MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Uğur CEBECİ95Vahap MUNYAR39Gila BENMAYOR37Salih NEFTÇİ28Hadi ULUENGİN17Kubilay KESKİN17Yalçın BAYER16Deniz BAYRAMOĞLU15Ertuğrul ÖZKÖK13Ayşe ARMAN13Nurten ERK TOSUNER12Kanat ATKAYA11Şükrü KIZILOT10Bahar AKINCI10Ercan KUMCU9Tuğrul ŞAVKAY9Banu TUNA9Gökhan KİMSESİZCAN9Emin ÇÖLAŞAN8Arman Kırım8Ege CANSEN8Doğan ULUÇ7Cengiz SEMERCİOĞLU7Onur BAŞTÜRK7Mehmet Uğur YÜKSEL7Erkan ÇELEBİ6Sevil ATASOY6Cüneyt ÜLSEVER5Doğan HIZLAN5Erdal SAĞLAM5İlter TÜRKMEN5Tufan TÜRENÇ5Yurtsan ATAKAN5Figen BATUR5Mesude ERŞAN5Deniz SİPAHİ5Melis ALPHAN5Mehmet YAŞİN4Yalçın DOĞAN4Zeynep ATİKKAN4Ayçe DİKMEN4Adnan KAYA4Gürül Öğüt4Oktay EKŞİ3Ferai TINÇ3Mehmet Ali BİRAND3Mehmet Y. YILMAZ3Ayşe ÖZEK KARASU3M. Rauf Ateş3Şenay DÜDEK3İsmet BERKAN3Cemal TÜKEL3 Uğur VARDAN3İzzet ÇAPA3Jale Özgentürk3Fatih ALTAYLI2Dr. Gündüz TEZMEN2Yener SÜSOY2Pako'nun Sayfası2Ömür GEDİK2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Esra MİDİLLİ2Melda Narmanlı ÇİMEN2Hayri ÇETİNKAYA2Aydın CANDABAK2Cengiz ÇANDAR2Yılmaz ÖZDİL2Tolga TANIŞ2Taha AKYOL2Demir KARAHAN2Zeynep BİLGEHAN2Mete Tamer OMUR2Selim Türsen2Sefer LEVENT2Selçuk ŞİRİN2Bekir COŞKUN1Enis BERBEROĞLU1Murat BARDAKÇI1Mümtaz SOYSAL1Pakize SUDA1Serdar TURGUT1Oğuz ARAL1Tolga AKYILDIZ1Bülent BOĞ1Özdemir İNCE1Doğan Hakyemez1Zeynep GÖĞÜŞ1Osman MÜFTÜOĞLU1Cenker TEZEL1Ahmet HAKAN1Temuçin Tüzecan1Niobe Aslı Temel1Yaşar SÖKMENSÜER1Rauf TAMER1Pınar REYHAN1Muammer ELVEREN1Noyan Doğan1Bülent KATARCI1Gila Benmayor - English1Sedat ERGİN1

Hong Kong

Hong Kong ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hong Kong haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.260 Hong Kong haberi bulunmuştur.

Hong Kong, Çin Halk Cumhuriyeti'nin güney kıyısında bulunan, 1 Temmuz 1997 tarihine kadar Britanya Krallığına bağlı sömürge ve adalar grubuyken, bu tarihten itibaren Çin Halk Cumhuriyeti'ne bağlı özel yönetim bölgesi olmuştur. Hong Kong; Hong Kong Adası, Kowloon Yarımadası ve 235 kadar küçük adadan meydana gelmiştir. Hong Kong, Asya'nın en büyük serbest pazarı ve limanı, en işlek ticaret, endüstri ve turizm merkezidir.

Hong Kong Haberleri

Haftaya yatay seyirle başladı

Haftaya yatay seyirle başladı

Petrol fiyatları, geçtiğimiz hafta 13 yılın en dar işlem aralığında dalgalanması ardından yatırımcıların OPEC'in üretim kısıntısına karşı ABD'deki Petrol çıkarma faaliyetlerini değerlendirmesiyle, Pazartesi günü varil başına 53 doların üzerinde tutundu.

20.2.2017Ekonomi
Dünyanın en geniş ekranını gördünüz mü

Dünyanın en geniş ekranını gördünüz mü?

Dünyanın ilk büyük ölçekli Diamond Vision LED videowall ekranını 1980'de Los Angeles'ta izleyicilerin karşısına çıkaran ve 2010 yılında dünyanın en uzun videowall ekranı ile Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Mitsubishi Electric, şimdi de Hong Kong'un en büyük ve en yüksek çözünürlüklü Full HD LED ekranını kurmak için hazırlanıyor.

20.2.2017Teknoloji
Kırtasiye fuarı başlıyor

Kırtasiye fuarı başlıyor

Bu yıl 23’üncüsü yapılacak olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 22-26 Şubat tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

17.2.2017Eğitim
Stok verisi arttı, kazancını durdurdu

Stok verisi arttı, kazancını durdurdu

Petrol, ABD'de özel sektörün açıkladığı stok verisinin artış göstermesi ile birlikte kazancını durdurdu.

15.2.2017Ekonomi
Öğretmen eğitimi nasıl olmalı

Öğretmen eğitimi nasıl olmalı?

Ülkemizde öğretmen eğitimi veren iki program var. Biri dört yıllık eğitim fakültesi diğeri pedagojik formasyon programı. Halen 96 eğitim fakültesinde 200 bin öğrenci okuyor. Pedagojik formasyon programına ise öğretmenlik yapılacak bir alanda eğitim görmüş üniversite mezunları giriyor. Geçen yıl 100 bin üniversite mezunu pedagojik formasyonla öğretmenlik sertifikası aldı.

13.2.2017Eğitim
PISA’da Finlandiya’yı geride bırakan Estonya’nın sırrı: Önce nasıl insan yetiştireceğinize karar verin

PISA’da Finlandiya’yı geride bırakan Estonya’nın sırrı: Önce nasıl insan yetiştireceğinize karar verin

Estonya, PISA 2015’te büyük bir sıçrama yaparak, güçlü rakibi Finlandiya’yı fende ve matematikte geride bıraktı. Eğitimcilere göre, bunda kazanım odaklı müfredatın etkisi büyük. MEB’in yeni müfredat hazırladığı şu günlerde belki fikir verici olabilir.

13.2.2017Eğitim
Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı - Yeniden

Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı - Yeniden

Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı - Yeniden

8.2.2017İstanbul
Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı

Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı

Çelik ihracatı Ocak’ta geçen yıla göre yüzde 36.2 arttı

8.2.2017İstanbul
Borusan Filarmoni Uzakdoğu turnesinde

Borusan Filarmoni Uzakdoğu turnesinde

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), 15–16 Şubat tarihlerinde 45. Hong Kong Sanat Festivali’ne konuk oluyor. Şef Sascha Goetzel yönetimindeki topluluğu, ünlü virtüoz Vadim Repin ve dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay’a eşlik edecek. Her iki solistin de repertuvarında Ulvi Cemal Erkin’in ‘Köçekçe’si var.

7.2.2017Kitap Sanat
10 soruda Varlık Fonu

10 soruda Varlık Fonu

Ziraat Bankası, PTT, BOTAŞ, TPAO, Çay İşletmeleri gibi kurumların önceki gece devredildiği Varlık Fonu’na dün de THY, Halkbank dahil toplam 14 şirketin bir bölüm hisseleri ile 46 taşınmaz devredildi. Peki Varlık Fonu nasıl çalışacak? İşte Varlık Fonu ile ilgili merak edilenler...

6.2.2017Ekonomi
‘Cep’ten otobüs ve metro takibi başladı

‘Cep’ten otobüs ve metro takibi başladı

PAKİSTAN kökenli Azmat Yusuf’un kurduğu ve toplu ulaşım araçlarının bilgilerini tek bir uygulamada toplayan Citymapper, Londra, Paris, Hong Kong, New York ve Moskova gibi 30’dan fazla dünya şehrinden sonra İstanbul’da da kullanılmaya başlandı.

6.2.2017Ekonomi
Ölümle dans eden adam Hongkongda

Ölümle dans eden adam Hongkong'da

Hongkong'da bir gökdelenin kenarında adeta dans eden Oleg Cricket, "nefes almaya devam edin" diyerek paylaştığı videoda yürekleri ağıza getirdi. Kaykayıyla yaptığı şov yerden yüzlerce metre yüksekte bir gökdelenin tepesinde, ölümle burun buruna gelmekle adrenalinden alınan keyfin sınırlarında dolaşıyor. İzleyenleri korkutan bu gösteriyi Cricket yaşam tarzı olarak ifade ediyor. Cricket'ın sloganı ise "Hayatım bir film" Hong Kong, 31 Ocak, (DHA)-

31.1.2017Eğlence
Michelin yıldızlı, ‘Makarnanın tanrısı’ konuştu: Fine dining ‘paket’e giriyor, restoranların varlık sebebi değişiyor

Michelin yıldızlı, ‘Makarnanın tanrısı’ konuştu: Fine dining ‘paket’e giriyor, restoranların varlık sebebi değişiyor

Zorlu Center’in içinde açtığı İtalyan restoranı Morini, türünün sayılı başarılı örneklerinden; diğer yabancı şeflerin, markaların İstanbul’da bir heves açtığı restoranların aksine hâlâ ayakta ve popüler. ‘Makarnanın tanrısı’ olarak nam salmış şef Micheal White, ‘milenyum kuşağı’ tehlikesini herkesten önce sezdi; gastronomi alışkanlıklarını değiştirecek, paket ‘fine dining’ servis veren online restoranı ‘Pasta On Demand’i açtı. White ile Upper West Side muhitindeki son harikası Vaucluse’da karşılıklı oturduk; büyük bir değişimin eşiğindeki gastronomi kültürünü, şeflerin intihar sebebine dönüşen Michelin yıldızlarını, fahiş yatırımları ve restoranların neden asla bitmeyeceğini, aksine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğunu konuştuk.

28.1.2017Gurme
Çinden dünyanın en gelişmiş füzesi için yalanlama

Çin'den dünyanın en gelişmiş füzesi için yalanlama

Çin, ülkenin kuzeydoğusunda 14 bin kilometre menzile ulaşan nükleer balistik füze Dongfeng-41 mevzilendirdiğine ilişkin iddiaları yalanladı. Dongfeng-41'ler dünyanın en gelişmiş kıtalararası balistik füzesi olarak biliniyor.

25.1.2017Dünya
Demirtaş, 2017 İEFde Rusyayı onur konuğu yapmak için çalıştıklarını söyledi

Demirtaş, 2017 İEF'de Rusya'yı onur konuğu yapmak için çalıştıklarını söyledi

İZMİR Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Ağustos ayında gerçekleştirilecek İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Rusya'nın onur konuğu olması için çalıştıklarını, böylece Rusya ile ortak hareket eden ülkelerin de fuara geleceğini söyledi.

25.1.2017İzmir
Ölüm meleği çıktı

Ölüm meleği çıktı

Atatürk Havalimanı’nda Hong Kong’dan gelen Esra S.’nin valizinde iki protein tozu kabında 6 kilo uyuşturucu ele geçirildi. Maddenin bir kilosuyla 900 kilo bonzai üretildiği belirtildi. Esra S.'nin yakınları, "Maddi durumları iyi olmamasına rağmen Esra hep seyahat ediyordu. Tatil amaçlı gibi duruyordu. Şaşırdık" dedi.

24.1.2017Gündem
Piyanist kardeşler Ankara’ya geliyor

Piyanist kardeşler Ankara’ya geliyor

Ünlü Hollandalı piyano düosu Lucas ve Arthur Jussen kardeşler, Ankara Piyano Festivali kapsamında Türkiye’de ilk kez 29 Ocak’ta CSO Konser Salonu’nda sahne alacak.

23.1.2017Ankara
Atatürk Havalimanında hareketli dakikalar

Atatürk Havalimanı'nda hareketli dakikalar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube ekipleri, Atatürk Havalimanı'nda düzenledikleri operasyonda Türkiye'de ilk kez görülen bir uyuşturucu maddesi ele geçirdi. Operasyon anı güvenlik kameralarına yansırken, toz maddenin bir kilosu ile 900 kilo sentetik uyuşturucu imal edilebileceği belirtildi. Uyuşturucuyu Hong Kong'dan Türkiye'ye getiren E.S. isimli kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

23.1.2017Haber
Havalimanında 5 ton 400 kilogram Bonzai üretecek kimyasal ele geçirildi

Havalimanında 5 ton 400 kilogram Bonzai üretecek kimyasal ele geçirildi

Havalimanında 5 ton 400 kilogram Bonzai üretecek kimyasal ele geçirildi

23.1.2017İstanbul
Son dakika: Atatürk Havalimanında ilk kez yakalandı

Son dakika: Atatürk Havalimanı'nda ilk kez yakalandı

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Türkiye'de ilk kez görülen toz halinde bir uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyon anı güvenlik kameralarına yansırken, toz maddenin bir kilosu ile 900 kilo sentetik uyuşturucu imal edilebileceği belirtildi. Uyuşturucuyu Hong Kong'dan Türkiye'ye getiren E.S. isimli kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

23.1.2017Gündem
Kırgızistandaki uçak kazasından kötü haber

Kırgızistan'daki uçak kazasından kötü haber

Hong Kong-Bişkek seferini yapan ACT havayollarına ait kargo uçağının Kırgızistan'da düşmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısının 39'a çıktığı bildirildi.

22.1.2017Dünya
Seferihisarda balık çiftliği tepkileri sürüyor

Seferihisar'da balık çiftliği tepkileri sürüyor

Seferihisar'da balık çiftliği tepkileri sürüyor

21.1.2017İzmir
Kırgızistanda düşen uçağın pilotu Ayvalıkta toprağa verildi

Kırgızistan'da düşen uçağın pilotu Ayvalık'ta toprağa verildi

Kırgızistan'da düşen uçağın pilotu Ayvalık'ta toprağa verildi

20.1.2017Balıkesir
Bişkekteki kazada ölen 2 pilot 1 teknisyen son yolculuklarına uğurlandı

Bişkek'teki kazada ölen 2 pilot 1 teknisyen son yolculuklarına uğurlandı

Bişkek'teki kazada ölen 2 pilot 1 teknisyen son yolculuklarına uğurlandı

19.1.2017İstanbul
ACT Pilotlarının cenazeleri getirildi

ACT Pilotlarının cenazeleri getirildi

ACT Pilotlarının cenazeleri getirildi

19.1.2017İstanbul
ACT’ten kaza açıklaması

ACT’ten kaza açıklaması

ACT’ten kaza açıklaması

18.1.2017İstanbul
Dünyada Eğitim

Dünyada Eğitim

Eğitim, dünya gündeminde de önemli bir yer işgal ediyor. İşte dünyanın farklı ülkelerinde konuşulan eğitim haberlerinden bazıları.

18.1.2017Eğitim
Kırgızistandan düşen uçakla ilgili yeni bilgiler

Kırgızistan'dan düşen uçakla ilgili yeni bilgiler

Hong Kong-Bişkek seferini yapan Boeing 747-400 tipi kargo uçağının sabah saatlerinde Bişkek yakınlarında düşmesinin ardından başlayan arama ve kurtarma çalışmaları bugün için tamamlandı. Kırgızistan Başbakan Yardımcısı "Uçak iniş izni aldıktan sonra radarda kaybolmuş" dedi.

16.1.2017Haber
Ecel kargosu: 37 ölü

Ecel kargosu: 37 ölü

Türk kargo şirketi ACT’ye ait bir uçak, Kırgızistan’ın başkenti Bişkek yakınlarında Manas Uluslararası Havalimanı’na inerken Daça Suu köyüne düştü. Yaklaşık 30 evin yıkıldığı kazada uçaktaki 4 Türk mürettebat ile 33 Kırgız Türkü hayatını kaybetti. Kaza sırasında bölgede sis nedeniyle görüşün çok düşük olduğu belirtildi.

16.1.2017Dünya
Kırgızistandan düşen uçakla ilgili açıklama geldi

Kırgızistan'dan düşen uçakla ilgili açıklama geldi

Hong Kong-Bişkek seferini yapan Boeing 747-400 tipi kargo uçağının sabah saatlerinde Bişkek yakınlarında düşmesinin ardından başlayan arama ve kurtarma çalışmaları bugün için tamamlandı. Kırgızistan Başbakan Yardımcısı "Uçak iniş izni aldıktan sonra radarda kaybolmuş" dedi.

16.1.2017 Gündem
Düşen uçakta onlar vardı...

Düşen uçakta onlar vardı...

Bişkek'te düşen uçağın kaptan pilotu emekli Kurmay Yarbay İbrahim Gürcan Dirancı'nın babasına acı haber verilmedi sadece kaza olduğu söylendi. Emekli astsubay İhsan Koca'nın oğlunun bir hafta sonra nişanı vardı... Muğla'dan bir ev satın alan yükleme uzmanı Melih Aslan bir kaç ay sonra işinden ayrılacaktı. Ailesiyle birlikte yeni aldıkları eve yerleşecekti ama olmadı...

16.1.2017Gündem
Düşen kargo uçağı Muğlaya ateş düşürdü

Düşen kargo uçağı Muğla'ya ateş düşürdü

Düşen kargo uçağı Muğla'ya ateş düşürdü

16.1.2017Muğla
Türkiyeden uluslararası basına THY tepkisi

Türkiye'den uluslararası basına 'THY' tepkisi

Başta Reuters, AFP ve BBC olmak üzere birçok uluslararası yayın organının Kırgızistan'da düşen Türk uçağının, THY uçağı olduğunu duyurması, sosyal medyada tepkilere neden oldu. Söz konusu yayın organları saatler sonra düzeltme yayımlayarak, uçağın ACT Havayolları'na ait olduğunu belirtti. AK Parti Adana Milletvekili ve Avrupa Konseyi Türk Delegasyonu Başkanı Talip Küçükcan da BBC'nin ilgili haberini kınayarak, "BBC World yaptığı yalan ve yanlış haberle küresel marka THY'ye leke sürmeye ve güven duygusunu sarsmaya çalışıyor" dedi.

16.1.2017Dünya
Shenzhende hisse senetleri 10 ayın en hızlı düşüşünde

Shenzhen'de hisse senetleri 10 ayın en hızlı düşüşünde

Çin'in en büyük ikinci borsası Shenzhen'de hisse senetleri 10 ayın en hızlı düşüşünü gerçekleştirdi.

16.1.2017Ekonomi
Petrol haftalık kaybın ardından düşüşünü durdurdu

Petrol haftalık kaybın ardından düşüşünü durdurdu

Petrol haftalık kaybın ardından düşüşünü durdurdu Petrol, ABD'de aktif petrol sondaj kuyusu artışındaki yavaşlama ve OPEC'in üretim kısıntısı ile birlikte düşüşünü durdurdu.

16.1.2017Ekonomi
Türk kargo uçağı evlerin üzerine düştü... Çok sayıda ölü var

Türk kargo uçağı evlerin üzerine düştü... Çok sayıda ölü var

Türk kargo uçağının Kırgızistan'da evlerin üzerine düştüğü kazada can kaybı artıyor. Olayda, ACT Havayolları'na ait uçaktaki Türk mürettebat dahil 37 kişi hayatını kaybetti. Kırgızistan Başbakan Yardımcısı, uçağın "pilot hatasından" düştüğünü iddia etti. ACT Havayolları'ndan yapılan açıklamada ise, "Kazanın oluşumuna teknik nedenler veya yüklemeye bağlı etkenlerin yol açmadığı anlaşılmaktadır" denildi. Bu arada uçağın karakutularından biri de bulundu.

16.1.2017Dünya
Petrol Suudi Arabistan ile kazançlarını korudu

Petrol Suudi Arabistan ile kazançlarını korudu

Petrol, Suudi Arabistan'ın petrol kesintisini hedef seviyenin altına indirmesiyle, 53 dolar seviyesinde kazançlarını korudu.

13.1.2017Ekonomi
En pahalı ev

En pahalı ev

İNGİLİZ Daily Mail’in haberine göre geçen yıl satılan dünyanın en pahalı evi, Hong Kong’daki bir malikâne.

12.1.2017Dünya
Petrol kazançlarını korudu

Petrol kazançlarını korudu

Petrol, altı haftanın en güçlü yükselişini gerçekleştirmesi ardından kazançlarını korudu.

12.1.2017Ekonomi
Günde 80 lira harcadı, bir yılda 25 ülke dolaştı

Günde 80 lira harcadı, bir yılda 25 ülke dolaştı!

Ahmet Türkoğlu (31) inşaat mühendisi. İşinden fırsat buldukça kısa geziler yapıyordu. Seçenekler o kadar çok dardı ki özgürce gezemediğini fark etti. İstifa etti. İki yıllığına dünya turuna çıktı. Rotası Bulgaristan’dan başladı. Sonra tren, otostop derken Asya’ya kadar ulaştı. Tam bir yılını yolda geçirdi ve 25 ülke gezdi. Daha sırada 25 ülke var. Gezerken de servet harcamadı. Günlük 80 TL... Bunu nasıl mı yaptı? İşte yanıtı...

11.1.2017Seyahat
Dünyanın en nefes kesici 15 manzarası

Dünyanın en nefes kesici 15 manzarası

Bu fotoğraflara baktığınızda tek yapabileceğiniz şaşırmak ve hayran kalmak. Herkesin bir gün mutlaka gitmek isteyeceği, manzarasıyla insanı büyüleyen 15 yer...

11.1.2017Seyahat
Dünyanın en güzel 20 şehri

Dünyanın en güzel 20 şehri

İngiliz Telegraph Gazetesi okurları, İstanbul'u dünyanın en güzel 20 şehri arasında gösterdi. Gazetenin internet sitesinde yapılan ankete göre birinci sırayı Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Cape Town şehri alırken, İstanbul 11'inci sırada yer buldu. İşte, Telegraph okurlarına göre dünyanın en güzel 20 kenti.

11.1.2017Seyahat
Türk vatandaşlarının vizesiz gidebileceği 65 ülke

Türk vatandaşlarının vizesiz gidebileceği 65 ülke

Yaz geldi, herkesi bir tatil telaşı aldı. Türk vatandaşları için sadece pasaportla, vizesiz gidilen ülkeleri araştırdık. İşte hem yurt dışına çıkıp hem de vize masrafını düşünmemek isteyenler için vizesiz gidilen 65 ülkenin listesi.

11.1.2017Seyahat
Ünlü gazeteci Clare Hollingworth öldü

Ünlü gazeteci Clare Hollingworth öldü

İkinci Dünya Savaşı'nın başladığı haberini ilk yapan kişi olarak tarihe geçen İngiliz gazeteci Clare Hollingworth hayatını kaybetti.

10.1.2017Dünya
İran, porno siteleri engelledi, Hong Kong’da internet kesildi

İran, porno siteleri engelledi, Hong Kong’da internet kesildi!

İran'ın porno siteleri engellemek için kullandığı yöntem Rusya, Hindistan ve Hong Kong'un internet bağlantısında sorun yaşanmasına sebep oldu.

9.1.2017Dünya
Yılbaşında eğlenilecek en güzel 9 şehir

Yılbaşında eğlenilecek en güzel 9 şehir

Noel’den itibaren Batı’da gece hayatı yalnızlaşır. En eğlenceli yerler Noel pazarlarıdır. Bu pazarlar akşam üstlerine renk katar. Köşe bucak baharatlı sıcak şarap kokar. Üşüyen insanların lezzetli sığınağıdır bu sıcak şarap satan dükkânlar... Hep bir ağızdan Noel şarkıları söylenir. Sonra evli evine köylü köyüne... İşte Noel için önerilen 9 şehir...

6.1.2017Seyahat
Çinden 3 günde 120 milyon Euro

Çin'den 3 günde 120 milyon Euro

Çin Süper Ligi ara transfer dönemine yine hızlı başladı. Önce Arjantinli golcü Carlos Tevez’i kıtaya götürmeyi başaran Çinliler ardından Brezilyalı orta saha oyuncusu Oscar’ı da bir çırpıda Premier Lig’den kopardı. Çin’de son transfer bombası ise Zenit St. Petersburg’dan Belçikalı oyuncu Axel Witsel oldu.

4.1.2017Futbol
Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans başvuruları devam ediyor

Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans başvuruları devam ediyor

Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans başvuruları devam ediyor

4.1.2017İstanbul

Yazar Sonuçları

Ayvalık’ın adını lekelemeyin

Ayvalık’ın adını lekelemeyin

AYNEN KATILIYORUM

26.1.2017İzmir
9.5 milyar dolar yatırdık, bir Petkim daha yapabiliriz

9.5 milyar dolar yatırdık, bir Petkim daha yapabiliriz

SOCAR Türkiye’de geçen yıl mayıs ayında göreve başlayan Genel Müdür Zaur Gahramanov, ülkemizdeki 8 aylık dönemini şu cümleyle özetledi:

22.1.2017Haber Yazıları