Gençlik Ve Spor Bakanı

 • Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi. - Gençlik ve Spor Bakanı
  Fikret Orman: Eğer beni tehdit etseydi.20.01.2015
  FutbolBeşiktaş Başkanı Fikret Orman, dostlarıyla gittiği bir gece kulübünde 'tehdit edildiği' yönündeki haberleri yalanlayarak, "Beni tanıyanlar bilir, sinirli bir mizacım vardır.Tehdit olsa cevabını verirdim" dedi.
 • Avrupa Oyunları'na büyük destek - Gençlik ve Spor Bakanı
  Avrupa Oyunları'na büyük destek18.01.2015
  Spor Diğerİlk kez Haziran ayında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek Avrupa Oyunları'na Coca Cola'dan dev destek.50 ülkeden 6 bin sporcunun katılacağı organizasyonun komitesi ile şirket arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni gerçekleşti.
 • Spor Bakanı Kılıç’tan Samsunspor’a taziye mesajı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Spor Bakanı Kılıç’tan Samsunspor’a taziye mesajı18.01.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazasının 26.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • Hakemlere destek olmalıyız - Gençlik ve Spor Bakanı
  Hakemlere destek olmalıyız17.01.2015
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Hakemler de insan, hata yapabilirler.Herkes onlara destek olmalı” dedi.
 • Uçar ve Agafonova Gümüşü kaptı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Uçar ve Agafonova Gümüşü kaptı13.01.2015
  AvrupaPolonya’nın Torun kentinde düzenlenen Nestle Mentor Torun Cup Uluslararası Artistik Buz Pateni yarışmasında Alper Uçar-Alisa Agafonova çifti gümüş madalya kazandı.
 • Hollande tek tek karşıladı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Hollande tek tek karşıladı11.01.2015
  PlanetFransa Cumhurbaşkanı François Hollande ise aralarında Davutoğlu’nun da bulunduğu devlet ve hükümet başkanlarıyla Cumhuriyet Yürüyüşü öncesi Elysee Sarayı’nda görüştü.
 • Dünya liderleri teröre karşı yürüdü - Gençlik ve Spor Bakanı
  Dünya liderleri teröre karşı yürüdü11.01.2015
  AvrupaParis'teki saldırıları protesto etmek için düzenlenen "Cumhuriyet Yürüyüşü" dünya liderleri ve binlerce insanın katılımıyla gerçekleştirildi.
 • Almanya'dan Türkiye'ye 'Suriye' çağrısı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Almanya'dan Türkiye'ye 'Suriye' çağrısı11.01.2015
  PlanetBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun Berlin'de olduğu sırada, Alman yetkililerden Türkiye'ye çağrı geldi.
 • 100 yıl sonra dün - Gençlik ve Spor Bakanı
  100 yıl sonra dün04.01.2015
  GündemTürkiye’nin dört bir yanından Kars’a gelen 30 bin kişi, eksi 10 dereceye rağmen 100 yıl önceki Sarıkamış Harekâtı boyunca şehit düşen 90 bin Mehmetçiği andı.
 • Sarıkamış şehitleri için 100.yıl kınası - Gençlik ve Spor Bakanı
  Sarıkamış şehitleri için 100.yıl kınası03.01.2015
  Gündem90 bin şehit verdiğimiz Sarıkamış Harekâtı’nın 100’üncü yılı dolayısıyla birçok ilde anma etkinlikleri düzenlendi.Kayseri’den Sarıkamış’a giden gençlerin ellerine kız-erkek ‘asker kınası’ yakıldı.
 • Sarıkamış şehitleri anıldı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Sarıkamış şehitleri anıldı03.01.2015
  GündemENVER Paşa komutasında 100 yıl önce düzenlenen Sarıkamış Harekatı sırasında donarak şehit düşen 60 bin Mehmetçik’i anmak için 7’den 70’e her yaştan binlerce kişi şehitlerine yürüdü.Hava sıcaklığının sıfırın altında 10 derece olmasına karşın yürüyüşe TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte Türkiye’nin dört tarafından Sarıkamış’a akın eden yaklaşık 30 bin kişi katıldı.
 • Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor - Gençlik ve Spor Bakanı
  Öğrenci kredisi 300 liradan 330 liraya çıkıyor29.12.2014
  EkonomiBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, yüksek öğrenim öğrencilerine verilen kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015'te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.
 • Bülent Arınç’tan üniversitelilere burs müjdesi - Gençlik ve Spor Bakanı
  Bülent Arınç’tan üniversitelilere burs müjdesi29.12.2014
  EğitimBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın ardından, yüksek öğrenim öğrencilerine verilen kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015'te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.
 • Sporun devleri buluştu - Gençlik ve Spor Bakanı
  Sporun devleri buluştu26.12.2014
  AnkaraGeride bırakmaya hazırlandığımız yılda sporun öne çıkan isimleri, ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
 • Çağatay Kılıç: Gündüz maçlarına sıcak bakıyoruz - Gençlik ve Spor Bakanı
  Çağatay Kılıç: Gündüz maçlarına sıcak bakıyoruz26.12.2014
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CNN Türk ekranlarında sporun gündemindeki konular hakkında önemli açıklamalarda bulundu.Kılıç, futbol maçlarının en azından bazılarının gündüz oynanması konusunda bir kamuoyu oluştuğunu ve bakanlık olarak kendilerinin de bu fikri desteklediklerini belirtti.Bakan Kılıç, Passolig uygulaması konusunda da açıklamalarda da bulundu ve 'İhaleyi kazanan şirketin, federasyonun ve kulüplerin de bazı konularda eksiklikleri oldu ama bunlar çözülmeli.Tribünlerde görülen taraftar eksikliğinin bütün nedenini de bu uygulamaya bağlamak yanlış olur" dedi.
 • Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Haliç ültimatomu - Gençlik ve Spor Bakanı
  Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan Haliç ültimatomu25.12.2014
  FutbolSpor Bakanı Kılıç’ın kulüp başkan ve yöneticilerine yaptığı uyarıları açıklıyoruz.
 • Diyarbakır'a stat müjdesi - Gençlik ve Spor Bakanı
  Diyarbakır'a stat müjdesi25.12.2014
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Diyarbakır'da bir daha maç oynatmam" şeklinde bir ifade kullanmadığını belirtirken, şehre yaptırılan yeni statla ilgili müjde verdi: "150 milyon TL'ye mal olacak 33 bin kişilik stat, 2016-17 sezonunda hizmete girecek" dedi.
 • Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 2014’te 1 milyon 245 bin kişiye burs veya kredi verildi - Gençlik ve Spor Bakanı
  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 2014’te 1 milyon 245 bin kişiye burs veya kredi verildi24.12.2014
  EğitimGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2014'ün Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nde rekor bir yıl olarak kayıtlara geçtiğini belirterek, "Kurulduğu 1961 yılından bugüne dek 53 yılda toplam 286 bin yatak sayısına ulaşan kurumda, 84 bin 179 kapasite ilavesiyle sadece bir yılda yaklaşık yüzde 30'luk bir artış sağlandı" dedi.
 • Davutoğlu'ndan Samaras'a sınırdan telefon - Gençlik ve Spor Bakanı
  Davutoğlu'ndan Samaras'a sınırdan telefon23.12.2014
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Edirne gezisi sırasında Pazarkule Gümrük Kapısı’nda Yunanistan tarafına geçti.Askerlerin elini sıkan Davutoğlu şaşkın bakışlar arasında telefonla Yunanistan Başbakanı Antonis Samaras’ı aradı ve yeni yılını kutladı.
 • Japonya'dan güzel haberler geldi: Kızakta ilk altın madalyamızı kazandık - Gençlik ve Spor Bakanı
  Japonya'dan güzel haberler geldi: Kızakta ilk altın madalyamızı kazandık21.12.2014
  Spor DiğerJaponya'da düzenlenen Asya Kupası Olimpik Kızak Yarışları'nda milli sporcu Buse Çetin şampiyon oldu.Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, kızakta uluslararası alanda Türkiye'ye ilk altın madalyasını kazandıran Çetin'i özel bir mesajla kutladı.
 • Cengiz Göllü son yolculuğuna uğurlandı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Cengiz Göllü son yolculuğuna uğurlandı21.12.2014
  VoleybolBursa'da 76 yaşında vefat eden Türk voleybolunun duayenlerinden, eski milli oyuncu ve antrenör Cengiz Göllü'nün cenazesi, toprağa verildi.
 • Yargıtay'dan Kılıçdaroğlu'na iyi haber - Gençlik ve Spor Bakanı
  Yargıtay'dan Kılıçdaroğlu'na iyi haber21.12.2014
  GündemYargıtay'ın, eski Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın, "hakaret" suçundan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminat davasını bozduğu bildirildi
 • Ankaragücü’ne umut ışığı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Ankaragücü’ne umut ışığı20.12.2014
  AnkaraBütçe görüşmeleri sırasında, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Spor Bakanı Kılıç’a, ‘Sarı-lacivertli ekibe sahip çıkacak mısınız ? diye sordu.Göke ikili görüşmede, Bakan Kılıç’tan olumlu mesajlar aldığını iletti.
 • CHP'li Güven Alsancak stadının geleceğini sordu - Gençlik ve Spor Bakanı
  CHP'li Güven Alsancak stadının geleceğini sordu19.12.2014
  EgeCHP İzmir Milletvekili Prof.Dr.Hülya Güven, Alsancak Stadı'na müsabakaya uygun değil raporunun verilmesi üzerine verdiği önergelerin dikkate alınmadığı belirterek konuyu yeniden gündeme taşıdı.Güven, Alsancak Stadı'nın, stat yapısı içinde, bitişiğinde veya eklentisi olarak AVM kurulup kurulmayacağı ve Altay Spor Kulübü'nün mağduriyetinin nasıl giderileceğini Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a sordu.
 • Konya'da hızlı tren heyecanı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Konya'da hızlı tren heyecanı16.12.2014
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mevlana'nın 741.Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Töreni için geleceği Konya'da hızlı tren hattının da açılışını yapacak.
 • Erdoğan Konya'da konuştu - Gençlik ve Spor Bakanı
  Erdoğan Konya'da konuştu16.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ”Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz.Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan ihanet şebekelerine, paralel devlet yapılanmalarına, hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz” dedi.
 • Elektrik kesintisine soruşturma açıldı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Elektrik kesintisine soruşturma açıldı11.12.2014
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın talimatıyla İstanbul Olimpiyat Stadı'nda, dün yapılan Beşiktaş-Tottenham maçında meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle soruşturma ve inceleme başlatıldı.
 • Bakan sporcuları ağırladı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Bakan sporcuları ağırladı11.12.2014
  FutbolGENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, madalya kazanan sporcularla kabul etti.
 • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Beşiktaş-Tottenham maçındaki elektrik kesintisi ile ilgili açıklama - Gençlik ve Spor Bakanı
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Beşiktaş-Tottenham maçındaki elektrik kesintisi ile ilgili açıklama11.12.2014
  FutbolENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul’da dün gece oynanan Beşiktaş- Tottenham maçında 2 kez yaşanan elektrik kesintisinin şebekeden değil, Olimpiyat Stadı'ndaki jeneratörden kaynaklandığını açıkladı.
 • İzmir'deki stat sorunu için soru önergesi verildi - Gençlik ve Spor Bakanı
  İzmir'deki stat sorunu için soru önergesi verildi10.12.2014
  EgeCHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray İzmir'in stat sorunu konusunda Gençlik ve Spor Bakanı'nın yanıtlaması isteğiyle TBMM Başkanlığı'na yazılı soru önergesi verdi.
 • Şizofreni hastası tecrit edilmesin - Gençlik ve Spor Bakanı
  Şizofreni hastası tecrit edilmesin06.12.2014
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, onursal başkanlığını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun üstlendiği Kadın Sağlıkçıları Dayanışma Derneği (KASAD-D) tarafından, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen ‘Şizofreni ile Birlikte Yaşama İçin Elimi Tutar mısın?’ konulu sempozyuma katıldı.
 • Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım - Gençlik ve Spor Bakanı
  Şizofreni hastalarına yardım eli: Tecrit etmeyelim, birlikte yaşayalım05.12.2014
  SağlıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, onursal başkanlığını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun üstlendiği Kadın Sağlıkçıları Dayanışma Derneği KASAD-D tarafından, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Anadolu Kuzey Hastaneleri Birliği’nin işbirliğiyle düzenlenen “Şizofreni ile Birlikte Yaşama İçin Elimi Tutar mısın?” konulu sempozyumda, toplumu, şizofreni hastalarıyla birlikte yaşamaya davet etti.
 • Aziz Kocaoğlu "Stat yapmayan değil yapan başkanım" - Gençlik ve Spor Bakanı
  Aziz Kocaoğlu "Stat yapmayan değil yapan başkanım"04.12.2014
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, katıldığı bir televizyon programında kent gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.
 • İstemediğimiz seyirci gelmiyor - Gençlik ve Spor Bakanı
  İstemediğimiz seyirci gelmiyor04.12.2014
  FutbolYıldırım Demirören Türk futbolundaki problemlerin başında kulüplerin borçlarının geldiğini belirtip “Kulüp borçları sadece PTT 1.Lig için değil, Süper Lig için de geçerli” diye konuştu.
 • Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor - Gençlik ve Spor Bakanı
  Yıldırım Demirören: PTT 1.Lig'de istemediğimiz seyirciler maça gelmiyor03.12.2014
  FutbolPTT 1.Lig kulüplerinin başkanlarıyla birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı ziyaret eden TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "PTT 1.Lig'de 72 bin Passolig satılmış.Seyirci ortalamasında istemediğimiz seyirciyi çıkartırsanız aslında düşüş yok.İstemediğimiz seyirciler maça gelmiyor" dedi.
 • Bakan Kılıç, engelli sporcuları kabul etti - Gençlik ve Spor Bakanı
  Bakan Kılıç, engelli sporcuları kabul etti02.12.2014
  Spor DiğerGençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Engellerin aşılması konusunda yoğun çaba sarf ediyoruz.Daha iyi bir noktaya gelmiş durumdayız"
 • Yürekten destek - Gençlik ve Spor Bakanı
  Yürekten destek27.11.2014
  AnkaraMilletvekili Aylin Nazlıaka, açlık grevini sürdüren Ankaragücü taraftarına moral verirken, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, kulübe bağışta bulundu.
 • Deniz SİPAHİ

  Liman tartışmasında bir başka boyut - Gençlik ve Spor Bakanı
  Liman tartışmasında bir başka boyut27.11.2014
  Yazarlar
 • Abdullah Gül: Vermem gereken bir ifadeydi - Gençlik ve Spor Bakanı
  Abdullah Gül: Vermem gereken bir ifadeydi27.11.2014
  Gündem11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ’kayıp trilyon’ davası ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği ifadeyle ilgili ilk kez kameralara konuştu.
 • ‘Delije’ Marko’yu kim öldürdü - Gençlik ve Spor Bakanı
  ‘Delije’ Marko’yu kim öldürdü22.11.2014
  GündemGalatasaray ile Sırbistan takımı Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesi kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybeden Sırp taraftar Marko İvkoviç’in katilleri kayıp.İstanbul Emniyeti’ne göre ‘Delije’ (Deliler) olarak adlandırılan taraftar grubundan olan genç, kendi grubu içinde bıçaklandı.İki ülkenin gündemine oturan olayla ilgili Başbakan Davutoğlu’nun, Sırbistan Başbakanı Vucic’i arayarak başsağlığı dilediği ve olaylar hakkında bilgi verdiği ifade edildi.
 • “İzmir bize destek olsun” - Gençlik ve Spor Bakanı
  “İzmir bize destek olsun”21.11.2014
  EgeTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda bakanlığının bütçesiyle ilgili görüşmelerde İzmir’deki stat sıkıntısıyla ilgili soruları yanıtlayan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sorunun çözümü konusunda İzmirlilerden destek istedi.
 • Hedef olimpik ruhlu gençler - Gençlik ve Spor Bakanı
  Hedef olimpik ruhlu gençler21.11.2014
  Futbol
 • Sırplar Büyükelçimizi Dışişleri'ne çağırdı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Sırplar Büyükelçimizi Dışişleri'ne çağırdı21.11.2014
  BasketbolGalatasaray Liv Hospital-Kızılyıldız maçında bir Sırp taraftarın bıçaklanarak öldürülmesi tüm dünyada büyük yankı yarattı.Sırbistan Başbakanı, İstanbul Konsolosu ve Kızılyıldız Başkanı sert açıklamalar yaptı.Ayrıca, Türkiye'nin Belgrad Büyükelçisi Sırbistan Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.
 • Deniz SİPAHİ

  Eğer bir engel varsa İzmirliler bunu bilmeli - Gençlik ve Spor Bakanı
  Eğer bir engel varsa İzmirliler bunu bilmeli19.11.2014
  Yazarlar
 • Akif Çağatay Kılıç: İş çığrından çıktı - Gençlik ve Spor Bakanı
  Akif Çağatay Kılıç: İş çığrından çıktı19.11.2014
  FutbolGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Parlamentosu (AP) ile görüşmelerde bulunmak üzere Belçika'nın başkenti Brüksel'e gitti.Buradaki temasları öncesinde gazetecilere önemli açıklamalarda bulunan Bakan Kılıç, Kazakistan maçında yaşanan olaylar hakkında soruşturmaların sürdüğünü ve olayın farklı farklı boyutları olduğunu söyleyerek 'Tüm bilgiler toplandıktan sonra çıkan resme bakacağız' dedi.Kılıç yaşananların tümü için de şu yorumda bulundu: Artık bir şey yapma zamanı geldi gibi, iş çığırından çıkmış durumda.
 • ‘Amerika’yı Müslümanlar keşfetti’ye inanmayanlar buna da inanmıyor - Gençlik ve Spor Bakanı
  ‘Amerika’yı Müslümanlar keşfetti’ye inanmayanlar buna da inanmıyor18.11.2014
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Amerika’nın keşfiyle ilgili eleştiriler için, “Bunlar ecdadının karadan gemileri yürüterek Haliç’e indirdiğine de inanmayanlardır” dedi.
 • Spor Bakanı'ndan İlhan Cavcav'ın 'sakal' yasağına yorum - Gençlik ve Spor Bakanı
  Spor Bakanı'ndan İlhan Cavcav'ın 'sakal' yasağına yorum17.11.2014
  GündemGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın futbolculara getirdiği sakal yasağı ile ilgili olarak "Açıkçası şunu söyleyeyim, futbolcunun sahaya nasıl çıkacağıyla alakalı olan konuda, sizin düşünceniz bilmiyorum ne ama.Onun futbolcunun takdirinde olduğunu düşünüyorum.Pek karışmak taraftarı açıkçası şahsen değilim" yorumunu yaptı.
 • Bülent Kuşoğlu: 'Fatih Terim'in keyfine.3 milyon Euro verdik' - Gençlik ve Spor Bakanı
  Bülent Kuşoğlu: 'Fatih Terim'in keyfine.3 milyon Euro verdik'17.11.2014
  FutbolGençlik ve Spor Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde A Milli Futbol Takımı'nın durumu da konuşuldu.CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, "Brezilya ile oynanan hazırlık maçı nedeniyle Brezilya’ya 3 milyon Euro verdik.Tüm bu paralar Fatih Terim’in keyfi için.Birçok kulüp bu parayı rüyasında bile göremez” dedi.
 • Maratonda büyük sürpriz! - Gençlik ve Spor Bakanı
  Maratonda büyük sürpriz!16.11.2014
  Spor DiğerTürkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 36.Vodafone İstanbul Maratonu bugün koşuldu.Maraton yarışını erkeklerde Faslı atlet Hafid Chani, kadınlarda ise Etiyopyalı Amane Gobena kazandı.Renkli görüntülerin yaşandığ Halk Yürüyüşü'ne, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.
 • 5 kişi hakkında jet karar - Gençlik ve Spor Bakanı
  5 kişi hakkında jet karar16.11.2014
  FutbolTürkiye-Kazakistan maçı sonrasında gazetecilere saldırıya ilişkin adliyeye sevk edilen 5 şüpheli, 6222 sayılı kanunun ilgili hükümleri uygulanarak 1 yıl süreyle müsabakalardan men edildi.
içinde

Gençlik Ve Spor Bakanı


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz