Gülermak Ağır Sanayi İnşaat

 • 100 milyar TL'lik ihale devi medyaya girdi - Gülermak Ağır Sanayi İnşaat
  100 milyar TL'lik ihale devi medyaya girdi19.12.2013
  EkonomiSon yıllarda aldığı işlerin toplam büyüklüğü 100 milyar TL’ye yaklaşan Kalyon İnşaat, Sabah ve ATV'yi alarak medyaya girdi.Şirketin Taksim Yayalaştırma’dan Kıbrıs’a içmesuyuna, metrobüs inşaatından Bakırköy Adliyesi'ne kadar aldığı bir çok ihale bulunuyor.
 • Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna üç ortak talip - Gülermak Ağır Sanayi İnşaat
  Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna üç ortak talip07.10.2013
  EkonomiMecidiyeköy - Mahmutbey (Şişli-Kağıthane-Eyüp-Gaziosmanpaşa-Esenler-Bağcılar) metro hattı ihalesinde en düşük teklifi 849 milyon 440 bin lira ile Gülermak Ağır Sanayi İnşaat, Kolin İnşaat ve Kalyon İnşaat'ın oluşturduğu konsorsiyum verdi.
 • Trabzon stadı için start verildi - Gülermak Ağır Sanayi İnşaat
  Trabzon stadı için start verildi14.02.2013
  FutbolGençlik ve Spor Bakanlığı'nın, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile imzaladığı protokolle Trabzon'da inşa edilecek Akyazı Spor Kompleksi'nin ön yeterlilik ihalesi yapıldı.
 • İstanbul metrosu havaalanına ulaştı - Gülermak Ağır Sanayi İnşaat
  İstanbul metrosu havaalanına ulaştı12.12.2002
  GündemYenibosna-Havalimanı Hafif Metro Hattı, deneme seferleri ile ilk yolcularını taşımaya başladı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, temeli Şubat 2000'de atılan Yenibosna-Havaalanı Hafif Metro Hattı'nın resmi açılışı, 20 Aralık Cuma günü yapılacak.
 • İstanbul'a yılbaşı hediyesi Yeni Haliç - Gülermak Ağır Sanayi İnşaat
  İstanbul'a yılbaşı hediyesi Yeni Haliç 22.10.1997
  Magazin.TONLARCA ÇAMUR ÇIKARILDI.1 Ocak 1998'den itibaren Haliç'te ne koku kalacak ne de pislik.Haliç'te çamur tarama çalışması hızla devam ediyor.Semt sakinlerini rahatsız etmeden sürdürülen temizlikte bugüne kadar Hali
içinde

Gülermak Ağır Sanayi İnşaat


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz