Gençlik Ve Spor Bakanı


 • Erdoğan Konya'da konuştu - Gençlik ve Spor Bakanı

  Erdoğan Konya'da konuştu17.12.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ”Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz.Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan ihanet şebekelerine, paralel devlet yapılanmalarına, hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz” dedi.
 • Konya'da hızlı tren heyecanı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Konya'da hızlı tren heyecanı17.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mevlana'nın 741.Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Töreni için geleceği Konya'da hızlı tren hattının da açılışını yapacak.
 • Elektrik kesintisine soruşturma açıldı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Elektrik kesintisine soruşturma açıldı12.12.2014

  Futbol

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın talimatıyla İstanbul Olimpiyat Stadı'nda, dün yapılan Beşiktaş-Tottenham maçında meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle soruşturma ve inceleme başlatıldı.
 • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Beşiktaş-Tottenham maçındaki elektrik kesintisi ile ilgili açıklama - Gençlik ve Spor Bakanı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Beşiktaş-Tottenham maçındaki elektrik kesintisi ile ilgili açıklama12.12.2014

  Futbol

  ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul’da dün gece oynanan Beşiktaş- Tottenham maçında 2 kez yaşanan elektrik kesintisinin şebekeden değil, Olimpiyat Stadı'ndaki jeneratörden kaynaklandığını açıkladı.
 • Bakan sporcuları ağırladı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bakan sporcuları ağırladı11.12.2014

  Futbol

  GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, madalya kazanan sporcularla kabul etti.
 • İzmir'deki stat sorunu için soru önergesi verildi - Gençlik ve Spor Bakanı

  İzmir'deki stat sorunu için soru önergesi verildi10.12.2014

  Ege

  CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray İzmir'in stat sorunu konusunda Gençlik ve Spor Bakanı'nın yanıtlaması isteğiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı soru önergesi verdi.
 • Şizofreni hastası tecrit edilmesin - Gençlik ve Spor Bakanı

  Şizofreni hastası tecrit edilmesin06.12.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, onursal başkanlığını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun üstlendiği Kadın Sağlıkçıları Dayanışma Derneği (KASAD-D) tarafından, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen ‘Şizofreni ile Birlikte Yaşama İçin Elimi Tutar mısın?’ konulu sempozyuma katıldı.
 • Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım - Gençlik ve Spor Bakanı

  Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım06.12.2014

  Sağlık

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, onursal başkanlığını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun üstlendiği Kadın Sağlıkçıları Dayanışma Derneği KASAD-D tarafından, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Hastaneleri Birliği’nin işbirliğiyle düzenlenen “Şizofreni ile Birlikte Yaşama İçin Elimi Tutar mısın?” konulu sempozyumda, toplumu, şizofreni hastalarıyla birlikte yaşamaya davet etti.
 • Aziz Kocaoğlu "Stat yapmayan değil yapan başkanım" - Gençlik ve Spor Bakanı

  Aziz Kocaoğlu "Stat yapmayan değil yapan başkanım"04.12.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, katıldığı bir televizyon programında kent gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.
 • İstemediğimiz seyirci gelmiyor - Gençlik ve Spor Bakanı

  İstemediğimiz seyirci gelmiyor04.12.2014

  Futbol

  Yıldırım Demirören Türk futbolundaki problemlerin başında kulüplerin borçlarının geldiğini belirtip “Kulüp borçları sadece PTT 1.Lig için değil, Süper Lig için de geçerli” diye konuştu.
 • Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor - Gençlik ve Spor Bakanı

  Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor04.12.2014

  Futbol

  PTT 1.Lig kulüplerinin başkanlarıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı ziyaret eden TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "PTT 1.Lig'de 72 bin Passolig satılmış.Seyirci ortalamasında istemediğimiz seyirciyi çıkartırsanız aslında düşüş yok.İstemediğimiz seyirciler maça gelmiyor" dedi.
 • Bakan Kılıç, engelli sporcuları kabul etti - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bakan Kılıç, engelli sporcuları kabul etti03.12.2014

  Diger

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Engellerin aşılması konusunda yoğun çaba sarf ediyoruz.Daha iyi bir noktaya gelmiş durumdayız"
 • Abdullah Gül: Vermem gereken bir ifadeydi - Gençlik ve Spor Bakanı

  Abdullah Gül: Vermem gereken bir ifadeydi28.11.2014

  GÜNDEM

  11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ’kayıp trilyon’ davası ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği ifadeyle ilgili ilk kez kameralara konuştu.
 • Deniz SİPAHİ

  Liman tartışmasında bir başka boyut - Gençlik ve Spor Bakanı

  Liman tartışmasında bir başka boyut27.11.2014

  YAZARLAR

 • Yürekten destek - Gençlik ve Spor Bakanı

  Yürekten destek27.11.2014

  Ankara

  Milletvekili Aylin Nazlıaka, açlık grevini sürdüren Ankaragücü taraftarına moral verirken, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, kulübe bağışta bulundu.
 • ‘Delije’ Marko’yu kim öldürdü - Gençlik ve Spor Bakanı

  ‘Delije’ Marko’yu kim öldürdü22.11.2014

  GÜNDEM

  Galatasaray ile Sırbistan takımı Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesi kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybeden Sırp taraftar Marko İvkoviç’in katilleri kayıp.İstanbul Emniyeti’ne göre ‘Delije’ (Deliler) olarak adlandırılan taraftar grubundan olan genç, kendi grubu içinde bıçaklandı.İki ülkenin gündemine oturan olayla ilgili Başbakan Davutoğlu’nun, Sırbistan Başbakanı Vucic’i arayarak başsağlığı dilediği ve olaylar hakkında bilgi verdiği ifade edildi.
 • Hedef olimpik ruhlu gençler - Gençlik ve Spor Bakanı

  Hedef olimpik ruhlu gençler22.11.2014

  Futbol

 • Sırplar Büyükelçimizi Dışişleri'ne çağırdı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Sırplar Büyükelçimizi Dışişleri'ne çağırdı22.11.2014

  Basketbol

  Galatasaray Liv Hospital-Kızılyıldız maçında bir Sırp taraftarın bıçaklanarak öldürülmesi tüm dünyada büyük yankı yarattı.Sırbistan Başbakanı, İstanbul Konsolosu ve Kızılyıldız Başkanı sert açıklamalar yaptı.Ayrıca, Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Sırbistan Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.
 • “İzmir bize destek olsun” - Gençlik ve Spor Bakanı

  “İzmir bize destek olsun”21.11.2014

  Ege

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda bakanlığının bütçesiyle ilgili görüşmelerde İzmir’deki stat sıkıntısıyla ilgili soruları yanıtlayan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sorunun çözümü konusunda İzmirlilerden destek istedi.
 • Akif Çağatay Kılıç: İş çığrından çıktı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Akif Çağatay Kılıç: İş çığrından çıktı20.11.2014

  Futbol

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Parlamentosu (AP) ile görüşmelerde bulunmak üzere Belçika'nın başkenti Brüksel'e gitti.Buradaki temasları öncesinde gazetecilere önemli açıklamalarda bulunan Bakan Kılıç, Kazakistan maçında yaşanan olaylar hakkında soruşturmaların sürdüğünü ve olayın farklı farklı boyutları olduğunu söyleyerek 'Tüm bilgiler toplandıktan sonra çıkan resme bakacağız' dedi.Kılıç yaşananların tümü için de şu yorumda bulundu: Artık bir şey yapma zamanı geldi gibi, iş çığırından çıkmış durumda.
 • Deniz SİPAHİ

  Eğer bir engel varsa İzmirliler bunu bilmeli - Gençlik ve Spor Bakanı

  Eğer bir engel varsa İzmirliler bunu bilmeli19.11.2014

  YAZARLAR

 • ‘Amerika’yı Müslümanlar keşfetti’ye inanmayanlar buna da inanmıyor - Gençlik ve Spor Bakanı

  ‘Amerika’yı Müslümanlar keşfetti’ye inanmayanlar buna da inanmıyor18.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Amerika’nın keşfiyle ilgili eleştiriler için, “Bunlar ecdadının karadan gemileri yürüterek Haliç’e indirdiğine de inanmayanlardır” dedi.
 • Bülent Kuşoğlu: 'Fatih Terim'in keyfine.3 milyon Euro verdik' - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bülent Kuşoğlu: 'Fatih Terim'in keyfine.3 milyon Euro verdik'18.11.2014

  Futbol

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde A Milli Futbol Takımı'nın durumu da konuşuldu.CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, "Brezilya ile oynanan hazırlık maçı nedeniyle Brezilya’ya 3 milyon Euro verdik.Tüm bu paralar Fatih Terim’in keyfi için.Birçok kulüp bu parayı rüyasında bile göremez” dedi.
 • Spor Bakanı'ndan İlhan Cavcav'ın 'sakal' yasağına yorum - Gençlik ve Spor Bakanı

  Spor Bakanı'ndan İlhan Cavcav'ın 'sakal' yasağına yorum18.11.2014

  GÜNDEM

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın futbolculara getirdiği sakal yasağı ile ilgili olarak "Açıkçası şunu söyleyeyim, futbolcunun sahaya nasıl çıkacağıyla alakalı olan konuda, sizin düşünceniz bilmiyorum ne ama.Onun futbolcunun takdirinde olduğunu düşünüyorum.Pek karışmak taraftarı açıkçası şahsen değilim" yorumunu yaptı.
 • Bakanlık el koydu - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bakanlık el koydu17.11.2014

  Futbol

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye-Kazakistan maçında yaşanan olayların soruşturulması için talimat verdiğini açıkladı.
 • 5 kişi hakkında jet karar - Gençlik ve Spor Bakanı

  5 kişi hakkında jet karar17.11.2014

  Futbol

  Türkiye-Kazakistan maçı sonrasında gazetecilere saldırıya ilişkin adliyeye sevk edilen 5 şüpheli, 6222 sayılı kanunun ilgili hükümleri uygulanarak 1 yıl süreyle müsabakalardan men edildi.
 • Maratonda büyük sürpriz! - Gençlik ve Spor Bakanı

  Maratonda büyük sürpriz!17.11.2014

  Diger

  Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu bugün koşuldu.Maraton yarışını erkeklerde Faslı atlet Hafid Chani, kadınlarda ise Etiyopyalı Amane Gobena kazandı.Renkli görüntülerin yaşandığ Halk Yürüyüşü'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • Dünyanın en güzel maratonu - Gençlik ve Spor Bakanı

  Dünyanın en güzel maratonu16.11.2014

  Futbol

  "İstanbul Maratonu, dünyadaki sayılı şehir maratonları arasında yerini almış durumda.Bu tip organizasyonları beraberce, daha da çoğaltarak, dünya arenasına taşıyarak, ülkemizi daha büyük bir tanıtımla yarınlara taşıyacağız inşallah"
 • İstanbul maratonu başladı - Gençlik ve Spor Bakanı

  İstanbul maratonu başladı16.11.2014

  Futbol

  Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu'nun startı verildi.
 • Yıldırım Demirören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kazak maçına davet etti - Gençlik ve Spor Bakanı

  Yıldırım Demirören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kazak maçına davet etti14.11.2014

  Futbol

  TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı milli maça davet etti, Erdoğan da programına alacağını söyledi.
 • TFF ve Kulüpler Birliği Bakan Kılıç'ı ziyaret etti - Gençlik ve Spor Bakanı

  TFF ve Kulüpler Birliği Bakan Kılıç'ı ziyaret etti14.11.2014

  Futbol

  TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği başkanı Göksel Gümüşdağ başkanlığındaki Süper Lig başkanları Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı ziyaret etti.Ziyaret sonrası yapılan açıklamada hazırlığı halen devam eden Kulüpler Yasasında önemli bir olgunluğa gelindiği ve en kısa sürede taslağın yasalaşacağı belirtildi.
 • Yıldızlar gelmeye devam edecek - Gençlik ve Spor Bakanı

  Yıldızlar gelmeye devam edecek13.11.2014

  Diger

  Turkish Airlines Open Golf Turnuvasını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dünyanın en iyilerinin yarıştığı dev organizasyonların devamının geleceğini söyledi.
 • Cumhurbaşkanı'na önemli ziyaret - Gençlik ve Spor Bakanı

  Cumhurbaşkanı'na önemli ziyaret13.11.2014

  Futbol

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret edecek.
 • Yalçın DOĞAN

  Mevsimlik komedi - Gençlik ve Spor Bakanı

  Mevsimlik komedi12.11.2014

  YAZARLAR

  AFYON, Şırnak, Adıyaman, Urfa’da mevsimlik tarım işçileri çeşitli kazalarda ölüyor, hükümet derhal el koyuyor.
 • Badmintoncularımız FAS'ı fethetti - Gençlik ve Spor Bakanı

  Badmintoncularımız FAS'ı fethetti10.11.2014

  Diger

  Badminton’da Fas'ta 20 Madalyadan 8'ini Aldık.
 • CHP'li Soydan'dan 17 Bakan'a soru - Gençlik ve Spor Bakanı

  CHP'li Soydan'dan 17 Bakan'a soru09.11.2014

  Ege

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Çanakkale Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Serdar Soydan, Çanakkale’ye yapılan yatırımlar ve istihdam çalışmalarına yönelik, 17 bakanın ayrı ayrı cevaplamaları istemiyle TBMM’ye soru önergeleri verdi.
 • MİLLİ KARATECİ ENES ERKAN DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU - Gençlik ve Spor Bakanı

  MİLLİ KARATECİ ENES ERKAN DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU09.11.2014

  Avrupa

  Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Milli sporcumuz Enes Erkan, +84 kiloda rakibini yenerek dünya şampiyonu oldu.
 • Karateci Serap Özçelik Dünya Şampiyonu - Gençlik ve Spor Bakanı

  Karateci Serap Özçelik Dünya Şampiyonu08.11.2014

  Diger

  Dünya Karate Şampiyonası'nda bayanlar 50 kiloda Serap Özçelik, finalde Türk asıllı Alman sporcu Duygu Buğur'u 6-1 yenerek altın madalya kazandı.
 • Serap Özçelik Dünya Şampiyonu oldu - Gençlik ve Spor Bakanı

  Serap Özçelik Dünya Şampiyonu oldu08.11.2014

  Avrupa

  Dünya Karate Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden Milli karateci Serap Özçelik, rakiplerine karşı üstün bir performans sergileyerek altın madalyanın sahibi oldu.
 • Türkiye’nin imajını zedeledi - Gençlik ve Spor Bakanı

  Türkiye’nin imajını zedeledi06.11.2014

  Futbol

  GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dortmund maçında G.Saray tribünlerinde yaşanan olayların Türkiye’nin imajını zedelediğini belirtti.
 • "Bize özür borçlular" - Gençlik ve Spor Bakanı

  "Bize özür borçlular"04.11.2014

  Avrupa

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren bir karikatürün Baden Württemberg Eyaleti'ndeki yardımcı ders kitaplarında yer verilmesine ilişkin, "Biz bunu kabul etmiyoruz.İnanıyorum ki Alman makamları da bu yanlıştan döneceklerdir" dedi.
 • Soma'da 'golf' tartışması - Gençlik ve Spor Bakanı

  Soma'da 'golf' tartışması04.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'a 301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma'nın ihtiyacı zengin sporu olarak bilinen 'golf sahası' mıdır, diye sordu.Yanıt Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan geldi.
 • Türk turizmi Londra’da görücüye çıktı - Gençlik ve Spor Bakanı

  Türk turizmi Londra’da görücüye çıktı04.11.2014

  Avrupa

  İngiltere’nin başkenti Londra’da, 180’den fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşen ve her yıl 50 binden fazla kişinin ziyaret ettiği Dünya Turizm Fuarı (WTM), bu yıl 35.kez kapılarını açtı.
 • Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 'Sizi yakalayacağız ve cezalandıracağız' - Gençlik ve Spor Bakanı

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 'Sizi yakalayacağız ve cezalandıracağız'28.10.2014

  Diger

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç dopinge karşı sıfır tolerans uygulayacaklarının altını çizerek, "Geçmişte bazı şeyleri hasır altı etmiş olabiliriz, görmezden gelmek istemiş olabiliriz ancak şimdi sizi yakalayacağız ve bunun için cezalandıracağız" dedi.
 • Bakan Kılıç: 'Elinizdeki sporcuları çeker alırım' - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bakan Kılıç: 'Elinizdeki sporcuları çeker alırım'28.10.2014

  Diger

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 'kürek' branşında yaşanan kavgayı bitirmeye kararlı olduğunu söyledi.Kılıç, "Kavga Türk sporuna zarar verici noktaya gelirse, milli sporcuları bu iki kulüpten çekerim" dedi.
 • Bakan Kılıç: Spora yatırımda dünya lideriyiz - Gençlik ve Spor Bakanı

  Bakan Kılıç: Spora yatırımda dünya lideriyiz27.10.2014

  Diger

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye kadar, Türk devleti kadar spora yatırım yapan başka bir devlet bulunmadığını belirterek, "Yatırdığımız maddi kaynak, ekonomik gücün karşısında aldığımız başarı o yatırımın karşılığı mı? Bence değil" dedi.
 • Stadı engellemiyoruz - Gençlik ve Spor Bakanı

  Stadı engellemiyoruz25.10.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Yalı ve Konak’ta Gürsel Aksel statları konusunda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’tan randevu alamadığını yineledi, “Her pazartesi günü randevu dileğimizi özel kalemine iletiyoruz, ilk işimiz o” dedi.Son günlerde, “Stat ihaleleri geri gidecek, iptal edilecek.Yapılmazsa para bütçeye dönecek” gibi sözler söylendiğini belirten Kocaoğlu, şunları söyledi: “Bu söylemler eksik bilgiye veya manipülasyona dayalıdır.Şu anda TOKİ’nin hem Gürsel Aksel’de hem de Karşıyaka Yalı’da stat temeli atması için yasal hiç bir mani yok.Yürütmeyi durdurma yok, yer teslimiyle inşaatı yapabilirler.Ama bunun yanlış olduğu bir gerçek.Karşıyaka taraftarı haklı olarak ‘Elimize bir fırsat geçti.Stat sahibi olacağız.
 • Tekvandoda iki bronz madalya - Gençlik ve Spor Bakanı

  Tekvandoda iki bronz madalya25.10.2014

  Diger

  İngiltere'nin Manchester kentinde devam eden Tekvando Grand Prix müsabakalarında Nur Tatar ve Furkan Asena Aydın bronz madalya kazandı.
 • Sigara yasağı genişliyor - Gençlik ve Spor Bakanı

  Sigara yasağı genişliyor25.10.2014

  Avrupa

  Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç “Hukukçularımız konu ile ilgili çalışacak.Konu ile ilgili çok şikayet alıyoruz” dedi.
 • Spor alanlarında sigara yasağı genişliyor - Gençlik ve Spor Bakanı

  Spor alanlarında sigara yasağı genişliyor24.10.2014

  Futbol

  Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç “Hukukçularımız konu ile alakalı çalışacak.Tütün kullanımı ile ilgili çok şikayet alıyoruz” dedi.
içinde

Gençlik Ve Spor Bakanı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz