Yazarlara göre

Ayşe ARMAN213Güzin Abla157Ayşe ARAL46Pakize SUDA35Cengiz SEMERCİOĞLU24Melike Karakartal19Pınar REYHAN19Şükrü KIZILOT18Onur BAŞTÜRK17Doğan ULUÇ16Nora ROMİ15Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU15Banu TUNA14Kubilay KESKİN14Mesude ERŞAN13İzzet ÇAPA13Dr. Gündüz TEZMEN12Yalçın DOĞAN12Yonca TOKBAŞ12Ertuğrul ÖZKÖK11Mehmet Y. YILMAZ11Yonca TOKBAŞ - Kelebek11Ahmet HAKAN10Gila BENMAYOR9Serdar TURGUT9Sevil ATASOY9Yılmaz ÖZDİL9Ömür GEDİK9Ebru ÇAPA8Yalçın BAYER8Oktay EKŞİ7Osman MÜFTÜOĞLU7Oya ARMUTÇU7Sema DENKER7Ali Atıf BİR6Kanat ATKAYA6Sibel Arna6Özgür BOLAT6Adam Adam5Ayçe DİKMEN5Ayşe ARAL - Kelebek5Gökhan KİMSESİZCAN5Murat BARDAKÇI5Nihat HATİPOĞLU5Rahmi TURAN5Sahrap SOYSAL5Aynur TARTAN4Fatih ÇEKİRGE4Melis ALPHAN4Pucca Günlük4Rauf TAMER4Yasin Girgin4Şenay DÜDEK4Ahmet ALTAN3Bahar AKINCI3Bülent KATARCI3Dr. Nuri Soysal3Emin ÇÖLAŞAN3Niobe 3Pako'nun Sayfası3Sabanur Kıraç3Taha AKYOL3Tuna KİREMİTÇİ3Uğur CEBECİ3Yener SÜSOY3Özdemir İNCE3İsmet BERKAN3Armağan ÇAĞLAYAN2Aylin Anne2Ayşe ÖZEK KARASU2Bekir COŞKUN2Cem Keçe2Cengiz ÇANDAR2Ceren Şehirlioğlu2Dursun GÜNDOĞDU2Erkan ÇELEBİ2Fatih ALTAYLI2Fatih Tekeci2Ferzane ZENAN2Kurthan FİŞEK2Mevlüt TEZEL2Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ2Nilüfer PAZVANTOĞLU2Prof. Dr. Emre AKKUŞ2Reşat KUTUCULAR2Sevgi'nin Diviti2Soner YALÇIN2Tufan TÜRENÇ2Yaşar SÖKMENSÜER2Yorgo KIRBAKİ2Zeynep ATİKKAN2İpek DURKAL2Şenol Kalyoncu2Ajda PEKKAN1Aylin LİVANELİ1Ayşegül DOMANİÇ YELÇE1Beyza BİLGİN1Buse Özel1Cüneyt ÜLSEVER1DODO 1

hamile kadin

haberleri ve son dakika gelişmeleri
4.919  adet haber bulundu.

İstanbul Müftülüğü önünde eylem

İstanbul Müftülüğü önünde eylem

İnsan Hakları Derneği (İHD) üyesi bir grup, İstanbul Müftülüğü Müftülüğü önünde bir basın açıklaması yaparak, Habur'da bekletilen 15 YPG'linin cenazesinin ailelerine verilmesini istedi.Şırnak'ta da cenazelerin getirilmesi için içinde HDP milletvekillerinin bulunduğu bir grup oturma eylemine başladı.

03.08.2015Gündem
1 imza bin ayıp

1 imza bin ayıp

Türkiye’de her yıl onlarca can alan, türlü vahşete sahne olan kadına yönelik şiddeti durdurmak için imzalanan İstanbul Sözleşmesi birinci yılını bugün doldurdu.Ve bu 1 yılda, 258 kadın daha öldürüldü.

01.08.2015Gündem
Şehide son görev

Şehide son görev

Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nde teröristlerce şehit edilen 30 yaşındaki polis memuru Mehmet Uyar’ın cenazesi, saat 16.30 sıralarında konvoyla baba ocağı Manisa’nın Salihli İlçesi Güneş Mahallesi’ndeki evin önüne getirildi.

31.07.2015Ege
'3 çocuk isteyen 23'ünde doğurmaya başlamalı'

'3 çocuk isteyen 23'ünde doğurmaya başlamalı'

Times gazetesinde yer alan bir araştırmaya göre, geniş aile isteyen kadınlar 20'li yaşların başından itibaren çocuk yapmaya başlamalı.Uzmanlar 35 yaşından sonra hamile kalma şansının ciddi şekilde düşmeye başladığını belirtiyor.

31.07.2015Dünya
TV dizileri seks tabusunu nasıl yıktı

TV dizileri seks tabusunu nasıl yıktı

Söz konusu 'seks sahneleri' olunca Hollywood muhafazakârlaşırken, TV dizileri cesaretleniyor mu? 'Mad Men'den 'Girls'e 'Game of Thrones'tan 'Orange is the New Black'e pek çok popüler dizi, TV'nin seks konusundaki utangaçlığını epeydir rafa kaldırdığının ispatı.BBC'den Jennifer Keishin Armstrong'un, Hollywood açık seks sahnelerine hafiften perde çekerken TV dizilerinin sınırları nasıl zorladığını anlatan yazısını paylaşıyoruz.

29.07.2015Keyif
Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor

23 Mayıs’ta Prag’da evlenen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı’nın habercilerden kaçış macerası sona erdi.Çift, nikâh sonrası ilk kez Bodrum’da birlikte görüntülendi.Ortaçlı, belirginleşen göbeğiyle dikkat çekerken, erkek bebek beklediklerini açıkladılar.

26.07.2015Paparazzi
İsveçli aile Antalya'da mahsur kaldı

İsveçli aile Antalya'da mahsur kaldı

Eşi Eric Kilander ile birlikte Türkiye’ye tatile geldikten sonra Antalya’da erken doğum yapan İsveç vatandaşı Johonna Kilander, özel sağlık sigortası şirketinden gelen, “Hastane giderlerinizi karşılayamayız” haberi ile yıkıldı.Binlerce liraya ulaşan hastane masrafını karşılayamayan Kilander çifti, İsveç Konsolosluğu’ndan yardım istedi.İsveç’teki yerel basın kuruluşlarından alınan bilgilere göre Kilander çiftinin yaşadığı durumdan etkilenen arkadaşları ise aileye yardım edebilmek için yardım kampanyası başlattı.

25.07.2015Ekonomi
Bırakamadı

Bırakamadı

Kilis'te IŞİD militanlarınca şehit edilen Astsubay Mehmet Yalçın Nane’nin cenazesi Gaziantep’te, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde PKK’lılarca şehit edilen polis memuru Tansu Aydın’ın cenazesi ise Zonguldak’ta toprağa verildi.

25.07.2015Gündem
Şehit polis Tansu Aydın'ın eşi yürek dağladı

Şehit polis Tansu Aydın'ın eşi yürek dağladı

DİYARBAKIR'ın Yenişehir İlçesi Şehitlik Mahallesi'ndeki hain saldırıda şehit olan polis memuru Tansu Aydın'ın cenazesi düzenlenen törenle memleketi Zonguldak'a uğurlandı.Şehit polisin Vietnamlı eşi Vu Yhuy Tuanvi Aydın, törende Budist inancına göre eşi için yere kapanarak dua etti, ağıtlar yaktı.Şehit polisin eşinin sözleri anlaşılmasa da yürekleri dağladı.Tabut ambulansa bindirilirken arkasından giden Vu Yhuy Tuanvi'yi kadın polisler güçlükle sakinleştirdi.Tansu Aydın'ın cenazesi daha sonra askeri uçakla Zonguldak Havalimanı'na getirildi.Şehidin naaşının uçaktan alındığı sırada eşi, Türk Bayrağı'na sarılı tabutu tutarak cenaze aracına kadar yürüdü.Acılı eş, cenaze aracına da binmek istedi.Kilis’te IŞİD militanlarının silahlı saldırısında şehit düşen astsubay Mehmet Yalçın Nane için de Gaziantep'te düzenlenen törende hamile eşinin tabuta son bakışı yürek burktu.

24.07.2015Gündem
Cesedi çantada bulunan bebeğin katil zanlısı annesi çıktı

Cesedi çantada bulunan bebeğin katil zanlısı annesi çıktı

Tunceli’nin Munzur çayı üzerinde yüzen bir çantanın balıkçılar tarafından bulunması ile ortaya çıkan bebek cinayeti aydınlatıldı.Çantadan çıkan kız bebek cesedi ile ilgili Jandarmanın yaptığı araştırmada cinayetin anne Senem Yıldırım tarafından işlendiği ortaya çıktı.Tunceli Devlet Hastanesi’nde çalışan anne Senem Yıldırım’ın jandarmada verdiği ifadesinde suçunu itiraf ederek "Aynı hastanede mesai arkadaşım olan biriyle istemediğim bir ilişki yaşadım.Bebeği kendi başıma doğurduktan sonra onu boğarak bir çantaya koyup nehre attım" dediği öğrenildi.

23.07.2015Gündem
Munzur çayında çantada cesedi bulunan kız bebeğin katil zanlısı annesi çıktı

Munzur çayında çantada cesedi bulunan kız bebeğin katil zanlısı annesi çıktı

TUNCELİ’nin Munzur çayı üzerinde yüzen bir çantanın balıkçılar tarafından bulunması ile ortaya çıkan bebek cinayeti aydınlatıldı.Çantadan çıkan kız bebek cesedi ile ilgili Jandarmanın yaptığı araştırmada cinayetin anne Senem Yıldırım tarafından işlendiği ortaya çıktı.Tunceli Devlet Hastanesi’nde çalışan anne Senem Yıldırım’ın jandarmada verdiği ifadesinde suçunu itiraf ederek "Aynı hastanede mesai arkadaşım olan biriyle istemediğim bir ilişki yaşadım.Bebeği kendi başıma doğurduktan sonra onu boğarak bir çantaya koyup nehre attım" dediği öğrenildi.

22.07.2015Gündem
Hastaneye yetişemeyince arabada doğum yaptı!

Hastaneye yetişemeyince arabada doğum yaptı!

Daha önce evde eşinin yardımıyla, ormanda tek başına hatta yürürken doğum yapan kadınların ilginç doğum haberlerini okumuştuk.Bu seferki ilginç doğum örneği ise bir arabanın içerisinden! Houston Doğum Merkezi'ne yetişmeye çalışan bir çift, bu anları kameraya almaya karar verdi ama sonra bakın neler oldu.

21.07.2015Her şey
Kadın dönüşürse her şey dönüşür

Kadın dönüşürse her şey dönüşür

“Kadın dönüşürse her şey dönüşür” düşüncesiyle Spiritüel Yaşam Uzmanı Gülden Üner tarafından hazırlanan Tanrıça İnzivaları, olmadığı bir şeye dönüştürülen ve modern dünyada var olabilmek için dişiliğini unutarak erilleşen kadının, fabrika ayarlarına geri dönmesini sağlıyor.

14.07.2015Keyif
Mezopotamya'nın acılı bebekleri

Mezopotamya'nın acılı bebekleri

Şair Murathan Mungan, Mardin’i anlatırken, “Orası benim çocukluk gökyüzüm, yıldızları ilk saydığım yer.İçinde büyüdüğüm coğrafya çok çetindi.Bana dünyanın hiç kolay bir yer olmadığını erken öğretti” demişti.Mardin büyülü bir yer.Ama şairin de dediği gibi çok sert, çok çetin.Özellikle o güzelim taş evlerin içine hapsedilen, okutulmayan, dövülen, aşağılanan kadınlar için.Oradaydık.Mardin’in acılı kadınlarıyla tanıştık, hayallerini erkeklerin eline teslim etmekten bir terapi seansında vazgeçenlerle dertleştik.Sabancı Vakfı ve MOKİD’in (Mardin Kadınlar Ortak İşbirliği Derneği) birlikte yürüttüğü ‘Mezopotamya Bebekleri’ projesiyle bir araya gelen kadınlar, yaşadıklarını bez bebekler yaparak dışavurdu.Adlarını çok anlaşılır nedenlerle saklı tuttuk, bebeklerin hikâyelerine kulak verdik.

12.07.2015Hayat
Işıl'dan Işıl bebeğe ziyaret

Işıl'dan Işıl bebeğe ziyaret

Galatasaray Odeabank Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Işıl Alben, adını taşıyan sarı-kırmızılı takımın taraftarı bir çiftin bebeğini, Yalova'da ziyaret etti.

11.07.2015Basketbol
Bebeğine ultrasonda gördüğü film karakterinin adını verdi

Bebeğine ultrasonda gördüğü film karakterinin adını verdi

İngiltere'de 20 haftalık hamile bir kadın, ultrasonda Gremlinler filminden Gizmo karakterine benzer bir figür görünce bebeğinin adını Gizmo koymaya karar verdi.

10.07.2015Her şey
'Hazırlan fuhuş yapacaksın' dedi öldürdüm

'Hazırlan fuhuş yapacaksın' dedi öldürdüm

Adana'da eşini öldüren Çilem Karabulut'un evlendikten 28 gün sonra hastalandığı için kocasından dayak yediği, sonra fuhuş yapmadığı için ormanlık alanda, sokak ortasında saçından sürüklenerek tekmelendiği, hamileyken, hatta doğum yapmak üzereyken hastanede makineye bağlıyken bile dayak yediği ortaya çıktı.Doğan, "Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün.Namusum için öldürdüm" dedi.

09.07.2015Gündem
Bebeğinin babasını sıra dışı yolla buldu

Bebeğinin babasını sıra dışı yolla buldu

Tek gecelik ilişkisinin ardından hamile kalan Avustralyalı Bianca Fazey bebeğinin babasını bulmak için internette bir ilan yayınlamıştı.İlan sonuç verdi ve 25 yaşındaki genç kadın çocuğunun babasını buldu.

09.07.2015Her şey
Guinness'e aday 50 yıllık davada 20 kuruşluk tazminat

Guinness'e aday 50 yıllık davada 20 kuruşluk tazminat

Türkiye'de elli yıl sonra sonuçlanan ve Guinnes Rekorlar Kitabı'na aday gösterilen babalık davasında Anayasa Mahkemesi, davayı açan taksici Yüksel Sakarya'yı mağdur eden Adalet Bakanlığı'nı günlüğü 20 kuruştan toplam 3 bin 650 TL manevi tazminat ödemeye mahkum etti.

08.07.2015Gündem
Manisa'da büyük acı: 14 kişi toprağa veriliyor

Manisa'da büyük acı: 14 kişi toprağa veriliyor

Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde bu sabah meydana gelen ve 13'ü kadın 1'i çocuk toplam 15 köy sakininin hayatını kaybettiği kazada cenazeler toprağa veriliyor.

06.07.2015Gündem
Ormanda doğurdu

Ormanda doğurdu

ABD’nin California eyaletinde Amber Pangborn isimli hamile kadın sancıları başladıktan sonra yolunu kaybedince Plumas ormanının ıssız bir köşesinde tek başına doğum yapmak zorunda kaldı.

02.07.2015Dünya
Zayıflama çayları bu kez hamile bıraktı

Zayıflama çayları bu kez hamile bıraktı

Zayıflama çaylarının bu kez ilginç bir zararı ortaya çıktı.Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de genç bir kadın zayıflama çayı içtikten sonra organ yetmezliği yaşamış ve karaciğer nakli olmuştu.Bu kez de İngiltere'de yaşayan Naomi Salt isimli kadın doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen hamile kaldı.Nedeninin ise zayıflamak için kullandığı çaylar olabileceği belirtildi.

01.07.2015Sağlık
2 bin yıllık dev ağacın dalı koptu: 2 yaralı

2 bin yıllık dev ağacın dalı koptu: 2 yaralı

Muğla’nın Marmaris ilçesinde 2 bin yıllık dev çınar ağacının dalının kopması sonucu 2 Türk kadın turist yaralanırken, iki otomobilde de maddi hasar meydana geldi.Yaralı kadınlardan birinin bir buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi.

28.06.2015Gündem
Şehit babaya son öpücük

Şehit babaya son öpücük

DENİZLİ’nin Honaz İlçesi’nde kaçak definecileri yakalamak isterken uçuruma yuvarlanarak şehit olan 32 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Cengiz Darbaş’ın cenazesi, memleketi Elazığ’da gözyaşları arasında toprağa verildi.10 gün sonra tekrar baba olacak şehidin 3 yaşındaki kızı Azra, törende babasının fotoğrafını öptü.

22.06.2015Gündem
Mahkemede verdiği ifade ile şoke etti

Mahkemede verdiği ifade ile şoke etti

Antalya'da 2 yıldır birlikte yaşadığı 21 yaşındaki Deniz Aktaş’ı 4 Mart sabahı tabancayla öldüren 40 yaşındaki Lokman Barış Çelik, verdiği ifadeyle şaşırttı.Çelik, Deniz Aktaş'ın 'Hadi bana yumurta kır' sözüne sinirlenindiğini ve sonrasında da erkekliğine laf ettiğini söyledi.

19.06.2015Gündem
Hamile kadın sokak ortasında saldırıya uğradı

Hamile kadın sokak ortasında saldırıya uğradı

İngiltere’nin başkenti Londra’da 8 aylık hamile bir kadın evinin önünde motorsiklet kaskı takan iki kişinin saldırısına uğradı.21 yaşındaki Malorie Bantala’nın karnını tekmeleyen saldırganlar onun bebeğini kaybetmesine yol açtı.

18.06.2015Avrupa
11 çocuklu yalan!

11 çocuklu yalan!

Geçtiğimiz yıllarda, Hindistan'da tek doğumla 11 çocuk doğuran anne dünya gündemine oturmuştu.28 yaşındaki Anju Kushwaha isimli genç kadının fotoğrafları tüm dünyada yayılmıştı.Ancak o hikayenin gerçek olmadığı anlaşıldı.

15.06.2015Her şey
21 saat sonra böyle bulundu

21 saat sonra böyle bulundu

UŞAK'ın Banaz İlçesi'nde, hayvanlarını aramaya çıktığı ormanlık alanda kaybolan 6 aylık hamile Naciye Karataş, iz takip köpeğiyle yapılan arama-kurtarma çalışması sonucu 20 saat sonra yarı baygın halde bulunup, hastaneye kaldırıldı.Genç kadın ve karnındaki bebeğinin sağlık durumun iyi olduğu bildirildi.

13.06.2015Ege
Ormanda kaybolan hamile kadın 21 saat sonra bulundu

Ormanda kaybolan hamile kadın 21 saat sonra bulundu

Uşak'ın Banaz ilçesinde ormanda eşiyle birlikte hayvan otlatırken kaybolan hamile kadın, 21 saat sonra yarı baygın olarak bir ağacın altında bulundu.

13.06.2015Gündem
Çocukken dondurulan yumurtasıyla anne oldu

Çocukken dondurulan yumurtasıyla anne oldu

Belçika’da yaşayan 27 yaşındaki bir kadının henüz 13 yaşındayken dondurttuğu yumurtalık dokusunun vüduduna yeniden nakledilmesi sonucu doğal bir şekilde hamile kalıp sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdiği açıklandı.

11.06.2015Avrupa
Denizli’de sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi

Denizli’de sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi

DENİZLİ’de akşam saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmur nedeniyle çok sayıda ev ve işyerinde su baskınları yaşandı.Üçgen Çarşısı’nda 200’den fazla işyerini su bastı, vatandaşlar benzer sıkıntının sık sık yaşanması ve gerekli çalışmayı yapmadığı gerekçesiyle belediyeye tepki gösterdi.

08.06.2015Gündem
Arjantin sokakta, Messi ise.

Arjantin sokakta, Messi ise.

Arjantin’de halk, son dönemde artan kadın cinayetlerini protesto için başkent Buenos Aires’te büyük bir protesto gösterisi düzenledi.Arjantinli futbol yıldızı Lionel Messi de Facebook hesabından mesaj yayımlayarak, göstericilere destek verdi.

05.06.2015Futbol
Şiddete karşı 4 ülke 100 kent

Şiddete karşı 4 ülke 100 kent

Kadına yönelik şiddet ve cinayetlerin giderek arttığı Arjantin’de 14 yaşında bir kızın sevgilisi tarafından öldürülmesi, yüzbinlerce kişiyi sokağa döktü.“Maçoluk öldürüyor” sloganı atılan eylemlere Şili, Meksika, Uruguay da destek verdi.

05.06.2015Dünya
Haftalık gündem testi

Haftalık gündem testi

Başbakan rakiplerin destek veren oluşumları açıkladı.Aralarında kimler yok ki.Gündemimiz dolu dolu.Bu da dahil türlü saçma olay var elimizin altında.Buyurun gündem testimize.

04.06.2015Hayat
Kadınlar daha çekici görünmek için bunu yapıyorlar

Kadınlar daha çekici görünmek için bunu yapıyorlar

Yıllardır kadınların regl dönemlerinde tatlı krizleri, yemek yeme eğilimlerinin arttığı konuşulur ancak yapılan yeni bir araştırma olayın bambaşka bir yönünü ortaya koydu.

03.06.2015Sağlık
Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe

08.06.2015Ayşe ARAL
Yetiş Ayşe beş yaşında

Yetiş Ayşe beş yaşında

Daha dün gibi sevgili Fatih’e (Çekirge) “Ya aklımda şöyle bir şey var, yapabilir miyim patron?” diye sorduğum.Onun da “Tabii yap ya, güzel fikir!” diye cevap vermesi.

27.06.2015Ayşe ARAL - Kelebek
Al-i İmran suresi ve dualar

Al-i İmran suresi ve dualar

DUANIN Kuran’daki anlamı öncelikle ibadettir, Yaradan’a inancın ve güvenin bir ifadesidir.

10.07.2015Beyza BİLGİN
Hayat tek erkekle geçer mi

Hayat tek erkekle geçer mi

26.07.2015Ertuğrul ÖZKÖK
Hamile kaldığımı hemen anlayabilir miyim

Hamile kaldığımı hemen anlayabilir miyim

Sevgili Güzin Ablacığım, ben sekiz aylık evli bir genç kadınım.Eşimle çocuk istiyoruz ama bu dönem içinde hamile kalamadım.Oysa korunmuyoruz, acaba bir sorun mu var? Böyle bir şey olursa çok üzülürüz.Ailelerimiz bizden mutlaka bir torun bekliyor.

09.06.2015Güzin Abla
Hak etmediğim dedikodu ve iftiraların ortasına düştüm

Hak etmediğim dedikodu ve iftiraların ortasına düştüm

Çok güzel ama bir o kadar da zor bir kadın Defne Samyeli.Bu yüzden de hiç kolay bir röportaj olmadı.Aramızda kalsın, bir ara ikimiz de röportajı yarıda bırakıp, masadan kalkmayı düşünmüş bile olabiliriz.

14.06.2015İzzet ÇAPA
Seni seviyorum ama kendimi daha çok

Seni seviyorum ama kendimi daha çok

İlişkilerin yumağa dönüştüğü hikâyelerden hoşlananlar için bu hafta seçenek bol.

24.07.2015Mehmet Uğur YÜKSEL
Kadın cinayetleri politiktir

Kadın cinayetleri politiktir

Çocuklukta öğrenilen bilgiler, içinize görünmeyen bir elin bir minik tohum bırakması gibi.Daha ileri yaşlarda öğrenilen bilgilerle çocuklukta öğrenilenlerin yer edişi farklı oluyor.Küçükken içinize bırakılmış o tohum ileride filizleniyor, büyüyor ve hayatınızın her alanını kaplıyor.

19.06.2015Melike Karakartal
Demir kilo yapar mı?

Demir kilo yapar mı?

Demir eksikliği; halsizlik, bitkinlik, saçlarda matlaşma, el ve ayak üşümesi gibi sorunlara yol açıyor.Demir içeren haplarla tedavi söz konusu oldu mu kilo alma kaygısı, konuya zaten duyarlı olan kadınları çok etkiliyor.Ama demir destekleri asla kilo aldırmıyor.

31.07.2015Osman MÜFTÜOĞLU
Kadınları bekleyen gizli tehlike

Kadınları bekleyen gizli tehlike

Demir eksikliği önemli bir sorun.Demiriniz azalınca daha kolay yorulur, daha sık üşür, daha çabuk unutur, daha sık nezle-grip olursunuz.Sorunun erkeklerden çok kadınları etkilediği de önemli bir ayrıntı.Nedeni şu.

17.06.2015Osman MÜFTÜOĞLU
Soyunan kim?

Soyunan kim?

Efsane dizi “Game of Thrones” sadece sürpriz ölümleri, sansasyonel senaryosu ve izleyici rekorlarıyla gündem olmuyor.

23.06.2015Ömür GEDİK
Kabuk

Kabuk

01.07.2015Reşat KUTUCULAR
Evli, bekar, boşanmış meselesi değil, mesele kadın olmak

Evli, bekar, boşanmış meselesi değil, mesele kadın olmak

Arka arkaya haberler geliyor ünlü ve evli kadınların özel hayatlarına dair.

10.07.2015Yonca TOKBAŞ - Kelebek