Gülsuyu

 • Maltepe'de terör operasyonu - Gülsuyu
  Maltepe'de terör operasyonu14.01.2015
  Gündemİstanbul Maltepe'de sabah erken saatlerde terör operasyonu gerçekleştirildi.
 • Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon - Gülsuyu
  Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon14.01.2015
  GündemMaltepe'de düzenlenen operasyonda, İstanbul Anadolu Adliyesi'ne silahla ateş açtığı iddiasıyla aranan bir kişi gözaltına alındı.
 • 'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor - Gülsuyu
  'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor05.01.2015
  GündemMALTEPE’de 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin davada mahkeme, "Kamu güvenliği nedeniyle" davanın nakli konusunda 15 Eylül 2014’te Adalet Bakanlığı’na yazılan müzekkerenin cevabının beklenmesine ve cevabın akıbetinin sorulmasına oy çokluğu ile karar verdi.Duruşmada konuşan Hasan Ferit Gedik’in babası İbrahim Gedik, "Sizin de başınıza gelebilir.Bizim ciğerimiz yandı, sizin de yanabilir.Vicdanınızı sorgulayın" dedi.
 • Müze gibi pazarlar - Gülsuyu
  Müze gibi pazarlar28.12.2014
  SeyahatBu müze gibi pazarlarda gezinirken, kendinizden geçeceğinizden, ağzınızın suyunun gürül gürül akacağından adım gibi eminim.Bu mekânlardaki görüntülerin, bir müzede gördükleriniz kadar sizi heyecanlandıracağından şüpheniz olmasın.
 • Maltepe'de kütüphane yandı - Gülsuyu
  Maltepe'de kütüphane yandı25.12.2014
  GündemMALTEPE’de bulunan ve 5 gün önce yanan Engin Ceber Halk Kütüphanesi’nde bugün ikinci kez yangın çıktı.
 • Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi - Gülsuyu
  Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi23.12.2014
  GündemGezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 5.duruşması görüldü.
 • Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı - Gülsuyu
  Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı18.12.2014
  GündemMaltepe'de bir binanın duvarına asılan pankartın altına bırakılan bomba süsü verilmiş şüpheli paket fünye ile patlatıldı.Etrafı bantla sarılan kutunun içinden dinamit görüntüsü verilmiş kağıt ve kablolar çıktı.
 • Mehmet YAŞİN

  Müze gibi pazarlar - Gülsuyu
  Müze gibi pazarlar07.12.2014
  YazarlarÖnden Noel, ardından yeni yıl derken, aralık ayının ikinci yarısında dünyada iş yaşamı frene basıyor.
 • Anneden isyan - Gülsuyu
  Anneden isyan19.11.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylara ilişkin görülen davanın 4’üncü duruşmasında anne Nuray Gedik, “Biz, Hasan Ferit için, oğlum için adalet istiyoruz.Bu 4’üncü duruşmamız oldu ama yargılama hâlâ başlamadı.Bu çeteler dışarıda faaliyetlerine devam ediyor.Bunlar devletten, polisten güç alarak bunu yapıyorlar.Bu davamızı bizden kaçıracaklar” diyerek isyan etti.
 • İBB'den Topçu Kışlası açıklaması - Gülsuyu
  İBB'den Topçu Kışlası açıklaması18.11.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi son günlerde tekrar gündeme gelen Topçu Kışlası Projesi'yle ilgili açıklama yaptı.
 • Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz - Gülsuyu
  Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz18.11.2014
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde önceki gün görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu, yeniden tartışmalara neden oldu.
 • Ölüm yağı şehre indi - Gülsuyu
  Ölüm yağı şehre indi18.10.2014
  Ekonomi10 numara yağ, artık şehir içinde çalışan minibüslerin depolarında da kendine yer buldu.Şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan 10 numara dolum istasyonu sadece geceleri çalışıyor.Her gün yüzlerce insanı taşıyan minibüs şoförleri depolarına ‘ölüm yağı’ doldurarak maliyetlerini yarı yarıya düşürdüklerini söylüyor.
 • Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu - Gülsuyu
  Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu05.10.2014
  GündemMALTEPE’nin Gülsuyu Mahallesi’nde aralarında husumet olan İsmail Doğan (41) ile manav Ercan T.(38) önceki gün saat 16.30 sıralarında Emek Caddesi’nde karşılaştı.
 • Aynur TARTAN

  Unutmamalı, o güzel günleri. - Gülsuyu
  Unutmamalı, o güzel günleri.03.10.2014
  YazarlarAnılarla gönülleri hoş tutmalı, ayırmamalı.Nerede o eski bayramlar? Ahh eski bayramlar… Değişen biz miyiz, bayramlar mı?
 • ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı - Gülsuyu
  ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı01.10.2014
  Gündemİşçi emeklisi Mehmet Altun (62), Ocak 2013’te, İstanbul’da evinin bitişiğindeki inşaatta sigortasız gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.
 • Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi - Gülsuyu
  Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi21.09.2014
  GündemGezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 4.duruşması görüldü.
 • Osmanlı’nın şölen yemekleri - Gülsuyu
  Osmanlı’nın şölen yemekleri20.09.2014
  GurmeKaridye pilaki’den Vartabid’e, Boran-i Hassa’dan Terkib-i Zirva’ya uzanan bir ziyafet sofrası.Kulağımıza uzak gelen bu isimler, padişahların sevdiği saray lezzetleriydi.
 • Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı - Gülsuyu
  Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı14.09.2014
  GündemDünyanın en büyük adliyesi olduğu belirtilen Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda görülen Gülsuyu olayları davasında 3.duruşma da başlamadan ertelendi.Mahkeme başkanı, duruşma için tahsis edilen salonun tarafların sayısı ve yargılamanın süresi dikkate alındığında yetersiz olduğunu belirtti.Mahkeme Başkanı, kamu güvenliği nedeniyle davanın nakli konusunda talep ile birlikte dosyanın Adalet Bakanlığı'na gönderilmesine ve Yargıtay'ın bu konuda vereceği kararın beklenmesine hükmetti.Duruşmada söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Salonda hava 40 derecedir.Bu salon yargılama yapılmaya elverişli değildir" dedi.
 • Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası - Gülsuyu
  Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası10.09.2014
  GündemHasan Ferit Gedik’in (21) Gülsuyu’nda uyuşturucu çetesi tarafından öldürülmesiyle ilgili davada polisler tarafından darp edildiklerini öne süren 4 avukat eşkal vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular.
 • Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi - Gülsuyu
  Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi04.09.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına karşı düzenlenen eylemde kurşunlanarak öldürülen Hasan Ferit Gedik’in duruşmasında, mahkeme salonunun izleyicilere kapatılması nedeniyle kavga çıktı.
 • Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı - Gülsuyu
  Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı26.08.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, PTT şubesine parça tesirli ses bombası atıldı.
 • Kavga Çıktı dava başlayamadı - Gülsuyu
  Kavga Çıktı dava başlayamadı14.08.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava, güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi - Gülsuyu
  Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi13.08.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Duruşma sırasında yaşananları anlattılar - Gülsuyu
  Duruşma sırasında yaşananları anlattılar13.08.2014
  GündemHasan Ferit Gedik’in ölümü çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan Gülsuyu olaylarına ilişkin davanın yapılamayan ilk duruşması sonrası Gedik’in ailesi, avukatları ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, adliye çıkışında basın açıklaması yaptı.Basın açıklamasının yapılacağı sırada kısa süreli gerginlik yaşandı.Adliye önünde Gedik ailesine destek olmak için toplanan bir grubun içinden, polislere pet şişe atılması üzerine CHP’li Tanal, grubun yanına gitti.Tanal, gruptakilere hiçbir şey atılmaması için ricada bulundu.
 • Sancaktepe'de polis müdahalesi - Gülsuyu
  Sancaktepe'de polis müdahalesi13.08.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda Hasan Ferit Gedik'in ölümüyle ilgili görülen davanın ilk duruşmasında çıkan olayları protesto etmek isteyen bir grup Sarıgazi Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde toplandı.
 • Maltepe’de soygun - Gülsuyu
  Maltepe’de soygun03.08.2014
  GündemMALTEPE’de sigara dağıtım aracı maskeli kişiler tarafından çalındı.100 bin liralık sigarayı alan soyguncular aracı terk edip kayıplara karıştı.
 • ‘Gül’ kuyruğu - Gülsuyu
  ‘Gül’ kuyruğu15.07.2014
  EkonomiCumhurbaşkanı, TOBB’da gülsuyu ve gül aromalı lokumlarla karşılandı.
 • Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner? - Gülsuyu
  Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner?14.07.2014
  GurmeHayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.Heyecanların her zaman uçup kaçmakta değil insanın içine kapanıp içindeki, elindeki renklerin farkına başka gözle varmasıyla da olacağını düşünerek, eskilere, unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş tariflere uzandık.
 • Refika Birgül

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner? - Gülsuyu
  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner?11.07.2014
  YazarlarHazır ramazan kapımızı çalmışken herkes daha fazla yemekten bahseder, zor tarifler denenirken hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.
 • Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor - Gülsuyu
  Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor08.07.2014
  EkonomiKALDIRIMA dalan minibüs önceki gün bir kişinin feci şekilde ölümüne neden oldu.Kazanın olduğu hattaki minibüsler zamana karşı yarışıyor.Kontrole geç varan bir minibüs arkadan gelen minibüse dakika başına 10 TL gecikme cezası ödüyor.Hız ve zamana endeksli sistem kazalara davetiye çıkarıyor.
 • İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi - Gülsuyu
  İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi23.06.2014
  Gündemİstanbul Başakşehir'e bağlı Bayramtepe Mahallesi’nde oturanlar, son 1 yılda 3 genci bonzaiye kurban verince uyuşturucuya karşı savaş başlattı.Aralarında 2 bin imza toplayan mahalleli, önceki gün de uyuşturucu satıcılarına karşı yürüdü ancak üzerlerine pompalı tüfeklerle ateş açıldı.Ancak uyuşturucuyu mahalleden silmekte kararlılar.Sıkça duyduğumuz söz, “Biz bu işe baş koyduk.”
 • Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek - Gülsuyu
  Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek23.06.2014
  GündemYargıtay’ın haklarında verilen ceza kararını bozması üzerine yeniden yargılanmaya başlanan Balyoz davası sanığı 88 kişiden 25’i hakkında beraat kararı verildi.Mahkeme, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın tanık olarak dinlenmesine karar verdi.
 • Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum - Gülsuyu
  Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum31.05.2014
  Hayat“Eşi benzeri olmayan, en şiddetle güzel, insani ve dünyadaki en etkileyici çağdaş sanat eseri… Hayatınızın geri kalanını bir sanat fuarından diğerine giderek geçirseniz bile buranın size hissettirdiklerine yaklaşamayacaksınız…” Dünyanın en önemli sanat tarihçilerinden Simon Schama, Financial Times’a böyle yazmıştı.
 • ‘Devrimci öldürsek önemli değil’ - Gülsuyu
  ‘Devrimci öldürsek önemli değil’20.05.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda uyuşturucu çetelerine karşı gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırı sonrası 30 Eylül’de Hasan Ferit Gedik’in (21) ölümü, 3 kişinin yaralanması olayına karıştıkları iddia edilen 15’i tutuklu 35 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı.
 • Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı - Gülsuyu
  Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı19.05.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin soruşturma tamamlandı.İddiname, Anadolu 10.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.311 sayfalık iddianamede "Kasten yaralama", "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve üye olma", "Nitelikli yağma", "Kasten öldürmeye teşebbüs", "Nitelikli yağma" gibi suçlardan, 11 yıl ile 269 yıl arasında değişen hapis ve müebbet hapis cezası istemiyle yargılanacak 35 sanık adı bulunuyor.Olaya ilişkin telefon tapelerine de yer verilen iddianamede, örgüt yöneticisi Zafer Turan'ın "Allah herkese hayırlı cinayetler nasip etsin, polis-molis öldürmeyelim de, polis devletin bir adamı, devrimci öldürsek önemli değil" şeklindeki sözleri de yer alıyor.
 • İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi - Gülsuyu
  İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi05.05.2014
  GündemYıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 9 Mayıs Cuma günü 4,5 saat süreyle elektrik verilemeyecek.
 • Savaş'ın katil zanlısı yakalandı - Gülsuyu
  Savaş'ın katil zanlısı yakalandı25.04.2014
  GündemMALTEPE’de 4 Nisan tarihinde öldürülen Savaş Taşhan’ın(18) katil zanlısı olduğu tespit edilen 17 yaşındaki T.S.polis tarafından yakalandı.Savaş Taşhan’ın resmi ve isminin bölgede daha önce çıkan olaylar sırasında öldürülen Hasan Ferit Gedik’le ilgili sosyal medyada yayınlanan yasadışı bir örgütün "failler" listesinde yer alıyordu.Şüpheli T.S.olayla ilgili verdiği ifadesinde "Daha önceden aramızda bir husumet vardı.Yolda karşılaşınca hiçbir şey sormadan öldürdüm" dediği öğrenildi.
 • Melis ALPHAN

  Bir kadın filmine destek çağrısı - Gülsuyu
  Bir kadın filmine destek çağrısı23.04.2014
  YazarlarYazar yönetmen Ahu Öztürk’ün çocukluğundan en net hatırası İstanbul’a yaptıkları akraba ziyareti.
 • En anlamlı etkinlik - Gülsuyu
  En anlamlı etkinlik06.04.2014
  EgeMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşu'nun 169.Yıldönümü kapsamında, "Polis Haftası' düzenlenen çeşitli etkinliklerle başladı.Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan programda şehitler için mevlit okutuldu.Kızılay'a kan bağışında bulunuldu.
 • Bombacı kadın DHKP-C’li çıktı - Gülsuyu
  Bombacı kadın DHKP-C’li çıktı05.04.2014
  GündemKAĞITHANE’de önceki gece taksiye binerken yakalanan ve çantasından uzaktan kumandalı bomba çıkan çarşaflı kadının DHKP-C’li B.E.olduğu ortaya çıktı.
 • İstanbul'da emniyete bombalı saldırı öncesi yakalandı - Gülsuyu
  İstanbul'da emniyete bombalı saldırı öncesi yakalandı04.04.2014
  GündemKAĞITHANE'de, çantasında uzaktan kumandalı bomba bulunan DHKP-C'li kadın B.E, bir taksiye binerken yakalandı.Çarşaflı kadın eylemcinin bombayı bir emniyet binasına yerleştirerek uzaktan kumandayla harekete geçirmeyi planladığı öne sürüldü.B.E'nin İstanbul'da bir karakola düzenlenen canlı bomba saldırısından sonra yapılan gösterilerde aralarında Grup Yorum üyelerinin de bulunduğu kişilerle birlikte gözaltına alındığı ve tutuksuz yargılandığı ortaya çıktı.
 • Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim - Gülsuyu
  Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim20.03.2014
  GündemHepsini bir karede buluşturan illüstrasyonun çizeri Faruk Tarınç, ağlayarak yaptığı eseriyle ilgili “Bu çizimi herkes kendi cümleleriyle sahiplensin” diyor.
 • Onlar da Berkin Elvan'ı unutmadı - Gülsuyu
  Onlar da Berkin Elvan'ı unutmadı11.03.2014
  GündemBerkin Elvan için düzenlenen törene sapanlı teyze olarak bilinen Emine Cansever de katıldı.Bu arada AGOS Gazetesi de Berkin Elvan'ın resmini binasına astı.Gaziantep'te ise Berkin Elvan için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • Yalçın BAYER

  Başbuğ, cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmalı - Gülsuyu
  Başbuğ, cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmalı07.03.2014
  YazarlarESKİ Futbol Federasyonu Başkanı ve babasının anılarını yazdığı ‘Atatürk’ün Yanı Başında’ kitabının yazarı Mustafa Kemal Ulusu diyor ki?
 • Gülsuyu'nda son firari yakalandı - Gülsuyu
  Gülsuyu'nda son firari yakalandı20.02.2014
  GündemGÜLSUYU’nda 30 Eylül 2013 tarihinde gösteri yapan gruba yapılan silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik’in katil zanlısı olarak aranan son şüpheli Ş.E.Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.Ş.E.soruşturmanın yürütüldüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne teslim edildi.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Hain yok, kişiliksiz var - Gülsuyu
  Hain yok, kişiliksiz var18.02.2014
  YazarlarCHP’den aday gösterilmeyen bazı belediye başkanları DSP’ye yöneldi.
 • Şehit polisin kızından yürek burkan feryat - Gülsuyu
  Şehit polisin kızından yürek burkan feryat17.02.2014
  GündemMaltepe'de aile içi şiddet olayına müdahale ettiği sırada bıçaklanarak şehit olan polis memuru Mehmet Emin Aydın için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen cenaze töreninde, gözyaşlarına boğulan kızları Aylin ve Sıla Aydın'ı, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve eşi Gülhan Altınok teskin etmeye çalıştı.
 • Aile içi şiddete müdahale etmeye gitmişlerdi - Gülsuyu
  Aile içi şiddete müdahale etmeye gitmişlerdi16.02.2014
  GündemMALTEPE’de aile içi şiddet ihbarına giden iki polis memuru bıçaklandı.Ağır yaralanan polislerden Mehmet Emin Aydın kaldırıldığı Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit oldu.Polisler saldırganı bacaklarından vurarak etkisiz hale getirdi.
 • CHP'li İnce: Ar damarı çatlamış bunların - Gülsuyu
  CHP'li İnce: Ar damarı çatlamış bunların21.01.2014
  GündemCHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AK Parti'ye yüklenerek, "CHP grubunun bazı üyelerine AKP için kampanya açma çağrısında bulundum.Muharrem İnce'den AKP'lilerin çocuklarına 500 saat ücretsiz fizik dersi, Samsun Milletvekili Haluk Koç'tan 500 ücretsiz muayene garanti.Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir'i ne kadar uğraşsam da ikna edemedim, 'ben onlara günahımı bile vermem' dedi'' yorumunda bulundu.
 • Yine giderim - Gülsuyu
  Yine giderim01.01.2014
  Gündem‘Sapanlı Teyze’ olarak tanınan Gezi olaylarının simge isimlerinden Emine Cansever tahliyenin ardından konuştu: “Gezi sadece ağaçların kesilmesi olayı değildi.Orada haksızlığa ve yoksulluğa karşı mücadele ettik.Yine bu eylemler olsun yine giderim.”
içinde

Gülsuyu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz