sanıkların eylem birliği içinde davranmadığı, yakalama değil yaralama amaçlı hareket ettikleri vurgulandı.Kararı temyiz eden Ali İsmail Korkmaz ailesinin avukatları uzun gerekçenin kendilerinin hüküm kurulmasını istedikleri kasten adam öldürme suçunun argümanlarıyla hazırlandığını, fakat çıkan hükmün yanlış olduğunu belirttiler ve bu haliyle Yargıtay’dan döneceğini savundular.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı karara itiraz etti: Sanık polise müebbet verilsin - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı karara itiraz etti: Sanık polise müebbet verilsin23.01.2015

  Gündem

  KAYSERİ’de 21 Ocak günü karara bağlanan Ali İsmail Korkmaz davasında 10 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan tutuklu polis Mevlüt Saldoğan ile 10 yıl hapse mahkum edilerek duruşmada tutuklanan polis Yalçın Akbulut’un avukatı Mutlu Karayılan kararı temyiz ederek tahliye talebinde bulundu.Mahkeme savcısının da kararı temyiz edip polis Saldoğan’ın kasten adam öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılmasını talep ettiği, henüz Başsavcılık onayından geçmediği için talebin UYAP’a düşmediği bildirildi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında mahkeme kararı açıkladı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında mahkeme kararı açıkladı22.01.2015

  Gündem

  Eskişehir’de ‘Gezi eylemleri’ sırasında polis ve esnafın feci dayağıyla can veren Ali İsmail Korkmaz davasında karar çıktı.Sanıklara verilen, 3 yıl 4 ay ile 10 yıl 10 ay arası hapis cezalarına ‘isyan eden’ kalabalık, biber gazı ile durduruldu.
 • Korkmaz ailesi 1 hafta içinde temyiz için dilekçe verecek - ismail-koyuncu

  Korkmaz ailesi 1 hafta içinde temyiz için dilekçe verecek22.01.2015

  Gündem

  ALİ İsmail Korkmaz davasında çıkan karara tepki gösteren ailesi adına konuşan ağabeyi avukat Gürkan Korkmaz, 1 hafta içinde temyiz için dilekçe vereceklerini, gerekçeli kararın açıklanması ardından, bir grup avukatın hazırlayacağı itiraz dilekçesini Yargıtay’a sunacaklarını söyledi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında karar çıktı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında karar çıktı21.01.2015

  Gündem

  Gezi olayları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasında karar açıklandı.Mahkeme, sanık polis memuruı Mevlüt Saldoğan’a 'ölüme sebebiyet vermek' suçundan 13 yıl hapis cezası verirken bunu 10 yıl 10 ay hapse çevirdi.Diğer polis memuru Yalçın Akbulut’a ise önce 12 yıl hapis cezası verilirken ceza 10 yıla indirildi.Savcı mütaalasında sanık polis Saldoğan'a müebbet istemişti.Mahkemenin kararı açıklamasının ardından salon karıştı.Müdahil avukatlarının bulunduğu bölümde müdahil isimlerle polisler arasında tartışma yaşandı, bir polisin silahını çektiği görüldü.Kararla birlikte korumalar şemsiyeler açarak heyetin salondan çıkarılmasına eşlik etti.Karar en çok Ali İsmail'in annesini üzdü.Anne Emel Korkmaz, kararı duyunca oturduğu sandalyesinde yığıldı kaldı, hiçbir şey söyleyemedi ama acısı yüzüne yansımıştı.
 • Ali İsmail Korkmaz: Vahşi bir cinayetin anatomisi - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz: Vahşi bir cinayetin anatomisi21.01.2015

  Gündem

 • Karar sonrası mahkeme salonu karıştı - ismail-koyuncu

  Karar sonrası mahkeme salonu karıştı21.01.2015

  Gündem

  Ali İsmail Korkmaz davasında uzun süredir merakla beklenen karar açıklandı.Mahkemenin kararını açıklamasının ardından ortalık karıştı.
 • Devletin polisine yardım ettik: Tahliye - ismail-koyuncu

  Devletin polisine yardım ettik: Tahliye21.01.2015

  Gündem

  Gezi olayları sırasında Eskişehir'de dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz davasında karar açıklandı.Fırıncılar İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever yaralama suçundan 8'er yıl hapis cezasına çarptırıldılar.Sivil sanık Ebubekir Harlar 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı, yarı yarıya indirimle cezası önce 4 yıl, 1/6 indirimle de 3 yıl 4 ay hapse indirildi, tutuklu kaldığı süre göz önüne alınıp tahliyesine karar verildi.
 • 888 hakim ve savcının görev yeri değişti - ismail-koyuncu

  888 hakim ve savcının görev yeri değişti15.01.2015

  Gündem

  HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.
 • Elif Çongur

  Galatasaray’ın sarayı - ismail-koyuncu

  Galatasaray’ın sarayı29.12.2014

  Yazarlar

  “Taraftarlığımı askıya alıyorum”, “Galatasaraylılığımı donduruyorum”, “Çocukluğumdan beri tuttuğum Galatasaray’ı bırakıyorum” gibi cümleler okuyorum günlerdir.
 • Bu kez böbrek taşı - ismail-koyuncu

  Bu kez böbrek taşı27.12.2014

  Gündem

  ESKİŞEHİR’deki Gezi protestoları sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüyle ilgili Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın dünkü duruşmasından da sonuç çıkmadı.
 • Ali İsmail Korkmaz davası ertelendi - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davası ertelendi26.12.2014

  Gündem

  Üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın, Eskişehir'deki Gezi Parkı odaklı eylemde darbedilerek hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan davanın altıncı duruşması saat 09.30'da Kayseri'de başladı.Tutuklu polis memuru Mevlüt Saldoğan, Korkmaz Ailesi'nin karar beklediği duruşmaya böbrek taşı düşürmesini gerekçe gösterek katılmadı.İkinci şok mahkeme başkanının sözleriyle yaşandı: Bu durumda karar vermemiz mümkün gözükmüyor.Son şok ise sanık ve avukatlarının savunmalarıyla devam eden duruşmanın 21 Ocak tarihine ertelenmesi oldu.
 • Yalçın Akbulut: Şahsa yaklaşmam dahi söz konusu değil - ismail-koyuncu

  Yalçın Akbulut: Şahsa yaklaşmam dahi söz konusu değil26.12.2014

  Gündem

  Üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın, Eskişehir'deki Gezi Parkı odaklı eylemde darbedilerek hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan davanın altıncı duruşmasında, sanık avukatlarının tevsi tahkikat taleplerinin reddine, tutuklu sanıkların mevcut hallerinin devamına, tutuklu sanık Mevlüt Saldoğan'ın sağlık sorunları nedeniyle mazeretli sayılmasına karar verildi.İşte sanıkların duruşmadaki savunmalarından satırbaşları:
 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı27.11.2014

  Gündem

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı, sanık polis Mevlüt Saldoğan hakkında “kasten adam öldürmek” suçlamasıyla müebbet hapis cezası istedi.Saldoğan, ''Bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı 'Gezi Parkı bir darbedir' diyor.Eğer bu darbeyse ben darbenin bastırılmasında görev aldım'' diye kendini savunurken avukatı da ''Eskişehir Emniyet Müdürü, Valisi, İçişleri Bakanı ve Başbakan da davaya dahil edilip, ifadeleri alınmalıdır'' dedi.
 • Tekme silen bilirkişiye üç yıla kadar hapis - ismail-koyuncu

  Tekme silen bilirkişiye üç yıla kadar hapis24.11.2014

  Gündem

  ESKİŞEHİR’de Gezi eylemleri sırasında, üniversiteli Ali İsmail Korkmaz’ın (19) dövülerek öldürülmesine ilişkin görüntüleri, kurtarması gerekirken iki kez silen Bilirkişi Serkan Uğurluoğlu hakkında ‘gerçeğe aykırı bilirkişilik’ suçlamasıyla bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası verilmesi istemiyle iddianame düzenlendi.
 • AK Parti Afyonkarahisar’da 12 ilçenin adayı belirlendi - ismail-koyuncu

  AK Parti Afyonkarahisar’da 12 ilçenin adayı belirlendi21.11.2014

  Gündem

  AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 12 ilçenin başkan adaylarının belirlendiğini açıkladı.
 • Duygun Yarsuvat: Bana değil Aziz Yıldırım'a sorun - ismail-koyuncu

  Duygun Yarsuvat: Bana değil Aziz Yıldırım'a sorun20.11.2014

  Futbol

  GSYİAD'ın düzenlediği foto muhabirleri yarışmasının ödül törenine katılan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, basın mensuplarının kendisine yönelttiği 'Aziz Yıldırım'ın aldığı ceza hakkında ne yorum yaparsınız' sorusuna, 'Ben Duygun Yarsuvat.Cezayı bana değil, Aziz Yıldırım'a sorun' cevabını verdi.
 • Galatasaray başkanını seçiyor - ismail-koyuncu

  Galatasaray başkanını seçiyor25.10.2014

  Futbol

  Galatasaray Kulübü, bugün olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, 98.dönem yönetimini ve başkanını seçiyor.Saat 10.00'da başlayan genel kurulda oy verme işlemi saat 15.00'da sona erecek.
 • Galatasaray'ın yeni başkanı yarın yapılacak seçimle belli oluyor - ismail-koyuncu

  Galatasaray'ın yeni başkanı yarın yapılacak seçimle belli oluyor24.10.2014

  Futbol

  Galatasaray Kulübü, yarın yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, 98.dönem yönetimini seçecek.
 • Ali İsmail’i döven hani siz değildiniz - ismail-koyuncu

  Ali İsmail’i döven hani siz değildiniz10.10.2014

  Gündem

  Eskişehir’deki Gezi eylemleri sırasında sokak arasında feci şekilde dövülen, günlerce komada kaldıktan sonra ölen Ali İsmail Korkmaz davasında dayak anı ile ilgili iyileştirilmiş görüntüler izlendi.Ali İsmail Korkmaz’ın annesi sanıklara “Hani siz değildiniz” diye bağırdı.
 • Ali İsmail Korkmaz davası başladı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davası başladı09.10.2014

  Gündem

  Eskişehir'de 2 Haziran 2013 akşamı düzenlenen Gezi protestoları sırasında üniversiteli Ali İsmail Korkmaz’ın darp edilmesinden 38 gün sonra ölümüyle ilgili davanın 4.duruşması Kayseri’de başladı.Duruşma girişinde görevli polisler anne ve baba Korkmaz'dan Ali İsmail Korkmaz'ın çerçeveli fotoğraflarını, güvenlik gerekçesiyle x-ray cihazından geçirmelerini istedi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında TÜBİTAK'ın 'görüntü raporu' mahkemeye ulaştı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında TÜBİTAK'ın 'görüntü raporu' mahkemeye ulaştı08.10.2014

  Gündem

  ESKİŞEHİR’de 2 Haziran 2013’te, Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek komaya sokulan, 38 gün sonra yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz’la ilgili davanın yarın görülecek 4’üncü duruşması öncesi, TÜBİTAK’a gönderilen görüntü kayıtlarının raporları mahkemeye ulaştı.
 • Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe - ismail-koyuncu

  Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe10.09.2014

  Futbol

  Sarı lacivert kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ahmet Ercanlar'la burada olacak.
 • Aslan, Milan'dan söktü aldı - ismail-koyuncu

  Aslan, Milan'dan söktü aldı01.09.2014

  Futbol

  Milan’ın da Dzemaili’yi istediği öğrenilince Başkan Ünal Aysal, devreye girip İsviçreliyle birlikte Pandev’in transferinin de bitirilmesinin sağladı.
 • Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray - ismail-koyuncu

  Ali Naci Küçük'le 24 saat Galatasaray22.08.2014

  Futbol

  Sarı kırmızılı kulüpte neler oluyor, transferde kim gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, Sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ali Naci Küçük'le burada olacak.
 • Beşiktaş 3 - 1 Feyenoord - ismail-koyuncu

  Beşiktaş 3 - 1 Feyenoord07.08.2014

  Futbol

  Beşiktaş Şampiyonlar Ligi 3.tur rövanş karşılaşmasında seyircisi önünde Feyenoord'u 3-1 mağlup ederek play-off turuna kaldı.Kartal'ın 3 golünün altında da yeni transferi Demba Ba'nın imzası vardı.Hollanda temsilcisinin tek sayısı ise Manu'dan geldi.Beşiktaş'ı play-off turunda önemli rakipler beklerken kura çekimi Cuma günü gerçekleşecek.
 • Arda Turan'dan Türk futbolculara nasihat - ismail-koyuncu

  Arda Turan'dan Türk futbolculara nasihat05.08.2014

  Futbol

  SOMA yararına yarın İzmir'de Galatasaray'la özel bir karşılaşma yapacak İspanyol devi Atletico Madrid'in Teknik Direktörü Diego Simeone ve yıldız futbolcusu Arda Turan, ayaklarının tozuyla medyanın karşısına çıktı.
 • Tekvandonun yıldızları bir arada - ismail-koyuncu

  Tekvandonun yıldızları bir arada22.07.2014

  Spor Diğer

  Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, dünya şampiyonalarının yıldızlar kategorisine kadar inmesiyle ilgili, "Dünya Tekvando Federasyonu'nun (WTF) altyapıya göstermiş olduğu bir ehemmiyettir" dedi.
 • TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedi - ismail-koyuncu

  TÜBİTAK istenen yazıyı mahkemeye göndermedi15.07.2014

  Gündem

  ESKİŞEHİR’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında Ali İsmail Korkmaz’ın dövülmesi ve 38 gün komada kaldıktan sonra hayatını kaybetmesiyle ilgili davaya dün Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.Mahkeme heyeti, olay günü çekilen kamera görüntüleriyle ilgili TÜBİTAK’tan istenen yazının gelmediğini açıkladı.4’üncü duruşmanın 9 Ekim’de yapılmasına, eksik evrakların da bu tarihe kadar tamamlanmasına karar verildi.Ali İsmail Korkmaz davasının duruşmasında,anne Emel Korkmaz'ın da sol koluna oğlunun ismini dövme yaptırdığı görüldü.
 • Ali İsmail Korkmaz'ı tekmeleyen polis, aynı gece ayağından muayene olmuş - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz'ı tekmeleyen polis, aynı gece ayağından muayene olmuş14.07.2014

  Gündem

  Eskişehir’de üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’ı tekmeleyerek ölümüne neden olduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan polis memuru Mevlüt Saldoğan’ın, aynı gece hastaneye giderek ayağından muayene olduğu ortaya çıktı.Saldoğan’ı, Ali İsmail Korkmaz’ı muayene edip evine gönderen Dr.Ali Gülcü’nün muayene ettiği öğrenildi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasının 3'ncü duruşmasında tutuklama yok14.07.2014

  Gündem

  Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında polisler tarafından dövülen ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren üniversiteli Ali İsmail Korkmaz davasının üçüncü duruşması Kayseri'de yapıldı.Duruşmada Ali İsmail'in otopsi raporları okunurken annesi Emel Korkmaz dayanamayıp fenalaştı.Bir süre dışarı çıkarılan anne Emel Korkmaz, daha sonra tekrar salondaki yerini aldı.Anne Emel Korkmaz oğlunun dövülme şekli anlatılırken sanıklara dönerek, "Allah belanızı versin, kızınıza mı tecavüz etti, dayanamıyorum hakim bey" deyince salon karıştı.Duruşma 09 Ekim'e ertelendi.
 • İBB'de Çamlı devri - ismail-koyuncu

  İBB'de Çamlı devri01.07.2014

  Futbol

  İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nde Çağatay Kalkancı'nın başkanlıktan ayrılmasının ardından yapılan olağanüstü genel kurulda Ahmet Hamdi Çamlı başkan seçildi.
 • "Türkiye için siyaset yapıyoruz"01.06.2014

  Avrupa

  TÜRKİYE ile Almanya arasında yatırım ve ticareti arttırmak için 1994 yılında Köln’de yaşama geçirilen Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TD-IHK) Başkanı Rolf Königs, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur’un daveti üzerine Balıkesir’e gitti.
 • Ali İsmail'in dövüldüğü anı anlatırken ağladı - ismail-koyuncu

  Ali İsmail'in dövüldüğü anı anlatırken ağladı12.05.2014

  Gündem

  2 Haziran'da Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz davasının ikinci duruşması, bugün Kayseri'de yapılıyor.Ali İsmail'in dövülme sonrası arkadaşı Turhan ile kolunu tutup yürürken güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüleri, ilk kez mahkemede gösterildi.
 • Ali İsmail Korkmaz'ın duruşmasına devam edildi - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz'ın duruşmasına devam edildi12.05.2014

  Gündem

  Üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın, Eskişehir'deki Gezi Parkı odaklı eylemde darbedilerek, hayatını kaybettiği iddiasıyla açılan davanın ikinci duruşması Kayseri'de yapıldı.Kayseri'de görülen Ali İsmail Korkmaz davasında, tutuklu sanıkların tahliye talepleri reddedilirken, duruşma 14 Temmuz'a ertelendi.
 • YÖK 29 fakülteye dekan atadı - ismail-koyuncu

  YÖK 29 fakülteye dekan atadı18.04.2014

  Gündem

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK), devlet üniversitelerine ait 29 fakülteye dekan atadı.
 • YÖK 29 fakülteye dekan atadı - ismail-koyuncu

  YÖK 29 fakülteye dekan atadı18.04.2014

  Eğitim

  YÖK'ten yapılan açıklamaya göre, dün gerçekleştiren Genel Kurul toplantısında, eğitim, kadro, mevzuat ve vakıf üniversiteleri komisyonları raporlarının yanı sıra diğer gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.Özyeğin Üniversitesi’nin eski rektörü Prof.Dr.Erhan Erkut, Mef Üniversitesi’nin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi dekanı oldu.
 • Berkin Elvan soruşturmasında 'yok' denilen kayıtlar çıktı - ismail-koyuncu

  Berkin Elvan soruşturmasında 'yok' denilen kayıtlar çıktı17.04.2014

  Gündem

  İstanbul’daki Gezi Parkı eylemleri sırasında başından gaz fişeğiyle vurulan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan’la ilgili soruşturma kapsamında sorulan ve aylar önce “Arşivimizde bulunmamaktadır” denilen kamera görüntüleri gün yüzüne çıktı.O gün Okmeydanı’nda görev yapan bir TOMA’ya ait kamera kaydı dosyaya girdi.Bu görüntülerin, Elvan’ın vurulmasından yaklaşık altı saat sonrasına ait görüntüleri içerdiği kaydedildi.Şimdi avukatlar görüntülerin güncel saatini belirlemek ve şüpheli polisleri saptayabilmek için çabalıyor.
 • Kamuda bilgi işlem depremi - ismail-koyuncu

  Kamuda bilgi işlem depremi16.04.2014

  Ekonomi

  Kamuda 17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonunun ardından başlayan görevden alma ve atama rüzgarı bugün de devam etti.Bugünkü görevden almaların kamu kurumlarının beyni niteliğindeki Bilgi İşlem Dairelerinde olması dikkat çekti.
 • Berkin için binlerce balon havalandı - ismail-koyuncu

  Berkin için binlerce balon havalandı13.04.2014

  Kültür Sanat

  GRUP Yorum’un Bakırköy Halk Pazarı’nda düzenlediği Bağımsız Türkiye Konseri’nin dördüncüsü bugün yapıldı.Geçtiğimiz yıl 550 bin kişinin izlediği konsere bu yıl daha fazla ilgi vardı.Gezi Parkı protestolarında ölenlerin fotoğraflarının asıldığı sahnede, “Uyan Berkin Uyan” isimli şarkıyı seslendiren Grup Yorum üyeleri, başına isabet eden gaz fişeği sonucu hayatını kaybeden 15 yaşındaki Berkin Elvan için binlerce balon uçurdu.
 • 6 ilde yedi kaza: 12 ölü, 86 yaralı - ismail-koyuncu

  6 ilde yedi kaza: 12 ölü, 86 yaralı03.03.2014

  Gündem

  Dün ve bugün Şanlıurfa, Manisa, Aksaray, Ardahan, Edirne ve Tekirdağ'da meydana gelen trafik kazalarında 12 kişi öldü, 86 kişi de yaralandı.
 • Korkmaz davasının tutuklu sanıklarından 3’ünün avukatı davadan çekildi - ismail-koyuncu

  Korkmaz davasının tutuklu sanıklarından 3’ünün avukatı davadan çekildi18.02.2014

  Gündem

  Eskişehir’de Gezi Parkı olaylarında dövülerek öldürüldüğü ileri sürülen Ali İsmail Korkmaz olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.Davada tutuklu bulunan, olayın yaşandığı yerdeki fırının işletmecileri olan ve Korkmaz’ın dövülmesi olayına yardım ettikleri iddia edilen İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever’in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden çekildi.
 • İşte CHP'nin tüm il ve ilçe adayları - ismail-koyuncu

  İşte CHP'nin tüm il ve ilçe adayları10.02.2014

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi toplantısında belediye başkan adayları oylandı ve kesinleşti.
 • Ege'de transfer bereketi - ismail-koyuncu

  Ege'de transfer bereketi06.02.2014

  Ege

  Ege’de transfer rekorunu Denizlispor kırdı.İlk yarıdaki kadrodan 7 futbolcuyla yollarını ayıran yeşil-siyahlılar 12 takviye yaptı.Horoz’u 10’ar transferle Aydınspor 1923 ve Balçova Belediyespor izlerken, Nazilli 9, Göztepe 8 oyuncu aldı.
 • Yılana kıymayan Ali’ye kıydınız - ismail-koyuncu

  Yılana kıymayan Ali’ye kıydınız04.02.2014

  Gündem

  Gezi protestoları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın Kayseri’deki duruşmasında anne Emel Korkmaz, sanıklara oğlunun fotoğrafını göstererek “Gözlerimin içine bak.Nasıl kıydınız o çocuğa?” diye bağırınca salondakiler gözyaşına boğuldu.Korkmaz’ın ağabeyi Gürkan Korkmaz, “Ali bahçedeki yılanı öldürmedi.O bir yılana kıyamazken siz ona nasıl kıydınız?” dedi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme03.02.2014

  Gündem

  Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'deki duruşmasında savcı, tutuksuz yargılanan polis Yalçın Akbulut hakkında tutuklama talep etti.Mahkeme heyeti, savcının talebini reddetti.14 saat süren duruşma 12 Mayıs 2014'e ertelendi.
 • Ali İsmail Korkmaz davasında gerginlik - ismail-koyuncu

  Ali İsmail Korkmaz davasında gerginlik03.02.2014

  Avrupa

  Eskişehir'de geçen yıl 2 Haziran’da Gezi Parkı protestoları sırasında saldırıya uğrayıp 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren Ali İsmail Korkmaz’ın ölümüyle ilgili açılan davanın görüldüğü Kayseri’de bugünkü ilk duruşma öncesi güvenlik önlemleri alındı.Kent dışından gelen otobüsler durduruldu, içindekiler tek tek arandı.Duruşmada Ali'nin acılı annesi oğlunun resmini sanıklara göstererek, ''Ben Ali'yi temiz ellerimle büyüttüm.O pis ellerinizde dokunmayın çocuğuma'' diye feryat etti, avukatlar gözyaşlarına boğuldu.Duruşma salonunda sivil giyimli bir kişinin üzerinde silah çıktı, salon gerildi.Sivil giyimli kişinin tutuklu polisin yakını olduğu ortaya çıktı.
 • Kuruluş yıldönümüne konserli kutlama - ismail-koyuncu

  Kuruluş yıldönümüne konserli kutlama28.01.2014

  Ankara

  Eğitim Sen’in 19.kuruluş yıldönümü, Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde kutlandı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki»
Son Sayfa»»