Gürsel Tekin


 • CHP'liler ayaklı billboard oldu - gürsel tekin

  CHP'liler ayaklı billboard oldu17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP, 17 Aralık'ın yıldönümü nedeniyle 30 kentte afiş asmak istedi ancak billboardlar dolu olduğu gerekçesiyle izin alamadı.Bunun üzerine CHP'liler ayaklı billboard olup sokak sokak yürümeye başladı.İlk uygulama saban saatlerinde Başkent'te yapıldı.
 • CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun - gürsel tekin

  CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun15.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının birinci yıldönümü yaklaşırken CHP'den TBMM'de bu konuda önemli bir adım geldi.
 • AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması - gürsel tekin

  AK Parti, CHP, MHP ve HDP'den operasyon açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti ve CHP'den 14 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalar yapıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu bir darbe sürecidir' derken, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 'Yapılan işlemin sonucunu göreceğiz' diye konuştu.Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da 'Yanlış yapan bedelini öder' dedi.
 • Amaç CHP’yi canlı canlı izlemek - gürsel tekin

  Amaç CHP’yi canlı canlı izlemek14.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Turkcell’in CHP Genel Merkezi karşısına baz istasyonu kurmak istediğini belirterek şu iddiada bulundu:
 • CHP'li Gürsel Tekin'den çarpıcı iddia - gürsel tekin

  CHP'li Gürsel Tekin'den çarpıcı iddia13.12.2014

  GÜNDEM

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, GSM operatörü Turkcell'in CHP Genel Merkezi alanı içine baz istasyonu kurma istemi ile ilgili bir açıklama yaptı.
 • Davutoğlu: Kılıçdaroğlu size 2 belge göstereceğim - gürsel tekin

  Davutoğlu: Kılıçdaroğlu size 2 belge göstereceğim13.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun TBMM kürsüsünden dile getirdiği “SSK’da akrabalarını işe aldın” iddiasına ''İspat etsinler istifa ederim'' demişti.Davutoğlu, bugün Kılıçdaroğlu'na sözlerine şu yanıtı verdi: ''Size 2 belge göstereceğim.Sınavsız personel alımı yapıldığına dair teftiş raporunda Kılıçdaroğlu'unun kendi imzası var.Onlarca yakınına verilen ihale belgeleri elimizde.'' dedi.Bu açıklamaların ardından CHP Lideri Kılıçdaroğlu yazılı açıklama yaptı.Açıklamada "Yolsuzlukların rüşvetin üzerini darbecilik söylemiyle örtmeye çalışıyorlar.Ama artık mızrak çuvala sığmıyor" dedi.
 • Yalçın BAYER

  Öcalan, Koçgiri modeli ile çözüm istiyor - gürsel tekin

  Öcalan, Koçgiri modeli ile çözüm istiyor10.12.2014

  YAZARLAR

  ÖCALAN’ın, çözüm sürecinde ortaya koyduğu yol haritasının bir benzeri 1921’de yaşanan Koçgiri İsyanı ile örtüşmektedir.
 • Sandık kedisi AİHM’ye - gürsel tekin

  Sandık kedisi AİHM’ye08.12.2014

  GÜNDEM

  30 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Kağıthane’de binlerce oyun CHP’den AK Parti’ye aktarıldığı iddiasıyla açılan 29 davadan 5’inin yargılamasına İstanbul Adalet Sarayı’nda başlandı.
 • CHP’nin Şişli krizi Ankara’ya taşınıyor - gürsel tekin

  CHP’nin Şişli krizi Ankara’ya taşınıyor08.12.2014

  GÜNDEM

  CHP’Lİ Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile ilçenin eski belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül’ün başını çektiği grup arasındaki “gerilim” Genel Merkeze taşınıyor.
 • Sandık başkanları hakim karşısına çıktı - gürsel tekin

  Sandık başkanları hakim karşısına çıktı08.12.2014

  GÜNDEM

  30 Mart yerel seçimlerinde Kağıthane İlçesi’nde bazı sandıklarda seçim sonuçlarının Ak Parti lehine değiştirildiği iddiaları üzerine 29 sandık başkanı hakkında ayrı ayrı açılan davanın görülmesine başlandı.Hakim karşısına çıkan 4 sandık başkanı sanık suçlamaları redderek, tuttukları tutanaklarda herhangi bir değişiklik yapmadıklarını savundu.
 • Gürsel Tekin: AİHM'e kadar gideceğiz - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: AİHM'e kadar gideceğiz08.12.2014

  GÜNDEM

  30 Mart seçimlerinde Kağıthane İlçesi'nde bazı sandıklarda seçim sonuçlarının Ak Parti lehine değiştirildiği iddiaları" üzerine sandık başkanlarına açılan davaya izleyici olarak katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, adliye önünde açıklama yaptı.Tekin, "Bu mücadele sadece Kağıthane ile sınırlı kalmayacak.Sadece İstanbul Adliyesi ile sınırlı kalmayacak Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) kadar gideceğiz.Her yurttaşımız için bir rey, siyasetçi için, devlet için bir namustur, bir şereftir, haysiyettir"
 • Gürsel Tekin: AKP saraydan yıkılacak - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: AKP saraydan yıkılacak07.12.2014

  Ege

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Vatandaşın yüzde 76'sı kaçak saraya tepkili yüzde 12'si daha kaçak sarayın ne olduğunu bilmiyor.Sadece 'itibardır' diyen yüzde 6.5.Bütün imparatorluklar otoriter sistemler, saraylardan yıkılmıştır.AKP o saraydan yıkılacaktır" dedi.
 • Gürsel Tekin: AKP saraydan yıkılacak - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: AKP saraydan yıkılacak06.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Vatandaşın yüzde 76’sı kaçak saraya tepkili yüzde 12’si daha kaçak sarayın ne olduğunu bilmiyor.Sadece ’itibardır’ diyen yüzde 6.5.Bütün imparatorluklar otoriter sistemler, saraylardan yıkılmıştır.AKP o saraydan yıkılacaktır" dedi.
 • CHP'li Tekin iç güvenlik yasasını eleştirdi - gürsel tekin

  CHP'li Tekin iç güvenlik yasasını eleştirdi05.12.2014

  Ege

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, iç güvenlikle ilgili yasal düzenleme konusunda iktidarı eleştirdi, "Bu, sıkıyönetim yasası.2015 seçimleri çok önemli, AKP eridiği için sıkıyönetim yasasını getirmek istiyor" dedi.
 • CHP'li Gürsel Tekin'den Arınç'a: İki yüzlü siyasetten vazgeçin - gürsel tekin

  CHP'li Gürsel Tekin'den Arınç'a: İki yüzlü siyasetten vazgeçin02.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın dün Bakanlar Kurulu toplantısından sonra yaptığı seçim barajı konusundaki "Bu barajı biz getirmedik" sözlerine CHP'den sert tepki geldi.Arınç'ın ve onun mensubu olduğu siyasi hareketin 1990'lı yıllarda seçim barajının kaldırılması yolundaki açıklamalarını hatırlatan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "İki yüzlü siyasetten vazgeçin" dedi.
 • Suruç açıklamasını Genelkurmay değil, Milli Savunma Bakanlığı yaptı - gürsel tekin

  Suruç açıklamasını Genelkurmay değil, Milli Savunma Bakanlığı yaptı01.12.2014

  GÜNDEM

  Suruç hafta sonu, HDP'nin gündeme getirdiği "IŞİD Kobani'ye, Türkiye topraklarından saldırı düzenledi iddiasıyla sarsıldı.
 • CHP'li Gürsel Tekin: CHP olarak yasaklarınızı deleceğiz - gürsel tekin

  CHP'li Gürsel Tekin: CHP olarak yasaklarınızı deleceğiz27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Sen o parlamentonun başkanısın.Nasıl oluyor da Komisyon Başkanı hiç kimseye danışmadan, komisyon kararı olmadan, bu kararı alabilir? Eşkıya mısınız, hukuk tanımaz mısınız? Ancak siz hangi yasağı getirirseniz getirin yemişiz sizin yasağınızı.CHP olarak bütün yasaklarınızı deleceğiz" dedi.
 • Fıtrat isyanı - gürsel tekin

  Fıtrat isyanı25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir” sözlerine sanatçılar, siyasetçiler, akademisyenler, kadın hakları savunucuları, dernekler büyük tepki gösterdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepkiler özetle şöyle:
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  CHP’nin MİT iddiası - gürsel tekin

  CHP’nin MİT iddiası23.11.2014

  YAZARLAR

  KEMAL Kılıçdaroğlu’nun, ‘CHP’yi karıştırmak için MİT’te özel birim oluşturuldu’ iddiasında bulunduğu buluşmada Hürriyet ekibinde ben de vardım.
 • CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama - gürsel tekin

  CHP'li Gürsel Tekin'den Gezi Parkı'nda açıklama20.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde görüşülen 2015-2019 Strateji Planı’nda yer alan Topçu Kışlası ve Taksim Meydanı Çevre Düzenlemesi Restitüsyonu projesine tepki gösterdi.Gürsel Tekin, projenin içeride ve dışarıda sıkışmış iktidarın seçim sürecini götürmek için Gezi Parkı’nın kullandığını ileri sürdü.
 • CHP'li Tekin'den AYM'ye çağrı - gürsel tekin

  CHP'li Tekin'den AYM'ye çağrı13.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'den Anayasa Mahkemesi'ne Cumhurbaşkanlığı Sarayı çağrısı.Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine kurulan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na ilişkin Danıştay kararlarının uygulanmaması üzerine AYM'ye gerek barodan, gerek odalardan çok sayıda başvuruda bulunulduğunu hatırlatan Tekin, "Toplumun vicdanını kanatan bu konuyu bir an önce karara bağlayın" dedi.
 • Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç CHP'de - gürsel tekin

  Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç CHP'de12.11.2014

  GÜNDEM

  Milli Güvenlik Kurulu eski Genel Sekreteri Orgeneral Tuncer Kılınç, CHP'ye katıldı.
 • Kılıçdaroğlu Şahkulu Dergahı’nda konuştu - gürsel tekin

  Kılıçdaroğlu Şahkulu Dergahı’nda konuştu08.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şahkulu Sultan Dergahı’nı ziyaret ederek aşure ve lokma dağıtımına katıldı.Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu da eşlik etti.
 • Alevileri fişleme bitsin - gürsel tekin

  Alevileri fişleme bitsin07.11.2014

  GÜNDEM

  CHP’nin hazırladığı, Alevilerin taleplerine yönelik görüş ve önerileri içeren 10 maddelik 'Herkes İçin İnanç Özgürlüğü' raporu açıklandı.
 • CHP 'Alevi paketi' açıkladı - gürsel tekin

  CHP 'Alevi paketi' açıkladı07.11.2014

  GÜNDEM

  Hükümet, Alevi açılımı yapmaya hazırlanırken, CHP erken davrandı.
 • Yalçın BAYER

  CHP neyin peşinde? - gürsel tekin

  CHP neyin peşinde?06.11.2014

  YAZARLAR

  CHP toplumu kucaklamaktan bahsediyor, Kılıçdaroğlu “Gelin CHP’de birleşelim” diyor, ideolojik olarak yan yana gelemeyecekleri Saadet ve Has partililer bile kurultay delegesi atlatılarak antidemokratik biçimde ‘kadın’ kotasından ‘erkek CHP yöneticisi’ yapılıyor ama CHP içindeki farklılıklara saygı duymuyor.
 • ‘Kesin ihraç’la disipline - gürsel tekin

  ‘Kesin ihraç’la disipline06.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum için “Parti bütünlüğünü sarsan tutum içine girmiş olduğu” gerekçesiyle, “CHP’den kesin ihraç talebiyle Yüksek Disiplin Kurulu’na (YDK) sevk edilmesi” kararı aldı.
 • CHP billboard kampanyası başlatıyor - gürsel tekin

  CHP billboard kampanyası başlatıyor04.11.2014

  GÜNDEM

  CHP, Anayasa Mahkemesi'nin grev ve sendikalaşma haklarını kısıtlayan kanun maddelerini iptal etmesinin ardından, billboard kampanyası başlatma kararı aldı.
 • İstifayla ilgili ilk açıklama - gürsel tekin

  İstifayla ilgili ilk açıklama31.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın istifasıyla ilgili, "Sağlık olsun.Daha metni okumadım" dedi.
 • CHP'den istifaya ilk tepki geldi - gürsel tekin

  CHP'den istifaya ilk tepki geldi31.10.2014

  GÜNDEM

  Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifasına partiden ilk tepki geldi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan - gürsel tekin

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan29.10.2014

  Eğitim

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan - gürsel tekin

  Kız-erkek ayrımı fiziki şarttan28.10.2014

  GÜNDEM

  Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kız ve erkek öğrencilerin ayrı saatlerde eğitim alması ile ilgili İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, “Velilerle görüşülerek karar alındı.İkili eğitim fiziki şartlardan” dedi.
 • CHP etkinlikleri iptal etti - gürsel tekin

  CHP etkinlikleri iptal etti28.10.2014

  GÜNDEM

  Ermenek’te meydana gelen maden kazasında göçük altında kalan işçilerin durumu CHP’nin gündeminde CHP göçük altında kalan işçiler arasında hayatını kaybedenler olması halinde 29 Ekim’de yapılacak tüm müzikli etkinlikleri iptal etme kararı aldı.MHP'li İsmet Büyükataman da yarın kutlama yapılmayacağını, il ve ilçe yöneticilerinin sadece resmi programlara katılacağını söyledi.
 • Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur - gürsel tekin

  Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur28.10.2014

  GÜNDEM

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı.Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı.Allah’tan ümit kesilmez" dedi.Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.
 • Dünyanın anneleri - gürsel tekin

  Dünyanın anneleri25.10.2014

  GÜNDEM

  Kayıp yakınlarını bulmak için her cumartesi Galatasaray’da oturma eylemi yapan Cumartesi Anneleri, bu hafta 500’üncü kez buluştu.
 • Yeryüzü mescit - gürsel tekin

  Yeryüzü mescit25.10.2014

  GÜNDEM

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, İstanbul Üsküdar’daki Validebağ Korusu’nun bitişiğindeki arsaya yapılması planlanan cami ile ilgili, “800 metrekare üzerinde bir cami inşa edilecek.Bir tarafta mescit inşa etmek üzere insanlar görüyorsunuz, bir taraftan da ağaç sevgisi, ‘ağaçlar kesilmesin’ diye gösteri yapan insanlar görüyoruz.Her şeyden önce bu bize yakışmıyor.İbadet sevgisi ile tabiat sevgisi karşı karşıya gelecek sevgiler değildir” dedi.
 • Validebağ karıştı - gürsel tekin

  Validebağ karıştı25.10.2014

  GÜNDEM

  Üsküdar Validebağ korusu'nda tartışma ve gerginlik devam ediyor.CHP İstanbul Milletvekili ve İnsan Hakları İnceleme Komisyon Üyesi Mahmut Tanal, dün Validebağ Korusu yanındaki cami inşaatına tepki gösteren mahalle halkına destek olmak için bölgeye geldi.Cami inşaatı alanında basın açıklaması yapmak isteyen Tanal’a görevli bir kadın polis engel olmaya çalıştı.Bir süre kadın polisle tartışan Tanal, bölgedeki bir çevik kuvvet komiser yardımcısının araya girmesiyle içeri alınarak basın açıklaması yaptı.Bugün ise CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin sabah saatlerinde destek vermek için geldiği Validebağ'da açıklamalarda bulundu.Tekin'in ziyareti sonrası Validebağ karıştı.Yolu kapatan bir gruba polis önce kalkanla sonra da gazla müdahale etti.Olaylarda 1'i polis 3 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifi - gürsel tekin

  ‘Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası’ teklifi21.10.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Bülent Tezcan ve Veli Ağbaba’nın imzalarıyla TBMM’ye “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Etme Haftası (17 Aralık-25 Aralık) Kanun Teklifi” verildi.
 • CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosu - gürsel tekin

  CHP'den Türkiye'de siyah çelenk protestosu20.10.2014

  GÜNDEM

  CHP, 17 - 25 Aralık yolsuzluk dosyalarına takipsizlik kararı verilmesini Türkiye genelindeki tüm adliye binalarına siyah çelenk bırakarak protesto etti.CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz, eylemin 81 ilde ortak yapıldığını belirtip, "Biraz ortalığı temizlememiz lazım.Çünkü ortalık rüşvet, yolsuzluk kokuyor, kir kokuyor bu kokulardan uzaklaşmak için ortalığı biraz tuzlamamız lazım” diyerek adliye önünde etrafa tuz serpti.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştu - gürsel tekin

  Üç büyükler Büyük Kulüp’te buluştu19.10.2014

  YAZARLAR

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren, aynı nikâhta şahitlik yaptı.
 • Şubat olsun - gürsel tekin

  Şubat olsun19.10.2014

  GÜNDEM

  Yüksek Seçim Kurulu’nun Haziran 2015 Genel Seçimi’yle ilgili çalışmayı geçmiş uygulamalardan daha hızlı şekilde önceki gün başlatması, kulislerde “Nisanda seçim” senaryosunu canlandırdı.
 • 81 ile kara çelenk - gürsel tekin

  81 ile kara çelenk18.10.2014

  GÜNDEM

  CHP 17 Aralık soruşturmasının takipsizlikle sonuçlanmasını protesto için, yarın tüm adliye binalarına ve illerdeki adalet saraylarına siyah çelenk bırakacak.
 • CHP'den siyah çelenk eylemi - gürsel tekin

  CHP'den siyah çelenk eylemi18.10.2014

  GÜNDEM

  17 ve 25 Aralık davaları konusunda mahkemenin verdiği takipsizlik kararı, CHP'yi harekete geçirdi.CHP, 81 ilde protestoya hazırlanıyor.
 • Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü - gürsel tekin

  Hançerlioğulları ailesinin mutlu günü14.10.2014

  Ankara

  Tümay Dershanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Hançerlioğulları’nın kızı Özge Hançerlioğulları ile mimar Ali Özırmak’ın oğlu Halit Özırmak Mogan Park Maya’da düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler.
 • Başbakan Suriye’ye savaş ilan etti - gürsel tekin

  Başbakan Suriye’ye savaş ilan etti07.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir TV kanalındaki 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.
 • Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdi - gürsel tekin

  Kılıçdaroğlu köylülere de mesaj verdi07.10.2014

  Ege

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’den üzüm mitingi yapacağı Manisa’nın Salihli İlçesi’ne giderken yol üzerindeki üzüm üretecisi köylerde durup sorunları dinledi.
 • Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan etti - gürsel tekin

  Gürsel Tekin: Başbakan kendisini tutamadı ve Suriye'ye savaş ilan etti06.10.2014

  Gündem2008

  CHP'li Gürsel Tekin, Başbakan Davutoğlu'nun bir TV kanalında söylediği 'Eğer ABD Esat'ı devirmeyi kabul ederse, Türk askerini Suriye'ye sokarız' sözlerini eleştirerek; ''Başbakan itiraf ediyor ki, bu bir savaş tezkeresi.Başbakan kendisini tutamadı TV'de naklen Suriye'ye savaş ilan etti'' dedi.
 • CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı - gürsel tekin

  CHP'nin kedisi Şero, Hayvan Hakları Genelgesi yayınladı03.10.2014

  Gündem2008

  CHP Genel Merkezi'nin inşaatından bu yana parti binasında hayatını sürdüren Şero adlı kedi, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü sebebiyle bir genelge yayınladı.Şero, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın talimatıyla parti kadrosuna alınmıştı.Baykal tarafından 'En sosyal demokrat kedi' olarak nitelendirilen Şero adına bir de Twitter hesabı bulunuyor.
 • Torba tezkere 1 Mart’tan ağır - gürsel tekin

  Torba tezkere 1 Mart’tan ağır01.10.2014

  Gündem2008

  TBMM’ye gönderilen Irak ve Suriye tezkeresi muhalefetin tepkisine neden oldu.
 • CHP'den tezkereye ilk tepki - gürsel tekin

  CHP'den tezkereye ilk tepki29.09.2014

  Gündem2008

  Hükümetin TBMM'ye gönderdiği Irak ve Suriye tezkerelerine CHP'den ilk tepki geldi.
içinde

Gürsel Tekin


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz