Hanefi Avcı

 • Nedim Şener'den kumpas şikâyeti - Hanefi Avcı
  Nedim Şener'den kumpas şikâyeti13.01.2015
  GündemGazeteci Nedim Şener, Odatv Davası'nda kumpas iddiaları üzerine yürütülen soruşturma kapsamında Cumhuriyet Savcısı Cumali Karakütük'e öğleden sonra ifade verdi.
 • İlker Başbuğ: "Hainler zamanımızı çaldı" - Hanefi Avcı
  İlker Başbuğ: "Hainler zamanımızı çaldı"12.01.2015
  GündemEski Genelkurmay Başkanı emekli orgeneral İlker Başbuğ, "Özellikle genel kurmay başkanlığı yaptığım dönemde Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı yapılan oyunlar tepe noktasına çıktı.Öyle ki Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) yapmak istediklerimizi yapamadık.Özellikle de ikinci.yılımda orduyu daha iyi hale getirmek için projelerimiz vardı ama yapamadık.Hainler zamanımızı çaldı ama bugün şunun için mutluyum, dediğimiz her şey çıktı" dedi.
 • İlker Başbuğ: TSK’ya oynanan oyun, oynayanların ayaklarına dolaştı - Hanefi Avcı
  İlker Başbuğ: TSK’ya oynanan oyun, oynayanların ayaklarına dolaştı12.01.2015
  GündemGENELKURMAY eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, "Şimdi her şey dökülüyor.Her gün yapılan oyunun ne kadar çirkin, ne kadar ahlaksız olduğu ortaya çıkıyor.Ahlaksızlıkları yapanların kalkıp da kendilerini daha iyi Müslüman diye tanımlaması çok sahtekarca.Cezaevindeyken hep adalete inandık.Bu dünyada olmasa da öbür dünyada adaletin sağlanacağına inandık ama bugün bu oyun oynayanların ayaklarına dolaştı ve her şey ortaya döküldü" dedi.Başbuğ, kimseye kin ve nefret duymadıklarını ama Türkan Saylan ve diğer mağdurlara yapılanların hesabının sorulması gerektiğini belirterek şöyle dedi: ''Bu süreçte sivili, askeri, üniversite hocası Türkan Saylan’ın hesabını sormayacak mısınız? Hastalıkla uğraşıyordu ve öldü, hayatını kısaltmadılar mı?''
 • Akif BEKİ

  Gözümüzü kumpasa kapattık hadi - Hanefi Avcı
  Gözümüzü kumpasa kapattık hadi06.01.2015
  YazarlarBİR an için kumpas yokmuş gibi yaptık diyelim.
 • Akif BEKİ

  Yeni yıl için medyatik bazı dilek ve temennilerim - Hanefi Avcı
  Yeni yıl için medyatik bazı dilek ve temennilerim31.12.2014
  YazarlarCEMAAT ve paralel yapı tartışmalarıyla birlikte Said Nursi’nin yeniden keşfedildiği bir yıl oldu 2014.
 • "Çözüm sürecine engel oluyorlar" - Hanefi Avcı
  "Çözüm sürecine engel oluyorlar"27.12.2014
  GündemBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, Cizre’de çıkan olayların nedeninin, Uludere’nin yıl dönümü ve Kobani’de ölenlerin cenazesine yönelik provokasyon olduğunu söyledi.
 • Davutoğlu: 5 Ocak'ta öyle bir toplantı yok - Hanefi Avcı
  Davutoğlu: 5 Ocak'ta öyle bir toplantı yok26.12.2014
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 5 Ocak'ta kabineye başkanlık yapacağı yönündeki iddialarla ilgili olarak "5 Ocak'ta öyle bir toplantı yok" dedi.Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanan ve itiraz sonucu serbest kalan Konya'daki 16 yaşındaki liseli M.E.A.ile de konuşmak istediğini Davutoğlu, ''Bir amcası olarak çağrım olabilir.Şunu sorarım: Evladım sen niye hakaret ettin, Cumhurbaşkanımızla ne meselen var'' ifadelerini kullandı.
 • Arınç, Cizre’deki olaylarla ilgili konuştu - Hanefi Avcı
  Arınç, Cizre’deki olaylarla ilgili konuştu26.12.2014
  GündemBAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, Cizre’de çıkan olayların nedeninin, Uludere’nin yıl dönümü ve Kobani’de ölenlerin cenazesine yönelik provokasyon olduğunu söyledi
 • Hanefi Avcı’ya tuzak kurdular - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı’ya tuzak kurdular25.12.2014
  GündemAK Parti Sözcüsü Beşir Atalay, Yargıtay’ın Hanefi Avcı hakkında onadığı hapis cezası kararını, “Ona yapılan tam bir tuzak.Sağlam dursun, kendisini tebrik ediyorum” sözleriyle değerlendirdi.
 • Taha AKYOL

  Hanefi Avcı kararı - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı kararı25.12.2014
  YazarlarHANEFİ Avcı dosyası, Türkiye’deki adalet tartışmaları bakımından son derece önemlidir.
 • Hanefi Avcı: Adaletsizlikleri tescillendi - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı: Adaletsizlikleri tescillendi24.12.2014
  GündemEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, onama kararını gündeme ilişkin değerlendirmeler yaparken öğrendi.
 • Yargıtay Hanefi Avcı'nın cezasını onadı - Hanefi Avcı
  Yargıtay Hanefi Avcı'nın cezasını onadı23.12.2014
  GündemYargıtay 9.Ceza Dairesi, eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'ya, "Devrimci Karargah Örgütü" davasında "örgüt üyeliği" suçundan verilen 5 yıl 7 aylık hapis cezasını onadı.
 • İsmet BERKAN

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa. - Hanefi Avcı
  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa.16.12.2014
  YazarlarYAŞANANLAR hakkında siyasi analiz kabilinden pek çok şey söylenebilir; nitekim bu kılıkta pek çok şey de günlerdir söyleniyor.Eğer konuyu biraz daha yakından izliyorsanız, arkada yapılmayı bekleyen daha onlarca operasyon olduğunu da biliyorsunuz demektir; yani Türkiye’de gazeteci ve siyasetçiler daha uzun süre bu konularda çene yarıştıracak.
 • Akif BEKİ

  Basın özgürlüğüne inanır mıydı o arkadaşlar! - Hanefi Avcı
  Basın özgürlüğüne inanır mıydı o arkadaşlar!15.12.2014
  YazarlarPAZAR günkü gözaltılardan sonra yaygara bandosu uğuldamaya başladı.
 • Emin Arslan'ın 'İsmail Korkmaz' adıyla dinlemişler - Hanefi Avcı
  Emin Arslan'ın 'İsmail Korkmaz' adıyla dinlemişler11.12.2014
  Gündem23 sanıklı uyuşturucu davasının sanıkları arasında yer alan Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan duruşmada, "Hasbelkader Eskişehir'de ölen çocuğun adıyla dinlenmişim.Bu olaya zorla monte edilmeye çalışıldım.Bu dosyada istedikleri olmayınca sonrasında Ergenekon ve Oda TV davası olarak bilinen davalara katılmaya çalışıldım.Süreç içerisinde yıpratılmaya çalışıldım.Onurumuzu kurtarmanızı istiyorum" diye konuştu.
 • VIP kulak - Hanefi Avcı
  VIP kulak02.12.2014
  Gündem2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • Akif BEKİ

  Hadi canım eşek şakasıdır - Hanefi Avcı
  Hadi canım eşek şakasıdır21.11.2014
  YazarlarCEZAYİR’den Ekvator Ginesi’ne uçarken havada geldi avukatımın yolladığı e-posta.Okuduklarıma inanamadım.
 • Eğleniyor muyuz gençler? - Hanefi Avcı
  Eğleniyor muyuz gençler?20.11.2014
  KeyifCüneyt Özdemir Radikal’deki yazılarının en önemli özelliği günlük kısır tartışmaların dışında kalan mevzuları da konu almasıydı.'Eğlencesini Yitiren Ülke', bu alternatif gündemi hatırlatan bir derleme.
 • Ahmet HAKAN

  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler - Hanefi Avcı
  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler11.11.2014
  YazarlarHaftanın konuğu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı.
 • Gözaltındaki 18 polis adliyeye sevk edildi - Hanefi Avcı
  Gözaltındaki 18 polis adliyeye sevk edildi29.10.2014
  GündemMersin'de yasadışı dinleme operasyonu kapsamında gözaltına alınan, aralarında İstihbarat Eski Şube Müdürleri Ali Çengelci ile Ali İhsan Kaya'nın da bulunduğu 18 polis, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
 • İşte sahte ihbar konuşması - Hanefi Avcı
  İşte sahte ihbar konuşması27.10.2014
  GündemEskişehir İstihbarat Müdürlüğü'nde görevli Başkomiser Erkan Soydan, 'sahte bir telefon ihbarı komplosunun' baş aktörü.
 • Akif BEKİ

  Hani kaçığın tekiydi - Hanefi Avcı
  Hani kaçığın tekiydi20.08.2014
  YazarlarGİTTİĞİNİZ caminin imamı dese ki “Etrafı hep İran ajanları sardı ey cemaat, her köşebaşını tuttular, mahallede yer gök Acem casusu kaynıyor, uyan Müslüman.”
 • İsmet BERKAN

  İran, sahiden ‘kılcal damarlarımıza kadar’ sızmış olabilir mi? - Hanefi Avcı
  İran, sahiden ‘kılcal damarlarımıza kadar’ sızmış olabilir mi?15.08.2014
  YazarlarİSTANBUL polisi, 2010 yılında bir ihbar üzerine Nurettin Şirin adlı birini soruşturmaya başlıyor.
 • Nasıl Ceren oldum - Hanefi Avcı
  Nasıl Ceren oldum24.07.2014
  GündemEmniyet’te önüme konulan dosyada gördüklerim dehşet vericiydi.Polis, organize suç örgütü üyesi olarak e-mail’lerimin izlenmesini istemişti.Ancak hangi örgüte üye olduğum, bu örgüt kapsamında nasıl bir faaliyet gösterdiğime dair dosyaya herhangi bir delil koymamıştı.Dinleme kararı gerekçesi tek satırdı: ‘Organize suç örgütü üyesi olmak’.Dinleme talebi istenen hedef kişi ibaresinin karşısında aynen şu yazıyordu: ‘Ceren isimli kişi.’
 • İzlerini tespit etmişti ama - Hanefi Avcı
  İzlerini tespit etmişti ama24.07.2014
  GündemDEVRİMCİ Karargah davasında 15 yıl hapis cezasına mahkûm olan, Odatv davasından da yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Silivri Cezaevi’nden telekulağın izini tespit etmişti.
 • Hanefi Avcı Park Cafe'de sorguladığı isimlerle buluştu - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı Park Cafe'de sorguladığı isimlerle buluştu18.07.2014
  GündemDEVRİMCİ Karargah davasında tutuklu yargılanırken bir süre önce tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, iddianamede örgütünün buluşma yeri olarak değerlendirilen Mersin’deki Park Cafe’de, 12 Eylül döneminde sorgusuna katıldığı Necdet Kılıç ve Necati Emgilli ile buluştu.
 • Cemaate operasyonun talimatı - Hanefi Avcı
  Cemaate operasyonun talimatı08.07.2014
  GündemEmniyet Genel Müdürlüğü tarafından 30 ilin emniyet müdürlüğüne gönderilen talimat yazısında Gülen cemaatinin silahlı bir yapılanmasının olup olmadığının araştırılması talep edildi.Talep yazısında cemaatin tuttuğu iddia edilen arşivlerin yerlerinin 'acil' olarak tespit edilmesi ve baskın yapılması da isteniyor.
 • 1 eğri bomba 3 ayrı kumpas - Hanefi Avcı
  1 eğri bomba 3 ayrı kumpas06.07.2014
  GündemHanefi Avcı, Gölbaşı, Zir Vadisi ve Poyrazköy kazılarında aynı malzemelerin bulunduğunu iddia etti.Avcı “Aynı seri numarası, aynı fabrikasyon numarası, aynı malzeme.Hatta o malzemenin (sis bombası) üzerinde bir darbeden kaynaklanan çöküntü var” dedi.
 • Ateş BAKAN

  O Penaltı gol olmadı! - Hanefi Avcı
  O Penaltı gol olmadı!02.07.2014
  Yazarlar
 • Hanefi Avcı: Kötü hakimler infaz timi - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı: Kötü hakimler infaz timi30.06.2014
  GündemBir kitap yazdı hayatı değişti.Meslek hayatı boyunca terör örgütleri ile mücadele eden Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, önce Devrimci Karargâh üyesi olduğu gerekçesi ile tutuklandı, sonra Odatv davasında sanık oldu.Ergenekon örgütüne yardım ettiği ileri sürüldü.PKK ve TİKKO örgütlerinin propagandasını yaptığı iddiasıyla hakkında 2 ayrı dava açıldı.2 kez memuriyetten, 3 kez de meslekten atıldı.3 yıl 8 ay sonra Anayasa Mahkemesi’nin ‘hak ihlali kararı’nın ardından cezaevinden çıktı.Özgürlüğe adım attığı ilk günlerinde Hürriyet’in sorularını yanıtladı:
 • Sedat ERGİN

  Meğer Erdoğan’ın gerçekleri görmesi engelleniyormuş - Hanefi Avcı
  Meğer Erdoğan’ın gerçekleri görmesi engelleniyormuş25.06.2014
  YazarlarBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki günkü grup konuşması, 17 Aralık sonrasında Gülen cemaati karşısındaki tutumunun - geriye dönük muhasebesini de yaptığı - referans metinlerinden biridir.
 • Süreyi aşmayın - Hanefi Avcı
  Süreyi aşmayın21.06.2014
  GündemAnayasa Mahkemesi’nin, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın tahliye gerekçesinde, “Tutuklama gerekçelerini kişiselleştirin.Tahliye taleplerini formül gerekçelerle reddetmeyin.Tutuklulukta makul sürenin aşılmaması sizin göreviniz” denildi.Devrimci Karargâh Örgütü’ne yardımdan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan Avcı, 14 ay önce AYM’ye başvurmuştu.
 • Yargının namusunu AYM kurtardı - Hanefi Avcı
  Yargının namusunu AYM kurtardı21.06.2014
  GündemERGENEKON davası kapsamında 6 Ocak 2012 tarihinde tutuklanan, İstanbul 20’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nin oybirliğiyle verdiği kararla tahliye olan Başbuğ, Bodrum’da, kitabının imza gününde konuştu:
 • Tahliye sonrası şükür namazı - Hanefi Avcı
  Tahliye sonrası şükür namazı20.06.2014
  GündemDEVRİMCİ Karargah Örgütü’ne yardım suçundan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Anayasa Mahkemesi’nin hakkındaki “ihlal” kararının ardından, Yargıtay 9.Ceza Dairesi’nce verilen tahliye kararı sonrası dün akşam Silivri Cezaevi’nden çıktı.
 • Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir - Hanefi Avcı
  Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir20.06.2014
  GündemEski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Balyoz davasındaki tahliyelere ilişkin, "Anayasa Mahkemesi'nin son kararı, aslında Yargıtay'a bir derstir.Verdiği karar, bir noktada Ergenekon davası için geçerlidir" dedi.
 • Taha AKYOL

  Balyoz yeniden - Hanefi Avcı
  Balyoz yeniden19.06.2014
  YazarlarANAYASA Mahkemesi’nin Balyoz ve Hanefi Avcı davalarına ilişkin kararlarının gerekçesini Başkan Haşim Kılıç’a sordum.
 • Hanefi Avcı kararı yerel mahkemeye gönderildi - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı kararı yerel mahkemeye gönderildi19.06.2014
  GündemAnayasa Mahkemesinin eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı ile ilgili verdiği ihlale ilişkin gerekçeli karar, UYAP üzerinden yerel mahkemeye gönderildi.Avcı'nın avukatı Fidel Okan, kararı tahliye için Yargıtay 9.Ceza Dairesi'ne götürecek.
 • Hanefi Avcı tahliye oldu - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı tahliye oldu19.06.2014
  GündemDevrimci Karargah Örgütü'ne yardım suçundan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Anayasa Mahkemesi'nin hakkındaki "ihlal" kararı ve ardından Yargıtay 9.Ceza Dairesi'nce verilen tahliye kararı sonrası bu akşam cezaevinden çıktı.Saat 20.50'de cezaevinden çıkan Hanefi Avcı'yı arkadaşları karşıladı.
 • AYM'den Avcı'ya Balyoz tarifesi - Hanefi Avcı
  AYM'den Avcı'ya Balyoz tarifesi18.06.2014
  GündemAnayasa Mahkemesi, Devrimci Karargah Davası'ndan 15 yıl 4 ay hapis cezası alan ve 4 yıldır cezaevinde yatan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın haklarının ihlal edildiğine karar verdi.
 • AYM’den Avcı’ya tahliye yolu - Hanefi Avcı
  AYM’den Avcı’ya tahliye yolu18.06.2014
  GündemANAYASA Mahkemesi (AYM) Devrimci Karargah örgütü davasından 15 yıl 4 ay 5 gün hapse mahkum edilen ve Oda TV davasından tutuksuz yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında da dün hak ihlali kararı verdi.AYM ihlalin giderilmesi için kararın ilgili merciye gönderilmesine de hükmetti.AYM kararı ile, Yargıtay’ın yeni yargı paketi ışığında yeniden oluşturulacak ilgili heyet Avcı’nın tahliyesine karar verebilecek.
 • Hanefi Avcı tahliyesini istedi - Hanefi Avcı
  Hanefi Avcı tahliyesini istedi18.06.2014
  GündemDevrimci Karargah Davası'ndan 15 yıl 4 ay hapis cezası alan tutuklu eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, avukatları aracılığıyla Yargıtay 9.Ceza Dairesi'ne başvurarak tahliyesini talep etti.
 • Akif BEKİ

  Rakamlarla Hanefi Avcı mezalimi - Hanefi Avcı
  Rakamlarla Hanefi Avcı mezalimi06.06.2014
  YazarlarBİR de istatistik meselesi olarak ele alalım.
 • AYM'nin 14 aylık suskunluğuna, Hanefi Avcı'nın arkadaşlarından tepki - Hanefi Avcı
  AYM'nin 14 aylık suskunluğuna, Hanefi Avcı'nın arkadaşlarından tepki03.06.2014
  Gündem'Haksız ve uzun tutuklama' gerekçesi ile Anayasa Mahkemesi'ne yaptığı başvuru 14 aydır değerlendirmeye alınmayan Hanefi Avcı'nın dost ve arkadaşları Anayasa Mahkemesi önünde toplanacak.
 • Başbakan'dan 5 isme suç duyurusu - Hanefi Avcı
  Başbakan'dan 5 isme suç duyurusu28.03.2014
  GündemBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ali Fuat Yılmazer, Emre Uslu, Önder Aytaç, Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş ile Zaman gazetesi yazarı Mehmet Kamış hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.Yılmazer, Uslu ve Aytaç hakkında yurtdışına çıkış yasağı konması istendi.
 • O şovalye ruhlu subay - Hanefi Avcı
  O şovalye ruhlu subay24.03.2014
  GündemEski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, koğuş arkadaşı emekli orgeneraller Hurşit Tolon, Bilgin Balanlı ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’yı görmek için Silivri’ye gitti.İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi’nde tedavi gören emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin’i de ziyaret eden Başbuğ, “Muzaffer Tekin’i çocukluğundan tanıyorum.Tabur komutanımın oğlu.O kadar şövalye ruhlu bir subay ki, hastalığını bile söylemeyi yediremeyen bir arkadaşım” dedi.
 • Telekulak iddiası ile 40 polis açığa alındı - Hanefi Avcı
  Telekulak iddiası ile 40 polis açığa alındı21.03.2014
  GündemTÜRKİYE çapında aralarında İl Emniyet Müdürleri'nin de bulunduğu büyük çoğunluğunu İstihbaratçı polis şeflerinin oluşturduğu 40'ya yakın emniyetçi silahlarına ve kimliklerine el koyularak açığa alındı.Açığa alınan polis şefleri, yasa dışı telefon ve ortam dinlemesi yapmak ve bu kayıtları sızdırmak iddiaları ile suçlanıyor.
 • Polis müdüründen ilginç iddialar - Hanefi Avcı
  Polis müdüründen ilginç iddialar18.03.2014
  GündemERGENEKON, Balyoz, odatv ve KCK gibi önemli soruşturmalar sırasında İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü’nden sorumlu olan eski Emniyet Müdürü Ali Fuat Yılmazer, iki hafta önce Silivri Cezaevi’nden tahliye olan Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un tutuklanmasını Başbakan Tayyip Erdoğan’ın istediğini ileri sürdü.
 • Ali Fuat Yılmazer’e tazminat şoku - Hanefi Avcı
  Ali Fuat Yılmazer’e tazminat şoku17.03.2014
  GündemİSTANBUL İstihbarat Şube Müdürlüğü’nden sorumlu eski Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer, ‘Haliçte Yaşayan Simonlar-Dün Devlet Bugün Cemaat’ adlı kitabında, kendisi hakkında ‘sosyal ve psikolojk açıdan sorunlu’ ve ‘Cemaatin Emniyetteki İmamı’ ifadeleri kullanan Hanefi Avcı hakkında açtığı 30 bin liralık manevi tazminat davasını kaybetti.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Ergenekon - Hanefi Avcı
  Ergenekon11.03.2014
  YazarlarTayyip Erdoğan “ben bu davanın savcısıyım” dedi.
 • Paşalar gibi çıktı - Hanefi Avcı
  Paşalar gibi çıktı07.03.2014
  GündemEski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Silivri Cezaevi'nden tahliye edildi.Başbuğ, tahliyesinden sonra uzun bir konuşma yaparak tepkisini dile getirdi.
içinde

Hanefi Avcı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz