Hanefi Avcı


 • İsmet BERKAN

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa. - Hanefi Avcı

  ‘Suç örgütü lideri’ İstihbarat Daire Başkanı olursa.16.12.2014

  YAZARLAR

  YAŞANANLAR hakkında siyasi analiz kabilinden pek çok şey söylenebilir; nitekim bu kılıkta pek çok şey de günlerdir söyleniyor.Eğer konuyu biraz daha yakından izliyorsanız, arkada yapılmayı bekleyen daha onlarca operasyon olduğunu da biliyorsunuz demektir; yani Türkiye’de gazeteci ve siyasetçiler daha uzun süre bu konularda çene yarıştıracak.
 • Akif BEKİ

  Basın özgürlüğüne inanır mıydı o arkadaşlar! - Hanefi Avcı

  Basın özgürlüğüne inanır mıydı o arkadaşlar!15.12.2014

  YAZARLAR

  PAZAR günkü gözaltılardan sonra yaygara bandosu uğuldamaya başladı.
 • Emin Arslan'ın 'İsmail Korkmaz' adıyla dinlemişler - Hanefi Avcı

  Emin Arslan'ın 'İsmail Korkmaz' adıyla dinlemişler12.12.2014

  GÜNDEM

  23 sanıklı uyuşturucu davasının sanıkları arasında yer alan Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan duruşmada, "Hasbelkader Eskişehir'de ölen çocuğun adıyla dinlenmişim.Bu olaya zorla monte edilmeye çalışıldım.Bu dosyada istedikleri olmayınca sonrasında Ergenekon ve Oda TV davası olarak bilinen davalara katılmaya çalışıldım.Süreç içerisinde yıpratılmaya çalışıldım.Onurumuzu kurtarmanızı istiyorum" diye konuştu.
 • Reddi hâkim talebine Yargıtay’dan ret - Hanefi Avcı

  Reddi hâkim talebine Yargıtay’dan ret04.12.2014

  GÜNDEM

  Devrimci Karargâh Örgütü sanığı eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın, temyiz kararını 24 Aralık’ta açıklayacak olan Yargıtay 9’uncu Ceza Dairesi Heyeti’ne yaptığı reddi hâkim talebi jet hızıyla reddedildi.
 • VIP kulak - Hanefi Avcı

  VIP kulak02.12.2014

  GÜNDEM

  2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü isminin, “istihbari dinleme” adı altında, ‘terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle’ dinlendiği belirlendi.Hürriyet Gazetesi’nin santral numaralarından Doğan Holding’in üst düzey yöneticilerinin neredeyse tamamı dinlenmiş.Listede işadamları Ferit Şahenk’ten, Ali Koç ve Mehmet Emin Karamehmet’e, eski Genelkurmay Başkanları İsmail Hakkı Karadayı’dan, Hüseyin Kıvrıkoğlu’na, gazeteci Mehmet Yakup Yılmaz’dan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve Can Dündar’a kadar çok sayıda isim var.
 • Akif BEKİ

  Hadi canım eşek şakasıdır - Hanefi Avcı

  Hadi canım eşek şakasıdır22.11.2014

  YAZARLAR

  CEZAYİR’den Ekvator Ginesi’ne uçarken havada geldi avukatımın yolladığı e-posta.Okuduklarıma inanamadım.
 • Eğleniyor muyuz gençler? - Hanefi Avcı

  Eğleniyor muyuz gençler?21.11.2014

  Keyif

  Cüneyt Özdemir Radikal’deki yazılarının en önemli özelliği günlük kısır tartışmaların dışında kalan mevzuları da konu almasıydı.'Eğlencesini Yitiren Ülke', bu alternatif gündemi hatırlatan bir derleme.
 • Ahmet HAKAN

  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler - Hanefi Avcı

  Savcı ve yargıçların Cemaatçi olduğunu ispat etsinler11.11.2014

  YAZARLAR

  Haftanın konuğu, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı.
 • Gözaltındaki 18 polis adliyeye sevk edildi - Hanefi Avcı

  Gözaltındaki 18 polis adliyeye sevk edildi30.10.2014

  GÜNDEM

  Mersin'de yasadışı dinleme operasyonu kapsamında gözaltına alınan, aralarında İstihbarat Eski Şube Müdürleri Ali Çengelci ile Ali İhsan Kaya'nın da bulunduğu 18 polis, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
 • İşte sahte ihbar konuşması - Hanefi Avcı

  İşte sahte ihbar konuşması28.10.2014

  GÜNDEM

  Eskişehir İstihbarat Müdürlüğü'nde görevli Başkomiser Erkan Soydan, 'sahte bir telefon ihbarı komplosunun' baş aktörü.
 • Akif BEKİ

  Hani kaçığın tekiydi - Hanefi Avcı

  Hani kaçığın tekiydi20.08.2014

  Yazarlar

  GİTTİĞİNİZ caminin imamı dese ki “Etrafı hep İran ajanları sardı ey cemaat, her köşebaşını tuttular, mahallede yer gök Acem casusu kaynıyor, uyan Müslüman.”
 • İsmet BERKAN

  İran, sahiden ‘kılcal damarlarımıza kadar’ sızmış olabilir mi? - Hanefi Avcı

  İran, sahiden ‘kılcal damarlarımıza kadar’ sızmış olabilir mi?15.08.2014

  Yazarlar

  İSTANBUL polisi, 2010 yılında bir ihbar üzerine Nurettin Şirin adlı birini soruşturmaya başlıyor.
 • Nasıl Ceren oldum - Hanefi Avcı

  Nasıl Ceren oldum24.07.2014

  Gündem2008

  Emniyet’te önüme konulan dosyada gördüklerim dehşet vericiydi.Polis, organize suç örgütü üyesi olarak e-mail’lerimin izlenmesini istemişti.Ancak hangi örgüte üye olduğum, bu örgüt kapsamında nasıl bir faaliyet gösterdiğime dair dosyaya herhangi bir delil koymamıştı.Dinleme kararı gerekçesi tek satırdı: ‘Organize suç örgütü üyesi olmak’.Dinleme talebi istenen hedef kişi ibaresinin karşısında aynen şu yazıyordu: ‘Ceren isimli kişi.’
 • İzlerini tespit etmişti ama - Hanefi Avcı

  İzlerini tespit etmişti ama24.07.2014

  Gündem2008

  DEVRİMCİ Karargah davasında 15 yıl hapis cezasına mahkûm olan, Odatv davasından da yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Silivri Cezaevi’nden telekulağın izini tespit etmişti.
 • Hanefi Avcı Park Cafe'de sorguladığı isimlerle buluştu - Hanefi Avcı

  Hanefi Avcı Park Cafe'de sorguladığı isimlerle buluştu18.07.2014

  Gündem2008

  DEVRİMCİ Karargah davasında tutuklu yargılanırken bir süre önce tahliye edilen eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, iddianamede örgütünün buluşma yeri olarak değerlendirilen Mersin’deki Park Cafe’de, 12 Eylül döneminde sorgusuna katıldığı Necdet Kılıç ve Necati Emgilli ile buluştu.
 • 1 eğri bomba 3 ayrı kumpas - Hanefi Avcı

  1 eğri bomba 3 ayrı kumpas06.07.2014

  Gündem2008

  Hanefi Avcı, Gölbaşı, Zir Vadisi ve Poyrazköy kazılarında aynı malzemelerin bulunduğunu iddia etti.Avcı “Aynı seri numarası, aynı fabrikasyon numarası, aynı malzeme.Hatta o malzemenin (sis bombası) üzerinde bir darbeden kaynaklanan çöküntü var” dedi.
 • Cemaate operasyonun talimatı - Hanefi Avcı

  Cemaate operasyonun talimatı06.07.2014

  Gündem2008

  Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 30 ilin emniyet müdürlüğüne gönderilen talimat yazısında Gülen cemaatinin silahlı bir yapılanmasının olup olmadığının araştırılması talep edildi.Talep yazısında cemaatin tuttuğu iddia edilen arşivlerin yerlerinin 'acil' olarak tespit edilmesi ve baskın yapılması da isteniyor.
 • Ateş BAKAN

  O Penaltı gol olmadı! - Hanefi Avcı

  O Penaltı gol olmadı!02.07.2014

  Yazarlar

 • Hanefi Avcı: Kötü hakimler infaz timi - Hanefi Avcı

  Hanefi Avcı: Kötü hakimler infaz timi30.06.2014

  Gündem2008

  Bir kitap yazdı hayatı değişti.Meslek hayatı boyunca terör örgütleri ile mücadele eden Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, önce Devrimci Karargâh üyesi olduğu gerekçesi ile tutuklandı, sonra Odatv davasında sanık oldu.Ergenekon örgütüne yardım ettiği ileri sürüldü.PKK ve TİKKO örgütlerinin propagandasını yaptığı iddiasıyla hakkında 2 ayrı dava açıldı.2 kez memuriyetten, 3 kez de meslekten atıldı.3 yıl 8 ay sonra Anayasa Mahkemesi’nin ‘hak ihlali kararı’nın ardından cezaevinden çıktı.Özgürlüğe adım attığı ilk günlerinde Hürriyet’in sorularını yanıtladı:
 • Sedat ERGİN

  Meğer Erdoğan’ın gerçekleri görmesi engelleniyormuş - Hanefi Avcı

  Meğer Erdoğan’ın gerçekleri görmesi engelleniyormuş25.06.2014

  Yazarlar

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki günkü grup konuşması, 17 Aralık sonrasında Gülen cemaati karşısındaki tutumunun - geriye dönük muhasebesini de yaptığı - referans metinlerinden biridir.
 • ‘Beni öldürdü bu oğlum’ - Hanefi Avcı

  ‘Beni öldürdü bu oğlum’22.06.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi'nin hakkındaki "ihlal" kararının ardından, Yargıtay 9.Ceza Dairesi'nce tahliyesine karar verilen eski emniyet müdürü Hanefi Avcı memleketi Gaziantep'e geldi.Avcı'yı karşılayan annesi Emine Avcı "Oğlumu düşmanlarla yatırdılar.Ben oğlumu biliyorum.Beni öldürdü bu oğlum" diye sitem etti.
 • Süreyi aşmayın - Hanefi Avcı

  Süreyi aşmayın21.06.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi’nin, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın tahliye gerekçesinde, “Tutuklama gerekçelerini kişiselleştirin.Tahliye taleplerini formül gerekçelerle reddetmeyin.Tutuklulukta makul sürenin aşılmaması sizin göreviniz” denildi.Devrimci Karargâh Örgütü’ne yardımdan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan Avcı, 14 ay önce AYM’ye başvurmuştu.
 • Yargının namusunu AYM kurtardı - Hanefi Avcı

  Yargının namusunu AYM kurtardı21.06.2014

  Gündem2008

  ERGENEKON davası kapsamında 6 Ocak 2012 tarihinde tutuklanan, İstanbul 20’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nin oybirliğiyle verdiği kararla tahliye olan Başbuğ, Bodrum’da, kitabının imza gününde konuştu:
 • Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir - Hanefi Avcı

  Başbuğ: Son karar Yargıtay'a derstir20.06.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Balyoz davasındaki tahliyelere ilişkin, "Anayasa Mahkemesi'nin son kararı, aslında Yargıtay'a bir derstir.Verdiği karar, bir noktada Ergenekon davası için geçerlidir" dedi.
 • Tahliye sonrası şükür namazı - Hanefi Avcı

  Tahliye sonrası şükür namazı20.06.2014

  Gündem2008

  DEVRİMCİ Karargah Örgütü’ne yardım suçundan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Anayasa Mahkemesi’nin hakkındaki “ihlal” kararının ardından, Yargıtay 9.Ceza Dairesi’nce verilen tahliye kararı sonrası dün akşam Silivri Cezaevi’nden çıktı.
 • Hanefi Avcı kararı yerel mahkemeye gönderildi - Hanefi Avcı

  Hanefi Avcı kararı yerel mahkemeye gönderildi19.06.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesinin eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı ile ilgili verdiği ihlale ilişkin gerekçeli karar, UYAP üzerinden yerel mahkemeye gönderildi.Avcı'nın avukatı Fidel Okan, kararı tahliye için Yargıtay 9.Ceza Dairesi'ne götürecek.
 • Taha AKYOL

  Balyoz yeniden - Hanefi Avcı

  Balyoz yeniden19.06.2014

  Yazarlar

  ANAYASA Mahkemesi’nin Balyoz ve Hanefi Avcı davalarına ilişkin kararlarının gerekçesini Başkan Haşim Kılıç’a sordum.
 • Hanefi Avcı tahliye oldu - Hanefi Avcı

  Hanefi Avcı tahliye oldu19.06.2014

  Gündem2008

  Devrimci Karargah Örgütü'ne yardım suçundan 15 yıl 4 ay 5 gün hapis cezası alan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Anayasa Mahkemesi'nin hakkındaki "ihlal" kararı ve ardından Yargıtay 9.Ceza Dairesi'nce verilen tahliye kararı sonrası bu akşam cezaevinden çıktı.Saat 20.50'de cezaevinden çıkan Hanefi Avcı'yı arkadaşları karşıladı.
 • AYM’den Avcı’ya tahliye yolu - Hanefi Avcı

  AYM’den Avcı’ya tahliye yolu18.06.2014

  Gündem2008

  ANAYASA Mahkemesi (AYM) Devrimci Karargah örgütü davasından 15 yıl 4 ay 5 gün hapse mahkum edilen ve Oda TV davasından tutuksuz yargılanan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında da dün hak ihlali kararı verdi.AYM ihlalin giderilmesi için kararın ilgili merciye gönderilmesine de hükmetti.AYM kararı ile, Yargıtay’ın yeni yargı paketi ışığında yeniden oluşturulacak ilgili heyet Avcı’nın tahliyesine karar verebilecek.
 • Hanefi Avcı tahliyesini istedi - Hanefi Avcı

  Hanefi Avcı tahliyesini istedi18.06.2014

  Gündem2008

  Devrimci Karargah Davası'ndan 15 yıl 4 ay hapis cezası alan tutuklu eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, avukatları aracılığıyla Yargıtay 9.Ceza Dairesi'ne başvurarak tahliyesini talep etti.
 • AYM'den flaş Hanefi Avcı kararı - Hanefi Avcı

  AYM'den flaş Hanefi Avcı kararı17.06.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi, Devrimci Karargah Davası'ndan 15 yıl 4 ay hapis cezası alan ve 4 yıldır cezaevinde yatan eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın haklarının ihlal edildiğine karar verdi.
 • Akif BEKİ

  Rakamlarla Hanefi Avcı mezalimi - Hanefi Avcı

  Rakamlarla Hanefi Avcı mezalimi06.06.2014

  Yazarlar

  BİR de istatistik meselesi olarak ele alalım.
 • AYM'nin 14 aylık suskunluğuna, Hanefi Avcı'nın arkadaşlarından tepki - Hanefi Avcı

  AYM'nin 14 aylık suskunluğuna, Hanefi Avcı'nın arkadaşlarından tepki03.06.2014

  Gündem2008

  'Haksız ve uzun tutuklama' gerekçesi ile Anayasa Mahkemesi'ne yaptığı başvuru 14 aydır değerlendirmeye alınmayan Hanefi Avcı'nın dost ve arkadaşları Anayasa Mahkemesi önünde toplanacak.
 • Başbakan Erdoğan'dan Yılmazer'e suç duyurusu - Hanefi Avcı

  Başbakan Erdoğan'dan Yılmazer'e suç duyurusu27.03.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisine iftira ve hakarette bulunduğu iddiasıyla eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • O şovalye ruhlu subay - Hanefi Avcı

  O şovalye ruhlu subay24.03.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, koğuş arkadaşı emekli orgeneraller Hurşit Tolon, Bilgin Balanlı ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’yı görmek için Silivri’ye gitti.İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi’nde tedavi gören emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin’i de ziyaret eden Başbuğ, “Muzaffer Tekin’i çocukluğundan tanıyorum.Tabur komutanımın oğlu.O kadar şövalye ruhlu bir subay ki, hastalığını bile söylemeyi yediremeyen bir arkadaşım” dedi.
 • Polis müdüründen ilginç iddialar - Hanefi Avcı

  Polis müdüründen ilginç iddialar18.03.2014

  Gündem2008

  ERGENEKON, Balyoz, odatv ve KCK gibi önemli soruşturmalar sırasında İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü’nden sorumlu olan eski Emniyet Müdürü Ali Fuat Yılmazer, iki hafta önce Silivri Cezaevi’nden tahliye olan Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un tutuklanmasını Başbakan Tayyip Erdoğan’ın istediğini ileri sürdü.
 • Ali Fuat Yılmazer’e tazminat şoku - Hanefi Avcı

  Ali Fuat Yılmazer’e tazminat şoku17.03.2014

  Gündem2008

  İSTANBUL İstihbarat Şube Müdürlüğü’nden sorumlu eski Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer, ‘Haliçte Yaşayan Simonlar-Dün Devlet Bugün Cemaat’ adlı kitabında, kendisi hakkında ‘sosyal ve psikolojk açıdan sorunlu’ ve ‘Cemaatin Emniyetteki İmamı’ ifadeleri kullanan Hanefi Avcı hakkında açtığı 30 bin liralık manevi tazminat davasını kaybetti.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Ergenekon - Hanefi Avcı

  Ergenekon11.03.2014

  Yazarlar

  Tayyip Erdoğan “ben bu davanın savcısıyım” dedi.
 • Başbuğ: Bu bir başlangıçtır - Hanefi Avcı

  Başbuğ: Bu bir başlangıçtır06.03.2014

  Gündem2008

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ Silivri Cezaevinden tahliye edildi.Başbuğ tahliyesinden sonra uzun bir konuşma yaparak tepkisini dile getirdi.
 • Yılmaz ÖZDİL

  Ebru Gündeş’in kocası ekonomiden sorumlu devlet bakanı yapılsın - Hanefi Avcı

  Ebru Gündeş’in kocası ekonomiden sorumlu devlet bakanı yapılsın01.03.2014

  Yazarlar

  Rıza Sarraf kaçmaz, bırakın.
 • ‘Merkez’deler - Hanefi Avcı

  ‘Merkez’deler16.02.2014

  Gündem2008

  Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile 6 ilin valisi merkeze alındı, 8 ile de atama yapıldı.İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne ‘bakan onayı’ ile atanan Aksaray Valisi Selami Aktınok da dünkü kararname ile Merkez Valiliği’ne çekilen isimler arasında yer aldı.Altınok, İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevine devam edecek.İstanbul'un Küçükçekmece ve Gaziosmanpaşa kaymakamları Bitlis ve Uşak'a vali yapıldı.
 • Berberoğlu: Basınç karşısında ne yaptığınız önemli - Hanefi Avcı

  Berberoğlu: Basınç karşısında ne yaptığınız önemli13.02.2014

  Gündem2008

  Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu, “İnsanların bize ne söylediği tabii ki önemli, üslubu, mesafesi de önemli.Basınç var mı var.Tabi ki var.Ama onları dinledikten sonra ne yaptığımız da önemli” dedi.
 • Guardian: 'AKP-Cemaat kavgasında arada kalan Türk polisi' - Hanefi Avcı

  Guardian: 'AKP-Cemaat kavgasında arada kalan Türk polisi'09.02.2014

  Planet

  Türkiye'de AKP hükümeti ve Gülen Cemaati arasındaki gerilim Guardian'da, "Türk polisi Başbakan ve eski müttefiki arasındaki kavgaya yakalandı" başlıklı tam sayfa bir haberle ele alınıyor.
 • Akif BEKİ

  ‘Kripto Cemaatçi’nin zoru - Hanefi Avcı

  ‘Kripto Cemaatçi’nin zoru04.02.2014

  Yazarlar

  KAFAYI ‘kriptoloji’yle bozmuş tipler var; kriptolarını çözerek gizli Alevilerle gizli Kürtlerden ‘ajanlar’ı, gizli Ermeniler ve gizli Yezidilerden ‘içimizdeki yabancılar’ı buluyorlar.
 • Ahmet HAKAN

  Gözün arkada kalmasın Ali İsmail - Hanefi Avcı

  Gözün arkada kalmasın Ali İsmail03.02.2014

  Yazarlar

  DÜN hepimiz ama hepimiz, “Eskişehir’in ortasında dövülerek öldürülen bir çocuk” olduk Ali İsmail.
 • Tutukluluk süresi 5 yılla sınırlanırsa. - Hanefi Avcı

  Tutukluluk süresi 5 yılla sınırlanırsa.02.02.2014

  Gündem2008

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hükümetin hazırlamakta olduğu yeni demokratikleşme paketi çerçevesinde tutukluluk süresinin 5 yılla sınırlanmasına ilişkin yasa çalışması olduğunu açıkladı.Yasa ile, uzun süredir devam eden Ergenekon davası gibi davalarda halen tutuklu olan ve cezaları kesinleşmemiş sanıkların tahliyesinin önü açılacak.Yasa TBMM'den geçip, resmen yürürlüğe girdiğinde hemen salıverilecekler arasında gazeteci Tuncay Özkan, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Türk Ortodoks Patrikhanesi sözcüsü Sevgi Erenerol, Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Doğu Perinçek, Emniyet eski özel hareket dairesi başkanı İbrahim Şahın gibi isimler de yer alıyor.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Gidin o Başbakana deyin ki - Hanefi Avcı

  Gidin o Başbakana deyin ki31.01.2014

  Yazarlar

  GAZETECİLERİN sabahları evlerinden alınıp götürüldüğü, özel hayatlarının manşetlerde ve köşe yazılarında lime lime edilip kamunun önüne atıldığı, haklarında darbecilikten davalar açılıp Silivri zindanlarında unutulmuşluğa terk edildiği yıllardı.
 • Akif BEKİ

  Hocaefendi’nin özeleştirisi ve ‘paralel katakulli’ - Hanefi Avcı

  Hocaefendi’nin özeleştirisi ve ‘paralel katakulli’28.01.2014

  Yazarlar

  GÜLEN Hocaefendi’nin BBC mülakatında, daha çok özeleştiri gibi görünen sözleri üzerinde duruluyor.
 • Akif BEKİ

  TÜSİAD’ı kim kandırıyor? - Hanefi Avcı

  TÜSİAD’ı kim kandırıyor?27.01.2014

  Yazarlar

  ‘NE yani Başbakan’ı kandırıyorlar mı’ diye sormuşum hayretle.Bir avukat mektubu hatırlattı, Bülent Arınç’ın deyimiyle ‘meğer çok safmışım’.
 • Dink soruşturması başa döndü - Hanefi Avcı

  Dink soruşturması başa döndü16.01.2014

  Gündem2008

  HRANT Dink soruşturmasında kamu görevlileri ile ilgili soruşturmayı yürüten savcı Muammer Akkaş, dün HSYK tarafından Tekirdağ’a gönderildi.İfade vermesi beklenen Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Sabri Uzun’un, ‘sağlık nedenleriyle’ aldığı raporun da süresi bitti.Soruşturma ortada kaldı.Peki bundan sonra ne olacak:
içinde

Hanefi Avcı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz