Gürsel Tekin


 • Fıtrat isyanı - gürsel tekin

  Fıtrat isyanı25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir” sözlerine sanatçılar, siyasetçiler, akademisyenler, kadın hakları savunucuları, dernekler büyük tepki gösterdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepkiler özetle şöyle:
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  CHP’nin MİT iddiası - gürsel tekin

  CHP’nin MİT iddiası23.11.2014

  YAZARLAR

  KEMAL Kılıçdaroğlu’nun, ‘CHP’yi karıştırmak için MİT’te özel birim oluşturuldu’ iddiasında bulunduğu buluşmada Hürriyet ekibinde ben de vardım.
 • CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama - gürsel tekin

  CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama20.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu projesine tepki gösterdi.Gürsel Tekin, projenin içeride ve dışarıda sıkışmış iktidarın seçim sürecini götürmek için Gezi Parkı’nın kullandığını ileri sürdü.
 • CHP'li Tekin'den AYM'ye çağrı - gürsel tekin

  CHP'li Tekin'den AYM'ye çağrı13.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'den Anayasa Mahkemesi'ne Cumhurbaşkanlığı Sarayı çağrısı.Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine kurulan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na ilişkin Danıştay kararlarının uygulanmaması üzerine AYM'ye gerek barodan, gerek odalardan çok sayıda başvuruda bulunulduğunu hatırlatan Tekin, "Toplumun vicdanını kanatan bu konuyu bir an önce karara bağlayın" dedi.
 • Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç CHP'de - gürsel tekin

  Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç CHP'de12.11.2014

  GÜNDEM

  Milli Güvenlik Kurulu eski Genel Sekreteri Orgeneral Tuncer Kılınç, CHP'ye katıldı.
 • Kılıçdaroğlu Şahkulu Dergahı’nda konuştu - gürsel tekin

  Kılıçdaroğlu Şahkulu Dergahı’nda konuştu08.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şahkulu Sultan Dergahı’nı ziyaret ederek aşure ve lokma dağıtımına katıldı.Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu da eşlik etti.
 • Alevileri fişleme bitsin - gürsel tekin

  Alevileri fişleme bitsin07.11.2014

  GÜNDEM

  CHP’nin hazırladığı, Alevilerin taleplerine yönelik görüş ve önerileri içeren 10 maddelik 'Herkes İçin İnanç Özgürlüğü' raporu açıklandı.
 • CHP 'Alevi paketi' açıkladı - gürsel tekin

  CHP 'Alevi paketi' açıkladı07.11.2014

  GÜNDEM

  Hükümet, Alevi açılımı yapmaya hazırlanırken, CHP erken davrandı.
 • Yalçın BAYER

  CHP neyin peşinde? - gürsel tekin

  CHP neyin peşinde?06.11.2014

  YAZARLAR

  CHP toplumu kucaklamaktan bahsediyor, Kılıçdaroğlu “Gelin CHP’de birleşelim” diyor, ideolojik olarak yan yana gelemeyecekleri Saadet ve Has partililer bile kurultay delegesi atlatılarak antidemokratik biçimde ‘kadın’ kotasından ‘erkek CHP yöneticisi’ yapılıyor ama CHP içindeki farklılıklara saygı duymuyor.
 • ‘Kesin ihraç’la disipline - gürsel tekin

  ‘Kesin ihraç’la disipline06.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum için “Parti bütünlüğünü sarsan tutum içine girmiş olduğu” gerekçesiyle, “CHP’den kesin ihraç talebiyle Yüksek Disiplin Kurulu’na (YDK) sevk edilmesi” kararı aldı.
 • CHP billboard kampanyası başlatıyor - gürsel tekin

  CHP billboard kampanyası başlatıyor04.11.2014

  GÜNDEM

  CHP, Anayasa Mahkemesi'nin grev ve sendikalaşma haklarını kısıtlayan kanun maddelerini iptal etmesinin ardından, billboard kampanyası başlatma kararı aldı.
 • İstifayla ilgili ilk açıklama - gürsel tekin

  İstifayla ilgili ilk açıklama31.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın istifasıyla ilgili, "Sağlık olsun.Daha metni okumadım" dedi.
 • CHP'den istifaya ilk tepki geldi - gürsel tekin

  CHP'den istifaya ilk tepki geldi31.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifasına partiden ilk tepki geldi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan - gürsel tekin

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan29.10.2014

  Eğitim

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan - gürsel tekin

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan28.10.2014

  GÜNDEM

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • CHP etkinlikleri iptal etti - gürsel tekin

  CHP etkinlikleri iptal etti28.10.2014

  GÜNDEM

  Ermenek’te meydana gelen maden kazasında göçük altında kalan işçilerin durumu CHP’nin gündeminde CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm müzikli etkinlikleri iptal etme kararı aldı.MHP'li İsmet Büyükataman da yarın kutlama yapılmayacağını, il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını söyledi.
 • Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur - gürsel tekin

  Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur28.10.2014

  GÜNDEM

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı.Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı.Allah’tan ümit kesilmez" dedi.Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.
 • Dünyanın anneleri - gürsel tekin

  Dünyanın anneleri25.10.2014

  GÜNDEM

  Kayıp yakınlarını bulmak için her cumartesi Galatasaray’da oturma eylemi yapan Cumartesi Anneleri, bu hafta 500’üncü kez buluştu.
 • Yeryüzü mescit - gürsel tekin

  Yeryüzü mescit25.10.2014

  GÜNDEM

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, İstanbul Üsküdar’daki Validebağ Korusu’nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami ile ilgili, “800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, ‘ağaçlar kesilmesin’ diye gösteri yapan insanlar görüyoruz.Her şeyden önce bu bize yakışmıyor.İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir” dedi.
 • Validebağ karıştı - gürsel tekin

  Validebağ karıştı25.10.2014

  GÜNDEM

  Üsküdar Validebağ korusu'nda tartışma ve gerginlik devam ediyor.CHP İstanbul Milletvekili ve İnsan Hakları İnceleme Komisyon Üyesi Mahmut Tanal, dün Validebağ Korusu yanındaki cami inşaatına tepki gösteren mahalle halkına destek olmak için bölgeye geldi.Cami inşaatı alanında basın açıklaması yapmak isteyen Tanal’a görevli bir kadın polis engel olmaya çalıştı.Bir süre kadın polisle tartışan Tanal, bölgedeki bir çevik kuvvet komiser yardımcısının araya girmesiyle içeri alınarak basın açıklaması yaptı.Bugün ise CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin sabah saatlerinde destek vermek için geldiği Validebağ'da açıklamalarda bulundu.Tekin'in ziyareti sonrası Validebağ karıştı.Yolu kapatan bir gruba polis önce kalkanla sonra da gazla müdahale etti.Olaylarda 1'i polis 3 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifi - gürsel tekin

  ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifi21.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Bülent Tezcan ve Veli Ağbaba’nın imzalarıyla TBMM’ye “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Etme Haftası (17 Aralık-25 Aralık) Kanun Teklifi” verildi.
 • CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosu - gürsel tekin

  CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosu20.10.2014

  GÜNDEM

  CHP, 17 - 25 Aralık yolsuzluk dosyalarına takipsizlik kararı verilmesini Türkiye genelindeki tüm adliye binalarına siyah çelenk bırakarak protesto etti.CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz, eylemin 81 ilde ortak yapıldığını belirtip, "Biraz ortalığı temizlememiz lazım.Çünkü ortalık rüşvet, yolsuzluk kokuyor, kir kokuyor bu kokulardan uzaklaşmak için ortalığı biraz tuzlamamız lazım” diyerek adliye önünde etrafa tuz serpti.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştu - gürsel tekin

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştu19.10.2014

  YAZARLAR

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, aynı nikâhta şahitlik yaptı.
 • Şubat olsun - gürsel tekin

  Şubat olsun19.10.2014

  GÜNDEM

  Yüksek Seçim Kurulu’nun Haziran 2015 Genel Seçimi’yle ilgili çalışmayı geçmiş uygulamalardan daha hızlı şekilde önceki gün başlatması, kulislerde “Nisanda seçim” senaryosunu canlandırdı.
 • 81 ile kara çelenk - gürsel tekin

  81 ile kara çelenk18.10.2014

  GÜNDEM

  CHP 17 Aralık soruşturmasının takipsizlikle sonuçlanmasını protesto için, yarın tüm adliye binalarına ve illerdeki adalet saraylarına siyah çelenk bırakacak.
 • CHP'den siyah çelenk eylemi - gürsel tekin

  CHP'den siyah çelenk eylemi18.10.2014

  GÜNDEM

  17 ve 25 Aralık davaları konusunda mahkemenin verdiği takipsizlik kararı, CHP'yi harekete geçirdi.CHP, 81 ilde protestoya hazırlanıyor.
 • Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü - gürsel tekin

  Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü14.10.2014

  Ankara

  Tümay Dershanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Hançerlioğulları’nın kızı Özge Hançerlioğulları ile mimar Ali Özırmak’ın oğlu Halit Özırmak Mogan Park Maya’da düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
 • Başbakan Suriye’ye savaş ilan etti - gürsel tekin

  Başbakan Suriye’ye savaş ilan etti07.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir TV kanalındaki 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.
 • Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdi - gürsel tekin

  Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdi07.10.2014

  Ege

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’den üzüm mitingi yapacağı Manisa’nın Salihli İlçesi’ne giderken yol üzerindeki üzüm üretecisi köylerde durup sorunları dinledi.
 • Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan etti - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan etti06.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Davutoğlu'nun bir TV kanalında söylediği 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.Başbakan kendisini tutamadı TV'de naklen Suriye'ye savaş ilan etti'' dedi.
 • CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı - gürsel tekin

  CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı03.10.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kedi, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü sebebiyle bir genelge yayınladı.Şero, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın talimatıyla parti kadrosuna alınmıştı.Baykal tarafından 'En sosyal demokrat kedi' olarak nitelendirilen Şero adına bir de Twitter hesabı bulunuyor.
 • Torba tezkere 1 Mart’tan ağır - gürsel tekin

  Torba tezkere 1 Mart’tan ağır01.10.2014

  Gündem2008

  TBMM’ye gönderilen Irak ve Suriye tezkeresi muhalefetin tepkisine neden oldu.
 • CHP'den tezkereye ilk tepki - gürsel tekin

  CHP'den tezkereye ilk tepki29.09.2014

  Gündem2008

  Hükümetin TBMM'ye gönderdiği Irak ve Suriye tezkerelerine CHP'den ilk tepki geldi.
 • Gürsel Tekin: "Raporumuzu Kerry'ye göndereceğiz" - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: "Raporumuzu Kerry'ye göndereceğiz"25.09.2014

  Gündem2008

  Menteşe Festival etkinliklerine katılmak üzere Muğla’ya gelen CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Suriye-Kobani’den Kaçarak Türkiye’ye sığınanlarla ilgili düzenledikleri üç ayrı raporu, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’ye de göndereceklerini açıkladı.
 • CHP genel seçimlere 'seferberlik' taktiği ile hazırlanacak - gürsel tekin

  CHP genel seçimlere 'seferberlik' taktiği ile hazırlanacak24.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti olarak seçim taktiklerini değiştirdiklerini belirterek, işsizlik, yoksulluk ve çözüm yollarının, seçim sürecinde birinci gündem maddeleri olacağını bildirdi.
 • 10 yaş tartışması - gürsel tekin

  10 yaş tartışması23.09.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç’ın türban serbestisini getiren yönetmelik değişikliğinde “ortaöğretim” ifadesini kullanarak uygulamanın liselere ilişkin olacağı açıklaması üzerinden 24 saat geçmeden tartışılır hale geldi.Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “5.sınıftan itibaren isteyen öğrenciler yararlanabilir” sözleriyle Arınç’ın serbestinin ortaöğretim için olacağı ifadesini geçersiz kıldı.Muhalefet de değişikliğe tepkili.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir son dakika haberi! - gürsel tekin

  Bir son dakika haberi!23.09.2014

  Yazarlar

  DEMOKRATİK dünyanın herhangi bir yerinde, HSYK benzeri bir kuruluşun üç üyesinin seçimi ile ilgili haber, televizyonların ve internet sitelerinin son dakika haberi olur mu?
 • 10 yaş tartışması - gürsel tekin

  10 yaş tartışması23.09.2014

  Eğitim

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın türban serbestisini getiren yönetmelik değişikliğinde “ortaöğretim” ifadesini kullanarak uygulamanın liselere ilişkin olacağı açıklaması üzerinden 24 saat geçmeden tartışılır hale geldi.Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “5.sınıftan itibaren isteyen öğrenciler yararlanabilir” sözleriyle Arınç’ın serbestinin ortaöğretim için olacağı ifadesini geçersiz kıldı.Muhalefet de değişikliğe tepkili.
 • Altın madalyalı Âşık Taşlıova’ya uğurlama - gürsel tekin

  Altın madalyalı Âşık Taşlıova’ya uğurlama22.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçirdiği beyin rahatsızlığı sonucu 76 yaşında hayatını kaybeden Devlet Sanatçısı Âşık Şeref Taşlıova’nın Hacıbayram Camisi’ndeki cenaze törenine katıldı.
 • Rauf TAMER

  Ne tuhaf şeyler - gürsel tekin

  Ne tuhaf şeyler18.09.2014

  Yazarlar

  Valiler Kararnamesi apar topar gece yarısı çıkmış, öyle mi?
 • CHP MYK belli oldu - gürsel tekin

  CHP MYK belli oldu13.09.2014

  Gündem2008

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu yeni Merkez Yönetim Kurulu’nu belirledi.Mehmet Bekaroğlu, Enis Berberoğlu, Selin Sayek Böke ve Ercan Karakaş MYK’ya giren isimler oldu.PM’ye giremeyen Murat Özçelik ‘başdanışman’ sıfatıyla görev üstlenecek.
 • Yalçın BAYER

  Türk polisi sahipsiz - gürsel tekin

  Türk polisi sahipsiz12.09.2014

  Yazarlar

  En ağır işyapan polisler en çok aldatılan bürokratlar sınıfına giriyor.
 • Darbenin parçası olarak biz de yargılanmak istiyoruz - gürsel tekin

  Darbenin parçası olarak biz de yargılanmak istiyoruz12.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve bir grup partiliyle, haklarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs ettikleri’ iddiasıyla hazırlanan iddianame İstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edilen Beşiktaş Çarşı Grubu’nu ziyaret etti.
 • Sarıyer Belediye Başkanı oğlunu evlendirdi - gürsel tekin

  Sarıyer Belediye Başkanı oğlunu evlendirdi11.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in jeofizik mühendisi oğlu Çağlar Genç ile meslektaşı Meltem Celayir'in nikah şahitliğini yaptı.Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün kıydığı nikahta, evlilik cüzdanını "Yuvayı dişi kuş yapar" diyerek geline teslim etti.
 • Gürsel Tekin: Çarşı ile yargılanmak için dilekçe vereceğiz - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: Çarşı ile yargılanmak için dilekçe vereceğiz11.09.2014

  Gündem2008

  BEŞİKTAŞ’ın taraftar grubu Çarşı üyelerinin de aralarında bulunduğu 35 kişi hakkında hazırlanan iddianamesinin mahkeme tarafından kabul edilmesi üzerine, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "CHP olarak duruşmaların olduğu gün orada olacağız.Bir grup CHP milletvekili arkadaşımız, dilekçe vereceğiz.Darbenin birer parçası olarak bizler de yargılanmak istiyoruz" dedi.
 • 4 koltuk boş - gürsel tekin

  4 koltuk boş08.09.2014

  Gündem2008

  CHP’nin 18’inci Olağanüstü Kongresi’nde yeniden genel başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu ve yeni PM, partinin 91’inci kuruluş yıldönümü için bugün Anıtkabir’de buluşacak.
 • Yalçın BAYER

  ‘Güçsüz CHP’ye olağan kurultay çağrısı - gürsel tekin

  ‘Güçsüz CHP’ye olağan kurultay çağrısı08.09.2014

  Yazarlar

  CHP kurultay sonucunu siyaset bilimci Serdar Taşçı’ya sorduk, özetle şöyle bir değerlendirme yaptı:
 • En çok istenen en çok çizilen - gürsel tekin

  En çok istenen en çok çizilen07.09.2014

  Gündem2008

  Yaklaşık 20 saat süren CHP Parti Meclisi seçimlerinde delegenin en çok istediği isim İstanbul Milletvekili, emekli müftü, CHP’nin Üsküdar belediye başkan adayı İhsan Özkes oldu.Delege, Özkes seçimiyle, “Biz mütedeyyin seçmene kendi kadrolarımızla ulaşabiliriz.Sağdan transfere gerek yok” mesajını verdi.Kılıçdaroğlu’nun kurmaylarından Erdoğan Toprak ise üzeri en fazla çizilen isim oldu.297 oy alan Toprak PM’ye giremedi.
 • CHP PM'de 6 Egeli - gürsel tekin

  CHP PM'de 6 Egeli07.09.2014

  Ege

  CHP’nin 18.Olağanüstü Kurultayı’nda Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.Kesin sonuçların Çankaya İlçe Seçim Kurulu tarafından pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.
 • CHP Parti Meclisi seçimi sonuçları açıklandı - gürsel tekin

  CHP Parti Meclisi seçimi sonuçları açıklandı06.09.2014

  Gündem2008

  CHP’nin 18.Olağanüstü Kurultayı’nda Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.Kesin sonuçların Çankaya İlçe Seçim Kurulu tarafından pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.
içinde

Gürsel Tekin


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz