Gülsuyu


 • Müze gibi pazarlar - Gülsuyu

  Müze gibi pazarlar14.12.2014

  Seyahat

  Bu müze gibi pazarlarda gezinirken, kendinizden geçeceğinizden, ağzınızın suyunun gürül gürül akacağından adım gibi eminim.Bu mekânlardaki görüntülerin, bir müzede gördükleriniz kadar sizi heyecanlandıracağından şüpheniz olmasın.
 • Mehmet YAŞİN

  Müze gibi pazarlar - Gülsuyu

  Müze gibi pazarlar07.12.2014

  YAZARLAR

  Önden Noel, ardından yeni yıl derken, aralık ayının ikinci yarısında dünyada iş yaşamı frene basıyor.
 • Anneden isyan - Gülsuyu

  Anneden isyan19.11.2014

  GÜNDEM

  Maltepe Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı olaylara ilişkin görülen davanın 4’üncü duruşmasında anne Nuray Gedik, “Biz, Hasan Ferit için, oğlum için adalet istiyoruz.Bu 4’üncü duruşmamız oldu ama yargılama hâlâ başlamadı.Bu çeteler dışarıda faaliyetlerine devam ediyor.Bunlar devletten, polisten güç alarak bunu yapıyorlar.Bu davamızı bizden kaçıracaklar” diyerek isyan etti.
 • Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz - Gülsuyu

  Yapıcı: Stratejik planın iptali için dava açıyoruz19.11.2014

  GÜNDEM

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde önceki gün görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu, yeniden tartışmalara neden oldu.
 • İBB'den Topçu Kışlası açıklaması - Gülsuyu

  İBB'den Topçu Kışlası açıklaması19.11.2014

  GÜNDEM

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi son günlerde tekrar gündeme gelen Topçu Kışlası Projesi'yle ilgili açıklama yaptı.
 • Ölüm yağı şehre indi - Gülsuyu

  Ölüm yağı şehre indi18.10.2014

  EKONOMİ

  10 numara yağ, artık şehir içinde çalışan minibüslerin depolarında da kendine yer buldu.Şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan 10 numara dolum istasyonu sadece geceleri çalışıyor.Her gün yüzlerce insanı taşıyan minibüs şoförleri depolarına ‘ölüm yağı’ doldurarak maliyetlerini yarı yarıya düşürdüklerini söylüyor.
 • Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu - Gülsuyu

  Gülsuyu’nda yine silahlar konuştu05.10.2014

  Gündem2008

  MALTEPE’nin Gülsuyu Mahallesi’nde aralarında husumet olan İsmail Doğan (41) ile manav Ercan T.(38) önceki gün saat 16.30 sıralarında Emek Caddesi’nde karşılaştı.
 • ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı - Gülsuyu

  ‘Doğal’ ölüm iş kazası çıktı01.10.2014

  Gündem2008

  İşçi emeklisi Mehmet Altun (62), Ocak 2013’te, İstanbul’da evinin bitişiğindeki inşaatta sigortasız gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.
 • Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi - Gülsuyu

  Mehmet Ayvalıtaş duruşması ertelendi21.09.2014

  Gündem2008

  Gezi Parkı eylemlerine destek amaçlı Ümraniye’de gerçekleşen yürüyüş sırasında 20 yaşındaki Mehmet Ayvalıtaş’ın bir aracın çarpması sonucu ölümüyle ilgili görülen davanın 4.duruşması görüldü.
 • Osmanlı’nın şölen yemekleri - Gülsuyu

  Osmanlı’nın şölen yemekleri20.09.2014

  Gurme

  Karidye pilaki’den Vartabid’e, Boran-i Hassa’dan Terkib-i Zirva’ya uzanan bir ziyafet sofrası.Kulağımıza uzak gelen bu isimler, padişahların sevdiği saray lezzetleriydi.
 • Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı - Gülsuyu

  Hasan Ferit Gedik Duruşması yine başlayamadı14.09.2014

  Gündem2008

  Dünyanın en büyük adliyesi olduğu belirtilen Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'nda görülen Gülsuyu olayları davasında 3.duruşma da başlamadan ertelendi.Mahkeme başkanı, duruşma için tahsis edilen salonun tarafların sayısı ve yargılamanın süresi dikkate alındığında yetersiz olduğunu belirtti.Mahkeme Başkanı, kamu güvenliği nedeniyle davanın nakli konusunda talep ile birlikte dosyanın Adalet Bakanlığı'na gönderilmesine ve Yargıtay'ın bu konuda vereceği kararın beklenmesine hükmetti.Duruşmada söz alan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Salonda hava 40 derecedir.Bu salon yargılama yapılmaya elverişli değildir" dedi.
 • Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası - Gülsuyu

  Avukatı boğmaya çalıştılar iddiası10.09.2014

  Gündem2008

  Hasan Ferit Gedik’in (21) Gülsuyu’nda uyuşturucu çetesi tarafından öldürülmesiyle ilgili davada polisler tarafından darp edildiklerini öne süren 4 avukat eşkal vererek savcılığa suç duyurusunda bulundular.
 • Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi - Gülsuyu

  Duruşma güvenlik nedeniyle yine ertelendi04.09.2014

  Gündem2008

  MALTEPE Gülsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılarına karşı düzenlenen eylemde kurşunlanarak öldürülen Hasan Ferit Gedik’in duruşmasında, mahkeme salonunun izleyicilere kapatılması nedeniyle kavga çıktı.
 • Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı - Gülsuyu

  Maltepe'de PTT şubesine ses bombası atıldı26.08.2014

  Gündem2008

  MALTEPE Gülsuyu’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, PTT şubesine parça tesirli ses bombası atıldı.
 • Kavga Çıktı dava başlayamadı - Gülsuyu

  Kavga Çıktı dava başlayamadı14.08.2014

  Gündem2008

  MALTEPE Gülsuyu’nda geçen yıl eylül ayında Hasan Ferit Gedik’in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava, güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Sancaktepe'de polis müdahalesi - Gülsuyu

  Sancaktepe'de polis müdahalesi13.08.2014

  Gündem2008

  Maltepe Gülsuyu'nda Hasan Ferit Gedik'in ölümüyle ilgili görülen davanın ilk duruşmasında çıkan olayları protesto etmek isteyen bir grup Sarıgazi Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde toplandı.
 • Duruşma sırasında yaşananları anlattılar - Gülsuyu

  Duruşma sırasında yaşananları anlattılar13.08.2014

  Gündem2008

  Hasan Ferit Gedik’in ölümü çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan Gülsuyu olaylarına ilişkin davanın yapılamayan ilk duruşması sonrası Gedik’in ailesi, avukatları ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, adliye çıkışında basın açıklaması yaptı.Basın açıklamasının yapılacağı sırada kısa süreli gerginlik yaşandı.Adliye önünde Gedik ailesine destek olmak için toplanan bir grubun içinden, polislere pet şişe atılması üzerine CHP’li Tanal, grubun yanına gitti.Tanal, gruptakilere hiçbir şey atılmaması için ricada bulundu.
 • Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi - Gülsuyu

  Gülsuyu olayları davası başlamadan iptal edildi13.08.2014

  Gündem2008

  Maltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin da yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin görülecek dava güvenliğin sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi.
 • Maltepe’de soygun - Gülsuyu

  Maltepe’de soygun03.08.2014

  Gündem2008

  MALTEPE’de sigara dağıtım aracı maskeli kişiler tarafından çalındı.100 bin liralık sigarayı alan soyguncular aracı terk edip kayıplara karıştı.
 • ‘Gül’ kuyruğu - Gülsuyu

  ‘Gül’ kuyruğu15.07.2014

  Ekonomi

  Cumhurbaşkanı, TOBB’da gülsuyu ve gül aromalı lokumlarla karşılandı.
 • Refika Birgül

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner? - Gülsuyu

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner?11.07.2014

  Yazarlar

  Hazır ramazan kapımızı çalmışken herkes daha fazla yemekten bahseder, zor tarifler denenirken hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.
 • Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner? - Gülsuyu

  Ata yadigârı tatlılar aramıza nasıl döner?11.07.2014

  Gurme

  Hayatımızı biraz heyecanlandıralım dedik.Heyecanların her zaman uçup kaçmakta değil insanın içine kapanıp içindeki, elindeki renklerin farkına başka gözle varmasıyla da olacağını düşünerek, eskilere, unutulmuş veya unutulmaya yüz tutmuş tariflere uzandık.
 • Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor - Gülsuyu

  Geç kalan minibüs dakikasına 10 TL ceza ödüyor08.07.2014

  Ekonomi

  KALDIRIMA dalan minibüs önceki gün bir kişinin feci şekilde ölümüne neden oldu.Kazanın olduğu hattaki minibüsler zamana karşı yarışıyor.Kontrole geç varan bir minibüs arkadan gelen minibüse dakika başına 10 TL gecikme cezası ödüyor.Hız ve zamana endeksli sistem kazalara davetiye çıkarıyor.
 • Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek - Gülsuyu

  Özkök ve Yalman Balyoz'da tanık olarak dinlenecek23.06.2014

  Gündem2008

  Yargıtay’ın haklarında verilen ceza kararını bozması üzerine yeniden yargılanmaya başlanan Balyoz davası sanığı 88 kişiden 25’i hakkında beraat kararı verildi.Mahkeme, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök ve eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın tanık olarak dinlenmesine karar verdi.
 • İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi - Gülsuyu

  İstanbul'un Kanalistanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi23.06.2014

  Gündem2008

  İstanbul Başakşehir'e bağlı Bayramtepe Mahallesi’nde oturanlar, son 1 yılda 3 genci bonzaiye kurban verince uyuşturucuya karşı savaş başlattı.Aralarında 2 bin imza toplayan mahalleli, önceki gün de uyuşturucu satıcılarına karşı yürüdü ancak üzerlerine pompalı tüfeklerle ateş açıldı.Ancak uyuşturucuyu mahalleden silmekte kararlılar.Sıkça duyduğumuz söz, “Biz bu işe baş koyduk.”
 • Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum - Gülsuyu

  Orhan Pamuk: Mutlu bir dönemindeyim bunu utanarak söylüyorum27.05.2014

  Hayat

  “Eşi benzeri olmayan, en şiddetle güzel, insani ve dünyadaki en etkileyici çağdaş sanat eseri… Hayatınızın geri kalanını bir sanat fuarından diğerine giderek geçirseniz bile buranın size hissettirdiklerine yaklaşamayacaksınız…” Dünyanın en önemli sanat tarihçilerinden Simon Schama, Financial Times’a böyle yazmıştı.
 • ‘Devrimci öldürsek önemli değil’ - Gülsuyu

  ‘Devrimci öldürsek önemli değil’20.05.2014

  Gündem2008

  MALTEPE Gülsuyu’nda uyuşturucu çetelerine karşı gösteri yapan gruba yönelik silahlı saldırı sonrası 30 Eylül’de Hasan Ferit Gedik’in (21) ölümü, 3 kişinin yaralanması olayına karıştıkları iddia edilen 15’i tutuklu 35 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı.
 • Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı - Gülsuyu

  Hasan Ferit Gedik cinayetinden örgüt çıktı19.05.2014

  Gündem2008

  Maltepe Gülsuyu'nda geçtiğimiz yıl Eylül ayında Hasan Ferit Gedik'in hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara ilişkin soruşturma tamamlandı.İddiname, Anadolu 10.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.311 sayfalık iddianamede "Kasten yaralama", "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve üye olma", "Nitelikli yağma", "Kasten öldürmeye teşebbüs", "Nitelikli yağma" gibi suçlardan, 11 yıl ile 269 yıl arasında değişen hapis ve müebbet hapis cezası istemiyle yargılanacak 35 sanık adı bulunuyor.Olaya ilişkin telefon tapelerine de yer verilen iddianamede, örgüt yöneticisi Zafer Turan'ın "Allah herkese hayırlı cinayetler nasip etsin, polis-molis öldürmeyelim de, polis devletin bir adamı, devrimci öldürsek önemli değil" şeklindeki sözleri de yer alıyor.
 • İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi - Gülsuyu

  İstanbul'da cuma günü elektrik kesintisi05.05.2014

  Gündem2008

  Yıllık trafo bakım çalışması nedeniyle, İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 9 Mayıs Cuma günü 4,5 saat süreyle elektrik verilemeyecek.
 • Savaş'ın katil zanlısı yakalandı - Gülsuyu

  Savaş'ın katil zanlısı yakalandı25.04.2014

  Gündem2008

  MALTEPE’de 4 Nisan tarihinde öldürülen Savaş Taşhan’ın(18) katil zanlısı olduğu tespit edilen 17 yaşındaki T.S.polis tarafından yakalandı.Savaş Taşhan’ın resmi ve isminin bölgede daha önce çıkan olaylar sırasında öldürülen Hasan Ferit Gedik’le ilgili sosyal medyada yayınlanan yasadışı bir örgütün "failler" listesinde yer alıyordu.Şüpheli T.S.olayla ilgili verdiği ifadesinde "Daha önceden aramızda bir husumet vardı.Yolda karşılaşınca hiçbir şey sormadan öldürdüm" dediği öğrenildi.
 • Melis ALPHAN

  Bir kadın filmine destek çağrısı - Gülsuyu

  Bir kadın filmine destek çağrısı23.04.2014

  Yazarlar

  Yazar yönetmen Ahu Öztürk’ün çocukluğundan en net hatırası İstanbul’a yaptıkları akraba ziyareti.
 • Bombacı kadın DHKP-C’li çıktı - Gülsuyu

  Bombacı kadın DHKP-C’li çıktı05.04.2014

  Gündem2008

  KAĞITHANE’de önceki gece taksiye binerken yakalanan ve çantasından uzaktan kumandalı bomba çıkan çarşaflı kadının DHKP-C’li B.E.olduğu ortaya çıktı.
 • İstanbul'da emniyete bombalı saldırı öncesi yakalandı - Gülsuyu

  İstanbul'da emniyete bombalı saldırı öncesi yakalandı04.04.2014

  Gündem2008

  KAĞITHANE'de, çantasında uzaktan kumandalı bomba bulunan DHKP-C'li kadın B.E, bir taksiye binerken yakalandı.Çarşaflı kadın eylemcinin bombayı bir emniyet binasına yerleştirerek uzaktan kumandayla harekete geçirmeyi planladığı öne sürüldü.B.E'nin İstanbul'da bir karakola düzenlenen canlı bomba saldırısından sonra yapılan gösterilerde aralarında Grup Yorum üyelerinin de bulunduğu kişilerle birlikte gözaltına alındığı ve tutuksuz yargılandığı ortaya çıktı.
 • En anlamlı etkinlik - Gülsuyu

  En anlamlı etkinlik04.04.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşu'nun 169.Yıldönümü kapsamında, "Polis Haftası' düzenlenen çeşitli etkinliklerle başladı.Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan programda şehitler için mevlit okutuldu.Kızılay'a kan bağışında bulunuldu.
 • Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim - Gülsuyu

  Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim20.03.2014

  Gündem2008

  Hepsini bir karede buluşturan illüstrasyonun çizeri Faruk Tarınç, ağlayarak yaptığı eseriyle ilgili “Bu çizimi herkes kendi cümleleriyle sahiplensin” diyor.
 • Onlar da Berkin Elvan'ı unutmadı - Gülsuyu

  Onlar da Berkin Elvan'ı unutmadı11.03.2014

  Gündem2008

  Berkin Elvan için düzenlenen törene sapanlı teyze olarak bilinen Emine Cansever de katıldı.Bu arada AGOS Gazetesi de Berkin Elvan'ın resmini binasına astı.Gaziantep'te ise Berkin Elvan için gıyabi cenaze namazı kılındı.
 • Yalçın BAYER

  Başbuğ, cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmalı - Gülsuyu

  Başbuğ, cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmalı07.03.2014

  Yazarlar

  ESKİ Futbol Federasyonu Başkanı ve babasının anılarını yazdığı ‘Atatürk’ün Yanı Başında’ kitabının yazarı Mustafa Kemal Ulusu diyor ki?
 • Gülsuyu'nda son firari yakalandı - Gülsuyu

  Gülsuyu'nda son firari yakalandı20.02.2014

  Gündem2008

  GÜLSUYU’nda 30 Eylül 2013 tarihinde gösteri yapan gruba yapılan silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik’in katil zanlısı olarak aranan son şüpheli Ş.E.Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.Ş.E.soruşturmanın yürütüldüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne teslim edildi.
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Hain yok, kişiliksiz var - Gülsuyu

  Hain yok, kişiliksiz var18.02.2014

  Yazarlar

  CHP’den aday gösterilmeyen bazı belediye başkanları DSP’ye yöneldi.
 • Şehit polisin kızından yürek burkan feryat - Gülsuyu

  Şehit polisin kızından yürek burkan feryat17.02.2014

  Gündem2008

  Maltepe'de aile içi şiddet olayına müdahale ettiği sırada bıçaklanarak şehit olan polis memuru Mehmet Emin Aydın için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen cenaze töreninde, gözyaşlarına boğulan kızları Aylin ve Sıla Aydın'ı, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ve eşi Gülhan Altınok teskin etmeye çalıştı.
 • Aile içi şiddete müdahale etmeye gitmişlerdi - Gülsuyu

  Aile içi şiddete müdahale etmeye gitmişlerdi16.02.2014

  Gündem2008

  MALTEPE’de aile içi şiddet ihbarına giden iki polis memuru bıçaklandı.Ağır yaralanan polislerden Mehmet Emin Aydın kaldırıldığı Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şehit oldu.Polisler saldırganı bacaklarından vurarak etkisiz hale getirdi.
 • CHP'li İnce: Ar damarı çatlamış bunların - Gülsuyu

  CHP'li İnce: Ar damarı çatlamış bunların21.01.2014

  Gündem2008

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AK Parti'ye yüklenerek, "CHP grubunun bazı üyelerine AKP için kampanya açma çağrısında bulundum.Muharrem İnce'den AKP'lilerin çocuklarına 500 saat ücretsiz fizik dersi, Samsun Milletvekili Haluk Koç'tan 500 ücretsiz muayene garanti.Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir'i ne kadar uğraşsam da ikna edemedim, 'ben onlara günahımı bile vermem' dedi'' yorumunda bulundu.
 • Yine giderim - Gülsuyu

  Yine giderim01.01.2014

  Gündem2008

  ‘Sapanlı Teyze’ olarak tanınan Gezi olaylarının simge isimlerinden Emine Cansever tahliyenin ardından konuştu: “Gezi sadece ağaçların kesilmesi olayı değildi.Orada haksızlığa ve yoksulluğa karşı mücadele ettik.Yine bu eylemler olsun yine giderim.”
 • 'Sapanlı teyze' serbest bırakıldı - Gülsuyu

  'Sapanlı teyze' serbest bırakıldı30.12.2013

  Gündem2008

  Gezi Parkı olayları sırasında sapanlı görüntüsü kameralara yansıyan ve 3 aydır tutuklu bulunan Emine Cansever serbest bırakıldı.
 • Operasyona operasyon - Gülsuyu

  Operasyona operasyon18.12.2013

  Gündem2008

  Türkiye’yi sarsan BÜYÜK RÜŞVET OPERASYONU’nu başlatan Mali Şube Müdürü Yakub Saygılı ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç ile Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse, Asayiş Şube Müdürü Ertan Erçıktı ve Kaçakçılık Şube Müdürü Tuğrul Turhal görevden alındı.
 • Adana’da hayat var - Gülsuyu

  Adana’da hayat var15.12.2013

  Kültür Sanat

  Bir şehir düşünün her saatine, her mevsimine özel yiyecekleri var! Yaz gelir bicibici yersiniz… Kış gelir Şırdan’a gömülürsünüz… Ama kebabın mevsimi, saati yoktur… Her daim şifa niyetine indirirsiniz mideye…
 • Gülsuyu cinayeti şüphelisi yakalandı - Gülsuyu

  Gülsuyu cinayeti şüphelisi yakalandı19.11.2013

  Gündem2008

  İstanbul Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde düzenlenen bir yürüyüş sırasında, gruba açılan ateş sonucu ölen Hasan Ferit Gedik’in cinayet şüphelisi olduğu öne sürülen Emrah O.(23), Maltepe’de yakalandı.
 • Hasan Ferit Gedik'in katil zanlısı yakalandı - Gülsuyu

  Hasan Ferit Gedik'in katil zanlısı yakalandı18.11.2013

  Gündem2008

  Maltepe Gülsüyu’nda gösteri yapan gruba yapılan silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik’in katil zanlısı yakalandı.Şüphelinin üzerinde yapılan aramalarda piyasa değeri 20 bin lira olan ve taş olarak tabir edilen 140 adet kokain maddesi bulundu.
 • Maltepe'de doğalgaz paniği - Gülsuyu

  Maltepe'de doğalgaz paniği15.11.2013

  Gündem2008

  Maltepe’de ters yöne giren bir aracın sıkıştırdığı minibüs sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek bir binanın önünde bulunan doğal dağıtım kutusuna çarptı.
 • Sahrap SOYSAL

  Sütlü saray aşuresi - Gülsuyu

  Sütlü saray aşuresi12.11.2013

  Yazarlar

  Aşurelik buğday, kuru fasulye ve nohudu iyice yıkadıktan sonra ayrı ayrı tencerelere koyup üzerlerine en az 5 santim çıkacak kadar soğuk suyla ayrı ayrı haşlanmaya bırakın.
içinde

Gülsuyu


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz