MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER168Güzin Abla117Mehmet Y. YILMAZ114Yalçın DOĞAN109Ömür GEDİK100Ayşe ARMAN93Oktay EKŞİ86Mehmet Ali BİRAND67Ahmet HAKAN65Fatih ÇEKİRGE63Emin ÇÖLAŞAN58Ertuğrul ÖZKÖK56Sedat ERGİN53Melike Karakartal47Tufan TÜRENÇ46Özdemir İNCE42Fatih ALTAYLI39Bekir COŞKUN37Hadi ULUENGİN37Kanat ATKAYA35Şükrü KIZILOT34Serdar TURGUT32Yaşar SÖKMENSÜER32Ferai TINÇ31Enis BERBEROĞLU30Cengiz SEMERCİOĞLU28Uğur CEBECİ25Yonca TOKBAŞ25Pako'nun Sayfası24Şükrü KÜÇÜKŞAHİN23Pucca Günlük23Ali Atıf BİR22Melis ALPHAN22Gila BENMAYOR21Doğan HIZLAN20Cengiz ÇANDAR20Murat BARDAKÇI18Osman MÜFTÜOĞLU18Onur BAŞTÜRK18Zeynep ATİKKAN18Yılmaz ÖZDİL18Pakize SUDA17Sevil ATASOY17Kurthan FİŞEK16Ayşe ARAL - Kelebek15İlter TÜRKMEN14Deniz BAYRAMOĞLU14Mehmet Nuri YILMAZ14Taha AKYOL14Yasemin BORAN13Ayşe ARAL13Doğan ULUÇ11Ebru ÇAPA11Soner YALÇIN11Nihat HATİPOĞLU11Rahmi TURAN10Tolga TANIŞ10Yonca TOKBAŞ - Kelebek10Faruk BİLDİRİCİ10Akif BEKİ10Cüneyt ÜLSEVER9Ayşe ÖZEK KARASU9İzzet ÇAPA9Vahap MUNYAR8Nedim BUBİK8Muammer ELVEREN8Mevlüt TEZEL8Mehmet Uğur YÜKSEL8Dr.Başak DEMİRİZ8Erdal SAĞLAM7Mümtaz SOYSAL7Tuğrul ŞAVKAY7Uğur DÜNDAR7Tuna KİREMİTÇİ7İsmet BERKAN7İsmet SOLAK6Mehmet YAŞİN6Yurtsan ATAKAN6Banu TUNA6Rauf TAMER6Ege CANSEN6Eyüp CAN6Bahar AKINCI6Uğur VARDAN6Fatih Tekeci6 Reşit ÇAĞLAYANGİL5Yener SÜSOY5Erman TOROĞLU5Zeynep GÖĞÜŞ5Banu ŞEN5Murat Yetkin5İsmail ER4Nora ROMİ4Nilüfer PAZVANTOĞLU4Nilüfer KAS4Yorgo KIRBAKİ4Yavuz GÖKMEN4Deniz SİPAHİ4Haluk KALAFAT4Oya ARMUTÇU4

İşkence

İşkence ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İşkence haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.538 İşkence haberi bulunmuştur.

İşkence Haberleri

Son dansçılar

Son dansçılar

Bursa Karacabey’deki Ovakorusu Ayı Barınağı’nın 24 yıldır ağırladığı dört önemli misafiri var: Roger, Persie, Ahmet ve Şaban. Onlar Türkiye’de bir dönem yaygın olan sokakta ayı oynatma geleneğinin son kurbanları. Merkezdeki 70 ayı ile birlikte rehabilite ediliyorlar. Merkezin en eski dört misafiri uzun yıllar ‘dans’ olarak kabul edilen işkencelerin izlerini taşıyor.

27.5.2017Gündem
Testereli vahşete 2 tutuklama

Testereli vahşete 2 tutuklama

KAYSERİ’nin Develi ilçesinde 5 gündür aranan Bülent Öztürk´ü (39) öldürüp elektrikli testereyle 7 parçaya ayıran Gonca Bozoğlu (26) ve sevgilisi Yusuf Kara (28) tutuklandı.

27.5.2017Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından merakla bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Davut Bey'in intikamını alan Ceylan, şimdi ne yapacak? Hızır tüm bu olanların ardından ailesini nasıl koruyacağının hesaplarını yaparken, hiç beklemedikleri planlar kuruluyor.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar

27.5.2017Televizyon
Kayseri’de testereli vahşette 2 tutuklama

Kayseri’de testereli vahşette 2 tutuklama

Kayseri'nin Develi ilçesinde Bülent Öztürkü (39) elektrikli testere ile 7 parçaya bölerek öldürdüğü iddia edilen, bir süredir birlikte yaşadığı Gonca Bozoğlunun (26), cinayeti birlikte işlediğiYusuf Karanın (28)sadece iş arkadaşı değil,sevgilisi olduğu ortaya çıktı. İki sevgili tutuklanırken, olayı bildiği halde sakladığı belirtilen Yusuf Kara’nın kız kardeşi K.K ise (25) ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

27.5.2017Gündem
Kayseride testereli vahşette 2 tutuklama

Kayseri'de testereli vahşette 2 tutuklama

Kayseri'de testereli vahşette 2 tutuklama

27.5.2017Kayseri
Kayseri’de testereli vahşet Öldürdüğü sevgilisini 7 parçaya böldü

Kayseri’de testereli vahşet! Öldürdüğü sevgilisini 7 parçaya böldü

KAYSERİ'nin Develi İlçesi’nde işsiz 30 yaşındaki Bülent Öztürk, birlikte yaşadığı sevgilisi 26 yaşındaki Gonca B. ve onun iş arkadaşı 28 yaşındaki Yusuf K. tarafından öldürülüp, cesedi elektrikli testereyle 7 parçaya ayrılarak bir otomobil içinde araziye bırakıldı.

27.5.2017Gündem
Kan donduran ifadeler: Eliyle boğup öldürdü... Kim konuşursa ailesiyle vedalaşsın...

Kan donduran ifadeler: Eliyle boğup öldürdü... Kim konuşursa ailesiyle vedalaşsın...

Adana'da 10 yıl sonra cesedi bulunan kayıp kuaför Oğuzhan Ekinci'nin, kız arkadaşının ağabeyleri ve arkadaşlarınca işkence edilerek öldürüldüğü iddiasıyla ilgili 10'u tutuklu 14 kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle açılan davanın ilk duruşması görüldü. Duruşmada sanıkların ifadeleri dinleyenlerin kanını dondurdu: Bu gidici... Dövmeyin geliyorum... Ne oldu dedim 'eliyle boğup öldürdü' dedi... Kim konuşursa eşiyle, ailesiyle vedalaşsın...

26.5.2017Gündem
Kayseride testereli vahşet Öldürdüğü sevgilisini 7 parçaya böldü

Kayseri'de testereli vahşet! Öldürdüğü sevgilisini 7 parçaya böldü

Kayseri'de testereli vahşet! Öldürdüğü sevgilisini 7 parçaya böldü

26.5.2017Kayseri
Gupse Özay isyan etti

Gupse Özay isyan etti

Gupse Özay ile Barış Arduç'un kedileri Levazım civarında kaybolmuş, günlerce Betü'yü arayan çift sonunda ilan vermişti.

26.5.2017Magazin
Kolombiya’nın bir yüzü neşe, bir yüzü şiddet ama ben gelecekten umutluyum

Kolombiya’nın bir yüzü neşe, bir yüzü şiddet ama ben gelecekten umutluyum

O, Kolombiya’nın en ünlü sanatçısı... Dikkat çekici ölçüde hacimli, ‘dolgun’ figürleriyle hem genelgeçer güzellik anlayışını tersyüz ediyor hem de sanatı sınırlarından kurtarıyor. Ama ressam ve heykeltıraş Fernando Botero’nun meselesi sadece ‘şişman kadın’ resimleri değil; aynı üslubu şiddet, savaş, terör, işkence temalı işlerinde de ülkesi Kolombiya’nın fırtınalı toplumsal tarihini yansıttığı eserlerinde de kullanıyor; kendi adıyla anılan üslubunu, ‘Boterismo’yu ilmek ilmek örüyor. Karaköy’deki Anna Laudel Contemporary’de sanatçının Türkiye’ye ilk defa gelen çalışmalarının yer aldığı ‘Günlük Yaşamın Şiiri Hayattan Sahneler’ isimli sergiyi fırsat bildik, 85 yaşındaki Kolombiyalı ustayla konuştuk.

26.5.2017Keyif
Görüntülere tepki yağmıştı... 2si yakalandı

Görüntülere tepki yağmıştı... 2'si yakalandı

Manisa'nın Yunusemre İlçesi’nde pitbull cinsi 2 köpeği, sokak köpeğinin üzerine saldırttıktan sonra bıçaklayan 3 kişiden 2’si gözaltına alındı.

25.5.2017Gündem
Sokak köpeğine işkence edenlerden 2si yakalandı

Sokak köpeğine işkence edenlerden 2'si yakalandı

Sokak köpeğine işkence edenlerden 2'si yakalandı

25.5.2017Manisa
Fırat Alakuşun Gülen esprisi salondakilerin tepkisini çekti

Fırat Alakuş'un Gülen esprisi salondakilerin tepkisini çekti

15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlerle ilgili aralarında sözde Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de bulunduğu 221 sanık hakkında açılan davada savunma yapan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın ifadesinde ’ürkütücü’ dediği Kurmay Albay Fırat Alakuş savunmasını yaptı. Alakuş 'darbe123' yazılı notun, şifresi olduğunu savundu. Genelkurmay baskınındaki görüntülerini kabul etti, korumak için geldiğini savununca hakim "Görüntüleriniz burada, al bir tane düşman unsur göster ben bu işi bırakayım" dedi. Alakuş'un 'Fetullah Gülen esprisi' müşteki ve şehit yakınlarının büyük tepkisini çekti. Alakuş, "Darbe teşebbüsünü anladım, göreve devam ettim. Darbenin kim tarafından yapıldığını tam netleştiremedim" diye ifade verdi.

25.5.2017Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde şok! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde dün akşam nefes kesen anlar yaşandı. Dizinin final sahnesinde ise duygu dolu anlar yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70. yeni bölüm heyecan dolu sahnelerle geldi. Ceylan intikamını şaşırtan bir yöntemle aldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Davut'un ölümü kimse için sürpriz olmasa da bu sarsıcı olayın ardından toparlanmak oldukça zor oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.5.2017Televizyon
Bizler Türkiye mafyasıyız demişler

'Bizler Türkiye mafyasıyız' demişler!

KONYA’da fidye için kaçırdıklarını söylediği 6 Afganlı ile birlikte sahte pasaport yaptığı iddiasıyla tutuklanan İranlı mühendis 43 yaşındaki Kazem Morad’ın ifadesi alındı. Morad, kendisini işkence yapıp fidye isteyen şüphelilerin, ”Bizler Türkiye mafyasıyız. Senin gibi daha önceden çok kişiyi alıp, parasını aldık. Vermeyenleri kestik" diye korkuttuklarını söyledi.

21.5.2017Gündem
Konyada Afgan fidyeciler, Bizler Türkiye mafyasıyız demiş

Konya'da Afgan fidyeciler, 'Bizler Türkiye mafyasıyız' demiş

Konya'da Afgan fidyeciler, 'Bizler Türkiye mafyasıyız' demiş

21.5.2017Konya
Rehin tutulan İranlı işadamının foyası kurtarılınca ortaya çıktı

Rehin tutulan İranlı işadamının foyası kurtarılınca ortaya çıktı

KONYA'da fidye için rehin alınan ve 5 gün boyunca el ve ayakları bağlı halde işkence yapıldığı ileri sürülen İranlı Kazem Moradı (43), polisin operasyonuyla kurtarıldı. Moradı'yı rehin alan Afganistan uyruklu 6 kişi de gözaltına alındı. Ancak Moradı'nın kendisini rehin alan Afganlılarla birlikte para karşılığı sahte pasaport hazırladıkları ortaya çıktı.

19.5.2017Haber
Fidye operasyonundan çete aldı

Fidye operasyonundan çete aldı

Konya'da fidye için rehin alınan ve 5 gün boyunca el ve ayakları bağlı halde işkence yapıldığı ileri sürülen İranlı mühendis 43 yaşındaki Kazem Moradı, polisin operasyonuyla kurtarıldı. Moradı'yı rehin alan Afganistan uyruklu 6 kişi de gözaltına alındı. Ancak Moradı'nın kendisini rehin alan Afganlılarla birlikte para karşılığı sahte pasaport hazırladıkları ortaya çıktı. Afganlı şüphelilerin İranlı Moradı'ye cinsel saldırıda bulunmak istediği, ancak Moradı'nın altını kirlettiği için tecavüzden vazgeçtikleri iddia edildi.

19.5.2017Gündem
Fidye için rehin tutulan İranlı mühendis pasaport çetesi lideri çıktı

Fidye için rehin tutulan İranlı mühendis 'pasaport çetesi' lideri çıktı

Fidye için rehin tutulan İranlı mühendis 'pasaport çetesi' lideri çıktı

19.5.2017Konya
Konyada dehşet fotoğrafı...

Konya'da dehşet fotoğrafı...

Konya'da fidye için rehin alınan ve 5 gün boyunca el ve ayakları bağlı halde işkence yapıldığı ileri sürülen İranlı mühendis 43 yaşındaki Kazem Moradı, polisin operasyonuyla kurtarıldı. Moradı'yı rehin alan Afganistan uyruklu 6 kişi de gözaltına alındı. Ancak Moradı'nın kendisini rehin alan Afganlılarla birlikte para karşılığı sahte pasaport hazırladıkları ortaya çıktı. Afganlı şüphelilerin İranlı Moradı'ye cinsel saldırıda bulunmak istediği, ancak Moradı'nın altını kirlettiği için tecavüzden vazgeçtikleri iddia edildi.

19.5.2017Gündem
Dünyayı göstermek

Dünyayı göstermek

Vecdi Çıracıoğlu son romanı ‘Oltacı’da, devlet aygıtının toplum hayatına müdahale ederek kendi gücünü pekiştirmek için canavarlaşırken, insanların zihnine nasıl müdahale ettiğini Ermeni bir oltacının gözünden anlatıyor.

18.5.2017Kitap Sanat
iPhone 8 nasıl olacak İşte Appleın son bombası

iPhone 8 nasıl olacak? İşte Apple'ın son bombası

iPhone 8 için "kenardan kenara ekran" ve ekranla bütünleşik Touch ID, yine ufukta görüldü!

18.5.2017Teknoloji
HTC U11in Edge Sense özelliği nasıl çalışıyor

HTC U11'in Edge Sense özelliği nasıl çalışıyor?

HTC U11'le birlikte telefonların çerçeveleri de dokunmaya ve hatta basınca duyarlı hale geliyor. Peki ama bu yeni özellik nasıl çalışıyor?

18.5.2017Teknoloji
Dünyanın en minik uydusu

Dünyanın en minik uydusu!

Hindistan'da 18 yaşındaki bir genç, dünyanın en küçük uydusunu yaptı.

17.5.2017Teknoloji
Şam, ‘krematoryum’ suçlamasını reddetti

Şam, ‘krematoryum’ suçlamasını reddetti

Washington yönetimi, Cenevre’de dün başlayan 6’ncı Suriye müzakere turu öncesi Esad rejimini Şam yakınlarında bir cezaevinde inşa ettiği krematoryumda, öldürülen mahkûmların cesetlerini yakmakla suçladı. Şam yönetimi ise suçlamaya “gerçeklerden kopuk bir Hollywood senaryosu” yanıtını verdi.

16.5.2017Dünya

Google'da Türkiye en çok ne arıyor?

Google arama trendleri 8-15 Mayıs tarihleri arasında nasıl oldu? En çok kimler arandı?

16.5.2017Teknoloji
DHKP-Cli oğlunun cenazesini almak için açlık grevindeki babaya 18 bin lira ceza

DHKP-C'li oğlunun cenazesini almak için açlık grevindeki babaya 18 bin lira ceza

DHKP-C'li oğlunun cenazesini almak için açlık grevindeki babaya 18 bin lira ceza

15.5.2017Tunceli
İzmirde böyle vicdansızlık olmaz denilen olay

İzmir'de 'böyle vicdansızlık olmaz' denilen olay

İzmir'de, aracının arkasına bağladığı atı iple sürükleyerek götüren bir sürücü, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Edinilen bilgiye göre, Gaziemir ilçesinde bir sürücü, aracının arkasına bir at bağladı. Vicdansız sürücü, daha sonrada bu atı aracın arkasına iple bağlayarak yola çıktı. Hiç bir şey olmamış gibi seyir halinde devam eden ve görenleri hayrete düşüren sürücü, arkasında seyir halinde ilerleyen bir sürücü tarafından kaydedildi. Görüntülerin paylaşılmasının ardından sosyal medyada sürücünün hareketi büyük tepki topladı. Paylaşılan gönderilerin altına binlerce yorum yağarken, çok sayıda hayvansever ata işkence yapan sürücünün cezalandırılmasını istedi. Kurgu: Levent SERT

15.5.2017Haber
İzmirde böyle vicdansızlık olmaz dedirten olay

İzmir'de 'böyle vicdansızlık olmaz' dedirten olay

İzmir'de, aracının arkasına bağladığı atı iple sürükleyerek götüren bir sürücü sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

15.5.2017Gündem
15 yıllık işkence evine sadece 15 yıl hapis

15 yıllık işkence evine sadece 15 yıl hapis

39 yaşındaki M.G., akıl almaz cinsel saldırılarda bulunan 15 yıllık eşinin yüzünü jiletle kestiğini, vücudunda sigara söndürdüğünü, ayağını kırdığını, kızgın telle işkence yapıp eve hapsettiğini öne sürüp sığınma evine yerleşti. Mahkeme, “Hastaneye bile gidemedim” diyen kadın 6 ay içinde şikâyet etmediği için ‘cinsel saldırı’ suçlamasını düşürüp işkenceci eşi 15 yıl hapis cezasına çarptırdı. 5 yıllık davanın son duruşmasında beraat isteyen A.E. ise “Bana atılan büyük bir iftiradır. Şaşırıyorum” diye konuştu.

15.5.2017Gündem
Marmariste yakalanan o bakıcı İstanbula gönderildi

Marmaris'te yakalanan o bakıcı İstanbul'a gönderildi

Marmaris'te yakalanan o bakıcı İstanbul'a gönderildi

13.5.2017Muğla
Çocuğa işkence yapan bakıcı Marmariste yakalandı

Çocuğa işkence yapan bakıcı Marmaris'te yakalandı

İSTANBUL'da, bir işadamının çocuğuna işkence yaptığı eve yerleştirilen gizli kameralarla tespit edilen ve olayın ardından kayıplara karışan 54 yaşındaki Ukraynalı bakıcı Nadia Shapoval, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde yakalandı.

13.5.2017Ne Oluyor
Çocuğa işkence yapan Ukraynalı bakıcı, Marmariste yakalandı

Çocuğa işkence yapan Ukraynalı bakıcı, Marmaris'te yakalandı

Çocuğa işkence yapan Ukraynalı bakıcı, Marmaris'te yakalandı

12.5.2017Muğla
Çocuğa işkence yapan Ukraynalı bakıcı, Marmaris’te yakalandı

Çocuğa işkence yapan Ukraynalı bakıcı, Marmaris’te yakalandı

İstanbul'da, bir işadamının çocuğuna işkence yaptığı eve yerleştirilen gizli kameralarla tespit edilen Ukraynalı bakıcı 54 yaşındaki Nadia Shapoval, Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde yakalandı.

12.5.2017Gündem
MHP Kayseri İl Başkanlığına aday olunca görevden alındı

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na aday olunca görevden alındı

MHP Kayseri İl Başkanlığı'na aday olunca görevden alındı

12.5.2017Kayseri
İstanbul’a 16’ncı yüzyıl marangozu lazım

İstanbul’a 16’ncı yüzyıl marangozu lazım

Murat Belge, adı İstanbul’la özdeşleşen, bu şehrin birkaç uzmanından biri. Yıllardır bu büyüleyici şehri anlatıyor, tanıtıyor... Yazdığı ‘İstanbul Gezi Rehberi’ artık bir klasik. Şimdi klasik olmaya aday bir eseri daha var. Açık Radyo’nun ilk kurulduğu yıllarda, artık aramızda olmayan eğitimci Tanyeri Erkman’la İstanbul’u semt semt anlattıkları tadına doyulmaz radyo programı, ‘Bu Şehr-i İstanbul ki’ adı altında kitaplaştırıldı (Üstelik bu müzikli bir kitap; sayfalardaki kodları akıllı telefonlarınızla tarayarak; Belge ve Erkman’ın kendi arşivlerinden çaldıkları, bulunmaz kayıtları dinleyebiliyorsunuz). Kitabı vesile ettik, Belge’yle ‘şehirlerin şehri’ni konuştuk.

12.5.2017Keyif
Büyük sezon finalleri yaklaşırken...

Büyük sezon finalleri yaklaşırken...

Ekranın en çok izlenen üç dizisi önümüzdeki ay final yapmaya hazırlanırken son dönemeci nasıl alıyor?

12.5.2017Televizyon
Nokia 3310un çıkış tarihi açıklandı

Nokia 3310'un çıkış tarihi açıklandı!

HMD Global'nin Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliğinde tanıttığı efsane telefon Nokia 3310'un 24 Mayıs tarihinde İngiltere'de satışa çıkacağı açıklandı.

12.5.2017Teknoloji
Umut Davası yeniden başladı

Umut Davası yeniden başladı

ANAYASA Mahkemesi’nin kamuoyunda ‘Umut davası’ olarak bilinen Uğur Mumcu, Bahriye Üçok, Muammer Aksoy ve Ahmet Taner Kışlalı davası sanıklarının adil yargılanmadıkları kararı üzerine süreç yeniden başladı.

10.5.2017Gündem
KAPA ÇENENİ DEMİŞ

'KAPA ÇENENİ' DEMİŞ!

Bu sezon başında Borussia Dortmund’un yolunu tutan A Milli Takımımız’ın genç yeteneği Emre Mor’a, Alman ekibinde adeta işkence edildiği ortaya çıktı.

10.5.2017Spor Arena
Kılıçdaroğlu: Atatürke karşı yapılan çirkefi içime sindiremiyorum bunu yapanlara hain sözü eksik kalır insan değil bunlar (2)

Kılıçdaroğlu: Atatürk'e karşı yapılan çirkefi içime sindiremiyorum bunu yapanlara hain sözü eksik kalır insan değil bunlar (2) 

Kılıçdaroğlu: Atatürk'e karşı yapılan çirkefi içime sindiremiyorum bunu yapanlara hain sözü eksik kalır insan değil bunlar (2) 

9.5.2017Ankara
Korkunç olay... İnşaatta bu halde bulundu

Korkunç olay... İnşaatta bu halde bulundu

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde meydana gelen korkunç olayda bir restoranda komi olarak çalışan M.K isimli şahıs işkence edilmiş bir halde inşaatta bulundu.

8.5.2017Gündem
İşkence yapılıp inşaatta ölüme terk edildi

İşkence yapılıp inşaatta ölüme terk edildi

KOCAELİ’nin Başiskele İlçesi’nde 49 yaşındaki M.K. adlı erkek, darp edilip karnından bıçaklandıktan sonra makatına dolgu ve yalıtımda kullanılan köpük sıkılıp bir inşaatta çıplak halde bulundu. Ölüme terk edilen M.K. hastanede tedavi altına alındı.

7.5.2017Gündem
İşkence yapılıp inşaatta ölüme terk edildi

İşkence yapılıp inşaatta ölüme terk edildi

İşkence yapılıp inşaatta ölüme terk edildi

7.5.2017Kocaeli
Geri Gönderme Merkezinde kötü muamele iddiası

Geri Gönderme Merkezi'nde kötü muamele iddiası

Geri Gönderme Merkezi'nde kötü muamele iddiası

6.5.2017İzmir
Adanada 37 günde 17 ölü

Adana'da 37 günde 17 ölü

Adana'da 37 günde 17 ölü

6.5.2017Adana
Çeçen yetkililer: Eşcinsel oğlunuzu öldürün yoksa biz öldürürüz

Çeçen yetkililer: Eşcinsel oğlunuzu öldürün yoksa biz öldürürüz

Çeçenistan'da eşcinsel erkeklerin kamplarda tutulduğu ve bu kamplarda işkenceye maruz kaldığı iddialarının ardından bu sefer Çeçen yetkililerin eşcinsel erkeklerin ailelerine, "Ya oğlunuzu öldürün ya da biz öldürürüz" dediği öne sürüldü.

6.5.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Kediye elektro şok tabancası ile işkence yapıyorlar

Kediye elektro şok tabancası ile işkence yapıyorlar

Sitemizde beslediğimiz kediye yeni kiracılar eziyet ediyor. Taş, sopa derken son olarak kediye elektro şok tabancayla işkence yaptıklarını kamera görüntülerinden tespit ettim.

19.5.2017Güzin Abla
Evlilik kararı vermek neden bazen daha zor

Evlilik kararı vermek neden bazen daha zor

“Evlenmek doğru bir karar mı? Ya pişman olursam? Ya o benim için doğru kişi değilse? Ya benim için daha iyi bir seçenek varsa?” Sevginizden emin olsanız da bu tip sorularla boğuşuyor, soğuk terler döküyorsanız, bir düşünün: Emin olamama nedenleri çok farklı olabilir.

5.5.2017Dr.Başak DEMİRİZ