İşsizlik

 • Patronlardan genç işsizlik uyarısı - işsizlik
  Patronlardan genç işsizlik uyarısı28.01.2015
  EgeEge Genç İşadamları Derneği (EGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre genç nüfusta işsizlik oranının yüzde 19.7' e ulaştığını hatırlattı, hükümetin artan genç işsizliğe karşı özel tedbirler uygulaması gerektiğini söyledi.
 • Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu - işsizlik
  Uzmanlardan Yunanistan yorumları: Ekonomik olarak olumsuz olabilir, siyasal olarak olumlu26.01.2015
  EkonomiDünyanın bugün en önemli gündem maddesi Yunanistan’daki seçimler oldu.SYRİZA yüzde 36.3’lük oyla seçimleri galip bitirdi.Bu oy partinin tek başına iktidar olmasına yetmiyor.Yunan parlamentosuna 149 vekil sokabilen SYRİZA’nın lideri Aleksis Çipras ise vaatleriyle dikkat çekiyor! Uzmanlara göre ekonomik olarak ‘uçuk’ vaatlerde bulunan Çipras’ın milyarlarca euro borcu silme, bedava elektrik ve zenginlerin vergilendirilmesi gibi vaatlerini nasıl gerçekleştireceği merak ediliyor.Öte yandan uzmanlara göre, SYRİZA’nın iktidarı siyasal anlamda Türkiye’yle ikili ilişkiler anlamında olumlu.Euro kurunun Avrupa Merkez Bankası kararıyla ve SYRİZA’nın seçim sonuçlarına paralel düşme ihtimali ise Türkiye için olumsuz olarak değerlendiriliyor…
 • Taha AKYOL

  Türkiye’nin röntgeni - işsizlik
  Türkiye’nin röntgeni20.01.2015
  YazarlarKADİR Has Üniversitesi’nin periyodik olarak yaptığı “Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması”nın sonuçları dün Rektör Prof.Mustafa Aydın tarafından açıklandı.
 • 'Yardım hattı' Türklerin derdine çare oluyor - işsizlik
  'Yardım hattı' Türklerin derdine çare oluyor20.01.2015
  AvrupaALMANYA ‘da Nürnberg Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosu Asip Kaya, Konsolos Gürol Baş ile birlikte 2009 yılından bu yana hizmet veren “ Orta Frankonya Acil Türkçe Yardım Hattı Merkezini” ziyaret ederek, Genel Müdür Heiner Dehner, Müdür Ralf Bahner, Koordinatör Sosyolog Yakup Keskin ve Sosyal Pedagog Gülsan Çiçek Boz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • Davutoğlu, Davos'ta "Türkiye'nin G-20 Vizyonu"nu anlattı - işsizlik
  Davutoğlu, Davos'ta "Türkiye'nin G-20 Vizyonu"nu anlattı20.01.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, G20'nin, finans krizlerinin çözülmesinde, finans mimarisinin düzeltilmesinde son derece etkili olduğunu belirterek "Ancak artık G20'nin yeni bir misyona ihtiyacı olduğu ortadadır.Etkin bir politika koordinasyon platformu haline gelmesinin zamanı gelmiştir" dedi.
 • İzmir vergide basamak atladı - işsizlik
  İzmir vergide basamak atladı19.01.2015
  EgeİZMİR Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir’in geçen yıl Kocaeli’yi geride bırakarak Türkiye’nin en çok vergi tahsil eden ikinci ili olmasının kentin büyük potansiyelini ortaya koyduğunu söyledi.
 • Dünya için kara tablo - işsizlik
  Dünya için kara tablo19.01.2015
  EkonomiUluslararası Çalışma Örgütü (ILO), dünyada eşitsizlik ile işsizliğin gelecek 5 yıl boyunca artacağı uyarısında bulundu.
 • ILO 2015 Dünya İstihdam Raporu açıklandı - işsizlik
  ILO 2015 Dünya İstihdam Raporu açıklandı19.01.2015
  AvrupaUluslararası Çalışma Örgütü (ILO), dünyada eşitsizlik ile işsizliğin gelecek 5 yıl boyunca artacağı uyarısında bulundu.
 • Ekonomik açılıma BASİFED desteği - işsizlik
  Ekonomik açılıma BASİFED desteği18.01.2015
  EgeBATI Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun ekonomik kalkınmasını hızlandırmak için hazırlanan Bölgeler Arası Ortak Girişim Projesine (BORGİP) tam destek verdi.
 • ‘Üniversite mezunu işsiz oranı ilkokul mezunu bile olmayan kişilerden fazla’ - işsizlik
  ‘Üniversite mezunu işsiz oranı ilkokul mezunu bile olmayan kişilerden fazla’18.01.2015
  EğitimAbdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof.Dr.İhsan Sabuncuoğlu, Türkiye’de işsizliğin önemli bir sorun olduğunu belirterek, "Ne yazık ki Türkiye’de üniversite mezunlarının işsizlik oranı, ilkokul mezunu bile olmayan kişilere göre daha fazla.Bu acı bir durum" dedi.
 • "Halkın umudu kalmadı" - işsizlik
  "Halkın umudu kalmadı"17.01.2015
  AvrupaYunanistan'da, koalisyon hükümetlerinin mali krizle mücadelede sert kemer sıkma politikalarından ve ağır vergilerden bunalan halk, gelecekten umutsuz olduğunu belirtirken, seçimlerin günlük yaşamda önemli değişikliğe sebep olmayacağı görüşünde birleşti.
 • İlyas Tüfekçi'nin savaşı! - işsizlik
  İlyas Tüfekçi'nin savaşı!17.01.2015
  FutbolTürk futbolunun önemli değerlerinden İlyas Tüfekçi, yakalandığı ALS hastalığıyla amansız bir savaş içinde.
 • Hisarcıklıoğlu: "Türkiye ilk 15'ten düştü" - işsizlik
  Hisarcıklıoğlu: "Türkiye ilk 15'ten düştü"16.01.2015
  EgeEGE Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılımıyla düzenlenen törende, üretim, yatırım, ihracat, vergi ve istihdam ile Ar-Ge, inovasyon dahil 17 farklı kriterde başarılı 183 üye ile 2 girişimciye plaketle başarı belgesi verildi.Törende konuşan Hisarcıklıoğlu, 2000'li yılların başında dünyanın en büyük 15 sanayi ülkesi içinde olan Türkiye'nin, bugün itibariyle ilk 15'ten düştüğünü kaydetti.
 • TİSK: İstihdamdaki artış büyümeye yansımıyor - işsizlik
  TİSK: İstihdamdaki artış büyümeye yansımıyor16.01.2015
  EkonomiEkim 2014 itibariyle son bir yılda Türkiye’de işgücündeki artış 1 milyon 929 bin kişi olurken artış oranı bir önceki yılın aynı ayına göre (Ekim 2013) yüzde 345’i buldu.İşgücü içinde istihdam edilenler 1 milyon 356 bin kişi, işsiz sayısı ise 573 bin kişi arttı.İş arayan her 100 kişiden 30’u işsiz kaldı.
 • Yılbaşı gecesi işten atılan Tuana'nın babasına Muratpaşa Belediyesi sahip çıktı - işsizlik
  Yılbaşı gecesi işten atılan Tuana'nın babasına Muratpaşa Belediyesi sahip çıktı16.01.2015
  GündemAntalya Büyükşehir Belediyesi’nin yılbaşı gecesi işten çıkardığı küçük Tuana’nın babasını CHP’li Muratpaşa Belediyesi işe aldı.
 • Dünya Ekonomik Forumu'ndan ciddi uyarı - işsizlik
  Dünya Ekonomik Forumu'ndan ciddi uyarı15.01.2015
  AvrupaDünya Ekonomik Forumu'nun (WEF), "2015 Küresel Risk Raporu"nda; önümüzdeki 10 yılın en büyük muhtemel küresel tehlikesinin, uluslararası çatışmalarla bölgelere etkileri olduğunu bildirildi.
 • Ekim ayı işsizlik rakamları açıklandı - işsizlik
  Ekim ayı işsizlik rakamları açıklandı14.01.2015
  EkonomiTürkiye'de işsizlik oranı, geçen yılın ekim ayında bir önceki aya göre 0,1 puan gerileyerek yüzde 10,4 oldu.İşsiz sayısı aynı dönemde 3 milyon 64 binden 3 milyon 43 bine düştü.
 • Başbakan Davutoğlu, Brüksel'de konuştu - işsizlik
  Başbakan Davutoğlu, Brüksel'de konuştu14.01.2015
  PlanetBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği ile "Friends of Europe" tarafından ortaklaşa düzenlenen toplantıda konuştu.
 • Acaba Erdoğan bir gün hangi kıyafetle Saray’da görülecek - işsizlik
  Acaba Erdoğan bir gün hangi kıyafetle Saray’da görülecek13.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda 16 Türk devletini simgeleyen askerlerle ilgili soruya, “Onun değerlendirilecek bir yanı olduğu kanaatinde değilim.Ama merak ettiğim bir konu var; acaba Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir gün hangi kıyafetle sarayda görülecektir” yanıtını verdi.
 • Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı - işsizlik
  Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı12.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya'nın başkenti Berlin'e resmi ziyaretinin ardından Türkiye'ye dönüşte, uçakta, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • MHP lideri Bahçeli: Teröristlerle masaya oturan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır - işsizlik
  MHP lideri Bahçeli: Teröristlerle masaya oturan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır12.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Paris saldırılarıyla ilgili ''Fransa’da bir mizah dergisine düzenlenen suikast zinciri insanlık suçudur.Katledilen 17 kişi taraflı tarafsız herkes tarafından sahiplenilmiştir'' dedi.Pazar günü terörü kınamak için Paris'te düzenlenen yürüyüşe katılan Başbakan Davutoğlu'nu da eleştiren Bahçeli, ''Teröristlerle masaya oturan, hangi teröristle kimle düşüp kalktığı belli olmayan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır'' ifadelerini kullandı.
 • Avrupa'nın en az genç işsizlik oranı Almanya'da - işsizlik
  Avrupa'nın en az genç işsizlik oranı Almanya'da12.01.2015
  AvrupaAvrupa'nın lokomotif ekonomisi Almanya, yüksek ihracat rakamlarının ve gelişmiş teknolojisinin yanı sıra AB ülkeleri arasında sahip olduğu en düşük genç işsizlik oranıyla da öne çıktı.
 • CHP'li Susam: İşsiz sayısı 105 ülke nüfusundan fazla - işsizlik
  CHP'li Susam: İşsiz sayısı 105 ülke nüfusundan fazla11.01.2015
  EgeCHP İzmir Milletvekili ve Sanayi Ticaret Komisyonu parti sözcüsü Mehmet Ali Susam, Türkiye'deki işsizler ve iş aramaktan umudunu kesmiş olanların sayısının içlerinde Yunanistan'ın da bulunduğu 170 ülkenin nüfusunu geçtiğini söyledi.
 • Uğur GÜRSES

  Ekonomide sığınmacı etkisi - işsizlik
  Ekonomide sığınmacı etkisi11.01.2015
  Yazarlar2011’den bu yana Suriyeli sığınmacılara ev sahipliği yapan Türkiye’nin ekonomisi, bu göç dalgası ile nasıl etkilendi?
 • Sefer LEVENT

  Bir toplantının perde arkası ve TÜSİAD - işsizlik
  Bir toplantının perde arkası ve TÜSİAD11.01.2015
  YazarlarDÜN sabah saatlerinde yazarımız Erdal Sağlam aradı.“Bugünkü tüm gazeteleri toplayıp ders verdiğim üniversitedeki öğrencilerime göstereceğim.Ortada bir haber var ama her gazete ayrı telden çalıyor.Ders olur bu” dedi.
 • Bir toplantının perde arkası ve TÜSİAD - işsizlik
  Bir toplantının perde arkası ve TÜSİAD11.01.2015
  EkonomiDün sabah saatlerinde yazarımız Erdal Sağlam aradı.“Bugünkü tüm gazeteleri toplayıp ders verdiğim üniversitedeki öğrencilerime göstereceğim.Ortada bir haber var ama her gazete ayrı telde çalıyor.Ders olur bu” dedi.
 • Serdar Devrim

  İyimser mi kötümser mi? - işsizlik
  İyimser mi kötümser mi?10.01.2015
  YazarlarBizde kadının yaşı gibi, erkeğin maaşı sorulmaz.
 • İzmir iş dünyası aile paketini olumlu buldu - işsizlik
  İzmir iş dünyası aile paketini olumlu buldu10.01.2015
  EgeBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı aile paketi İzmir'de iş dünyası tarafından olumlu bulundu.Ancak İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, "Kadınları daha çok doğum yapmaya teşvik edelim derken iş hayatından uzaklaşmalarına da neden olmamak lazım" diyerek, pakete yönelik çekincelerini de dile getirdi.
 • Deniz SİPAHİ

  İl başkanı seçmek bu kadar zor olursa - işsizlik
  İl başkanı seçmek bu kadar zor olursa09.01.2015
  Yazarlar
 • Pazar günü yapılacak Hollande-Merkel toplantısı ertelendi - işsizlik
  Pazar günü yapılacak Hollande-Merkel toplantısı ertelendi09.01.2015
  AvrupaParis’te yasan terör olaylarından dolayı Pazar günü Strasbourg’da Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel arasında yapılacak görüşme ertelendi.
 • İşyerlerine zorunlu kadın kotası mı gelecek? - işsizlik
  İşyerlerine zorunlu kadın kotası mı gelecek?08.01.2015
  GündemKadından Sorumlu Devlet Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na dönüştüğünden beri kadın, artan dozda düzenlemelerle iş ve sosyal hayatın dışına ailenin içine çekiliyor, hapsediliyor, ailenin parçası olarak tanımlanıyor.
 • Kim ne derse onu yapmaktan usandım - işsizlik
  Kim ne derse onu yapmaktan usandım08.01.2015
  Avrupa
 • Yunanistan krizi Euro krizine dönüşür mü? - işsizlik
  Yunanistan krizi Euro krizine dönüşür mü?08.01.2015
  AvrupaDestek Menkul Değerler Finansal Analist i Adnan Çeçken, küresel ekonomideki büyüme endişeleri, petrol fiyatlarındaki gerileme ve Euro ekonomilerinin karşılaştığı deflasyon ve resesyon riski ile geçirdiğimiz 2014 yılının son aylarında, bir dönem piyasaları oldukça meşgul eden Yunanistan ve Euro krizinin tekrar patlak verdiğini söyledi.
 • ABD'de işsizlik düşmesine rağmen dolar değer kaybediyor - işsizlik
  ABD'de işsizlik düşmesine rağmen dolar değer kaybediyor08.01.2015
  EkonomiABD'de tarım dışı istihdam beklentilerin üstünde gelmesine rağmen dolar TL karşısında değer kaybetti.Dolar 2.2880 TL'ye kadar geriledi.
 • Teknoloji yoksa kalkınma hayal - işsizlik
  Teknoloji yoksa kalkınma hayal08.01.2015
  EgeİZMİR Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Türkiye’nin kalkınmış, dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olması için mutlaka bilgi ve teknoloji üretip satması gerektiğini belirterek, “1960 model düşünceleri bir kenara bırakıp, bilgi ve teknoloji üretimine geçmeliyiz, aksi halde kalkınmış bir ülke olmak bizi için hayal olur” dedi.
 • Çalışan anneler için önemli kararlar - işsizlik
  Çalışan anneler için önemli kararlar07.01.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı Eylem Planında kadınlara iş hayatında pek çok kolaylık geliyor.Çocuk sahibi olan çalışanlar, doğum izninden sonra isterlerse çocuklarının ilkokula başlama yaşı olan 5.5 yaşına kadar 'yarı zamanlı' çalışma hakkına sahip olacaklar.Çocuk sayısına orantılı ailelere maddi yardım yapılacak.Fakat bu geniş hakların şirketlere yük olmasından da endişe ediliyor.Geçen aylarda maden işçilerine tanınan geniş haklardan dolayı pek çok maden ocağı kapanmış işçiler işsiz kalmıştı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Geçme namert köprüsünden! - işsizlik
  Geçme namert köprüsünden!06.01.2015
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, dört eski AKP’li bakanın Yüce Divan’dan kurtarılması operasyonunun ardından muzaffer bir komutan edasıyla grup toplantısı yaptı.
 • PEDIGA’ya karşı yapılan gösterilerle güçlü bir birliktelik sergilendi - işsizlik
  PEDIGA’ya karşı yapılan gösterilerle güçlü bir birliktelik sergilendi06.01.2015
  AvrupaUETD Başkanı Çelik, PEGIDA oluşumuna karşı, özellikle Köln kentinde yapılan gösteriyle güçlü bir birliktelik sergilendiğini söyledi.
 • Öğretmenden ilginç eylem - işsizlik
  Öğretmenden ilginç eylem06.01.2015
  GündemTOKAT’ta Atatürk Anadolu Lisesi’nde görevli öğretmen Cemil Arslan, toplumsal sorunların kartopu gibi büyüdüğünü ifade ederek, öğrencileri ile birlikte yaptığı kardan adamı uçurumdan yuvarladı.
 • Başbakanlar Strazburg'ta buluşuyor - işsizlik
  Başbakanlar Strazburg'ta buluşuyor05.01.2015
  AvrupaAlmanya Başbakanı Şansölye Angela Merkel Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande 11 Ocak Pazar günü Almanya sınırı Fransa’nın Strasbourg kentinde buluşuyor.
 • Profesörden 2015 tüyoları - işsizlik
  Profesörden 2015 tüyoları05.01.2015
  EgeYENİ yılda Türkiye ekonomisini değerlendiren İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr.Hakan Yetkiner, 2015’te genel seçimler nedeniyle özel sektör yatırımlarında azalma beklendiğini söyledi.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Komisyonun mesajı dünyaya da olacak - işsizlik
  Komisyonun mesajı dünyaya da olacak04.01.2015
  YazarlarTÜRKİYE, 2014’ü yüzde 3’lerde bir büyüme ile kapattı.
 • Almanya'da istihdam yüzde 0,9 arttı - işsizlik
  Almanya'da istihdam yüzde 0,9 arttı04.01.2015
  AvrupaAlmanya'da 2014 yılında istihdam geçen yıla oranla yüzde 0,9 artarak, 42 milyon 598 bin oldu.Ülkede işsiz sayısı 2014 yılından geçen yıla oranla yüzde 3,5 azalarak ortalama 2,1 milyon kişiye indi.
 • Roubini: Geleceğin fabrikalarında 1 işçi çalışacak - işsizlik
  Roubini: Geleceğin fabrikalarında 1 işçi çalışacak03.01.2015
  EkonomiKahin ekonomist Nouriel Roubini üçüncü sanayi devrimi ile birlikte geleceğin fabrikalarında 1 işçi çalışacağını belirtti.Roubini işini kaybedecek işçilere gelir yardımının kritik olduğunu yazdı.Roubini doğru politikalar uygulanmazsa dünyanın büyük bir işsizlik problemi ile karşı karşıya kalacağını savundu.
 • Öcalan doğmadan da buralar yoksuldu - işsizlik
  Öcalan doğmadan da buralar yoksuldu03.01.2015
  GündemHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Van il kongresine katıldı.Bölgedeki yoksulluğa dikkat çeken Demirtaş şöyle konuştu:
 • Ermenek'te esnaf kepenk kapatıyor - işsizlik
  Ermenek'te esnaf kepenk kapatıyor03.01.2015
  GündemKARAMAN’ın Ermenek İlçesi’nde 18 işçinin hayatını kaybettiği maden faciasının ardından, bölgedeki maden işçileri geçim sıkıntısına düşüp, zor günler yaşamaya başladı.Özellikle kazanın olduğu Has Şekerler Madencilik Şirketi’nde çalışan işçiler biriken 5 aylık ücretlerini alamadı, diğer 7 madende çalışma durdu.Bölgede madenciliğin dışında iş imkanı bulunmadığı için ekonomik kriz her kesime dalga dalga yansımaya başlarken, nakliyeciler kamyonlarını satma, esnaf kepenk kapatma noktasına geldi.
 • Ermenek'te madenci işsiz, esnaf kepenk kapatıyor - işsizlik
  Ermenek'te madenci işsiz, esnaf kepenk kapatıyor03.01.2015
  EkonomiKARAMAN’ın Ermenek İlçesi'nde 18 işçinin hayatını kaybettiği maden faciasının ardından, bölgedeki maden işçileri geçim sıkıntısına düşüp, zor günler yaşamaya başladı.Özellikle kazanın olduğu Has Şekerler Madencilik Şirketi'nde çalışan işçiler biriken 5 aylık ücretlerini alamadı, diğer 7 madende çalışma durdu.Bölgede madenciliğin dışında iş imkanı bulunmadığı için ekonomik kriz her kesime dalga dalga yansımaya başlarken, nakliyeciler kamyonlarını satma, esnaf kepenk kapatma noktasına geldi.
 • Melis ALPHAN

  Sizde var mı o yürek? - işsizlik
  Sizde var mı o yürek?02.01.2015
  Yazarlar“KADIN mı kız mı bilemem” dediniz.
 • Demirtaş: Türkiye'nin kaynakları herkese yeter - işsizlik
  Demirtaş: Türkiye'nin kaynakları herkese yeter02.01.2015
  GündemHALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Van İl Başkanlığı birinci olağan genel kurul toplantısına katılmak üzere Van'a geldi.Bütün ezilenlerin birlik olması gerektiğini belirten Demirtaş, "Türkiye'nin kaynakları herkese yeter.Üretilen bütün malların paranın ülkeye adil dağılımı sağlansa tek bir yoksul kalmaz.Ama üretilen malların yüzde 80'i yüzde 20'sine dağıtılıyor.Her yer için özerk yönetim demokratik kurtuluştur.Bunun adı bölünme değil, birleşme projesidir"dedi.
 • SEAŞ işçilerinin eylemi 11.gününde - işsizlik
  SEAŞ işçilerinin eylemi 11.gününde02.01.2015
  GündemMANİSA’nın Soma İlçesi’nde faaliyet gösteren Soma B Termik Santrali’nin özelleştirilmesine karşı çıkan Soma Elektrik Üretim ve Ticaret (SEAŞ) çalışanları ile Tes- İş Sendikası Şubesi tarafından kurulan direniş çadırındaki bekleyiş 11’inci gününü geride bıraktı.İşçiler, özelleştirme ihalesinin durduruluncaya kadar eylemlerini sürdüreceklerini söyledi.
içinde

İşsizlik


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz