MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU210Ahmet HAKAN107Onur BAŞTÜRK103Pakize SUDA100Ayşe ARMAN94Kubilay KESKİN78Ali Atıf BİR51Ebru ÇAPA39Gökhan KİMSESİZCAN32Fatih ALTAYLI31Ömür GEDİK30Cenker TEZEL28Yalçın BAYER27Ertuğrul ÖZKÖK26İzzet ÇAPA23Şenay DÜDEK22Bekir COŞKUN19Hülya AVŞAR17Mevlüt TEZEL17Armağan ÇAĞLAYAN16Mehmet Ali BİRAND14Melike Karakartal14Kanat ATKAYA11Tufan TÜRENÇ11Yurtsan ATAKAN10Engin KRATZER10Serdar TURGUT8Yener SÜSOY8Rauf TAMER8Güzin Abla7Selim AKÇİN7Ayşe ARAL7Şükrü KIZILOT6Mehmet Y. YILMAZ6Yaşar SÖKMENSÜER6Tolga AKYILDIZ5Niobe Aslı Temel5Yılmaz ÖZDİL5Melis ALPHAN5Pucca Günlük5Cüneyt ÜLSEVER4Emin ÇÖLAŞAN4Erkan ÇELEBİ4Gila BENMAYOR4Tuğrul ŞAVKAY4Vahap MUNYAR4Erdal İPEKEŞEN4Tekin ARAL4Haluk KALAFAT4Yonca TOKBAŞ4İpek DURKAL4Ayşe ARAL - Kelebek4Hadi ULUENGİN3Kurthan FİŞEK3Nora ROMİ3Yalçın DOĞAN3Banu TUNA3Fırat TUR3Yonca TOKBAŞ - Kelebek3Gamze CİZRELİ3Doğan HIZLAN2Dursun GÜNDOĞDU2İsmet SOLAK2Murat BARDAKÇI2Salih UÇAR2Oğuz ARAL2Sema DENKER2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Nilüfer KAS2Melda Narmanlı ÇİMEN2Fatih ÇEKİRGE2Gülçin TELCİ2Rahmi TURAN2Yaşar AKSOY2Ahmet Arsan2Tuna KİREMİTÇİ2Gülse BİRSEL2Oktay EKŞİ1Ferai TINÇ1Uğur CEBECİ1Yasemin BORAN1Deniz BAYRAMOĞLU1Nurten ERK TOSUNER1Ercan SAATÇİ1Figen BATUR1Zeynep GÖĞÜŞ1Osman MÜFTÜOĞLU1Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU1Zeynep BÖLÜKBAŞI1Yorgo KIRBAKİ1Zeynep ATİKKAN1Yavuz GÖKMEN1Deniz SİPAHİ1Cengiz ÇANDAR1Pınar REYHAN1Ayşe ÖZEK KARASU1Mehmet Barlas1Seda Cebeci1Ege CANSEN1Ateş Yalazan1

Hülya Avşar

Hülya Avşar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hülya Avşar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.218 Hülya Avşar haberi bulunmuştur.

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucudur.

Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir'de dünyaya geldi. Ailesi tarafından Kürtçe "malakan curri" diye çağırılırdı. Bu söz "sarışın" anlamına gelmektedir. Anne tarafından Balıkesirli olan Avşar'ın baba tarafı Hasköy, Ardahanlıdır. Hülya Avşar, Avşar-Pirebat Kürt aşiretine mensuptur. Baba tarafı yıllar önce Kayseri Pınarbaşı'ndan göçen bir Türkmen aşireti mensubudur. Babası Celal Kürt kökenliyken, annesi Emral ise Türk kökenli bir aileye mensuptur.

Devamı...

Hülya Avşar Haberleri

Evlilik programları ve yasak meselesi

Evlilik programları ve yasak meselesi

KHK kararının ardından evlilik programlarıyla ilgili tartışmalar kızıştı. Esra Erol “Ben bu çamurun içinde olmayacağım” dedi, Zuhal Topal ona gönderme yaptı: “Ben sesimi titreterek konuşmuyorum. Yıllarca engelliler için program yaptım izlenmedi, en çok izlenen evlilik programları.” Konsey bu programların yasaklanmasını nasıl değerlendiriyor?

19.3.2017Magazin

Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'a içini döktü

Rüzgar Erkoçlar, Hülya Avşar’ın sorularını yanıtladı, özel hayatına dair bilinmeyenleri açıkladı.

19.3.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar: Suratıma söyleme cesareti bulabilirler mi

Rüzgar Erkoçlar: Suratıma söyleme cesareti bulabilirler mi?

Rüzgar Erkoçlar, Hülya Avşar'ın sunuculuğunu üstlendiği programda merak edilen sorulara yanıt verdi. Ameliyat sonrasında yaşadıklarının son derece üzücü olduğunu dile getiren Rüzgar Erkoçlar, ifşa edildiğini ve kendisinin bu tarz bir olayla karşılaşmayı beklemediğini söyledi. Sevgilisi ile aralarındaki ilişkiye de değinen Rüzgar Erkoçlar, çok iyi bir ilişki içerisinde olduklarını ve karşılıklı güven ortamının var olduğunu Hülya Avşar'a anlattı. İşte, o konuşmadan bazı detaylar

19.3.2017Magazin
Hülya Avşardan gecelik sansürü...

Hülya Avşar'dan gecelik sansürü...

Hülya Avşar'ın klipten gecelikli sahneleri çıkarttırdığı iddia edildi.

19.3.2017Kelebek
Zehra Çilingiroğlu: İngiliz damat sorun olmaz

Zehra Çilingiroğlu: İngiliz damat sorun olmaz

Eğitim hayatına İngiltere’de devam eden Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Akmerkez’deydi.

16.3.2017Magazin
Zehra Çilingiroğlu eczanede burnunu deldirecekti

Zehra Çilingiroğlu eczanede burnunu deldirecekti

Eğitimine İngiltere’de devam eden ve tatil günlerini İstanbul’da geçiren Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Akmerkez’deydi.

13.3.2017Magazin
Yüzüğüm sana uğur getirsin

Yüzüğüm sana uğur getirsin

HÜLYA Avşar, “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı televizyon programında “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla ünlenen 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’yi konuk etti.

9.3.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar kimdir Kaç yaşındadır

Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

Son dönemlerde medyada oldukça ön plana çıkan Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz haftalarda nişanlandığını ilan ederek gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

2.3.2017Televizyon
Evliyken neden sustun

Evliyken neden sustun!

Caner Erkin’in oğlunun velayetini almak için açtığı davada Asena Atalay’a yönelttiği suçlamalar hafta boyunca gündemdeydi. Futbolcunun iddiaları arasında Atalay’ın hamilelik döneminde zayıflama hapları kullandığı ve striptiz kulüplerinde direk dansı yaptığı da vardı. Konsey nasıl değerlendiriyor bu davayı?

26.2.2017Magazin
Hülya Avşar: Zehradan utanıyorum

Hülya Avşar: Zehra'dan utanıyorum

Hülya Avşar, yeni programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne Acun Ilıcalı'yı davet etti. Ilıcalı, Avşar'a, "Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?" diye sordu.

26.2.2017Magazin
Ellinci sanat yılı Adana’da kutlanacak

Ellinci sanat yılı Adana’da kutlanacak

Yönetmen, senarist Ali Özgentürk’ün sanat yaşamındaki 50’nci yılı, filmlerinde rol alan isimlerin de katılacağı etkinlikle memleketi Adana’da kutlanacak.

20.2.2017Kitap Sanat
Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adanada buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

17.2.2017Adana
Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adanada buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

17.2.2017Adana
Bu anı kaçırma

Bu anı kaçırma

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra ve Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Hüseyin Kaya ile önceki gün İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi

12.2.2017Magazin
Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Demet Şener’in Instagram hesabında paylaştığı, kendisi ve Başak Dizer 1 yaşındayken çekilmiş fotoğraf olay oldu.

12.2.2017Magazin
Hayatım Yeşilçam filmi gibi

Hayatım Yeşilçam filmi gibi

Daha çocuk yaşta Kıbrıs’ta katıldığı bir güzellik yarışmasında dereceğe girdi, hayatı değişti. 18 yaşında adım attığı podyumda, “Barbie bebek” güzelliğiyle defilelerin aranan ismi oldu. 1 yıl sonra müzik dünyasına yatay geçiş yaptı. Söylediği her şarkı uzun süre listelerden inmedi, assolist oldu, klipleri yürek hoplattı. Kıvrak dansları ve lüks hayatıyla gündem yaratan Petek Dinçöz Kodaloğlu’nu Sarıyer’de Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü’nde eskrim dersleri alırken bulduk. Müziğe, fasulye ayıklarken şarkılar söylediği anneannesinin yönlendirdiğini söyleyen Kodaloğlu, kendisini bir anda güzel bir filmin içinde bulduğunu anlattı...

11.2.2017Kelebek
Hülya Avşardan Zehraya ziyaret

Hülya Avşar'dan Zehra'ya ziyaret

Hülya Avşar, üniversite eğitimine Londra’da devam eden kızı Zehra’nın hasretine dayanamadı, soluğu İngiltere’de aldı.

10.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlandı.

9.2.2017Magazin
Almanya’da sürpriz düet

Almanya’da sürpriz düet

Bugüne kadar hiçbir sanatçıyla düet yapmayan Hülya Avşar, kuralı Rafet El Roman için bozdu.

9.2.2017Magazin
Hülya bana kırılmadı

Hülya bana kırılmadı

Demet Akalın, Hülya Avşar ile arasında çıkan şarkı tartışmasına son noktayı koydu. Şarkıcı, Avşar’ın kendisine kırılmadığını söyledi.

8.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersayın'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor. Ayşe Ersay'ın vefat haberi müzik dünyasını yasa boğdu.

8.2.2017Magazin
Demet Akalına Hülya Avşar şoku

Demet Akalın'a Hülya Avşar şoku

Demet Akalın, "Onu yeniden yaratacağım" dediği Hülya Avşar'a şarkı bulup, satın aldı. Ancak Avşar'ın "Ben albümden vazgeçtim" sözüyle şoke oldu.

6.2.2017Kelebek
Hakan Ural kimdir Kaç yaşında

Hakan Ural kimdir? Kaç yaşında?

Hakan Ural, yorumculuk yaptığı magazin programında dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı yorumlar ve program sunuş tarzı nedeniyle karakteri merak edilen Hakan Ural, geçmişi ile de merak konusu oluyor. Peki, izleyicilerin merak ettiği, dizi ve film geçmişi bir hayli fazla olan Hakan Ural kimdir, kaç yaşındadır? İşte, ünlü isim hakkında bazı detaylar

31.1.2017Televizyon
Cesur Hülya Avşar

Cesur Hülya Avşar

Hülya Avşar, önceki akşam Günay restoranda sahneye çıktı . Sanatçı, gecede Melih Yazgan’ın imzasını taşıyan yarı transparan bir elbise giydi.

29.1.2017Magazin
İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

Emre Saygı’nın şov programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü müzisyen Behzat Gerçeker oldu.

29.1.2017Magazin
Hülya Avşar’ın ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak

Hülya Avşar’ın ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak

Star TV'de sohbet programı yapacak Hülya Avşar'ın ilk fragmanı yayınlandı. Avşar'ın ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu.

23.1.2017Televizyon
Hülya Avşar yeni programa başlıyor

Hülya Avşar yeni programa başlıyor!

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak.

23.1.2017Ekran
Yeni Sezen albümü çölde vaha gibi

Yeni Sezen albümü çölde vaha gibi

Sezen Aksu 6 yıl aradan sonra yeni bir albüm hazırladı ve albüm çıkar çıkmaz listelerde 1 numaraya yerleşti. “Sezen iyileştirmeye geldi” sloganı da meşhur oldu. Magazin Konseyi, atarlı şarkıların egemenliğindeki müzik sektörünün ortasına düşen yeni Sezen albümünü yorumladı.

22.1.2017Magazin
Havuzdan iki güzel çıktı

Havuzdan iki güzel çıktı

Magazin gazetecisi Tahir Yaman, 1983 yılından itibaren takip ettiği güzellik yarışmalarında çektiği birbirinden özel fotoğrafları yayınladı.

21.1.2017Magazin
Demet Akalın: Hülya Avşarı yeniden yaratacağım

Demet Akalın: Hülya Avşar'ı yeniden yaratacağım

Demet Akalın eşi Okan Kurt, Sinan Akçıl ve Fettah Can geçtiğimiz akşam bir araya geldi. Şarkıcı Demet Akalın, Hülya Avşar için bir single hazırlayacağını söyledi. "Onu yeniden yaratacağım" sözleriyle dikkat çeken Akalın'a Hülya Avşar'ın ne tepki vereceği merak konusu oldu.

19.1.2017Magazin
Avşar kızının su baskınından mağdur teyzesi öfkeli

Avşar kızının su baskınından mağdur teyzesi öfkeli

HÜLYA Avşar’ın Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde oturan teyzesi Hatice Kayserili, pazar günkü sağanak yağmur sonrası menfezlerin taşmasıyla evinde meydana gelen su baskını nedeniyle mağdur olduğunu söyledi. Birçok kez yaptığı başvurulara rağmen ilgilenilmediğini öne süren ve 9 yıldır aynı sorunla karşı karşıya kaldığını ifade eden Kayserili, konuyu yargıya taşıyacaklarını ifade etti.

17.1.2017Magazin
Avşar kızının su baskınından mağdur teyzesi öfkeli

Avşar kızının su baskınından mağdur teyzesi öfkeli

Avşar kızının su baskınından mağdur teyzesi öfkeli

17.1.2017Balıkesir
O Ses Türkiye jüri üyeleri yenilendi mi O Seste Sibel Can olmayacak mı

O Ses Türkiye jüri üyeleri yenilendi mi? O Ses'te Sibel Can olmayacak mı?

O Ses Türkiye’nin bugünkü bölümüne dair ipuçları veren 44. bölüm fragmanı soru işaretlerine neden oldu. 9 Ocak Pazartesi günkü bölümde jüri koltuğunda görülen Hülya Avşar’ın O Ses Türkiye'nin bugünkü bölümünde de olması, bir yenilik olarak düşünüldü. Özellikle son bölümü kaçıranlar, 'Jüri üyeleri yenilendi mi? O Ses'te Sibel Can olmayacak mı?' gibi soruları gündeme getirdi. İşte, O Ses Türkiye son bölümünü kaçıranlar için detaylar!

13.1.2017Televizyon
O Ses Türkiyede Hülya Avşar sürprizi

O Ses Türkiye'de Hülya Avşar sürprizi!

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde izleyiciler büyük bir sürprizle karşılaştı. Jüri koltuğunda Sibel Can yerine Hülya Avşar'ın olması kafaları karıştırdı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, Sibel Can'ın özel durumu nedeniyle çekimlere katılamayacağını ve yerine Hülya Avşar'ın jüri koltuğuna oturduğunu söyledi.

9.1.2017Magazin
O Ses Türkiyede Sibel Can yerine Hülya Avşar mı jüri üyesi olacak

O Ses Türkiye'de Sibel Can yerine Hülya Avşar mı jüri üyesi olacak?

O Ses Türkiye'nin tanıtım bölümü fragmanı soru işareti yarattı! O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda Sibel Can yerine Hülya Avşar'ın oturması, 'Jüri üyesi mi değişti?', 'O Ses Türkiye'de Sibel Can yerine Hülya Avşar mı geçiyor?' sorularına neden oldu. Peki, Sibel Can O Ses Türkiye jüriliği mi bıraktı?

9.1.2017Televizyon
Hülya Avşar: Bu yıl dizi yok

Hülya Avşar: Bu yıl dizi yok

Hülya Avşar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine sohbet programı yapacağı iddiasına yanıt verdi.

4.1.2017Magazin
Zehra Çilingiroğlundan Türkiye itirafı

Zehra Çilingiroğlu'ndan 'Türkiye' itirafı

Londra'da İngilizce iç mimarlık bölümünde okuyan Zehra Çilingiroğlu, İngiltere'ye yerleşmeyi düşünmediğini söyleyerek "Çok özlüyorum Türkiye'yi'' dedi.

2.1.2017Magazin
Hülya Avşar yapımcıyla anlaşamadı

Hülya Avşar yapımcıyla anlaşamadı

Jane Austen’in aynı adlı eserinden televizyona uyarlanacak ‘Aşk ve Gurur’ dizisi için Hülya Avşar’a teklif götürüldü. Ancak sunduğu detaylı ‘çalışma şartı’ listesi de kabul edilmesine rağmen, Avşar iş yoğunluğunu gerekçe göstererek teklifi reddetti.

21.12.2016Magazin
Zehra’ya kavuştu

Zehra’ya kavuştu

Hülya Avşar, aylardır üniversite eğitimi için İngiltere’de bulunan kızı Zehra’ya kavuştu.

19.12.2016Magazin

Yazar Sonuçları

“Onur’un sponsor olduğu film az sonra başlayacaktır”

“Onur’un sponsor olduğu film az sonra başlayacaktır”

Bir filmin seansına sponsor olmak ister miydiniz?

16.3.2017Onur BAŞTÜRK
Biz Astanada o masadayken Şanlıurfadaki masada ne oldu

Biz Astana'da o masadayken Şanlıurfa'daki masada ne oldu

ÖNCEKİ gün Kazakistan’ın başkenti Astana’da bir masa...

15.3.2017Ertuğrul ÖZKÖK
13 Yaşındaki yürekli kız Roza...

13 Yaşındaki yürekli kız Roza...

“Erkeğin, kadından bir tek fiziksel üstünlüğü vardır, başka hiçbir türlü üstün yanı yoktur!”

27.2.2017Duygu Sedefoğlu
Sen Hülya’yı ne sandın Demet

Sen Hülya’yı ne sandın Demet?

Demet Akalın, “Ona öyle bir şarkı bulacağım ki, Hülya Avşar’ı yeniden yaratacağım” gibi bir laf etti...

6.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Asla diyet yapmayın

Asla diyet yapmayın

Dr. Nurhayat Gül, “Asla diyet yapmayın” diye bir yazı yazdı T24’de. Mutlaka okuyun.

5.2.2017Yonca TOKBAŞ - Kelebek
Barış Manço’nun eski ‘Hayır’ı ve takside olanlar

Barış Manço’nun eski ‘Hayır’ı ve takside olanlar

Önceki gün trafiğin ortasında, taksideyim. Kış güneşi gıcık bir şekilde yüzüme vurmuş, öyle tıngır mıngır ilerliyoruz.

2.2.2017Onur BAŞTÜRK
Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak

Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak

Andy Warhol belirsizliklerle dolu bir sanatçı. Ne zaman doğdu, ne zaman öldü, albino muydu, kel miydi, eserlerini asistanına mı yaptırıyordu? Hakkında en çok konuşulan, popüler kültürün en çok tartışılan isimlerden biri olduğu kesin. Ama 1960’larda söylediği bir cümlesi var ki, keşke yaşasaydı da bu günleri görseydi dedirtiyor.

28.1.2017İdil TATARİ
Rıdvan’dan Arda’ya Burak’tan Murat’a uzanan evet zinciri

Rıdvan’dan Arda’ya Burak’tan Murat’a uzanan evet zinciri

Rıdvan Dilmen, “Vatanımız zorlu bir süreçten geçiyor. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım” diyerek bir kampanya başlattı...

25.1.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Yılbaşında yıldız yağmuru

Yılbaşında yıldız yağmuru

İstanbul’un beş yıldızlı otelleri, 2017’yi Sibel Can, Murat Dalkılıç, Hülya Avşar, Cenk Eren, Bengü ve Candan Erçetin gibi ünlü yıldızlarla karşılıyor.

29.12.2016Gökhan KİMSESİZCAN
Yılın şanslı burcu sizsiniz

Yılın şanslı burcu sizsiniz

2017 terazi burcuna neler getirecek?

25.12.2016Niobe Aslı Temel