Aramanız :
Aradığınız kelime : "

gürsel_tekin/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

2.059  adet haber bulundu.


 • Yeni CHP ayarı - gürsel_tekin/
  Yeni CHP ayarı31.03.2015
  GündemCHP’de 400 bini aşkın üyenin milletvekili adaylarını belirlediği önseçim sonuçları, anamuhalefet partisinde dengeleri altüst etti.Listelere birçok kentte yeni isimler damga vurdu.Antalya’da bir doktor, Deniz Baykal’ı geride bırakarak birinci oldu.Mustafa Sarıgül beşinci sırada yer bulabildi.Önder Sav seçilemedi.İzmir’de ilk sırayı kadın kontenjanına ayıran Kılıçdaroğlu ise birinci çıktığı önseçimde gücünü pekiştirdi.
 • Yalçın BAYER

  CHP’de önseçim neyi gösterdi? - gürsel_tekin/
  CHP’de önseçim neyi gösterdi?31.03.2015
  YazarlarCHP’de önseçim sürecine katılan aday adaylarına, onlarla sık sık bir araya gelen örgüt üyelerine ‘Geçmiş olsun’ demek gerekiyor.
 • Erdoğan'ın açıklamasına muhalefetten tepki - gürsel_tekin/
  Erdoğan'ın açıklamasına muhalefetten tepki30.03.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti'nin seçim bildirgesini "bizzat okuduğunu" ve "kendi kanaatlerini ifade ettiği" yönündeki açıklamasına muhalefet partilerinden tepki geldi.
 • Kemal Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin'in oğlu Ulaş Tekin için kız istedi - gürsel_tekin/
  Kemal Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin'in oğlu Ulaş Tekin için kız istedi28.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Genel Sekreteri Gürsel Tekin’in oğlu Ulaş Tekin için kız istedi.
 • Tekin'den 'gizli buluşma' açıklaması - gürsel_tekin/
  Tekin'den 'gizli buluşma' açıklaması26.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hemen her görüşmesi basına haber verilir, basına görüşme içeriği konusunda bilgi aktarılır.
 • CHP'den AK Parti’yi destekleyen iş adamlarıyla ‘gizli’ görüşme - gürsel_tekin/
  CHP'den AK Parti’yi destekleyen iş adamlarıyla ‘gizli’ görüşme26.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki akşam sürpriz bir biçimde ağırlıklı olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da iş yapan 8 ünlü işadamıyla bir araya geldi.Bir otelde düzenlenen yemeğin katılımcıları “sır” gibi saklanırken, iş adamlarının, “Önceki seçimlerde, AKP’ye oy verdik, partiye destek sunduk.Ancak artık endişeliyiz.Bu seçimlerde demokrasiyi rafa kaldırmayacağını bildiğimiz siyasi partilerin yanında durmak istiyoruz” mesajını verdikleri iddia edildi.
 • Rauf TAMER

  İyi slogan - gürsel_tekin/
  İyi slogan26.03.2015
  YazarlarBu def’a iş ciddiye bindi galiba.
 • Kılıçdaroğlu: Arınç yolsuzluğu itiraf ediyor - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu: Arınç yolsuzluğu itiraf ediyor25.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hani bir hükümet sözcüsü Bakanlar Kurulu toplantısından sonra medyanın önüne çıkıp 77 milyon yurttaşa şunu söylüyor; ’Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’yı parsel parsel sattı.Ne iş yaptığını ben çok iyi biliyorum’ dedi.Şimdi Allah aşkına bundan daha büyük bir itiraf olabilir mi? Yolsuzluğu itiraf ediyor" dedi.
 • Muhalefetten Arınç'ın sözlerine ilk tepkiler - gürsel_tekin/
  Muhalefetten Arınç'ın sözlerine ilk tepkiler23.03.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Bakanlar Kurulu toplantısının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkındaki açıklamalarına muhalefet partilerinden tepkiler geldi.
 • Kılıçdaroğlu 'Gezi'nin gençleri bedel ödediler' - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu 'Gezi'nin gençleri bedel ödediler'15.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Birileri gençleri ayırıyor 'bizim gençler, onların gençleri' diye ben buradan bütün gençlere söz veriyorum: hiçbir ayrım yapmayacağım" dedi.
 • Sosyal medya Erol Büyükburç'a ağlıyor - gürsel_tekin/
  Sosyal medya Erol Büyükburç'a ağlıyor12.03.2015
  HayatErol Büyükburç'un ani ölümü, herkesi hüzne boğdu.Ölüm haberi geldiği anda, sosyal medya Erol Büyükburç ile doldu.Ünlüler de efsane pop sanatçısını unutmadı.İşte Büyükburç'un ölümünün ardından sosyal medya yansımaları.
 • 'Türkiye’de LGBTİ hakları değil, kadın hakları geriliyor' - gürsel_tekin/
  'Türkiye’de LGBTİ hakları değil, kadın hakları geriliyor'10.03.2015
  GündemSedef Çakmak (33) Türkiye’nin lezbiyen olduğunu açıklayan ilk belediye meclis üyesi.Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun.Lambda İstanbul’da (LGBTİ Dayanışma Derneği) çalıştı ve Spod’un (Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği) kuruluşunda yer aldı.2014’teki yerel seçim sonrası Beşiktaş Belediyesi Başkanı Murat Hazinedar’ın danışmanlığını yapıyordu, geçtiğimiz Pazartesi ise belediye meclis üyeliğine seçildi.Sedef Çakmak’la Türk siyasetinde LGBTİ bireylerin hakları için verdiği mücadeleyi ve Murat Hazinedar'la da CHP’nin LGBTİ açılımını konuştuk.
 • Zordur kadın olmak - gürsel_tekin/
  Zordur kadın olmak07.03.2015
  KeyifİSTANBUL Altunizade’deki Capitol Alışveriş Merkezi, ‘Zordur Kadın Olmak’ başlıklı sergiye ev sahipliği yapacak.Hürriyet gazetesi Sosyal Medya Müdürü Şermin Terzi editörlüğünde, Hürriyet gazetesi Fotoğraf Editörü Sebati Karakurt imzalı fotoğraflardan oluşan sergide kadın olmanın zorluklarına dikkat çekiliyor.
 • Gülsüm Elvan bayıldı - gürsel_tekin/
  Gülsüm Elvan bayıldı07.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan için anma etkinliği düzenlendi.Berkin için ilk tören Okmeydanı Cemevi'ndeydi.Berkin için gelenler arasında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve emekli Albay Dursun Çiçek de vardı.Çiçek, Demirtaş ve HDP heyetiyle yan yana oturdu.Daha sonra binlerce kişi Okmeydanı'ndan Feriköy'e, Berkin'in mezarına yürüdü.Mezar başında Berkin'in annesi Gülsüm Elvan baygınlık geçirdi.
 • 'CHP'liler olarak Berkin için bir Fatiha okumaya geldik' - gürsel_tekin/
  'CHP'liler olarak Berkin için bir Fatiha okumaya geldik'07.03.2015
  GündemGezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi'nde düzenlenen anma törenine CHP geniş bir heyetle katıldı.CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Berkin Elvan için dağıtılan lokmadan yedi.
 • Ahmet HAKAN

  Herkes takma kafaya diyor ama ben taktım, takacağım - gürsel_tekin/
  Herkes takma kafaya diyor ama ben taktım, takacağım06.03.2015
  YazarlarBİR süre önce üç gazetede birden çok önemli bir haber yayınlandı.
 • CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor - gürsel_tekin/
  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP kapatılmak isteniyor05.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter'da Fuat Avni'nin yazdığı partilerinin kapatılacağı iddialarına yönelik, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz.İddia doğru.Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.Bekliyoruz.Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Kitap üzerinden CHP'ye kapatma davası hazırlığı - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu: Kitap üzerinden CHP'ye kapatma davası hazırlığı05.03.2015
  Gündemİlk olarak Twitter'da Fuat Avni adlı hesaptan ortaya atılan "CHP'ye kapatma davası açılacak" iddiasını, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da doğruladı.
 • Bu anlayışla barış gelmez - gürsel_tekin/
  Bu anlayışla barış gelmez04.03.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dolmabahçe Sarayı Başbakanlık Ofisi’nden yapılan PKK’nın silah bırakması ve Çözüm Süreci’yle ilgili açıklama konusunda, “Bu anlayışla ben barışın geleceğine inanmıyorum.Güvensizlik üzerine inşa edilen bir süreç, Türkiye’ye barış getirmez” dedi.Partisinin grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:
 • Finlandiya'da vahşet: Üç Türk öldürüldü - gürsel_tekin/
  Finlandiya'da vahşet: Üç Türk öldürüldü02.03.2015
  PlanetFİNLANDİYA’da bir restoranda üç Türk bıçaklanarak öldürüldü.
 • Yalçın BAYER

  Pervane ışığa kavuştu - gürsel_tekin/
  Pervane ışığa kavuştu01.03.2015
  Yazarlar“DEMİR olsam çürürdüm, toprak oldum dayandım.Toprak, toprak, toprak oldum da dayandım” der Yaşar Kemal, kendisini üne kavuşturan ‘İnce Memed’ romanının bir yerinde.
 • Yalçın BAYER

  Gençler gösteri yaptı onları polis korudu - gürsel_tekin/
  Gençler gösteri yaptı onları polis korudu26.02.2015
  YazarlarMAGNA Carta’nın 800.yıldönümü kutlamaları için İngiltere dünyadan iki bin delegenin katılımı ile bir Küresel Hukuk Zirvesi Forumu düzenledi.Derslerle dolu olan dört günlük çalışmaya (bugün bitecek) bizim Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bazı milletvekilleri, YHSK ve TBB’den hukukçular katıldı.
 • Yalçın BAYER

  Önseçime girenlere saygı - gürsel_tekin/
  Önseçime girenlere saygı25.02.2015
  YazarlarAday adayları kızışıyor; AKP sakin, CHP heyecanlı.
 • CHP lideri Kılıçdaroğlu: Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu - gürsel_tekin/
  CHP lideri Kılıçdaroğlu: Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu23.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şah Fırat operasyonuna, “Koskoca Türkiye Cumhuriyeti kendi toprağını savunamamıştır ve geri çekilmiştir.Bu koskocaman bir ayıptır.Ne zamandan beri kaçmak kahramanlık oldu? Sen orayı koruyamıyorsan, Türkiye’yi nasıl koruyacaksın?” sözleriyle tepki gösterdi.
 • Oral Çalışlar

  Ne yani! Savaşmak daha mı iyiydi? - gürsel_tekin/
  Ne yani! Savaşmak daha mı iyiydi?23.02.2015
  YazarlarSüleyman Şah Türbesi'nin yerinin değiştirilmesinin de bir toplumsal kamplaşma meselesi haline geleceğini, doğrusu düşünemezdim.
 • Tek parti devrini özlüyor - gürsel_tekin/
  Tek parti devrini özlüyor22.02.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’in, iktidar yanlısı gazetelere yönelik “8-9 Haziran’da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır” sözlerine AK Parti’den sert tepki geldi.
 • Ahmet HAKAN

  Umut Oran’a düşen görev - gürsel_tekin/
  Umut Oran’a düşen görev22.02.2015
  Yazarlar
 • Gürsel Tekin: 'Şah' değil 'Mat' operasyonu - gürsel_tekin/
  Gürsel Tekin: 'Şah' değil 'Mat' operasyonu22.02.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Şah Fırat operasyonunu değerlendirdi.
 • İran’dan Türkiye’ye Süleyman Şah eleştirisi - gürsel_tekin/
  İran’dan Türkiye’ye Süleyman Şah eleştirisi22.02.2015
  PlanetTürkiye'nin Şah Fırat Operasyonu'na Suriye'den sonra İran'dan da eleştiri geldi.İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Türkiye’nin Suriye topraklarına yaptığı operasyonun hiçbir mazereti olamayacağını söyledi.Abdüllahiyan, “Komşularının Suriye’ye yaptığı askeri müdahaleler sorunu daha fazla karmaşıklaştıracak” dedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Önseçim’ koşullu yarış - gürsel_tekin/
  ‘Önseçim’ koşullu yarış21.02.2015
  YazarlarİSTANBUL 2.bölgede CHP aday adaylığında ilginç isimler yer aldı.
 • Erdoğan AKP'nin eş başbakanı gibi - gürsel_tekin/
  Erdoğan AKP'nin eş başbakanı gibi21.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'e geldi ancak gündeme yönelik açıklamayı CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin yaptı.Tekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğıan'ın Ak Parti'nin eş başbakanı olduğunu öne sürerek, kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik suikast iddiaların CHP ile ilişkilendirilmesini de "Biz bunların paronayaklıklarıyla meşgul olacak değiliz" diye yanıtladı.
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacak - gürsel_tekin/
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin: 8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacak20.02.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir'de düzenlediği basın toplantısında ''Şimdi de Kılıçdaroğlu için yazıyorlar.Kılıçdaroğlu cam gibidir.8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır'' dedi.
 • Gazeteci Mehmet Aktan’a plaket - gürsel_tekin/
  Gazeteci Mehmet Aktan’a plaket17.02.2015
  AvrupaAlmanya’da uzun yıllar çeşitli yayın kuruluşlarında muhabirlik yaparken rahatsızlığından dolayı bir süredir çalışamayan gazeteci Dr.Mehmet Aktan için Köln’de bir etkinlik düzenlendi.
 • Seçimde ilk sıra kadınlara - gürsel_tekin/
  Seçimde ilk sıra kadınlara16.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tarsus’ta katledilen Özgecan Aslan’ın hatırasına İstanbul, Ankara ve İzmir’de tüm seçim bölgelerindeki ilk sıraları kadın adaylara bırakma kararı aldı.
 • CHP'li Gürsel Tekin: Hepimiz suç ortağıyız - gürsel_tekin/
  CHP'li Gürsel Tekin: Hepimiz suç ortağıyız16.02.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Özgecan Aslan'ın öldürülmesi konusunda, daha önce yaşanan benzer olaylara tepkisiz kalan, ses çıkarmayan, iktidar, siyaset, medya, herkesin "suç ortağı olduğunu" söyledi.
 • İşte milletvekillerinin karnesi - gürsel_tekin/
  İşte milletvekillerinin karnesi14.02.2015
  GündemTBMM’in 24.Dönem tutanaklarına göre milletvekillerinin adeta karnesi ortaya çıktı.Meclis Başkanlığı’na sunulan 65 bin 398 sözlü ya da yazılı soru önergesinin 94’ü AK Partili vekillere ait.17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmalarından sonra ise AK Partili vekiller (ikisi hariç) tek bir soru önergesi sunmamış.Tutanaklara göre kadın vekillerin daha az söz aldığı Genel Kurul’da AK Partili vekillerin konuşma ortalaması 20 iken bu rakam muhalefet partilerinde 120’ye çıkıyor.Soruşturma ya da araştırma önergelerinde de iktidar partisi vekillerin karnesi rakiplerine kıyasla çok gerilerde.
 • Gürsel Tekin: Ali Taran ile çalışmaya henüz karar vermedik - gürsel_tekin/
  Gürsel Tekin: Ali Taran ile çalışmaya henüz karar vermedik11.02.2015
  GündemCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, partisinin seçim kampanyası için Ali Taran ile anlaştığı iddialarına yanıt verdi.Tekin "Ali Taran'ın da aralarında bulunduğu 4 ayrı firma sunum yaptı.Henüz kiminle çalışacağımıza karar vermedik" dedi.
 • CHP Ali Taran ile anlaştı - gürsel_tekin/
  CHP Ali Taran ile anlaştı11.02.2015
  GündemCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, hurriyet.com.tr’ye partisinin seçim kampanyası için Ali Taran ile anlaştığını açıkladı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Dervişin fikri ve zikri meselesi - gürsel_tekin/
  Dervişin fikri ve zikri meselesi10.02.2015
  YazarlarHAKAN Fidan’ın, AKP’den milletvekili adayı olabilmek için MİT Müsteşarlığı’ndan istifa etmesi üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şöyle bir yorum yaptı:
 • CHP'li Gürsel Tekin: CHP'ye bürokrasi ve yargıdan 150'den fazla başvuru var - gürsel_tekin/
  CHP'li Gürsel Tekin: CHP'ye bürokrasi ve yargıdan 150'den fazla başvuru var10.02.2015
  GündemYüksek Seçim Kurulu'nun yargı mensupları, üniversiteler ve bürokratların milletvekili adayı olmak için koyduğu son istifa tarihi olan 10 Şubat'ta, CHP'ye de 150'den fazla başvuru olduğu açıklandı.
 • CHP'li vekiller TRT'yi bastı - gürsel_tekin/
  CHP'li vekiller TRT'yi bastı09.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Yardımcısı Gürsel Tekin, partili milletvekilleri ile birlikte TRT Genel Müdürlüğü'ne bir ziyaret yaptı.
 • Gürsel Tekin İstanbul’daki Suriyelileri ziyaret etti - gürsel_tekin/
  Gürsel Tekin İstanbul’daki Suriyelileri ziyaret etti06.02.2015
  GündemCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, ülkelerindeki savaştan kaçarak İstanbul’a yerleşen bazı Suriyelileri, kaldıkları evlerde ziyaret etti.Fatih’te Suriyelilerin yoğun olarak yaşadığı Vefa Semti’ne dün akşam saatlerinde giden Gürsel Tekin, burada kendisini karşılayan Suriyeli çocuklara çikolata dağıttı.
 • Kılıçdaroğlu minibüste kilitli kaldı - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu minibüste kilitli kaldı06.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kurmaylarıyla birlikte temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.Konaklayacağı otele giden Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, bulundukları minibüsün kapı kilitlerinin açılmaması üzerine bir süre araçtan inemedi.
 • Hüseyin Cahit Süzer son yolculuğuna uğurlandı - gürsel_tekin/
  Hüseyin Cahit Süzer son yolculuğuna uğurlandı04.02.2015
  GündemBahçeşehir'deki ofisinde silahla intihar eden Süzer Grubu Onursal Başkanı Mustafa Süzer'in kardeşi Hüseyin Cahit Süzer, gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • Cumhurbaşkanlığı tehdit makamı değil - gürsel_tekin/
  Cumhurbaşkanlığı tehdit makamı değil02.02.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, “Erdoğan, adeta bir siyasi parti lideri gibi davranıyor ve muhaliflerini tehdit ediyor.Erdoğan, tarafsızlık yeminine bağlı kalmayacağını ve Meclis kürsüsünde ettiği yemini ayaklar altına aldığını ortaya koymuştur” dedi.
 • Yalçın BAYER

  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum - gürsel_tekin/
  ‘Dersimli’ bir profesörün mektubu.Ben de özür istiyorum01.02.2015
  Yazarlar“SAYIN Başbakanımız devletin Dersim’de yaptıklarından dolayı özür diledi.
 • Kılıçdaroğlu’dan Roman buluşması - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu’dan Roman buluşması31.01.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Geleceği Birlikte Kuruyoruz" adıyla başlattıkları seçim programı kapsamında bugün Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen Roman dernek ve federasyonlarının temsilcileriyle buluştu.
 • Kılıçdaroğlu metroda - gürsel_tekin/
  Kılıçdaroğlu metroda29.01.2015
  GündemCumhuriyet Halk Parti (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da sabah erken saatlerde kepenk açan esnafı ziyaret etti.Metroya da binen Kılıçdaroğlu, vatman ile selfie çektirdi.
 • Gürsel Tekin Arınç’ın o sözlerini izletti - gürsel_tekin/
  Gürsel Tekin Arınç’ın o sözlerini izletti28.01.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin basın mensuplarına açıklama yaptı.
 • Gürsel Tekin : Türkiye’de her şey olur, başkanlık - gürsel_tekin/
  Gürsel Tekin : Türkiye’de her şey olur, başkanlık28.01.2015
  GündemCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.Başkanlık sistemi tartışmalarına değinen Tekin, "Yasal olmasa da gayriyasal şu anda başkanlık sistemi işliyor.Maşallah sarayda oturan zat-ı muhterem her şeyle uğraşıyor.Şunu herkesin bilmesi lazım, Türkiye’de her şey olur, başkanlık sistemi olmaz.Hele bunların arzu ettiği, t-tipi, talan tipine kimse izin vermez" diye konuştu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»