Aramanız :
Aradığınız kelime : "

gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

1.446  adet haber bulundu.


 • Bal üretimi 100 bin tonu aştı - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Bal üretimi 100 bin tonu aştı29.03.2015
  EkonomiTürkiyede geçen yıl bal üretimi 100 bin ton sınırını aştı.Türkiye, bal üretiminde dünyada Çin'den sonra ikinci, Avrupa Birliği ülkeleri arasında ise birinci sırada bulunuyor.
 • Hepimiz başkanız - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Hepimiz başkanız29.03.2015
  Ankaraİçişleri Bakanlığı’nın açıkladığı verilere göre; her iki kişiden birinin dernek üyesi olan Başkent’te, her 510 kişiden biri de “dernek başkanı” unvanını taşıyor.
 • Kapıkule sınır kapısında çileye son - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Kapıkule sınır kapısında çileye son28.03.2015
  AvrupaTürkiye’den Bulgaristan’a ve Bulgaristan üzerinden Avrupa Birliği ve Rusya Federasyonuna yapılan yaş meyve ve sebze ihracatıyla ilgili Kapıkule sınır kapısında yaşanan sorunlar çözüme kavuşuyor.
 • "Yarımada, Alaçatı Ot Festivali'ni sahiplendi"28.03.2015
  EgeİZMİR'in Çeşme İlçe Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Dalgıç; Alaçatı Ot Festivali'nin her yıl daha da büyüdüğünü, farkındalık yaratmak için başladıkları etkinliğin yarımada sahiplenildiğini söyledi.
 • Hesaba bizi de 'koyun' - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Hesaba bizi de 'koyun'25.03.2015
  EkonomiDana eti fiyatlarındaki yükseliş sonrası büyük baş hayvan sahiplerinin ellerindeki dişi hayvanları bile kesmeye başladığına dikkat çeken Van’daki besiciler tepki gösterdi: “Kırmızı et sadece danadan olmuyor.Koyunlarımız elde kaldı.Koyun karkas fiyatları 12-13 liraya kadar düştü.Ancak kimse koyun eti talep etmiyor.”
 • 250 çiftçiye mesleki eğitim - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  250 çiftçiye mesleki eğitim21.03.2015
  EgeMANİSA'nın Alaşehir İlçesi'nde Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlenen gübreleme, budama ve aşılama eğitimlerine katılan 250 çiftçiye törenle sertifikaları verildi.
 • Türkiye’de 5.4 milyon kişi tarım alanında çalışıyor - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Türkiye’de 5.4 milyon kişi tarım alanında çalışıyor19.03.2015
  Ekonomi KobiTÜRKİYE ekonomisindeki gelişime paralel olarak Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYH) içindeki payı yüzde 7.4’e düşmesine karşın tarım hala Türk ekonomisinin en önemli sektörlerinin başında geliyor.Tarım, 60.9 milyar dolarlık katma değeriyle ekonomiye büyük katkı sağlıyor.Kendi katma değerinin yanı sıra, gıda sanayi, tekstil ve konfeksiyon sanayi başta olmak üzere diğer sektörlere hammadde temin ediyor.Tarımın, ulaştırma ve finans sektörlerine de büyük katkı yaptığını unutmamak gerekiyor.Bu çerçevede düşünüldüğünde, tarımın ekonomideki ağırlığının yüzde 7.4’ün çok çok üzerinde olduğunu söylemek ise yanlış olmaz.
 • Zeytinyağında sahteciliğe hapis cezası önerisi - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Zeytinyağında sahteciliğe hapis cezası önerisi16.03.2015
  EkonomiZeytinyağı üretici fiyatlarında geçen yıl 6 lira olan fiyat, bu yıl 12 liraya yükselince piyasada farklı yağlarla karıştırılmış (tağşişli) ürünlerin artmasına yol açtı.Tüketicinin bu konuda dikkatini çeken sektör temsilcileri, artan sahteciliğe karşı ağır cezai yaptırımların getirilmesini bekliyor.
 • Çiftçilere hastalık uyarısı - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Çiftçilere hastalık uyarısı15.03.2015
  AnkaraPolatlılı çiftçiler, ürün hastalıklarına karşı bilgilendirildi.
 • Diplomalı çobanlar iş başında - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Diplomalı çobanlar iş başında14.03.2015
  GündemKütahya’nın Simav ilçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü başta olmak üzere Halk Eğitim Merkezi ve İş Kur önderliğinde ilk kez açılan “Sürü Yönetimi Elemanı” kursunda başarı göstererek hak ettikleri sertifikalarını alan 4’ü bayan toplam 19 kişi, şimdi eğitimli birer çoban olarak sürülerinin başına geçti
 • Mis kokulu 5 kavun çeşidi geliştirildi - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Mis kokulu 5 kavun çeşidi geliştirildi13.03.2015
  GündemBilim adamlarının 20 yıldan beri sürdürdükleri tohum ıslah çalışmalarında 5 yeni kavun çeşidi geliştirildi.Nisan ve mayıs aylarında hasadı yapılan çok erkenci, yuvarlak, en fazla 1-1,5 kilogramlık, küçük, mis kokulu 5 kavun çeşidi geliştirildi.
 • Zeytinyağı fiyatı rekor kırınca
  Zeytinyağı fiyatı rekor kırınca "sahteciler" meydana indi12.03.2015
  EkonomiZeytinyağı fiyatları bu yıl rekor düzeyde arttı.Bu durum sahtecilerin de 'piyasa'ya girmeleri önayak oldu.Sektör yetkilileri özellikle bu yıl, başka yağlar katılarak elde edilen ürünlerin fazlalaştığına dikkat çekiyor.'Gerçek zeytinyağı nasıl anlaşılır' sorusunu kısa yoldan anlamanın güç olduğuna işaret eden yetkililer, topladıkları yağları akredite laboratuvarlarda incediklerini ifade etti.Ortaya çıkan sonuç ise sektörü kara kara düşündürüyor.
 • Maliye Bakanı Şimşek'ten çiftçiye müjde - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Maliye Bakanı Şimşek'ten çiftçiye müjde12.03.2015
  EkonomiMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında çiftçi ve üreticilere ödenmek üzere 1 milyar 262 milyon lira ödeneğin serbest bırakılmasını onayladı.
 • Altın sıvıda güçbirliği - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Altın sıvıda güçbirliği11.03.2015
  EgeZeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi’nin tüketimi artırmak için kamu spotu çalışmalarına RTÜK’ten onay geldi.
 • Balıkçı zorda - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Balıkçı zorda10.03.2015
  EgeAvlanma sezonun uzatılmaması ve kredi borçlarının ertelenmemesi halinde denizde balıkçı teknesi sayısı daha da azalacak.
 • Çoban değil 'Sürü Yönetimi Elemanı' yetiştirilecek - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Çoban değil 'Sürü Yönetimi Elemanı' yetiştirilecek10.03.2015
  EgeMANİSA'da, kırsal mahallelerde yaşayan 50 genç, "Sürü Yönetimi Elemanı Benim" projesi adı altında 15 gün boyunca verilecek eğitimden sonra sertifikalı çobanlık yapacak.
 • Sare Davutoğlu'ndan belediyelere obezite çağrısı - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Sare Davutoğlu'ndan belediyelere obezite çağrısı09.03.2015
  SağlıkBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, bakanlıklar ve belediyelere çağrıda bulunarak, "Son yıllarda sayıları önceki yıllara göre kat be kat artmış olsa da daha fazla yürüyüş alanları, spor kompleksleri yapımına hız vermemiz gerekiyor.Sporu hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmemiz gerekiyor" dedi.
 • Dört nala özelleştirmeye - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Dört nala özelleştirmeye08.03.2015
  EkonomiYıllık 3.8 milyar lira hasılata sahip at yarışları, hükümetin özelleştirme açıklamasından sonra birçok yatırımcının ilgisini çekmeye başladı.Yarışların düzenleyicisi TJK Başkanı Yasin Ekinci, “Strateji belgesi hazırlıyoruz.Özelleştirme olursa mutlaka sektörün hakları korunmalı” dedi.
 • TJK'dan o aprantiye kınama - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  TJK'dan o aprantiye kınama08.03.2015
  Spor DiğerTürkiye Jokey Kulübü (TJK), hafta içi Şanlıurfa'da yapılan koşularda 'İstambul kızı' isimli ata binen ve safkan atı adeta döverek yarış sonunda yıkılmasına sebebp olan apranti Hışman Çizik'i yayınladığı bir açıklama ile kınadı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Demokrasiyi PKK’nın niyetine bağlamak - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Demokrasiyi PKK’nın niyetine bağlamak04.03.2015
  YazarlarBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, “Silah bırakmanın aması olmaz” dedi!
 • AK Partili Yüksel'den çiftçiye müjde - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  AK Partili Yüksel'den çiftçiye müjde03.03.2015
  EgeAK Parti Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Mehmet Yüksel, Denizli'deki üreticilere iyi haberler verdi.2014 yılı mazot, gübre ve toprak analizi desteği ödemelerinin 28 Şubat'ta başladığını belirten Yüksel, ödemelerin TC kimlik numaralarının son hanesinde yer alan rakamlara göre yapılacağını ve ödemenin 14 Mart'a kadar tamamlanacağını açıkladı.
 • ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor26.02.2015
  EğitimTBMM Sağlık Komisyonu Üyesi ve AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, ‘Okul Sütü Projesi’ne benzer şekilde öğrencilere kuru üzüm dağıtımıyla ilgili projenin, ülke genelinde nisan ayından itibaren uygulanmaya başlanabileceğini bildirdi.
 • Fındık üreticisinin gözü 800 milyon liralık ödemede - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Fındık üreticisinin gözü 800 milyon liralık ödemede24.02.2015
  EkonomiTürkiye'nin önemli tarım ürünleri arasında yer alan fındıkta üreticiler, alan bazlı gelir desteği kapsamında ödenmesi planlanan yaklaşık 800 milyon lirayı bekliyor.
 • Üniversiteli çoban - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Üniversiteli çoban24.02.2015
  EğitimSamsun’da düzenlenen çobanlık mesleği eğitimi almak için ‘Sürü Yönetimi Elemanı Benim Projesi’ kapsamında eğitim gören 64 kişi törenle sertifika aldı.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Soykan Yıldırım da sertifikalı çoban oldu.
 • Mete Tamer OMUR

  Girişim duası - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Girişim duası22.02.2015
  Yazarlar
 • Balık tüketimi kamu spotu ile artacak - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Balık tüketimi kamu spotu ile artacak20.02.2015
  EgeTÜRKİYE'de kişi başı 8 kilogram seviyesinde olan balık tüketimini 15 kilograma çıkarmayı hedefleyen Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG), okullarda yürüttüğü "Balık-Ekmek Şenliği" etkinliklerinden sonra kamu spotu ile iç tüketimi arttırmayı hedefliyor.
 • Üreticiden sanatçılara ‘ballı’ tepki - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Üreticiden sanatçılara ‘ballı’ tepki15.02.2015
  AnkaraArıcıları, kaliteli bal için Ankara’ya devet eden Türkiye Bal Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Azmi Yıldız, “Televizyon reklamıyla yapılan bal sahtekarlığını ve bu reklamlarda oynayan sanatçıları kınıyorum” dedi.
 • Dubayı koydu canından oldu - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Dubayı koydu canından oldu15.02.2015
  AnkaraAsfalt çalışması sırasında trafiğin güvenli bir şekilde akması için yola duba yerleştiren belediye işçisine otomobil çarpıp, kaçtı.İşçi, hayatını kaybetti.
 • Üstü bozuk altı çöplük - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Üstü bozuk altı çöplük15.02.2015
  AnkaraKentteki alt ve üst geçitlerin bakımsızlığına ve yaşanan sorunlara tepki gösteren Başkentlilerin çok şikayet ettikleri sorunlar şöyle: Çalışmayan yürüyen merdivenler, çöplüğe dönen alt geçitler.
 • Küçük besi işletmeleri yeniden canlanacak - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Küçük besi işletmeleri yeniden canlanacak15.02.2015
  EkonomiTürkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç, küçük besi işletmelerinin canlanması için hazırlanan "5-20 Baş Besi Projesi" kapsamında Avrupa ülkelerinden temin edilen 100 bin dananın üreticiye dağıtılacağını bildirdi.
 • Kasaplara sucuk yasağı - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Kasaplara sucuk yasağı14.02.2015
  AnkaraGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Et ve Et Ürünleri Tebliği'nde yapılan değişiklik yürürlüğe girdi.
 • Vahap MUNYAR

  1 ton tavuk yeminde 90 kilo mozaik var - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  1 ton tavuk yeminde 90 kilo mozaik var13.02.2015
  YazarlarMERKEZİ Hankendi’de (Elazığ) bulunan Umut Tavukçuluk’un Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Gülmez ve Halkla İlişkiler departmanında görevli yeğeni Merve Şahinoğlu’nun masasında “Horozlu Yumurta” paketini görünce merak ettim:
 • Tahin helvasına yeni düzenleme - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Tahin helvasına yeni düzenleme13.02.2015
  EkonomiGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, peynirden sonra tahin ve tahin helvasında yeni düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor.
 • Kasaplar eyleme hazırlanıyor - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Kasaplar eyleme hazırlanıyor13.02.2015
  EkonomiGIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker tarafından imzalanan “Et ve Et Ürünleri Tebliği”nde yapılan değişiklikler Antalyalı kasapları ayağa kaldırdı.Ambalajsız tavuk satışı, kasap köfte ve sucuğun yasaklanmasını öngören tebliğin, küçük esnafı yok edeceğini savunan meslek temsilcileri, geniş kapsamlı eyleme hazırlanıyor.
 • Paketsiz tavuğa yasak geliyor - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Paketsiz tavuğa yasak geliyor11.02.2015
  AnkaraGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, tüketici sağlığının korunması amacıyla 5 Aralık 2012'de yürürlüğe giren Et ve Et Ürünleri Tebliği'ni revize edecek.
 • Köftemizi yedirmeyiz! - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Köftemizi yedirmeyiz!11.02.2015
  EkonomiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker tarafından imzalanan “Et ve Et Ürünleri Tebliği”nde yapılan değişiklikle ambalajsız tavuk satışına yasak geliyor, kasap köfte tarih oluyor.Ancak kasaplar, “Ne olursa olsun tüketici bizim sucuğumuzu ve köftemizi seviyor.Kimse üretimi engelleyemez” diyor.
 • Vekillik için istifa kuyruğu - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Vekillik için istifa kuyruğu11.02.2015
  EgeYÜKSEK Seçim Kurulu’nun milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve parti yöneticilerinin istifa etmeleri için verdiği süre önceki gün doldu.Ege’de de çok sayıda bürokrat ve parti yöneticisi görevlerinden ayrıldı.İstifalar için çoğunlukla son günün beklenmesi dikkat çekti.O isimler şöyle.
 • ‘10 bin öğrenci okul sütünü istemedi’ - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  ‘10 bin öğrenci okul sütünü istemedi’10.02.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanlığı tarafından üç yıldır uygulanan "Okul Sütü Akıl Küpü Projesi" kapsamında Manisa’da okullarda çocuklara süt dağıtımı yapıldı.Çocuklarla birlikte süt içen İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, kentte 99 bin 284 öğrenciden 10 bininin süt içmeyi istemediğini bildirdi.
 • Üç görevinden birden istifa etti - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Üç görevinden birden istifa etti10.02.2015
  GündemTÜTÜN Alkol Piyasası Düzenleme Üst Kurulu Eski Başkanı Mehmet Küçük, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği, TMO Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türkiye Basketbol Federasyonu(TBF) Yönetim Kurulu üyeliğinden milletvekilliği seçimi aday adaylığı için istifa etti.
 • Harddiskteki 101 ses - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Harddiskteki 101 ses09.02.2015
  Gündemİstanbul Terörle Mücadele Şubesi'nde bulunan 2 harddiskte yapılan incelemede, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.Ses kayıtları soruşturmanın yürütüldüğü odadaki çalışma masasının çekmecesinde bulundu.Ses kayıtları depolanan 101 isim arasında büyükelçiler, akademisyenler ve çok sayıda bürokrat da var.Dinlemeler 2010-2013 arasında gerçekleştirildi.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 80 şüphelisi bulunan soruşturmada dün 21 polis hakkında gözaltı kararı aldı.İstanbul merkezli yapılan operasyonda 9 ilden gözaltılar oldu.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya'ya geldi - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kolombiya'ya geldi09.02.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini kapsayan ziyaretinin ilk durağı Kolombiya'nın başkenti Bogota'ya geldi.
 • Avcı’dan okullara sütlü açılış.Kuru üzüm mart ayı sonunda - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Avcı’dan okullara sütlü açılış.Kuru üzüm mart ayı sonunda09.02.2015
  EğitimAnkara Çankaya İlkokulu’nda düzenlenen okul sütü dağıtımı törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, kurum üzüm dağıtımına mart ayı sonunda başlanacağını söyledi.
 • Üreticiden portakal tepkisi - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Üreticiden portakal tepkisi09.02.2015
  EkonomiTürkiye’nin yıllık ortalama 4 milyon tonu bulan narenciye üretiminin yüzde 25’ini karşılayan Adana’da, portakalın para etmemesi ve meyve suyu fabrikalarına kilosu 6 kuruşa satılması üreticinin tepkisine neden oldu.Bazı üreticiler, narenciye ağaçlarını üzerindeki meyvelerini bile toplatmadan söktürmeye başladı.
 • Okullarda ikinci yarıyıl başladı - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Okullarda ikinci yarıyıl başladı08.02.2015
  EğitimOkullarda, 18 milyon öğrenci ve 900 bin öğretmen, 2 haftalık yarıyıl tatilinin ardından bugün eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlandı.
 • İthal çobanlar çözüm bekliyor - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  İthal çobanlar çözüm bekliyor07.02.2015
  Ankara3 bin TL maaşla çalışacak yerli çoban bulamadıklarını savunan sürü sahipleri, kayıt dışı istihdam etmek zorunda kaldıkları yabancı çobanlar için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yasal düzenleme yapmasını istiyor.
 • Onlar şimdi - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Onlar şimdi07.02.2015
  GündemHâkimler Savcılar Yüksek Kurulu’nda (HSYK) 2010-2014 arasında görev yapan hâkimlerin çoğu tenzili rütbeye uğrayarak yeni atamalarla mahkemelerde görevlendirildiler.Bir kısmı ise öğretim üyeliğine ve avukatlığa döndü.1’inci Daire Başkanı İbrahim Okur İstanbul Anadolu 3’üncü İş Mahkemesi’nde yetkilendirildi.2’nci Daire Başkanı Nesibe Özer ise İstanbul Küçükçekmece 1’inci Çocuk Mahkemesi’nde çocuk hâkimi oldu.
 • İlk ders ‘okul sütüyle’ başlayacak - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  İlk ders ‘okul sütüyle’ başlayacak05.02.2015
  EğitimOkul sütü, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısından itibaren çocuklara dağıtılacak.
 • Ömür GEDİK

  Kız çocuk mu, erkek mi! - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Kız çocuk mu, erkek mi!03.02.2015
  YazarlarBir kadın ve kız çocuğu annesi olarak Teoman’ın çocuğunun cinsiyetini öğrendiği anla ilgili olarak “Kız deyince bozuldum” demesine, tahmin edersiniz ki bozuldum.
 • 'Şarka virüsü bir kez girserse savaşmak zor' - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  'Şarka virüsü bir kez girserse savaşmak zor'30.01.2015
  SağlıkGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Dr.Nevzat Birişik, "Şarka virüsünün gelmemesi lazım.Çünkü mücadelesi, ilacı, aşısı ve bir kez girdiğinde kurtuluşu olmayan bir hastalık.Pratik anlamıyla AIDS'ten hiçbir farkı yok" dedi.
 • Takviye edici gıdalar için 1 yıl ek süre - gida_tarim_ve_hayvancilik_bakanligi
  Takviye edici gıdalar için 1 yıl ek süre29.01.2015
  EkonomiGıda işletmecilerinin, takviye edici gıdaları mevzuata uygun hale getirmeleri için gerekli olan süre, 1 yıl uzatıldı.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»