Aramanız :
Aradığınız kelime : "

gulsuyu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

388  adet haber bulundu.


 • Gülsuyu davasında olay çıktı, bir avukat başından yaralandı - gulsuyu
  Gülsuyu davasında olay çıktı, bir avukat başından yaralandı16.03.2015
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davada olaylar çıktı.Mahkeme Başkanı Mahir Merdun, "Bu şartlarda yargılama devam edilemez" diyerek duruşmayı daha sonra belirlenecek bir tarihe erteledi.
 • Gülsuyu Davası gergin başladı - gulsuyu
  Gülsuyu Davası gergin başladı16.03.2015
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davanın görülmesine devam ediliyor.
 • 'Gülsuyu olayları' davasında gerginlik - gulsuyu
  'Gülsuyu olayları' davasında gerginlik09.03.2015
  GündemGülsuyu olayları davasının geçtiğimiz celsesinde yaşanan olaylar nedeniyle adliye içinde ve dışında geniş güvenlik önlemleri alındı.Adliye dışında TOMA'lar, çevik kuvvet araçları ve ambulanslar beklerken adliye içindeki koridorlara bariyerler çekildi.Yoğun önlemler alınmasına rağmen adliyede bir grup ile polis ve özel güvenlik görevlileri arasında olaylar çıktı.
 • Gülsuyu davası çıkışında silahlı saldırı - gulsuyu
  Gülsuyu davası çıkışında silahlı saldırı09.03.2015
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralandığı olaylara ilişkin davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı gün boyu olaylara sahne olurken, duruşma bitiminde ise bu kez silahlar patladı.Duruşmayı seyirci olarak takip eden Umut Kaya adlı genç, Anadolu Adalet Sarayı çıkışında bulunan bir benzin istasyonunun önünde 2 kurşunla vurularak yaralandı.
 • Bıçaklı, kavgalı duruşma - gulsuyu
  Bıçaklı, kavgalı duruşma05.03.2015
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda 2013’ün Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği olaylara ilişkin 5 kez ertelenen dava, Adalet Bakanlığı’nın davanın kendi mahkemesinde görülmesi kararı ardından 6.celsede görülmeye başlandı.
 • Gülsuyu davasında gerginlik - gulsuyu
  Gülsuyu davasında gerginlik04.03.2015
  GündemHasan Ferit Gedik'in öldüğü Gülsuyu olaylarıyla ilgili davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı'nın koridorları karıştı.Sanık yakınları ile davayı izlemeye gelenler arasında kavga çıktı.Kemer, bank, çöp kutusunun kullanıldığı kavgaya çevik kuvvet ekipleri biber gazı sıkarak müdahale etti.Yaralananların olduğu kavga izleyicilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Gülsuyu davasında adliye koridorları karıştı - gulsuyu
  Gülsuyu davasında adliye koridorları karıştı04.03.2015
  GündemHASAN Ferit Gedik’in öldüğü Gülsuyu olaylarıyla ilgili davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı’nın koridorları karıştı.Sanık yakınları ile davayı izlemeye gelenler arasında kavga çıktı.Kemer, bank, çöp kutusunun kullandığı kavgaya Çevik kuvvet ekipleri biber gazı sıkarak müdahale etti.Yaralananların olduğu kavga izleyicilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Hasan Ferit Gedik davası ertelendi - gulsuyu
  Hasan Ferit Gedik davası ertelendi04.03.2015
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ve 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 22'si tutuklu 35 sanığın yargılandığı dava, 9 Mart'a ertelendi.
 • Ev aramaları yapan polislere suç duyurusu - gulsuyu
  Ev aramaları yapan polislere suç duyurusu02.02.2015
  GündemÇağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na, Halkın Hukuk Bürosu avukatlarıyla birlikte gelen bir grup aile, son günlerde İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Taksim saldırısının failinin bulunmasına yönelik düzenlenen operasyonlardaki ev baskınlarının, mahkeme kararı bulunmadan gerçekleştirildiğini ileri sürerek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • Maltepe’de gece yarısı terör operasyonu - gulsuyu
  Maltepe’de gece yarısı terör operasyonu31.01.2015
  GündemİSTANBUL Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gece saatlerinde Maltepe’de birçok adrese eşzamanlı baskınlar düzenledi.
 • Taksim saldırganının kimliği belirlendi - gulsuyu
  Taksim saldırganının kimliği belirlendi31.01.2015
  GündemTAKSİM Meydanı’nda polise düzenlenen silahlı saldırganın kimliğinin belirlenmesi için çok yönlü soruşturma yürütüldü.Sarı saçlı, 1.60 boylarında, siyah kıyafetli kadının kimliğinin belirlenmesi için MOBESE görüntüleri incelendi.Kadının kaçarken bindiği taksiden parmak izi alındı ve saldırganın DHKP-C üyesi Elif Sultan Kalsen olduğu belirlendi.
 • Sanatçı Seyfi Doğanay hayatını kaybetti - gulsuyu
  Sanatçı Seyfi Doğanay hayatını kaybetti30.01.2015
  GündemHalk müziği ve fantezi müzik sanatçısı Seyfi Doğanay, kaldırıldığı hastanede 51 yaşında hayatını kaybetti.
 • Maltepe'de sopalı, palalı kavga - gulsuyu
  Maltepe'de sopalı, palalı kavga28.01.2015
  GündemMaltepe'de, inşaat işçileri ile mahallenin gençleri arasında çıkan 10 kişinin karıştığı palalı kavgada 2’si ağır 3 işçi çeşitli yerlerinden yaralandı.Mahalle sakinleri, işçilere saldıranların uyuşturucu kullandıklarını iddia etti.
 • Maltepe'de terör operasyonu - gulsuyu
  Maltepe'de terör operasyonu15.01.2015
  Gündemİstanbul Maltepe'de sabah erken saatlerde terör operasyonu gerçekleştirildi.
 • Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon - gulsuyu
  Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon15.01.2015
  GündemMaltepe'de düzenlenen operasyonda, İstanbul Anadolu Adliyesi'ne silahla ateş açtığı iddiasıyla aranan bir kişi gözaltına alındı.
 • 'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor - gulsuyu
  'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor06.01.2015
  GündemMALTEPE’de 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin davada mahkeme, "Kamu güvenliği nedeniyle" davanın nakli konusunda 15 Eylül 2014’te Adalet Bakanlığı’na yazılan müzekkerenin cevabının beklenmesine ve cevabın akıbetinin sorulmasına oy çokluğu ile karar verdi.Duruşmada konuşan Hasan Ferit Gedik’in babası İbrahim Gedik, "Sizin de başınıza gelebilir.Bizim ciğerimiz yandı, sizin de yanabilir.Vicdanınızı sorgulayın" dedi.
 • Müze gibi pazarlar - gulsuyu
  Müze gibi pazarlar29.12.2014
  SeyahatBu müze gibi pazarlarda gezinirken, kendinizden geçeceğinizden, ağzınızın suyunun gürül gürül akacağından adım gibi eminim.Bu mekânlardaki görüntülerin, bir müzede gördükleriniz kadar sizi heyecanlandıracağından şüpheniz olmasın.
 • Maltepe'de kütüphane yandı - gulsuyu
  Maltepe'de kütüphane yandı26.12.2014
  GündemMALTEPE’de bulunan ve 5 gün önce yanan Engin Ceber Halk Kütüphanesi’nde bugün ikinci kez yangın çıktı.
 • Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi - gulsuyu
  Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi24.12.2014
  GündemGezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 5.duruşması görüldü.
 • Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı - gulsuyu
  Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı19.12.2014
  GündemMaltepe'de bir binanın duvarına asılan pankartın altına bırakılan bomba süsü verilmiş şüpheli paket fünye ile patlatıldı.Etrafı bantla sarılan kutunun içinden dinamit görüntüsü verilmiş kağıt ve kablolar çıktı.
 • Mehmet YAŞİN

  Müze gibi pazarlar - gulsuyu
  Müze gibi pazarlar08.12.2014
  YazarlarÖnden Noel, ardından yeni yıl derken, aralık ayının ikinci yarısında dünyada iş yaşamı frene basıyor.
 • Anneden isyan - gulsuyu
  Anneden isyan20.11.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylara ilişkin görülen davanın 4’üncü duruşmasında anne Nuray Gedik, “Biz, Hasan Ferit için, oğlum için adalet istiyoruz.Bu 4’üncü duruşmamız oldu ama yargılama hâlâ başlamadı.Bu çeteler dışarıda faaliyetlerine devam ediyor.Bunlar devletten, polisten güç alarak bunu yapıyorlar.Bu davamızı bizden kaçıracaklar” diyerek isyan etti.
 • İBB'den Topçu Kışlası açıklaması - gulsuyu
  İBB'den Topçu Kışlası açıklaması19.11.2014
  Gündemİstanbul Büyükşehir Belediyesi son günlerde tekrar gündeme gelen Topçu Kışlası Projesi'yle ilgili açıklama yaptı.
 • Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz - gulsuyu
  Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz19.11.2014
  GündemİSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde önceki gün görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu, yeniden tartışmalara neden oldu.
 • Ölüm yağı şehre indi - gulsuyu
  Ölüm yağı şehre indi19.10.2014
  Ekonomi10 numara yağ, artık şehir içinde çalışan minibüslerin depolarında da kendine yer buldu.Şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan 10 numara dolum istasyonu sadece geceleri çalışıyor.Her gün yüzlerce insanı taşıyan minibüs şoförleri depolarına ‘ölüm yağı’ doldurarak maliyetlerini yarı yarıya düşürdüklerini söylüyor.
 • Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu - gulsuyu
  Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu06.10.2014
  GündemMALTEPE’nin Gülsuyu Mahallesi’nde aralarında husumet olan İsmail Doğan (41) ile manav Ercan T.(38) önceki gün saat 16.30 sıralarında Emek Caddesi’nde karşılaştı.
 • Aynur TARTAN

  Unutmamalı, o güzel günleri. - gulsuyu
  Unutmamalı, o güzel günleri.04.10.2014
  YazarlarAnılarla gönülleri hoş tutmalı, ayırmamalı.Nerede o eski bayramlar? Ahh eski bayramlar… Değişen biz miyiz, bayramlar mı?
 • ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı - gulsuyu
  ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı02.10.2014
  Gündemİşçi emeklisi Mehmet Altun (62), Ocak 2013’te, İstanbul’da evinin bitişiğindeki inşaatta sigortasız gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.
 • Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi - gulsuyu
  Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi22.09.2014
  GündemGezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 4.duruşması görüldü.
 • Osmanlı’nın şölen yemekleri - gulsuyu
  Osmanlı’nın şölen yemekleri21.09.2014
  GurmeKaridye pilaki’den Vartabid’e, Boran-i Hassa’dan Terkib-i Zirva’ya uzanan bir ziyafet sofrası.Kulağımıza uzak gelen bu isimler, padişahların sevdiği saray lezzetleriydi.
 • Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı - gulsuyu
  Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı15.09.2014
  GündemDünyanın en büyük adliyesi olduğu belirtilen Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda görülen Gülsuyu olayları davasında 3.duruşma da başlamadan ertelendi.Mahkeme başkanı, duruşma için tahsis edilen salonun tarafların sayısı ve yargılamanın süresi dikkate alındığında yetersiz olduğunu belirtti.Mahkeme Başkanı, kamu güvenliği nedeniyle davanın nakli konusunda talep ile birlikte dosyanın Adalet Bakanlığı'na gönderilmesine ve Yargıtay'ın bu konuda vereceği kararın beklenmesine hükmetti.Duruşmada söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Salonda hava 40 derecedir.Bu salon yargılama yapılmaya elverişli değildir" dedi.
 • Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası - gulsuyu
  Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası11.09.2014
  GündemHasan Ferit Gedik’in (21) Gülsuyu’nda uyuşturucu çetesi tarafından öldürülmesiyle ilgili davada polisler tarafından darp edildiklerini öne süren 4 avukat eşkal vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular.
 • Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi - gulsuyu
  Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi05.09.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına karşı düzenlenen eylemde kurşunlanarak öldürülen Hasan Ferit Gedik’in duruşmasında, mahkeme salonunun izleyicilere kapatılması nedeniyle kavga çıktı.
 • Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı - gulsuyu
  Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı27.08.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, PTT şubesine parça tesirli ses bombası atıldı.
 • Kavga Çıktı dava başlayamadı - gulsuyu
  Kavga Çıktı dava başlayamadı15.08.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava, güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Duruşma sırasında yaşananları anlattılar - gulsuyu
  Duruşma sırasında yaşananları anlattılar14.08.2014
  GündemHasan Ferit Gedik’in ölümü çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan Gülsuyu olaylarına ilişkin davanın yapılamayan ilk duruşması sonrası Gedik’in ailesi, avukatları ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, adliye çıkışında basın açıklaması yaptı.Basın açıklamasının yapılacağı sırada kısa süreli gerginlik yaşandı.Adliye önünde Gedik ailesine destek olmak için toplanan bir grubun içinden, polislere pet şişe atılması üzerine CHP’li Tanal, grubun yanına gitti.Tanal, gruptakilere hiçbir şey atılmaması için ricada bulundu.
 • Sancaktepe'de polis müdahalesi - gulsuyu
  Sancaktepe'de polis müdahalesi14.08.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda Hasan Ferit Gedik'in ölümüyle ilgili görülen davanın ilk duruşmasında çıkan olayları protesto etmek isteyen bir grup Sarıgazi Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde toplandı.
 • Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi - gulsuyu
  Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi14.08.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Maltepe’de soygun - gulsuyu
  Maltepe’de soygun04.08.2014
  GündemMALTEPE’de sigara dağıtım aracı maskeli kişiler tarafından çalındı.100 bin liralık sigarayı alan soyguncular aracı terk edip kayıplara karıştı.
 • ‘Gül’ kuyruğu - gulsuyu
  ‘Gül’ kuyruğu16.07.2014
  EkonomiCumhurbaşkanı, TOBB’da gülsuyu ve gül aromalı lokumlarla karşılandı.
 • Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner? - gulsuyu
  Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner?15.07.2014
  GurmeHayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.Heyecanların her zaman uçup kaçmakta değil insanın içine kapanıp içindeki, elindeki renklerin farkına başka gözle varmasıyla da olacağını düşünerek, eskilere, unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş tariflere uzandık.
 • Refika Birgül

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner? - gulsuyu
  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner?12.07.2014
  YazarlarHazır ramazan kapımızı çalmışken herkes daha fazla yemekten bahseder, zor tarifler denenirken hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.
 • Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor - gulsuyu
  Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor09.07.2014
  EkonomiKALDIRIMA dalan minibüs önceki gün bir kişinin feci şekilde ölümüne neden oldu.Kazanın olduğu hattaki minibüsler zamana karşı yarışıyor.Kontrole geç varan bir minibüs arkadan gelen minibüse dakika başına 10 TL gecikme cezası ödüyor.Hız ve zamana endeksli sistem kazalara davetiye çıkarıyor.
 • İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi - gulsuyu
  İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi24.06.2014
  Gündemİstanbul Başakşehir'e bağlı Bayramtepe Mahallesi’nde oturanlar, son 1 yılda 3 genci bonzaiye kurban verince uyuşturucuya karşı savaş başlattı.Aralarında 2 bin imza toplayan mahalleli, önceki gün de uyuşturucu satıcılarına karşı yürüdü ancak üzerlerine pompalı tüfeklerle ateş açıldı.Ancak uyuşturucuyu mahalleden silmekte kararlılar.Sıkça duyduğumuz söz, “Biz bu işe baş koyduk.”
 • Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek - gulsuyu
  Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek24.06.2014
  GündemYargıtay’ın haklarında verilen ceza kararını bozması üzerine yeniden yargılanmaya başlanan Balyoz davası sanığı 88 kişiden 25’i hakkında beraat kararı verildi.Mahkeme, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın tanık olarak dinlenmesine karar verdi.
 • Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum - gulsuyu
  Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum01.06.2014
  Hayat“Eşi benzeri olmayan, en şiddetle güzel, insani ve dünyadaki en etkileyici çağdaş sanat eseri… Hayatınızın geri kalanını bir sanat fuarından diğerine giderek geçirseniz bile buranın size hissettirdiklerine yaklaşamayacaksınız…” Dünyanın en önemli sanat tarihçilerinden Simon Schama, Financial Times’a böyle yazmıştı.
 • ‘Devrimci öldürsek önemli değil’ - gulsuyu
  ‘Devrimci öldürsek önemli değil’21.05.2014
  GündemMALTEPE Gülsuyu’nda uyuşturucu çetelerine karşı gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırı sonrası 30 Eylül’de Hasan Ferit Gedik’in (21) ölümü, 3 kişinin yaralanması olayına karıştıkları iddia edilen 15’i tutuklu 35 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı.
 • Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı - gulsuyu
  Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı20.05.2014
  GündemMaltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin soruşturma tamamlandı.İddiname, Anadolu 10.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.311 sayfalık iddianamede "Kasten yaralama", "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve üye olma", "Nitelikli yağma", "Kasten öldürmeye teşebbüs", "Nitelikli yağma" gibi suçlardan, 11 yıl ile 269 yıl arasında değişen hapis ve müebbet hapis cezası istemiyle yargılanacak 35 sanık adı bulunuyor.Olaya ilişkin telefon tapelerine de yer verilen iddianamede, örgüt yöneticisi Zafer Turan'ın "Allah herkese hayırlı cinayetler nasip etsin, polis-molis öldürmeyelim de, polis devletin bir adamı, devrimci öldürsek önemli değil" şeklindeki sözleri de yer alıyor.
 • İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi - gulsuyu
  İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi06.05.2014
  GündemYıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 9 Mayıs Cuma günü 4,5 saat süreyle elektrik verilemeyecek.
 • Savaş'ın katil zanlısı yakalandı - gulsuyu
  Savaş'ın katil zanlısı yakalandı26.04.2014
  GündemMALTEPE’de 4 Nisan tarihinde öldürülen Savaş Taşhan’ın(18) katil zanlısı olduğu tespit edilen 17 yaşındaki T.S.polis tarafından yakalandı.Savaş Taşhan’ın resmi ve isminin bölgede daha önce çıkan olaylar sırasında öldürülen Hasan Ferit Gedik’le ilgili sosyal medyada yayınlanan yasadışı bir örgütün "failler" listesinde yer alıyordu.Şüpheli T.S.olayla ilgili verdiği ifadesinde "Daha önceden aramızda bir husumet vardı.Yolda karşılaşınca hiçbir şey sormadan öldürdüm" dediği öğrenildi.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Sonraki»
Son Sayfa»»