Aramanız :
Aradığınız kelime : "

gulsuyu

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

394  adet haber bulundu.


 • Yola çıkacaklar dikkat.Trafikte son durum - gulsuyu

  Yola çıkacaklar dikkat.Trafikte son durum27.05.2015

  GÜNDEM

  İstanbullu Çarşamba gününe trafik çilesiyle başladı.Yandex Trafik'ten alınan verilere göre, FSM Köprüsü Asya'dan Avrupa'ya geçişlerde trafik yoğunluğu Maltepe kavşağından başlarken, Boğaziçi Köprüsü Avrupa'dan Asya'ya ve Asya'dan Avrupa'ya geçişlerde araç yoğunluğu artmaya başladı.
 • Gülsuyu davası öncesi polis müdahalesi - gulsuyu

  Gülsuyu davası öncesi polis müdahalesi25.05.2015

  GÜNDEM

  İstanbul'da Hasan Ferit Gedik'in ölümü ve 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 12'si tutuklu 35 sanığın yargılandığı davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı önünde eylem yapan gruba polis müdahale etti.Çıkan olaylarda 13 kişi gözaltına alındı.
 • Taksim’e 10 bin polis - gulsuyu

  Taksim’e 10 bin polis29.04.2015

  Gündem

  DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’nin oluşturduğu 1 Mayıs Tertip Komitesi, 1 Mayıs’ta Taksim’e çıkma çağrısı yaptı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise Vali Vasip Şahin’in “Taksim’e izin yok” açıklamasının ardından güvenlik tedbirlerini üst seviyeye çıkardı.
 • Hasan Ferit Gedik davasında, 4 sanığa tahliye - gulsuyu

  Hasan Ferit Gedik davasında, 4 sanığa tahliye27.04.2015

  Gündem

  MALTEPE Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralandığı olaylaTAHLİra ilişkin davanın 14.duruşmasında, daha önce tahliye dilen 6 sanığın ardından, sanıklar Göksel Kesici, Murat Kesgin, Engin Seba ve Ercan Çiftçi tahliye edildi.Duruşmada müşteki olarak ifade veren anne Nuray Gedik, “Benim oğlum, kendisi gibi gençler temiz kalsın diye uyuşturucuya karşı yürüyüşe katıldı ve bu şekilde katledildi” dedi.
 • Uğur VARDAN

  Ah şu ‘dış mihraklar’ - gulsuyu

  Ah şu ‘dış mihraklar’11.04.2015

  Yazarlar

  'Rosewater', Londra'da yaşayan İran kökenli bir gazetecinin 2009'daki seçim dolayısıyla gittiği ülkesinde Batı adına casuslukla suçlamasının yanı sıra psikolojik ve fiziksel işkenceyle geçen 118 gününün öyküsüne odaklanıyor.
 • Gülsuyu olayları davası'nda 6 sanık tahliye edildi - gulsuyu

  Gülsuyu olayları davası'nda 6 sanık tahliye edildi07.04.2015

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin görülen davada, 22 tutuklu sanıktan 6'sı tahliye edildi.
 • Gülsuyu davasında olay çıktı, bir avukat başından yaralandı - gulsuyu

  Gülsuyu davasında olay çıktı, bir avukat başından yaralandı16.03.2015

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davada olaylar çıktı.Mahkeme Başkanı Mahir Merdun, "Bu şartlarda yargılama devam edilemez" diyerek duruşmayı daha sonra belirlenecek bir tarihe erteledi.
 • Gülsuyu Davası gergin başladı - gulsuyu

  Gülsuyu Davası gergin başladı16.03.2015

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralandığı olaylara ilişkin davanın görülmesine devam ediliyor.
 • 'Gülsuyu olayları' davasında gerginlik - gulsuyu

  'Gülsuyu olayları' davasında gerginlik09.03.2015

  Gündem

  Gülsuyu olayları davasının geçtiğimiz celsesinde yaşanan olaylar nedeniyle adliye içinde ve dışında geniş güvenlik önlemleri alındı.Adliye dışında TOMA'lar, çevik kuvvet araçları ve ambulanslar beklerken adliye içindeki koridorlara bariyerler çekildi.Yoğun önlemler alınmasına rağmen adliyede bir grup ile polis ve özel güvenlik görevlileri arasında olaylar çıktı.
 • Gülsuyu davası çıkışında silahlı saldırı - gulsuyu

  Gülsuyu davası çıkışında silahlı saldırı09.03.2015

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralandığı olaylara ilişkin davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı gün boyu olaylara sahne olurken, duruşma bitiminde ise bu kez silahlar patladı.Duruşmayı seyirci olarak takip eden Umut Kaya adlı genç, Anadolu Adalet Sarayı çıkışında bulunan bir benzin istasyonunun önünde 2 kurşunla vurularak yaralandı.
 • Bıçaklı, kavgalı duruşma - gulsuyu

  Bıçaklı, kavgalı duruşma05.03.2015

  Gündem

  MALTEPE Gülsuyu’nda 2013’ün Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği olaylara ilişkin 5 kez ertelenen dava, Adalet Bakanlığı’nın davanın kendi mahkemesinde görülmesi kararı ardından 6.celsede görülmeye başlandı.
 • Gülsuyu davasında gerginlik - gulsuyu

  Gülsuyu davasında gerginlik04.03.2015

  Gündem

  Hasan Ferit Gedik'in öldüğü Gülsuyu olaylarıyla ilgili davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı'nın koridorları karıştı.Sanık yakınları ile davayı izlemeye gelenler arasında kavga çıktı.Kemer, bank, çöp kutusunun kullanıldığı kavgaya çevik kuvvet ekipleri biber gazı sıkarak müdahale etti.Yaralananların olduğu kavga izleyicilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Gülsuyu davasında adliye koridorları karıştı - gulsuyu

  Gülsuyu davasında adliye koridorları karıştı04.03.2015

  Gündem

  HASAN Ferit Gedik’in öldüğü Gülsuyu olaylarıyla ilgili davanın görüldüğü Anadolu Adalet Sarayı’nın koridorları karıştı.Sanık yakınları ile davayı izlemeye gelenler arasında kavga çıktı.Kemer, bank, çöp kutusunun kullandığı kavgaya Çevik kuvvet ekipleri biber gazı sıkarak müdahale etti.Yaralananların olduğu kavga izleyicilerin cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Hasan Ferit Gedik davası ertelendi - gulsuyu

  Hasan Ferit Gedik davası ertelendi04.03.2015

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırıda Hasan Ferit Gedik'in ölümü ve 3 kişinin yaralanmasına ilişkin 22'si tutuklu 35 sanığın yargılandığı dava, 9 Mart'a ertelendi.
 • Ev aramaları yapan polislere suç duyurusu - gulsuyu

  Ev aramaları yapan polislere suç duyurusu02.02.2015

  Gündem

  Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na, Halkın Hukuk Bürosu avukatlarıyla birlikte gelen bir grup aile, son günlerde İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Taksim saldırısının failinin bulunmasına yönelik düzenlenen operasyonlardaki ev baskınlarının, mahkeme kararı bulunmadan gerçekleştirildiğini ileri sürerek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • Maltepe’de gece yarısı terör operasyonu - gulsuyu

  Maltepe’de gece yarısı terör operasyonu31.01.2015

  Gündem

  İSTANBUL Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gece saatlerinde Maltepe’de birçok adrese eşzamanlı baskınlar düzenledi.
 • Taksim saldırganının kimliği belirlendi - gulsuyu

  Taksim saldırganının kimliği belirlendi31.01.2015

  Gündem

  TAKSİM Meydanı’nda polise düzenlenen silahlı saldırganın kimliğinin belirlenmesi için çok yönlü soruşturma yürütüldü.Sarı saçlı, 1.60 boylarında, siyah kıyafetli kadının kimliğinin belirlenmesi için MOBESE görüntüleri incelendi.Kadının kaçarken bindiği taksiden parmak izi alındı ve saldırganın DHKP-C üyesi Elif Sultan Kalsen olduğu belirlendi.
 • Sanatçı Seyfi Doğanay hayatını kaybetti - gulsuyu

  Sanatçı Seyfi Doğanay hayatını kaybetti30.01.2015

  Gündem

  Halk müziği ve fantezi müzik sanatçısı Seyfi Doğanay, kaldırıldığı hastanede 51 yaşında hayatını kaybetti.
 • Maltepe'de sopalı, palalı kavga - gulsuyu

  Maltepe'de sopalı, palalı kavga28.01.2015

  Gündem

  Maltepe'de, inşaat işçileri ile mahallenin gençleri arasında çıkan 10 kişinin karıştığı palalı kavgada 2’si ağır 3 işçi çeşitli yerlerinden yaralandı.Mahalle sakinleri, işçilere saldıranların uyuşturucu kullandıklarını iddia etti.
 • Maltepe'de terör operasyonu - gulsuyu

  Maltepe'de terör operasyonu15.01.2015

  Gündem

  İstanbul Maltepe'de sabah erken saatlerde terör operasyonu gerçekleştirildi.
 • Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon - gulsuyu

  Maltepe'de terör örgütüne yönelik operasyon15.01.2015

  Gündem

  Maltepe'de düzenlenen operasyonda, İstanbul Anadolu Adliyesi'ne silahla ateş açtığı iddiasıyla aranan bir kişi gözaltına alındı.
 • 'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor - gulsuyu

  'Gülsuyu olayları' davasında 4 aydır Adalet Bakanlığı’nın görüşü bekleniyor06.01.2015

  Gündem

  MALTEPE’de 2013 yılı Eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin davada mahkeme, "Kamu güvenliği nedeniyle" davanın nakli konusunda 15 Eylül 2014’te Adalet Bakanlığı’na yazılan müzekkerenin cevabının beklenmesine ve cevabın akıbetinin sorulmasına oy çokluğu ile karar verdi.Duruşmada konuşan Hasan Ferit Gedik’in babası İbrahim Gedik, "Sizin de başınıza gelebilir.Bizim ciğerimiz yandı, sizin de yanabilir.Vicdanınızı sorgulayın" dedi.
 • Müze gibi pazarlar - gulsuyu

  Müze gibi pazarlar29.12.2014

  Seyahat

  Bu müze gibi pazarlarda gezinirken, kendinizden geçeceğinizden, ağzınızın suyunun gürül gürül akacağından adım gibi eminim.Bu mekânlardaki görüntülerin, bir müzede gördükleriniz kadar sizi heyecanlandıracağından şüpheniz olmasın.
 • Maltepe'de kütüphane yandı - gulsuyu

  Maltepe'de kütüphane yandı26.12.2014

  Gündem

  MALTEPE’de bulunan ve 5 gün önce yanan Engin Ceber Halk Kütüphanesi’nde bugün ikinci kez yangın çıktı.
 • Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi - gulsuyu

  Mehmet Ayvalıtaş davası ertelendi24.12.2014

  Gündem

  Gezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 5.duruşması görüldü.
 • Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı - gulsuyu

  Maltepe'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı19.12.2014

  Gündem

  Maltepe'de bir binanın duvarına asılan pankartın altına bırakılan bomba süsü verilmiş şüpheli paket fünye ile patlatıldı.Etrafı bantla sarılan kutunun içinden dinamit görüntüsü verilmiş kağıt ve kablolar çıktı.
 • Mehmet YAŞİN

  Müze gibi pazarlar - gulsuyu

  Müze gibi pazarlar08.12.2014

  Yazarlar

  Önden Noel, ardından yeni yıl derken, aralık ayının ikinci yarısında dünyada iş yaşamı frene basıyor.
 • Anneden isyan - gulsuyu

  Anneden isyan20.11.2014

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylara ilişkin görülen davanın 4’üncü duruşmasında anne Nuray Gedik, “Biz, Hasan Ferit için, oğlum için adalet istiyoruz.Bu 4’üncü duruşmamız oldu ama yargılama hâlâ başlamadı.Bu çeteler dışarıda faaliyetlerine devam ediyor.Bunlar devletten, polisten güç alarak bunu yapıyorlar.Bu davamızı bizden kaçıracaklar” diyerek isyan etti.
 • İBB'den Topçu Kışlası açıklaması - gulsuyu

  İBB'den Topçu Kışlası açıklaması19.11.2014

  Gündem

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi son günlerde tekrar gündeme gelen Topçu Kışlası Projesi'yle ilgili açıklama yaptı.
 • Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz - gulsuyu

  Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz19.11.2014

  Gündem

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde önceki gün görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu, yeniden tartışmalara neden oldu.
 • Ölüm yağı şehre indi - gulsuyu

  Ölüm yağı şehre indi19.10.2014

  Ekonomi

  10 numara yağ, artık şehir içinde çalışan minibüslerin depolarında da kendine yer buldu.Şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan 10 numara dolum istasyonu sadece geceleri çalışıyor.Her gün yüzlerce insanı taşıyan minibüs şoförleri depolarına ‘ölüm yağı’ doldurarak maliyetlerini yarı yarıya düşürdüklerini söylüyor.
 • Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu - gulsuyu

  Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu06.10.2014

  Gündem

  MALTEPE’nin Gülsuyu Mahallesi’nde aralarında husumet olan İsmail Doğan (41) ile manav Ercan T.(38) önceki gün saat 16.30 sıralarında Emek Caddesi’nde karşılaştı.
 • Aynur TARTAN

  Unutmamalı, o güzel günleri. - gulsuyu

  Unutmamalı, o güzel günleri.04.10.2014

  Yazarlar

  Anılarla gönülleri hoş tutmalı, ayırmamalı.Nerede o eski bayramlar? Ahh eski bayramlar… Değişen biz miyiz, bayramlar mı?
 • ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı - gulsuyu

  ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı02.10.2014

  Gündem

  İşçi emeklisi Mehmet Altun (62), Ocak 2013’te, İstanbul’da evinin bitişiğindeki inşaatta sigortasız gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.
 • Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi - gulsuyu

  Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi22.09.2014

  Gündem

  Gezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 4.duruşması görüldü.
 • Osmanlı’nın şölen yemekleri - gulsuyu

  Osmanlı’nın şölen yemekleri21.09.2014

  Gurme

  Karidye pilaki’den Vartabid’e, Boran-i Hassa’dan Terkib-i Zirva’ya uzanan bir ziyafet sofrası.Kulağımıza uzak gelen bu isimler, padişahların sevdiği saray lezzetleriydi.
 • Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı - gulsuyu

  Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı15.09.2014

  Gündem

  Dünyanın en büyük adliyesi olduğu belirtilen Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda görülen Gülsuyu olayları davasında 3.duruşma da başlamadan ertelendi.Mahkeme başkanı, duruşma için tahsis edilen salonun tarafların sayısı ve yargılamanın süresi dikkate alındığında yetersiz olduğunu belirtti.Mahkeme Başkanı, kamu güvenliği nedeniyle davanın nakli konusunda talep ile birlikte dosyanın Adalet Bakanlığı'na gönderilmesine ve Yargıtay'ın bu konuda vereceği kararın beklenmesine hükmetti.Duruşmada söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Salonda hava 40 derecedir.Bu salon yargılama yapılmaya elverişli değildir" dedi.
 • Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası - gulsuyu

  Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası11.09.2014

  Gündem

  Hasan Ferit Gedik’in (21) Gülsuyu’nda uyuşturucu çetesi tarafından öldürülmesiyle ilgili davada polisler tarafından darp edildiklerini öne süren 4 avukat eşkal vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular.
 • Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi - gulsuyu

  Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi05.09.2014

  Gündem

  MALTEPE Gülsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına karşı düzenlenen eylemde kurşunlanarak öldürülen Hasan Ferit Gedik’in duruşmasında, mahkeme salonunun izleyicilere kapatılması nedeniyle kavga çıktı.
 • Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı - gulsuyu

  Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı27.08.2014

  Gündem

  MALTEPE Gülsuyu’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, PTT şubesine parça tesirli ses bombası atıldı.
 • Kavga Çıktı dava başlayamadı - gulsuyu

  Kavga Çıktı dava başlayamadı15.08.2014

  Gündem

  MALTEPE Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava, güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi - gulsuyu

  Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi14.08.2014

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Duruşma sırasında yaşananları anlattılar - gulsuyu

  Duruşma sırasında yaşananları anlattılar14.08.2014

  Gündem

  Hasan Ferit Gedik’in ölümü çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan Gülsuyu olaylarına ilişkin davanın yapılamayan ilk duruşması sonrası Gedik’in ailesi, avukatları ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, adliye çıkışında basın açıklaması yaptı.Basın açıklamasının yapılacağı sırada kısa süreli gerginlik yaşandı.Adliye önünde Gedik ailesine destek olmak için toplanan bir grubun içinden, polislere pet şişe atılması üzerine CHP’li Tanal, grubun yanına gitti.Tanal, gruptakilere hiçbir şey atılmaması için ricada bulundu.
 • Sancaktepe'de polis müdahalesi - gulsuyu

  Sancaktepe'de polis müdahalesi14.08.2014

  Gündem

  Maltepe Gülsuyu'nda Hasan Ferit Gedik'in ölümüyle ilgili görülen davanın ilk duruşmasında çıkan olayları protesto etmek isteyen bir grup Sarıgazi Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde toplandı.
 • Maltepe’de soygun - gulsuyu

  Maltepe’de soygun04.08.2014

  Gündem

  MALTEPE’de sigara dağıtım aracı maskeli kişiler tarafından çalındı.100 bin liralık sigarayı alan soyguncular aracı terk edip kayıplara karıştı.
 • ‘Gül’ kuyruğu - gulsuyu

  ‘Gül’ kuyruğu16.07.2014

  Ekonomi

  Cumhurbaşkanı, TOBB’da gülsuyu ve gül aromalı lokumlarla karşılandı.
 • Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner? - gulsuyu

  Ata yadigârı tatlılar.aramıza nasıl döner?15.07.2014

  Gurme

  Hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.Heyecanların her zaman uçup kaçmakta değil insanın içine kapanıp içindeki, elindeki renklerin farkına başka gözle varmasıyla da olacağını düşünerek, eskilere, unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş tariflere uzandık.
 • Refika Birgül

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner? - gulsuyu

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner?12.07.2014

  Yazarlar

  Hazır ramazan kapımızı çalmışken herkes daha fazla yemekten bahseder, zor tarifler denenirken hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.
 • Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor - gulsuyu

  Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor09.07.2014

  Ekonomi

  KALDIRIMA dalan minibüs önceki gün bir kişinin feci şekilde ölümüne neden oldu.Kazanın olduğu hattaki minibüsler zamana karşı yarışıyor.Kontrole geç varan bir minibüs arkadan gelen minibüse dakika başına 10 TL gecikme cezası ödüyor.Hız ve zamana endeksli sistem kazalara davetiye çıkarıyor.
 • İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi - gulsuyu

  İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi24.06.2014

  Gündem

  İstanbul Başakşehir'e bağlı Bayramtepe Mahallesi’nde oturanlar, son 1 yılda 3 genci bonzaiye kurban verince uyuşturucuya karşı savaş başlattı.Aralarında 2 bin imza toplayan mahalleli, önceki gün de uyuşturucu satıcılarına karşı yürüdü ancak üzerlerine pompalı tüfeklerle ateş açıldı.Ancak uyuşturucuyu mahalleden silmekte kararlılar.Sıkça duyduğumuz söz, “Biz bu işe baş koyduk.”
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Sonraki»
Son Sayfa»»