Aramanız :
Aradığınız kelime : "

ilce_secim_kurulu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.105  adet haber bulundu.


 • Ege'de CHP'nin yeni vitrini - ilce_secim_kurulu
  Ege'de CHP'nin yeni vitrini31.03.2015
  EgeCHP uzun yıllar sonra 41 il ve 45 seçim bölgesinde önseçim yaptı.Ege’de de İzmir, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Manisa ve Uşak’ta üyeler sandığa giderek milletvekili listelerini büyük ölçüde belirleyecek tercihte bulundu.Çıkan sonuçlar geleceğe dair ipuçları verdi.
 • İhsan Memiş: Trafik kazalarında yılda 10 bin kişi ölüyor ama siyasiler sessiz - ilce_secim_kurulu
  İhsan Memiş: Trafik kazalarında yılda 10 bin kişi ölüyor ama siyasiler sessiz30.03.2015
  GündemKarayolu Trafik ve Yol Güvenliği Araştırma Derneği Genel Başkanı İhsan Memiş, yaşanan trafik kazalarına ilişkin hükümet ve muhalefet partilerinin il ve ilçe kara yollarındaki ölümleri esas alarak, seçim beyannamelerinde buna dair mantıklı ve uygulanabilir çözümlerini halka anlatmalarını talep etti.
 • CHP ön seçim sonuçları açıklandı - ilce_secim_kurulu
  CHP ön seçim sonuçları açıklandı29.03.2015
  GündemCHP'de Parti Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda 45 seçim bölgesinde hakim denetiminde ön seçimler yapıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da İzmir 2’inci bölgeden girdiği ve 41 il, 45 seçim bölgesini kapsayan önseçimler bugün yapıldı.Yaklaşık 760 bin CHP üyesinin oy kullanma hakkının bulunduğu önseçime katılım yüzde 50 seviyesinde kaldı.
 • Yalçın BAYER

  CHP üyeleri satılır mı - ilce_secim_kurulu
  CHP üyeleri satılır mı27.03.2015
  YazarlarCHP sosyal demokrat bir partiye yakışan biçimde 29 Mart Pazar günü üyelerle önseçime gidiyor.
 • Isparta’da 3 binden fazla CHP üyesi oy kullanacak - ilce_secim_kurulu
  Isparta’da 3 binden fazla CHP üyesi oy kullanacak26.03.2015
  GündemCHP’nin milletvekili adaylarını belirlemek amacıyla pazar günü yapılacak önseçim için Isparta’da 3 bin 625 üye sandık başına gidecek.
 • Kılıçdaroğlu: Arınç yolsuzluğu itiraf ediyor - ilce_secim_kurulu
  Kılıçdaroğlu: Arınç yolsuzluğu itiraf ediyor25.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hani bir hükümet sözcüsü Bakanlar Kurulu toplantısından sonra medyanın önüne çıkıp 77 milyon yurttaşa şunu söylüyor; ’Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’yı parsel parsel sattı.Ne iş yaptığını ben çok iyi biliyorum’ dedi.Şimdi Allah aşkına bundan daha büyük bir itiraf olabilir mi? Yolsuzluğu itiraf ediyor" dedi.
 • AK Parti'de STK izdihamı - ilce_secim_kurulu
  AK Parti'de STK izdihamı23.03.2015
  EgeAK Parti İzmir'de sivil toplum kuruluşu temsilcilerine "Kimi milletvekili olarak görmek istiyorsunuz ?" diye sordu.Milletvekili aday adaylarının organize olup ilçelerden otobüs kaldırmasıyla partide izdiham yaşandı.9 olan sandık sayısı 15'e çıkarıldı.Sonuç açıklanmadan çuvala konup Genel Merkez'e gönderilecek.
 • YSK’dan sandık devrimi - ilce_secim_kurulu
  YSK’dan sandık devrimi21.03.2015
  GündemYÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), genelge ve seçim takvimi değişikliği ile tüm Türkiye çapında sandık kurulu başkanlarının dört siyasi partinin bildireceği listelerden kura yöntemiyle belirlenmesine karar verdi.
 • "Kılıçdaroğlu’nu her listede görmek istiyorum"20.03.2015
  EgeİZMİR’de 129 bin CHP üyesi, 29 Mart Pazar günü sandığa gidecek.İzmir’den ön seçime girecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ön seçime başvuru dosyasına seçim kuruluna teslim eden İl Başkanı Bedri Serter, 2.bölge ilçe başkanlarına "Kılıçdaroğlu’nu her listede görmek istiyorum" dedi.
 • Sultanbeyli tapuya kondu - ilce_secim_kurulu
  Sultanbeyli tapuya kondu20.03.2015
  EkonomiSultanbeyli ilçesine özel vergi muafiyeti torbaya girdi.İlçede yapılan kamulaştırmalarda KDV ve tapu harcı alınmayacak.İlçe belediyesine göre bu düzenleme ilçe halkını tapusuna kavuşturacak.Mufalefet ise düzenleme ile yolsuzlukların önünün açıldığını iddia ediyor.
 • Kocabaş 2'nci kez seçim kazandı - ilce_secim_kurulu
  Kocabaş 2'nci kez seçim kazandı16.03.2015
  EgeAYDIN'ın Söke İlçesi'ndeki Ziraat Odası'nda Yüksek Seçim Kurulu'nun kararı ile tekrarlanan seçimler ikinci kez Kemal Kocabaş'ın zaferiyle sonuçlandı.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli: Kim zehirleyecek onu? - ilce_secim_kurulu
  MHP lideri Devlet Bahçeli: Kim zehirleyecek onu?04.03.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yiyecek ve içeceğiyle ilgili özel analiz yapılacağı ve laboratuvar kurulacağı konusunda, "İnançlı insanlarda tereddüt olmaz.Kim zehirleyecek onu? Haramı çok olanlarda korku çok olur" dedi.Bahçeli, "Zehirlenmekten mi korkuyor? Yakın çevresindekilerden mi tereddüt içinde?" sorusuna, "O kadar yakın münasebetimiz yok.Özeliklerini tanımıyorum" yanıtını verdi.
 • Atalay’dan Demirtaş’a tepki - ilce_secim_kurulu
  Atalay’dan Demirtaş’a tepki03.03.2015
  GündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, çözüm sürecine ilişkin, “Büyük bir kararlılıkla, samimiyetle, büyük bir dürüstlükle hükümetimiz bu çalışmayı yürütüyor.Bütün derdimiz inşallah Türkiye’yi bu kronik sorunlardan kurtarmak” dedi.
 • Ayşegül DOMANİÇ YELÇE

  Yüksek Seçim Kurulu engellileri oy vermeye çağırıyor… - ilce_secim_kurulu
  Yüksek Seçim Kurulu engellileri oy vermeye çağırıyor…02.03.2015
  YazarlarMerhabalar sevgili okurlar.
 • Tutanaktaki tahrifatı ben yapmadım - ilce_secim_kurulu
  Tutanaktaki tahrifatı ben yapmadım27.02.2015
  Gündem30 Mart yerel seçimlerinde Kağıthane’de binlerce oyun CHP’den AK Parti’ye aktarıldığı iddialarına ilişkin davaya İstanbul 34’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nin görevsizlik kararının ardından İstanbul 12’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
 • "Biz 6 aylık başkanı sorgulamıyoruz 12 yıllık başkanı itham ediyorlar"27.02.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kendisini Başbakan Ahmet Davutoğlu'na şikayet eden İzmir'deki Ak Partili belediye başkanlarına sitem etti.Başbakan'ın ayrımcılık yaptığına yönelik konuşmasına çok üzüldüğünü belirten Kocaoğlu, "İlçe belediyeleri lütfetsinler, yasaların kendilerine verdiği görevleri iyi şekilde yapmak için gayret göstersinler.Biz 6 aylık belediye başkanını sorgulamıyoruz.12 yıldır adaletten ayrılmayan, her türlü hesabı veren belediye başkanını sorguluyor, itham ediyorlar.Bu aka kara demekten başka bir şey değildir" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Önseçime girenlere saygı - ilce_secim_kurulu
  Önseçime girenlere saygı25.02.2015
  YazarlarAday adayları kızışıyor; AKP sakin, CHP heyecanlı.
 • Seçim harcamasında yetki büyükelçilerde - ilce_secim_kurulu
  Seçim harcamasında yetki büyükelçilerde22.02.2015
  Ekonomi7 HAZİRAN’daki milletvekili genel seçimindeki seçim harcamaları yurtiçinde kesin ödeme, yurtdışında ise Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) tahsis edilen yurtdışı seçim ödeneğinden karşılanacak.
 • YSK'dan bağımsız adaylarla ilgili karar - ilce_secim_kurulu
  YSK'dan bağımsız adaylarla ilgili karar14.02.2015
  GündemYüksek Seçim Kurulu Başkanlığı (YSK), bağımsız milletvekili adaylarının, adaylıktan vazgeçmeleri halinde, emaneten yatırdıkları paraları geri alabilmeleri için vazgeçme taleplerini 11 Nisan Cumartesi günü saat 17.00'ye kadar bildirmeleri gerektiğini kararlaştırdı.
 • O istifaya ilçe seçim kurulu yanıtı - ilce_secim_kurulu
  O istifaya ilçe seçim kurulu yanıtı12.02.2015
  GündemKONAK İlçe Seçim Kurulu, milletvekili adayı olmak için verdiği istifayı geri almak için mesai saati sonrası başvuru yapan Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan’ın istifasının geçerli olup olmadığıyla ilgili karar yetkisinin olmadığını bildirdi.
 • Vekillik için istifa kuyruğu - ilce_secim_kurulu
  Vekillik için istifa kuyruğu11.02.2015
  EgeYÜKSEK Seçim Kurulu’nun milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticilerinin istifa etmeleri için verdiği süre önceki gün doldu.Ege’de de çok sayıda bürokrat ve parti yöneticisi görevlerinden ayrıldı.İstifalar için çoğunlukla son günün beklenmesi dikkat çekti.O isimler şöyle.
 • Milletvekilliği istifası için süre bitti - ilce_secim_kurulu
  Milletvekilliği istifası için süre bitti10.02.2015
  GündemGenel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gündü.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı esmeye devam etti.Başbakan Davutoğlu'nun 4 başdanışmanı ve özel doktoru da görevlerinden istifa etti.Son istifa haberi de akşam saatlerinde geldi.Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan SGK'nın başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Vekillik için istifa eden öğretmene soruşturma - ilce_secim_kurulu
  Vekillik için istifa eden öğretmene soruşturma10.02.2015
  EgeMUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, CHP'den milletvekili aday adayı olacağını yarıyıl tatili öncesi okul yönetimine yazılı olarak bildiren tatilin ardından da istifa dilekçesini veren öğretmen Ömür Yolcu hakkında, basına izinsiz demeç verdiği iddiasıyla soruşturma başlatıldı.Milletvekili aday adaylığını kamuoyu ve partililerle, kamu görevlisi olduğu değil, resmi izinli olduğu dönemde paylaştığını belirten Yolcu, soruşturmanın kanunen uygun olmadığını söyledi.
 • Milletvekili adaylığı için istifa eden öğretmene soruşturma - ilce_secim_kurulu
  Milletvekili adaylığı için istifa eden öğretmene soruşturma10.02.2015
  EğitimMuğla’nın Ortaca İlçesi’nde, CHP’den milletvekili aday adayı olacağını yarıyıl tatili öncesi okul yönetimine yazılı olarak bildiren tatilin ardından da istifa dilekçesini veren öğretmen Ömür Yolcu hakkında, basına izinsiz demeç verdiği iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
 • AK Partili vekillerden MHP’ye ilginç talep - ilce_secim_kurulu
  AK Partili vekillerden MHP’ye ilginç talep09.02.2015
  GündemMHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, 7 dönemdir kesintisiz olarak mecliste olan tek siyasetçi.ANAP’ta siyasete başlayan Başesgioğlu’nun ikinci en uzun durağı iki farklı bakanlık da yaptığı AK Parti’ydi.Kendisini milliyetçi muhafazakar çizgide tanımlıyor ve hep merkez iddiası olan partilerde siyaset yaptığını düşünüyor.Tam da bu yüzden.2015 seçimine doğru giderken ‘merkez sağa ne oldu’ diye sormak için doğru isim.Ona göre aslında siyasi merkez durduğu yerde duruyor da asıl sorun ‘merkezin asli karakteri’ dediği muhafazakarlığın milliyetçilikten kopartılmış olmasında.
 • Genel seçim öncesi değişiklik uyarısı - ilce_secim_kurulu
  Genel seçim öncesi değişiklik uyarısı07.02.2015
  AnkaraTÜİK verilerine yansıyan Çankaya nüfusundaki azalışın Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi adres kaydını yazlıklarına aldıran tatilcilerden kaynaklı olduğunu belirten yetkililer; vatandaşları, 7 Haziran’daki genel seçimler öncesi adres değişikliklerini yapması konusunda uyardı.
 • Şeffaflık seçim sonrasında - ilce_secim_kurulu
  Şeffaflık seçim sonrasında06.02.2015
  EkonomiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında uygulanması konusunda görüş ayrılığı çıkan mal bildirimi ve imar düzenlemelerini içeren ‘Şeffaflık Paketi’ revize ediliyor.İtirazlar ve sakıncalar üzerine yeniden gözden geçirilecek paket seçim sonrasına kaldı.
 • Başbakanlıktan 'genel seçim' genelgesi - ilce_secim_kurulu
  Başbakanlıktan 'genel seçim' genelgesi05.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu imzasıyla yayımlanan 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimi genelgesine göre, seçimin her aşamasında görev alması muhtemel kamu personelinin yıllık izinlerinin planlanmasında seçim tarihi dikkate alınacak.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bakın, yine ateşle oynuyor! - ilce_secim_kurulu
  Bakın, yine ateşle oynuyor!04.02.2015
  Yazarlar“BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu talimatı verdi: Fazla harcama yapan belediye başkanları için düğmeye basılıyor! Kurulacak etik kurul, her harcamanın hesabını soracak.”
 • Zamlı faturaya imzalı protesto - ilce_secim_kurulu
  Zamlı faturaya imzalı protesto31.01.2015
  Ankara2014 yılında yapılan yerel seçimler ile birlikte Büyükşehir’e bağlanan köylerde yaşayanların yüksek su faturaları ile karşılaştığını savunan CHP Şereflikoçhisar İlçe Örgütü, bu durumu protesto etmek için imza kampanyası başlattı.
 • Erdal SAĞLAM

  Öncelikli projeler kâğıt üstünde kalabilir - ilce_secim_kurulu
  Öncelikli projeler kâğıt üstünde kalabilir26.01.2015
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu “öncelikli projeler” başlıklı reform programının son ayağını bu hafta açıklayacak.
 • "Bu kirliliğin içinde olamayız"22.01.2015
  EgeİZMİR’de bu hafta sonu üç ilçede yapacağı kongrelerde takvimi tamamlamaya hazırlanan MHP’de sular durulmuyor.Partiyi Bayraklı’da kuran ve yedi yıl ilçe başkanlığı yapan İl Yönetim Kurulu Üyesi Taşkın Işık, delege bile olamayınca tepki gösterdi.Işık, "Siyaset buysa biz bu kirliliğin içinde olmayacağız" dedi.
 • Pasaport kontrolünü iyi yap, çıkmasın - ilce_secim_kurulu
  Pasaport kontrolünü iyi yap, çıkmasın17.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Avrupa ülkelerinin dürüst davranmadığını belirterek, “Teröristler şu anda Avrupa’nın birçok ülkesinde kalıyor.Türkiye üzerinden gelip geçenlerden bahsediyorsun.Sen kendi ülkenden çıkarken önce bir defa kendi pasaport kontrolünü iyi yap da çıkmasın.Kaçırdın, bize bildir.Ondan sonra biz bildirilenin peşine düşmüyorsak, konuş” dedi.Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu üyelerine hitap eden Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • Erdoğan: Uyum için başkanlık sistemi şart - ilce_secim_kurulu
  Erdoğan: Uyum için başkanlık sistemi şart17.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı ‘Şefafflık Paketi’nin gündeme getirilmesini doğru bulmadığını ifade etti.İç Güvenlik Paketi'nin bir an önce yasalaşması gerektiğini belirten Erdoğan, ''‘Biz barajı aşamazsak sonrasını devlet düşünsün’ ne demek? Tehdit mi ediyor?'' diye konuştu.
 • Meclis'te yoğun gündem yüksek tansiyon - ilce_secim_kurulu
  Meclis'te yoğun gündem yüksek tansiyon13.01.2015
  Egeİzmir Büyükşehir Belediye Meclisi 2015 yılına gerginlik ve tartışmayla başladı.AK Parti Grubu’nun metro, vapurlar, kiralık belediye binası, ulaşım, su baskınları gibi konularla ilgili eleştiri ve sorularına yanıt veren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, katı atık tesisleri yeri bulmasına yardımcı olacak AK Partili meclis üyesi ve milletvekilinin ismini seçim meydanlarında "Bilal Doğan yaptı, Azad Fazla yaptı, şu milletvekili yaptı" diye bağıracağını söyledi.
 • Ödemiş'te ilk kez kadın bakan - ilce_secim_kurulu
  Ödemiş'te ilk kez kadın bakan10.01.2015
  EgeCHP Merkez Yönetim Kurulu’nun (MYK) toplantısında; milletvekili aday adayı olmak için istifa eden CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik’in yerine atanan Nazan Dönmez, müjdeyi yine milletvekilliği için istifa eden İzmir eski İl Başkanı Ali Engin’den aldı.
 • MHP kongresinde kavga - ilce_secim_kurulu
  MHP kongresinde kavga10.01.2015
  GündemMHP Bafra İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi, partililer arasında çıkan kavga nedeniyle iptal edildi.
 • CHP İzmir’de il başkanı krizi - ilce_secim_kurulu
  CHP İzmir’de il başkanı krizi09.01.2015
  EgeCHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), il yönetimine CHP İzmir İl Başkanlığı'na Bedri Serter'in atanması için öneride bulundu.
 • Adaylık için son tarih 10 Şubat - ilce_secim_kurulu
  Adaylık için son tarih 10 Şubat06.01.2015
  Gündem7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerinde aday olmak isteyen Yargıtay, Danıştay, Anayasa Mahkemesi başkan ve üyeleri, hakimler, savcılar, askerler, belediye başkanları, sendika ve meslek odaları başkanları dahil olmak üzere tüm kamu görevlilerinin 10 Şubat, saat 17.00'ye kadar görevlerinden ayrılmaları gerekiyor.
 • MHP Torbalı’da delege tartışması - ilce_secim_kurulu
  MHP Torbalı’da delege tartışması05.01.2015
  EgeİZMİR’de 18 ilçe kongresini tamamlayan MHP, 15 Şubat'ta İl Kongresi'ni yapacak.
 • CHP’de 10 istifa - ilce_secim_kurulu
  CHP’de 10 istifa26.12.2014
  Ankara2015 Genel Seçimlerinde milletvekili aday adayı olacak CHP Ankara İl ve İlçe Örgütü yöneticileri, dün CHP Ankara İl Başkanlığı’na istifalarını sundu.
 • CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin istifa etti - ilce_secim_kurulu
  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin istifa etti23.12.2014
  GündemCHP’den Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde milletvekili adayı olmak için CHP İl Başkanlığı’ndan istifa eden Ali Engin, Haziran 2012 tarihinde bu yana sürdürdüğü görevi Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde örgütün katılımıyla gerçekleşen toplantıda bıraktı.Engin, "Partim bana vekillik görevi vermezse de başka partiye çalışmam, CHP’nin başarılı olması için sade üye olarak çaba gösteririm" dedi.
 • Avrupa yüzünü Antalya’ya çevirdi - ilce_secim_kurulu
  Avrupa yüzünü Antalya’ya çevirdi20.12.2014
  EkonomiUluslar arası yüzlerce firmayı Antalya’da buluşturan bir adres Expo Center.Daha şimdiden 2015 yılı rezervasyonlarını doldurmaya başladı.Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’nden katılımcı, ziyaretçi firmalar sırada.
 • YSK Başkanı Güven'in kayınpederi vefat etti - ilce_secim_kurulu
  YSK Başkanı Güven'in kayınpederi vefat etti15.12.2014
  GündemYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'in kayınpederi Abdullah Akdağ (82), vefat etti.
 • Kağıthane'deki seçim sandık sonuçlarında 'hile' davası - ilce_secim_kurulu
  Kağıthane'deki seçim sandık sonuçlarında 'hile' davası15.12.2014
  Gündem30 Mart yerel seçimlerinde Kağıthane İlçesi'nde bazı sandıklarda seçim sonuçlarının AK Parti lehine değiştirildiği iddiaları üzerine 29 sandık başkanı hakkında ayrı ayrı açılan davalardan biri daha görüldü.Tutuksuz sanık Oral Dağlı mahkemedeki ifadesinde suçlamaları reddetti.Mahkeme, suçtan zarar görme olasılığı karşısında müşteki CHP'nin davaya katılmasına karar verdi.
 • Oğuz Kaan Salıcı istifa etti - ilce_secim_kurulu
  Oğuz Kaan Salıcı istifa etti15.12.2014
  GündemCHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, görevinden istifa etti.
 • Ak Parti'nin İzmir ilçe adaylarına teşkilattan tepki - ilce_secim_kurulu
  Ak Parti'nin İzmir ilçe adaylarına teşkilattan tepki10.12.2014
  Egeİzmir'de AK Parti'nin tek adaylı kongrelerinde sıkıntı yaşanıyor.Teşkilat, Genel Merkez'in gösterdiği adaylara sandıkta tepki koyuyor.Her ilçede 400 delegenin yarısı bile sandığa gitmezken, Dikili'de 22, Karaburun'da 33 oyla ilçe başkanı seçildi.Torbalı'da 16 delege ilçe başkanının adını çizerken Konak'ta ikinci liste son anda engellendi.
 • Sandık kedisi AİHM’ye - ilce_secim_kurulu
  Sandık kedisi AİHM’ye09.12.2014
  Gündem30 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Kağıthane’de binlerce oyun CHP’den AK Parti’ye aktarıldığı iddiasıyla açılan 29 davadan 5’inin yargılamasına İstanbul Adalet Sarayı’nda başlandı.
 • Gürsel Tekin: AİHM'e kadar gideceğiz - ilce_secim_kurulu
  Gürsel Tekin: AİHM'e kadar gideceğiz08.12.2014
  Gündem30 Mart seçimlerinde Kağıthane İlçesi'nde bazı sandıklarda seçim sonuçlarının Ak Parti lehine değiştirildiği iddiaları" üzerine sandık başkanlarına açılan davaya izleyici olarak katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, adliye önünde açıklama yaptı.Tekin, "Bu mücadele sadece Kağıthane ile sınırlı kalmayacak.Sadece İstanbul Adliyesi ile sınırlı kalmayacak Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) kadar gideceğiz.Her yurttaşımız için bir rey, siyasetçi için, devlet için bir namustur, bir şereftir, haysiyettir"
 • Sandık başkanları hakim karşısına çıktı - ilce_secim_kurulu
  Sandık başkanları hakim karşısına çıktı08.12.2014
  Gündem30 Mart yerel seçimlerinde Kağıthane İlçesi’nde bazı sandıklarda seçim sonuçlarının Ak Parti lehine değiştirildiği iddiaları üzerine 29 sandık başkanı hakkında ayrı ayrı açılan davanın görülmesine başlandı.Hakim karşısına çıkan 4 sandık başkanı sanık suçlamaları redderek, tuttukları tutanaklarda herhangi bir değişiklik yapmadıklarını savundu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»