Gürsel Tekin


 • İstifayla ilgili ilk açıklamagürsel tekin -

  İstifayla ilgili ilk açıklama31.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın istifasıyla ilgili, "Sağlık olsun.Daha metni okumadım" dedi.
 • CHP'den istifaya ilk tepki geldigürsel tekin -

  CHP'den istifaya ilk tepki geldi31.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifasına partiden ilk tepki geldi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttangürsel tekin -

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan29.10.2014

  Eğitim

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttangürsel tekin -

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan28.10.2014

  GÜNDEM

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • CHP etkinlikleri iptal ettigürsel tekin -

  CHP etkinlikleri iptal etti28.10.2014

  GÜNDEM

  Ermenek’te meydana gelen maden kazasında göçük altında kalan işçilerin durumu CHP’nin gündeminde CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm müzikli etkinlikleri iptal etme kararı aldı.MHP'li İsmet Büyükataman da yarın kutlama yapılmayacağını, il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını söyledi.
 • Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsurgürsel tekin -

  Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur28.10.2014

  GÜNDEM

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı.Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı.Allah’tan ümit kesilmez" dedi.Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.
 • Dünyanın annelerigürsel tekin -

  Dünyanın anneleri25.10.2014

  GÜNDEM

  Kayıp yakınlarını bulmak için her cumartesi Galatasaray’da oturma eylemi yapan Cumartesi Anneleri, bu hafta 500’üncü kez buluştu.
 • Yeryüzü mescitgürsel tekin -

  Yeryüzü mescit25.10.2014

  GÜNDEM

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, İstanbul Üsküdar’daki Validebağ Korusu’nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami ile ilgili, “800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, ‘ağaçlar kesilmesin’ diye gösteri yapan insanlar görüyoruz.Her şeyden önce bu bize yakışmıyor.İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir” dedi.
 • Validebağ karıştıgürsel tekin -

  Validebağ karıştı25.10.2014

  GÜNDEM

  Üsküdar Validebağ korusu'nda tartışma ve gerginlik devam ediyor.CHP İstanbul Milletvekili ve İnsan Hakları İnceleme Komisyon Üyesi Mahmut Tanal, dün Validebağ Korusu yanındaki cami inşaatına tepki gösteren mahalle halkına destek olmak için bölgeye geldi.Cami inşaatı alanında basın açıklaması yapmak isteyen Tanal’a görevli bir kadın polis engel olmaya çalıştı.Bir süre kadın polisle tartışan Tanal, bölgedeki bir çevik kuvvet komiser yardımcısının araya girmesiyle içeri alınarak basın açıklaması yaptı.Bugün ise CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin sabah saatlerinde destek vermek için geldiği Validebağ'da açıklamalarda bulundu.Tekin'in ziyareti sonrası Validebağ karıştı.Yolu kapatan bir gruba polis önce kalkanla sonra da gazla müdahale etti.Olaylarda 1'i polis 3 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifigürsel tekin -

  ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifi21.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Bülent Tezcan ve Veli Ağbaba’nın imzalarıyla TBMM’ye “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Etme Haftası (17 Aralık-25 Aralık) Kanun Teklifi” verildi.
 • CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosugürsel tekin -

  CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosu20.10.2014

  GÜNDEM

  CHP, 17 - 25 Aralık yolsuzluk dosyalarına takipsizlik kararı verilmesini Türkiye genelindeki tüm adliye binalarına siyah çelenk bırakarak protesto etti.CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz, eylemin 81 ilde ortak yapıldığını belirtip, "Biraz ortalığı temizlememiz lazım.Çünkü ortalık rüşvet, yolsuzluk kokuyor, kir kokuyor bu kokulardan uzaklaşmak için ortalığı biraz tuzlamamız lazım” diyerek adliye önünde etrafa tuz serpti.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştugürsel tekin -

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştu19.10.2014

  YAZARLAR

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, aynı nikâhta şahitlik yaptı.
 • Şubat olsungürsel tekin -

  Şubat olsun19.10.2014

  GÜNDEM

  Yüksek Seçim Kurulu’nun Haziran 2015 Genel Seçimi’yle ilgili çalışmayı geçmiş uygulamalardan daha hızlı şekilde önceki gün başlatması, kulislerde “Nisanda seçim” senaryosunu canlandırdı.
 • 81 ile kara çelenkgürsel tekin -

  81 ile kara çelenk18.10.2014

  GÜNDEM

  CHP 17 Aralık soruşturmasının takipsizlikle sonuçlanmasını protesto için, yarın tüm adliye binalarına ve illerdeki adalet saraylarına siyah çelenk bırakacak.
 • CHP'den siyah çelenk eylemigürsel tekin -

  CHP'den siyah çelenk eylemi18.10.2014

  GÜNDEM

  17 ve 25 Aralık davaları konusunda mahkemenin verdiği takipsizlik kararı, CHP'yi harekete geçirdi.CHP, 81 ilde protestoya hazırlanıyor.
 • Hançerlioğulları ailesinin mutlu günügürsel tekin -

  Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü14.10.2014

  Ankara

  Tümay Dershanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Hançerlioğulları’nın kızı Özge Hançerlioğulları ile mimar Ali Özırmak’ın oğlu Halit Özırmak Mogan Park Maya’da düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
 • Başbakan Suriye’ye savaş ilan ettigürsel tekin -

  Başbakan Suriye’ye savaş ilan etti07.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir TV kanalındaki 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.
 • Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdigürsel tekin -

  Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdi07.10.2014

  Ege

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’den üzüm mitingi yapacağı Manisa’nın Salihli İlçesi’ne giderken yol üzerindeki üzüm üretecisi köylerde durup sorunları dinledi.
 • Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan ettigürsel tekin -

  Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan etti06.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Davutoğlu'nun bir TV kanalında söylediği 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.Başbakan kendisini tutamadı TV'de naklen Suriye'ye savaş ilan etti'' dedi.
 • CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladıgürsel tekin -

  CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı03.10.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kedi, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü sebebiyle bir genelge yayınladı.Şero, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın talimatıyla parti kadrosuna alınmıştı.Baykal tarafından 'En sosyal demokrat kedi' olarak nitelendirilen Şero adına bir de Twitter hesabı bulunuyor.
 • Torba tezkere 1 Mart’tan ağırgürsel tekin -

  Torba tezkere 1 Mart’tan ağır01.10.2014

  Gündem2008

  TBMM’ye gönderilen Irak ve Suriye tezkeresi muhalefetin tepkisine neden oldu.
 • CHP'den tezkereye ilk tepkigürsel tekin -

  CHP'den tezkereye ilk tepki29.09.2014

  Gündem2008

  Hükümetin TBMM'ye gönderdiği Irak ve Suriye tezkerelerine CHP'den ilk tepki geldi.
 • Gürsel Tekin: "Raporumuzu Kerry'ye göndereceğiz"gürsel tekin -

  Gürsel Tekin: "Raporumuzu Kerry'ye göndereceğiz"25.09.2014

  Gündem2008

  Menteşe Festival etkinliklerine katılmak üzere Muğla’ya gelen CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Suriye-Kobani’den Kaçarak Türkiye’ye sığınanlarla ilgili düzenledikleri üç ayrı raporu, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’ye de göndereceklerini açıkladı.
 • CHP genel seçimlere 'seferberlik' taktiği ile hazırlanacakgürsel tekin -

  CHP genel seçimlere 'seferberlik' taktiği ile hazırlanacak24.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti olarak seçim taktiklerini değiştirdiklerini belirterek, işsizlik, yoksulluk ve çözüm yollarının, seçim sürecinde birinci gündem maddeleri olacağını bildirdi.
 • 10 yaş tartışmasıgürsel tekin -

  10 yaş tartışması23.09.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç’ın türban serbestisini getiren yönetmelik değişikliğinde “ortaöğretim” ifadesini kullanarak uygulamanın liselere ilişkin olacağı açıklaması üzerinden 24 saat geçmeden tartışılır hale geldi.Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “5.sınıftan itibaren isteyen öğrenciler yararlanabilir” sözleriyle Arınç’ın serbestinin ortaöğretim için olacağı ifadesini geçersiz kıldı.Muhalefet de değişikliğe tepkili.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Bir son dakika haberi!gürsel tekin -

  Bir son dakika haberi!23.09.2014

  Yazarlar

  DEMOKRATİK dünyanın herhangi bir yerinde, HSYK benzeri bir kuruluşun üç üyesinin seçimi ile ilgili haber, televizyonların ve internet sitelerinin son dakika haberi olur mu?
 • 10 yaş tartışmasıgürsel tekin -

  10 yaş tartışması23.09.2014

  Eğitim

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın türban serbestisini getiren yönetmelik değişikliğinde “ortaöğretim” ifadesini kullanarak uygulamanın liselere ilişkin olacağı açıklaması üzerinden 24 saat geçmeden tartışılır hale geldi.Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “5.sınıftan itibaren isteyen öğrenciler yararlanabilir” sözleriyle Arınç’ın serbestinin ortaöğretim için olacağı ifadesini geçersiz kıldı.Muhalefet de değişikliğe tepkili.
 • Altın madalyalı Âşık Taşlıova’ya uğurlamagürsel tekin -

  Altın madalyalı Âşık Taşlıova’ya uğurlama22.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçirdiği beyin rahatsızlığı sonucu 76 yaşında hayatını kaybeden Devlet Sanatçısı Âşık Şeref Taşlıova’nın Hacıbayram Camisi’ndeki cenaze törenine katıldı.
 • Rauf TAMER

  Ne tuhaf şeylergürsel tekin -

  Ne tuhaf şeyler18.09.2014

  Yazarlar

  Valiler Kararnamesi apar topar gece yarısı çıkmış, öyle mi?
 • CHP MYK belli oldugürsel tekin -

  CHP MYK belli oldu13.09.2014

  Gündem2008

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu yeni Merkez Yönetim Kurulu’nu belirledi.Mehmet Bekaroğlu, Enis Berberoğlu, Selin Sayek Böke ve Ercan Karakaş MYK’ya giren isimler oldu.PM’ye giremeyen Murat Özçelik ‘başdanışman’ sıfatıyla görev üstlenecek.
 • Yalçın BAYER

  Türk polisi sahipsizgürsel tekin -

  Türk polisi sahipsiz12.09.2014

  Yazarlar

  En ağır işyapan polisler en çok aldatılan bürokratlar sınıfına giriyor.
 • Darbenin parçası olarak biz de yargılanmak istiyoruzgürsel tekin -

  Darbenin parçası olarak biz de yargılanmak istiyoruz12.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve bir grup partiliyle, haklarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs ettikleri’ iddiasıyla hazırlanan iddianame İstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edilen Beşiktaş Çarşı Grubu’nu ziyaret etti.
 • Sarıyer Belediye Başkanı oğlunu evlendirdigürsel tekin -

  Sarıyer Belediye Başkanı oğlunu evlendirdi11.09.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in jeofizik mühendisi oğlu Çağlar Genç ile meslektaşı Meltem Celayir'in nikah şahitliğini yaptı.Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün kıydığı nikahta, evlilik cüzdanını "Yuvayı dişi kuş yapar" diyerek geline teslim etti.
 • Gürsel Tekin: Çarşı ile yargılanmak için dilekçe vereceğizgürsel tekin -

  Gürsel Tekin: Çarşı ile yargılanmak için dilekçe vereceğiz11.09.2014

  Gündem2008

  BEŞİKTAŞ’ın taraftar grubu Çarşı üyelerinin de aralarında bulunduğu 35 kişi hakkında hazırlanan iddianamesinin mahkeme tarafından kabul edilmesi üzerine, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "CHP olarak duruşmaların olduğu gün orada olacağız.Bir grup CHP milletvekili arkadaşımız, dilekçe vereceğiz.Darbenin birer parçası olarak bizler de yargılanmak istiyoruz" dedi.
 • 4 koltuk boşgürsel tekin -

  4 koltuk boş08.09.2014

  Gündem2008

  CHP’nin 18’inci Olağanüstü Kongresi’nde yeniden genel başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu ve yeni PM, partinin 91’inci kuruluş yıldönümü için bugün Anıtkabir’de buluşacak.
 • Yalçın BAYER

  ‘Güçsüz CHP’ye olağan kurultay çağrısıgürsel tekin -

  ‘Güçsüz CHP’ye olağan kurultay çağrısı08.09.2014

  Yazarlar

  CHP kurultay sonucunu siyaset bilimci Serdar Taşçı’ya sorduk, özetle şöyle bir değerlendirme yaptı:
 • En çok istenen en çok çizilengürsel tekin -

  En çok istenen en çok çizilen07.09.2014

  Gündem2008

  Yaklaşık 20 saat süren CHP Parti Meclisi seçimlerinde delegenin en çok istediği isim İstanbul Milletvekili, emekli müftü, CHP’nin Üsküdar belediye başkan adayı İhsan Özkes oldu.Delege, Özkes seçimiyle, “Biz mütedeyyin seçmene kendi kadrolarımızla ulaşabiliriz.Sağdan transfere gerek yok” mesajını verdi.Kılıçdaroğlu’nun kurmaylarından Erdoğan Toprak ise üzeri en fazla çizilen isim oldu.297 oy alan Toprak PM’ye giremedi.
 • CHP PM'de 6 Egeligürsel tekin -

  CHP PM'de 6 Egeli07.09.2014

  Ege

  CHP’nin 18.Olağanüstü Kurultayı’nda Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.Kesin sonuçların Çankaya İlçe Seçim Kurulu tarafından pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.
 • CHP Parti Meclisi seçimi sonuçları açıklandıgürsel tekin -

  CHP Parti Meclisi seçimi sonuçları açıklandı06.09.2014

  Gündem2008

  CHP’nin 18.Olağanüstü Kurultayı’nda Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.Kesin sonuçların Çankaya İlçe Seçim Kurulu tarafından pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.
 • Kılıçdaroğlu dış politikayı Özçelik'e emanet edecekgürsel tekin -

  Kılıçdaroğlu dış politikayı Özçelik'e emanet edecek05.09.2014

  Gündem2008

  Ankara ATO Kongre Merkezi'ndeki CHP Kurultayı'nın ikinci günü, Genel Başkan seçiminin yapıldığı ilk günden daha hareketli.Daha önceki CHP kurultaylarında "listeler savaşı" yaşanırdı ancak bu kez adaylar savaşı yaşanıyor.Tüm sohbetlerde en çok sarfedilen iki kelime ise Rakı ve Mehmet Bekaroğlu.Akşaam saatlerinde Kılıçdaroğlu'nun ve İnce'nin listeleri de belli oldu.Kılıçdaroğlu'nun listesinde dış politikayı teslim edebileceği önemli bir isim yer aldı.Dışişleri Bakanlığı kökenli emekli Büyükelçi Murat Özçelik.
 • Yalçın BAYER

  Samanı çok, tanesi azgürsel tekin -

  Samanı çok, tanesi az05.09.2014

  Yazarlar

  CHP kurultayından İzlenimler.
 • Yalçın BAYER

  ‘Nafile Kurultayı’gürsel tekin -

  ‘Nafile Kurultayı’04.09.2014

  Yazarlar

  AKP’nin otoriter yöntemlerini taklit etmek CHP’ye yakışmıyor.
 • Reis gitti hoca geldigürsel tekin -

  Reis gitti hoca geldi27.08.2014

  Gündem2008

  1479 delegeden 1245’inin Davutoğlu’nu aday gösterdiği kongrede ‘Reis’, ‘Milletin adamı’ nitelemesiyle Erdoğan’a nostaljik uğurlama yapılırken, Davutoğlu için ‘Hoca’ unvanıyla ‘AK Parti davasının adamı’ denildi.
 • AK Parti'de tarihi güngürsel tekin -

  AK Parti'de tarihi gün26.08.2014

  Gündem2008

  AK Parti'de bugün tarihi bir gün yaşanıyor.AK Parti'nin Ankara Arena'da gerçekleştirilen birinci olağanüstü kongresinde kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisine veda ediyor.Kongrede tüm delegeler, aday olarak adını Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı Ahmet Davutoğlu ismi üzerinde birleşti.
 • Yalçın BAYER

  Çiftçi perişan!gürsel tekin -

  Çiftçi perişan!25.08.2014

  Yazarlar

  HER yıl 1 Temmuz’da açılan Toprak Mahsulleri Ofisi bu yıl ‘kepenklerini’ açmadı.
 • Maltepe Belediye Başkanı: İspat etsinler siyaseti bırakırımgürsel tekin -

  Maltepe Belediye Başkanı: İspat etsinler siyaseti bırakırım23.08.2014

  Gündem2008

  Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, bazı basın yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili basın toplantısı düzenledi.İddianın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kurultayına 15 gün kala ortaya atıldığının altını çizen Ali Kılıç, "Almanya’nın herhangi bir yerinde, herhangi bir toplantısında Gürsel Tekin’in dahil olduğu ya da olmadığı bir yerde bir araya geldiğimi, çalıştığımı ispat etsinler bugün siyaseti bırakıyorum" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Almanya’nın özrü kabahatinden büyükgürsel tekin -

  Almanya’nın özrü kabahatinden büyük22.08.2014

  Yazarlar

  GEÇTİĞİMİZ hafta sonu ilk önce Almanya nasıl özür dileyecek diye açıklamalar yaparken, bunda büyük bir değişiklik oldu.
 • Ayrımcıdan bir şey beklenmezgürsel tekin -

  Ayrımcıdan bir şey beklenmez16.08.2014

  Gündem2008

  Hacı Bektaş Veli yolundan yürümezsek, zulüm ve gözyaşı göreceğiz.Hünkârın yolu, aslında bize çıkış gösteriyor.İnsanların mağduriyeti üzerine bir iktidar kurmak, ayrımcılık yapmak isteyenler, ötekileştirmek isteyenlerden bir şey beklenemez.
 • Baykal ve İnce Seba'nın cenazesinde yan yanagürsel tekin -

  Baykal ve İnce Seba'nın cenazesinde yan yana14.08.2014

  Gündem2008

  Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane ismi Süleyman Seba’nın cenaze töreni çok sayıda siyasetçiyi bir araya getirdi.
 • Süleyman Seba'ya son görevgürsel tekin -

  Süleyman Seba'ya son görev14.08.2014

  Futbol

  Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba son yolculuğuna uğurlandı.Tören için Vodafone Arena Stadı'na gelen taraftarlar hepbir ağızdan 'Seba koysana, Seba koysana, stadın adını Seba koysana" tezahüratı yaptılar.Cenzae namazı kılınan Süleyman Seba, Feriköy'deki aile kabristanında toprağa verilecek.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili ve Galatasaray eski Başkanı Adnan Polat Dolmabahçe'deki cenaze töreninden sonra birlikte tekne ile ayrıldılar.
içinde

Gürsel Tekin


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz