İçişleri Bakanı Efkan Ala


 • Uşak'ta gergin bekleyişİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Uşak'ta gergin bekleyiş29.10.2014

  Ege

  Maaşlarını alamamaları nedeniyle Soma’dan Ankara’ya yürümek üzere yola çıkan ancak Kraman’da meydana gelen ve 18 işçinin mahsur kaldığı maden kazası nedeniyle güzergahlarını değiştirip Ermenek’e gitmek isteyen Somalı maden işçilerinin bulunduğu otobüsler, saat 01.30 sıralarında Uşak’ta durduruldu.
 • Mersin'de emniyet mensuplarına operasyonİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Mersin'de emniyet mensuplarına operasyon28.10.2014

  GÜNDEM

  MERSİN’de aralarında vali, vali yardımcısı, hakim, emniyet mensubu, siyasiler, bürokratlar ve iş adamlarının da bulunduğu 123 kişiyi yasa dışı yollarla dinledikleri öne sürülen, 16’sı daha önce meslekten ihraç edilen 27 emniyet mensubuna yönelik operasyon düzenlendi.Operasyonda 23 kişi gözaltına alınırken, aralarında Mersin Emniyet Müdürlüğü eski istihbarat şube müdürlerinin de bulunduğu 4 kişinin aranmasına başlandı.
 • 50.yıla özel kutlamaİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  50.yıla özel kutlama27.10.2014

  Ankara

  Zambiya’nın bağımsızlığının 50.yıl dönümü Ankara’da düzenlenen resepsiyonla kutlandı.
 • Kahramanlar için doğa yürüyüşüİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Kahramanlar için doğa yürüyüşü27.10.2014

  Ege

  BALIKESİR'in Sındırgı İlçesi'nde Milli Mücadele dönemi kahramanlarından Akıncı Müfrezeleri Komutanı İbrahim Ethem Akıncı ile Mücahit Makbule Efe anısına doğa yürüyüşü düzenlendi.
 • Başbakanlık'ta güvenlik zirvesiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Başbakanlık'ta güvenlik zirvesi27.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu Bakanlar Kurulu toplantısı öncesinde sürpriz bir güvenlik toplantısı yaptı.
 • PKK saldırdı: Üç asker şehitİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  PKK saldırdı: Üç asker şehit25.10.2014

  GÜNDEM

  Maskeli kişiler Hakkâri Yüksekova’nın en merkezi yeri Cengiz Topel Caddesi’nde sivil kıyafetli askerlere arkadan ateş açtı.Silahlı saldırıya uğrayan Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle (Konya) ve jandarma erler Yunus Yılmaz (Bingöl) ile Ramazan Köse (Artvin) şehit oldu.Hain pusunun ardından Genelkurmay Başkanlığı ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın açıklamalarındaki fark dikkat çekti.Genelkurmay Başkanlığı, 'Bölücü Terör Örgütü mensubu silahlı üç terörist tarafından' açıklarken, İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'yüzü maskeli 2 kişi' olduklarını söyledi.
 • Siyaset kötü mü?İçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Siyaset kötü mü?24.10.2014

  GÜNDEM

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Hürriyet Gazetesi’nde yer alan “Jandarmanın siyasallaşacağı yönünde Genelkurmay’ın endişesi var” haberiyle ilgili “Bu ne demektir? Siyasallaşması.Yani siyaset kötü bir şey midir?” dedi.
 • Ateşli silahtan daha ölümcülİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Ateşli silahtan daha ölümcül24.10.2014

  GÜNDEM

  “Başbakan Davutoğlu’nun, ‘Molotofla yaklaşan ateşli silahla yaklaşmış muamelesi görür’ sözleri aynı zamanda vur emrini de mi kapsıyor?” sorusuna İçişleri Bakanı Efkan Ala şöyle yantı verdi:
 • Jandarma'nın yeni üniforması mavi veya lacivertİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Jandarma'nın yeni üniforması mavi veya lacivert23.10.2014

  GÜNDEM

  Jandarma İçişleri'ne bağlanacak, kıyafetleri de değişecek.Jandarma'nın yeni üniforması mavi veya lacivert olabilir.
 • Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraatİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Erdoğan'a hakaret eden savcıya beraat22.10.2014

  GÜNDEM

  Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve dönemin HSYK üyelerine telefonda konuştuğu sırada hakaret eden ve bu ses kaydı sosyal paylaşım sitesine düşen Cumhuriyet Savcısı Salim Demirci'nin beraatını onadı.
 • Jandarma İçişleri’neİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Jandarma İçişleri’ne21.10.2014

  GÜNDEM

  Kobani eylemleri sonrası hazırlıkları başlatılan ‘Güvenlik Paketi’ son şeklini aldı.Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun dün partisinin Meclis grubunda açıkladığı paket ile molotof ‘saldırı silahı’; bonzai de dahil olmak üzere uyuşturucu ticareti ise terörist faaliyet kapsamına alınarak cezaları arttırılıyor.Polise 24 saat gözaltı yetkisi de getiren paketle, üniforması da değiştirilecek olan Jandarma ile Sahil Güvenlik Komutanlığı, atama ve sicil yönünden İçişleri Bakanlığı’na bağlanıyor.
 • Baransu hakkında zorla getirme kararıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Baransu hakkında zorla getirme kararı21.10.2014

  GÜNDEM

  Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya karşı "basın yayın yoluyla hakaret" ve "iftira" suçlarından 6 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada, bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verildi.
 • Ahmet HAKAN

  Şunlara bir açıklık getirseniz iyi olacakİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Şunlara bir açıklık getirseniz iyi olacak19.10.2014

  YAZARLAR

  EY devletimizi yöneten üstün akıllı insanlar!
 • Milli, yerli, özgünİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Milli, yerli, özgün19.10.2014

  GÜNDEM

  Çözüm sürecini halka anlatmak için kurulan ve son toplantısını 26 Haziran 2013’te dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan’la yapan ‘Akil İnsanlar Heyeti’ dün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.
 • Bahçesi bile varİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Bahçesi bile var19.10.2014

  GÜNDEM

  Öcalan’ın 1999’da ilk tutulduğu bölüm restore edildi.İnşaat 4-5 ay sürdü.İmralı heyeti, adaya yaptığı 5’inci ziyarette Öcalan ile birlikte inşaatta incelemelerde bulundu.
 • Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Başbakanlık Ofisi'nde 10 saatlik toplantı19.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde yaptığı toplantı sona erdi.Toplantı 10 saat 15 dakika sürdü.
 • Akil İnsanlar toplantısına katılan isimlerİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Akil İnsanlar toplantısına katılan isimler19.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.
 • İçişleri Bakanı Efkan Âlâ'dan Öcalan'ın cezaevi şartları açıklamasıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  İçişleri Bakanı Efkan Âlâ'dan Öcalan'ın cezaevi şartları açıklaması18.10.2014

  GÜNDEM

  İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Âlâ, Abdullah Öcalan’ın cezai şartlarının iyileştirilmesi ile ilgili bir soru üzerine, "Bu sorunu kökten çözmek hedefine katkı sağlayabilecek ve milletimizin de aleyhine olmayacak adımlar atarız, yolumuza devam ederiz" dedi.
 • Ağaçları ne kuruttuİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Ağaçları ne kuruttu17.10.2014

  Ankara

  Cinnah Caddesi’nde kuruduğu gerekçesiyle bazı ağaçların kesilmesi, gözleri ağaçlara takılan ışıklandırmalara çevirdi.Peyzaj Mimarları Odası, “Kurumanın tek sebebi yok ama, ışıklar ağaçların biyolojisini bozuyor” derken, Büyükşehir Belediyesi iddiaları kabul etmedi.Kesilen ağaçlar Meclis gündemine de taşındı.
 • Davutoğlu'ndan sürpriz açıklamaİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Davutoğlu'ndan sürpriz açıklama16.10.2014

  GÜNDEM

  Parmak izimizi, damar izimizi taşıyan yeni nüfus cüzdanları, Aralık ayında hayatımıza giriyor.Açıklama bizzat Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yapıldı.Davutoğlu, dün İçişleri Bakanlığı'nda aldığı brifingin ardından, "biyometrik kimliklerin Aralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacağını" söyledi.Akıllı kimliklerin basımına ilişkin ihale Ağustos ayında İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın talimatıyla iptal edilmişti.Bu nedenle kimlik kartlarının planlandığı şekilde 2014 sonuna yetişmesi beklenmiyordu.Yeni ihale de açılmadığı için, Davutoğlu'nun "yeni kimlikler Aralık'ta" açıklaması şaşkınlık yarattı.
 • Yap-boz denebilirİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Yap-boz denebilir15.10.2014

  Gündem2008

  AK Parti’nin, polise dinleme, takip ve aramada yeni kolaylıklar getiren yasa teklifini hızla Adalet Komisyonu’ndan çıkarma adımı İçtüzük engeline takıldı.
 • Başbakanlık'ta çözüm süreci toplantısıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Başbakanlık'ta çözüm süreci toplantısı14.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında yapılan Çözüm Süreci Toplantısı başladı.
 • Davutoğlu şehit evindeİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Davutoğlu şehit evinde12.10.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Bin­göl'de terör örgütü tarafından düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Em­ni­yet Mü­dür Yar­dım­cı­sı Atıf Şa­hin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.Ahmet Davutoğlu önceki gece Şahin'in evine gelerek şehidin babası Ah­met Şa­hin, annesi Ce­mi­le Şa­hin ve eşi Fatma Şahin ile görüştü.
 • Başbakan Davutoğlu şehit ailesini ziyaret ettiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Başbakan Davutoğlu şehit ailesini ziyaret etti11.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bin­göl'de terer örgütü tarafından düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Em­ni­yet Mü­dür Yar­dım­cı­sı Atıf Şa­hin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • Analar ağlıyorİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Analar ağlıyor11.10.2014

  Gündem2008

  Esnaf ziyareti sırasında PKK tarafından Bingöl’de şehit edilen Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu, memleketi Amasya’da toprağa verildi.Şehidin babası İlyas, annesi Adeviye Hatipoğlu ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.Şehidin eşi Sibel Hatipoğlu da tabuta sarılıp ağladı.1.5 yaşındaki kızı Yaren ise yakınlarının kucağında olup biteni izledi.
 • 4.gün: 37 ölüİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  4.gün: 37 ölü10.10.2014

  Gündem2008

  İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Ala, eylemlerin 35 ile yayıldığını, olaylarda 31 kişinin hayatını kaybettiğini (Bakan’ın açıklamasının ardından Diyarbakır’da tedavi gören Cumali Güneş (29) ile Murat Dağ’ın (24) öldüğü haberi geldi.Daha sonra meydana gelen ölümlerle yaşam kaybı 37’ye çıktı), 2 polisin şehit olduğunu, 221 vatandaşla 139 polisin yaralandığını açıkladı.
 • Şehit Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu son yolculuğuna uğurlandıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Şehit Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu son yolculuğuna uğurlandı10.10.2014

  Gündem2008

  BİNGÖL’de şehit düşen Başkomiser 30 yaşındaki Hüseyin Hatipoğlu, bugün memleketi Amasya’da gözyaşları arasında toprağa verildi.Şehidin 3 yıllık eşi Sibel Hatipoğlu törende gözyaşlarına boğuldu.
 • İçişleri Bakanı açıklama yapacakİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  İçişleri Bakanı açıklama yapacak09.10.2014

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, 4 gündür devam eden eylemlerle ilgili açıklama yapacak.
 • İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan önemli açıklamalarİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan önemli açıklamalar09.10.2014

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ankara'da basın toplantısı düzenledi.
 • Şehit polis son yolculuğuna uğurlandıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Şehit polis son yolculuğuna uğurlandı09.10.2014

  Gündem2008

  BİNGÖL kent merkezinde dün düzenlenen saldırıda şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı 47 yaşındaki Atıf Şahin’in Türk bayrağına sarılı cenazesi, Ankara’daki Kocatepe Camiine getirildi ve burada cenaze töreni düzenlendi.
 • Kritik görüşme sonrası HDP'den açıklamaİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Kritik görüşme sonrası HDP'den açıklama08.10.2014

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Efkan Ala ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Pervin Buldan ve İdris Baluken, İçişleri Bakanlığı'nda görüştü.
 • Ankara'da kritik Güvenlik Toplantısıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Ankara'da kritik Güvenlik Toplantısı07.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Başbakanlık merkez binada Güvenlik Toplantısı yapıldı.3 saat 15 dakika süren toplantıya Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ile Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz de katıldı.Lekesiz ilk kez toplantıya katılırken MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın olmadığı öğrenildi.Komutanların çantalarının yanı sıra harita ile geldikleri görüldü.
 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep'e gittiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep'e gitti06.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "ANA" uçağıyla saat 11.25'te Gaziantep'e gitti.
 • Erdoğan ilk gezisini Gaziantep'e yaptıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Erdoğan ilk gezisini Gaziantep'e yaptı06.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçildikten sonra ilk yurtiçi gezisini Gaziantep'e yapıyor.Erdoğan gezisi sırasında üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu bulunan otobüsün üzerinden halka seslenecek.
 • Akdoğan'dan Kobani protestolarıyla ilgili açıklamaİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Akdoğan'dan Kobani protestolarıyla ilgili açıklama06.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Kobani konusunda Türkiye'nin hiçbir şey yapmadığı büyük bir yalandır.Türkiye insani zeminde yapılabilecek ne varsa yapmaya çalışmaktadır" dedi.
 • İçişleri Bakanı Efkan Ala 'Şiddet misliyle karşılık bulur'İçişleri Bakanı Efkan Ala -

  İçişleri Bakanı Efkan Ala 'Şiddet misliyle karşılık bulur'06.10.2014

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşanan şiddet olaylarına ilişkin olarak, "Şiddet bir çözüm yöntemi değildir.Şiddet misliyle karşılık bulur.Derhal bu akıl dışı tutuma son verilmelidir" dedi.
 • Oltu’da bayramİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Oltu’da bayram05.10.2014

  Gündem2008

  İÇİŞLERİ Bakanı Efkan Ala, “Gururlanıyoruz.Milletten aldığımız yetkiyi ve milletten aldığımız kaynağı, milletin ihtiyaçlarına ve hizmetine sunuyoruz” dedi.
 • Karakolda ifade dönemi bitiyorİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Karakolda ifade dönemi bitiyor04.10.2014

  Gündem2008

  Suç mağduru vatandaşlar ifade vermeleri için artık karakollara çağrılmayacak.İçişleri Bakanlığının başlattığı çalışmayla, hırsızlık, kapkaç ve gasp gibi suçlardan mağdur olan vatandaşların işlemleri, polis merkezlerine veya jandarma karakollarına çağrılmaları gerek kalmadan olay yerinde alınacak.
 • Şehit yakınlarına ücretsiz seyahatİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Şehit yakınlarına ücretsiz seyahat02.10.2014

  Gündem2008

  ŞEHİT yakını, gazi ve gazi yakınlarının istihdamına ilişkin kura töreni Rixos Otel’de yapıldı.2 bin 761 kişi kamuya atandı.Törene Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Enerji Bakanı Taner Yıldız ve Başbakan Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu da katıldı.
 • Bakan Ala: Biz Osmanlı sonrası bir devletizİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Bakan Ala: Biz Osmanlı sonrası bir devletiz02.10.2014

  Gündem2008

  Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere Erzurum'a gelen İçişleri Bakanı Efkan Ala, dün Meclis'ten geçen Irak ve Suriye tezkeresini değerlendirerek; "Sınırda bizim bir politikamız var.Biz Osmanlı sonrası bir devletiz.Büyük devlet gibi düşünmek zorundayız, büyük devletiz" dedi.
 • Çözüm süreci devlet politikasıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Çözüm süreci devlet politikası01.10.2014

  Gündem2008

  ‘Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun’un uygulama ilkelerini düzenleyen Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
 • Meclis tezkere kararını verdiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Meclis tezkere kararını verdi01.10.2014

  Gündem2008

  Irak ve Suriye'deki terörist örgütlerden Türkiye'ye yönelebilecek saldırıların bertaraf edilmesini öngören Başbakanlık Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
 • Yeni yasama yılı başladıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Yeni yasama yılı başladı30.09.2014

  Gündem2008

  24.Dönem 5.Yasama Yılı açılıyor.Meclis'teki törende bir ilk yaşanacak.Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı sıfatıyla ilk kez konuşacak.Ancak Erdoğan konuşması sırasında prompter kullanacak.Meclis'te prompter daha önce sadece ABD Başkanı Obama'nın konuşması sırasında kullanılmıştı.
 • Ankara'da Güvenlik Toplantısı yapıldıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Ankara'da Güvenlik Toplantısı yapıldı29.09.2014

  Gündem2008

  Bakanlar Kurulu'na ara verildi.Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Güvenlik Toplantısı yapıldı.Toplantı yaklaşık bir saat sürdü.
 • Tacikistan milli günü kutladıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Tacikistan milli günü kutladı28.09.2014

  Ankara

  Tacikistan’ın bağımsızlığının 23.yıl dönümü düzenlenen resepsiyonla kutlandı.
 • Fransız bakandan IŞİD listesiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Fransız bakandan IŞİD listesi26.09.2014

  Planet

  BAŞTA Avrupa Birliği(AB) vatandaşları olmak üzere IŞİD’e katılan savaşçıların Suriye’ye gidişinin engellenmesi için çıkan Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi kararının ardından Fransa İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve’nin Türkiye’ye ani ziyaretti dikkat çekti.
 • Bakan Efkan Ala: Biz ne yapacağımızı biliyoruzİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Bakan Efkan Ala: Biz ne yapacağımızı biliyoruz25.09.2014

  Gündem2008

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, "KCK'nın çözüm sürecine ilişkin açıklamaları" ilgili bir soruya ''Biz açıklamalarla değil, biz ne yapacağımızı biliyoruz, kendimize ait haritamız var.Bizi yönlendirenlerin yönlendirmesiyle değil bizim yönlendirmemizle mesele, çözüm süreci de devam ediyor.Biz ne yapacağımızı, hangi zaman, hangi gün, ne adım atacağımızı biliyoruz'' dedi.
 • Koraltay Nitas’a son vedaİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Koraltay Nitas’a son veda24.09.2014

  Ankara

  Bir yıldır Ankara’da tedavi gören Koraltay Nitas, önceki gece hayatını kaybetti.
 • Başbakanlık'ta üçlü toplantıİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Başbakanlık'ta üçlü toplantı24.09.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Efkan Âlâ ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın katılımıyla üçlü toplantı yapıyor.Davutoğlu'nun toplantı öncesinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ve MİT Müsteşarı Fidan ile ayrı ayrı yaptığı görüşmede de sınır güvenliği ve mültecilerin durumunun ele alındığı öğrenildi.
 • Ulusal Güvenlik Toplantısı sona erdiİçişleri Bakanı Efkan Ala -

  Ulusal Güvenlik Toplantısı sona erdi21.09.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen Ulusal Güvenlik Toplantısı sona erdi.
içinde

İçişleri Bakanı Efkan Ala


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz