Hayalet

 • Borsa'nın gözdesi Mango Gıda paramparça - Hayalet
  Borsa'nın gözdesi Mango Gıda paramparça26.01.2015
  EkonomiTürkiye’nin hâlden borsaya ilk açılan şirket konumundaki Mango Gıda’da başdöndürücü gelişmelerin yaşandığı ortaya çıktı.Şirket ait serverlar bilinçsizce söküldüğü için verlere ulaşılamıyor.Şirket araçları ise kayıp.İflas erteleme davası süren Mango’nun sahiplerinden Ayhan Karak da hisselerine bir inşaat şirketinin sahibine devretti.
 • Tüketiciye "hayalet firma" uyarısı - Hayalet
  Tüketiciye "hayalet firma" uyarısı19.01.2015
  EkonomiTüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, "hayalet" gibi kendisini göstermeden, tüketiciyle karşı karşıya gelmeden, ürün ortada yokken satış yapan firmaların da kayıt altına alınması gerektiğini belirterek, "Kapıdan satışlarda olduğu gibi internet üzerinden (mesafeli sözleşme) satış yapacak firmaların da Gümrük ve Ticaret Bakanlığına kaydolup vergi alınması şartı getirilmelidir" dedi.
 • Yonca TOKBAŞ - Kelebek

  Yetişemiyorum sendromu - Hayalet
  Yetişemiyorum sendromu18.01.2015
  YazarlarBu ara hiçbir şeye yetişemiyorum.
 • İzzet ÇAPA

  Beyrut’ta Türkler ‘Persona Non Grata’ mı ilan edildi - Hayalet
  Beyrut’ta Türkler ‘Persona Non Grata’ mı ilan edildi18.01.2015
  YazarlarSeyahat yazıları yazmaktan da, kaleme alanlar kusuruma bakmasın ama çoğunu okumaktan da hiç hazzetmem.
 • "Caroline" Wilma Elles Ulan İstanbul izle yeni bölümde - Hayalet
  "Caroline" Wilma Elles Ulan İstanbul izle yeni bölümde18.01.2015
  KeyifUlan İstanbul'a bu hafta Wilma Elles konuk oluyor.Ceyhun ve Esra sinemada Ferdi ve Derya'ya rastlar.Her şeyden habersiz çift, Ceyhun'u bu kez de atlatabilecek midir? Ulan İstanbul yeni bölümüyle 19 Ocak Pazartesi 20:00'de Kanal D ekranlarında izlenebilecek.
 • Erdoğan: Pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın - Hayalet
  Erdoğan: Pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın15.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Erdoğan, genç işadamlarıyla biraraya geldi.Toplantıda Merkez Bankası'nı eleştiren Erdoğan, ''Merkez Bankamız da hakikaten dünyada herkes inerken, bizim Merkez Bankası sağ olsun hala olduğu yerde duruyor.İnmiyor, düşürmüyor, yahu neyi bekliyorsun sen? Şimdi diyebilirler ha, Merkez Bankası bağımsızdır, ben de bağımsızım'' dedi.Fransa'da mizah dergisi Charlie Hebdo'ya yapılan saldırıyla ilgili de konuşan Erdoğan, ''Avrupa’nın bir çok ülkesinde teröristler şu anda oralarda kalıyor.Sen kendi ülkenden çıkarken, kendi pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasın.E kaçırdın, bize bildir.Aksi takdirde konuşamazsın'' ifadelerini kullandı.
 • 7 bin hayalet IŞİD’çi var - Hayalet
  7 bin hayalet IŞİD’çi var12.01.2015
  PlanetFransa saldırısı, dünyayı kara kara düşündüren bir gerçeği ortaya çıkardı.Suriye’de savaşan 15 bin IŞİD militanı olduğu biliniyor, ancak bunlardan sadece 7.800’ü ismen biliniyor.Diğerleri ‘turist’ gibi seyahat edebiliyor.Fransa’daki saldırılarla bağlantılı aranan Hayat Boumeddine (26) isimli kadın da bunlardan sadece biri.
 • Gülse BİRSEL

  İslamofobi’nin hayaleti İngiltere’de görüntülendi! - Hayalet
  İslamofobi’nin hayaleti İngiltere’de görüntülendi!10.01.2015
  YazarlarAllahını seven Ortadoğu’nun üzerine laiklik atsın!
 • Yonca TOKBAŞ

  Fransız Okullu Yonca ve Charlie Hebdo - Hayalet
  Fransız Okullu Yonca ve Charlie Hebdo10.01.2015
  YazarlarLiseyi Ankara’da Ziya Gökalp Caddesi’nde bulunan Fransız Kültür Merkezi’nin içinde, bir kaç kata yayılmış küçücük okulda okudum, bitirdim.
 • Avrupa Birliği'nden Türkiye'ye 'hayalet gemi' tepkisi - Hayalet
  Avrupa Birliği'nden Türkiye'ye 'hayalet gemi' tepkisi05.01.2015
  PlanetAvrupa Birliği, yüzlerce mülteci taşıyan kargo gemilerinin, yetkililer fark etmeden Türkiye'den nasıl hareket ettiğini sorguluyor.
 • İtalya 'hayalet gemi'leri engellemesi için Türkiye'ye çağrıda bulundu - Hayalet
  İtalya 'hayalet gemi'leri engellemesi için Türkiye'ye çağrıda bulundu04.01.2015
  PlanetBir hafta içinde art arda, ‘hayalet gemiler’ olarak adlandırılan iki ticari gemide, denizin ortasında aç ve susuz terk edilen yüzlerce göçmeni kurtaran İtalya’dan çarpıcı bir iddia geldi.Buna göre, Eylül ayından bu yana aynı yöntemle 15 hayalet gemi Türkiye’den yola çıkarak, İtalya açıklarında terk edildi.İtalya İçişleri Bakanı Angelino Alfano, bunun önüne geçmesi için Türk makamlarına çağrıda bulundu.Bir İtalyan gazetesi, "Mersin Limanı kevgire dönmüş" ifadesini kullandı.
 • Mehmet Yılmaz Yüce Divan kararını hurriyet.com.tr'ye yorumladı - Hayalet
  Mehmet Yılmaz Yüce Divan kararını hurriyet.com.tr'ye yorumladı04.01.2015
  GündemTBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu'nun, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, eski AB Bakanı Egemen Bağış, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilmemesi yönünde karar aldı.
 • Muzaffer Kuşhan: 'Bana kumpas kurdular' - Hayalet
  Muzaffer Kuşhan: 'Bana kumpas kurdular'24.12.2014
  SağlıkPolonezköy’deki zayıflama kliniğinde kalan 19 yaşındaki Dila Kurt’un ölümüne neden olduğu gerekçesiyle aldığı 3 yıl 6 ay 15 günlük cezasını Yargıtay’ın onamasının ardından cezaevine girmeyi bekleyen Dr.Muzaffer Kuşhan, “Adli Tıp Kurumu’nda bana kumpas kurdular.İki doktor fikrini değiştirip beni cezalandırdı.Medyatikseniz ve başarılıysanız bunlar insanın başına geliyor.İnfazın ertelemesi başvurusu yaptım.Anayasa Mahkemesi’ne de başvuracağım.Olmazsa AİHM’e gideceğim” dedi.
 • Otomotivde artık yönünüzü öndeki sanal araç gösterecek - Hayalet
  Otomotivde artık yönünüzü öndeki sanal araç gösterecek21.12.2014
  Ekonomiİngiliz Jaguar ve Land Rover Grubu (JLR), 360 derecelik görüş açısı sunan yeni teknolojisiyle dikkat çekiyor.Araç içindeki sütunları şeffaf hale getirerek kör nokta riskini bitiren bu teknoloji de en dikkat çeken ise ‘Hayalet Araç’ modu.Bu mod sayesinde aracın ön camında beliren yarı şeffaf sanal aracı takip ederek yönünüzü bulabiliyorsunuz.
 • Avrupa hayalet korneri konuşuyor - Hayalet
  Avrupa hayalet korneri konuşuyor14.12.2014
  FutbolHafta sonu Belçika Ligi’nde oynana Genk - Kortrijk maçı sezonun en tuhaf kararlarından birine sahne oldu.
 • IŞİD Esad'ın işkence yöntemlerini uyguluyor - Hayalet
  IŞİD Esad'ın işkence yöntemlerini uyguluyor12.12.2014
  PlanetSuriye'de şiddetin kaynağı değişiyor ancak içeriği değişmiyor.Bir zamanlar Esad rejiminin başvurduğu işkence yöntemlerini, şimdilerde IŞİD uyguluyor.
 • 26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu - Hayalet
  26.Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu12.12.2014
  GündemAYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 26.Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.33 üniversitenin İletişim Fakültelerinden Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında 1351 öğrencinin 1057 çalışma ile katıldığı yarışmada, Seçici Kurullar tarafından 19 üniversitenin 113 öğrencisi 64 proje ile ödüllere değer görüldü.
 • Teknoloji hayatımızı bakın nasıl değiştirdi - Hayalet
  Teknoloji hayatımızı bakın nasıl değiştirdi11.12.2014
  TeknolojiTeknoloji gelişiyor, dünya değişiyor.Bakın 2014 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde ne hale geldik? İşte teknolojinin insanoğlunun hayatını baştan sona değiştirdiğinin en önemli göstergeleri.
 • Tolga’nın bisikleti kampüse zincirlendi - Hayalet
  Tolga’nın bisikleti kampüse zincirlendi07.12.2014
  AnkaraSon sürat gelen bir sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybeden bisiklet tutkunu Tolga Beyenir’in (19) çok sevdiği bisikletini arkadaşları, beyaza boyayarak, üniversitenin Tandoğan Yerleşkesi Nilüfer Havuzları bölgesine zincirledi.
 • Hayalet komutan 873 kez girip çıkmış - Hayalet
  Hayalet komutan 873 kez girip çıkmış04.12.2014
  Gündem52 kişinin öldüğü Reyhanlı patlaması, roket TIR’ı, Suriye’ye mühimmat ve kaçakçılık olaylarında adı geçen ve ‘Hayalet Komutan’ olarak bilinen Heysem Topalca, Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığı’nın raporuna göre 2011-2014 arası Türkiye’ye 873 kez giriş çıkış yapmış.
 • Eva Mendes'in makyaj sırları - Hayalet
  Eva Mendes'in makyaj sırları01.12.2014
  StilHızlı ve Öfkeli, Aşk Doktoru ve Hayalet Sürücü filminden tanıdığımız, güzelliği ile erkeklerin ilgisini çeken 1974 doğumlu Eva Mendes'in makyaj sırları.
 • Gila BENMAYOR

  Hazır mıyız? Akkuyu kapıda - Hayalet
  Hazır mıyız? Akkuyu kapıda01.12.2014
  YazarlarPUTİN’in Türkiye ziyareti öncesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Akkuyu Nükleer Santrali’nin ÇED raporunu onaylamış.
 • Irak'ta hükümet 'hayalet ordu'yu açığa çıkardı - Hayalet
  Irak'ta hükümet 'hayalet ordu'yu açığa çıkardı01.12.2014
  PlanetIrak Başbakanlık Ofisi’nin yürüttüğü bir soruşturma, Irak ordusunda 50 bin ‘hayalet asker’in olduğunu ortaya çıkardı.
 • Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: Kirlinin boyunu zaten biliyoruz - Hayalet
  Kılıçdaroğlu İzmir'de konuştu: Kirlinin boyunu zaten biliyoruz30.11.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de katıldığı Ege Bölgesi örgüt toplantısında dört bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarına değinerek, "Birisi de 'ben masumum' diyor.Erdoğan Bayraktar.Masumsan, Başbakan talimat verdi sen de 'asıl istifa etmesi gereken ben değilim başbakandır' demedin mi? Neden kıvırıyorsun? Erkek gibi durmak yakışmaz mı yakışır.Yapmadıysan 'yapmadım' de." dedi.
 • Kayaköy'ün turizme açılmasına iptal davası - Hayalet
  Kayaköy'ün turizme açılmasına iptal davası30.11.2014
  GündemMUĞLA’nın Fethiye İlçesi’ndeki tarihi Kayaköy’ün turizme açılarak otel yapılmasına yönelik çalışmaların durdurulması için Muğla İdare Mahkemesi’ne dava açıldı.
 • İzzet ÇAPA

  Bu salona vücut yapmak isteyenler gelmesin - Hayalet
  Bu salona vücut yapmak isteyenler gelmesin30.11.2014
  YazarlarAcıkınca yemek yerim.
 • Onur BAŞTÜRK

  Annen senin yerine eski sevgiline çakar yavrum - Hayalet
  Annen senin yerine eski sevgiline çakar yavrum29.11.2014
  YazarlarSinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal, İbrahim Çelikkol’u takip listesinden çıkarıp Instagram’a şu sinirli mesajı yazmış:
 • Abdurrahim Albayrak'tan Selçuk İnan'a büyük şok - Hayalet
  Abdurrahim Albayrak'tan Selçuk İnan'a büyük şok28.11.2014
  FutbolGalatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ün gelecek hafta takım kaptanı Selçuk İnan'la görüşüp, "Artık senin bu takımda oynamana imkan yok, kendine kulüp bul" diyeceği ileri sürüldü.
 • ‘Hayalet bankacı’ Büyükarslan'a Tiflis’te 6 yıl hapis cezası - Hayalet
  ‘Hayalet bankacı’ Büyükarslan'a Tiflis’te 6 yıl hapis cezası27.11.2014
  EkonomiTürkiye’deki birçok şirket yanı sıra, uluslararası fon yöneticilerini de, bankalardan kredi çıkaracağı vaadiyle dolandırmakla suçlanan Gürcan Büyükarslan, Gürcistan’da tutuklu yargılandığı davada 6 yıl hapis cezası aldı.Büyükarslan, bu ülkede 10 milyon euroluk sahte çeki tahsil etmekle suçlanıyordu.
 • Sette o kadar insanın gözünü.penisine dikmesi seksi değil - Hayalet
  Sette o kadar insanın gözünü.penisine dikmesi seksi değil21.11.2014
  Hayat“Bir muslukçudan farkım yok” diyecek kadar mütevazı.‘Dünyanın en seksisi’ yakıştırmalarını da kibarca dizisine atfediyor.Jamie Lannister diyerek, sevip saydığınız Nikolaj Coster-Waldau ile Yol, Sibel Kekilli ve iyi dizi formülü üzerine.
 • Zeytinlerin kesileceği ÇED raporunda yok - Hayalet
  Zeytinlerin kesileceği ÇED raporunda yok09.11.2014
  GündemDanıştay kararından bir gün önce 6 bin zeytin ağacının kesildiği Yırca’da, Kolin şirketine ait termik santral için hazırlanan ÇED raporu, yeni tartışmaları da beraberinde getirdi.
 • Hayaletler beynimizin oyunuymuş - Hayalet
  Hayaletler beynimizin oyunuymuş08.11.2014
  PlanetİSVİÇRELİ biliminsanları, laboratuvarda yürüttükleri deneylerde, ‘hayalet’lerin, meleklerin, perilerin ve hatta uzaylıların yalnızca insan beyninin bir oyunu olduğunu belirlediklerini açıkladı.
 • CHP'den zeytin fidanlı eylem - Hayalet
  CHP'den zeytin fidanlı eylem08.11.2014
  GündemSOMA’nın Yırca Köyü’nde 6 bin zeytin ağacının kesilmesini protesto eden CHP’liler, Kolin Şirketler Grubu binasının önüne zeytin fidanı dikti.Eyleme İtalyan Yeşiller Partisi Genel Başkanı Angelo Bonelli de katılarak destek verdi.
 • Hayalet gemi Büyükada tatbikatta - Hayalet
  Hayalet gemi Büyükada tatbikatta08.11.2014
  GündemTÜRKİYE’nin ev sahipliğinde NATO, ABD, İngiltere ve Pakistan Deniz Kuvvetleri unsurları ile Türkiye’den Deniz, Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurlarının katılımıyla 6 -14 Kasım 2014 tarihleri arasında Doğu Akdeniz’de gerçekleştirilen ’Mavi Balina- 14 Fiili Deniz Davet Tatbikatı’nda deniz periyodu başladı.Sabah erken saatlerde Aksaz Deniz Üs Komutanlığı’ndan ayrılan gemiler tatbikat alanına hareket etti.Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu helikopterle Büyükada Gemisi’ne gelerek tatbikatı izledi.
 • Anılar satıldı - Hayalet
  Anılar satıldı06.11.2014
  AnkaraSanat camiası, Akün ve Şinasi Sahnesi’nin gizlice satılmasına büyük tepki gösterdi.İki sahnenin de Türk tiyatrosu için önemine vurgu yapan sanatçılar, oyuncu ve izleyici olarak tiyatroya dair anısı olan birçok insanın yolunun buradan geçtiğini belirterek, “Anılar satılıyor” dedi.Ankara Hürriyet’e konuşan sanatçılar şunları söyledi:
 • Hollywood galası - Hayalet
  Hollywood galası04.11.2014
  PaparazziWilma Elles, başrolünü üstlendiği Türk-Amerikan-Hollanda ortak yapımı “The Tragedy”nin galasına katılmak üzere Los Angeles’a gitti.
 • İngilzlere hayalet kimlik - Hayalet
  İngilzlere hayalet kimlik03.11.2014
  Avrupaİngiltere hükümeti gelecek aydan itibaren tüm vatandaşlara “sanal kimlik” kullanma imkanı sağlayacaklarını açıkladı.
 • Cadılar Bayramı’nda korkunç saldırı - Hayalet
  Cadılar Bayramı’nda korkunç saldırı02.11.2014
  Avrupaİngiltere’nin Denton kentinde Cadılar Bayramı’nın kutlandığı 31 Ekim gecesi 22 yaşında bir kadın “Çığlık” filminde kullanılanlara benzer hayalet maskeleri takan 4 kişinin tacizine uğradı.
 • Cadılar Bayramı’nda korkunç saldırı - Hayalet
  Cadılar Bayramı’nda korkunç saldırı02.11.2014
  Planetİngiltere’nin Denton kentinde Cadılar Bayramı’nın kutlandığı 31 Ekim gecesi 22 yaşında bir kadın “Çığlık” filminde kullanılanlara benzer hayalet maskeleri takan dört kişinin tacizine uğradı.
 • Kobani'de çatışmalar 50'nci gününde - Hayalet
  Kobani'de çatışmalar 50'nci gününde02.11.2014
  GündemSURİYE’nin Kobani kentinde IŞİD militanları ile YPG güçleri arasındaki çatışmalar 50’nci gününe girdi.Savaş öncesi binlerce kişinin yaşamını sürdürdüğü Kobani, IŞİD saldırısı ve YPG’lilerin karşılık vermesi ile çıkan çatışmalarla ’Hayalet kente’ dönüştü.Türkiye tarafından bakıldığında da Kobani, yıkık binaların ardından harabeye dönen ve Suriyelileri kahreden görüntüsü ile dikkat çekiyor.
 • Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor - Hayalet
  Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor01.11.2014
  AvrupaGaziantep'te geçen yıl açılan ve 600'e yakın oyuncağı sergilendiği oyuncak müzesine küçükler kadar büyükler de ilgi gösteriyor.
 • Teresa Fidalgo'nun hayaleti Instagram'ı karıştırdı - Hayalet
  Teresa Fidalgo'nun hayaleti Instagram'ı karıştırdı30.10.2014
  PlanetInstagram'ı karıştıran "Teresa Fidalgo'nun hayaleti" Türk kullanıcılara da ulaştı.
 • Sarah Brightman’dan yerçekimsiz şarkılar - Hayalet
  Sarah Brightman’dan yerçekimsiz şarkılar29.10.2014
  Keyif‘Operadaki Hayalet’ ve ‘Cats’ gibi müzikallerin efsane sesi İngiliz sopranonun uzay tutkusu Neil Armstrong ile yarışır cinsten.Tüm şarkılarını, konserlerini bu aşkla yoğurması yetmedi.Şimdi uzayda yolculuğa hazırlanıyor.Brightman’dan, İstanbul konseri öncesi 4 Ekim 2015’te yapacağı yolculuğun detaylarını dinledik.
 • Davutoğlu Hayalet Casper - Hayalet
  Davutoğlu Hayalet Casper24.10.2014
  GündemMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, ülkede birçok önemli gelişme olurken Başbakan Davutoğlu’nun ‘kayıp’ olduğunu savunarak, “Terörist başına sekretarya oluşturulacağı yazılıyor ama Başbakan sırra kadem bastı.Hayalet Casper.Kayıp ilanı mı versek?” dedi.
 • F-35'e füze için imzalar atıldı - Hayalet
  F-35'e füze için imzalar atıldı22.10.2014
  GündemABD’li Lockcheed Martin ile Roketsan arasında F-35 savaş uçağı için uzun menzilli seyir füzelerinin ortak üretimi amacıyla anlaşma imzalandı.ABD’nin yeni Türkiye Büyükelçisi John Bass’ın Türkiye’de katıldığı ilk töreni de bu oldu.
 • Gülse BİRSEL

  AVM’ler bir olup dünyayı istila ediyor! - Hayalet
  AVM’ler bir olup dünyayı istila ediyor!21.10.2014
  YazarlarSuriye’de iç savaş sırasında şimdilik 180 bin kişinin hayatını kaybettiği Tartus şehrinde, gıcır gıcır bir AVM açılmış.İnanılmaz ama Kobani’ye 3 saat uzaklıkta!
 • Bu canavar Türkiye'de üretiliyor - Hayalet
  Bu canavar Türkiye'de üretiliyor20.10.2014
  EkonomiTürkiye'nin proje ortağı olduğu F-35 savaş uçaklarının uzun menzilli seyir füzelerinin Türkiye’de üretilmesi için yarın bir anlaşma imzalanıyor.Roketsan ile ABD’li Lockheed Martin firması arasındaki anlaşmaya göre Türkiye’de üretilen SOM füzeleri ilk etapta F-35’lere uyarlanacak.Daha sonra seri üretime geçilerek füzeler Türkiye üzerinden F-35 kullanıcısı ülkelere pazarlanacak.
 • Nükleer santralı kamyona sığdırdı - Hayalet
  Nükleer santralı kamyona sığdırdı19.10.2014
  EkonomiDünyanın en büyük silah ve savunma sanayi şirketlerinden ABD’li Lockheed Martin, bir kamyona sığabilen ve 100 megavatlık güç üreten nükleer santral geliştirdiklerini açıkladı.Pentagon’un en büyük tedarikçisi olan şirketin ileri araştırmalar grubu ‘SkunkWorks’ (Kokarca İşi) başardıkları nükleer füzyonu 10 yıl içinde ticari hale getirebileceklerini ilan etti.
 • Şenol Kalyoncu

  Ağrı çekmek kader değil - Hayalet
  Ağrı çekmek kader değil17.10.2014
  YazarlarSevgili okurlar, bu hafta konumuz ‘ağrı tedavisi’ yani ‘algoloji.’ Hayatımızın en azından bir döneminde mutlaka ağrı çekmişizdir.
 • Kobani'de sokak savaşı sürüyor - Hayalet
  Kobani'de sokak savaşı sürüyor14.10.2014
  GündemŞANLIURFA’nın Suruç İlçesi’nin karşısında olan IŞİD’in hedefindeki Suriye’nin Kobani kentinde 31 gündür çatışmalar devam ediyor.DHA ekibi, YPG güçleri ile ABD öncülüğündeki koalisyon uçaklarının bombardımanı ile IŞİD ilerlemesini durdurmaya çalıştığı Kobani’ye girdi ve yaşananları görüntüledi.
içinde

Hayalet


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz