Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı

 • ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor26.02.2015
  EğitimTBMM Sağlık Komisyonu Üyesi ve AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, ‘Okul Sütü Projesi’ne benzer şekilde öğrencilere kuru üzüm dağıtımıyla ilgili projenin, ülke genelinde nisan ayından itibaren uygulanmaya başlanabileceğini bildirdi.
 • Fındık üreticisinin gözü 800 milyon liralık ödemede - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Fındık üreticisinin gözü 800 milyon liralık ödemede24.02.2015
  EkonomiTürkiye'nin önemli tarım ürünleri arasında yer alan fındıkta üreticiler, alan bazlı gelir desteği kapsamında ödenmesi planlanan yaklaşık 800 milyon lirayı bekliyor.
 • Üniversiteli çoban - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Üniversiteli çoban24.02.2015
  EğitimSamsun’da düzenlenen çobanlık mesleği eğitimi almak için ‘Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi’ kapsamında eğitim gören 64 kişi törenle sertifika aldı.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Soykan Yıldırım da sertifikalı çoban oldu.
 • Mete Tamer OMUR

  Girişim duası - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Girişim duası22.02.2015
  Yazarlar
 • Balık tüketimi kamu spotu ile artacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Balık tüketimi kamu spotu ile artacak20.02.2015
  EgeTÜRKİYE'de kişi başı 8 kilogram seviyesinde olan balık tüketimini 15 kilograma çıkarmayı hedefleyen Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG), okullarda yürüttüğü "Balık-Ekmek Şenliği" etkinliklerinden sonra kamu spotu ile iç tüketimi arttırmayı hedefliyor.
 • Üreticiden sanatçılara ‘ballı’ tepki - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Üreticiden sanatçılara ‘ballı’ tepki15.02.2015
  AnkaraArıcıları, kaliteli bal için Ankara’ya devet eden Türkiye Bal Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Azmi Yıldız, “Televizyon reklamıyla yapılan bal sahtekarlığını ve bu reklamlarda oynayan sanatçıları kınıyorum” dedi.
 • Dubayı koydu canından oldu - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Dubayı koydu canından oldu15.02.2015
  AnkaraAsfalt çalışması sırasında trafiğin güvenli bir şekilde akması için yola duba yerleştiren belediye işçisine otomobil çarpıp, kaçtı.İşçi, hayatını kaybetti.
 • Üstü bozuk altı çöplük - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Üstü bozuk altı çöplük15.02.2015
  AnkaraKentteki alt ve üst geçitlerin bakımsızlığına ve yaşanan sorunlara tepki gösteren Başkentlilerin çok şikayet ettikleri sorunlar şöyle: Çalışmayan yürüyen merdivenler, çöplüğe dönen alt geçitler.
 • Küçük besi işletmeleri yeniden canlanacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Küçük besi işletmeleri yeniden canlanacak15.02.2015
  EkonomiTürkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç, küçük besi işletmelerinin canlanması için hazırlanan "5-20 Baş Besi Projesi" kapsamında Avrupa ülkelerinden temin edilen 100 bin dananın üreticiye dağıtılacağını bildirdi.
 • Kasaplara sucuk yasağı - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Kasaplara sucuk yasağı14.02.2015
  AnkaraGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Et ve Et Ürünleri Tebliği'nde yapılan değişiklik yürürlüğe girdi.
 • Vahap MUNYAR

  1 ton tavuk yeminde 90 kilo mozaik var - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  1 ton tavuk yeminde 90 kilo mozaik var13.02.2015
  YazarlarMERKEZİ Hankendi’de (Elazığ) bulunan Umut Tavukçuluk’un Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Gülmez ve Halkla İlişkiler departmanında görevli yeğeni Merve Şahinoğlu’nun masasında “Horozlu Yumurta” paketini görünce merak ettim:
 • Tahin helvasına yeni düzenleme - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Tahin helvasına yeni düzenleme13.02.2015
  EkonomiGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, peynirden sonra tahin ve tahin helvasında yeni düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor.
 • Kasaplar eyleme hazırlanıyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Kasaplar eyleme hazırlanıyor13.02.2015
  EkonomiGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker tarafından imzalanan “Et ve Et Ürünleri Tebliği”nde yapılan değişiklikler Antalyalı kasapları ayağa kaldırdı.Ambalajsız tavuk satışı, kasap köfte ve sucuğun yasaklanmasını öngören tebliğin, küçük esnafı yok edeceğini savunan meslek temsilcileri, geniş kapsamlı eyleme hazırlanıyor.
 • Paketsiz tavuğa yasak geliyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Paketsiz tavuğa yasak geliyor11.02.2015
  AnkaraGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, tüketici sağlığının korunması amacıyla 5 Aralık 2012'de yürürlüğe giren Et ve Et Ürünleri Tebliği'ni revize edecek.
 • Köftemizi yedirmeyiz! - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Köftemizi yedirmeyiz!11.02.2015
  EkonomiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker tarafından imzalanan “Et ve Et Ürünleri Tebliği”nde yapılan değişiklikle ambalajsız tavuk satışına yasak geliyor, kasap köfte tarih oluyor.Ancak kasaplar, “Ne olursa olsun tüketici bizim sucuğumuzu ve köftemizi seviyor.Kimse üretimi engelleyemez” diyor.
 • Vekillik için istifa kuyruğu - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Vekillik için istifa kuyruğu11.02.2015
  EgeYÜKSEK Seçim Kurulu’nun milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticilerinin istifa etmeleri için verdiği süre önceki gün doldu.Ege’de de çok sayıda bürokrat ve parti yöneticisi görevlerinden ayrıldı.İstifalar için çoğunlukla son günün beklenmesi dikkat çekti.O isimler şöyle.
 • Üç görevinden birden istifa etti - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Üç görevinden birden istifa etti10.02.2015
  GündemTÜTÜN Alkol Piyasası Düzenleme Üst Kurulu Eski Başkanı Mehmet Küçük, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği, TMO Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türkiye Basketbol Federasyonu(TBF) Yönetim Kurulu üyeliğinden milletvekilliği seçimi aday adaylığı için istifa etti.
 • Avcı’dan okullara sütlü açılış.Kuru üzüm mart ayı sonunda - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Avcı’dan okullara sütlü açılış.Kuru üzüm mart ayı sonunda09.02.2015
  EğitimAnkara Çankaya İlkokulu’nda düzenlenen okul sütü dağıtımı törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, kurum üzüm dağıtımına mart ayı sonunda başlanacağını söyledi.
 • Harddiskteki 101 ses - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Harddiskteki 101 ses09.02.2015
  Gündemİstanbul Terörle Mücadele Şubesi'nde bulunan 2 harddiskte yapılan incelemede, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.Ses kayıtları soruşturmanın yürütüldüğü odadaki çalışma masasının çekmecesinde bulundu.Ses kayıtları depolanan 101 isim arasında büyükelçiler, akademisyenler ve çok sayıda bürokrat da var.Dinlemeler 2010-2013 arasında gerçekleştirildi.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 80 şüphelisi bulunan soruşturmada dün 21 polis hakkında gözaltı kararı aldı.İstanbul merkezli yapılan operasyonda 9 ilden gözaltılar oldu.
 • Okullarda ikinci yarıyıl başladı - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Okullarda ikinci yarıyıl başladı08.02.2015
  EğitimOkullarda, 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen, 2 haftalık yarıyıl tatilinin ardından bugün eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlandı.
 • İthal çobanlar çözüm bekliyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  İthal çobanlar çözüm bekliyor07.02.2015
  Ankara3 bin TL maaşla çalışacak yerli çoban bulamadıklarını savunan sürü sahipleri, kayıt dışı istihdam etmek zorunda kaldıkları yabancı çobanlar için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yasal düzenleme yapmasını istiyor.
 • Onlar şimdi - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Onlar şimdi07.02.2015
  GündemHâkimler Savcılar Yüksek Kurulu’nda (HSYK) 2010-2014 arasında görev yapan hâkimlerin çoğu tenzili rütbeye uğrayarak yeni atamalarla mahkemelerde görevlendirildiler.Bir kısmı ise öğretim üyeliğine ve avukatlığa döndü.1’inci Daire Başkanı İbrahim Okur İstanbul Anadolu 3’üncü İş Mahkemesi’nde yetkilendirildi.2’nci Daire Başkanı Nesibe Özer ise İstanbul Küçükçekmece 1’inci Çocuk Mahkemesi’nde çocuk hâkimi oldu.
 • İlk ders ‘okul sütüyle’ başlayacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  İlk ders ‘okul sütüyle’ başlayacak05.02.2015
  EğitimOkul sütü, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısından itibaren çocuklara dağıtılacak.
 • Ömür GEDİK

  Kız çocuk mu, erkek mi! - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Kız çocuk mu, erkek mi!03.02.2015
  YazarlarBir kadın ve kız çocuğu annesi olarak Teoman’ın çocuğunun cinsiyetini öğrendiği anla ilgili olarak “Kız deyince bozuldum” demesine, tahmin edersiniz ki bozuldum.
 • 'Şarka virüsü bir kez girserse savaşmak zor' - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  'Şarka virüsü bir kez girserse savaşmak zor'30.01.2015
  SağlıkGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Dr.Nevzat Birişik, "Şarka virüsünün gelmemesi lazım.Çünkü mücadelesi, ilacı, aşısı ve bir kez girdiğinde kurtuluşu olmayan bir hastalık.Pratik anlamıyla AIDS'ten hiçbir farkı yok" dedi.
 • Takviye edici gıdalar için 1 yıl ek süre - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Takviye edici gıdalar için 1 yıl ek süre29.01.2015
  EkonomiGıda işletmecilerinin, takviye edici gıdaları mevzuata uygun hale getirmeleri için gerekli olan süre, 1 yıl uzatıldı.
 • Peynir A'dan Z'ye değişiyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Peynir A'dan Z'ye değişiyor29.01.2015
  EkonomiGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından peynir ile ilgili Türk Gıda Kodeksi kapsamında yapılan ilk düzenleme yolda.Peynirin çeşidine göre üretiminden tuz-yağ oranına, etiket bilgilerinden muhafazasına kadar tüm standartları belirleyecek olan tebliğ, yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderildi.Yeni düzenlemeyle peynirlerin içerebileceği maksimum tuz oranı mevcut uygulamaya göre yüzde 35 ila yüzde 61 arasında değişen oranlarda azaltılıyor.Peynir üretiminde türüne göre değişmek üzere kuru madde oranının yüzde 3 ile 7,5’i arasında tuz kullanılabilecek.
 • 34 yıldır var uygulayan yok - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  34 yıldır var uygulayan yok26.01.2015
  EkonomiBaşbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde “kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını” engelleyeceklerini açıkladı.Ancak zaten bunu ‘aynen’ düzenleyen bir yasa tam 34 yıldır var.Hiç uygulanmamış olsa da yasa, kuralı ihlal edenlere 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası öngörüyor.
 • Lahmacun 2015 - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Lahmacun 201520.01.2015
  EkonomiSon dönemde fiyatı ve sağlıksız üretim yerleriyle sıkça gündeme gelen lahmacunda yeni dönem başladı.Lahmacun harcındaki kırmızı et oranı yüzde 25’ten yüzde 35’e çıktı.Sektör temsilcileri, “Lahmacunda kırmızı et yerine soğan koyanlar yandı.Lahmacunu 2.5 lira ve altında fiyata satan restoranlar en az yüzde 20 zam yapmak zorunda” dedi.
 • Gıda güvenliği için devrim gibi karar - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Gıda güvenliği için devrim gibi karar20.01.2015
  EkonomiDanıştay 10.Dairesi’nde, gıda firmalarında denetim yapacak mühendislerin, odaya kaydolma ve belge gösterme zorunluluğunu ortadan kaldıran yönetmeliğin iptali için yürütmeyi durdurma davası açan Aydın Veteriner Hekimler Odası kazandı.Meslektaşlarının haklarını ve insanların sağlığını korumak adına böyle bir dava açtıklarını belirten Oda Başkanı Atilla Muharrem Uçmaklıoğlu, “Artık vatandaşlarımızın gıda tüketimindeki güvenlikleri daha iyi sağlanacak.” dedi.
 • Narenciye Uzakdoğu pazarına hazır - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Narenciye Uzakdoğu pazarına hazır19.01.2015
  EkonomiTürkiye'nin yaş meyve ve sebze ihracatında başı çeken ürünlerinden olan narenciyenin Uzakdoğu pazarında daha çok yer alması için yürütülen çalışmalar olumlu sonuçlar verdi.
 • Vahap MUNYAR

  O meyve suyunun bizim kayısıdan olması mümkün değil - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  O meyve suyunun bizim kayısıdan olması mümkün değil11.01.2015
  YazarlarPEPSICO Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü Alpagut Çilingir, Gazsız İçecekler Pazarlama Müdürü Osman Dilber, Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik ve Necla Zarakol’la “Tropicana Bahçe Okulları” projesi için Malatya’nın Akçadağ ilçesindeyiz.
 • 1.9 milyon kadın çiftçiye eğitim desteği verildi - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  1.9 milyon kadın çiftçiye eğitim desteği verildi07.01.2015
  EkonomiGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, son 10 yılda 1 milyon 900 bin kadın çiftçiye tarımsal konularda eğitim verdi.
 • 'Timsah gücü' ölüme götürebilir - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  'Timsah gücü' ölüme götürebilir07.01.2015
  EkonomiCinsel gücü arttırdığı iddia edilen ilaçlar Tahtakale sokaklarında ‘peynir ekmek’ gibi satılmaya devam ediyor.Son yıllarda polislerin defalarca operasyon düzenlemesine rağmen işporta tezgahlarında aralarında timsah logosuyla ünlü giyim markalarının da yer aldığı onlarca farklı ‘performans’ hapı rahatlıkla alınabiliyor.Ancak yetkililer uyarıyor: “Şakası yok ölümle sonuçlanabilir.”
 • Kadın çiftçilere 7 milyon destek - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Kadın çiftçilere 7 milyon destek05.01.2015
  AnkaraGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca, son 10 yılda 1 milyon 900 bin kadın çiftçiye tarımsal eğitim verildi.
 • Su ürünleri gen bankası kurulacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Su ürünleri gen bankası kurulacak29.12.2014
  EkonomiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, su ürünleri üretimini sürdürülebilir kılmak ve balık türlerinin neslini korumak için Trabzon'da su ürünleri gen bankası kuracak.Türkiye'de bir ilk olan banka, 7 bin metrekare kapalı alana sahip üç kattan oluşacak ve yaklaşık 14 milyon liraya mal olacak.
 • Fabrikasının elektriğini güneşten sağlıyor - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Fabrikasının elektriğini güneşten sağlıyor29.12.2014
  EkonomiAdıyaman'da bir girişimci fabrikasının elektriğini, iş yerinin çatısına 710 bin lira maliyetle kurduğu güneş enerjisi santralinden elde ediyor.Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde 2006 yılında bulgur ile şeker üretim ve paketleme tesisi kuran 36 yaşındaki Fehmi Yılmaz, elektrik fiyatının yükselmesi ve faturaların kabarık gelmesi nedeniyle iş yerinin elektriğini üretmek için çalışma başlattı.
 • Etin lezzeti ve kalitesi "kıvırcık koyun" ile artacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Etin lezzeti ve kalitesi "kıvırcık koyun" ile artacak28.12.2014
  EkonomiKırklareli'nde, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan ve geçen yıl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından koruma altına alınan "kıvırcık koyun" ırkının geliştirilmesi için çalışma başlatıldı.
 • Tarımın sorunu depolama - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Tarımın sorunu depolama25.12.2014
  AnkaraAnkara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD), Altın Başak projesinin startını verdi.
 • Yumurtlama tarihinden 21 gün geçen yumurta satılamayacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Yumurtlama tarihinden 21 gün geçen yumurta satılamayacak20.12.2014
  EkonomiYumurtanın paketlenmesinden muhafazasına, depolanmasından taşınma ve pazarlanmasına ilişkin standartlar yeniden düzenlendi.Doğal renk ve kokusunu kaybetmiş, çürümüş, kokuşmuş yumurta ile kuluçka işlemi uygulanmış yumurta doğrudan tüketime sunulamayacak ve gıda sanayiinde kullanılamayacak.Doğrudan tüketime sunulan A sınıfı yumurta, yumurtlama tarihinden itibaren 21 gün içinde tüketiciye ulaştırılacak.A sınıfı yumurtanın son tüketim tarihi, yumurtlama tarihinden itibaren 28 günden fazla olamayacak.
 • Enerji üretecek işletme giderlerini düşürecek - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Enerji üretecek işletme giderlerini düşürecek12.12.2014
  EgeMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Akakar Tarım Ürünleri Limited Şirketi, Elemli Mevkii'nde bulunan yaş sebze ve meyve işletmelerine güneş enerjisi panelleri kurdu.Kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleme Programı (KKYDP) tarafından yüzde 50 hibe verdiği panellerle elektrik kullanımında yüzde 30 tasarruf sağlanması, günlük 210 kilovat- saat ile yıllık 147 bin 700 lira gelir elde edilmesinin hedeflendiği açıklandı.Ayrıca ilçede bir işletmenin ilk kez güneş panelleri kullanarak enerjisini üreteceği belirtildi.
 • Fiyatları bu komite mercek altına alacak - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Fiyatları bu komite mercek altına alacak09.12.2014
  EkonomiTürkiye'de gıda ve tarım ürünlerinin fiyat değişimlerini, yeni kurulan Gıda Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi izleyecek.Başbakan Ahmet Davutoğlu, komite çalışmalarının bir bütünlük içerisinde yürütülmesi için ihtiyaç duyulacak her türlü desteğin yerine getirilmesini istedi.Merkez
 • Gereksiz antibiyotik kullanımı yarar değil zarar - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Gereksiz antibiyotik kullanımı yarar değil zarar08.12.2014
  SağlıkSağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Seçil Özkan, gereksiz ya da yanlış dozlarda ilaç kullanımının ciddi sağlık sorunlarına yol açabildiğini belirterek, ilaçların mutlaka hekim tarafından reçete edilmediği sürece kullanılmaması gerektiğini söyledi.
 • İzmir şokta! 2015'in en hareketli 4 ayında at yarışı yok - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  İzmir şokta! 2015'in en hareketli 4 ayında at yarışı yok06.12.2014
  Spor DiğerGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan 2015 yılı programında İzmir yer almadı.İstanbul Veliefendi'den sonra Türkiye'nin ikinci büyük yarış merkezi olan İzmir'de 2015 yılının Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yarışlar yapılamayacak.
 • Türk ve Arap ülkeleri gıda ve gıda teknolojileri fuarı başladı - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Türk ve Arap ülkeleri gıda ve gıda teknolojileri fuarı başladı05.12.2014
  EgeİZMİR'in Çeşme İlçesi'nde Türk- Arap Ülkeleri İşadamları Derneği (TÜRAB) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Türk -Arap Ülkeleri Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı' başladı.
 • Minikler ata bindi - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Minikler ata bindi02.12.2014
  AnkaraGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, çocuklara at sevgisini aşılamak için düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi.
 • Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu zehirli ayakkabıyla ilgili konuştu - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu zehirli ayakkabıyla ilgili konuştu30.11.2014
  SağlıkSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Özellikle şüpheli ayakkabı tereddüdü olanlardan müracaatın ardından tahlillerini yapmamız gerektiğini kamuoyuna duyurmamız lazım" dedi.
 • Prim verilmezse pamuk yetişmez - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Prim verilmezse pamuk yetişmez29.11.2014
  EgeİZMİR Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Barış Kocagöz, bu yıl hayal kırıklığına uğrayan üreticinin sıkıntısı devam ederse önümüzdeki sezon üretimin ciddi anlamda düşeceğini söyledi.
 • Çocukların Pony sevgisi - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Çocukların Pony sevgisi28.11.2014
  AnkaraGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, çocuklarda at sevgisini geliştirmek için haftasonu kampüs alanında bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.
 • Tarım tek elden yönetilmeli - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
  Tarım tek elden yönetilmeli28.11.2014
  EkonomiTÜRK Sanayicileri ve İşadamları Derneği, (TÜSİAD) Türk tarım sektörünün tüm unsurlarını ele almak amacıyla düzenlediği ‘Gıda, Tarım ve Hayvancılık Rekabet Gücü’ konferansı düzenledi.
içinde

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz