Arama

Aramanız :
Aradığınız kelime : "

genclik_ve_spor_bakani

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

3.330  adet haber bulundu.


 • Yıkım için düğmeye basıldı - genclik_ve_spor_bakani
  Yıkım için düğmeye basıldı04.03.2015
  EgeGençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğü'ne talimat göndererek stada bitişik olan il müdürlüğü binasının yıkım çalışmalarının başlatılmasını istedi.Stadın tribünleri de önümüzdeki aylarda yıkılacak.
 • AK Partili vekillerden 3 dönem selfiesi - genclik_ve_spor_bakani
  AK Partili vekillerden 3 dönem selfiesi03.03.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda görüşmelere verilen arada AK Parti’de 3 dönemdir görev yapan bazı vekiller selfie (özçekim) çektirdi.Eski bakanlardan Suat Kılıç, Nihat Ergün ve milletvekilleri Necati Çetinkaya, Zeyid Arslan, Hasan Fehmi Kinay, Harun Tüfekçi, Durdu Kasdal, Salih Kapusuz'un çektirdiği selfie sırasında eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, “3 dönem selfiesi çektiriyoruz.” dedi.
 • Bakan'ın kabulünde Beşiktaş iddiası - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan'ın kabulünde Beşiktaş iddiası03.03.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın Avrupalı Türk Demokratlar Birliği yetkililerini kabulüne 'Beşiktaş' damga vurdu.Bakan Kılıç, Belçika'daki maça gideceğini açıklarken, heyete başkanlık yapan Belçikalı Julie de Groote, "Beşiktaş kazanamaz" dedi.
 • Türk sporunu ağlatan haber! Ömer Kantar 25 yaşında yaşamını yitirdi - genclik_ve_spor_bakani
  Türk sporunu ağlatan haber! Ömer Kantar 25 yaşında yaşamını yitirdi28.02.2015
  Spor DiğerErzurum'da bir yıldır lenf kanseri tedavisi gören buz hokeyi lisanslı sporcusu ve antrenörü Ömer Kantar, 25 yaşında hayatını kaybetti.
 • Bir doping vakası daha - genclik_ve_spor_bakani
  Bir doping vakası daha28.02.2015
  Spor DiğerUluslararası Atletizm Federasyonu (IAAF) ve Uluslararası Anti Doping Ajansı (WADA), Türkiye Atletizm Federasyonu'na 4 atletin biyolojik pasaportunda doping tespit ettiğini bildirdi.Alınan bilgilere göre bu sayı artabilir.
 • Aşkım dimdik ayaktayım - genclik_ve_spor_bakani
  Aşkım dimdik ayaktayım28.02.2015
  GündemAFGANİSTAN’daki Kıdemli Sivil Temsilcisi Büyük- elçi İsmail Aramaz'ı almak üzere Kâbil'deki Türk Görev Kuvvet Komutanlığı'ndan önceki sabah Türkiye Büyükelçiliği'ne gelen iki zırhlı araca, yol kenarında duran bomba yüklü bir araçla düzenlenen saldırıda şehit olan evli, 1 çocuk babası Piyade Uzman Çavuş Adem Şengül'ün (38) Türk bayrağına sarılı cenazesi dün saat 15.20'de askeri uçakla Samsun-Çarşamba Havalimanı'na getirildi.
 • Badmintoncular Uganda'dan madalya ile dönüyor - genclik_ve_spor_bakani
  Badmintoncular Uganda'dan madalya ile dönüyor22.02.2015
  Spor DiğerTürk badmintoncular, Uganda'da düzenlenen uluslararası turnuvada, bir altın, bir gümüş ve bir bronz olmak üzere 3 madalya kazandı.
 • Cem İlkel-Anıl Yüksel çifti Futures Turnuvası'nda şampiyon oldu - genclik_ve_spor_bakani
  Cem İlkel-Anıl Yüksel çifti Futures Turnuvası'nda şampiyon oldu22.02.2015
  TenisMilli tenisçiler Cem İlkel ve Anıl Yüksel, Mısır'da düzenlenen Futures Turnuvası'nda çiftlerde şampiyon oldu.
 • Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç.Demeçler futbolumuzun psikolojisini bozuyor - genclik_ve_spor_bakani
  Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç.Demeçler futbolumuzun psikolojisini bozuyor18.02.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, HÜRRİYET’e konuştu, herkesi sorumlu hareket etmeye çağırdı.
 • Acı reçete gelmeden bu işi düzeltelim - genclik_ve_spor_bakani
  Acı reçete gelmeden bu işi düzeltelim18.02.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Heysel olayını örnek gösterip uyardı.
 • Bakan Kılıç, milli kayakçı Karta'yı tebrik etti - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Kılıç, milli kayakçı Karta'yı tebrik etti17.02.2015
  FutbolAkif Çağatay Kılıç, ABD'de düzenlenen Kayakla Atlama FIS Kupası'nda birinci olarak Türkiye'ye bu alanda kupa kazandıran ilk sporcu Samet Karta'yı kutladı.
 • Özgecan için - genclik_ve_spor_bakani
  Özgecan için16.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Antalya’da partisinin İl Kadın Kolları Kongresi’ne katılanlardan, Mersin’de hunharca katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan için Fatiha suresini okumalarını istedi.Turgut Özal Spor Salonu’na sembolik olarak kadın kolları üyelerinin korumasında giren Davutoğlu, 3 kez “Kadına uzanan eller kırılsın” dedi ve özetle şunları söyledi:
 • Özgecan Aslan'ın adı Gençlik Merkezi'ne verilecek - genclik_ve_spor_bakani
  Özgecan Aslan'ın adı Gençlik Merkezi'ne verilecek15.02.2015
  Spor DiğerGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın hain bir cinayete kurban giden üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesini telefonla arayarak taziyelerini ilettiği kaydedildi.
 • Başkent’e olimpik spor üssü - genclik_ve_spor_bakani
  Başkent’e olimpik spor üssü14.02.2015
  AnkaraGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan kompleks, ilk olarak 2016 Rio’ya hazırlanan sporculara hizmet verecek.
 • Drogba'nın bağışladığı para nerede? - genclik_ve_spor_bakani
  Drogba'nın bağışladığı para nerede?14.02.2015
  EgeMİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Erkan Akçay, 301 kişinin öldüğü maden kazasının yaşandığı Manisa'nın Soma İlçesi'ne yapılan bağışların takipçisi olduğunu söyledi.Israrlı takibi sonucu Türkiye Futbol Federasyonu'nun taahhüt ettiği 5 milyon liranın 9 ay sonra Manisa İl Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın hesabına yatılıp, madenci ailelerine dağıtıldığını belirten Akçay, Fenerbahçe ile Galatasaray futbol takımları arasında oynanan Süper Kupa Finali'nin gelirlerinin ise söylendiği gibi Somalı madencilerin ailelerine değil futbol tesislerine gittiğini kaydetti.Akçay, Galatasaray ile Atletico Madrid maçı ile Chelsa- Beşiktaş-Fenerbahçe takımları arasında Soma yararına oynan üçlü turnuvadan elde edilen gelirler ile Galatasaraylı eski futbolcu Drogba'nın bağışladığı ileri sürülen 1 milyon liranın akıbetinin meçhul olduğunu belirtti.
 • Davutoğlu: Unvanları Bonzai Bahçeli, Bonzai Kılıçdaroğlu olur - genclik_ve_spor_bakani
  Davutoğlu: Unvanları Bonzai Bahçeli, Bonzai Kılıçdaroğlu olur14.02.2015
  GündemORDU’da düzenlenen Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Eylem Planı toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu CHP ve MHP’nin İç Güvenlik Paketi açıklamalarını eleştirdi.Davutoğlu, "Tertemiz gençleri biri bonzai ile zehirlemek isterse biz buna sessiz mi kalacağız? Eğer Meclis’te yasayı engellemeye kalkarlarsa onlara tek tek 'Bonzai Bahçeli', 'Bonzai Kılıçdaroğlu', 'Molotof Bahçeli', 'Molotof Kılıçdaroğlu' unvanları bu olur.Bu millete olan güveni yansıtan bir yasa.Bu hafta herkes bir sınav yaşayacak.Kim vandalların yanında, kim molotof kokteylinin yanında, kim karşısında ortaya çıkacak" dedi.
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti - genclik_ve_spor_bakani
  Sağlık Bilimleri Üniversitesi, TBMM Komisyonu’ndan geçti13.02.2015
  EğitimLisans mezunu ebeler, meslekleriyle ilgili lisansüstü eğitim alarak uzmanlaştıktan ve diplomaları Sağlık Bakanlığı’nca tescil edildikten sonra “uzman ebe” olarak çalışacaklar.İstanbul’da Sağlık Bilimleri Üniversitesi adıyla yeni bir üniversite kurulacak.
 • Öğretmenlerin nöbet ücreti TBMM’de - genclik_ve_spor_bakani
  Öğretmenlerin nöbet ücreti TBMM’de13.02.2015
  EğitimCHP Balıkesir Milletvekili ve Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Namık Havutça, öğretmenlere nöbet hizmeti karşılığında ücret ödenmesi için kanun teklifi verdi.Havutça’nın kanun teklifinin yasalaşması halinde öğretmenler bir günlük nöbet hizmeti karşılığında memur maaş katsayısının 1500 gösterge ile çarpımı sonucu elde edilen miktar kadar ücret alacak.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü - genclik_ve_spor_bakani
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü13.02.2015
  GündemLatin Amerika turu kapsamında Kolombiya, Meksika ve Küba'da temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurda döndü.
 • ‘Nesil ruhsuz çağımız hasta’ - genclik_ve_spor_bakani
  ‘Nesil ruhsuz çağımız hasta’12.02.2015
  GündemBingöl’deki değerler eğitimi sunumunda sosyal medyanın ahlakı yozlaştırdığı anlatıldı.
 • ‘Nesil ruhsuz, çağımız hasta’ - genclik_ve_spor_bakani
  ‘Nesil ruhsuz, çağımız hasta’12.02.2015
  EğitimBingöl’deki değerler eğitimi sunumunda sosyal medyanın ahlakı yozlaştırdığı anlatıldı.
 • Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi - genclik_ve_spor_bakani
  Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi12.02.2015
  GündemAK Parti Samsun Milletvekili ve eski Spor Bakanı Suat Kılıç'ın Twitter hesabı hacklendi.Hesabına ulaşamayan Kılıç, Facebook'taki hesabından ''Gece gece canınızı sıkacağım ama.Maalesef Twitter hesabım sosyal medya korsanları tarafından ele geçirildi'' diye yazdı.
 • Serdar Denktaş KKTC kulüplerine sert çıktı - genclik_ve_spor_bakani
  Serdar Denktaş KKTC kulüplerine sert çıktı12.02.2015
  FutbolKKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "Güney Kıbrıs Rum Kesimi Futbol Federasyonu'na (KOP) katılırız açıklaması talihsiz bir açıklama.Haklıyken kendi kendilerini haksız duruma düşüren bir yaklaşım.Bunu kabul etmek mümkün değil" değerlendirmesinde bulundu.
 • Bakan Kılıç, Alman Bakan Roth ile görüştü - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Kılıç, Alman Bakan Roth ile görüştü12.02.2015
  AvrupaGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya'nın Avrupa Birliği'nden Sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth ile makamında bir araya geldi.
 • Milletvekilliği istifası için süre bitti - genclik_ve_spor_bakani
  Milletvekilliği istifası için süre bitti10.02.2015
  GündemGenel seçimler öncesinde kamu çalışanlarının istifaları dün art arda gelmişti.Bürokratlar açısından, vekil aday adayı olmak için bugün ise son gündü.Son günde de, bürokrasideki istifa rüzgarı esmeye devam etti.Başbakan Davutoğlu'nun 4 başdanışmanı ve özel doktoru da görevlerinden istifa etti.Son istifa haberi de akşam saatlerinde geldi.Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan SGK'nın başkanı Yadigar Gökalp İlhan milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti.
 • Bakan Kılıç, Weizsaecker'in cenazesine katılacak - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Kılıç, Weizsaecker'in cenazesine katılacak10.02.2015
  AvrupaAlmanya Cumhurbaşkanı Weizsaecker'in cenaze töreninde, hükümeti temsilen Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç yer alacak
 • Spor dünyasında 7 Haziran istifaları - genclik_ve_spor_bakani
  Spor dünyasında 7 Haziran istifaları09.02.2015
  Gündem7 Haziran genel seçimleri nedeniyle spor dünyasından da istifa haberleri gelmeye devam ediyor.
 • Boksörlerden 3 gümüş 2 bronz - genclik_ve_spor_bakani
  Boksörlerden 3 gümüş 2 bronz08.02.2015
  Spor DiğerTürkiye Boks Milli takım, turnuvayı 3 gümüş ve 2 bronz madalyayla tamamladı.
 • Bakan Kılıç'a stat mektubu - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Kılıç'a stat mektubu07.02.2015
  EgeİZMİR'de Göztepe taraftarları, sosyal medyadaki taraftar siteleri aracılığıyla Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a çağrıda bulundu.Sarı kırmızılılar, geçen hafta kente gelerek statlarda inceleme yapan Bakan Kılıç'a yönelik yazdıkları açık mektupta, Göztepe'ye yapılacak yeni stadın mevcut Gürsel Aksel Tesisleri yerine Uzundere'ye 25 bin kapasiteyle inşa edilmesini istedi.Göztepelilerin mektuplarında şu ifadeler yer aldı:
 • Taha yılın güreşcisi - genclik_ve_spor_bakani
  Taha yılın güreşcisi06.02.2015
  AnkaraTürkiye Güreş Vakfı tarafından yapılan değerlendirmede, ASKİ’li sporcu zirveye çıktı.
 • O yetki TİB'e verildi - genclik_ve_spor_bakani
  O yetki TİB'e verildi04.02.2015
  GündemYaşam hakkı ile kişilerin can ve mal güvenliğinin korunması, milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi veya genel sağlığın korunması sebeplerinden bir veya bir kaçına bağlı olarak hakim veya gecikmesinde sakınca bulunan hallerde, Başbakanlık veya Bakanlıkların talebi üzerine TİB tarafından içeriğin çıkarılması veya erişimin engellenmesi kararı verebilmesine yönelik düzenleme, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
 • Yurtdışı okulları için vakıf kurulacak - genclik_ve_spor_bakani
  Yurtdışı okulları için vakıf kurulacak03.02.2015
  EğitimBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yurtdışındaki okulların vakıf haline dönüştürülmesine ilişkin, "Kuracağımız sistem mutlaka vakıf olacaktır, ismini de tespit ettik.Mahkeme tescil edecek, mutlaka kamu desteğinde ama sivil bir yapılanma olacak.Kamu desteğinin bulunmadığı böyle bir ciddi vakfın ayakta durması mümkün değildir.Yüzde 70 sivil, yüzde 30 kamu desteğiyle olabilir" dedi.
 • Bakan Faruk Çelik nereye bakıyor? - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Faruk Çelik nereye bakıyor?02.02.2015
  Spor DiğerRize Ardeşen'de, Ardeşen GSK-Muratpaşa Belediyespor hentbol maçını izleyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, skorbord, oturduğu yerin tam arkasında kalınca zor anlar yaşadı.
 • Aziz Yıldırım: Ne hisse satacağız, ne de. - genclik_ve_spor_bakani
  Aziz Yıldırım: Ne hisse satacağız, ne de.02.02.2015
  FutbolFenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Hedef 1 milyon üye’ projesinin önemli bir gelir kaynağı yaratacağını belirterek, “1 milyon üye projesiyle Fenerbahçe ayağa kalkacak.Ne hisse satacağız, ne halka arz yapacağız” dedi.
 • Arınç: İsmini de tespit ettik - genclik_ve_spor_bakani
  Arınç: İsmini de tespit ettik02.02.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yurtdışındaki okulların vakıf haline dönüştürülmesine ilişkin, "Kuracağımız sistem mutlaka vakıf olacaktır, ismini de tespit ettik.Mahkeme tescil edecek, mutlaka kamu desteğinde ama sivil bir yapılanma olacak.Kamu desteğinin bulunmadığı böyle bir ciddi vakfın ayakta durması mümkün değildir.Yüzde 70 sivil, yüzde 30 kamu desteğiyle olabilir" dedi.
 • Bakan Kılıç milli sporcuyu tebrik etti - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Kılıç milli sporcuyu tebrik etti01.02.2015
  AvrupaGençlik ve Spor Bakanı Kılıç, IAAF Permit Salon Yarışması'nda 1500 metrede altın madalya kazanan milli sporcuyu kutladı.
 • Bakan Yılmaz: YÖK’de ciddi reform gerekiyor - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Yılmaz: YÖK’de ciddi reform gerekiyor30.01.2015
  EğitimKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "YÖK'de ciddi bir reforma ihtiyacımız var.Önümüzdeki süreçlerde umarım Türkiye bunu başarır.Çok daha modern, çağdaş bir yükseköğretim sistemi oluşur" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de - genclik_ve_spor_bakani
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de30.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, bazı ziyaret ve açılışlar için bugün Kırşehir'e geldi.Helikopterle Ahi Stadı'na inen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yanındakileri Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci karşıladı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme - genclik_ve_spor_bakani
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz görüşme30.01.2015
  GündemKırşehir'de 'Geycek Rüzgar Enerji Santral'i tesisleri açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temaslarının ardından İstanbul'a geldi.Erdoğan'ın Devlet Konukevi'nden çıkarken eski bakan Erdoğan Bayraktar ile kısa bir süre sohbet ettiği görüldü.
 • Cebeci İnönü’de riskli mücadele - genclik_ve_spor_bakani
  Cebeci İnönü’de riskli mücadele29.01.2015
  AnkaraTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Ankaragücü’nün ardından bugün de Gençlerbirliği’nin kupa maçını ‘çürük’ raporu olan Cebeci İnönü Stadyumu’na verdi.Spor Genel Müdürlüğü yetkilileri, tribüne taraftar alınmasını ‘rezalet’ olarak nitelendirerek, “Bu statta kesinlikle maç oynanamaz” açıklamasını yaptı.
 • Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan çarpıcı açıklamalar - genclik_ve_spor_bakani
  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan çarpıcı açıklamalar29.01.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, stat zeminleri ve son dönemde ölümlü kazaların meydana geldiği kayak pistlerinin incelenmesi için talimat verdiğini açıkladı.
 • Eskrimde Akdeniz hazırlığı - genclik_ve_spor_bakani
  Eskrimde Akdeniz hazırlığı28.01.2015
  AnkaraMilli sporcular, İspanya’da yapılacak şampiyona öncesinde Eryaman’daki merkezde kampa girdi.
 • Teniste madalya sevinci - genclik_ve_spor_bakani
  Teniste madalya sevinci26.01.2015
  TenisBosna Hersek'te düzenlenen Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) Grade 5 Siroki Brijeg Açık Turnuvası'nda milli sporcular 1 altın ile 2 gümüş madalya kazandı.
 • Olimpik ruh Olimpik heyecan - genclik_ve_spor_bakani
  Olimpik ruh Olimpik heyecan23.01.2015
  Spor Diğer600 soru ile 60 spor branşına ışık tutan Spor Bilgi Bankası kitabını oluşturan Suat Kılıç “Asıl amaç anlık şifahi kararlarla günü kurtarmak yerine Olimpik nesiller yetiştirmenin mücadelesini vermek olmalı” dedi.
 • Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: O notların sorumluluğu bizde - genclik_ve_spor_bakani
  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: O notların sorumluluğu bizde23.01.2015
  GündemMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "100 üzerinden konuşursak 50'nin altındaki bütün notların sorumluluğu bize ait, çocuklarınızı eğer tebrik etmek istiyorsanız 50'nin üzerindeki notlarından ötürü onları tebrik edebilirsiniz ama 50'nin altındaki notlara bakarak onlara kızmayın.O notların sorumluluğu bizde" dedi.
 • Bakan Avcı’dan velilere: 50’nin altındaki notlar için çocuklara kızmayın - genclik_ve_spor_bakani
  Bakan Avcı’dan velilere: 50’nin altındaki notlar için çocuklara kızmayın23.01.2015
  EğitimMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “100 üzerinden konuşursak 50’nin altındaki bütün notların sorumluluğu bize ait, çocuklarınızı eğer tebrik etmek istiyorsanız 50’nin üzerindeki notlarından ötürü onları tebrik edebilirsiniz ama 50’nin altındaki notlara bakarak onlara kızmayın.O notların sorumluluğu bizde” dedi.
 • Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Gidenlerin yerine yenisi bulunur - genclik_ve_spor_bakani
  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Gidenlerin yerine yenisi bulunur23.01.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ülker gibi bazı firmaların futboldan sponsorluk desteğini çekmesi konusunda, "Bu sadece Türkiye'de olan bir şey değil.FIFA da üç sponsorunu kaybetmiş.Kolektif şekilde hareket edersek, gidenlerin yerine yenisi bulunabilir" dedi.
 • Stat için desteğimiz sürecek - genclik_ve_spor_bakani
  Stat için desteğimiz sürecek22.01.2015
  FutbolSpor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Stat konusunda Beşiktaş’a bugüne kadar verdiğimiz destek bundan sonra da devam edecek.Bu projeler Türk futbolu için önemli” dedi.
 • Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi. - genclik_ve_spor_bakani
  Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi.21.01.2015
  FutbolBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, dostlarıyla gittiği bir gece kulübünde 'tehdit edildiği' yönündeki haberleri yalanlayarak, "Beni tanıyanlar bilir, sinirli bir mizacım vardır.Tehdit olsa cevabını verirdim" dedi.
 • Avrupa Oyunları'na büyük destek - genclik_ve_spor_bakani
  Avrupa Oyunları'na büyük destek19.01.2015
  Spor Diğerİlk kez Haziran ayında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları'na Coca Cola'dan dev destek.50 ülkeden 6 bin sporcunun katılacağı organizasyonun komitesi ile şirket arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni gerçekleşti.
« « İlk Sayfa
« Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki »
Son Sayfa » »