MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU211Ahmet HAKAN107Onur BAŞTÜRK103Pakize SUDA100Ayşe ARMAN94Kubilay KESKİN78Ali Atıf BİR51Ebru ÇAPA39Gökhan KİMSESİZCAN32Fatih ALTAYLI31Ömür GEDİK30Cenker TEZEL28Yalçın BAYER27Ertuğrul ÖZKÖK26İzzet ÇAPA23Şenay DÜDEK22Bekir COŞKUN19Hülya AVŞAR17Mevlüt TEZEL17Armağan ÇAĞLAYAN16Mehmet Ali BİRAND14Melike Karakartal14Kanat ATKAYA11Tufan TÜRENÇ11Yurtsan ATAKAN10Engin KRATZER10Serdar TURGUT8Yener SÜSOY8Rauf TAMER8Güzin Abla7Selim AKÇİN7Ayşe ARAL7Şükrü KIZILOT6Mehmet Y. YILMAZ6Yaşar SÖKMENSÜER6Tolga AKYILDIZ5Niobe Aslı Temel5Yılmaz ÖZDİL5Melis ALPHAN5Pucca Günlük5Cüneyt ÜLSEVER4Emin ÇÖLAŞAN4Erkan ÇELEBİ4Gila BENMAYOR4Tuğrul ŞAVKAY4Vahap MUNYAR4Erdal İPEKEŞEN4Tekin ARAL4Haluk KALAFAT4Yonca TOKBAŞ4İpek DURKAL4Ayşe ARAL - Kelebek4Hadi ULUENGİN3Kurthan FİŞEK3Nora ROMİ3Yalçın DOĞAN3Banu TUNA3Fırat TUR3Yonca TOKBAŞ - Kelebek3Gamze CİZRELİ3Doğan HIZLAN2Dursun GÜNDOĞDU2İsmet SOLAK2Murat BARDAKÇI2Salih UÇAR2Oğuz ARAL2Sema DENKER2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Nilüfer KAS2Melda Narmanlı ÇİMEN2Fatih ÇEKİRGE2Gülçin TELCİ2Rahmi TURAN2Yaşar AKSOY2Ahmet Arsan2Tuna KİREMİTÇİ2Gülse BİRSEL2Oktay EKŞİ1Ferai TINÇ1Uğur CEBECİ1Yasemin BORAN1Deniz BAYRAMOĞLU1Nurten ERK TOSUNER1Ercan SAATÇİ1Figen BATUR1Zeynep GÖĞÜŞ1Osman MÜFTÜOĞLU1Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU1Zeynep BÖLÜKBAŞI1Yorgo KIRBAKİ1Zeynep ATİKKAN1Yavuz GÖKMEN1Deniz SİPAHİ1Cengiz ÇANDAR1Pınar REYHAN1Ayşe ÖZEK KARASU1Mehmet Barlas1Seda Cebeci1Ege CANSEN1Ateş Yalazan1

Hülya Avşar

Hülya Avşar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hülya Avşar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.236 Hülya Avşar haberi bulunmuştur.

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucudur.

Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir'de dünyaya geldi. Ailesi tarafından Kürtçe "malakan curri" diye çağırılırdı. Bu söz "sarışın" anlamına gelmektedir. Anne tarafından Balıkesirli olan Avşar'ın baba tarafı Hasköy, Ardahanlıdır. Hülya Avşar, Avşar-Pirebat Kürt aşiretine mensuptur. Baba tarafı yıllar önce Kayseri Pınarbaşı'ndan göçen bir Türkmen aşireti mensubudur. Babası Celal Kürt kökenliyken, annesi Emral ise Türk kökenli bir aileye mensuptur.

Devamı...

Hülya Avşar Haberleri

Hülya Avşar: Zaten mimar olmasını istiyordum

Hülya Avşar: Zaten mimar olmasını istiyordum

Hülya Avşar, kızı Zehra’nın üniversite eğitimi için gittiği Londra’ya alışamadığı ve İstanbul’a dönmek istediği haberlerine yanıt verdi...

26.4.2017Magazin
Star TV yayın akışı - 21 Nisan Cuma yayın akışı

Star TV yayın akışı - 21 Nisan Cuma yayın akışı

Star TV yayın akışında bugün hangi programlar ve dizilerin yer aldığı binlerce izleyici tarafından merak konusu oldu. Star TV'de birbirinden keyifli programlar yer almaya devam ediyor. Peki, bugün Star TV yayın akışında neler var? İşte, 21 Nisan Cuma Star TV yayın akışı.

21.4.2017Televizyon
Zehra Çilingiroğlu okulu mu bıraktı

Zehra Çilingiroğlu okulu mu bıraktı?

Zehra Çilingiroğlu’nun Londra’nın puslu havasına daha fazla dayanamadığı ve okulu bırakıp Türkiye’ye dönme kararı aldığı iddia ediliyor.

19.4.2017Magazin
Hülya Avşar: O iki kelimeyi...

Hülya Avşar: O iki kelimeyi...

Hülya Avşar, anayasa değişikliği için yapılan referandumda oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesinde kullandı. Basın mensuplarının sorusu üzerine Avşar, "Aklıma Erkan Yolaç’ın yarışması geldi. O iki kelimeyi söylemeyeceksin diye”" dedi.

16.4.2017Haber
Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürüyordu

Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürüyordu

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ilk kez oy kullandı. Zehra Çilingiroğlu, oyunu sandığa atmayı unutarak elindeki zarfla dışarı çıkmak isteyince görevliler tarafından uyarıldı.

16.4.2017Haber
Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürmeye kalkışınca...

Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürmeye kalkışınca...

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ilk kez oy kullandı. Zehra Çilingiroğlu, oyunu sandığa atmayı unutarak elindeki zarfla dışarı çıkmak isteyince görevliler tarafından uyarıldı. Zehra'nın bu dalgınlığı sosyal medya olay oldu.

16.4.2017Magazin
Mustafa Ceceliden üniversite itirafı

Mustafa Ceceli'den üniversite itirafı!

Hülya Avşar'ın konuğu olan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, programda ilginç bir itirafta bulundu. Ceceli, üniversite yıllarını ilk kez anlattı. Okulu 7 yılda bitirdiğini söyleyen Mustafa Ceceli'nin itirafı hayranlarında da büyük şaşkınlık yarattı.

15.4.2017Magazin
Mustafa Ceceliden üniversite itirafı

Mustafa Ceceli'den üniversite itirafı

Hülya Avşar'ın konuğu olan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, programda ilginç bir itirafta bulundu

15.4.2017Magazin
Zehra Çilingiroğlu kahkahalarına engel olamadı

Zehra Çilingiroğlu kahkahalarına engel olamadı

Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.

10.4.2017Magazin
Algı sınırlarını zorlayan 6 şehir efsanesi

Algı sınırlarını zorlayan 6 şehir efsanesi

Şehir efsaneleri kaynakları bilinmeyen, doğrulukları ispatlanamamış ama dilden dile, nesilden nesile özenle aktarılan hikayelerdir. Soğuk ve elektriklerin kesildiği kış gecelerinin ya da ıssız yaz gecelerinde uzayan muhabbetlerin en sevilen konularıdır bu efsaneler. Korku hikayeleri kadar absürd ve akıl dışı olmamaları kafalarda soru işareti bırakırken, şirazelerinin biraz kayık oluşu yüzlerde gülümsemeye neden olur.

10.4.2017Hayat
Hülya’sız da olur muydu

Hülya’sız da olur muydu?

Rafet El Roman’ın yeni şarkısı ‘Sen Olmazsan’, sözlerinin basitliğine (hatta yer yer ‘ilkelliğine’) rağmen düzgün bir şarkı. Hülya Avşar’ın varlığı da (en azından başlarda) şarkıyı ilginç kılar gibi görünüyor ama birkaç kere kulak verildikten sonra, Avşar’ın şarkıyı yukarı değil, aşağı çektiği anlaşılıveriyor.

7.4.2017Keyif
İrem Dericiden Aleyna Tilki itirafı

İrem Derici'den Aleyna Tilki itirafı!

'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu İrem Derici oldu. Cuma günü ekrana gelecek programın fragmanında, İrem Derici'nin samimi itirafları dikkat çekti.

6.4.2017Magazin
İrem Dericiden samimi itiraflar

İrem Derici'den samimi itiraflar

'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu İrem Derici oldu. Cuma günü ekrana gelecek programın yayınlanan fragmanında, İrem Derici'nin samimi itirafları dikkat çekti.

6.4.2017Magazin
Baharla gelen dramalardan notlar

Baharla gelen dramalardan notlar

Ekranda öyle hareketli bir hafta geçirdik ki... Dört yeni dizi birden geldi, bu hafta başlayacaklar da var. Yeni sezona topluca göz atmanın tam sırasıdır.

31.3.2017Televizyon
Kerimcan Durmaz kimsenin bilmediği sırrını açıkladı

Kerimcan Durmaz kimsenin bilmediği sırrını açıkladı!

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz. Fenomen isim, özel hayatından gelecekteki hedeflerine kadar çok özel açıklamalarda bulundu.

31.3.2017Magazin
Eyvah basıldık

Eyvah basıldık!

Hülya Avşar’la aşkımızın böyle ortaya çıkmasını istemezdim!

30.3.2017Magazin
Hülya Avşar, Seren Serengilin velisi olmuş

Hülya Avşar, Seren Serengil'in velisi olmuş

Hülya Avşar ve Seren Serengil arasındaki gülümseten diyalog kimsenin bilmediği bir gerçeği ortaya çıkardı. Meğer Avşar kızı, Serengil'e öğrenci veliliği yapmış...

29.3.2017Magazin
Evlilik programları ve yasak meselesi

Evlilik programları ve yasak meselesi

KHK kararının ardından evlilik programlarıyla ilgili tartışmalar kızıştı. Esra Erol “Ben bu çamurun içinde olmayacağım” dedi, Zuhal Topal ona gönderme yaptı: “Ben sesimi titreterek konuşmuyorum. Yıllarca engelliler için program yaptım izlenmedi, en çok izlenen evlilik programları.” Konsey bu programların yasaklanmasını nasıl değerlendiriyor?

19.3.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşara içini döktü

Rüzgar Erkoçlar Hülya Avşar'a içini döktü

Rüzgar Erkoçlar, Hülya Avşar’ın sorularını yanıtladı, özel hayatına dair bilinmeyenleri açıkladı.

19.3.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar: Suratıma söyleme cesareti bulabilirler mi

Rüzgar Erkoçlar: Suratıma söyleme cesareti bulabilirler mi?

Rüzgar Erkoçlar, Hülya Avşar'ın sunuculuğunu üstlendiği programda merak edilen sorulara yanıt verdi. Ameliyat sonrasında yaşadıklarının son derece üzücü olduğunu dile getiren Rüzgar Erkoçlar, ifşa edildiğini ve kendisinin bu tarz bir olayla karşılaşmayı beklemediğini söyledi. Sevgilisi ile aralarındaki ilişkiye de değinen Rüzgar Erkoçlar, çok iyi bir ilişki içerisinde olduklarını ve karşılıklı güven ortamının var olduğunu Hülya Avşar'a anlattı. İşte, o konuşmadan bazı detaylar

19.3.2017Magazin
Hülya Avşardan gecelik sansürü...

Hülya Avşar'dan gecelik sansürü...

Hülya Avşar'ın klipten gecelikli sahneleri çıkarttırdığı iddia edildi.

19.3.2017Kelebek
Zehra Çilingiroğlu: İngiliz damat sorun olmaz

Zehra Çilingiroğlu: İngiliz damat sorun olmaz

Eğitim hayatına İngiltere’de devam eden Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Akmerkez’deydi.

16.3.2017Magazin
Zehra Çilingiroğlu eczanede burnunu deldirecekti

Zehra Çilingiroğlu eczanede burnunu deldirecekti

Eğitimine İngiltere’de devam eden ve tatil günlerini İstanbul’da geçiren Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Akmerkez’deydi.

13.3.2017Magazin
Yüzüğüm sana uğur getirsin

Yüzüğüm sana uğur getirsin

HÜLYA Avşar, “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı televizyon programında “Cevapsız Çınlama” şarkısıyla ünlenen 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’yi konuk etti.

9.3.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar kimdir Kaç yaşındadır

Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

Son dönemlerde medyada oldukça ön plana çıkan Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz haftalarda nişanlandığını ilan ederek gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

2.3.2017Televizyon
Evliyken neden sustun

Evliyken neden sustun!

Caner Erkin’in oğlunun velayetini almak için açtığı davada Asena Atalay’a yönelttiği suçlamalar hafta boyunca gündemdeydi. Futbolcunun iddiaları arasında Atalay’ın hamilelik döneminde zayıflama hapları kullandığı ve striptiz kulüplerinde direk dansı yaptığı da vardı. Konsey nasıl değerlendiriyor bu davayı?

26.2.2017Magazin
Hülya Avşar: Zehradan utanıyorum

Hülya Avşar: Zehra'dan utanıyorum

Hülya Avşar, yeni programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne Acun Ilıcalı'yı davet etti. Ilıcalı, Avşar'a, "Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?" diye sordu.

26.2.2017Magazin
Ellinci sanat yılı Adana’da kutlanacak

Ellinci sanat yılı Adana’da kutlanacak

Yönetmen, senarist Ali Özgentürk’ün sanat yaşamındaki 50’nci yılı, filmlerinde rol alan isimlerin de katılacağı etkinlikle memleketi Adana’da kutlanacak.

20.2.2017Kitap Sanat
Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adanada buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

17.2.2017Adana
Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adanada buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

Ali Özgentürk filmlerinin başrol oyuncuları Adana'da buluşacak

17.2.2017Adana
Bu anı kaçırma

Bu anı kaçırma

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra ve Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Hüseyin Kaya ile önceki gün İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi

12.2.2017Magazin
Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Başak, Kıvanç’tan 5 yaş büyük olsa ne fark eder

Demet Şener’in Instagram hesabında paylaştığı, kendisi ve Başak Dizer 1 yaşındayken çekilmiş fotoğraf olay oldu.

12.2.2017Magazin
Hayatım Yeşilçam filmi gibi

Hayatım Yeşilçam filmi gibi

Daha çocuk yaşta Kıbrıs’ta katıldığı bir güzellik yarışmasında dereceğe girdi, hayatı değişti. 18 yaşında adım attığı podyumda, “Barbie bebek” güzelliğiyle defilelerin aranan ismi oldu. 1 yıl sonra müzik dünyasına yatay geçiş yaptı. Söylediği her şarkı uzun süre listelerden inmedi, assolist oldu, klipleri yürek hoplattı. Kıvrak dansları ve lüks hayatıyla gündem yaratan Petek Dinçöz Kodaloğlu’nu Sarıyer’de Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü’nde eskrim dersleri alırken bulduk. Müziğe, fasulye ayıklarken şarkılar söylediği anneannesinin yönlendirdiğini söyleyen Kodaloğlu, kendisini bir anda güzel bir filmin içinde bulduğunu anlattı...

11.2.2017Kelebek
Hülya Avşardan Zehraya ziyaret

Hülya Avşar'dan Zehra'ya ziyaret

Hülya Avşar, üniversite eğitimine Londra’da devam eden kızı Zehra’nın hasretine dayanamadı, soluğu İngiltere’de aldı.

10.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Ayşe Ersayın son yolculuğuna uğurlandı

Dün sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın bugün son yolculuğuna uğurlandı.

9.2.2017Magazin
Almanya’da sürpriz düet

Almanya’da sürpriz düet

Bugüne kadar hiçbir sanatçıyla düet yapmayan Hülya Avşar, kuralı Rafet El Roman için bozdu.

9.2.2017Magazin
Hülya bana kırılmadı

Hülya bana kırılmadı

Demet Akalın, Hülya Avşar ile arasında çıkan şarkı tartışmasına son noktayı koydu. Şarkıcı, Avşar’ın kendisine kırılmadığını söyledi.

8.2.2017Magazin
Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ayşe Ersayın hayatını kaybetti

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersayın'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor. Ayşe Ersay'ın vefat haberi müzik dünyasını yasa boğdu.

8.2.2017Magazin
Demet Akalına Hülya Avşar şoku

Demet Akalın'a Hülya Avşar şoku

Demet Akalın, "Onu yeniden yaratacağım" dediği Hülya Avşar'a şarkı bulup, satın aldı. Ancak Avşar'ın "Ben albümden vazgeçtim" sözüyle şoke oldu.

6.2.2017Kelebek
Hakan Ural kimdir Kaç yaşında

Hakan Ural kimdir? Kaç yaşında?

Hakan Ural, yorumculuk yaptığı magazin programında dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı yorumlar ve program sunuş tarzı nedeniyle karakteri merak edilen Hakan Ural, geçmişi ile de merak konusu oluyor. Peki, izleyicilerin merak ettiği, dizi ve film geçmişi bir hayli fazla olan Hakan Ural kimdir, kaç yaşındadır? İşte, ünlü isim hakkında bazı detaylar

31.1.2017Televizyon
Cesur Hülya Avşar

Cesur Hülya Avşar

Hülya Avşar, önceki akşam Günay restoranda sahneye çıktı . Sanatçı, gecede Melih Yazgan’ın imzasını taşıyan yarı transparan bir elbise giydi.

29.1.2017Magazin
İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

İlyas Yalçıntaş Geleceğin Tarkan’ı

Emre Saygı’nın şov programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü müzisyen Behzat Gerçeker oldu.

29.1.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Booking.com meselesi böyle çözülmemeli

Booking.com meselesi böyle çözülmemeli

 TÜRSAB’ın başvurusu üzerine dünyanın en büyük online rezervasyon sitesi  Booking.com’dan Türkiye otellerine rezervasyon yapmamız engellendi.

30.3.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
“Onur’un sponsor olduğu film az sonra başlayacaktır”

“Onur’un sponsor olduğu film az sonra başlayacaktır”

Bir filmin seansına sponsor olmak ister miydiniz?

16.3.2017Onur BAŞTÜRK
Biz Astanada o masadayken Şanlıurfadaki masada ne oldu

Biz Astana'da o masadayken Şanlıurfa'daki masada ne oldu

ÖNCEKİ gün Kazakistan’ın başkenti Astana’da bir masa...

15.3.2017Ertuğrul ÖZKÖK
13 Yaşındaki yürekli kız Roza...

13 Yaşındaki yürekli kız Roza...

“Erkeğin, kadından bir tek fiziksel üstünlüğü vardır, başka hiçbir türlü üstün yanı yoktur!”

27.2.2017Duygu Sedefoğlu
Sen Hülya’yı ne sandın Demet

Sen Hülya’yı ne sandın Demet?

Demet Akalın, “Ona öyle bir şarkı bulacağım ki, Hülya Avşar’ı yeniden yaratacağım” gibi bir laf etti...

6.2.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Asla diyet yapmayın

Asla diyet yapmayın

Dr. Nurhayat Gül, “Asla diyet yapmayın” diye bir yazı yazdı T24’de. Mutlaka okuyun.

5.2.2017Yonca TOKBAŞ - Kelebek
Barış Manço’nun eski ‘Hayır’ı ve takside olanlar

Barış Manço’nun eski ‘Hayır’ı ve takside olanlar

Önceki gün trafiğin ortasında, taksideyim. Kış güneşi gıcık bir şekilde yüzüme vurmuş, öyle tıngır mıngır ilerliyoruz.

2.2.2017Onur BAŞTÜRK
Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak

Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak

Andy Warhol belirsizliklerle dolu bir sanatçı. Ne zaman doğdu, ne zaman öldü, albino muydu, kel miydi, eserlerini asistanına mı yaptırıyordu? Hakkında en çok konuşulan, popüler kültürün en çok tartışılan isimlerden biri olduğu kesin. Ama 1960’larda söylediği bir cümlesi var ki, keşke yaşasaydı da bu günleri görseydi dedirtiyor.

28.1.2017İdil TATARİ