MENÜ
Arşiv

Huawei

Huawei ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Huawei haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 402 Huawei haberi bulunmuştur.

Huawei Technologies Co. Ltd., kısa adıyla HUAWEI, merkezi Çin'in Şenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirketir. Huawei, 2012 yılı itibariyle, Ericcsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomunikasyon cihazı üreticisi konumuna gelmiştir. Huawei 1987 yılında, eski bir subay olan Ren Zhengfei tarafından kendisine ait özel bir şirket olarak kurulmuştur. Huawei'nin temel amacı kurulduğu günden beri ağ ve telekomunikasyon cihazları üretmek ve bu cihazları Çin ve diğer yabancı ülkelere pazarlayıp teknik destek hizmeti sağlamak olmuştur. Şirketin 2010 yılı verlerine göre dünya üzerinde 140 binden fazla çalışanı vardır ve çalışanların yarısına yakını ARGE (Araştırma & Geliştirme) alanında çalışmaktadır. Huawei, Türkiye de dahil olmak üzere, çeşitli ülkelerde toplam 20 tane ARGE enstitüsüne sahiptir.

DEVAMI

Huawei Haberleri

4.5Gden sonra sıra 5Gde Peki 5G ile ne değişecek

4.5G'den sonra sıra 5G'de! Peki 5G ile ne değişecek?

5G, tahminlere göre 2020 yılında yeni telefonlarla birlikte hayatımıza girecek. Peki bize faydası ne olacak?

16.5.2017Teknoloji
Yerli teknolojiye odaklanıyor

Yerli teknolojiye odaklanıyor

4.5G ve 5G teknolojileri geliştirme amacıyla 2015 yılından beri birlikte çalışan Turkcell ve Huawei, yerli üretim ve Türkiye’de ortak Ar-Ge çalışmalarını yoğunlaştırmak hedefiyle işbirliğini geliştirme kararı aldı.

15.5.2017Ekonomi
İşbirliğini geliştirecekler

İşbirliğini geliştirecekler

4.5G ve 5G teknolojileri geliştirme amacıyla 2015 yılından beri birlikte çalışan Turkcell ve Huawei, bir yandan 5G teknolojileri geliştirme çalışmalarını derinleştirmek, bir yandan da yerli üretim ve Türkiye’de ortak AR-GE çalışmalarını yoğunlaştırmak hedefiyle işbirliğini geliştirme kararı aldı. İki şirket arasında varılan işbirliği, Nesnelerin İnternet’i yeniliklerinin yanı sıra akıllı şehir uygulamaları ve 4.5G’de yerli üretim çalışmalarını da kapsıyor.

15.5.2017Ekonomi
Huawei 5Gyi küresel başarıya dönüştürmeyi hedefliyor

Huawei 5G'yi küresel başarıya dönüştürmeyi hedefliyor

Ankara’da gerçekleşen ICT 2017 Zirvesi, Huawei 5G Çözümleri başkanı Yang Chaobin 5G ticari lansmanının yolu daha net hale geliyor.Gelişen 5G ekosisteminin temel faktörleri, yeni hizmetler ve iş fırsatları, küresel birleştirilmiş standartlar, tam spektrum erişimi ve All Cloud mimarisi araştırmasıdır. Huawei 2009'dan bu yana 5G teknolojilerine ve yeniliğe yatırım yapıyor ve 5G'yi küresel bir başarıya dönüştürmek için endüstri ortaklarıyla ortak çaba göstereceğiz."dedi.

5.5.2017Teknoloji
Tablet pazarını iPad kurtaramadı

Tablet pazarını iPad kurtaramadı!

Araştırma şirketi IDC, küresel tablet pazarına ait güncel rakamları açıkladı. Satış rakamları firmaların tablet modellerine rağmen piyasanın düşmeye devam ettiğini gösteriyor.

5.5.2017Teknoloji
5G ile hayatımızda ne değişecek

5G ile hayatımızda ne değişecek?

Küresel Bilgi ve İletişim teknolojisi (BİT) sağlayıcısı Huawei ve Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu, 3-4 Mayıs tarihlerine Ankara’da yapılan 11’inci Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Düzenleyicileri Konferansı: ‘’5G ve Ötesi’’ ve ‘’ICT 2017 Zirvesi’’ne katıldı.

5.5.2017Teknoloji
Huaweinin CEOsundan telefon özrü

Huawei'nin CEO'sundan telefon özrü!

Huawei, P10 ve P10 Plus'larda kullanılan farklı bellek modellerinin kullanıcıları rahatsız etmesi üzerine geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar yüzünden bir hayli eleştirilmişti. Huawei CEO'su bu durumdan dolayı kullanıcılardan özür diledi.

2.5.2017Teknoloji
İşte Googleın minik bilgisayarı: HiKey 960

İşte Google'ın minik bilgisayarı: HiKey 960

Google, üzerinde Android çalıştırmanıza izin veren Raspberry Pi benzeri yeni mini PC'sini ortaya çıkardı! İşte HiKey 960...

1.5.2017Teknoloji
Selim ÖZTÜRKün röportajları

Selim ÖZTÜRK'ün röportajları

Hurriyet.com.tr olarak bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketlerin üst düzey temsilcileriyle gerçekleştirdiğimiz röportajlara, bugünden geçmiş tarihte yapılanlara doğru, bu sayfadan ulaşabilirsiniz...

1.5.2017Teknoloji
Huawei, Bilişim Zirvesi 2017’de “5G ve ötesi”ni değerlendirecek

Huawei, Bilişim Zirvesi 2017’de “5G ve ötesi”ni değerlendirecek

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Huawei, Bilgi Teknolojileri ve İletişimi Kurumu (BTK) ortaklığında 3- 4 Mayıs 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan “5G ve Ötesi” ve “Türkiye ICT Summit 2017” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

29.4.2017Teknoloji

10’la Yüzler sergilendi

Huawei, teknoloji ve sanatı biraraya getiren dünyaca ünlü fotoğraf makinesi markası Leica işbirliğiyle portre fotoğrafçılığını profesyonel stüdyo efektleriyle zenginleştirerek, mobil telefon fotoğrafçılığında devrim yaratan, son amiral gemisi P10’u, Vogue Türkiye ile gerçekleştirdiği özel bir davette tanıttı.

28.4.2017Ekonomi
Xiaomi telefonlar Avrupaya gelecek mi

Xiaomi telefonlar Avrupa'ya gelecek mi?

Çinli telefon devi Xiaomi, ABD ve Avrupa için kaynaklarının yeterli olmadığını söyledi.

27.4.2017Teknoloji
Huawei Kurumsal Global Servis Merkezi açıldı

Huawei Kurumsal Global Servis Merkezi açıldı

Huawei Kurumsal İş Çözümleri, Romanya'nın Bükreş kentinde yeni Global Servis Merkezi açılışını duyurdu. Yeni Global Servis Merkezi, müşterilerin ve iş ortaklarının Huawei ile etkileşim kurma biçimini değiştiren benzersiz bir çözüm platformu sunuyor. Yenilikçi Servis merkezi 2 bin metrekarelik bir alanı kaplayan yeni bir tesiste bulunuyor.

21.4.2017Teknoloji
Huawei P10 Türkiyede satışta İşte fiyatı

Huawei P10 Türkiye'de satışta! İşte fiyatı

Huawei’nin Leica işbirliği ile geliştirdiği mükemmel portre fotoğrafçılık özelliğine sahip son amiral gemisi P10 Türkiye’de satışa başladı. Peki fiyat ne oldu?

19.4.2017Teknoloji
Öğrenciler iş dünyası ile buluştu

Öğrenciler iş dünyası ile buluştu!

İstanbul Şehir Üniversitesi Kariyer Merkezi ve Şehir Kulüpleri işbirliğiyle iş dünyası ile ŞEHİR öğrencilerini buluşturan “ŞEHİR Kariyer Festivali” öğrencilerin yoğun ilgisiyle tamamlandı.

18.4.2017Kampüs
“Yükselen” tıp teknolojisi

“Yükselen” tıp teknolojisi

TÜRKİYE gibi yükselen ekonomiler için sağlık teknolojilerinin önümüzdeki dönemde önemli bir sıçrama tahtası olabileceği belirtiliyor.

17.4.2017Dijital Sanayi
Çifter çifter geliyorlar

Çifter çifter geliyorlar!

Cebimizdeki akıllı telefonlarla daha kaliteli fotoğraflar çekilebilmesi için üreticiler çift kamera teknolojisini tüketicilere sunuyor. Daha iyi ışık dengesi, daha geniş açı ve daha fazla alan derinliği için kullanılan çift kamera teknolojili akıllı telefonları inceledik.

15.4.2017Ekonomi
Huawei Global Analyst Summit 2017: Dijital dönüşüm ve Cloud geleceğin ta kendisi

Huawei Global Analyst Summit 2017: Dijital dönüşüm ve Cloud geleceğin ta kendisi!

Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin bu yıl Çin'in büyük şehirlerinden biri olan Shenzhen'de gerçekleştirdiği Huawei Global Analyst Summit 2017 (HAS 2017) gelecekte hayatımıza iyiden iyiye yerleşecek iki alanın altını çizdi: Dijital dönüşüm ve dünyayı çepeçevre saracak Cloud yani Bulut teknolojisi... Peki HAS 2017'de neler konuşuldu? Bulut teknolojisi nereye gidiyor? Bu alanda pek çok yatırımı bulunan Huawei'nin planları neler? Kısacası bizi neler bekliyor?

15.4.2017Teknoloji
Huawei P10 satışa çıkıyor İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei P10 satışa çıkıyor! İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei’nin Leica işbirliği ile geliştirdiği Portre Fotoğraf çekme özelliğine sahip son amiral gemisi Huawei P10’un Türkiye piyasasına girişi ön satış ile başladı.

7.4.2017Teknoloji
Samsunga çok ağır geza

Samsung'a çok ağır geza

Patent anlaşmaları yüzünden oluşan cezalandırmaların da ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de Samsung'un patent ihlalleri nedeniyle Huawei şirketine devasa bir tazminat ödemesi kararlaştırıldı.

7.4.2017Teknoloji
Fütüristik kentler için fikirler yarışacak

Fütüristik kentler için fikirler yarışacak

Bir vakıf üniversitesinin düzenlediği lise ve üniversite öğrencilerinin katılımına açık “Fütüristik Kentler” temalı fikir yarışmasına başvurular başladı. Yarışmanın son başvuru tarihi, 1 Mayıs.

3.4.2017Eğitim
Huawei Nova Türk Telekomda satışta İşte fiyatı

Huawei Nova Türk Telekom'da satışta! İşte fiyatı

Türk Telekom’un yeni kampanyası kapsamında Huawei Nova Türk Telekom mağazalarında satışa sunulacak. İşte özellikleri ve fiyatı...

3.4.2017Teknoloji
Qatar Airways yolculara bedava laptop dağıtacak

Qatar Airways yolculara bedava laptop dağıtacak

Katar Havayolları, ABD'nin getirdiği elektronik cihaz yasağından etkilenen yolcularına ücretsiz dizüstü bilgisayar dağıtılacağını açıkladı.

31.3.2017Teknoloji
Huawei P10un Türkiye fiyatı ne olacak

Huawei P10'un Türkiye fiyatı ne olacak?

Huawei P10 geçtiğimiz ay MWC 17 fuarında duyurulmuştu. Hatta fuardan elimiz boş dönmemiş ve cihazı da yanımızda getirmiştik. Kamerası ile ön plana çıkan Huawei P10 için kutu açılışı da gerçekleştirdik. Şimdiyse Huawei P10 fiyatı belli oldu.

31.3.2017Teknoloji
Huawei “Global OpenLabs” laboratuvarlarına 200 milyon dolar yatırım yapacak

Huawei “Global OpenLabs” laboratuvarlarına 200 milyon dolar yatırım yapacak

Avrupa ve Güney Afrika başta olmak üzere 2017’de 7 yeni “OpenLabs” kurmayı hedefleyen Huawei, 3 yıl içinde 15 yeni laboratuvar açılışı gerçekleştirerek 200 milyon dolarlık yatırıma imza atacak.

30.3.2017Teknoloji
Huaweiden yeni nesil flaş OceanStor Dorado 5000 v3

Huawei'den yeni nesil flaş OceanStor Dorado 5000 v3

Flaş teknolojisindeki araştırmalarına 2005 yılında başlayan Huawei, 12 yıllık çalışma sonucunda; OceanStor Dorado 5000 v3’ü piyasaya sundu. Dünya çapında birçok kuruluşun veri platformlarında öncelikli sırada yer alan OceanStor, yeni nesil flaş özelliğiyle kalıcı bellek görevi görerek müşterilerine kullanım kolaylığı sağlıyor.

28.3.2017Teknoloji
Türkiyede şuan saat kaç, saatler ileri mi alındı İşte kafa karışıklığının sebebi

Türkiye'de şuan saat kaç, saatler ileri mi alındı? İşte kafa karışıklığının sebebi

Avrupa'da hafta sonu geçilen 'yaz saati' uygulaması ülkemizde karışıklığa neden oldu. Vatandaşlar sıklıkla şuan saat kaç ve saatler ileri mi alındı sorusunun cevabını arıyor. Bunun nedeni ise Avrupa'da saatlerin ileri alınması ile birlikte akıllı telefonların otomatik olarak saati bir saat ileri alması oldu. Durumdan habersiz olan vatandaşlar saatin kaç olduğunuz uzun süre anlayamadı. Peki şuan saat kaç? hafta sonu yaşanan karışıklığın sebebi..

27.3.2017Gündem
Şuanda saat kaç, saatler geri mi alınacak İşte bu sorunun çıkış nedeni..

Şuanda saat kaç, saatler geri mi alınacak? İşte bu sorunun çıkış nedeni..

Avrupa'da geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi'yi, Pazar'a bağlayan gece 'yaz saati uygulaması'na geçildi. Bunun ardından akıllı telefonların bir çoğunda otomatik olarak saatler ileri alındı. Bilindiği üzere ülkemizde geçtiğimiz yıl 'yaz saati' uygulaması sabitlemiş ve saatler geri alınmamıştı. Fakat ülkemizde yaşayan vatandaşların telefonları otomatik olarak saatleri ileri alınca, karışıklık meydana geldi. Bazı vatandaşlar durumdan habersiz şekilde akşam saatlerine kadar değişen vakit ile yaşadı.. Bunun ardından sıklıkla şuan saat kaç ve saatler geri mi alınacak sorusunun cevabı arandı..

27.3.2017Gündem
Snapdragon 835in telefonlara katacağı 4 müthiş yenilik

Snapdragon 835'in telefonlara katacağı 4 müthiş yenilik

Qualcomm'un yeni işlemcisi Snapdragon 835, bir sonraki telefonunuza bakın hangi yenilikleri getirecek?

24.3.2017Teknoloji
Huawei’den üniversitelilere Çin’de kültürel ve teknoloji egitimi deneyimi fırsatı

Huawei’den üniversitelilere Çin’de kültürel ve teknoloji egitimi deneyimi fırsatı

Dünyanın önde gelen bilişim ve iletişim teknolojileri firması Huawei, üniversitelilere Çin’de eğitim fırsatı sunarak, ayrıcalıklı bir bilişim deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. “Geleceğin Tohumları 2017” kurumsal sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Türkiye’nin en saygın 7 üniversitesinden seçilecek 15 öğrenciyi Çin’e davet eden Huawei, 29 Temmuz 13 Ağustos tarihleri arasında Çin, Pekin ve Shenzhen’de kültürel ve teknolojik bir geziye öncülük edecek.

22.3.2017Teknoloji
Hamdi Ulukaya Fast Company dergisinin kapağında

Hamdi Ulukaya Fast Company dergisinin kapağında

Hamdi Ulukaya Fast Company dergisinin kapağında

21.3.2017İstanbul
Android Nougat güncellemesi hangi telefonlara yüklenecek

Android Nougat güncellemesi hangi telefonlara yüklenecek?

Android Nougat, Google'ın en yeni mobil işletim sistemi sürümü. Peki bu sürüm hangi cihazlara yüklenebilecek? Android Nougat ile telefon ve tabletlerde ne değişecek? Android Nougat 7.1.2 beta 2 sürümünün yayınlanmasıyla neler ortaya çıktı? İşte Android Nougat ile ilgili merak ettikleriniz...

21.3.2017Teknoloji
Huawei P10 Lite tanıtıldı Özellikleri ve fiyatına gelince...

Huawei P10 Lite tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatına gelince...

Huawei, uzun süredir beklenen yeni telefonu P10 Lite'ı resmi olarak duyurdu. İşte P10 Lite'ın özellikleri, fiyatı ve fazlası...

20.3.2017Teknoloji
Huawei Enterprise sunucu satış hacmi ile dünya üçüncüsü oldu

Huawei Enterprise sunucu satış hacmi ile dünya üçüncüsü oldu

Küresel IT teknolojisi araştırma ve danışmanlık kuruluşu Gartner’in yayınladığı son piyasa araştırma raporuna göre Huawei sunucu satış hacmiyle 2016 yılının son çeyreğinde dünya pazarında üçüncü sırada yeraldı.

17.3.2017Teknoloji
Samsungun Galaxy S8 modeli öyle bir özellikle geliyor ki..

Samsung'un Galaxy S8 modeli öyle bir özellikle geliyor ki..

Samsung yakın zamanda tanıtımını yapacağı Galaxy S8 modeli bir çok farklı özelliği içinde barındırırken bir özellik ön plana çıkıyor. Galaxy S8 modelinde diğer cihazlarda olmayan bir sensör yer alacak. İşte Galaxy S8'in piyasaya çıkmadan önce gelen ilk özellikleri

16.3.2017Teknoloji
Galaxy S8e iPhoneun bomba özelliği geliyor

Galaxy S8'e iPhone'un bomba özelliği geliyor!

Galaxy S8 çok yakında geliyor! Samsung'un bugüne kadar geliştirdiği en iyi telefonu olması beklenen Galaxy S8'e iPhone'larda kullanılan bir özelliğin de geleceği ortaya çıktı. İşte Samsung'un son bombası...

16.3.2017Teknoloji
Çinli dev şirket Hollywooddan eli boş döndü

Çinli dev şirket Hollywood'dan eli boş döndü

Wanda Group, 2016 sonunda Dick Clark Prodüksyonu'nu satın almanın peşine düşmüş, 1 milyar dolar teklif etmişti. CNN International'ın haberine göre satın alma anlaşması bozuldu.

13.3.2017Ekonomi
Yerel para ile ilk işlemi yaptı

Yerel para ile ilk işlemi yaptı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırımların Türk Lirası ile yapılması çağrısı üzerine Turkcell, yurtdışında yerel para birimiyle ilk işlemini yaptı.

12.3.2017Ekonomi
Turkcell ürün ve hizmet alımlarını TL ve yerel para birimlerine çevirmeye başladı

Turkcell ürün ve hizmet alımlarını TL ve yerel para birimlerine çevirmeye başladı

Turkcell ürün ve hizmet alımlarını TL ve yerel para birimlerine çevirmeye başladı

12.3.2017İstanbul
İndeks Bilgisayar 2016 yılında net karını artırdı

İndeks Bilgisayar 2016 yılında net karını artırdı

150'den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapan Index Grup, 2016 yılı mali sonuçlarını ve 2017 hedeflerini açıkladı.

10.3.2017Teknoloji
Android 7.0 Nougat nedir Telefonlara hangi özellikleri getiriyor

Android 7.0 Nougat nedir? Telefonlara hangi özellikleri getiriyor?

Android 7.0 Nougat Google'ın en yeni mobil işletim sistemi olma özelliğini taşıyor. Peki Android 7 kurulumu sonrası telefonlara yeni hangi özellikler geliyor? Hangi telefonlar Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak, hangileri alamayacak?

10.3.2017Teknoloji
iPhone 8in ismi farklı olabilir

iPhone 8'in ismi farklı olabilir!

Yeni bir iddiaya göre iPhone 8, Eylül'de karşımıza bu sürpriz isimle çıkabilir!

10.3.2017Teknoloji
iPhone 7ye bu kılıfı alanın cebi fena yanacak

iPhone 7'ye bu kılıfı alanın cebi fena yanacak!

iPhone, piyasadaki en pahalı telefonlardan biri. Ancak özel yapım bazı aksesuarlar var ki telefonun fiyatından kat kat daha pahalı. Bunlardan biri de Louis Vuitton marka 20.000 TL'lik iPhone kılıfı. Piyasanın en pahalısı olan aksesuar, timsah derisinden yapılmış.

9.3.2017Teknoloji
Huawei P9 Lite Türkiye’de satışta

Huawei P9 Lite Türkiye’de satışta!

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı telefonu Huawei P9 Lite'ı Türkiye'ye getirdi. İşte Huawei P9 Lite'ın tüm teknik özellikleri ve fiyatı...

7.3.2017Teknoloji
Huawei yeni planlarını Mobil Dünya Kongresinde açıkladı

Huawei yeni planlarını Mobil Dünya Kongresi'nde açıkladı

Huawei, İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi 2017'de (MWC 2017) “Daha İyi Bağlantılı Bir Dünya İçin Açık Yollar” teması altında açılış konuşmaları, sanayi forumları ürün lansmanları da dahil olmak üzere bir dizi etkinlik düzenledi.

4.3.2017Teknoloji
İlk kez yapay embriyo üretildi

İlk kez yapay embriyo üretildi!

Cambridge Üniversitesi'nden uzmanlar, farelerden alınan kök hücreyle dünyada ilk kez "yapay embriyolar" yaratmayı başardı.

4.3.2017Teknoloji
Snapchat işi gücü bıraktı, bu kez drone üretecek

Snapchat işi gücü bıraktı, bu kez drone üretecek!

Geçtiğimiz yıl Spectacles adlı gözlüğünü kullanıcılara sunan Snapchat, bu sefer kullanıcıların fotoğraf ve video çekebilmesine olanak sağlayacak bir drone ile karşımıza çıkabilir.

2.3.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Bulut geleceğin ta kendisi

Bulut geleceğin ta kendisi!

Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin bu yıl Çin'in büyük şehirlerinden biri olan Shenzhen'de gerçekleştirdiği Huawei Global Analyst Summit 2017 (HAS 2017) gelecekte hayatımıza iyiden iyiye yerleşecek iki alanın altını çizdi: Dijital dönüşüm ve dünyayı çepeçevre saracak Cloud yani Bulut teknolojisi... Peki HAS 2017'de neler konuşuldu? Bulut teknolojisi nereye gidiyor? Bu alanda pek çok yatırımı bulunan Huawei'nin planları neler? Kısacası bizi neler bekliyor?

15.4.2017Selim ÖZTÜRK
Yakın gelecekten haberlerim var

Yakın gelecekten haberlerim var

 Dünya nereye gidiyor? Yanıtı uçsuz bucaksız bu sorunun yankısı, geçen hafta içi zihnimde daha çok çınlamış olabilir.

4.3.2017Onur BAŞTÜRK
Mobil Dünya Kongresinde bu yıl neler var

Mobil Dünya Kongresi'nde bu yıl neler var?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Mobil Dünya Kongresi epey hareketli geçti. Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan ve her yıl Barselona'da gerçekleştirilen bu dev etkinlikte Apple hariç teknoloji devlerinin pek çoğu yeni ürünleriyle boy gösterdi. Elbette her zaman olduğu gibi Apple, diğer fuarlarda olduğu gibi bu etkinlikte de kendini göstermedi. Peki bu yıl kongrede neler karşımıza çıktı? Sony ne yaptı? HTC'den yeni bir bomba telefon var mı? Peki ya Samsung?

28.2.2017Selim ÖZTÜRK